رفتن به مطلب

به اپیزود دوم فصل ششم چه نمره ای می دهید ؟  

53 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل ششم چه نمره ای می دهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      1
    • 7
      3
    • 8
      11
    • 9
      14
    • 10
      23

Recommended Posts

این تاپیک مختص گفتگو در رابطه با قسمت دوم فصل ششم سریال بازی تاج و تخت است.

این قسمت سریال توسط Jeremy Podeswa کارگردانی شده .

در این قسمت خطوط داستانی زیر به ترتیب دنبال می شود :

برن استارک و کلاغ سه چشم در شمال دیوار

جان اسنو و برادران شب در دیوار

سرسی و جیمی لنیستر در بارانداز پادشاه

تیریون در خلیج بردگان

آریا در براووس

رمزی و لرد بولتون در وینترفل

سنسا، تیان و برین در جنگل های شمال

گریجوی ها در پایک

جان اسنو و برادران شب در دیوار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

بجز قضیه آریا قسمت خوبی بود

سرداووس تاثیر خوبی در داستان داره و وزنه خوبی هستش.لحظه کلیدی که دخالت راهبه سرخ بود .در کنارش برن و کلاغ سه چشم برای شروع خوب بود، برن میتونه گره گشای نهایی داستان نغمه ای از آتش و یخ باشه

در مورد رمزی اسنو و روس بولتون ،عاقبت گرگ زاده گرگ شود! سرنوشت جالبی بود چه برای روس بولتون و چه برای والدا ! جوابی خوبی برای عروسی خون بود!انتظار دوئل جالبی در شمال میره .باید دید نبرد داخلی بین خاندان های شمالی شروع میشه یا قضیه آدرها پی گرفته میشه

در قلمروی پادشاهی هم خداروشکر حسابی حال اون زنک گرفته شد. باشد که تامن هم به سرنوشت خواهر و برادرش دچارشه.آینده ای برای لنیسترها وجود نداره خداکنه مرگشون به یادماندنی باشه برخلاف لنیسترهای قبلی که راحت ترین مرگ هارو داشتن

در مورد ایمپ و لرد واریس جای مسرته که این دو شخصیت زنده اند و بر ضد لنیسترها ولی خدا کنه این ماجراهای دنریس و تبعید ناخواسته اش تموم شه و بالاخره اژدهارو در وستروس ببینیم . ماجراهای دنریس چندان به جذابیت قضایای شمال نیست

خداروشکر که در قسمت دوم اثری از مارتل ها و دورن نبود امیدوارم در ادامه هم پررنگ نباشن واقعا ماجراهای دورن بعد از مرگ افعی سرخ خیلی رو اعصاب بود

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت خیلی خوب بود و تلافی قسمت قبلی رو درآورد. فکر کنم نبودن دورنی ها و دنریس تاثیر داشت!

فقط والدا و بچه اش خیلی ناراحت کننده بود... اینم از اون تیکه هایی بود که سریال در خشونت از کتاب بدجوری جلو زد.

جان اسنوی عزیز هم زنده شد و ما ایمانمون رو به رولور از دست ندادیم. فقط موندم که این زنده شدن چه جوری قراره عوضش کنه... یعنی چی میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

8/10

بهترین : سکانس های شمال و در راس ـش داووس

غیرمنتظره : مرگ روس بولتون

خوب : نبود دنریس و مار های شنزار (!)

خنده دار : کشته شدن مرد رعیت توسط رابرت استرانگ

نا امید کننده : یورون گریجوی

+ بازگشت جان میتونست دراماتیک تر باشه،مثلا زمانی که قلعه کاملا در تسلط ادم های سر الیسر ـه،یه هو جان قدم زنان از زیر سایه که دیوار انداخته میاد بیرون در حالی پشتش داووس و ملیساندره و بقیه دوستاش واسادن.

+تو قسمت بعد،برن میره به برج شادی

+بازیگر نقش رمزی خیلی خوب رفته تو نقش،در حال حاضر به همراه داووس بهترین بازیگرای سریال ان.

پ.ن: Next time I have an idea like that, punch me in the face

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

OMFG!!!!!!!!!!! با این که به زنده شدن جان یقین داشتم ولی سر صحنه‌ای که چشماش رو باز کرد دو متر از جام پریدم تا حالا واسه یه سکانس سینمایی یا تلویزیونی این قدر استرس نداشتم که واسه این صحنه‌ی طاقت فرسا و طولانی داشتم.

امیدوارم جان در اولین اقدام سر سر آلیسر و اولی رو بزنه

رمزی هم اصلاً انتظار نداشتم پدر خودش رو بکشه، ولی با این کار رذالت را به حد اعلا رسوند. دیگه از این‌جا به بعد بعید می‌دونم که بشه چیزی رو از داستان این بشر پیش بینی کرد.

آریا بالاخره داستانش داره جلو میره و انتظار دارم که قسمت بعد یه تکون اساسی بخوره.

دیدن برن بعد از ۱ فصل خوب ولی کم بود. ای کاش اون صحنه‌ی آدم کشی فرانکنشتاین رو حذف می‌کردن یه خورده بیشتر از برن نشون می‌دادن.

آهن‌زاده‌ها که تازه کارشون استارت خورد و باید شاهد یه قطب جدید تو داستان باشیم. استقبالشون از تئون هم باید جالب باشه.

این قسمت همون طوری که انتظارش می‌رفت به مراتب قسمت بهتری بود و با ارفاق میشه بهش نمره‌ی کامل داد. بالاخره بعد از یه سال صبر به مرادمونم رسیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط اومدم اینجا بگم

Please , Dont Eat The Help

ولی حالا خارج از شوخی برای اولین بار این اپیزود منو ناامید کرد

همه چیز عالی بود اما زنده شدن جان به بدترین شکل ممکن به تصویر کشیده شد !

یجورایی منو یاد مردن و زنده شدن تو سریال های شبکه CW انداخت

آخه مثلا ما داریم GOT میبنییم این سکانس اصلا در حد ASOIAF نبود !!!

در مورد رمزی هم فقط بگم کار عاقلانه ای کرد

جون خودشو نجات داد. اگر دست به قتل لرد بولتون و زنش نمیزد قطعا فری ها زودتر کمر به قتلش میبستن. رز بولتون هم دقیقا به همون شکلی مرد که راب رو کشت !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت خیلی بهتر بود نسبت به قسمت قبل

چه جالب برن تو زمان هم میتونه سفر کنه. یادم نیست دقیقا چنین چیزی تو کتاب هم اتفاق افتاده باشه؟ به نظر میرسه اون کسیکه به هویت جان پی میبره برادرشه ...

راز حرف نزدن هودور چیه؟

درگیری کسل بلک هم همونطور بود که انتظار داشتم.

دیالوگهای بین اسپارو کوچک و جیمی هم جالب بود:

اسپارو: خانواده ای نداریم؛ فقیر هستیم ... ولی وقتی با هم متحد میشیم، یک امپراطوری را میتونیم سرنگون کنیم.

(قسمتهای جیمی همیشه جزء خوش ساخترین بخش های سریاله ...)

جزایر آهن: بازیگر خوبی برای یورون گریجوی انتخاب کردن. اتفاقات آینده هم تا حدودی قابل پیش بینیه تو جزایر آهن

وینترفل: بدون شک رمسی بولتون حرومزاده ترین آدم توی وستروسه! یه چیزی فراتر از جافری.

میرین: تنها نکته مهمش جلوه های ویژه مربوط به سکانس تیریون و اژدهاهاست.

شمال: تیون و سانسا از هم جدا شدند. مشخص نبود منظور تیون از خونه وینترفله یا جزایر آهن ...

احتمالا برمیگرده به وینترفل و یه جوری زهرش رو به رمسی میریزه.

کسل بلک:

همون چیزی که همه میخواستن شد. سازندگان سریال و عواملش راحت میشن یه جورایی از سوال در مورد جان!

داووس بیشتر از خود زن سرخ به توانایی هاش اطمینان داره...

نشون دادن گوست هم تو سکانس آخر نشون میده احتمالا جان وارگ کرده تو بدن دایرولفش (بعد از مرگش) یا شاید هم فقط به خاطر نزدیکی با جان حضورش را حس کرد.

(وارگ کردن جان کلا تو سریال حذف شده مث اینکه ...)

همزمان تقریبا بیدار شدن بعد از ورد های ملیساندره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت بهتر از قسمت اول بود.

ولی حس می کنم جزایر آهن و شخصیت یورونم یه جورایی قراره به سرنوشت استنیس یا بدتر از اون، خط داستانی دورن دچار بشن! می تونستن بخش جزایر آهنو خیلی بهتر از این حرفا دربیارن. اینکه بیای چهارتا دیالوگ خفن از یورون تو کتابو میکس کنی و فکر کنی همه راضی میشن اصلا فکر درستی نیست. قضیه زبون بریدن خدمه شم که کلا عوض کردن!

الان با حذف ویکتاریون قضیه شیپور منتفی میشه؟

بهترین بخش سریال فعلا خط داستانی شمال و دیواره. ولی زنده شدن جان یکم lame بود. خیلی بهتر می تونستن از آب دربیارن. جالبه که توروس هیچکدوم از این کارارو واسه زنده کردن بریک نکرده بود حتی بار اولم که خودش تعریف می کرد من یادم نمیاد گفته باشه همچین کارایی کرده! حتی والریایی هم حرف نزد به همون زبون عام وستروس دعا خوند. فکر کنم رلور از توروس بیشتر از این انتظار نداره واسه همین زیرسیبیلی رد کرده دعاهاشو

رمزی هم که واقعا.... تعریف جدیدی از وحشی گری و رذالت ارائه کرده به نظرم باید تو دیکشنری اسمشو ثبت کنن معنیشم بنویسن وحشی گری تمام عیار!

امیدوارم تو این فصل به بدترین شکل ممکن کشته بشه. همین آرزو برای آلیسر ملعون و اُلی دارم

بخش جیمی هم خوب بود ولی انتظار داشتم های اسپارو پته سرسی رو بریزه رو آب و رابطه ی بین جیمی و سرسی که الان دوباره قوی تر شده رو تیره و تار کنه.

هدف نشون دادن مانتین هم کلا درک نکردم؟ که چی مثلا؟ این همینجور با اون سر و شکل تو خیابونای کینگزلندینگ ول می چرخه هرکی پشت سر سرسی حرف میزنه مغزشو متلاشی می کنه؟

بخش برنم خیلی خوب بود. ولی من گریمی که دو فصل قبل برای کلاغ سه چشم انجام داده بودن رو بیشتر می پسندم این جدیده یه جوریه انگار انداختنش تو یه قفسی که از ریشه و تنه ی درخت درست شده اون حس تنیده شدن بدن بریندن تو تار و پود درختو نداره اصلا! ( اون ماه گرفتگی رو صورتشم که کلا برداشتن)

آریا هم که خط داستانیش فعلا کشش آنچنانی نداره. امیدوارم قسمت بعد جذاب تر بشه.

پ.ن: دقت کردید چقد گوست آب رفته؟ اونجایی که کنار جان خوابیده بود از گرگ عادی هم کوچیکتر به نظر می اومد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هم مدل زنده شدن جان یه مقدار کلیشه ای بود ولی الان یه ساله دارم به این قضیه فکر میکنم هر مدل ممکنی رو تصور کردم هندی از آب درمیومد. اینکه بعد از زنده شدنش چی میشه مهم تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » دوشنبه اردیبهشت 13, 95 6:14 pm[/url]"]

پ.ن: دقت کردید چقد گوست آب رفته؟ اونجایی که کنار جان خوابیده بود از گرگ عادی هم کوچیکتر به نظر می اومد!

اینقدر حرص خورد تو این یک سال واسه زنده شدن یا نشدن جان، تمام ابهتش رو از داست داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت کمی بهتر از قسمت پیشین بود.

من موقعیکه رمسی و روس همدیگه رو بغل و روس بهش گفت You'll always be my first born بعدش دیالوگایی که رمسی گفت حدس زدم الان میزنه میکشتش ولی باز هم وقتی خنجرو زد واقعا شوکه شدم. برای حفظ موقعیتش رمسی باید برادرشو میکشت چون بخاطر این دیوانگیهاش حتما لردهای دیگه از برادرش حمایت میکردن ولی آخه دیگه چرا انقدر وحشیانه اولین بار بود که دلم برای یه فری سوخت.ب معنای واقعی کلمه حرام... این رمسی.ولی امیدوارم داستان روس بولتون در کتاب اینجوری نباشه و انقدر بسادگی نمیره آخه پس اینهمه تئوری راجع به روس هست پس چی مشه.

برای آریا هم که کلا مثل اینکه از نشون دادن وارگ بودن آریا صرف نظر کردن و داستانشو کمی تغییر دادن فعلا که داستانش جالب نیست امیدوارم قسمتهای آینده بهتر بشه.

خوب شد که این قضیه جان رو زیاد کشش ندادن ولی نحوه ی زنده شدنش به نظر منم یکم lame بود.من تصورات دیگه ای داشتم انتظار داشتم یکم دراماتیکتر باشه .ولی درکل همین که زنده شد خودش خیلی خوبه

قسمتهای کینگزلندیگ هم که اصلا دوست دارم بزنم جلو نبینم .این های اسپرو رو که میبنم میخوام کله ی سرسی رو بکنم و که اینارو مسلح کرد.بزرگترین حماقتش بود.یه میگور ظالم نیاز دارن این اسپروها.

داستان یورون و جزایر آهن تو کتابو دوست ندارم تو سریالم برام اصلا مهم نیست که چه بلایی سرشون بیاد.فقط از این آهن زادگان از خواهر تئون یکم خوشم میاد.

اون قسمت نشون دادن کوه هم فکر کنم شاید میخواستن نشون بدن که مثل قبلا که واریس جاسوسهاش همه جا بودن و خبر میاوردن الان هم این جاسوسا هستن(من به یکی از اون زنا مشکوکم).احتمالا یکی از همین جاسوسا این خبرو داده و کوه فرستادن دنبال این مرده .

پروموی قسمت بعدی هم دیدم فکر میکنم قسمت بعد از این قسمت هم بهتر باشه.شاید خیلی از سوالا تو قسمت بعد پاسخ داده بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از نظر من واقعا قسمت خیلی خفنی نبود، البته نسبت به نمره‌ای که کاربرا بهش دادن رو عرض میکنم! و در کل فقط قسمت رمزی و برن و تا حدودی جیمی رو دوس داشتم، و انتظارم از زنده شدن و کاری که ملیساندرا قرار بود انجام بده خیلی خیلی بیشتر بود واقعا!

باید یکمی بیشتر خلاقیت به خرج میدادن و همینجوری نمی‌اومدن چهارتا وِرد بخونن و اجی مجی لا ترجی، جان زنده بشه! البته اینقد بدم نبود بگذریم، تنها چیزی که مهم بود زنده شدن جان بود که اتفاق افتاد، و تو این موردم شاید سازنده‌ها مقصر نباشن، این رو همه‌مون میدونستیم که جان زنده میشه، برعکس مردنش که کسی انتظارشو نداشت.

در مورد قسمت بعد هم با توجه به پرومو میشه حدس زد که زنده بودن جان قطعیه و قرار نیست اتفاقی براش بیفته و با توجه به عکس‌العمل تورموند میشه فهمید که وحشیا میشن مطیع جان و آماده برای حمله به وینترفل و گِریت ویکتوری! مثل دو فصل قبل باز هم قهرمان جنگ اصلی سریال خواهد بود برا همین ممکنه تا قسمتای آخر کشش بدن که امیدوارم اینجوری نشه و جنگ‌های بیشتری رو ببینیم و کاش تو این جنگ روس هم حضور داشت و شکستش رو میدیدیم. حیف شد واقعا، آدمایی مثل روس و تایوین خیلی به سریال ابهت میدادن و نقش منفی‌های جذابی بودن...

در ضمن جان هم یک تارگرینه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه زمانی چقدر کیف میکردم وقتی شوکه شدن اطرافیانم رو بعد از مرگ ناگهانی شخصیت ها توی سریال می دیدم ولی الان که خودم هم به وضع اونا دچار شدم می بینم چقدر سنگدل بودم

جدا انتظار نداشتم رمزی باباش رو بکشه! احتمال می دادم که والدا و بچش رو بکشه ولی پدرش رو اصلا!عجیب تر از همه خونسردی کاراستارک بود!

حرف های تامن و سرسی خییییییییییلللی احساسی بود. نزدیک بود گریه کنم

من عاشق این سپتون جدیدم. قشنگ حال اولنا و جیمی رو گرفت

اون پیرمردی که بعد از مرگ بالون داشت با آشا (یارا بود تو سریال؟ ) حرف میزد مثلا ارون بود؟

کلاغ سه چشم اصلا شبیه یک پیرمرد صد و خورده ای ساله نبود! بیشتر من رو یاد obi-wan مینداخت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مکس فون سیدو در جنگ های ستاره ای : نیرو بر می خیزد حضور قابل تحمل تری داشت تا وقتی که در نقش شخصیت کلاغ سه چشم بازی کرد! واقعا ناامید شدم!

ای کاش کمی اسرار آمیز تر و مرموز تر طراحی میکردن گریم شخصیت کلاغ سه چشم رو و میشد یه بازیگر مثل برد دوریف (البته کمی مثبت تر ) رو براش در نظر میگرفتن نه بنده خدا مکس فون سیدو رو یاحتی میشد از همسن های مکس فون سیدو شخص مناسب تری رو در نظر گرفت مثل یان مک دیارمید

در مورد دورن و جزایر آهن واقعا این دو خط داستانی باری شده به دوش سریال! بعد از اوبراین دوران که اصلا خوب در نیومد و بعد از مرگ دوران موندم چه جذابیتی دورن داره.حتی حضور کیشا کسل هیوز هم به دردی نخورد. در مورد جزایر آهن که واقعا اتفاقات این قلمرو اصلا تاثیری در داستان نداشته الا تئون گریجوی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من واقعا ازین قسمت خیلی خوشم اومد و واقعا انتظار داشتم همه شور و شوق وصف ناپذیری نسبت به این قسمت نشون بدن ولی ظاهرا همه خیلی کول با این قضیه کنار اومدن:)

پنج دقیقه ی آخر رو واقعا ایستاده داشتم تماشا میکردم همراه ملیساندرا داشتم امن یجیب میخوندم.

واقعا جان هیچ وقت شخصیت مورد علاقم نبود(خصوصا تو سریال) ولی از زنده شدنش واقعا به وجد اومدم.تصور اینکه با سپاهش حمله میکنه به وینترفل و شمال رو دوباره میاره زیر پرچم استارک واقعا لذت بخشه.و نقش داووس تو سریال قراره دقیقا مثل نقشش تو کتاب باشه با این تفاوت که جان جای استنیس رو میگیره.داووس پیش لردای مختلف شمال میره تا قانعشون کنه به جان بپیوندن و احتمالا ریکون رو هم میاره.سانسا هم احتمالا به همین جمع میپیونده.

واقعا از همون دقایق اول سریال که ند و لیانا و هودور رو دیدم که تو خونه خودشون در صلح و آرامشن بعد چند سال دوباره امید به دلم نشست.انگار دوباره برگشته بودم به خونه خودم.

درباره سانسا و تیون هم همین حس رو داشتم و بالاخره تیون رو تو دلم بخشیدم:)

درباره جزایر آهن اتفاقا به نظر من خوش ساخت در اومده بود و با توجه به دیالوگای بیلون و آشا که یاداور قدرت آهن زادگان تو دریا بود احتمال خیلی زیاد آشا در سریال نقش ویکتاریون رو خواهد داشت و با شیپور میره دنبال دنریس.

از اینکه روس بولتون و والدا فری هم به نوعی تاوان عروسی سرخ رو پس دادن خوشحال شدم و قطعا با مردن روس شانسی برای رمزی نمیمونه.خصوصا اینکه با فری ها هم باید بجنگه.باید ببینیم واکنش والدر فری (که تو این فصل حضور داره)چیه.

به عنوان نکته آخر:) صحبت سانسا با برین درباره آریا یه پیشزمینه ای بود که هوند دوباره به سریال برگرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت من رو به ادامه ى سریال امیدوار کرد. خیلی خوب و مختصر و مفید به همه خط های داستانی پرداخته بود. داستان تا حدی جلو رفت. با مرگ بولتون هم خوشحال شدم هم غافلگیر و هم ناراحت... مخصوصا با اون دیالوگ اخرش. رمزی واقعا شخصیت ترسناکیه. چون کلا هیچی سرش نمیشه و اهمیتی به هیچ چیز نمیده... باور اینکه توی واقعیت همچین شخصیت های کاملا سیاهی وجود داشته باشه, خیلی سخته.

ماجراى لنیسترها کمی کسالت اور شده... فقط مشغول مراسم ختمند این اواخر... امیدوارم با اومدن بیلیش به طرفشون مهیج تر بشه.

گریجوی ها نقش مهمی نداشتند توی سریال چون کارگردان اصلا روی داستانشون مانور نداده ولی شاید توی این فصل تیون و خواهرش بلاخره یه حرکت جالبى بزنند که داستانشون رو پررنگ تر کنه.

خوشحالم که دنریس و دورن رو نشون ندادند... در عوض طنز تریون و واریس رو دوست دارم.

مورد اخر هم جان

وقایع شمال همیشه جذاب ترین بخش این سریال بوده و هست. اومدن وحشی ها و تسلیم شدن افراد الیستر عالی بود ولی من انتظارم از زنده شدن جان خیلی بیشتر بود... انقدر ساده برش گردوندند که ادم باورش نمی شد. اگر با یه غسل دادن و دو تا ورد مرده زنده میشه که چرا همه رو زنده نمی کنند؟ چرا ملیساندره با استنیس نموند که اگر مرد هی زنده اش کنه؟ درسته که فکر نمی کرد از پسش بربیاد ولی به هر حال می تونست روی کسی امتحان کنه. چرا این همه مدت که وردهاش رو نی دونست, امتحان نکرده بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط لرد بیلیش از پس رمزی اسنو بر میاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته ما اینقدر که مطلب خوندیم و سناریو تو ذهنمون چیدیم یکسری مسائل برامون آبکی به حساب میاد و کاریشم نمیشه کرد ...

درباره کلاغ سه چشم هم به نظرم گریم قبل خیلی عالی تر بود ... بی نهایت زیبا بود ... اما این یکی زیاد به دل نمیشینه...

یک نکته هم به نظرم کارگردان این دو قسمت Jeremy Podeswa زیاد چنگی به دل نزد ...

درباره رمزی هم .. به نظر من یک اهریمن خالص هست (درصد خلوصش 100%)

اصلاحیه ناظر:

ویرایش اشکالات املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظرتون دیالوگ تورموند تو تریلرها "فکر میکردم اون مردیه که در طی شب طولانی رهبریمون میکنه و اشتباه فکر میکردم" در مورد منس ریدر بوده با این حساب؟

زنده شدن جان به همین سادگی یکم عجیب نبود؟

روس بولتون فکرشو نمی کرد رمزی بکشدش اصلا؟ و اینکه چرا نگهبانی هم نداشت؟ البته عجیبه که تو دورن هم نگهیان بود ولی همه توجیه میشن انگار قبل توطئه.

یه سوال هم اینکه ریکان رفته بود پیش آمبرها دیگه؟ احتمالا آمبرها ریکان رو برای رمزی میارن.

فقط به نظرتون ممکنه ماجرای مندرلی ها و داووس قلابی تو کتاب، تبدیل به ریکان قلابی بشه مثلا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه حسی همش بهم میگه خودمون رو باید برای بزرگترین سورپرایز سریال آماده کنیم

رمزی رز بولتون رو کشت

احتمالم داره به زودی عروسی سیاه دوم رو برای فری ها ترتیب بده

تصور کنید رمزی دقیقا مثل خیلی شخصیت های دیگه رنگ عوض کنه

دقیقا مثل جیمی لنیستر که با پرت کردن برندون منفی شد و بعد کم کم مثبت شد

رمزی بشه قهرمان داستان ؟

از اون سمت یادتونه توی انجمن برادران بدون پرچم توروس از میر چقدر سریع پرید و دانداریون رو زنده کرد

گفت هر بار که میمیره قسمتی از وجودش کم میشه ؟

تصور کنیم این کم شدن نسبت داشته باشه با مدت زمانی که طرف مرده باقی میمونه

این جانی که برگشته دیگه جانی که ما میشناسیم نیست

بیخود رامین جوادی اسم آهنگ اپیزود آخر فصل پیش (همون قسمت مرگ جان)‌ رو نذاشت Goodbye Brother

حالا شخصیت مثبت و قهرمان داستان میشه رمزی بولتون و باید با اهریمن جدید یعنی جان مبارزه کنه

شاید به نظرتون خنده دار باشه

ولی من از این اتفاق به شدت استقبال میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه قسمت خوبی بود

صحنه ها و ارتباطات تیون و سانسا برا من فقط جذاب و قشنگه یا برای شما هم؟ اتفاقا بارانداز پادشاه رو هم دوست داشتم اتحاد سرسی و جیمی خوشحالم میکنه و اینکه بالاخره جیمی داره یاد میگیره یه برادر باشه

من ۱۰۸۰ دانلود میکنم ولی بازم سریال انبوهی از سیاهی ست .علی کل حال یورونمونو خوب نتونستم به چشم برادری نگاش کنم لذا منتظر نظرات بدی ما باشید

ترس تریون از اژدهاها خنده دار بود. اون طوری مشعلو گرفت هل کرد دووید

رمزی ادمه؟ حرامزاده یا حلالزاده ش به کنار جدن واقعا ادمه؟ چرا این جوری اخه؟ چطور دلش اومد صدای قشنگ روس رو از ما دریغ کنه استنیسمون رو که کلن بیست ثانیه خرجش کردن و تموم. اینم از این (البته پرواضحه که قیاس بین روس و استنیس حسابی مع الفارقه) ولی من بازیگر روس و صداشو دوست داشتم

قسمت برن با فوکوس روی لیانا و هودور خیلی خوب بود

ملیساندر چه افسرده شده و اعتماد بنفسش پایین اومده بود

من هنوزم میگم دوست ندارم مرده زنده باشه حالا هر کی که میخواد باشه. اصلا جان چرا مرد که حالا زنده ش کنن خو از اول نمیمرد. الانم نه که روم به دیوار هفت قران به میون راضی نباشم به زنده شدن جان هاااا ولی دلم پیش سندوره. که اخه گفته بودن یه نفر زنده میشه و حالا که اون یه نفر جانه پس سندور بچه م چی می شه . دلم شکسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدیدا وابسته این قسمت شدم..

تک تک صحنه هاش عالی بود..

برای من اگه فقط خط داستانی برندون و کلاغ سه چشم رو ادامه بدن بسه، بفیه داستان به کنار..!

امیدوارم جان تغییر نکرده باشه چون هضمش واقعا سخت میشه

در مورد آریا باید گفت هنوز به صحنه های جذابش نرسیدیم.

مطمئنا بهترین فصل از این سریال خواهد بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت عالی بود ولی خیلی بد شد روس بولتون مرد هیچکس مثل روس بولتون نمیتونست شمال رو اداره کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » سه شنبه اردیبهشت 13, 95 3:22 am[/url]"]یه حسی همش بهم میگه خودمون رو باید برای بزرگترین سورپرایز سریال آماده کنیم

رمزی رز بولتون رو کشت

احتمالم داره به زودی عروسی سیاه دوم رو برای فری ها ترتیب بده

تصور کنید رمزی دقیقا مثل خیلی شخصیت های دیگه رنگ عوض کنه

دقیقا مثل جیمی لنیستر که با پرت کردن برندون منفی شد و بعد کم کم مثبت شد

رمزی بشه قهرمان داستان ؟

از اون سمت یادتونه توی انجمن برادران بدون پرچم توروس از میر چقدر سریع پرید و دانداریون رو زنده کرد

گفت هر بار که میمیره قسمتی از وجودش کم میشه ؟

تصور کنیم این کم شدن نسبت داشته باشه با مدت زمانی که طرف مرده باقی میمونه

این جانی که برگشته دیگه جانی که ما میشناسیم نیست

بیخود رامین جوادی اسم آهنگ اپیزود آخر فصل پیش (همون قسمت مرگ جان)‌ رو نذاشت Goodbye Brother

حالا شخصیت مثبت و قهرمان داستان میشه رمزی بولتون و باید با اهریمن جدید یعنی جان مبارزه کنه

شاید به نظرتون خنده دار باشه

ولی من از این اتفاق به شدت استقبال میکنم

این چیزی که شما گفتی از نظر من خیلی غیر منطقیه.

رمزی الان چندین فصله که پستی و رذالتش رو به رخ همه کشیده. بلاهایی که سر تئون آورد، کشتن پدر، که هم خون خودش بود و کلی کارهای کثیف دیگه با قضیه‌ی جیمی فرق داره. تازه جیمی زندانی شده بود و تحت تاثیر برین تقریباً تونست برگرده ولی رمزی با چه محرکی احتمال برگشتش وجود داره؟

اون آهنگ Goodbye Brother هم در اصل برای سکانسی ساخته شد که جان می‌خواست به نایتس واچ ملحق بشه. اما به خاطر بار غم انگیزش و این که به نوعی به تم جان تبدیل شده بود تو صحنه‌ی مرگش هم این رو پخش کردن.

البته تئوری‌های مربوط به تغییر شخصیت جان رو رد نمی‌کنم ولی ارتباطی با این آهنگ نداره.

Tywin Lannister » سه شنبه اردیبهشت 14, 95 5:46 am[/url]"]

من هنوزم میگم دوست ندارم مرده زنده باشه حالا هر کی که میخواد باشه. اصلا جان چرا مرد که حالا زنده ش کنن خو از اول نمیمرد.

خب احتمالاً برای همون رها شدن از بند تعهد بوده. البته الان با تغییر شخصیت ممکنه کلاً بی خیال دیوار بشه و بره برای انتقام جویی و باز پس گیری وینترفل. پس بی دلیل نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا چرا چرا خدایا؟چرا باید یه همچین اتفاقی بیوفته؟روس بولتون دوست داشتنی کشته بشه!واقعا که...

-------------------------------------

قسمت ورود چشم کلاغ واقعا بد بود!مخصوصا این که هرچی دیالوگ خفن و به قول خارجی ها(بد اس)داشت رو همون اول کار به شکل خیلی خنکی گفت و تموم شد رفت!حالا میمونه پادشاه شدنش و مثلا کمی درگیری با یارا که مطمئنا خوب نمیشه و بعدش هم کار اصلیش!

رابرت استرانگ خیلی ترسناک بود،مخصوصا پوست کبود شده دور چشمش و چشمای قرمزش که واقعا شبیه زامبی های رزیدنت اوبل و واکینگ دد شده بود.بی صبرانه منتظر نصف کردن افراد با دست های خالیش هستم!

بهترین قسمت هم که بازگشت جان اسنو بود،خیلی جالب و غیر دراماتیک.هرگونه اضافاتی میتونست اون صحنه رو کمی تین ایجری بکنه که خوشبختانه دی اند دی کارشون خوب بود!

بی صبرانه منتظر قسمت بعد هستم و همچنان این که یکی پیدا بشه ارباب زالوها رو برگردونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری