رفتن به مطلب

به اپیزود هشتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

41 رای

1. 1. به اپیزود هشتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      8
    • 7
      9
    • 8
      3
    • 9
      8
    • 10
      10

Recommended Posts

این تاپیک مخصوص گفت و گو در خصوص قسمت هشتم از فصل ششم سریال بازی تاج و تخت است.

این قسمت توسط Mark Mylod کارگردانی شده است که کارگردان قسمت پیشین سریال هم بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب این قسمت تقریبا تمام پیش بینی هایی رو که میشد نابود کرد و با روند آرومی داستان رو جلو برد و بازم جای زنده و مرده توی سریال عوض شد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا من گفتم حالا سیریو فورل میاد یا آریا چهارتا حرکت خفن میزنه . هیجان نداشت . مردناش هم یجوری بود مانتین چجوری گردن یه آدمو به راحتی کند ؟ . حالا منتظر قسمت ۹ میمونم چون هر فصلی قسمت نهش جذاب بوده . راستی حالا سندور میخواد بره شمال ؟ یعنی جز ارتش جان بشه ؟ چه یهویی . بریک دنداریون هم که زندست توروس رو هم که هاند نکشت :/

بلک فیش هم خط داستانیش چرت شد . چهارتا کری خوند بعد برادر زادش قلعه رو تسلیم کرد و اینم فرار نکرد چونکه مدتی مبارژه خوب نداشته . خب برو شمال با آدرها بجنگ :/

جیمی هم یه جا مهربونه یه جا عوضی ! قسمت بعد جنگ استارک بولتون رو تو ده دقیقه جمع نکنن خوبه

چقدر غر زدم

راستی اگه کسی منظور حرفای کیبورن رو فهمید به منم بگه . اونجا که به سرسی گفت شایعه راسته

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا از این سریال نا امید شدم..

باز هم زمینه سازی برای قسمتهای بعدی...

مرسی..اه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت بدی نبود ولی برای یه قسمت ۸ جالب نبود. توقع یه چیز بهتر و چالشی‌تر رو داشتم.

همون طوری که حدس می‌زدم آریا رفت پیش لیدی کرین و مداوا شد ولی ویف ول کن نبود. کشوندن ویف به لونه‌ی آریا و شکست دادنش با استفاده از چیزهایی که در زمان کور شدن یاد گرفته بود ایده‌ی خوبی بود. حداقل بین این همه وقت تلف کردن از یکی از تجاربش به نحو احسنت استفاده کرد. ولی درک نکردم چرا برگشت به تالار چهره‌ها؟ می‌خواست برای جیکن شاخ و شونه بکشه؟ ریسک این‌که دستگیرش کنن یا بکشنش بیشتر نبود؟ این حرکتش منطقی به نظر نمیاد. نگاه جیکن هم بعد از این که آریا گفت به وستروس می‌گردم عجیب بود. یعنی نقشه‌ی دیگه‌ای کشید؟

نکته‌ی جالب این‌که همه‌ی تئوری‌های متوهمانه و محیر العقول دوستان هم اشتباه دراومد و ثابت کرد که حداقل باید چه چیزی گفت که بگنجه والا

بازگشت بریک و توروس خوب بود با پایان بازی که آخر این قسمت برای سندور گذاشتن حس می‌کنم خیلی دور از انتظار هم نباشه اگه به برادران بدون پرچم بپیونده. با توجه به این که محاکمه از طریق مبارزه هم برداشته شد می‌تونه نقش خودش رو در برنامه‌ی خدایان به این شکل ایفا کنه.

سرسی الان تبدیل شده به تلِِِِّ خاکِ سرشار از نفرت. تامن هم همچنان با قدرت به پروسه‌ی تبدیل شدن به سیب زمینی ادامه میده و اگه مارجری دستی تو این ماجرا داشته باشه یعنی داداش خودش رو فدای نابودی سرسی کرده؟ پیش بینی سرنوشت لوراس و سرسی دیگه خیلی مشکل شده. فکر نکنم تا انتهای این فصل هم اتفاق خاصی برای این دو شخص بیوفته.

سیب زمینی که چه عرض کنم، ابله بعدی ادمیوره. البته این‌جا هم داستان یه خورده ایراد داره. آخه وارث ریورران که این قدر رو اسم کتلین و خانواده‌اش تعصب داره میاد به خاطر یه بچه‌ی نصف-فری قلعه و بلکفیش رو فدا کنه؟ درسته که از همون اول هم بی عرضه‌تر از بقیه‌ی اعضای خاندان بود ولی نه تا این حد که شرافتش رو به خاطر چنین بچه‌ای نابود کنه. تازه اصلاً معلوم نیست جیمی در مورد بچه راست گفته باشه. هدف خاصی رو هم از این وقایع نگرفتم. ریورران دست فری‌ها بود، تالی‌ها میان پسش می‌گیرن، بعد به این شکل دوباره منطقه میوفته دست تالی‌ها! فقط این وسط می‌خواستن بلکفیش رو بکشن؟ جیمی الان کجا میره؟

حضور بران و تیریون در این قسمت لبخندی به لب ما آورد ولی به نظرم بخش‌های تیریون تو این فصل زیادی تو ذوق می‌زنه. یعنی همه‌ی این اضافات رو حذف می‌کردن راحت می‌شد به چیزهای مهم دیگه‌ای مثل لیدی استون هارت بپردازن.

دنریس هم که بهتره دهنم باز نشه

پ.ن:

عشق است قسمت بعدی. فقط امیدوارم مثل نبرد دیوار و بلک واتر کلاً در مورد یه خط داستانی یعنی جان و رمزی باشه و هی روی بقیه‌ی داستان شاخه به شاخه نشه تا هیجان جنگ حفظ بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه صحنه ی جالبی که این قسمت داشت جایی بود که سرسی و کایبورن درباره ی شایعات حرف میزنن.من خیلی کنجکاوم که بدونم این شایعات چیه ولی حدسی که میزنم اینه که شایعات درباره ی وایلدفایر باشه همونطور که برن تو یکی از ویژنهاش دید وایلدفایر همه جارو گرفته فکر کنم سرسی بخاطر محاکمه ش شهرو آتش بزنه .اونجایی هم که جیمی داره با ادمیور حرف میزنه درباره سرسی و کت میگه اونها هر کاری برای محافظت از بچه هاشون میکنن.start a war.burn cities to ash... خدا کنه زیر سپت هم پر وایلد فایر باشه

تامن هم که فوق العاده بی مصرفه راحت به بازی گرفته میشه.امیدوارم حداقل مارجری نقشه درست حسابی داشته باشه.های اسپرو هم که خیلی بیشرافته و معلومه دنبال قدرته و خدایان و گناه و ... همش حرف الکیه.چی میشد کوه میزد لنسلو میکشت به جای اون یکی.من فکر میکنم وقتی دیدن کوه چه هیولاییه و خودشون دربرابرش هیچن تصمیم گرفتن ترایال بای کامبت رو کلا بردارن.یعنی میخواد صد در صد سرسی برنده نباشه.قوانینو تغییر میده تا خودش پیروز بشه.

همونطور که حدس میزدم هم برده دارها به تیریون کلک زدن و غافلگیرشون کردن.

خیلی مسخره از دست بلک فیش خودشونو خلاص کردن خیلی نا امید کننده و مسخره بود من تا آخرش منتظر بودم با برین بره یا برین بزنه بیهوشش کنه به زور بندازتش تو قایق ببرتش.دست تکون دادن جیمی و بریین هم خیلی مسخره بود.

شخصیت جیمی تو کتاب رشد میکنه از سرسی جدا میشه و کم کم داره انسان بهتری میشه ولی تو سریال دارن به همون جایی که اول بود برش میگردونن البته کتاب هم که تا آخر نخوندیم شاید تو کتاب هم همینجوری بشه.

وقتی برین میخواست شمشیرو بده به جیمی من با خودم میگفتم نه شمشیرو نده اون آیسه مال استارکهاست نه لنیسترها.

داستان آریا هم که معلوم نیست چی به چیه.ویف یه جوری با آریا رفتار میکنه انگار ازش کینه داره.بعد آریا رفت خانه ی سیاه و سفید بدون اینکه فکر کنه جیکن ممکنه بکشتش!بعد وقتی گفت من آریام نه هیچ کس جیکن یه لبخند مرموزی میزنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت بدک نبود.

قطع کردن کله اون یارو توسط سندور خیلی باحال بود!!

جیمی هم که دوباره داره عوضی میشه باز ..

صحنه جنگیدن بلک فیش رو نشون میدادن مرد افسانه ای بود ..این ادمیور رو هم باید همون

اول میکشتن بره ...

صحنه خداحافظی برین و جیمی خیلی مسخره بود

صحنه حمله ارباب ها به میرین خیلی باحال بود خصوصا اون قسمت پرتاب کردن منجنیق خیلی باحال بود حالا دنریس با اژدهاش مسلما میزنه ناوگان اونا رو می سوزونه

سرسی هم خدا می دونه که الان چیکار می کنه ولی دوستان گفتن اتیش میزنه شهر رو احتمالش خیلی خیلی زیاده چون تو ویژن برن هم بود

در کل سریال بد نبود اما به نظرم قشنگترین قسمت ، قسمت اریا بود .

حالا هم که داره برمیگرده وستروس ..یارو ناخدا گفت دو روز دیگه میریم الان یک روز گذشت با همونا میره پول اصراف نمیشه

ولی لبخند جاکن هگار خیلی مرموز بود ...شاید بخشی از بی چهره شدن اینه که شخصیت داشته باشی کلا خیلی مرموز بود ...نکنه اریا نباشه واقعا ...خیلی بد میشه

چون ما ندیدیم چه اتفاقی افتاد

قسمت 9 باید خیلی خیلی خوب یاشه

تئوری خیانت امبرها به بولتون ها رد میشه تو پریویو جزو ارتش بولتون ها هستن

اخه من چجوری تا یک هفته صبر کنم اخه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حرف زیادی واسه گفتن نیست بجز چند تا نکته..

1-شایعه ای که سرسی به دنبالش بود. به نظرم منظورش مخازن زیرزمینی وایلد فایر هست که به دستور مد کینگ ساخته شده بود.

2-بلک فیش،من فک نمیکنم مرده باشه،خیلی مشکوک بود.تو کتاب هم نمیمیره،بلکه فرار میکنه.

3-باد های زمستانی در حال وزیدند.منظور بریک چی بود؟ میخوان که به شمال برن؟ سندور دوباره سانسا رو میبینه؟ اتفاقی که به نظر من دیر یا زود می افته.

4-هیچ کس. به نظر من جاکان تا اخرین لحظه هم اریا رو تو کنترل داشت،به نظرم هدف جاکان همین بود که اتفاق افتاد،واسه همین لبخند زد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلک فیش که مرگش قطعی شد چون گفتش پیداش کردیم در حین جنگیدن مرد یعنی تموم .

در مورد اون شایعه هم کاملا باهات موافقم 100% راجب همون وایلد فایره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه قسمت ضعیف دیگه! کلا برین الکی فقط از شمال رفت سرزمین های رودخانه که دست از پا درازتر برگرده! جیمی هم یه لشکر کشی الکی کرد بدون هیچ جنگ و خونریزی برگشت! این فصل تا قسمت 5 خوب بود ولی از قسمت 6 ببعد بی خود شد! فقط داستان اریا و سندور را میشه یه جوری مقدمه سازی برا اینده دونست وگرنه داستان محاصره ریوران فقط الکی بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت جالبی بود همین که تونست خیلی از نظریه های پرت وپلا نابود کنه جای خوشحالی داشت

نکات منفی تو تمامی قسمت ها وجود داشته تویین م بود اما داستان جوری پیش میره که باید بره

مثلا کشته شدن فیش رو ب تصویر نکشیدن

از تیریون مثه 5فصل قبل نتونستن توی کل این فصل استفاده کنن

باتوجه ب این که ق9 ب جنگ شمال میپردازه این که توقسمت 10 این همه خط داستانی چطور تموم میکنن ؟فقط یه جواب داره!

نمیتونن و باید انتظار یک ساله بکشیم دوباره

اما باید قب,ل کرد داستانه جالبیه

حتی باتفاوتایی که باکتاب داره که مثلا زن راب تو کتاب تو ریورران زنده س

یا حذف لیدی استون هرت (بانوی سنگدل) که اگر یه حذف درست کرده باشن بنظر من همینه زنده شدن یه تالی هیچکمکی به داستان نمیکرد اونم شخصست منفور کتلین

ب اندازه کافی آدم احمق توسریال هست ادمیور وتامن و...

اما برگشت بریک داندریان و تورس میر واقعا عالی بود

درمورد اون لینک پیشبینی هایی که آزور آهای گذاشته بود معلوم شد خیلیاش چرته

شاید یه جاهایشو مثه جریان اریا درست پیشبینی کرده باشه اما خیلی جاهاش فقط ذهن خلاق ک چ عرض کنم مریض نویسندس که تریلر سریال و دیده گفته یه چی بنویسم

البته یه چیزایی م شنیده حالا از دستی یاکسی....

اماهنوزم غیر قابل پیشبینی بودن فاکتور عالی سریالی ه که نمره9.5 از 10 imbd داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط خواستم درمورد اریا بگم که فقط مرگ بهای زندگی ه حالا یا مرگ اون یا مرگ ویف

جاکن هم قانون و میدونه اریا م میدونه همونطور که اگر قرار بود کسی بمیره میتونست جاکن باشه تو فصل 2 اما چون اریا نجاتش داد اسم ای دیگه رو تقدیم خدا هزار چهره کردن

جاکن وقتی اریا و دید گفت این دختر اسمای زیادی بر لب داره که میتونه پیشکش خداوند کنه ووقتی دید با اون که کور شده حاضر ب موندنه یادگیری بش یاد داد چطور در تاریکی بجنگه که خیلی م به کارش اومد

بیچهره ها مثه بقیه جاهای دنیا نیستن وتبعیت میکنن که فقط مرگ بهای زندگیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از همین میترسیدم که شد،game of thrones هم مثله بقییه سریال های آمریکایی بعد از چندتا season خوب هرچی پیش میره از کیفیتش کاسته میشه فیلنامه ها ضعیف شده انگار میخوان یکجور رفع تکلیف فقط داستان رو پیش ببرن،به خصوص سری داستانی Blackfish افتضاح بود،انگار مارتین و کارگردان ها این سریال میخوان بگن ما خیلی متفاوتیم همش شخصیت های محبوب رو به کشتن میدن

blackfish با همین سرباز ها ریوران رو پس گرفته بود حالا ازش پیروی نمی کردن!!!!یا ادمیور که آزاد شد برگشت،قلعه رو تسلیم نمی کرد میخواستن چی کار کنن؟زن و پسرش بکشن ؟!!! زن و بچه ای که فری هم هستن نا سلامتی!!! فری ها دختر خودشون رو میکشتن !!! خیلی آماتور بود این جاش

منظورم اینه که زمان زیادی از سریال رو به دیالوگ ها مسخره تریون و میساندی و کرم خاکستری اختصاص میدن زورشون میاد صحنه نبرد blackfish رو بسازن

انگار یه جور جمع کردن داستان براشون تو سریال سخت شده دارن کلی کارکتر که تو کتاب هنوز نمردن رو تو سریال میکشن تا از دستشون راحت بشن پیش بینی که خیلی از کارشناس های سینما

کرده بوداند کم کم داره درست عذاب در میاد که نمیتونن درست حسابی جمع کنن داستان رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این چند قسمت آخر داشتم دوباره به سریال امیدوار میشم اما

دقیقا سریال وقتی میره به سمت روایت های زیاد و تایم کم از شخصیت‌ها ی مختلف، مشخصه داره گند می زنه به روند داستان

این همه چرت وپرت نشون دادن دیگه صحنه تسلیم شدن ریوران گند زدن به همه چی اخه کدوم خری اینجوری تسلیم میشه اونم به فری ها

آتیش زدن میرین با منجنیق از اونم بدتر، یه شهر سنگی که مقر حکومتیش هرم هست رو می خوان بسوزون آدم می مونه کارگردان چی پیش خودش فکر کرده

دوس دارم من هم در مورد پچ پچ های سرسی با کیبورن یا آینده هاوند نظریه سازی کنم اما دیگه سریال حرف چندانی واسه گفتن نداره برای سرگرمی و وقت گذروندن خوبه اما ارزش این همه تفکر و نظریه رو نداره

باید منتظر مارتین باشیم ببینیم اخرش کتابو تمام می کنه یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نميدونم واقعا ، شمايي كه داريد مياييد و ميگيد چقد سريال بد شده و داره فلان و بساط ميشه ، چي تو ذهنتون داريد؟ چي ميخاييد از سريال؟ ميخاييد خوده كتاب باشه؟ ميخاييد همه چي خوب باشه؟ اگه ميخاييد مثه كتاب باشه كه بريد كتابو بخونيد اينقد نگيد كتاب خوبه سريال خراب شده

فك ميكنيد نويسنده هاي كتاب از شما كمتر ميفهمن يا چميدونم از قصد ميخان سريالو بد كنن؟؟

به نظر من سريال تو اين سيزن همينجوري داره بهتر و بهتر ميشه و همه چي رو رواله و همه چي فوق العادس. بلك فيش مرده قطعا مرده بايدم مي مرد چون خودش انتخاب كرده بود ، حالا به نظر شما كه داريد روند سريالو نقد ميكنيد بايد ميرفت شمال؟ بره چيكا؟ اين پيرمرد بره زير دسته جان اسنو بجنگه؟

نه بهترين و حماسي ترين انتخاب همين بود كه بمونه ، فقط ايكاش صحنه ي جنگشو نشون ميداد.

اون صحنه ي صحبتاي تيريون و ميساندي و انساليد ، خيلي شيرين و خوب بود . ساندرم كه ديگه هيچي ، فوق العادس

يه نكته اي ام هست ، دليل تنفر شما از سرسيه . بنظر من سرسي به هيچ وجه منفور نيس . اتفاقا الاني كه بحث بين اون هاي اسپروعه ، بيشتر از هميشه به حمايت ما نياز داره

قسمت بعدم كه معلومه ، ريكان ميميره ، اسنو با كمك بيليش ميبره ، رمزي اسير ميشه و سانسا اعدامش ميكنه ، اخر قسمت بعدم با حمله ي وايت واكرا تموم ميشه.

در مجموع ميخام بگم انقد سخت نگيريد، انقد انتظار الكي از سريال نداشته باشيد. فوق العادس ، تو اوجه ، ازش لذت ببريد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا این قسمت زیبا و جذاب بود!

شایعاتی که کایبورن و سرسی میگفتن.. میتونه قضیه جانشین تامن باشه یا شاید هم وایلدفایر...

گرگور زامبی هم واقعا موجود خطرناکیه،حیف که محاکمه با مبارزه ممنوع شد و کل داستانای کلگین ها و نبرد لوراس و مونتین منتفی شد!

احتمالش هست که سندور و برادری بدون پرچم برن شمال کمک سانسا؟یا مثلا برن سراغ فری ها یا...

تیریون هم نقش خودش رو ایفا کرد منتهی مثل جنگ قبلی سربزنگاه یکی اومد کمکش!

میمونه نقش دنریس که واقعا از حال به هم زن هم فراتر رفته؛یهویی بیاد یه نگاه کنه یا چنتا حرف بزنه و تیتراژ پخش بشه،منتهی این بار تیتراژ نداشت که نکته مثبت حساب میشه!

داستان بلک فیش خیلی بد شد که سر هیچی کشته شد!راستش آدم روش نمیشه بگه شاید زنده باشه و نگهبانا دروغ گفتن...

جیمی هم نیمی دوش بگ نیمی خوب،شخصیتی پیچیده و در عین حال ساده!

نبرد میرین هم یحتمل با اومدن ناوگان گریجوی ها و از اونور اسب سالاران،شکست اساتید و بستن باروبندیل و سفر به وستروس تموم میشه!

پرومو قسمت بعد هم دیدم و گویا فقط قراره نبرد حرامزاده ها رو نشون بده مثل جنگ دیوار!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پرومو ی قسمت بعد رو دیدم،چیزی که معلومه اینه که بولتون و شمالی ها ارتش ارایش دیده ای دارند و تعداد ـشون هم بیشتره و روی کاغذ برنده اند.اما خب همه ما میدونیم جان این نبرد رو میبره،اما چجوری؟ تنها راهی که میشه جان این نبرد ببره اینه که یه نیروی خارجی به کمک ارتش جان بیاد،اما کی؟

1-محتمل گزینه،ارتش ویل.در قسمت های قبلی دیدیم که بیلیش به اجازه رابرت ارتش ویل رو به حالت اماده باش دراورد.در قسمت قبلی هم دیدم که سانسا نامه به بیلیش برای کمک فرستاد.اما سوال این جاست چه مدت زمان از فرستادن نامه سانسا تا نبرد وینترفل میگذره و ارتش ویل در این مدت میتونه به شمال برسه؟

2-خیانت امبر ها و گلاور ها. به به بولتون ها.به این دلیل به این گزینه میشه فک کرد که توی کتاب امبر ها و گلاور ها در مقابل بولتون (در کنار استنیس) میجنگد.همچنین از اخبار پیش فصل خبری اومده بود مبنی بر اینکه "جان کوچیکه" در این فصل نقش مهمی ایفا میکنه.این نقش مهم دادن ریکان به رمزی بود یا شایدم تغییر دادن نتیجه جنگ به نفع استارک ها.اما سوال ایجاست اگر بخوان همچین کاری بکن،چرا ریکان رو به رمزی دادن؟

3-خیانت مندرلی ها به رمزی.چیزی که توی کتاب اتفاق افتاده.مندرلی ها به عنوان ثروتمندترین خاندان شمال و همچین یکی از وفادارترین خاندان ها به استارک ها وانمود میکنند که در نبرد با استنیس همراه بولتون ها هستند اما قصد ضربه زدن به بولتون ها رو دارن.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود.

قسمت آریا و جیمی دوست داشتم

طرز نگاه کردن برین به جیمی جالب بود:-)

بلک فیش نباید میمرد انقد بیخود

چطور وقتی فری ها میخواستن ادیمور اعدام کنن کسی از ارتش تالی اعتراض نکرد

ولی تا اومد گفت دروازه رو باز کنید باز کردن.

به نظرم برین و جیمی بازهم با هم ملاقات میکنن

اون زنه میخواست به آریا سم بده!؟

تکلیف سگ چی میشه؟عضو انجمن میشه؟انجمن میخواد بره شمال؟؟

منظور سرسی از شایعه چی بود؟؟

واریس کجا رفت؟وستروس؟

بازم کلی سوال اضافه شد:-\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه خرداد 24, 95 9:27 pm[/url]"]پرومو ی قسمت بعد رو دیدم،چیزی که معلومه اینه که بولتون و شمالی ها ارتش ارایش دیده ای دارند و تعداد ـشون هم بیشتره و روی کاغذ برنده اند.اما خب همه ما میدونیم جان این نبرد رو میبره،اما چجوری؟ تنها راهی که میشه جان این نبرد ببره اینه که یه نیروی خارجی به کمک ارتش جان بیاد،اما کی؟

1-محتمل گزینه،ارتش ویل.

2-خیانت امبر ها و گلاور ها.

3-خیانت مندرلی ها به رمزی.

1 که 100% اتفاق میافته چون که ارتش ویل موقعی که سانسا تو کسل بلک بود در موت کیلین اردو زده بودند

2 نه کاملا و 100% رد میشه چون که توی پریویو می بینم همراه بولتون ها می جنگن

پرچمشون هست

3 هم رد میشه مندرلی ها توی سریال به شدت نقش کمتری خواهند شد تقریبا هیچ

شاید دیگه نیان تو سریال ............این کاملا قطعی که نقش کمی دارند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیانا مورمونت » دوشنبه خرداد 24, 95 9:29 pm[/url]"]قسمت خوبی بود.

واریس کجا رفت؟وستروس؟

نه دارو بود اون زنه به اریا داد.

سندور کلگان هم عضو انجمن میشه دیگه .شمال میرن نمیدونم والا

شایعه احتمال زیاد جانشینی تامنه که دوستان اشاره کردند

واریس هم گفت تو سریال دیگه میره وستروس برای جمع کردن و دنبال کسایی که به دنریس وفادار بشن و به اونا کمک کنن و از سلطنت دنریس حمایت کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باتشکر از جورا مورمونت خواستم بگم منتقدین دنیا که مورو از ماست میکشن سواد فیلم و فیلم نامه شون بالاس بزور زیر 7یا 7.5 اونم ب بدترین قسمتای این سریال دادن

سریال و عواملش چپ وراست توجشواره امی که معتبرترین تو دنیاس داره رکورد میزنه و جایزه درو میکنه هر سال حال بقیه جشواره ها بکنار

اون وقت یه عده میان که کاملا واضحه فقط دنبال کوبیدن سریالن و سوادانتقادی جالبی م ندارن باعلم کردن ه این که کتاب بهتره ( که صد البته هست)چون کاملتره و نوشتنش ارزون تره خیلی راحت به سزیال 1میدن 2 میدن3و4 میدن بد میگن ناامیدشدیم افتضاح بودا.....

اخ مگه ارباب حلقه ها رو تونستن مثه کتابش کار کنن

مگه رمان گریت گتسبی تونستن خیلی عالی فیلمش کنن

کیفیت میگید اومده پایین اخه چقدر؟

همونطور که گفتم همه قسمتا نکته منفی داره اما نه اونقدر که یه عده نابود میکنن سریال و

کتاب که اومد بیرون امیدوارم یه عده بیشتر بشون خوش بگذره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
draid » دوشنبه خرداد 24, 95 10:15 pm[/url]"]
لیانا مورمونت » دوشنبه خرداد 24, 95 9:29 pm[/url]"]قسمت خوبی بود.

واریس کجا رفت؟وستروس؟

نه دارو بود اون زنه به اریا داد.

سندور کلگان هم عضو انجمن میشه دیگه .شمال میرن نمیدونم والا

شایعه احتمال زیاد جانشینی تامنه که دوستان اشاره کردند

واریس هم گفت تو سریال دیگه میره وستروس برای جمع کردن و دنبال کسایی که به دنریس وفادار بشن و به اونا کمک کنن و از سلطنت دنریس حمایت کنند

کدوم جانشینی؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولا اگر ریکون بمیره حتی آمبرها بعدش خیانت کنن به رمزی باز هم جان نمیبخششون

داستان سریال از این به بعد به سمت پیچیده تر شدن قضایای شمال پیش میره . اولش یه دیوار بود و یه مردم آزاد حالا برادران بدون پرچم و وایت واکر ها و برن هم دارن اضافه میشن . شمال مشغول جنگه و شاید گریجوی ها و دنریس و رفقا هم در آینده قاطی ماجرای شمال بشن . وقایغ پایتخت و لنیسترها هم وقت زیادی گرفت این فصل

دوما هرکسی مجازه انتقاد کنه و قسمتای سریال رو نقد کنه . فصلای سریال رو با فصلای دیگه مقایسه کنه شما هم جوش نزنین خونتون کثیف میشه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدوم جانشینی؟

احتمالا ...مربوط به شاید گندریه یا شاید هم شاهد اگان باشیم در سریال

یا اصلا راجب وجود داشتن تونل هایی با وایلد فایر در زیر قسمت های شهر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه خرداد 24, 95 10:16 pm[/url]"]باتشکر از جورا مورمونت خواستم بگم منتقدین دنیا که مورو از ماست میکشن سواد فیلم و فیلم نامه شون بالاس بزور زیر 7یا 7.5 اونم ب بدترین قسمتای این سریال دادن

سریال و عواملش چپ وراست توجشواره امی که معتبرترین تو دنیاس داره رکورد میزنه و جایزه درو میکنه هر سال حال بقیه جشواره ها بکنار

اون وقت یه عده میان که کاملا واضحه فقط دنبال کوبیدن سریالن و سوادانتقادی جالبی م ندارن باعلم کردن ه این که کتاب بهتره ( که صد البته هست)چون کاملتره و نوشتنش ارزون تره خیلی راحت به سزیال 1میدن 2 میدن3و4 میدن بد میگن ناامیدشدیم افتضاح بودا.....

اخ مگه ارباب حلقه ها رو تونستن مثه کتابش کار کنن

مگه رمان گریت گتسبی تونستن خیلی عالی فیلمش کنن

کیفیت میگید اومده پایین اخه چقدر؟

همونطور که گفتم همه قسمتا نکته منفی داره اما نه اونقدر که یه عده نابود میکنن سریال و

کتاب که اومد بیرون امیدوارم یه عده بیشتر بشون خوش بگذره

همه اعم از کتاب خونده ها و نخونده ها باید انتظارشون رو از سریال بیارن پایین

به نظر منم فصل 6 مشکلات زیاد یا به قول معروف باگ زیادی توش بود .

وقتی فصلهای قبل رو نگاه میکنی واقعا تفاوت زیادی با الان میبینی .

ولی به هر حال هنوز هم GOT ـه و بهترین سریال حال حاضر دنیاست . حداقل برای من .

با اینکه قابل درکه ولی از افت سریال نمیشه چشم پوشی کرد . البته افتش هم زیاد نیست . به نظرم افت سریال برمیگرده به این دلایل :

1 - متاسفانه مارتین که به نظرم باید تا اخر سریال عوامل رو همراهی میکرد الان اکثر وقتش رو گذاشته واسه کتابش .

D&D هم شاید فکر میکردن میتونن توی این مدت کم داستانی رو خلق کنن که مارتین چندین سال واسش زحمت میکشه ولی مشخصه که نتونستن .

2 - خیلی از کاراکترهای محبوب با بازیگرهای خوب و خط داستانی عالی هم طی یه سری وقایع از بین رفتن و جذابیت سریال کم شد .

این مرگهای کاراکترهای محبوب سریال (یا بعضی اتفاقات که کلا خط داستانیشون رو عوض میکردن) طوری بود که در یه مقطع باعث میشد سریال جذابیتش به طور ناگهانی بره بالا ولی به مرور زمان به خاطر حذف کلی اون کاراکتر و داستانش جذابیت سریال کم میشد .

الان تیریون (شاید محبوبترین کاراکتر) و واریس (که با لیتل فینگر مقایسه میشد) کاملا به حاشیه برده شدن و دیگه خبری از اون دیالوگهای جذابشون نیست و هر چند قسمت میان با میساندی و گری ورم یه حرفی میزنن و میرن .

3 - قبلا تو هر قسمت سریال تکه های پازل داستان چیده میشد که تا اخر فصل پازل کامل بشه . اما حالا تصور من به شخصه اینطوره که عوامل فیلم میان تکه های پازل رو میچینن و اخرش همه رو خراب میکنن که از نو بسازن .

اصلا اریا چرا دو فصل کامل داستانش توی براووس بود و اونجا تا مرز بی چهره شدن میره و حالا به یکباره تصمیم میگیره برگرده سر جای اولش بدون اینکه پیشرفتی کرده باشه داستانش .

یا چرا کلی وقت سریال رو واسه جنگی هدر میدن که اخرش قراره به این راحتی تموم بشه (محاصره ریورران) یا سفر برین به ریورران که اخرش هیچی حاصل نمیشه .

اینا جزو واقعیاته و باید تو سریال باشه ولی چون نتیجه ای نداره نباید اینقدر وقت سریال به جزییاتشون اختصاص داده بشه .

بلک فیشی که جزو کاراکترهای اصلی داستان نیست و قرار نیست اینده ای تو سریال داشته باشه چرا باید این همه وقت و دیالوگ بهش اختصاص بدن .

دنریس هم که باز تا رسیدنش به میرین داستان جالبی داشت و الان سه فصله که اونچاست و توی سه فصل جز درگیری های درون شهری میرین که هیچ جذابیتی ندارن نکته خاصی نداشته داستانش و هر کی هم بهش پیوسته خط داستانیش دچار افت شده . و حالا تازه تصمیم گرفته به همون برنامه قبلیش برگرده که تصرف وستروس بود .

دیگه بارزترین نمونه این مورد که خط داستانی دورنه . کاملا یه فصل کامل توی دورن و کاراکترهاش (که چقدر واسه معرفی هر کدوم وقت سریال رو گرفتن) و اتفاقایی که توش افتاد و ... رو از سریال خط زدن . انگار که اصلا دورنی وجود نداشته . دورنی که میتونست جزو جالبترین قسمتها باشه . اگه کلا از اول نشون نمیدادن سنگین تر نبود ؟

این ها نمونه هایی بود که عوامل سریال میان همون پازل ها رو میچینن و دوباره خرابشون میکنن و یا برنامه جدیدی میچینن یا به همون برنامه قبلی برمیگردن .

اینا به قول معروف نمک سریاله . اگه نباشه سریال بی نمک میشه . ولی اختصاص زمان زیادی از سریال بهشون شورشون میکنه و در عوض قسمتهای دیگه بی نمک میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری