رفتن به مطلب
ریگار

قسمت هفتم ، The Broken Man

به اپیزود هفتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

37 رای

1. 1. به اپیزود هفتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      1
    • 7
      6
    • 8
      6
    • 9
      13
    • 10
      9

Recommended Posts

nymeria » شنبه خرداد 22, 95 1:32 pm[/url]"]
sara » شنبه خرداد 22, 95 12:03 pm[/url]"]من نمیدونم بعضی دوستان چرا انقدر از سریال ایراد میگیرن....اینکه سانسا و جان نتونستند متحد جمع کنند خیلی قانع کننده اس....سریال میخاد نشون بده که اشتباه راب و مادرش چقدر تاثیر گذار بوده...به خاطر همین هم همه دلیل متحد نشدنشون حماقت راب بود....

قضیه این نیست که جرا نتونستن متحد جمع کنن و چرا شمالی ها بهشون نپیوستن...

در این زمینه موافقم... دل شمالی ها از دست استارکها به خاطر اشتباه راب خونه... طبیعیه نخوان دوباره پشتشون وایسن... اگه بی حرف بهشون ملحق می شدن منطقی نبود.

قضیه اینه که چرا رفتار و حرف های کاراکترها منطقی نیست.

جان و سانسا رفتن لشگر جمع کنن... نرفتن سلام و احوال پرسی.

نباید اینقدر شل و ول رفتار می کردن... باید جدی و مصمم بودن.

جان Lord Commander بوده، رودرروی ارتش واکر ها جنگیده... با شاه شب چشم تو چشم شده... اونوقت داوس که هیچ تصوری از آدرها نداره باید در موردشون هشدار بده؟

ازونور سانسا با رمزی چند وقت سرکرده... شکنجه شده، عذاب کشیده... نباید یه کلام از این تجربه ی تلخش بگه و بهشون در رابطه با رمزی روانی هشدار بده؟

سانسا باید از خطر رمزی می گفت نه از قیافه ی لیانا مورمونت.

من اولین باره دارم از سریال ایراد میگیرم...

چون این سکانس واقعا ضعیف کار شده بود.

وگرنه انتظار ندارم سطح سریال(مخصوصا بعد از جدا شدن مارتین از تیم نویسندگی) در سطح کتاب باشه و سعی می کنم سخت نگیرم و ازش لذت ببرم.

اره واقعا اگه زیاد بریم تو عمقش ادم از سریال افسرده میشه

به نظرم همون بهتر که زیاد بهش توجه نکنیم

nymeria » شنبه خرداد 22, 95 11:28 pm[/url]"]
اگه اونهمه خنگه از اول لیاقت استارک بودن رو نداشت و اگه باهوشه باید از پیتر به نفع خودش استفاده کنه ک بعد پیتر و بندازه دور یا نابودش کنه

استارک ها خیلی هم به باهوشی معروف نیستنا که حالا سانسا به خاطر خنگی لیاقت استارک بودن رو نداشته باشه

هم ند و هم راب به خاطر نداشتن هوش سیاسی از افراد باهوشتر از خودشون بازی خوردن.

پتایر بیلیش سال ها طول کشید تا به جایی برسه که الان هست.

به این مرحله رسیدن کار یک سال دو سال نیست واقعا.

من هم امیدوارم در نهایت سانسا بتونه بیلیشو بازی بده و کارشو تموم کنه... ولی کار خیلی سختیه و تا حالا خیلی گنده تراش هم نتونستن انجامش بدن.

خب سانسا باید درس بگیره و حواس جمع بره جلو و مگه سانسا کم تجربس؟درسته که جوونه اما دو جنگ بزرگ و هزاران خیانت و ازار رو با چشای خودش دیده باید به اندازه کافی برای تجربش کافی باشه و اینکه استارکا با هوشن اما مهربونیشون اونو پینهان میکنه سانسا علاوه بر تجربه هاش باید از مرگ برادر و پدرش درس بگیره

ویرایش ناظر:

ادغام پستهای متوالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سر جیمی » یکشنبه خرداد 22, 95 12:10 am[/url]"]
sara » شنبه خرداد 22, 95 12:03 pm[/url]"]من نمیدونم بعضی دوستان چرا انقدر از سریال ایراد میگیرن....اینکه سانسا و جان نتونستند متحد جمع کنند خیلی قانع کننده اس....سریال میخاد نشون بده که اشتباه راب و مادرش چقدر تاثیر گذار بوده...به خاطر همین هم همه دلیل متحد نشدنشون حماقت راب بود....

خب نه ما ایراد نمیگیریم بله هیچ جای داستان اشتباه نداره ولی اگه دوباره فیلمو از اول نگاه کنی تفاوت قسمت های اخیرو با قبلی ها میفهمی و ببین در مورد چه سریالی حرف میزنی

سریالی که میلیون ها طرفدار داره اینهمه ابهت داره من تو عمرم همچین سریالی ندیدم یه سر به سایتای جهانی بزنی میبینی ولی انتظارات خیلی زیاده از همچین سریالی تازه امار بگیری تعداد بیننده ها تو فصل اول و دوم از ۳۰ میلیون به ۷ میلیون تنازل پیدا کردن و این امار ها هستن که نشون میدن چه اتفاقی داره میفته

بله روای داستان کاملا عادیه و منطقیه ولی ما انتظار یه سریال عادی و منطقی رو نداریم میخواییم یه سریال غیر عادی و هیجان انگیز رو ببینیم

آمار فصل اول کمتر 3 میلیون بوده بر طبق این سایت

https://en.wikipedia.org/wiki/Game_of_Thrones

اما به هر حال طبیعی است که با گذشت زمان طرفداران دنیای نغمه بیشتر شدند. و البته عموما معتقدند کیفیت سریال هم کمتر شده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سریال هیچوقت 30میلیون بیننده نداشته به تفکیک هرفصل

این آمار اشتباهه توپایان فصل اول م اون قدر بیننده نداشت

بعد ازپایان فصل اول ودوم بود بیننده هاش زیاد شدن و پایان فصل به 11میلیون رسیدن

30میلیون که شما گفتید تعداد دانلوداش تو سطح اینترنته

سریال که طرفدارشو از دست نمیده فقط بیننده های زنده شو

اونم چون ترجیح میدن با هزینه کمتر دانلودش کنن و ببینن

این سریال رکورد دار دانلئد غیر قانونی در جهانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله ولی یه جدول امار ساده نشون میده میزان رشد اومده پایین و همینطور مردم به کتاب مشتاقترن چون از سریال نا امید شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سر جیمی » یکشنبه خرداد 23, 95 10:51 pm[/url]"]بله ولی یه جدول امار ساده نشون میده میزان رشد اومده پایین و همینطور مردم به کتاب مشتاقترن چون از سریال نا امید شدن

هر چند که سریال بازی تاج و تخت در نوع خودش منحصر به فرد است و باعث شده که بسیاری از این طریق با دنیای نغمه آشنا شوند. اما به هیچ وجه با شاهکار مارتین قابل مقایسه نیست و واقعا کتاب عالی است. به قول مارتین:

“A reader lives a thousand lives before he dies, said Jojen. The man who never reads lives only one.”

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری