رفتن به مطلب

به اپیزود هشتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

41 رای

1. 1. به اپیزود هشتم فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      8
    • 7
      9
    • 8
      3
    • 9
      8
    • 10
      10

Recommended Posts

همه فک میکنن بیلیش میخواد به سانسا کمک کنه

برگردید به فصل 5 قسمت 6 دقیقه 26 فیلم که بیلیش داره با سرسی صحبت میکنه و میگه سانسا تو وینترفله من با شوالیه های ویل وینترفل و میگیرم و سانسا رو میدم به تو و به جاش تو عنوانه لرده شمال رو بده به من

که سرسی میگه حکمش و از شاه میگیرم

از اولم معلوم بود که اون بیخود سانسا رو نبرده شمال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سر جیمی » جمعه خرداد 28, 95 11:21 pm[/url]"]
baristan s » جمعه خرداد 28, 95 1:05 pm[/url]"]دوست عزیزی که گفت جوایز سریال مربوط ب قبل از فصل 5م میشه گویا اطلاعاتش خیلی کمه

چون تو مراسم امی 2015 سریال رکورد زدش , peter(بازیگر نقش تیریون) برای دومین (یکبار برای فصل اول) بار جایزه برد ب قول سایت emmy{game of thrones making history}

لینکش قبلا روی همین سایتم بود نمیدونم چرا حذف شده؟؟؟؟؟!!!!!

بعد شما میگی مال قبل فصل5بوده جایزه ها!!!

مشکل یه عده اینه که فکر میکنن بایه مقدار اطلاعات ضد و نقیض می تونن همه چی و ب نقد بگیرن

نقد بجا کردن درسته سریال برا بار1000م نکته منفی داره درست

اما باید قبول کنید این بهترین سریال تاریخه

تنها دلیلی که بعضیا به باد انتقاد ناحق میگیرنش اینه که اونجور اونا میخان پیش نرفته

(همه ادم خوبا میمیرن)(سریال مثه سریال ای ترکیه قابل پیشبینی برامون نیس)(اه چرا ایجوری شد اونجور میشد بهتر بود) (من واقعا از سریال ناامید شدم) دیگه نمیبینم {عمرا اگر راست بگی}و......

اما ب قول مارتین: ما نمیتونیم فقط برا اونا داستان وبنویسیم

یا ب قول جاکن هاکار تو همین فصل: آیا مرگ فقط ب سراغ انسان های پلید وبد ونابکار میره وآدمای محجوب و خوب و باشرف و رها میکنه

خواهشا منصفانه نقد کنید

در مورد حرف اولتون قبول من هم فیلمشو رفتم از اینترنت دیدم مراسمو،که از پیتر تشکر میشه بله،ولی خب اون نقششو خوب بازی کرده به کل سریال مربوط نمیشه در مورد اطلاعات ضد و نقیض هم بگم اطلاع نمیخواد چرا جای دور میریم این جشنواره اون جشنواره این سایت اون سایت ،همین تالار خودمون ببینین چه قدر ادم نا راضی هس،در مورد عالی بودن سریال هم قبول راس نیگید هنوز هم از نظر من بهترین سریال تاریخه در مورد اینکه طبق نظر ما پیش نرفته راستش من خودم حتی یه پیشبینی هم نمیکنمم چون یبار این کارو کردم حرصم در اومد که مثه نظر من پیش نرفت بخاطر همین سعی میکنم کارو بدست کارگردانا بسپارن و اینکه نظر شخصیه یکی دونفر نیس تقریبا اکثر نظر ها ریششون یکیه و زیاد متفاوت نیس که هر کس برا نظر خودش نقد کنه و اینکه چرا تا قبل این اینطوری نبوده؟چرا یدفه اعتراض ها اینهامه زیاد میشه؟خب اصلا فیلما همینوطرن مارتین هم اینو میدونست و به این شکل پیش میرفت:شاید نباید سریال عین نظر مردم باشه اما در نظر اونها بگنجه و اتفاقات منطقی باشه مثلا من فک نمیکردم ند بمیره و پیشبینی کرده بودم پادشاه میشه و اینا ولی وقتی مرد هم اعتراضی نکردم و دیدم همین به نفع سریاله ولی این کاگردانا جوری میرن که مثه مارتین اتفافقت غیر قابل انتظاره اما بر خلاف اون در مغر و منطق اکثر طرفدارا نمیگنجه و فک کنم یکم اطلاعات شما کمه(البته با توجه به حرفای تاپیک باید این موضوعو فهمیده باشید) مارتین دیگه تو تیم نویسندگی نیس و همون مارتینی که اون حرفو زده درسته ولی همون مارتین الان تو تیم نیس و موضوع همینه که اون رفته سریال بدتر شده مارتین همه حرفاش قبول اما دیگه نیس و من خودم نه کلی اگه خیلیا رو حساب کنیم حتما نقدشون منطقیه که بقیه هم قبولش کردن و چه منطقی باشه چه نباشه ما که کارشناس نیستیم منطقی و با جزییات نقد کنیم ولی خب طرفدارای سریالیم و همین ادما باعث شدن منو شما بشینیم فیلمو ببینیم

لینک برگزاری این مراسمک رو کسی داره؟؟

هنوز ندیدم این مراسمو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاهکار دیالوگ در این قسمت بسیار زیبا بود. استفاده از کلمه ی no one

You can't change that.

I can't change that.

No one can.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sinamvar » شنبه خرداد 28, 95 1:00 am[/url]"]همه فک میکنن بیلیش میخواد به سانسا کمک کنه

برگردید به فصل 5 قسمت 6 دقیقه 26 فیلم که بیلیش داره با سرسی صحبت میکنه و میگه سانسا تو وینترفله من با شوالیه های ویل وینترفل و میگیرم و سانسا رو میدم به تو و به جاش تو عنوانه لرده شمال رو بده به من

که سرسی میگه حکمش و از شاه میگیرم

از اولم معلوم بود که اون بیخود سانسا رو نبرده شمال

دقیقا اون شمال رو میخواد .......چیز دیگه ای براش مهم نیست ....کل برنامه پیتر بیلیش

در یک جمله واریس خلاصه میشه : "اون کل هفت پادشاهی رو خواهد سوزوند اگه بتونه پادشاه خاکسترها باشه "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شماره 1

درمورد پیتر بیلیش اون شمال ونمیخاد بلکه هفت پاذشاهی و میخاد شاید بنظر نرسه اما تمام تلاش شو برای گرفتن 7پادشاهی کرده

ب قول واریس هرج ومرج ب وجود اورده!!!

اصلی ترین دلیل جنگ شمال وجنوب

اصلی ترین دلیل شکست استارک ها توجنگ

بارز ترین ادم توشکست استنیس چه توشمال چه جنوب

قاتل لایسا ارن

دلیل اصلی پیاده روی شرمساری سرسی با گفتن رازه اون به لیدی اولنا

اون باهوشترین ادم وسترسه

اما همین ادم م خیلی از مجهولات مثه دنریس و آدر ها نمیتونه کنترل کنه و معلوم نیست دقیقا آخرش چی میشه

اما مطمئن باشید عاشق کتلین تالی بوده و همین یه نکته بارز توشخصیتشه و بزرگترین ضعفش

شماره 2

دوستانی که اینجا نقد میکنن پیشنهاد میکنم به سایت zoomg.ir

سر بزنن تمامی مطالب سریال که توسط رضا حاج محمدی برا هر قسمت نوشته شده رو بخونن تابتونن منصفانه تر نقد کنن نظر بدن

هرچند نقد های اون هم خالی از ایراد واشکال نیست واون هم پیشبینی های اشتباه مثه یکی بودن اریا و ویف کرده و...(حالا بگو نه این که ما همه عالی و بدون اشکالیم)میکنه

اما نگاه نقدانه واستادانه تری به داستان داره

وکلا بهتر نظر میده

شماره3

راجب این که مارتین از گروه نویسندگی کنار رفته

چندان م بدنیست چون میتونه بیشتر روکار کتاب تمرکز کنهواحتمالا شاید تاساله 2022بتونه کتاب هفتم در انتظار بهار(اگر اسمش عوض نشه) روبیرون بده

هرچند بعضی جاها d&Dبهترازون عمل کردن مثه حذفه بانو سنگدل

و بعضی جاها بدتر مثه حذفه باریستان سلمی

اما کارشون بد نیست میشه تحمل کرد

شماره 4

خیلی از اعضای همین سانت حتی فیلم درست ندیدن ونمیدونن بعضی جاها چی شد ب بادنقد میکیر ن سریالو

دلیل نمیشه چون 100نفر میگن بد 40 نفر میگن متوسط 10نفر میگن خوب 4تا میگن عالی

حق با اون 100نفر باشه

باید دید چی میگن چی میخان اگر دنباله سریالایی مثه ترکیه هستن و میخان اونجور بشه که اونا میخان

خداروشکر که داستان همین طور داره پیش میره وفیلم هندی نمیشه

دید گاهه همه قابل احترامه اما ب شرطی که منطق پشتش باشه و ادم با خرد وعلم کافی محکم حرف بزنه

وگرنه خوب حرف زدنو همه بلدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » یکشنبه خرداد 29, 95 2:13 am[/url]"]شماره 1

درمورد پیتر بیلیش اون شمال ونمیخاد بلکه هفت پاذشاهی و میخاد شاید بنظر نرسه اما تمام تلاش شو برای گرفتن 7پادشاهی کرده

ب قول واریس هرج ومرج ب وجود اورده!!!

اصلی ترین دلیل جنگ شمال وجنوب

اصلی ترین دلیل شکست استارک ها توجنگ

بارز ترین ادم توشکست استنیس چه توشمال چه جنوب

قاتل لایسا ارن

دلیل اصلی پیاده روی شرمساری سرسی با گفتن رازه اون به لیدی اولنا

اون باهوشترین ادم وسترسه

اما همین ادم م خیلی از مجهولات مثه دنریس و آدر ها نمیتونه کنترل کنه و معلوم نیست دقیقا آخرش چی میشه

اما مطمئن باشید عاشق کتلین تالی بوده و همین یه نکته بارز توشخصیتشه و بزرگترین ضعفش

شماره 2

دوستانی که اینجا نقد میکنن پیشنهاد میکنم به سایت zoomg.ir

سر بزنن تمامی مطالب سریال که توسط رضا حاج محمدی برا هر قسمت نوشته شده رو بخونن تابتونن منصفانه تر نقد کنن نظر بدن

هرچند نقد های اون هم خالی از ایراد واشکال نیست واون هم پیشبینی های اشتباه مثه یکی بودن اریا و ویف کرده و...(حالا بگو نه این که ما همه عالی و بدون اشکالیم)میکنه

اما نگاه نقدانه واستادانه تری به داستان داره

وکلا بهتر نظر میده

شماره3

راجب این که مارتین از گروه نویسندگی کنار رفته

چندان م بدنیست چون میتونه بیشتر روکار کتاب تمرکز کنهواحتمالا شاید تاساله 2022بتونه کتاب هفتم در انتظار بهار(اگر اسمش عوض نشه) روبیرون بده

هرچند بعضی جاها d&Dبهترازون عمل کردن مثه حذفه بانو سنگدل

و بعضی جاها بدتر مثه حذفه باریستان سلمی

اما کارشون بد نیست میشه تحمل کرد

شماره 4

خیلی از اعضای همین سانت حتی فیلم درست ندیدن ونمیدونن بعضی جاها چی شد ب بادنقد میکیر ن سریالو

دلیل نمیشه چون 100نفر میگن بد 40 نفر میگن متوسط 10نفر میگن خوب 4تا میگن عالی

حق با اون 100نفر باشه

باید دید چی میگن چی میخان اگر دنباله سریالایی مثه ترکیه هستن و میخان اونجور بشه که اونا میخان

خداروشکر که داستان همین طور داره پیش میره وفیلم هندی نمیشه

دید گاهه همه قابل احترامه اما ب شرطی که منطق پشتش باشه و ادم با خرد وعلم کافی محکم حرف بزنه

وگرنه خوب حرف زدنو همه بلدن

خب در مورد رفتن مارتین خوشبینانه نگاه کنیم همون حرفی که شما فرمودیو و اینکه سریال از کتاب دور میشه و تکراری نمیشه در مورد نقد منصفانه اینکه فک نکنم (خودمو نمیگم) اون صد نفر همشون ادمای چندان ندیده و بیسوادی باشن اکثر کاربران میگن اونایی که ادعای بدی سریال رو دارن نقدشون منصفانه نیس خب بله همه اینطورین و هر کی نقد خودشو منصفانه میدونه اما اگاه تره بهتر نقد میکنه و فک نکنم شما ها اینو بگید که کل صد نفر بیسوادن من خیلیا رو میشناسم که شب و روزشون این سریاله من یه دوستی دارم تا اپیزود بعدی اپیزود قبلیو هزار بار میبینه و کار رو روزش خوندن مطالب و نقد های مختلف دیگران تو این سایت و اون کاناله و نا اگاه نیس اما نظر مشابه رو داره که سریال بدتر شده البته بازم میگم هنوز سریال از نظر من بهترینه و لی میگم بدتر شده نه اینکه کلا بد شده پس فک نکنید اونایی که میگن سریال بده نا اگاهانه میگن شاید تو شما هم ادامای بیسوادی باشن پس قضاوت نکنید اونایی که میگن بده ندیدن یا بیسواد،و اونایی میگن خوبه یعنی خیلی مطالعه دارن و خیلب از این ادما منطق های زیادی دارن و حرفای محکم زیادی پشتشه شما که همهرو نشنیدید تا قضاوت کنید؟من خودم شاید دلیلم منصفانه نباشه یا محکم و قاعده دار اما کسایی هستن که دلیلهایی عالی میارن که منم کم میارم و شما شاید خیلی از اونها رو نشنیده باشید جز چنتاشون تو همین سایت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری