رفتن به مطلب
جورامون

بحث اپیزودیک قسمت دوم: Stormborn

به اپیزود دوم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟  

48 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      3
    • 6
      0
    • 7
      6
    • 8
      20
    • 9
      6
    • 10
      13

Recommended Posts

این تاپیک برای گفت و گو در خصوص قسمت دوم فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت تحت عنوان Stormbornاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من به این اپیزود با توجه به رو به جلو بودن سریال امتیاز هشت میدم..

واقعا این فصل از سریال خیلی خوب داره میره جلو...

خاروشکر که آریا داره میره به سمت شمال...ولی ظاهرا جان رو نبینه و فقط سانسا رو ملاقات کنه.

در مورد نامیریا احتمالا جلوتر به آریا کمک کنه و حتما بهش ملحق میشه.

سم هم داره به جوراه کمک میکنه و فقط اونجایی که آخرین صحنه کارد میزنه به پوستش و بعد صحنه غذا خوردن اون مرد میاد بیرون حالم بد شد

در مورد جنگ گریجوی ها هم بگم که تیون چرا اینجوریه؟؟ تو سریال مارهای شنزار کلا خیلی بد بودن.. تریون به خواهرش هم رحم نکرد متاسفانه.

کینگزلند که چیز خاصی نداشت... دراگون استون هم مینطور..

در کل خیلی خوب داره میره جلو..

راستی کرم خاکستری عجب مارموزی بودا

لیتل فینگر هم مطمئنا سانسا رو به دردسر میندازه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برن و آریا در راه وینترفل هستند و جان از وینترفل خارج شد و این دقیقا حس داستانگویی مارتین رو میده و خیلی دوست داشتنیه. تا قسمت قبل میگفتیم سرسی ضعیفه اما الان دیگه همه چیز داره غیرقابل پیش بینی میشه. فعلا سرسی 1 دنریس 0

قسمت قبل کاسه توالت خالی کردن سم و غذا خوردن توی سیتادل رو نشون میداد این قسمت هم پاره کردن پوست جوراه و غذا خوردن تو رستوران هات پای اینا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنی تمام شمخصات یه فاشیست رو داره,جالبه اکثر شاه ها و ملکه ها تو این سریال بهشون خیانت میشه از طرف متحدینشون بعد ایشون همه رو تحقیر میکنه بازم بهش وفادارن!دنی نقطعه ضعفش این کشیش مو قرمز که میدونه شاهزاده موعود استارگرین و از اونجایی که جان زانو نخواهد زد بر علیه دنی دسیسه کنه(در کتاب واریس از طرف ملیساندرا به قتل میرسه)مواجه شیر های کسترلی راک جالب خواهد بود و جدا شدن تیریون از دنی شاید یکی از دلایل شکست دنی باشه/یورن اگه فقط یک سوم کتاب یورن باشه دردسر بزرگری واسه دنی و حتی سرسی خواهد بود/قمست اریا هم خنده دار بود که گرگا کاریش نداشتن به خاطر یه گرگ دیگه /این کرم خاکستری خواجه نبود؟/جان هم که طبق معمول با سیستم عصبیش هماهنگه تا مغزش حالا لازم بود با لیتل فینگر در بیوفته؟/سرسی که با حرفاش پارادوکس جالبی رو به نمایش گذاشت/ لعنت به کسانی که به خاطر سود بیشتر سریال رو اخته کردن/7 از 10/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این مسخره بازی که کالیسی در میاره چیه باو.یا حمله کن مثل ادم یا برو برگرد همون گوری که ازش اومدی.پس هدیه یورن هم الاریا سند و یارا گریجویه.امیدوارم قسمت بعد جان برسه دراگون استون.به نظرم اگه مکالمه ی بین داووس و تریون پیش بیاد خیلی باحال میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که برای محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کیفیت 480 رو دانلود کردم از لینکایی که کانال تلگرام شما گذاشته بود

متاسفانه الان با خوندن کامنتا فهمیدم ناقصه !

یعنی پقتی آریا نایمریا رو دید سریال تموم شد !

الان اومدم اینجا میبینم بچه ها میگن صحنه ی درگیری یورون گریجوی !

حالا در مورد سریالی که دیدم گیر دادن دنریس به واریس و بخشیدنش خیلی مسخره بود . تعظیم واریس وقتیکه دنریس به ملیساندر گفت من امروز خائنا رو میبخشم از اون هم مسخره تر

بهترین صحنه سریال ناقصی که ما دیدیم وقتی بود که آریا فهمید وینترفل افتاده دست جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت جالبی بود..گفته های آقای The Hound بسیار قابل تامل بود.

من نمره 10 دادم.. نسبت به قسمت اول رشد بهتری داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرشید واترز » دوشنبه مرداد 2, 96 12:58 pm[/url]"]من کیفیت 480 رو دانلود کردم از لینکایی که کانال تلگرام شما گذاشته بود

حالا در مورد سریالی که دیدم گیر دادن دنریس به واریس و بخشیدنش خیلی مسخره بود . تعظیم واریس وقتیکه دنریس به ملیساندر گفت من امروز خائنا رو میبخشم از اون هم مسخره تر

بهترین صحنه سریال ناقصی که ما دیدیم وقتی بود که آریا فهمید وینترفل افتاده دست جان

فکر کنم شما قسمت 151 مگابایتی رو دانلود کردی.اره منم اونو دانلود کرده بودم اما گفتم 1080 بهتره رفتم 1080 دیدم الان میبینم اره ناقصه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرشید واترز » دوشنبه مرداد 2, 96 12:58 pm[/url]"]من کیفیت 480 رو دانلود کردم از لینکایی که کانال تلگرام شما گذاشته بود

{لینک دانلود حذف شد}

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » دوشنبه مرداد 2, 96 1:03 pm[/url]"]

فکر کنم شما قسمت 151 مگابایتی رو دانلود کردی.اره منم اونو دانلود کرده بودم اما گفتم 1080 بهتره رفتم 1080 دیدم الان میبینم اره ناقصه

آره دقیقا . مثلا به خیال خودم اومدم صرفه جویی کنم ،حجم کمتری دانلود کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این مسخره بازی که کالیسی در میاره چیه باو.یا حمله کن مثل ادم یا برو برگرد همون گوری که ازش اومدی.پس هدیه یورن هم الاریا سند و یارا گریجویه.امیدوارم قسمت بعد جان برسه دراگون استون.به نظرم اگه مکالمه ی بین داووس و تریون پیش بیاد خیلی باحال میشه

خوب مردم درباره بچه های سرسی و جیمی هم حرف میزدن و میگفتن که حرومزادن دلیل نمیشه که خودشون به قضیه اعتراف کرده باشنبالاخره مردم دیدن و خبرشو پخش کردن دیگه، در مورد حرفای سرسیم همونجوری که میگی نباید درباره کارای بد خودش بگه بجاش باید از کارای بقیه بگه و تارگرینارو بد جلوه بده، سرسی شخصیت خوبی نیست که بخواد حقیقتو بگه، جیمی هم تو قسمت اول گفت( همه دوست دارن طرفی باشن که برندست) رندال تارلیم باید یجوری متقاعد شه که سرسی طرف برندس، و والی جنوب شدن پیشنهاد زیادیه البته، البته شاید رندال قبول نکنه چون تو قیام رابرت طرف تارگرین ها بوده و هنوز وفادار به اونا اگه صحنه شام خوردنش با سم یادت باشه.

درباره وریس هم قبل اینکه دنریس برگرده وریس رفت دنبال تایرلا و دورنیشیا و تا موقعی که به سمت وستروس سفر کردن با هم ملاقات نداشتن و صحنه های سفر نمایش داده نشد پس باید یه جا این صحبتو نشون میدادن.

یورونم که اصن همونجوری باید باشه، البته بی عقل نیست ولی وحشیه، بازیگرشم گفته بود که رمزی در برابر یورون مث یه بچه میمونه. تو کتابم خیلی قدرت داره یه سری برگ برنده خوب که مث اینکه قرار نیس تو سریال باشن

گری ورم بدبختم درسته داستان نداره ولی دل که داره این صحنه هام یه بخشی از صنعت تلویزیون و سینماست دیگه واسه جلب مخاطب، که واقن مایه تاسفه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه مرداد 2, 96 11:50 am[/url]"]هات پای به قضیه ترکوندن سپت توسط سرسی اشاره میکنه ، یعنی ملت فهمدین؟ از کجا فهمیدن؟ یعنی سرسی همچین حماقتی کرده و گردن گرفته ؟

خب اگه گردن گرفته ، پس چرا میاد جلوی رندال تارلی از دیوانگی های مد کینگ میگه ؟ در حالی که رندال تارلی قاعدتا باید به لرد تایرل و پسرش وفادار باشه که تو ماجرا سپت کشته شدن ؟

بیشتر از اینکه شبیه حماقت سرسی باشه ، شبیه حماقت نویسندگانه.

اون ماجرای درگیری وایریس و دنریس هم جک بود ، بعد این همه مدت کنار هم بودن ، تازه به وفاداریش شک میکنه ؟ منطقی تر نبود همون اول کار به وفاداریش شک میکرد ؟ نه حالا که برای محتد جور کرده و کلی با هم بودن؟

این هم بیشتر شبیه حماقت نویسندگانه ، تا حماقت دنریس

یورون هم که شبیه شخصیت های فیلم دزدان کاراییب در اومده ، مث یک سگ وحشی که قلاده ش باز شده ، مضحک و بی عقل !

حالا بماند ، در مورد نحوه حمله یورون به ناوگان گریجوی ها کلی سوال و ابهام وجود داره.

خط داستانی گری ورم و میساندی هم که از فاجعه رد شده ! من که شخصا اسکیپ میکنم ، اما حیف از وقتی از سریال که با داستان مضحک این دو تا ، اب بسته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت های آریا بغضم گرفته بود

سم یواش یواش داره خودی نشون میده

هرس شدن تیم دنریس هم خوب بود. یکم گوشمالی بد نیست براشون

بالاخره فهمیدیم این همه جیغ جیغ سانسا خانوم برا چیه

و سرسی که داره هرچی داره رو میکنه واسه هیچ و پوچ

قسمت گری ورم هم یاد سیزنای اول و برامون زنده کرد

در مجموع از اون قسمتای پردیالوگ و کم نقص بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه دوستان خواهش کنم که لطفا لینک دانلود سریال رو توی فروم نذارید.

این قسمت نسبت به قسمت قبلی خیلی بهتر بود. من بهش 8 میدم.

قسمتهای مربوط به دنریس جالب بود. نقشه خوبی کشیده برای وستروس اما باید دید با پاتکی که یورون زد چیکار میخواد بکنه.

مستاصل بودن سرسی رو خیلی خوب نشون دادن، تعداد متحدانش انگشت شمار شده.

در مورد گری ورم و میساندی هم حرف نزنیم بهتره.

بخش سیتادل غیر از اون حال بهم زنیش خوب بود. اما درمان گری اسکیل با این روش خیلی ساده به نظر میرسه. اینکه هیشکی انجام نده و فقط سم بیاد و یه ضرب انجامش بده خیلی مسخره است.

قسمت آریا زمانی که میفهمه جان شاه شمال شده خیلی خوبه. این تیکه رو عالی ساخته بودن. مو به تن آدم سیخ میشد.

قسمت شمال هم خوب بود. فقط قسمت مسخره اش این بود که داووس اینهمه سال توی دراگون استون بوده اما نمیدونه دراگون گلس اونجاست!

این بیلیش آخر سر زهر خودش رو میریزه.

قسمت نایمریا هم خوب بود،پیش زمینه ساختن برای حضور احتمالی در آینده.

حمله یورون به ناوگان گریجوی هم بد نبود. حداقلش یورون رو توی عمل دیدیم. سند اسنیک ها کشته شدن و یه مقدار از باگ های سریال از بین رفت.

تئون هم تاب و تحمل شکنجه دوباره رو نداشت و اونجا شکست. صحنه تلخی بود. هرچند از دستگیر شدن یارا و الاریا ناراحت نشدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب خب خب من 5/10 دادم به این قسمت. احتمالا از نظر خیلی ها کم سلیقه ای میشه اما حقیقت اینه که این قسمت برای من در آخر رو به شکنجه دادن رفت

از اتحاد تایرل ها و دورن با دنریس خیلی خوشم اومد و نقشه ای که کشیده بودن. اما اون تیری که قرار بود اژدهایان رو زخمی کنه و حمله ی یورون و کشتن دخترای اوبرین و البته اسارت بقیه شون و نقطه ی خیلی تلخ ماجرا که فرار تئون بود، خوشحالین رو خراب کرد. البته این تخصص سریاله :دی اما حدس می زنم داستان به اینحا ختم نمیشه. حتی اگه سرسی بازم قدرت بگیره، پایان ونریس نمی تونه اینقدر راحت باشه.

بریم سراغ آریا. خیلی دوست داشتم بره کینگزلندینگ و سرسی رو بوشه. این طوری قضیه خیلی ساده تر می شد. ولی همون طور که خدس می زدم راهش رو عوض کرد. صحنه ی دیدارش با نایمریا به نظرم جای کار بیشتری داشت. اما می تونم تصور کنم که در جنگ های پیش رو قراره یه ارتش از گرگ ها هم داشته باشیم. چون احتمالا نایمریا برای کمک به آریا برمی گرده. همون طور که گفت شمال خونه ی نایمریا هم هست.

در مورد جان فقط می تونم بگم داره راه درستی میره و امیدوارم دنریس این اتحادو خراب نکنه. اما سنسا رو واقعا نمی تونم پیش بینی کنم. این که هدفش از ایک ساز مخالف زدن چیه. از این که جان رو زیر سوال ببره. این که واقعا می تونه از پس بیلیش بربیاد یا نه. و همین طور بیلیش، چه فکری پشت این حرف ها و کاراش داره و در نهایت به کجا قراره برسه.

اتفاقات سیتادل، برای منی که به سر جوراه شدیدا علاقه دارم روزنه ی امید بود. سم داره ریسک می کنه و این ریسک می تونه اونو از سیتادل جدا کنه. و ممکنه برگرده پیش جان. اما به هر حال فکر میکنم تا مدتی بمونه و روش های درمانی بیشتری روی سر جوراه پیاده کنه. چون به قول دوستان فقط جدا کردن اون تیکه ها و مالیدن چیزی روش نمی تونه کاری باشه که دیگران نتونند انجام بدن. فکر می کنم کل مراجل هنوز بهمون گفته نشده.

در مورد جیمی هم فکر می کنم با اینکه از سرسی طرفداری می کنه دیگه اون اشتیاق رو برای بودن در کنارش نداره و باید دید می رسه روزی که خسته بشه و سرسی رو به حال خودش بذاره یا بدتر از اون... پیشگویی برادر کوچیکتر رو به هر دلیلی اجرا کنه یا نه؟

صحنه ی مورد علاقه م هم اونجا بود که جان یقه ی پتایر رو گرفت حتی حالت چهره ش هم منو یاد ند انداخت :'(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در پاسخ به دوستمون the hound باید بگم 1 یه انفجار به اون بزرگی تو اون زمان بدیهیه که عمدی بوده و تشخیص این هم که کار سرسی بوده کار سختی نیست چون با اون کار هم تمام دشمنانش رو کشت و هم از محاکمه فرار کرد 2 کلا توی 65 ساعت سریال یورن حداکثر 30 دقیقه حظور داشته و باید انتظارمون رو بیاریم پایین تر مگه سر انتونیو هابکینزه که با 20 دقیقه بازی هانیال رو به وجود بیاره؟؟ و قسمت جنگش رو هم اگه قرار بود که کامل بسازن که باید هر قسمت یه نبرد حرامزاده ها ببینیم که همچین چیزی حتی از فیلم های هالیوودی با بودجه خیلی بالا هم بر نمیاد 3 این اولین باری بود که کالیسی و واریس با هم دیالوگ داشتن. اما من هم قسمت میساندی رو چرت میدونم و با پست قسمت اولتون در مورد ظلم شدن به شخصیت استنس کاملا موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مردم ميدونن كه انفجار كينگزلندينگ كار سرسي بوده ولي از ترسشون چيزي نميگنن(مثل دنياي واقعي)

سريال به هر حال بايد توش روابط عاطفي و عاشقانه باشه و از اونجايي كه كاركتر هاي اصلي به شدت درگيرن اين وظيفه را نويسندگان گذاشتن به عهده گري ورم و ميساندي! كه خيلي هم خوبه چون نشون ميده نقص جسمي هم نميتونه جلو عشق و احساسات را بگيره! اينكه روند سريال را سريع كردن خيلي خوبه به هر حال ٦ سال گذشته و بينندگان صبرشون سر اومده و ميخوان بدونن دست آخر چي ميشه مخصوصا خوانندگان كتاب كه ٢١ سال مارتين سر كارشون گذاشته!(جالبه ٣ كتاب اول ٤ سال زمان برد اما كتاب ٤ و ٥ يازده سال)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید دوستان الان باید با کدوم کیفیت دانلود کنیم تا کامل باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود از نظر من با یک قسمت بشدت بد ..

زمانی ک کتاب ها منتشر شده بود یک کتاب رو با حذفیات زیاد تبدیل میکردند به یک فصل ... الان ک کتاب منتشر نشده دقیقا میشه فهمید نویسنده های سریال چیزی تو چنته ندارن ... حیف ک سریال مورد علاقه ما آب کشیده شد داخلش ..البته این ها نظر شخصی خودمه ..

خیلی از طرفدارها من جمله خودم درصد بالایی از توجهمون داستان شمال هست یا خانواده استارک

بعد توی این قسمت اومدن بحای پرداختن به دیوار ، برن ، برادران بدون پرچم .. صحنه مضخرف کرم خاکستری و میساندی رو با اون مدت طولانی سکانس اضافه کردن به اپیزود

البته این رویه ای بود که از فصل پیش شاهدش بودیم و بهتره انتظارات رو خیلی نسبت به فصول اول پایین بیاریم

در کل همه قسمت هاش قابل قبول بود :

صحنه آخر هم عالی بود نشون داد که یارا و چند تا بچه قرتی رفتن کشتی ها ر دزدیدن ، نمیتونن در برابر یورون عددی به حساب بیان و یورون خوب مهارتش ر نشون داد ..

صحنه آریا و نایمریا خیلی خوب بود ، میشد بهتر بشه

قسمت شمال هم خوب بود ، مجسمه ند عالی بود ، از خودگذشتگی جان و علاقه ای که لرد ها و لیدی های شمال بهش دارن بینهایت زیبا و عاطفی هست ، رابطه اش با سانسا بنظرم قاعدتا نباید بهم بریزه

به شدت بجای سکانس کرم و میساندی ، سکانس برادران بدون پرچم یا دیوار احساس میشد

یعنی اگه این جلبجایی انجام میشد بنظر من لیاقت یک نمره 10 رو داشت

در جواب دوستان ک گفتن روند داستان تند شده و بينندگان صبرشون سر اومده و ميخوان بدونن دست آخر چي ميشه ... باید بگم انتهای داستان ک معلومه ، در انتها شاه شب مغلوب میشه و بساط زندگی و بهار فراهم میشه

اگر سازنده های سریال میخواستن سریع تموم کنن ، اعلام نمیکردند که تا سال 2019 منتظر فصل آخر نباشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی ایپزود خوبی بود. خوبه که دنریس بالاخره بفهمه اینجا وستروسه و مثل میرین نمیتونه کارشو همینطوری الکی الکی پیش ببره و پیروز بشه. سرسی قدم اول رو محکم برداشت. ناوگان گری جوی وزنه مهمی بود برای دنریس که از دست رفت. فقط دوست دارم قسمت بعد قیافش وقتی خبر شکست رو بهش میدن ببینم یکم بفهمه در زندگی چیزی به نام شکست هم وجود داره به همین کشکی نمیتونه بیاد بگه همه لردهای وستروس بیان جلو من زانو بزنن یا زنده زنده میسوزونمشون رالور رحم کنه به الاریا و یارا. اگر یورون همون یورون کتاب باشه سرنوشت وحشتناکی در انتظارشونه این موش کثیف تیون هم که دوباره نجات پیدا کرد

امیدوارم قسمت بعد جان شان خودش رو حفظ کنه. اگر دنریس ملکه س جان هم پادشاهه. اگر زانو بزنه که کلا ازش نا امید میشم اصلا نباید از موضع ضعف صحبت کنه. دنریس دلسوزی خاصی برای شمال نشون نمیده. تو کتاب میبینیم که چقدر از استارک ها هم متنفره.

سکانس آریا پیش هات پای واقعا عالی بود. حالت چهره ش موقعی که فهمید جان پادشاه شده

گری ورم و میساندی هم واقعا مسخره ترین پارت این اپیزود بودن. باورم نمیشه که پنج و نیم دقیقه از وقت با ارزش این قسمت صرف این دوتا شد به اندازه کافی وقت سریال کم هست دیگه واقعا اعصاب خورد کنه که با این چرندیات پرش کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود خوبی بود

بخش دراگون استون:به نظرم دیالوگای ردوبدل شده بین دنریس و واریس عالی بودند اینکه واریس هنوز نمیدونست جان پادشاه شمال شده جای تعجب داشت صحنه مربوط به میساندی و گری ورم به شدت بُرینگ بود

بخش کینگز لندیگ:ظاهرا قرار نیست اژدها ها سرنوشت جنگ را تعیین کنند و احتمالا شاهد کشته شدن حداقل یکیشون خواهیم بود

بخش وینترفل:زیباترین و بهترین دیالوگهای این قسمت مربوط به وینترفل بود چرا داووس از وجود درگون گلس در درگون استون اطلاع نداره واقعا عجیبه از بیلیش باید ترسید

بخش آرمادا: گروگانگیری یارا و الاریا توسط یورن احتمال لو رفتن حمله گری ورم به کسترلی راک را بیشتر میکنه تئون با اینکه ناامیدکننده بود ولی بهترین کارو کرد چرا از بین دخترای اوبرین فقط کوچیکه زنده موند احتمالا چون قراره یک خط داستانی با برن داشته باشه شاید هم ی صحنه لختیه دیگه برا جذابیت بیشتر! بازیگر شخصیت یورن کاریزمای لازمو نداره نمیشه باورش کرده یورنو بیشتر به جوکر تبدیل کرده

چرا در این مدت خبر پیدا شدن برندن به جان نرسیده جای سواله خود برندن اگه از دیوار حرکت کرده بود الان رسیده بود به وینترفل

تضاد بین دنریس و جان در این اپیزود کاملا مشهود بود یکی با انتخاب لردها و لیدیها پادشاه شمال شده در صورتی که هیچ علاقه ای نداشته یکی هم معتقده برای فرمانروایی زاده شده و تخت آهنین ارث باباشه

اونجا که دنریس دیالوگ تیریون را دزدید نگاه تیریون جالب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

فرق x265 با بقیه چیه وچرا حجمش انقدر پایینتره؟

این قسمت اولش خوب بود تا وقتی یورون حمله نکرده بود

ولی خوشحال شدم که جان هم داره میره سمت دنریس، منتظر لحظه دیدارشون بودم مدتها

بنظرم جان هم دراگونه مثل دنریس

آربا چرا هر موقع میره سمت خانوادش،اونا قبلش رفتن؟

و سرسی هر روز منفورتر از دیروز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بالاخره دیدم این اپیزودو

راضی بودم در کل

آریا یکی از شخصیت هاییه که سکانسهاش سمت به قسمت پیشرفت کرده واقعا البته با پیشرفت بازی خود بازیگرش

دنریس باید بدونه تو وستروس هیچوقت پادشاه های دل رحم باقی نمیمونن،اینجوری فقط نیروهاشو از دست میده،تقسیم کردنشون واقعا ابلهانست بنظرم،از تیریون بعید بود،لیدی اولنا جمله آخرش واقعا حق بود،باید ازدها باشه

دیدار جان و دنریسچیزیه که مدتهاست ارزومه،ولی یه حسی بهم میگه به این راحتیا اتفاق نمیفته

حدس میزنم جان دقیقه نود میاد به کمک دنریس و بالاخره شکست میدن دشمناشونو

بازیگر نقش یورون گریجوی واقعا برای این نقش مناسب نیست،ولی سکانس آخر فیلم معرکه بود،گرچه فکر میکردم یارا بر بیاد از پس عموش ولی سعی میکنم خودمو قانع کنم بخاطر غافلگیری

یورون هدیه اش قاعدتا باید هل هورن باشه ولی مثل اینکه همین نابودی ناوگان بود شاید...

در کل خوب بود و رضایت بخش

جای سر باریستان واقعا خالیه کنار دنریس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کسی دلش برای نقشه های پیتر بیلیش تنگ نشده؟واقعا نقشه هاش جذاب بودن و اصلا همین آدم باعث شد ابن ماجراهای هیجان انگیز پیش بیاد،به طرز مرموزی مشکوکه،ازش بعیده فقط به خاطر خاطرخواهی تو وینترفل اطراق کرده باشه...

راستی خواستم بگم منتطر نباشید که سرسی رو دنریس شکست بده،کشتن سرسی مطمئنم با جیمیه،یکبار ثابت کرده میتونه کسب رو که بهش وفاداره بکشه(پادشاه دیوانه)بخطر مردم،پاش بیفته دوباره اینکارو انجام میده،چون از سرسی بعید نیست اگه بخواد به ته ماجرا برسه ایندفعه همه رو باهم بسوزونه،دقیقا تفاوتش با دنریس همینه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری