رفتن به مطلب
...Stark Member

حدسیات و احتمالات فصل 7

Recommended Posts

سلام دیدم انجمن خیلی فعال نیست گفتم دست به کار بشیم..

تو این تاپیک هر نظری حدسی احتمالی درباره فصل 7 دارید دست به کار شید که فیلمبرداری شروع شده...

بنده نظر اول میدم .. نمیدونم چرا خیلیا از فقط میگن استارک تارگرین لنیسترها نقش مهمی دارند و از خاندان های دیگه غافل شدند به نظر شما خاندان های گریجوی تالی تایرل و از همه مهمتر مارتل چه برنامه دارند؟ دیدیم که با دنریس متحد شدند بعدش چه اتفاقی می افته؟

نظر شما چیه در این باره...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیشب مراسم امی بود و سریال با اقتدار بیشترین جوایز رو برد.

.

.

این تالار چرا انقد کم کاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » پنج شنبه شهریور 18, 95 8:30 am[/url]"]سلام دیدم انجمن خیلی فعال نیست گفتم دست به کار بشیم..

تو این تاپیک هر نظری حدسی احتمالی درباره فصل 7 دارید دست به کار شید که فیلمبرداری شروع شده...

بنده نظر اول میدم .. نمیدونم چرا خیلیا از فقط میگن استارک تارگرین لنیسترها نقش مهمی دارند و از خاندان های دیگه غافل شدند به نظر شما خاندان های گریجوی تالی تایرل و از همه مهمتر مارتل چه برنامه دارند؟ دیدیم که با دنریس متحد شدند بعدش چه اتفاقی می افته؟

نظر شما چیه در این باره...؟

بنظرم خاندال مارتل و تایرل تو فصل هفت تا مرز نابود شدن پیش میرن.

دنریس هم با فرا رسیدن زمستان ارتشش به گل میشینه

و اینکه گریجور با سرسی همدست میشه و مطمئنا تو خیلی از جنگها پیروز میشن و اینکه تیریون هم یا کشته و یا گروگان گرفته میشه.

و در نهایت قسمت جذاب فیلم..شمال و دیوار، اصلا حدس نمیزنم چی میش.(نمیخام بزنم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
emj » دوشنبه شهریور 29, 95 8:59 am[/url]"]دیشب مراسم امی بود و سریال با اقتدار بیشترین جوایز رو برد.

.

.

این تالار چرا انقد کم کاره

سلام بله حدود 80 تا بازدید داشت تاپیک 0 جواب...

ولی ما انتظار داشتیم توی نقش های مکمل مرد و زن جوایزی کسب کنیم ولی در هر حال عالی بود واقعا .. کلی جوایز بردیم.

بنده بر خلاف شما مطمئن هستم که لنیستر ها در فصل 7 کاملا نابود میشند..

همین الانشم در حال نابودی هستن .. ولی احتمالش هست جیمی یه کاری بکنه که با دنریس متحد بشه..(بعد از قتل سرسی)

اون طرف دیواره هم به نظر من موضوع اصلی برای جان هست چون دیده چه خبره اونجا بقیرو متحد کنه و به سمت دیوار برن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خیلی هاتون با اطمینان میگید که جان پسر ریگار هست .. در صورتی که احتمال اشتباه تون هم هست حالا چرا؟

به نظر بنده منطق مارتین اینطوری نیست که بیننده اینقدر راحت بقیه قصه رو بخونه ...

اکثر اتفاقات افتاده در سریال و کتاب غیر قابل تصور بودنداز جمله کشته شدن ادارد -عروسی سرخ-مرگ رنلی-کشته شدن استنیس و اوبراین ...

به نظر من مارتین قصد داره همه فکر کنند جان پسر ریگاره و ازور اهای..البته بنده نظر خودمو عرض کردم و نظر دوستان هم قابل احترام هست... دوستان کسی در رابطه با اگان پنجم اطلاعی داره من از یکی شنیدم که زنده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » دوشنبه شهریور 29, 95 1:24 pm[/url]"]دوستان خیلی هاتون با اطمینان میگید که جان پسر ریگار هست .. در صورتی که احتمال اشتباه تون هم هست حالا چرا؟

به نظر بنده منطق مارتین اینطوری نیست که بیننده اینقدر راحت بقیه قصه رو بخونه ...

اکثر اتفاقات افتاده در سریال و کتاب غیر قابل تصور بودنداز جمله کشته شدن ادارد -عروسی سرخ-مرگ رنلی-کشته شدن استنیس و اوبراین ...

به نظر من مارتین قصد داره همه فکر کنند جان پسر ریگاره و ازور اهای..البته بنده نظر خودمو عرض کردم و نظر دوستان هم قابل احترام هست... دوستان کسی در رابطه با اگان پنجم اطلاعی داره من از یکی شنیدم که زنده است

سلام

به نظر من جان باید آزورآهایی باشه، خیلی از فرضیات اینو ثابت می کنه. شاید هم من علاقه شخصیم را دارم دخالت میدم.

فقط یه مساله ای هست که منو به فکر انداخته: می دونیم که هیچ شخصیتی بی دلیل تو سریال نیست. اگرم باشه، در اولین فرصت حذف میشه. بنابراین، دلیل حضور گیلی (دوست سم) و فرزندش چی می تونه باشه؟ گیلی چه نقشی می تونه داشته باشه که ماجراش چندین فصله همراه سم داره پیش میره؟ چه نقشی که از خیلیها پررنگ تر هست که اون رو تا اینجا کشونده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من جان یا کلآ پدر نداره یه چیز تو مایه های مسیح،یا پدرش ریگاره

پیش بینی فصل هفت خیلی سخته ولی حدس من ایناست 1-آریا و برن خودشون رو به وینترفل می رسونن2-ممکنه شاهد نبرد سندور و کوه هم باشیم3-بیلیش این وسط زهرش رو به جان میریزه4-یورون هم به کمک لنیسترها میاد چون به نظرم قرار نیست دنریس به این راحتیا لنیستر ها رو از دور خارج کنه.

در ضمن من فکر نمی کنم جیمی سرسی رو بکشه چون به شدت عاشقشه..من حدس می زنم سرسی خود کشی می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dawn » دوشنبه شهریور 29, 95 3:47 pm[/url]"]
...Stark Member » دوشنبه شهریور 29, 95 1:24 pm[/url]"]دوستان خیلی هاتون با اطمینان میگید که جان پسر ریگار هست .. در صورتی که احتمال اشتباه تون هم هست حالا چرا؟

سلام

به نظر من جان باید آزورآهایی باشه، خیلی از فرضیات اینو ثابت می کنه. شاید هم من علاقه شخصیم را دارم دخالت میدم.

فقط یه مساله ای هست که منو به فکر انداخته: می دونیم که هیچ شخصیتی بی دلیل تو سریال نیست. اگرم باشه، در اولین فرصت حذف میشه. بنابراین، دلیل حضور گیلی (دوست سم) و فرزندش چی می تونه باشه؟ گیلی چه نقشی می تونه داشته باشه که ماجراش چندین فصله همراه سم داره پیش میره؟ چه نقشی که از خیلیها پررنگ تر هست که اون رو تا اینجا کشونده؟

گیلی اره شخصیت مرموزی هست ... اما اما از همه مرموز تر کسی نیست جز میرا رید

اصلا این که الان هاولند کجاست و میرا چه شباهت هایی به جان داره به کنار این که الان چه نقشی داره به کنار .. به نظر من سم یه کار بزرگی یا تو فصل 7 یا 8 انجام میده و از اون شخصیت هاست که تا اخرا حدودا هست..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Prince Rhaegar » دوشنبه شهریور 29, 95 9:22 pm[/url]"]به نظر من جان یا کلآ پدر نداره یه چیز تو مایه های مسیح،یا پدرش ریگاره

پیش بینی فصل هفت خیلی سخته ولی حدس من ایناست 1-آریا و برن خودشون رو به وینترفل می رسونن2-ممکنه شاهد نبرد سندور و کوه هم باشیم3-بیلیش این وسط زهرش رو به جان میریزه4-یورون هم به کمک لنیسترها میاد چون به نظرم قرار نیست دنریس به این راحتیا لنیستر ها رو از دور خارج کنه.

در ضمن من فکر نمی کنم جیمی سرسی رو بکشه چون به شدت عاشقشه..من حدس می زنم سرسی خود کشی می کنه.

بلیش فردی نیست که کار بیهوده انجام بده .. اون همون بعد جنگم میتونست به وینترفل حمله کنه ولی نکرد هدف بلیش خیلی بزرگ تره به نظرم.. نبرد سندور با کوه هم واقعا دیدنی هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیخوام ایراد الکی بگیرم از سریال ولی بلایی که سریال سر خاندان مارتل اورد واقعا اعصاب خوردکنه.

هنوز که هنوزه نمیتونم درک کنم چرا اینقدر الکی دوران مارتل که یکی از زیرک ترین و با درایت ترین شخصیت های کتابه رو کشتن!!!!!!

به نظر من اصرارشون رو تمام کردن سریال تو ۸ فصل کار دستشون داد.خب میتونستن یه فصل دیگه هم بسازن ولی عوضش تط داستانی فوق العاده ی دورن و جزایر اهن رو اونجوری که شایسته است نشون بدن.میتونستن لیدی استون هارت و جین و ... رو هم بیارن تو سریال و داستان استنیس تو شمال رو هم‌اونجوری خراب نکنن اینجوری ولی افسوس...

اتفاقات اخر فصل قبل قطعا تو کتاب ها هم‌میفته.با یه کم‌تغییر ولی قطعا میفته.

تو فصل بعد‌ یورون گریجوی با سرسی متحد میشه.و به جنگ‌دنریس میرن.برخلاف دوستان من فکر میکنم‌دنریس کار بسیار سختی داره و بدجوری به مشکل برمیخوره.خصوصا اینکه تا حالا با مانع سفت و سخت مواجه نشده تو داستان.

به امید مرگ این شخصیت که تو این فصل.

علامت سوال بزرگ اینه که جان میره سمت دیوار یا میره سمت جنوب برا جمع کردن قوای بیشتر.

ممکنه لرد های رودخانه هم‌بهش بپیوندن ولی به بقیه خاندان ها نمیتونه امید داسته باشه.

مرگ سرسی به دست جیمی‌هم‌قطعا رقم‌میخوره.ولی شاید تو فصل اخر.

شواهد اینطور بر میاد که اخر سر دنریس با اژدها هاش سر میرسن تا با آدر ها روبرو شن ولی امیدوارم اینطور نشه.

یکی دیگه از تصمیمات اعصاب خورد کن d&d تبدیل کردن دنریس نفرت انگیز و مزخرف کتاب به این ملکه ی همه چی تموم سریاله!!!!(گرچه من از همینم‌بدم میاد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
داير وولف » چهارشنبه شهریور 31, 95 7:49 pm[/url]"]نمیخوام ایراد الکی بگیرم از سریال ولی بلایی که سریال سر خاندان مارتل اورد واقعا اعصاب خوردکنه.

هنوز که هنوزه نمیتونم درک کنم چرا اینقدر الکی دوران مارتل که یکی از زیرک ترین و با درایت ترین شخصیت های کتابه رو کشتن!!!!!!

به نظر من اصرارشون رو تمام کردن سریال تو ۸ فصل کار دستشون داد.خب میتونستن یه فصل دیگه هم بسازن ولی عوضش تط داستانی فوق العاده ی دورن و جزایر اهن رو اونجوری که شایسته است نشون بدن.میتونستن لیدی استون هارت و جین و ... رو هم بیارن تو سریال و داستان استنیس تو شمال رو هم‌اونجوری خراب نکنن اینجوری ولی افسوس...

اتفاقات اخر فصل قبل قطعا تو کتاب ها هم‌میفته.با یه کم‌تغییر ولی قطعا میفته.

تو فصل بعد‌ یورون گریجوی با سرسی متحد میشه.و به جنگ‌دنریس میرن.برخلاف دوستان من فکر میکنم‌دنریس کار بسیار سختی داره و بدجوری به مشکل برمیخوره.خصوصا اینکه تا حالا با مانع سفت و سخت مواجه نشده تو داستان.

به امید مرگ این شخصیت که تو این فصل.

علامت سوال بزرگ اینه که جان میره سمت دیوار یا میره سمت جنوب برا جمع کردن قوای بیشتر.

ممکنه لرد های رودخانه هم‌بهش بپیوندن ولی به بقیه خاندان ها نمیتونه امید داسته باشه.

مرگ سرسی به دست جیمی‌هم‌قطعا رقم‌میخوره.ولی شاید تو فصل اخر.

شواهد اینطور بر میاد که اخر سر دنریس با اژدها هاش سر میرسن تا با آدر ها روبرو شن ولی امیدوارم اینطور نشه.

یکی دیگه از تصمیمات اعصاب خورد کن d&d تبدیل کردن دنریس نفرت انگیز و مزخرف کتاب به این ملکه ی همه چی تموم سریاله!!!!(گرچه من از همینم‌بدم میاد)

به شخصه خودمم زیاد از دنریس خوشم نمیاد ولی نقش خوبی داره و میتونه برای جنگ با ادرها به جان کمک کنه.. اگه ارتش مارتل و تایرل و دنریس متحد بشن که وریس اینکارو میکنه سقوط شهر قطعی میشه چون هرجورم حساب کنید قدرت مارتل و تایرل خیلی بالاست ..

اره متاسفانه کاش به جای اینکه اینقدر روی دنریس تمرکز کنند مثلا کاراش توی استاپور یونکای میرین روی الد تاون و سان اسپیر تمرکزمیکردند..ویل هم که کلا چند قسمت رفتن ولی باز از اینا بهتر بود..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا میگن کال دروگو تو بلفاست بهمراه جان اسنو دیده شده؟

یعنی قراره برگرده؟واقعا؟؟؟؟ خیلی خوبه که.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
emj » پنج شنبه مهر 1, 95 10:21 am[/url]"]آقا میگن کال دروگو تو بلفاست بهمراه جان اسنو دیده شده؟

فک کنم فلش بک باشه به عقب ..

اگرم زنده شه که خوب میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » پنج شنبه مهر 1, 95 10:49 am[/url]"]
emj » پنج شنبه مهر 1, 95 10:21 am[/url]"]آقا میگن کال دروگو تو بلفاست بهمراه جان اسنو دیده شده؟

فک کنم فلش بک باشه به عقب ..

اگرم زنده شه که خوب میشه

میگن عوامل سریال دنبال یه فرد تنومند با خصوصیات خاور میانه ای هستند.

بنظر میاد بلواس نیرومند قراره اضافه بشه به سریال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی یه سایتی دیدم که گفتند هاولند احتمالا جیم برودبنت هست نظر شما چیه؟

البته به نظر من به سنش نمیخوره ..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » جمعه مهر 2, 95 9:15 am[/url]"]توی یه سایتی دیدم که گفتند هاولند احتمالا جیم برودبنت هست نظر شما چیه؟

البته به نظر من به سنش نمیخوره ..

با توجه به اینکه هاولند و برن تنها انسان های زنده ای هستن که حقیقت رو راجب مادر جان میدونن طبیعیه که به داستان بیاد برای فصل هفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته بنده یه چیز دیگه گفتم شما یه جواب دیگه ای دادی ولی در کل ممنون

بنده گفتم که برودبنت نقش هاولند بازی میکنه یا کسی دیگه بله احتمال اومدن هاولند در این فصل زیاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه توضیحی درباره شیپور جورامون میدین بنده اطلاع ندارم البته یه تاپیکی تو انجمن بود به نام سلاح مخفی منس رایدر درسته که میگن اون شیپور باعث تخریب دیوار میشه؟ یا غولارو زنده میکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- يورون با سرسي متحد ميشن و با دنريس ميجنگن ، كلي از ارتش دنريس ميميرن و شايدم يكي از اژدهاهاش

2- در سرزمين رودخانه خاندان فري هرج و مرج ميشه و ادمور تالي به قلعش بر ميگرده و ارتش جمع ميكنه

3- بيليش بين سانسا و جان تفرقه ميندازه و احتمال ميدم جان آخر فصل از وينترفال بره به سمت شمال(يجوري از سانسا دور ميشه)

4- آخر فصل ديوار فرو ميريزه، حالا يا با شيپور جورامون يا به دليل اينكه برن رو شاه شب نشانه گذاري كرده و از ديوار رد بشه ديوار ميريزه.( اينم بگم طرفداراي سريال يه تريلر خودشون ساختن - طرفدارا نه سازندگان- كه يجاييش ديوار داشت ميريخت )

5 - بيليش ميره سمت ويل

6 - ارتش دنريس مقر پادشاهي رو ميگيره و سرسي و لنيسترا ميرن لنيسپورت و جيمي ديگه پيش سرسي نميمونه ، احتمال برخورد تيريون با سرسي هم زياده ولي نميكشه سرسي رو.

7- قطعا جيمي سرسي رو ميكشه ولي نه تو فصل 7، بلكه تو فصل 8 ميكشش (چون بازيگر نقش سرسي واسه دو فصل قرارداد بسته و اينكه زوده واسه مردنش ، اولش بايد خار و خفيف بشه بعد بميره)

8 - برن واقعيت هاي بيشتري از گذشته رو روشن ميكنه.

9 - سم هم با شيشه ي اژدها و شمشير والريايي راهي واسه شكست ادرها پيدا ميكنه و كلا آخر فصل به سمت شمال حركت ميكنه كه تو جنگ نهايي شركت كنه در اين بين پدر سم هم همراهش ميره

10- انجمن برادري هم ميرن به سمت شمال و مليساندرا رو هم احتمالا ملاقات ميكنن

11- و اما آريا، با انجمن برادري برخورد ميكنه و مليساندرا رو ميكشه بعدم ميره سمت شمال ، خيلي دوس دارم بيليش و هم بكشه، چون عامل همه ي اين داستانا بيليشه ولي اين دور از ذهن هستش خودم ميدونم

12- امكان برخورد جورا مورمونت و سم هم زياده

ببخشيد اگه خيلي طولاني شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از اقا رضا خیلی جامع و کامل بود اقایون مختصات ویل توی نقشه کجاست من پیداش نمیکنم شمال غربی هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال ازدواج جان و سانسا تو فصل 7زیادی دور از انتظار نیست!!!! یه تئوری جدید که دوستان طرفدار مطرح کردن که به نظرم خیلی هم بی منطق نیست!! از زوج جان دنریس بهتره حداقل! ازدواج جان و دنی خیلی کلیشه ای میشه و از طرفی این دونفر جدای خرده شباهتایی که به هم دارن خیلی متفاوتن! و از همه مهم تر طرح اولیه ی مارتین رو نباید فراموش کنیم همون مثلث عشقی جان-تیریون-آریا!!!!!! که با ازدواج تیریون با سانسا که به نظرم تیریون هم یه خرده احساسی بهش داشت و حضور جان و سانسا در کنار هم آریا به سانسا تغییر پیدا کرده و به زودی با حضور برن یا هاولند هویت جان هم فاش میشه! البته با این نظرم موافقم که شاید علت این برخوردای لیتل فینگر و اون نگاه آخرش به جان صرفا به خاطر این که جان سر راهش برای رسیدن به تاج و تخت قرار گرفته نیست!یه دلیلش میتونه ترسش از کنار هم قرار گرفتن جان و سانسا باشه!اینکه میترسه یه ماجرای کتلین-برندون جدید براش اتفاق بیفته!به نظرم پتایر از هویت مادر جان باخبره!اون برخورد مرموزش توی سرداب وینترفل با سانسا یه جورایی این حسو القا میکنه که اون حقیقتو میدونه!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HEART OF WINTER » جمعه مهر 9, 95 7:55 pm[/url]"]احتمال ازدواج جان و سانسا تو فصل 7زیادی دور از انتظار نیست!!!! یه تئوری جدید که دوستان طرفدار مطرح کردن که به نظرم خیلی هم بی منطق نیست!! از زوج جان دنریس بهتره حداقل! ازدواج جان و دنی خیلی کلیشه ای میشه و از طرفی این دونفر جدای خرده شباهتایی که به هم دارن خیلی متفاوتن! و از همه مهم تر طرح اولیه ی مارتین رو نباید فراموش کنیم همون مثلث عشقی جان-تیریون-آریا!!!!!! که با ازدواج تیریون با سانسا که به نظرم تیریون هم یه خرده احساسی بهش داشت و حضور جان و سانسا در کنار هم آریا به سانسا تغییر پیدا کرده و به زودی با حضور برن یا هاولند هویت جان هم فاش میشه! البته با این نظرم موافقم که شاید علت این برخوردای لیتل فینگر و اون نگاه آخرش به جان صرفا به خاطر این که جان سر راهش برای رسیدن به تاج و تخت قرار گرفته نیست!یه دلیلش میتونه ترسش از کنار هم قرار گرفتن جان و سانسا باشه!اینکه میترسه یه ماجرای کتلین-برندون جدید براش اتفاق بیفته!به نظرم پتایر از هویت مادر جان باخبره!اون برخورد مرموزش توی سرداب وینترفل با سانسا یه جورایی این حسو القا میکنه که اون حقیقتو میدونه!!!!!

ازدواج دنی و جان کلا یه چیز منتفی هست ...و همینطور با سانسا...

درمورد لیتل فینگر باید بگم که به نظر من دانا ترین شخص ممکن در حال حاضر بیلیش هست بعید نیست که ندونه موضوع رو ولی همیشه یه چیز داره رو کنه...

بیلیش فعلا قصد حمله به وینترفل یا کینگزلندینگ نداره چون اگه بخواد همین الانشم خیلی کارا میتونه بکنه..به نظر من شخصی که تا اخرای داستان حدودا هست همین بیلیش هست چون در این حالی که با همه دوسته با همه دشمنم هست..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد بیلیش موافقم! به خاطر همینه که میگن بیلیش و واریس خدای بازی تخت و تاجن!!!و رو به رو شدنشون خیلی جالب میشه! چه رازهایی که این دونفر میتونن برملا کن !!!!!

در مورد جان و سانسا بالاخره این نظریه که من دارم ! این دو نفر میتونن ورژن جدید نداستارک و کتلین تالی باشن!سانسا که خیلی شبیه مادرشه و جان هم که بسیار به دایی گرامش " که روحش شاد یادش گرامی " شباهت داره!و از طرفی اون طرح اولیه ی مارتین میتونه یه سرنخ باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شنیدم یه شیپور هست که غولارو بیدار میکنه و بعد شنیدم که غولا نیاز به بیدار شدن ندارن..

کسی میدونه غولا الان کجان؟

یه چیزی ذهن منو مشغول کرده... یعنی مارتین نمیتونست یه بخشی اضافه کنه که لیانا به ادارد بگه باباش ریگاره؟ ..به نظر من اونیکه عکسی که HBO منتشر کرده صحت نداشته باشه.. مارتین کسی نیست که انقدر ساده داستان لو بده.. و این گفته منم به وضوح مشخص هست تو سریال ..

ولی ما دوست داریم استارک بمونه

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همیشه معتقد بودم که نمیشه سریال رو بدون خط داستانی کمپانی طلایی و تارگارین سوم جمع کرد و اتفاقا تو خود سریال هم کلی کد و اشاره داریم که خبر از ورود این خط داستانی تو دو فصل باقیمونده میده.

اتفاقا دیشب هم که قسمت های قدیمی رو مرور میکردم به یه کد خیلی جدی تر بر خوردم که مغفول مونده بود.

تو قسمت سوم فصل چهارم، سر داووس موقع بحث با استنیس به وضوح از کمپانی طلایی و ده هزار سرباز فوق العاده اون اسم میاره و پیشنهاد استخدام اونها رو میده که استنیس تو جوابش می گه اونها مزدورن و فقط برا طلا میجنگن و من همچین طلایی ندارم

و ما همگی میدونیم که تو این داستان و سریال اشاره به هیچ موضوعی بی دلیل و اتفاقی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری