رفتن به مطلب
ریگار

قسمت نهم، Battle of the Bastards

به اپیزود نهم از فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

87 رای

1. 1. به اپیزود نهم از فصل ششم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      5
    • 8
      1
    • 9
      5
    • 10
      72

Recommended Posts

Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 6:47 pm[/url]"][justify]باور کنید نمره ای که من دادم از دید یه مخاطب کاملا عادی هست ، قصد کوبیدن نیست.برای ساپورت کردن حرفام ،تک تک قسمت های مهم رو که به نظرم بد دراومده بود رو ، مستدل گفتم.کوبیدن اینه که حرفاتو بزنی ولی نتونی ازشون دفاع کنی.

کتاب رو بذارید کنار ، فرض کنید با یه سریال بدون پشتوانه رمان اقتباسی طرفید ، چقد از چیزهایی که مد نظر سازنده ها بوده تبدیل به "سینما" شده ؟ تقریبا هیچی.

در باب مقایسه باید بگم بهترین کاری میشه فعلا البته کرد اینه سریال رو با گذشته خودش مقایسه کنیم.آیا سریال افت نکرده؟ آیا شخصیت های فعال افت نکردن؟ دوستان میگن نبرد خوب دراومده.راجع به هزینه های گزاف (که بیشتر پز رسانه ای هست) صحبت میکنن.حتی قبل از این اپیزود کلی تبلیغ کردن و در حقیقت مخاطب های ساده لوح رو ، پیش از دیدن اپیزود خر کردن که این قسمت ، قسمت خوبی خواهد بود.ایا نبرد ، به خوبی نبرد جان با وایت واکرها بود؟ این واقعا همون سریاله؟ بعید میدونم !!

این فصل یکی از بدترین ، ملال آورترین و کسل کننده ترین فصل ها بود و با کمی ارفاق اپیزود Door از بقیه قسمت ها یه سر و گردن بالاتره ولی فصل ، فصل بدیه.

من همچنان رو موضع خودم برای این فصل و این قسمت هستم و نمره 1/10 براش کفایت میکنه.

در باب نمره ای از سایت های هایی مثل IMDB منتشر میشه فقط و فقط یه چیز میگم.

سربال های بدتر از این مثل breaking bad هم بودن که نمره بالایی گرفتن ولی هیچی نبودن و فاقد ارزش حتی دیدن.یه فیلمی مثل سالوادور زیاد میفروشه و همه خوشحال و راضن اند ، آیا واقعا فیلم خوبیه ؟[/justify]

خب این نظر شماس که که مثلا بریکینگ دید بده؟نظر چند هزار نفرو در مورد بریکینگ دید پرسیدید که جمع بندی کردید که بده؟البته من ندیدمش ولی یکم اشنام ،شما میگید ای ام دی بی نمره بالا داده ولی بده؟شما میگید بده نه اینهمه ادم؟ساوادور رو هم ندیدم ولی بله اگه اینهمه ادم راضین خوبه دیگه مگر اینکه یکی دو نفر اون وسط بگن بده با هر معیاری حساب کنیم حرفاتون غلطه از نظر دانش ای ام دی بی دانشش بیشتر از نظر اکثریت که همه میگن عالیه از نظر تجربه خیلیا هستن چن برابر شما تجربه دارن و میگن عالیه ولی در کل افت سریال رو تایید میکنم ولی خب این قسمت عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سر جیمی » دوشنبه خرداد 31, 95 9:06 pm[/url]"]
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 6:47 pm[/url]"][justify]باور کنید نمره ای که من دادم از دید یه مخاطب کاملا عادی هست ، قصد کوبیدن نیست.برای ساپورت کردن حرفام ،تک تک قسمت های مهم رو که به نظرم بد دراومده بود رو ، مستدل گفتم.کوبیدن اینه که حرفاتو بزنی ولی نتونی ازشون دفاع کنی.

کتاب رو بذارید کنار ، فرض کنید با یه سریال بدون پشتوانه رمان اقتباسی طرفید ، چقد از چیزهایی که مد نظر سازنده ها بوده تبدیل به "سینما" شده ؟ تقریبا هیچی.

در باب مقایسه باید بگم بهترین کاری میشه فعلا البته کرد اینه سریال رو با گذشته خودش مقایسه کنیم.آیا سریال افت نکرده؟ آیا شخصیت های فعال افت نکردن؟ دوستان میگن نبرد خوب دراومده.راجع به هزینه های گزاف (که بیشتر پز رسانه ای هست) صحبت میکنن.حتی قبل از این اپیزود کلی تبلیغ کردن و در حقیقت مخاطب های ساده لوح رو ، پیش از دیدن اپیزود خر کردن که این قسمت ، قسمت خوبی خواهد بود.ایا نبرد ، به خوبی نبرد جان با وایت واکرها بود؟ این واقعا همون سریاله؟ بعید میدونم !!

این فصل یکی از بدترین ، ملال آورترین و کسل کننده ترین فصل ها بود و با کمی ارفاق اپیزود Door از بقیه قسمت ها یه سر و گردن بالاتره ولی فصل ، فصل بدیه.

من همچنان رو موضع خودم برای این فصل و این قسمت هستم و نمره 1/10 براش کفایت میکنه.

سربال های بدتر از این مثل breaking bad هم بودن که نمره بالایی گرفتن ولی هیچی نبودن و فاقد ارزش حتی دیدن.یه فیلمی مثل سالوادور زیاد میفروشه و همه خوشحال و راضن اند ، آیا واقعا فیلم خوبیه ؟[/justify]

خب این نظر شماس که که مثلا بریکینگ دید بده؟نظر چند هزار نفرو در مورد بریکینگ دید پرسیدید که جمع بندی کردید که بده؟البته من ندیدمش ولی یکم اشنام ،شما میگید ای ام دی بی نمره بالا داده ولی بده؟شما میگید بده نه اینهمه ادم؟ساوادور رو هم ندیدم ولی بله اگه اینهمه ادم راضین خوبه دیگه مگر اینکه یکی دو نفر اون وسط بگن بده با هر معیاری حساب کنیم حرفاتون غلطه از نظر دانش ای ام دی بی دانشش بیشتر از نظر اکثریت که همه میگن عالیه از نظر تجربه خیلیا هستن چن برابر شما تجربه دارن و میگن عالیه ولی در کل افت سریال رو تایید میکنم ولی خب این قسمت عالی بود

حرفات رو قبول نمیکنم ، چون آشفته نوشتی و برای همشون هم دلیل نمیارم چون طولانی میشه ولی فقط یه چیز رو بگم شاید این وسط چیزی آموخته باشی دوست عزیز.

IMDB نمراتش رو از کاربران میگیره نه منتقدین ، IMDB همون ویکی پدیاست و در همون حد ، اگر از پوشش اخبار و فروش فیلمها بگذریم.

گذشته از این ها من نه منتقدم نه سینماگر ولی عقل سلیم دارم برای تحلیل فیلم و سریال و هر پدیده هنری دیگه.فروش و تمجدید کاربران که اصلا ملاک هنری نیست ، فقط ملاک آماری است و تجارتی.موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه خرداد 31, 95 6:59 pm[/url]"]

مطمئنم شما دلایل قابل قبولی دارید برا نظرتون

بش احترام میزارم

میشه چندتا سریال و فیلم که دیدید بمن معرفی کنید ببینم

متشکرم

خواهش میکنم.

آخرین فیلم خوبی که دیدم مریخی بود ، Martian.

بهترین سریال های روز که من دیدم و دنبال میکنم به نظرم فعلا Suits و Billions هستند.

House of cards و walking dead سریال های خوبی بودند ولی تو حلقه تکرار گیر افتادن و در حال افت هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزيز جواب درخواست منو دادید متشکرم

خواستم بگم همه یکی دوبار پست تاتونو بخونيد غلطایی اگر هست اصلاح کنید

درضمن درمورد imdb

نمره ای که تمام کاربران این سایت که تو کل دنیاست میدن که میتونه شامل همه باشه منتقدین بینندگان روزنامه نویسآن و.... نمره میانگین درج میشه درست مثه همین سایت هرکسی با هر سطحه سوادی میتونه هر نظری بده

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که بولتون ها منقرض شدن ......دردفورت و زمیناش به کی میرسه ...خدا کنه جان بده به تورموند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid.dnd » دوشنبه خرداد 31, 95 7:55 pm[/url]"]الان که ویکی رو خوندم متوجه شدم

تعداد سواره نظام ویل 15 هزار نفر بود

و تعداد تلفات جان هم بالا حدود 2 هزار

یعنی تقریبا 500 نفر باقی ماندند

حالا ممکنه اصلاح بشه تعداد

با تقریب بسیار خوبی این ویکی ها حدس می زنن دقیقا

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Second_Battle_of_Winterfell

البته 2000 تلفات برای ارتش جان خیلی زیاده ....جان 2600 نفر ارتش داشت حدودا 1500 نفر مردن یا زخمی ....تقریبا 1000 نفر میمونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » دوشنبه خرداد 31, 95 12:59 pm[/url]"]

رمسی اگر انقدر تیرانداز خوبیه که از اون فاصله دقیقا قلب ریکان رو نشونه گرفت و زد به هدف چرا جان رو نزد؟یه تیرم به جان نخورد!!!

کارگردان اپیزود Miguel Sapochnik گفته « من به طور خاص علاقه مند به نمایش وحشت جنگ و قانون شانس در میدان مبارزه هستم»

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 9:18 pm[/url]"]
baristan s » دوشنبه خرداد 31, 95 6:59 pm[/url]"]

مطمئنم شما دلایل قابل قبولی دارید برا نظرتون

بش احترام میزارم

میشه چندتا سریال و فیلم که دیدید بمن معرفی کنید ببینم

متشکرم

خواهش میکنم.

آخرین فیلم خوبی که دیدم مریخی بود ، Martian.

بهترین سریال های روز که من دیدم و دنبال میکنم به نظرم فعلا Suits و Billions هستند.

House of cards و walking dead سریال های خوبی بودند ولی تو حلقه تکرار گیر افتادن و در حال افت هستند.

Clegane Clegane Clegane Clegane Clegane ,, واقعا واقعا؟ این قسمت و سریال بریکینگ بد ابگوشتین ولی WALKING DEAD که با تانک و تیر بار و ارپیچی و لشکر 100 نفری حریف کمان درل و کلت ریک نمیشن ابگوشتی نیست؟؟؟؟؟؟باور کن اگه امتیاز 7 یا حتی 5 هم میدادی بازم به سختی قبول میکردم و به نظرت احترام میزاشتم ولی امتیاز 1 رو دیدیم دیگه نتونستم حرف نزنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1 در انتهای جنگ و شکست رمزی و زمان فرارش به داخل وینترفل،رمزی به پیرمرد همراهش گفت: ارتش شون نابود شد.

همراهش گفت :ارتش ما هم نابود شد.

معنای مستقیم این دوجمله این است که شمال دیگر ارتشی ندارد.حتا شمالی های خیانتکار هم که ممکن بود بیعت کنند و عفو بگیرند دیگر وجود ندارند. البته با حساب مندرلی ها و گلاورها و خاندان های کوچک و جذب همه ی آنها ، ارتشی کمتر از بیست درصد ارتش ایری تشکیل می شه که عملا زیر سایه ی اونها قرار می گیره.

بیلیش هم که قبلا گفته بودیم دنبال شمال و همه ی جاهای دیگه است.

او استراتژی خودش را که به سرسی گفته بود پیاده کرد اما مشخصا نه برای سرسی.(فارغ از سرنوشت رو به زوال سرسی و لنیسترها).

الان دیگر سانسا نشان داده که چیزهای زیادی یادگرفته و می تونه یک حرکت استراتژیک قوی بکنه.

بر سر راه بیلیش در اختیار گرفتن ارتش ایری یک مانع وجود دارد. "رابین آرین". آیا ممکن است سانسا با پسرخاله اش رابین-وارث ایری- نزدیک شود (کاری که شاید از مارجری یاد گرفته ) و ایری و وینترفل را به خوبی متحد کند و به فکر وارثی باشد که همزمان وارث ایری/وینترفل است؟ در این صورت باید به سرعت عمل کند چرا که ثانیه های عمر رابین به تیک و تاک افتاده.فرا خواندن لرد ادمور یا بلکفیش -در صورت زنده بودن- شاید اولین گام باشد.بازگشت هر چه زودتر برین هم اهمیت فراوان داره.

2 یک نکته ی جالب : لرد والدر فری الان چند برابر مجموع لردهای هفت اقلیم وارث مستقیم ذکور داره .در جایی به کتلین می گفت که من از تایوین نوزده و نیم پسر بیشتر دارم!(از این نظر فقط کرستر می تونه باهاش رقابت کنه(: )

اما خاندانهای دیگه رو به انقراضند اون هم با سرعت صوت و وارث ذکور ندارند و قلمروشان به وارثی از خاندان دامادشان خواهد رسید.

مارتل: کلا بدون وارث ذکور

تایرل: یک وارث در حال اضمحلال(لوراس) و یک برادر چلاق دیگر که ظاهرا در سریال نیست.برادری که توسط اوبراین ناکار شده!

آهن زادها: یک مقطوع النسل

تالی ها: وارثی در زنجیر که مرگش فری ها را وارث ریورلند می کند.

استارک ها: یک چلاق و یک حرامزاده

لنیستر: یک شاه کشِ چلاق و یک خویشاوند کشِ کوتوله

ایری: یک تک پسرِ ناتوانِ خیره سر و مشرف به مرگ در آغوش عمو پیتر

و نهایتا :

تارگرین ها: نه وارث و نه امکان وارث و نه هیچ خویشاوند دیگر.

3پس داریم به اون تیوری نزدیک می شیم که دوره ی جدیدی از حکومت و سیاست قراره شکل بگیره.

دوره ی"حرامزادگان،فلج ها،شکستگان" و مردم عادی و زنان که جدی به شمار نمی آمدند اما نقش شان به تدریج دارد همه ی امور مهم را در بر می گیرد.

و این در جهان امروز خیلی آشناست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه خرداد 31, 95 9:21 pm[/url]"]دوست عزيز جواب درخواست منو دادید متشکرم

درضمن درمورد imdb

نمره ای که تمام کاربران این سایت که تو کل دنیاست میدن که میتونه شامل همه باشه منتقدین بینندگان روزنامه نویسآن و.... نمره میانگین درج میشه درست مثه همین سایت هرکسی با هر سطحه سوادی میتونه هر نظری بده

همه جا همینطوریم ، انقد تند تایپ میکنم یه سری سوتی وسط تایپم هست

در ضمن منتقدا اصلا تو سایت هایی مثل IMDB وسط این همه آدم نمره نمیدن ،میرن تو وبلاگ شخصیشون یا مجلات و یا تو سایت های سینمایی/هنری مقاله وار مینویسن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 11:08 pm[/url]"]
baristan s » دوشنبه خرداد 31, 95 9:21 pm[/url]"]دوست عزيز جواب درخواست منو دادید متشکرم

درضمن درمورد imdb

در ضمن منتقدا اصلا تو سایت هایی مثل IMDB وسط این همه آدم نمره نمیدن ،میرن تو وبلاگ شخصیشون یا مجلات و یا تو سایت های سینمایی/هنری مقاله وار مینویسن.

پس شما هر937563 نفری که رأی دادند (البته تغییر میکنه)میشناسی و میدونی هیچ کدوم منتقد نبودن

نمره سریال ازین تعداد رای 9.5 بود البته گردش کرده بودن

خیلی ازمنتقدین داخلی وخارجی خودشون اذعان کردن که اونجا رای دادن اما چون رأی عوام کفه سنگین ترازو ه رأی اونا تو سایه میمونه

مثه همین فوتبال که میبینیم خیلی از گزارش گرها کارشناس ای فن تو نظر سنجی شرکت میکنن حالا بعدا مقاله م دادن تو وبلاگم دادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اون دو دوست عزیزی که به این قسمت نمره یک دادن یه سوال دارم:

ماذا فاذا؟!!

دیگه چی انتظار داشتید مثلا؟!

Untitled.jpg.8060f137dcd71cbbf28bf9a1c712d879.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

روی هم رفته اپیزود خوبی بود برای یه سریال

باگش به نظرم چطوری شد رمزی که بیشتر شمال رو تحت سلطه داره هیچ خبری از حرکت ارتش ویل نداره؟

ریکان این همه سال با اون دختر وحشی اوشا زندگی کرد یاد نگرفته مستقیم ندویه همچنین بچه ام نباید باشه

باگ زمانی وبعد مسافتی سریال هم که دیگه عادی شده یه دفه از این قاره میرند اون قاره تو قرن 21هم نمیشه یه ارتش رو اینجوری جابجا کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه خرداد 31, 95 11:35 pm[/url]"]
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 11:08 pm[/url]"]

درضمن درمورد imdb

پس شما هر937563 نفری که رأی دادند (البته تغییر میکنه)میشناسی و میدونی هیچ کدوم منتقد نبودن

خیلی ازمنتقدین داخلی وخارجی خودشون اذعان کردن که اونجا رای دادن اما چون رأی عوام کفه سنگین ترازو ه رأی اونا تو سایه میمونه

مثه همین فوتبال که میبینیم خیلی از گزارش گرها کارشناس ای فن تو نظر سنجی شرکت میکنن حالا بعدا مقاله م دادن تو وبلاگم دادن

رای های اون سایت رای منتقد ها محصوب نمیشه

منتقد ها تو سایت هایی مثل http://www.metacritic.com/

نقد هاشون رو می زارن

متاسفانه از این به بعد باید فیلم هندی نگاه کنیم

Game of Thrones مرد. فیلم هندی شد.

http://www.sbnation.com/2016/6/20/11975254/game-of-thrones-scorecard-episode-6-09-battle-of-the-bastards

خوندن این خالی از لطف نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضا » دوشنبه خرداد 31, 95 10:52 pm[/url]"]1 در انتهای جنگ و شکست رمزی و زمان فرارش به داخل وینترفل،رمزی به پیرمرد همراهش گفت: ارتش شون نابود شد.

همراهش گفت :ارتش ما هم نابود شد.

معنای مستقیم این دوجمله این است که شمال دیگر ارتشی ندارد.حتا شمالی های خیانتکار هم که ممکن بود بیعت کنند و عفو بگیرند دیگر وجود ندارند. البته با حساب مندرلی ها و گلاورها و خاندان های کوچک و جذب همه ی آنها ، ارتشی کمتر از بیست درصد ارتش ایری تشکیل می شه که عملا زیر سایه ی اونها قرار می گیره.

بیلیش هم که قبلا گفته بودیم دنبال شمال و همه ی جاهای دیگه است.

او استراتژی خودش را که به سرسی گفته بود پیاده کرد اما مشخصا نه برای سرسی.(فارغ از سرنوشت رو به زوال سرسی و لنیسترها).

الان دیگر سانسا نشان داده که چیزهای زیادی یادگرفته و می تونه یک حرکت استراتژیک قوی بکنه.

بر سر راه بیلیش در اختیار گرفتن ارتش ایری یک مانع وجود دارد. "رابین آرین". آیا ممکن است سانسا با پسرخاله اش رابین-وارث ایری- نزدیک شود (کاری که شاید از مارجری یاد گرفته ) و ایری و وینترفل را به خوبی متحد کند و به فکر وارثی باشد که همزمان وارث ایری/وینترفل است؟ در این صورت باید به سرعت عمل کند چرا که ثانیه های عمر رابین به تیک و تاک افتاده.فرا خواندن لرد ادمور یا بلکفیش -در صورت زنده بودن- شاید اولین گام باشد.بازگشت هر چه زودتر برین هم اهمیت فراوان داره.

2 یک نکته ی جالب : لرد والدر فری الان چند برابر مجموع لردهای هفت اقلیم وارث مستقیم ذکور داره .در جایی به کتلین می گفت که من از تایوین نوزده و نیم پسر بیشتر دارم!(از این نظر فقط کرستر می تونه باهاش رقابت کنه(: )

اما خاندانهای دیگه رو به انقراضند اون هم با سرعت صوت و وارث ذکور ندارند و قلمروشان به وارثی از خاندان دامادشان خواهد رسید.

مارتل: کلا بدون وارث ذکور

تایرل: یک وارث در حال اضمحلال(لوراس) و یک برادر چلاق دیگر که ظاهرا در سریال نیست.برادری که توسط اوبراین ناکار شده!

آهن زادها: یک مقطوع النسل

تالی ها: وارثی در زنجیر که مرگش فری ها را وارث ریورلند می کند.

استارک ها: یک چلاق و یک حرامزاده

لنیستر: یک شاه کشِ چلاق و یک خویشاوند کشِ کوتوله

ایری: یک تک پسرِ ناتوانِ خیره سر و مشرف به مرگ در آغوش عمو پیتر

و نهایتا :

تارگرین ها: نه وارث و نه امکان وارث و نه هیچ خویشاوند دیگر.

3پس داریم به اون تیوری نزدیک می شیم که دوره ی جدیدی از حکومت و سیاست قراره شکل بگیره.

دوره ی"حرامزادگان،فلج ها،شکستگان" و مردم عادی و زنان که جدی به شمار نمی آمدند اما نقش شان به تدریج دارد همه ی امور مهم را در بر می گیرد.

و این در جهان امروز خیلی آشناست.

تئوری چی ؟!! مارتین دنبال اینجور چیزا نیست ..........شما مثل اینکه کتاب رو نمیخونی

تازه سریال هم چه میدونی اینا میمیرن

ارن : به غیر از رابین ....هارولد هاردینگ هست

تارگرین : اگان هست

استارک : جان هرچند که حرومزاده هم باشه باز وارثه ..راب اونو وارث خودش کرد تو کتاب

تازه برن هم هست ..اریا و سانسا هم که هیچی

لنیستر : مارتین هست و لنسل (که حذفه) و خوده جیمی مگه چشه, و از همه مهمتر

سر دیون لنیستر که محافظه غربه الان ...و جنگجویی خوبه

تایرل : ویلاس و لوراس ..

مارتل : کوئینتین و اریانه که در دورن زن ها هم وارث اصلی میشن

گریجوی : ارون و ویکتورین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگ شمال در یک کلام, فوق العاده بود. بهترین بخشی که در کل این شش فصل دیدیم.

تمام کمرنگ شدن جان تو این فصل, با این جنگ جبران شد. فقط بهتر می شد اگر بدون استراتژی وارد جنگ نمی شدند, تنها برای ارضای روحیه ی فمینیستی کارگردان در برتری دادن عقل سانسا به عقل جان و داوس و تورمونت و... داوس مگه مشاور استنیس نبود؟

حداقل می تونستند بخشی از ارتش رمزی رو داخل جنگل بکشونند یا با حمله های کوتاه و برگشت به عقب بخشی از ارتشش رو از بین ببرند. نادرشاه تو نبرد کرنال با ارتشی خیلی کمتر از هندی ها بدون امداد غیبی از نوع بیلیشی تونست پیروز بشه. اگر بدون کله خری وینترفیل رو پس می گرفتند خیلی شیرین تر بود. الان به لطف سانسا زیر دین قاتل اصلی پدرشون موندند.

البته حرکت هیجانی جان, به هیچ عنوان ضعف شخصیتیش نیست. بلکه نکته ى قوتشه. اگر برای برادرش کاری نمی کرد, طبق خواسته ى سانسا, باید بهمون بر می خورد. چون این شخصیت دلسوز و شرافتمند جان هستش که این همه طرفدار داره نه فقط جنگیدن خوبش.

در کل از بعضی ایرادهای بنی اسراییلی خنده ام می گیره. فقط از یه ایرانی بر میاد که به این اپیزود امتیاز یک بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضی از دوستان گفته اند که اگر ریکون زیگ زاگ می رفت زنده به دست جان می رسید. گویا از میزان شرافت رمزی خبری ندارند. مسلما اگر او احساس می کرد که نمی تواند ریکون را هدف بگیرد به تمام کماندارانش دستور پرتاب به سمت ریکون را می داد. همان طور که دیدید چند تیر بعد از مرگ ریکون به او برخورد کرد. سانسا بهتر از همه می دانست که شانسی برای ریکون وجود ندارد.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان بنظر من همینکه بعد از پخش قسمت نهم اینهمه سر و صدا بپا شده و همه جا و در همه محافل بازم صحبت از got شده یعنی نشون میده سریال پیشرفت داشته و هنوزم داره حکمفرمایی میکنه و همین برای شخص خودم مهمه...

راسش من عاشق هم کتاب و هم سریال هستم و هر دو رو پیگیرم اما نظری که راجه ب قسمت نهم دارم مثبت هستش و حسابی لذت بردم هرچند اگر قرار بر ایرادگیری و عیب جویی باشه که ی لیست بلند بالا میشه جمع آوری کرد ک بازم درمقابل نکات مثبت و با ارزشی ک از یه سریال انتظار میره ناچیز هستش...

ب اعتقاد بنده دلیل اینکه فصل ششم سریال رو ضعیف میشه تلقی کرد(افت) ب کتاب و خط داستانی میشه اشاره کرد، چون دقت کنید سریال تقریبا راهشو از کتاب جدا کرده و فیلمنامه نویسا دقیقا نمیدونن با خودشون چند چندن !!! اینجوریه ک با ی سیر داستانی تا حدی آبکی مواجهه شدیم... ای کاش کتاب زودتر منتشر و پایان می‌یافت ک شاید اون روند طوفانی و فوق العاده جذاب سریال هم ادامه می یافت...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 2:55 pm[/url]"][justify]پنجم ، خلا کاراکترهایی که تو این قسمت عملا نقش پشم رو ایفا کردن ، سرداوس ، تورمنت و بیلیش که وقتی آخر به کمک جان میاد دیگه نمی بینیمش.

کلا ایپزود بدی بود.

1/10[/justify]

سر داووس کارهای زیادی انجام داد. اما همین بس که با یک فریاد سوارکاران را در لحظه مناسب به دنبال جان اسنو فرستاد. اگه یک ثانیه دیر می رسیدند کار جان تمام بود.

تورمند هم که لرد آمبر رو کشت. و فرماندهی وحشی ها رو داشت.

بیلیش هم در بهترین زمان ممکن ارتش ویل را رساند. نکنه توقع داشتید بیاد مثل جان اسنو بجنگه. ضمن اینکه این یک سریال هست و کاراکتر ها در قسمت های بعدی می توانند نقش بیشتری ایفا کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 9:15 pm[/url]"]
سر جیمی » دوشنبه خرداد 31, 95 9:06 pm[/url]"]
Clegane » دوشنبه خرداد 31, 95 6:47 pm[/url]"]

حرفات رو قبول نمیکنم ، چون آشفته نوشتی و برای همشون هم دلیل نمیارم چون طولانی میشه ولی فقط یه چیز رو بگم شاید این وسط چیزی آموخته باشی دوست عزیز.

IMDB نمراتش رو از کاربران میگیره نه منتقدین ، IMDB همون ویکی پدیاست و در همون حد ، اگر از پوشش اخبار و فروش فیلمها بگذریم.

گذشته از این ها من نه منتقدم نه سینماگر ولی عقل سلیم دارم برای تحلیل فیلم و سریال و هر پدیده هنری دیگه.فروش و تمجدید کاربران که اصلا ملاک هنری نیست ، فقط ملاک آماری است و تجارتی.موفق باشید.

در مورد imdb ممنون راستش من نمیدونستم خیلی وقت پیش یکی بهم گفته بود که نمراتش رو بر اساس منتقدین میده و من هم تا الان لینطوری فک میکردم به هر حال نه من میتونم نظرتو تغییر بدم نه تو منو شایدم راس میگی من چرت و پرت مینویسم ولی خب شاید نتونم رو نوشته بیارم و شایدم اطلاعاتم غلط باشه اما تقریبا واس همه حرفام دلیل دارم حالا شاید محکم نباشن

ببخشید چطوری میتونم لینک دانلود کتاب got رو بدس بیارم؟

ویرایش ناظر:

ادغام پستهای متوالی

کاهش نقل قولهای متوالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رای های اون سایت رای منتقد ها محصوب نمیشه

منتقد ها تو سایت هایی مثل http://www.metacritic.com/

نقد هاشون رو می زارن

متاسفانه از این به بعد باید فیلم هندی نگاه کنیم

Game of Thrones مرد. فیلم هندی شد.

http://www.sbnation.com/2016/6/20/11975254/game-of-thrones-scorecard-episode-6-09-battle-of-the-bastards

خوندن این خالی از لطف نیست

شما فک کنم زیاد اهله خوندن هستی اما فقط چیز ایی و میخونی که به نفع ته

گفتم مگه شما همه اون یه میلیون نفری و که توسایت رای میدن و میشناسی که

میگی منتقد توشون نیست

مگر من گفتم نمره imdb رای منتقدینه

دوستان باز صحبت امار شدنمره منتقدین متاکرتیک به سریال 8 ه وکاربرای همون سایتم9.1

وقت بعضی از دوستان نمره 7و خوب میدونن و براش استدلال کنن و بگن بخاطر این 1نمره کم بخاطر اون 1.5 دیگه م نمیدیم شد7.5 حالا با گرد نقادانه7 خوبه آدم منطقی قبول میکنه و بش احترام میذاره

اما آدم مغرض مثه کاربر ی بنامه آ..ث..میلان چند وقت پیش تو همین سایت با طرفداری از به قول خودش پادشاه بر حق وستروس(جفری) و سرسی لنیستر دنبال ماجراجو یی و جلب توجه بود و تاحدودی م موفق شد نمیدونم الان اینجا هست نیست با استدلال های نادرست وغیر منطقی آدمو به این نتیجه میرسونه که بحث بی فایده اس

تمام سریالایی که گفته بودی دیده بودم البته هنوز ادامه دارن هم چنین فیلم مریخی که توفیق چندانی تو اسکار نداشت

و ازونجا که شما دوستار فیلم ای هندی هستی بت پیشنهاد میکنم همون ارو به هم راهه سریال های ترکیه ای ماهواره وکره ای تلویزیون ببینی و خوش باشی

متاسفانه تونظر سنجی برا شما 0 نذاشتن وگرنه من حداقل به تو 0 میدادم

در نهایت با51 رای (حتی با احتساب دو رای1)امتیاز این قسمت9.48توی سایت

بازم ممنون دوستان بابت نظراتتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما فک کنم زیاد اهله خوندن هستی اما فقط چیز ایی و میخونی که به نفع ته

گفتم مگه شما همه اون یه میلیون نفری و که توسایت رای میدن و میشناسی که

میگی منتقد توشون نیست

مگر من گفتم نمره imdb رای منتقدینه

دوستان باز صحبت امار شدنمره منتقدین متاکرتیک به سریال 8 ه وکاربرای همون سایتم9.1

وقت بعضی از دوستان نمره 7و خوب میدونن و براش استدلال کنن و بگن بخاطر این 1نمره کم بخاطر اون 1.5 دیگه م نمیدیم شد7.5 حالا با گرد نقادانه7 خوبه آدم منطقی قبول میکنه و بش احترام میذاره

اما آدم مغرض مثه کاربر ی بنامه آ..ث..میلان چند وقت پیش تو همین سایت با طرفداری از به قول خودش پادشاه بر حق وستروس(جفری) و سرسی لنیستر دنبال ماجراجو یی و جلب توجه بود و تاحدودی م موفق شد نمیدونم الان اینجا هست نیست با استدلال های نادرست وغیر منطقی آدمو به این نتیجه میرسونه که بحث بی فایده اس

تمام سریالایی که گفته بودی دیده بودم البته هنوز ادامه دارن هم چنین فیلم مریخی که توفیق چندانی تو اسکار نداشت

و ازونجا که شما دوستار فیلم ای هندی هستی بت پیشنهاد میکنم همون ارو به هم راهه سریال های ترکیه ای ماهواره وکره ای تلویزیون ببینی و خوش باشی

متاسفانه تونظر سنجی برا شما 0 نذاشتن وگرنه من حداقل به تو 0 میدادم

در نهایت با51 رای (حتی با احتساب دو رای1)امتیاز این قسمت9.48توی سایت

بازم ممنون دوستان بابت نظراتتون

مگه من گفتم رای منتقد ها توش نیست ؟

حرف های خنده دار می زنی

من گفتم منتقد ها نمراتشون رو توی هموچین سایت هایی می زارن

_________

معلومه که نمرش 10 میشه

وقتی انسان ها از روی احساس نظر می دن نه از روی منطق.

نمونش خود شما که بجای پرسیدن دلیل من برای حرف ، جواب بهم شروع به مسخره کردن کریدن.

این قسمت فقط به خاطر جلوه های ویژه جنگش ( نه خود جنگ)

نمره 6 میشه بهش داد

_______

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی از دوستان طوری از این قسمت انتقاد می کنند که انگار چه خبره

شما برید آرای iMDB بخش1000VOTERS رو ببینید طرف 9.9 داده هرکس یک دلایل و نظر شخصی داره اما کسی که به این قسمت 1 از ده می ده بهتره وقتش رو برای این سریال هدر نده آخرش می تونه خلاصه سریال رو وقتی تموم شد تو ویکی پدیا بخونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از خداودگاران نقد فیلم و اساتید کارگردانی و فیلم نامه نویسی تشکر میکنم که دنبال ایراد گرفتن و باگ گرفتن هستن و کلا لذت بردن از تماشای سریال دقت کنید دوستان سریال و نه فیلم رو بکلی از دست دادن باورکنید وقتی این سریالو میبینم بدنم بی اختیار از شدت هیجان میلرزه. این قسمت منو ی جورایی یاد فیلم نجات سرباز رایان انداخت که چقدر جنگ بی رحم و کثیفه...خانومها و اقایان خیلی خوشحالم تو دوره ای هستیم که شاهد چنین سریالی با این عظمت و زیبایی هستیم همینکه همرو به بحث کردن و تءوری دادن انداخته دلیل فوق العاده بودنشه.

من سریال و فیلم زیاد دیدم بعضی از سریالارو نصفه رها کردم و پشیمون شدم از دیدنشون ولی بجرات میتونم بگم با این سریال زندگی میکنم.متاسفانه کتابو هنوز اول راهم و ب کندی دارم پیش میرم....و بلاخره پرچم محبوب استارک ها بازم به اهتزاز در اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری