رفتن به مطلب
ریگار

قسمت اول، Dragonstone

به اپیزود اول فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

52 رای

1. 1. به اپیزود اول فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      4
    • 7
      4
    • 8
      14
    • 9
      17
    • 10
      13

Recommended Posts

جورامون » دوشنبه تیر 26, 96 9:50 pm[/url]"]برای قسمت اول خوب بود. غیر از اولش هیجان خاصی نداشت

قسمت آریا با اینکه خیلی دل ما رو خنک کرد اما اصلا جالب در نیومده بود. حالا ماسک زدن و تغییر صدا رو قبول داریم اما تغییر قد و هیکل خیلی عجیب بود. کشتن کل خاندان فری با همچین حرکتی خیلی راه دم دستی و غیر خلاقانه ای بود.

قسمت شمال و جان هم خوب بود اما سانسا هنوز داره نشون میده که میتونه خام بشه.

یورون هم که کلا نابود شده تو سریال. بهتره در موردش صحبت نکرد.

بقیه قسمتها هم چیز خاصی نداشت. البته حضور جیم برودبنت خیلی خوبه تو سریال

من تعجبم اینجاست کسی که جزئ از شورای پادشاهی این سایته چطور اینقدر سطحی و به دور از فکر شروع به اظهار نظر های تند علیه سریال میکنه

دوست عزیز میدونم شما طرف دار کتاب ی هستی که احتمالا نوه هامون می تونن پایانشونو بخونن

اما نباید الکی هم نظر داد که

اریا خنک مون کرد خیل وخب

اما خودشما یکی از نزدیکانت مثلا با 30عرض 45طول 180 قد(ارتفاع) و در نظر بگیر یکی 10تا ازین ا کم کن فکر کن کنارت واساده اخلاق و رفتار وصداو قیافش کاملا مثه او فرد نزدیک بهته {میتونی تشخیص بدی خودش نیست}وجدانا

بعدش مگر تمام خاندان فری نشون داده شد که نابود شدن

تمام خاندان فری مگر همین چند ده نفر بودن

درمورد یورن مگه هنوز چیزی ازش نشون داده شده که میگه نابود شد

وقتی هنوز چیزی نداریم چطور میگیم خوب یا بد بود حالا اصلا تا اینجا بد هنوز تموم نشده کارش که

شما اونقدر توسریال دیدن سطحی نگاه میکنی که حتا این موضوع رو متوجه نیستید که حضور یه بازیگر مطرح که احتمالا طرفدارشی مهم نیست بلکه نحوه بازی کردن اونه

اگر یان مکشین حاضر باشه اما ابدوغخیاری بازی کنه که حضورش به چه دردی میخوره

اماوقتی عالی نقش یه کشیش بازی میکنه ادم تحسینش میکنه(فصل قبل قسمت)7

البته قبلا هم ازین نوع دید گاه ها داشتیم

واقعا چرا ریکون اسارک زیگ زاگ نرفت

یا چرا وان وان دستش و تو هوا تکون میداد

ویا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چیزی که تا الان کمتر ازش صحبت شده همین قسمت گلیگان ه که فوق العاده بود

یه حدسی زدم که اون پدر ودختر یخ زده همونایی ن که توفصل 4 سندور و اریا و غذا دادن وسندور با کتک زدن پدر در اخر نقره شو دزدید و اونا ول کرد و به اریا گفت اونا ضعیفن و با اومدن زمستون میمیرن

وقتی بریک بش گف : این عدالت خدا یی

جوابش بسیار عالی بود

{{خدایان هیچ عدالتی ندارن لعنتی ( مودبانه ترش)

اگر داشتن تو باید الان میمردی و اون دختر زنده میموند}}

وقتی که داشت جنازه هادفن میکردم خیلی جالب تر به ب شخصیتش پرداخته شد

حتا نمیتونست یه دعای ساده رو حفظ باشه

تنها چیزی که بلد بود همون فحش اش بودن که به نوعی باز نثار اون خدایان کرد

این قسمت ایرادای خیلی کوچیکی داره اما چون ممکنه قسمتای بعد برطرف بشن

فعلا همون 10 میدیم بش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بسیار عالی شروع کرد این فصل

سکانس آریا محشر بود... The North Remembers همیشه مشتاق این بودم که این جمله رو چه کسی نثار خاندان فری می کنه. که به بهترین شکل پیاده شده بود

صحنه ی وایت جاینت (یا جاینت واکر) ها هم که مو به تن آدم سیخ کرد

آماده سازی شمال برای جنگ بسیار عالی بود. لیانا مورمانت خفن تر از همیشه...

سانسا کم کم داره اذیت کردن و شروع میکنه که خدا بخیر کنه

در مورد شخصیت یورون شاید اکثرا با نظر من مخالف باشن. ولی به نظرم بازیگرش خوب خلق نکرده

به طرف گفتن آدم بده ی جدید سریال تویی و اونم اومده داره ادای جوکرو در میاره

و به نظرم اکیپ سندور و برادران نقش بسزایی دارن تو فصل ۷

سندور و بریک و توروث هر کدوم به نوعی با آتش ارتباط دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان خواهش میکنم بچه ها همگی اسپویل رو رعایت کنن و مواردی رو که از عکس های منتشر شده قبلی و ... حدس میزنن نگن

منظورم اینه نگن فلان عکس نشون میداد فلا چیز میشه ... همین قسمتهای کنونی که بدست ما میرسه رو تحلیل کنیم بنظرم خیلی جذاب تره تا موشکافی عکس های آینده

من خودم به شخصه فصل پیش کمترین کیف رو کردم چون خیلی از جاها رو اسپویلشو دیده بودم و امسال با زور تلاش کردم که نبینم عکس و ... رو که در کل تازه باشه برام قسمت ها

و این فروم هم فقط فعالیت میکنم چون نسبت به اینستا و ... مکان سنگین تری هست بنظرم

بگذریم

نکاتی که به ذهنم رسید:

همون چیزی که دوستان در بالا گفتند اگر دیوار با طلسم برن خراب بشه خیلی مسخرست .. برن که برای کشته شدن دو تا بچه کشاورز اگر بهش میگفتن خودش رو مقصر میدونست چطور الان میاد از دیوار رد بشه تا خودشو نجات بده و دیوار فرو بریزه تازه الان که عملا به جایگاه نیمه خدایی رسیده در دنیای نغمه با اطلاعاتی که از همه داره و قدرتش .. این فرضیه رو من از اساس مردو و باطل میدونم چون خیلی مسخره و ابتدایه

مکاشفه ای هم از ارتش مردگان داشت جالب بود .. دید و بیناییش داشت میرفت در عمق ارتش و جمعیت ولی مثل مکاشفه غار اونها این رو ندیدن ... مورد خیلی کلیدی بود باید دقت بشه روش

و صحبتی که با اد داشت خیلی باحال بود گذشته رو ریخت جلوش

بنظر من با اومدن برن به وینترفل قاعدتا تمام خیانت های احتمالی به جان و شمال عملا غیر ممکن میشه (یک حالتی مثل پروفسور چالرز اگزاویر شده) ادامه داستان و پیوند استارک ها با هم فکر کنم داستان رو جایی ببره که اصلا فکرش رو نمیکردیم

یک نمونش من همیشه دیوار رو میدیدم به انتهای چپ و راست دیوار و مخصوصا قسمت شرقی مشکوک بودم چون به کوهستان و رودخانه منتهی میشد

این تصویری که کلیگین دید تو آتیش و لحن خیلی باحال و عاجزانه اش من رو برد سر همون شک قبلیم که ارتش مردگان ممکنه دیوار ر دور بزنن یا چرا دیوار در سمت شرق اینقدر بد ساخته شده .. برای من جای سوال بود قسمت غربی که به دریا منتهی میشه و شرقی هم که به کوهستان و رودخانه .. این دو جا میتونه یک نقطه ضعف وحشتناک باشه و ...

بهر حال منتظر ادامه داستان هستم و سعی میکنم اسپویل و حتی پیش نمایش قسمت ها رو هم نبینم

اما بنظرم نقطه عطف داستان جمع شدن جان و سانسا و برن کنار هم هست

این سه تا بهم برسن باید ببینیم داستان رو چطور جلو میبرن اما قاعدتا دست همه رو میشه براشون و مو رو از ماست میکشن بکمک برن

و تفاوت جان و دنریس هم کامل مشخص شد اینجا

دنریس کسی هست که اعدام میکنه

جان کسی هست که میبخشه

بنظرم اون حرف قدیمی جورا مورمونت که به دنریس گفت تو در کنار همه ویژگی هات یک قلب مهربان داری اصلا درست نیست ، قلب مهربان مصداقش جان هست

نکته آخر تم ترس رو کامل احساس میکنم وقتی درباره ارتش مردگان داره صحبت میشه

و اینکه شمالی ها خودشون رو برای جنگ آماده میکنن .. نکته اینجاست اصلا جنگ رو در رو با واکر ها معنی نداره .. باید بزن در رو باشه .. یا از اژدها باید کمک گرفت یا نمیدونم چیکار باید کرد بهر حال اون شاه شب ک با بشکن زدن مرده ها رو متحرک میکنه نمیشه رو زمین جلوش واستاد

دلم میخاد دیگه کسی نمیره

مخصوصا کلیگین خیلی لحنش حزن آور بود

There's a castle there.

There's a mountain.

Looks like an arrowhead.

The dead are marching past.

Thousands of them.

ممنون از همگی

و ببخشید که طولانی شد

بدبختی ما هم اینه ک عاشق سریالی شدیم ک باعث میشه دل پری داشته باشیم از داستان

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه تیر 26, 96 10:30 pm[/url]"]هی.. تا زمانی که استنیس بود ، ما جز میز نقش بسته شده چیزی دیگه ای از دراگون استون ندیدیم !

حالا که این "دوتراکی یز هور " با اون قیافه "اسماگ فیس ش " اومده تازه شکوه دراگون استون رو میبینیم !

هاوند! تنها دلیل من ادامه دادن سریال .

از یک شخصیت درجه چندم داستان داره یواش یواش به یکی از قهرمان های اصلی داستان تبدیل میشه.

پ.ن: بچه های قدیمی کجایین.

حدود 90 درصد موافقم

فقط اینکه دلیل ادامه داستان برای من جان و برن هستن

هاند هم داره جا باز میکنه آخ آخ آخ این قسمت دلم رو کباب کرد .. احساساتی شدیم

پ.ن: بچه های قدیمی کجایین

واقعا نکته عالی بود

هعیی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش های مربوط به وایت واکرها و ادامه انتقام آریا جالب بود.

طرز نگاه کردن تورموند به بریین فوق العادست..

به شخصه از ورود دنریس به دراگون استون لذت بردم. خانه پدریش رو پس گرفت.

نوع نگاه تیریون به قلعه و مجسمه های اژدها هم عالی بود.

در کل اپیزود خوبی بود و حیف از اینکه سریال داره به پایان نزدیک میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون خونه ای که برادری بهش میرسه صد در صد همون خونه ی پدر و دختریه که یه شب به آریا و سندور غذا و جای خواب دادن

اگه یادتون باشه اون موقع سندور به مرده میگه ale داری تو خونه اونم بهش میگه نه

اینجا هم توروس به سندور میگه بیا بریم تو شاید یکم ale پیدا شد سندورم میگه پیدا نمیشه

بعد دفنشون میکنه و میاد دعا بخونه همونجوری که مرده سر میز شام دعا میخوند ولی خب نمیتونه

جالب بود صد در صد دوست داشتنی ترین کاراکتر قسمت اول بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من هر جور حساب میکنم اون غول واکره ون ونه، هم این که یه چشم داره هم رخش ون ونه، چون بقیه غولارو یادتون باشه قیافشون فرق میکرد، ولی نمیفهمم چجوری چون صد در صد سوزونده شدن همه جنازه های نبرد حرامزادگان، مغزم داره میترکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتقامی که آریا گرفت متناسب با عروسی سرخ نبود و میشد هولناک تر و در خور جنایت فری ها باشه اگه این مورد صورت نگرفت احتمالا ملاحظاتی در مورد بودجه سریال وجود داشته چون در این سکانس هزینه ی چندانی نشد و حتی فضا و همچنین زمان سکانس کوتاه بود. برای این انتقام هم میشد از

بانوی سنگدل و انجمن بدون برادری بدون پرچم

استفاده کرد. در سریال که گاها گفتگوهایی رو می بینیم که کاربردی به اون صورت ندارن و مثلا چندین دقیقه زمان دارن(نمونه اش اون بازی تیریون با کرم خاکستری و میساندی) میشد که انتقام خاندان استارک و قتل عام فری ها در اواخر فصل شش و قسمت اول فصل هفت بیش از چند دقیقه و مفصل تر باشه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب بالاخره اپیزود اول منتشر شد. در مجموع میشه گفت که اپیزود متوسط ولی قابل قبول بود.

بخش آریا رو من دوست داشتم و به نظرم راضی کننده بود. به مسئله ی تغییر خصوصیات فیزیکی آریا وقتی که به شکل والدر فری در اومده نمیشه ایراد گرفت با توجه به جادویی که مردان بی چهره در سریال از استفاده می کنن. ولی می تونست کمی طولانی تر باشه.

بخش شمال خوب بود و من منتظرم ببینم واکنش لرد های شمال چیه وقتی بفهمن جان یه استارک نیست. آیا بیلیش این رو می دونه و برای به قدرت رسوندن سانسا و در واقع خودش برنامه ای داره؟ و همچنین منتظر دیدن صحنه های بیشتر و جذابی از برن هستم.

بخش پایتخت اصلا جالب نبود. یورون واقعا بد در اومده و بیشتر مضحک شده.

بخش بریک و سندور و توروس جالب بود و به نظر میاد با توجه به این که داریم بیشتر این گروه رو می بینیم نقش مؤثری در ادامه‌ی داستان داشته باشن.

بخش سم اصلا جالب نبود و برای این اپیزود یه وصله ی ناجور بود. کلا این بیگاری کشیدن سم و هدر دادن وقت سریال خیلی مسخره بود. تازه تو کتاب خونده که نزدیک دراگون استون ابسیدین هست بعد یادش میاد که راستی استنیس هم می دونست

و اما بخش دنریس! فاجعه بود. یه سری صحنه های کند و خسته کننده و نکته ی عجیب این بود که استنیس تو سه فصل فقط تو یه اتاق میز زندگی می کرد و تو اتاق کناری اش که تخت دراگون استون بود یه بار هم نشونش نداد.

در کل من به این اپیزود نمره ی ۶ رو میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aliod » دوشنبه تیر 26, 96 8:57 pm[/url]"]
فرشید واترز » دوشنبه تیر 26, 96 3:01 pm[/url]"]فصل قبلب بالا آوردن سم رو میدیدیم این فصل نجاست جمع کردنش :/

امیدوارم کار لنیسترا یه سره بشه . باز یهو یه آتیش ماتیشی پیدا نکنن جنگ رو ببرن .

صحنه راه رفتن سه غول وایت واکر شده خیلی خوب بود .

جیمی هم که هر فصل زبون تر میشه . چقدر حقارت تحمل کنی آخه

امیدوارم خیانت به دنریس و جان و هرکسی غیر از لنیسترها نبینم

خب یه بار بگو قسمت آخر جان و دنریس با هم عروسی کنن دیگه !!

زیبایی سریال به همیناشه...

چندان چیز عجیبی نگفتم

این فصل کار لنیسترا یه سره بشه و فصل بعد فقط نوبت جنگ با وایت واکرا باشه . لنیسترا توی ضعیف ترین حالت ممکن هستن . سرسی مثل پدرش نیست که هم بقیه رو تحقیر کنه هم متحد نگهشون داره ، سرسی همه رو طرد میکنه . حریف هم که از بقیه حریفا قدر تره

فکر کن مثلا یهو یکی از این خاندانای طرف دنریس بهش خیانت بکنن و شکست بخوره ، خب مسخرست این . (اونم در صورتی که طرف دنریس ، تیریون و واریس هستن و طرف سرسی مانتین )

حالا نمیدونم نجاست جمع کردن سمول تارلی هم جز زیبایی سریاله یا چی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی واقعا چقدر سطح توقعات ماها بالا رفته.. به بهترین سریال تاریخ ایراد میگیریم..

به قول کیروش: برید بازی کنید(فیلم ببینید) و از اون لذت ببرید..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب بالاخره بعد از 400 روز دوباره بازی شروع شد.

عاقبت خط داستانی جنوب تقریبا مشخص است فقط نگران جیمی هستم

اما خط داستانی برن می تواند جذاب باشد. با فلش بک و توانایی هاش می تواند جذابیت زیادی ایجاد کند

سم مدت هاست که خسته کننده بوده از زمانی که دیوار را ترک کرد (جز وقتی که پبش خانواده اش بود ) امیدوارم یک اتفاق هیجان انگیز یا یک کشف بزرگ اتفاق بیافتد.

جان همیشه خوب بوده

آریا

جان:

یورون:

فکر می کنم یک چیزی مسیر آریا را عوض خواهد کرد و او به سمت شمال تغییر مسیر می دهد.

این آهنگ هم فوق العاده بود. واقعا لذت بردم

[Verse]

He rode through the streets of the city

Down from his hill on high

Over the winds and the steps and the cobble

He rode to a woman's side

For she was his secret treasure

She was his shame and his bliss

And a chain and a keep are nothing

Compared to a woman's kiss

[Chorus]

For hands of gold are always cold

But a woman's hands are warm

For hands of gold are always cold

But a woman's hands are ...

خواننده هم Ed Sheeran که خودش اومده تو سریال و خونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه تیر 26, 96 11:10 pm[/url]"]
جورامون » دوشنبه تیر 26, 96 9:50 pm[/url]"]برای قسمت اول خوب بود. غیر از اولش هیجان خاصی نداشت

قسمت آریا با اینکه خیلی دل ما رو خنک کرد اما اصلا جالب در نیومده بود. حالا ماسک زدن و تغییر صدا رو قبول داریم اما تغییر قد و هیکل خیلی عجیب بود. کشتن کل خاندان فری با همچین حرکتی خیلی راه دم دستی و غیر خلاقانه ای بود.

من تعجبم اینجاست کسی که جزئ از شورای پادشاهی این سایته چطور اینقدر سطحی و به دور از فکر شروع به اظهار نظر های تند علیه سریال میکنه

دوست عزیز میدونم شما طرف دار کتاب ی هستی که احتمالا نوه هامون می تونن پایانشونو بخونن

اریا خنک مون کرد خیل وخب

اما خودشما یکی از نزدیکانت مثلا با 30عرض 45طول 180 قد(ارتفاع) و در نظر بگیر یکی 10تا ازین ا کم کن فکر کن کنارت واساده اخلاق و رفتار وصداو قیافش کاملا مثه او فرد نزدیک بهته {میتونی تشخیص بدی خودش نیست}وجدانا

وقتی هنوز چیزی نداریم چطور میگیم خوب یا بد بود حالا اصلا تا اینجا بد هنوز تموم نشده کارش که

شما اونقدر توسریال دیدن سطحی نگاه میکنی که حتا این موضوع رو متوجه نیستید که حضور یه بازیگر مطرح که احتمالا طرفدارشی مهم نیست بلکه نحوه بازی کردن اونه

ویا..

اول اینکه اینهایی که گفتم نظر شخصی منه و شما میتونی باهاش مخالف باشی

اما در مورد مواردی که گفتی. اتفاقا من با دقت دیدم سریال رو. اولا تفاوت قد آریا و والدر فری خیلی بیشتر از 10 سانته. (طبق آماری که در آوردم 180 و 155 سانتی متر قد این دوتاست) دوم اینکه آریا فقط همین یه صحنه رو بازی نکرده. اگر خوب دقت کنی به سریال خود آریا/والدر فری میگه این جشن دو هفته بعد از جشنی که آریا، والدر فری رو میکشه برگزار میشه. یعنی دو هفته آریا این نقش رو بازی کرده و دستور برگزاری جشن و تهیه سم و ... رو انجام داده. مدت زمان کمی نیست. اون صحبتی که دوستان در مورد جادو کردن قابل قبول تره.

در مورد دوم هم بازم اگه دقت کرده باشی والدر میگه همه فری هایی که ارزش دارن رو دعوت کرده. یعنی تمام بچه ها و نوه هاش و کسایی که رابطه نزدیک دارن باهاش. نسل والدر فری از بین رفته. جیمی هم در صحبت با سرسی اینو میگه که ببین چه اتفاقی برای والدر فری و خاندانش افتاد و متحدمون رو از دست دادیم.

یورون توی کتاب یه چیزی هست چندین مرتبه وحشی تر از رمزی و جافری و سرسی روی هم. کسی جرئت نمیکنه نفس بکشه. تنها کسیه که رفته تا والریا و سالم برگشته. اونوقت تو سریال شده این شخصیت مضحک.

در مورد جیم برودبنت هم خودت جواب خودت رو دادی با مثال ایان مکشین. بازیگر خوب آبدوغ خیاری بازی نمیکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ناموسن هیشکی فک نمکنه اون غوله ون ون بود؟ من مغزم فقط درگیر اونه از دیروز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ALI_FPR » سه شنبه تیر 27, 96 10:57 pm[/url]"]ناموسن هیشکی فک نمکنه اون غوله ون ون بود؟ من مغزم فقط درگیر اونه از دیروز

احتمال این قضیه بسیار کم هست

مگر اینکه جان و اهالی شمال جسد وون وون رو ببرن اونور دیوار در منطقه ی حفاظت شده ی وایت واکر ها. که خب کمی غیر منطقی به نظر میرسه

از طرفی دیگه هم تا بحال ما سه تا غول دیدیم تو سریال

Wun Weg Wun Dar Wun که در زمان حمله به دیوار بین دروازه های دیوار توسط بجه های پای منبر کسل بلک به شهادت رسید.

Dongo که توسط تیری که به پشتش خورد کشته شد

و حضرت وون وون رو هم که مطرح کردیم

(در روایات نغمه یخ و آتش از یه غول دیگه هم عنوان شده که مونث بوده. تورموند برای زنده موندن در جریان یک طوفان، شکم یه غول که خواب بوده رو پاره میکنه و مییره توش که از سرما در امان بمونه. وقتی غول تورموند رو می بینه فکر میکنه بچه شه و اونو به مدت سه ماه پیش خودش نگه می داره تا اینکه تورموند فرار میکنه

پ.ن: لقب giantsbane از اینجا به تورموند رسیده)

وقتی جان تو مقر وحشی ها بود،‌ ایگریت اشاره به دنگو گفت که اون آخرین بازمونده از نسلشونه

حالا با سوالاتی مواجه میشیم

آیا غول های بیشتری وجود دارن؟

آیا شیپور غول ها پیدا شده؟

و چندین سوال دیگه که فقط با ادامه ی سریال می شه جوابشونو گرفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON » سه شنبه تیر 27, 96 12:45 pm[/url]"]

اریا خنک مون کرد خیل وخب

اگر یان مک شین حاضر باشه اما ابدوغخیاری بازی کنه که حضورش به چه دردی میخوره

چون پستی که ایشون گذاشت تقریبا اون چیزی بود که قصد داشتم بگم صرفا پستارو خوندم که از بحث دوستان استفاده کنم ولی شاید چند خطی بنویسم بد نباشه. این بزرگواری که از نظر شما سطحی اظهار نظر کرده ، 5-6 ساله در موارد مختلف و بحث های مختلفی تبادل نظر کردیم که در خیلی ها هم نظرمون یکی نبوده ولی تا الان در یک مورد سراغ ندارم از جاده ادب و انصاف و بخصوص منطق دور شده باشه. . موردی هم که ایشون گفتن درسته.

انتقامی که آریا گرفت متناسب با عروسی سرخ نبود و میشد هولناک تر و در خور جنایت فری ها باشه اگه این مورد صورت نگرفت احتمالا ملاحظاتی در مورد بودجه سریال وجود داشته چون در این سکانس هزینه ی چندانی نشد و حتی فضا و همچنین زمان سکانس کوتاه بود. برای این انتقام هم میشد از

استفاده کرد. در سریال که گاها گفتگوهایی رو می بینیم که کاربردی به اون صورت ندارن و مثلا چندین دقیقه زمان دارن(نمونه اش اون بازی تیریون با کرم خاکستری و میساندی) میشد که انتقام خاندان استارک و قتل عام فری ها در اواخر فصل شش و قسمت اول فصل هفت بیش از چند دقیقه و مفصل تر باشه.

جناب فرازون شما کلا دوست دارید علیه ما جبهه بگیرید

ما که عادت داریم اما

کجا من گفتم جناب جورامون بی منطق صحبت کردن

یا بی انصافی کردن یا بی ادبی کردن

شما نظرتون با جورامون تقریبا یکی ه

من بیشتر با جناب استنیس موافقم

من ۱۰ میدم جناب استنیس و جورامون ۶ میدن

یکی م میاد ۱ میده

من میگم ایشون سطحی نگاه کردن که حالا تو پست خودشون میگم چرا

اما راجب حرف شما که گفتید انتقام سریال با کتاب هم خونی نداره مگر حتما باید داشته باشه

مگر جفری که عاشق سر زدن بودو سر زدن

یا سرسی که تو سریال حقیرتر شد ملت لخت کرد دقیقا

یا استنیس که میسوزوند ملت و سوزوندن ویا. ..

شما میخاید بانوی سنگدل بیاد کار آریا بکنه تو سریال همچین م اسپویل میزاری براش که هیچ کس ندونه انگار بانوی سنگدل چه شخصیت فوق العاده انگولیستی هستش که با نبودش سریال به قهقرا رفته

درحالی که خیلی ا کت م دوست نداشتن چه برسه به این پیر خرفت که صداش از چاه درمیاد

رعایت اصول اخلاقی حتی در انتقام هم ضروری ه و آریا اینو کامل میدونه برا همین نمیزاره همسر فری که نقشی تو ماجرا نداشته و احتمالا بازور همسرش شده بمیره

باید حتما تکه تکه کردن فری ها ب نمایش گذاشته بشه تا شما و طرفداران بانوی سنگدل راضی بشین

درضمن شما که میگید با جناب جورامون هم نظر بودید ایشون نسبتا دلشون حداقل از انتقام خنک شد ه بود

اما شما اینجور نشدید

درضمن بانوی سنگدل و اگان قلابی از سریال شوتن بیرون نیازی نیست مقایسه بشن اصلا

خدایی کسی میاد بریک داندریان یه چشم و باشمشیر آتشین ول کنه بره دنبال یه. ... تالی

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جورامون » سه شنبه تیر 27, 96 8:49 pm[/url]"]
baristan s » دوشنبه تیر 26, 96 11:10 pm[/url]"]

اریا خنک مون کرد خیل وخب

ویا..

اول اینکه اینهایی که گفتم نظر شخصی منه و شما میتونی باهاش مخالف باشی

اما در مورد مواردی که گفتی. اتفاقا من با دقت دیدم سریال رو. اولا تفاوت قد آریا و والدر فری خیلی بیشتر از 10 سانته. (طبق آماری که در آوردم 180 و 155 سانتی متر قد این دوتاست) دوم اینکه آریا فقط همین یه صحنه رو بازی نکرده. اگر خوب دقت کنی به سریال خود آریا/والدر فری میگه این جشن دو هفته بعد از جشنی که آریا، والدر فری رو میکشه برگزار میشه. یعنی دو هفته آریا این نقش رو بازی کرده و دستور برگزاری جشن و تهیه سم و ... رو انجام داده. مدت زمان کمی نیست. اون صحبتی که دوستان در مورد جادو کردن قابل قبول تره.

در مورد دوم هم بازم اگه دقت کرده باشی والدر میگه همه فری هایی که ارزش دارن رو دعوت کرده. یعنی تمام بچه ها و نوه هاش و کسایی که رابطه نزدیک دارن باهاش. نسل والدر فری از بین رفته. جیمی هم در صحبت با سرسی اینو میگه که ببین چه اتفاقی برای والدر فری و خاندانش افتاد و متحدمون رو از دست دادیم.

یورون توی کتاب یه چیزی هست چندین مرتبه وحشی تر از رمزی و جافری و سرسی روی هم. کسی جرئت نمیکنه نفس بکشه. تنها کسیه که رفته تا والریا و سالم برگشته. اونوقت تو سریال شده این شخصیت مضحک.

در مورد جیم برودبنت هم خودت جواب خودت رو دادی با مثال ایان مکشین. بازیگر خوب آبدوغ خیاری بازی نمیکنه.

جدا قد دیوید بردلی ۷۵ساله ۱۸۰ه

شاید چون من عاشق میسی ویلیامزم قدش و زیادی بالا بردم

جواب تمام صحبت های شما فقط باگ زمانی داستان ه جناب جورامون

درهیچ کجای قسمت آخر فصل قبل تاریخ دقیق واسه مرگ والدر فری تعیین نشد

حتا تاریخی م واسه مرگ بلک والدر یا لوتر م تعیین نشدآریا میتونسته یکی یکی و سر موقع ترتیبشون رو بده

و

نیازی نبوده آریا یه هفته ۲ هفته تو نقاب والدر باشه

تمامی زن های خاندان فری زندن

وقتی تایوین لنیستر فقید مرد جناب جورامون

فری ها وبولتون هاو تایرل ها یک متحد قوی رو از دست دادن اما این ب معنی نابودی تمام لنستر های ۷ اقلیم که نبود

تازه اگر همه پسرها فری مرده باشن که شک دارم روزالین فری با توله یک تالی و همسری بنام جناب ادمیور هست که هم میتونه به توینز حکومت کنه هم ریور ران

من هم مثه لرد استنیس خب از بعضی جاها خب خوشم نمیاد

مث سم و تمیز کردن. ....

یا همون دراگ ون استون که بنده خدا استنیس کرد ن تو یه سولاخیش نذاشتن ملت عزمت و زیبایی ش ببینند بعد تا دنریس میاد گل وبلبل میشه

اما انگار بعضی از سکانسها خوب درمیان که خب فعلا ۱۰میدم تا بعد

در ضمن بازیگرای خوبم آبدوغ خیار ی بازی میکنن

مک شین تو دزدان دریایی کاراییب با اون رقص شمشیرش وابرو بالا انداختن حال آدم و میگیره

اما تو جان ویک یه جاناتان میگه صد تامیشنوی حال میکنی

جیم بوردنت

که ازون م بدتره

قلب جوهری شو ببین میگیری چی میگم

دی لوییس نیستن که هر ۵۶سال یه فیلم بازی کنن هرچی پیشنهاد شد میچپن توش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » چهارشنبه تیر 27, 96 1:38 am[/url]"]
R-FAARAZON » سه شنبه تیر 27, 96 12:45 pm[/url]"]

اریا خنک مون کرد خیل وخب

اگر یان مک شین حاضر باشه اما ابدوغخیاری بازی کنه که حضورش به چه دردی میخوره

چون پستی که ایشون گذاشت تقریبا اون چیزی بود که قصد داشتم بگم صرفا پستارو خوندم که از بحث دوستان استفاده کنم ولی شاید چند خطی بنویسم بد نباشه. این بزرگواری که از نظر شما سطحی اظهار نظر کرده ، 5-6 ساله در موارد مختلف و بحث های مختلفی تبادل نظر کردیم که در خیلی ها هم نظرمون یکی نبوده ولی تا الان در یک مورد سراغ ندارم از جاده ادب و انصاف و بخصوص منطق دور شده باشه. . موردی هم که ایشون گفتن درسته.

جناب فرازون شما کلا دوست دارید علیه ما جبهه بگیرید

ما که عادت داریم اما

کجا من گفتم جناب جورامون بی منطق صحبت کردن

یا بی انصافی کردن یا بی ادبی کردن

شما نظرتون با جورامون تقریبا یکی ه

من بیشتر با جناب استنیس موافقم

من ۱۰ میدم جناب استنیس و جورامون ۶ میدن

یکی م میاد ۱ میده

من میگم ایشون سطحی نگاه کردن که حالا تو پست خودشون میگم چرا

اما راجب حرف شما که گفتید انتقام سریال با کتاب هم خونی نداره مگر حتما باید داشته باشه

مگر جفری که عاشق سر زدن بودو سر زدن

یا سرسی که تو سریال حقیرتر شد ملت لخت کرد دقیقا

یا استنیس که میسوزوند ملت و سوزوندن ویا. ..

شما میخاید بانوی سنگدل بیاد کار آریا بکنه تو سریال همچین م اسپویل میزاری براش که هیچ کس ندونه انگار بانوی سنگدل چه شخصیت فوق العاده انگولیستی هستش که با نبودش سریال به قهقرا رفته

درحالی که خیلی ا کت م دوست نداشتن چه برسه به این پیر خرفت که صداش از چاه درمیاد

رعایت اصول اخلاقی حتی در انتقام هم ضروری ه و آریا اینو کامل میدونه برا همین نمیزاره همسر فری که نقشی تو ماجرا نداشته و احتمالا بازور همسرش شده بمیره

باید حتما تکه تکه کردن فری ها ب نمایش گذاشته بشه تا شما و طرفداران بانوی سنگدل راضی بشین

درضمن شما که میگید با جناب جورامون هم نظر بودید ایشون نسبتا دلشون حداقل از انتقام خنک شد ه بود

اما شما اینجور نشدید

درضمن بانوی سنگدل و اگان قلابی از سریال شوتن بیرون نیازی نیست مقایسه بشن اصلا

خدایی کسی میاد بریک داندریان یه چشم و باشمشیر آتشین ول کنه بره دنبال یه. ... تالی

[justify]البته تلفظ صحیح آر-فارازونه. من سالی چند پست بیشتر در وستروس نمی زارم بخاطر همین به جا نمیارم شمارو و اینکه در کدوم مورد بحث کردیم. ولی من در هر بحثی نظر شخصی مو میگم و کلا بحثم موضوع محوره و موردیه نه علیه و له کسی . اگه روی خصوصیات ایشون تاکید کردم به خاطر اینه یه سری حداقل هاست که از نظر ادبیات گفتاری رعایت شه.

من کاری به استنیس و سرسی و... ندارم که اینکه مثلا چه بلایی سریال بر سر شخصیت استنیس آورد میشه به جای خودش بحث کرد. آریا شخصیت مورد علاقه من در کتاب و سریاله و شاید تنها دلیلی که سریال یا کتابو دنبال میکنم همینه و میشد انتقام رو مفصل تر برگزار کرد با حضور عناصر دیگه ای که در سریال نسبت به کتاب تغییر کردن یا حذف شدن. اگه قرار نبود انتقام متناسب با روند داستانی باشه میشد راحت دنریس دارو ناهاریس رو بفرسته که سرسی رو راحت کنه و خلاص ولی نمیشه. ولی خط داستانی ای 5 کتاب و 6 فصل سریالی طول می کشه جالب نیست که در 5 دقیقه کلش خلاصه شه.

در مورد اسپویلر کاربرد اسپویلر یه چیز دیگس فکر کنم بدونید.

در مورد همسر فری، فکر کنم ایشون همسر والدر فری نیستن همسر ادمور تالی هستند.

در مورد نمره هم فکر کنم لزومی به گفتن در بحث نباشه وگرنه نظر سنجی گذاشته نمیشد ولی نمره ای که من دادم 6 بود.[/justify]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ALI_FPR » سه شنبه تیر 27, 96 11:15 am[/url]"]آقا من هر جور حساب میکنم اون غول واکره ون ونه، هم این که یه چشم داره هم رخش ون ونه، چون بقیه غولارو یادتون باشه قیافشون فرق میکرد، ولی نمیفهمم چجوری چون صد در صد سوزونده شدن همه جنازه های نبرد حرامزادگان، مغزم داره میترکه

دوست عزیز چرا الکی به مغزت فشار میاری که بترکه؟ اون غول وون وون نیست و نمیتونه وون وون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » دوشنبه تیر 26, 96 11:32 pm[/url]"]چیزی که تا الان کمتر ازش صحبت شده همین قسمت گلیگان ه که فوق العاده بود

یه حدسی زدم که اون پدر ودختر یخ زده همونایی ن که توفصل 4 سندور و اریا و غذا دادن وسندور با کتک زدن پدر در اخر نقره شو دزدید و اونا ول کرد و به اریا گفت اونا ضعیفن و با اومدن زمستون میمیرن

وقتی بریک بش گف : این عدالت خدا یی

جوابش بسیار عالی بود

{{خدایان هیچ عدالتی ندارن لعنتی ( مودبانه ترش)

اگر داشتن تو باید الان میمردی و اون دختر زنده میموند}}

وقتی که داشت جنازه هادفن میکردم خیلی جالب تر به ب شخصیتش پرداخته شد

حتا نمیتونست یه دعای ساده رو حفظ باشه

تنها چیزی که بلد بود همون فحش اش بودن که به نوعی باز نثار اون خدایان کرد

این قسمت ایرادای خیلی کوچیکی داره اما چون ممکنه قسمتای بعد برطرف بشن

فعلا همون 10 میدیم بش

بله منم با نظر شما موافقم . چه خوب که به اون داستان فصل 4 اشاره کردی. اون پدر و دختر همون پدر دخترن که تو فصل چهار دیدم. بهترین قصه قسمت اول هم همین ماجرای گلیگان بود. به نظرم این خط داستانی از این هم جالبتر میشه چرا که اتفاقای داستان طوری جلو میره که تازی در مقابل کوه قرار بگیره.

سندور در شعله‌های آتیش نحوه عبور وایت ها از دیوار را دید و با توجه به اینکه برندون هم از دیوار عبور کرده بعید میدونم اون تئوری حقیقتا خنده دار خراب شدن دیوار در اثر عبور برندون در سریال اتفاق بیافته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس شما هم عاشق آریا یی فکر کنم چون رقیب عشقی هستیم یه خورده با هم بحث کردیم که البته هم اینجا لازم نیست

همه مون سالی چند بار پست میزاریم چون خب کتاب که نیست سریالم سال بسال بیرون میاد

بحث ماهم که خیلی م چیز مهمی نبود مربوط به دادن نمره از روی غرض ورزی برخی دوستان در دادن نمره با هم بحث کردیم

گفتن اینکه اصلا چه نمره دادیم اصلا اجباری نیست خیلی م مهم نیست

اما درمورد بعضی از اشتباهات دوستان مثه همین همسر فری

باید بگم که دختری که کنار والدر فری هستش همسر آخر شه

روزالی فری زیباترین دختر والدر بود که وعده شو به راب داده بودن راب اسکل بازی درآورد یه عالمه آدم مردن

احتمالا هم الان ریور ران و تویینز با یه کشوقوس ساده میرسه بهشون

اما واقعا ازین که بعضی از شخصیت ها تو سریال نیست ن واقعا راضی م خیلی هم بهتره

اما خب بعضی م زود کنار رفتن که اصلا خوب نبود

مثه خودم سر بریستان سلمی با حال دلاور خشن مهربان بی باک که توسط یک مشت جانی خنجر به دست کشته شد البته 10_12نفرشون رو هم فرستاد جهنم یه تنه

کرم خاکستری هم نجات داد اون پیرمرد شجاع

اما خدارو شکر فعلا تا جایی که اطلاع دارم داره تو ایسوس با اربابان برده دار میجنگه توکتاب

خدا یا ب سر بریستان سلمی ما عمر گران عطا بفرما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آریا بزرگ شده، حرفه ای و نترس شده...این‌ما رو از دل نگرونیایی که تا الان‌تو هر قسمت براش داشتیم راحت میکنه..ولی همینکه داره به کینگزلندینگ‌میره یه خورده نگرانی داره

هوند داره از یه شخصیت منفیه کله خر و کله شق به یه شخصیت مثبت و منطقی تبدیل میشه

جان جاپاشو داره محکم‌میکنه ولی رهبری شمال با فرماندهی کسل بلک‌کاملا فرق داره ... و بحثی که با سانسا داشت در مورد واگذاری بعضی قلعه های شمال به افرادی که وفادار بودن بهش و مخالفتی که جان داشت میتونه بعدا براش دردسر بشه، مخصوصا اینکه لیتل فینگرم هست و با زیرکی و آبزیرکاهیش آشناییم

سرسی و جیمی هم‌تنهاتر از همیشه ولی قدرتمند. ارتش دارن، آتش وحشی دارن و یه ارتش کشتی دار دیگه هم با یه هدیه نامعلوم ولی مهم بهش میپیوندن.

دنریس هم با ارتش قوی و دوتا متحد البته غیرقابل اعتماد

ولی به نظرم دنریس به این زودی ها به کینگزلندینگ حمله نمیکنه

با شنیدن‌پیوستن یورون به لنیسترها و اتحاد شمال با جان احتمالا حمله‌شو عقب میندازه البته اگه کله خری نکنه و به سه تا اژدهاش غره نشه

وایت واکر ها رو هم‌نباید به این‌زودی ها ازشون بترسیم. نبرد نهایی بین انسان ها و وایت واکر ها خواهد بود که مطمئنا میمونه برای فصل آخر

داستان با وایت واکرا شروع شد و با نبرد بین اونها و هفت اقلیم‌هم پایان میرسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری