رفتن به مطلب
ریگار

قسمت سوم، The Queen's Justice

به اپیزود سوم فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

54 رای

1. 1. به اپیزود سوم فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      3
    • 6
      4
    • 7
      9
    • 8
      6
    • 9
      15
    • 10
      16

Recommended Posts

این تاپیک به منظور بحث و گفت و گو در باب قسمت سوم از فصل هفتم مجموعه بازی تاج و تخت ایجاد شده است .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه بالاخره اولین نفر شدم نظر میزاره

میدونم الان همه میخان بگن چر ا اینجوری شد چرا اونجوری شد

چرا هیچی از جنگها رو ندیدیم

چرا چراچرا

اما یکی از قسمت های عالی سریال بود

همیشه یادتون باشه این سریال با بقیه مضخرفاتی که اسمشون رو درام وملو درام و فانتزی و حماسی و تاریخی و...میزارن !خیلی فرق داره

این یک اثر بی مانند ه

بسیار خوشحال شدم که اینجوری خیالمون رو بابت یهسری جنگهاو چیزای بی خودی راحت کرد و باتوجه به تیزر هاوچیزایی که قبلا گرفته بودیم درقسمت های اخر شدیدا درگیری های عالی میبینیم

مثه قسمت قبل و احتمالا بعد نبود سندور کلگان یه خورده اذیت میکنه قسمتارو اماقابله تحمله

تا ببینیم چی میشه

4قسمت مونده مثه چی...

چقدر خواهند سوخت

چقدر یخ خواند زد

مارتین ار ار بهانه اس

این داستان و بچسب

بقول یکی از دوستان در انتظاربهار(رویای بهار)که فقط یه رویاست

گیم و زندگی کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اولین نکته و مبهم ترینش اینکه چطور واریس نفهمید یورون با سرسی متحد شده!؟ چطور نفهمید براشون کمین کرده!؟ اونکه همه جای دنیای شناخته شده جاسوس داره چطوریکه اینا را نفهمید!؟ البته بنظرم نویسندگان سریال کارشون با واریس تمام شده و فقط نمیدونن چجوری از شرش خلاص شن! تبدیلش کردن به یه عنصر بی خاصیت! اوضاع داره جوری پیش میره که دنریس با جان باهم جمع کنن برن شمال چون الان دنریس فقط دوتراکی ها را داره معلوم هم نیست چقدر از ناوگانش باقی مونده! نه به اون نگاه جیمی به سرسی در پایان فصل قبل که همه تقریبا مطمئن بودن سرسی را میکشه نه به این فرمان برداریش! داستان دیگه داره خیلی بی منطق میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشُد اون صحنه های میساندی و گری ورم از قسمت قبل ، یا اون صحنه های اریا با اون خواننده رو حذف کرد یا حتی صحنه های جان_دنریس رو کوتاه تر کرد و بجاش یکم دو تا جنگ این قسمت رو بیشتر بهش میپرداختن و دراماتایزه تر میکردن ...

فازِ دی اند دی رو درک نمیکنم.

8/10

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سازنده ها قصد دارن که قسمتی از لشکر کالیسی رو نابود کنن تا جنگ اخر فصل یک طرفه نباشه اما زیاد خوب کار نکردن امیدوارم اخر فصل جبرانش کنن.من 7 میدم به این قسمت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرسی 2 دنریس 0

میترسم سرسی رو ببرن بالا و دنی رو ضعیف کنن تا آخر فصل یه دفعه همون دنریس قدرت رو بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه مرداد 9, 96 10:17 am[/url]"] میشُد اون صحنه های میساندی و گری ورم از قسمت قبل ، یا اون صحنه های اریا با اون خواننده رو حذف کرد یا حتی صحنه های جان_دنریس رو کوتاه تر کرد و بجاش یکم دو تا جنگ این قسمت رو بیشتر بهش میپرداختن دراماتایزه میکردن ...

فازِ دی اند دی رو درک نمیکنم.

8/10

هیچ ربطی به فاز دی اند دی نداره صحنه های جنگ هزینه بر هستند این دو نفر و سایر تهیه کننده ها یه بودجه ثابت گرفتن تا هفتا قسمت بسازن اونا هم بدشون نمیاد نبرد ها طولانی تر و با جزئیات بیشتر باشن منتها بودجه بیشتر از این جواب نمیده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت غیر قابل پیش بینی بود واقعآ..من فکر می کردم دیگه حداقل دنریس کسترلی

راکو بی دردسر میگیره.از طرف ارتش تایرلم که کلآ واسش فایده ای نداشت.

که البته این باعث میشه دنریس غرورشو بزاره کنارو با جان متحد شه بدون این که ازش بخواد جلوش زانو بزنه..

یورون و جیمی هم که احتمالآ بیفتن به جون هم.

سرسی هم که ازش انتظار میرفت یه چیز توپ واسه انتقام دخترش در نظر گرفته..البته دلم بیشتر واسه یارا سوخت معلوم نیست با اون چی کار میکنن.

من موندم ملت تو پایتخت چرا از سرسی حمایت می کنن رسمآ حزب بادن..با همه حال میکنن..تا دیروز تو خیابون به سرسی گوجه پرت می کردنو تف مینداختن الان واسه پیروزیش شادی میکنن..جافری سر ند میبره خوشحال می شن بعد به جافری تو خیابون حمله میکنن خلاصه فاز این ملتو نمی فهمم من جای دنریس بودم میزدم میترکوندمشون خیلی رو مخن

برن هم به نظرم خیلی سرد رفتار کرد با سانسا بابا یه ذره خوش حال شو حداقل..

البته برن اگه بتونه به همه بگه که بیلیش چه جوری به ند خیانت کرد خیلی خوب میشه.

لیدی اولنا هم که دم آخری زهرشو ریخت حال کردم.

و در آخر اون سکانسی که میساندی دنریس رو با اون همه لقب معرفی می کنه بعد داووس فقط می گه این جان اسنو هستش .........................شاه شمال

عالییییییی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود متوسطی بود ولی آخرشو دوست داشتم. قیافه جیمی وقتی حقیقت رو فهمید واقعا دیدنی بود. حیف که ملکه خارها حذف شد.

کلا 4 تا اپیزود مونده و اینا دارن همه رو حذف میکنن. میخوان با هر ضرب و زوری شده فقط شمال و دره رو برای دنی باقی بزارن. البته سرزمین های رودخانه هم هست (انگار همه یادشون رفته) و به امید هفت سر و کله امور هم دوباره پیدا میشه.

الان حاکم دورن کیه؟ بقیه دخترهای اوبرین؟ یادمه فصل چهارم به همشون اشاره شد.

همش منتظر بودم یکی پیشنهاد ازدواج دنی و جان رو برای اتحاد مطرح کنه ولی نشد که نشد. راه حل خوبی بود.

طبق پروموی قسمت بعد بنظر میاد دنریس بالاخره به queen of ashes تبدیل میشه و جا پای جای اجدادش میذاره.

الان سومین اژدها سوار کی می شه؟ بریندن که مرده، اگان که حذف شده به تیوری هویت تیریون هم که اشاره ای نشده پس کی میخواد بشه؟ برن؟

الان باتوجه به خوب شدن جورا میشه امید داشت کانینگتون هم خوب بشه؟

پ.ن:تاینه حداقل سرسی رو یه گاز می گرفت!

پ.ن:بعد یه مدت طولانی برگشتن به تالار حس و حال خوبی داره

پ.ن: سریال عادتشه که هر فصل یکی رو بالا ببره و بقیه رو با مخ بکوبونه زمین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود من نسبت به قسمتای قبل ده میدم.

دیگه چیز زیادی واسه دنریس به جز اون سه تا اژدها نمون ه که از اونا هم استفاده کنه به قول خودش ملکه ویرانه ها میشه.

جان هم که زانو نزد.دیالوگ اای داووس عالی بود. قسمت فتح راک هم خیلی خوب ولی بد که دیدم یورون حمله کرده بهترم شد چون این دنریس از اول شانس آورده همه جا الان موقعه شکستشه.

ریچ وهم که گرفتن بالاخره رندیل تارلی هم به تایرلا خیانت کرد تایرلا اصلا تو جنگ ماهر نیست ولی اون تعداد سربازی که از بالا نشون داد به نظم برای فتح قلعه ای مثل ریچ خیلی کم بود اگه مثلا آدم بشمره دوسه هزار نفرم نمیشدن واسه کم هزینه دراومدن از خلی چیزا مثل همون تعداد سرباز و جنگ اینا زده بودن ولی بازم ایم سریال شاهکاره چون کاری میکنن آدم این کمبودا رو حس نکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکم دارید سخت میگیرید که امتیاز پایین میدید

+انتقام سرسی

+حیله کسترلی راک

+مرگ اولنا

+حتی بخش معرفی جان اسنو توسط سر داووس

اینا نقاط قوت این قسمت در مقایسه با دو قسمت قبلیه

10 حقش نیست ولی دیگه 7 هم واقعا منصفانه نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نسبت دو قسمت هم خیلی خوب بود

فقط من متوجه نشدم . قلعه تایرل ها فتح شد یا اولنا تایرل خودش به دنریس پشت کرد و آخرشم که مرد

بالاخره واریس و بیلیش یه دیالوگ مثل فصول اول گفتن .

همه میگن یورون جای جافری و رمزی رو میگیره ولی عوضی ترین آدم همیشه سرسی بوده

من گفتم این رژ لب از کجا آورد لبش قرمز شده یه دقیقه بعد دیدم سمه

برن هم چه کاریزمایی داره ، ولی به جای این همه خاطره اومد شب ازدواج سانسا با رمزی رو یادش آورد بعد یعنی میدونه آریا چه آدم مخوفی شده ؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Prince Rhaegar » دوشنبه مرداد 9, 96 12:17 pm[/url]"]این قسمت غیر قابل پیش بینی بود واقعآ..من فکر می کردم دیگه حداقل دنریس کستر

یورون و جیمی هم که احتمالآ بیفتن به جون هم.

سرسی هم که ازش انتظار میرفت یه چیز توپ واسه انتقام دخترش در نظر گرفته..البته دلم بیشتر واسه یارا سوخت معلوم نیست با اون چی کار میکنن.

من موندم ملت تو پایتخت چرا از سرسی حمایت می کنن رسمآ حزب بادن..با همه حال میکنن..تا دیروز تو خیابون به سرسی گوجه پرت می کردنو تف مینداختن الان واسه پیروزیش شادی میکنن..جافری سر ند میبره خوشحال می شن بعد به جافری تو خیابون حمله میکنن خلاصه فاز این

عالییییییی بود

همونطور که جیمی گفت مردم از همه لردها متنفرن . چون کسی به گرسنگی اونا اهمیت نمیده

تنها کسی که محبوب مردم بود مارجری تایرل بود . پایتخت همیشه به عنوان جایی توصیف شده که پر از فضولات آدم و خوکه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shah994 » دوشنبه مرداد 9, 96 9:13 am[/url]"]خب اولین نکته و مبهم ترینش اینکه چطور واریس نفهمید یورون با سرسی متحد شده!؟ چطور نفهمید براشون کمین کرده!؟ اونکه همه جای دنیای شناخته شده جاسوس داره چطوریکه اینا را نفهمید!؟ البته بنظرم نویسندگان سریال کارشون با واریس تمام شده و فقط نمیدونن چجوری از شرش خلاص شن! تبدیلش کردن به یه عنصر بی خاصیت! اوضاع داره جوری پیش میره که دنریس با جان باهم جمع کنن برن شمال چون الان دنریس فقط دوتراکی ها را داره معلوم هم نیست چقدر از ناوگانش باقی مونده! نه به اون نگاه جیمی به سرسی در پایان فصل قبل که همه تقریبا مطمئن بودن سرسی را میکشه نه به این فرمان برداریش! داستان دیگه داره خیلی بی منطق میشه!

چون پرنده های واریس رو استادی که با سرسیه ( کایبورن ؟ ) رو تطمیع کرد که به نفع سرسی خبرچینی کنن

واریس کنترل اونا رو دیگه تو دست نداره

در ضمن ببخشید ، تیون و خواهرش همون اول کاری به دنریس گفتن یورون میره پیش سرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارتش متحد لنیستر و تارلی . بزرگترین قشون در وستروس مثل سیصد سال فبل تر اتحاد پادشاهی صخره و ریچ .... و نبرد دشت آتش تکرار خواهد شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

7 از 10/اسم این فصل باید میذاشتن فصل فرجام خواهی!باز هم تراژدی دیگه بین سانسان و برن/جان که عالی جواب این دختره ی فاشیست رو داد/سرسی که انتقامشو گرفت(شاید بران دختر الاریا سند رو آزاد کنه یا بهش پادزهر بده)یورن یه شعاری داره (قبل از اینکه بهم خیانت بشه خیانت خواهم کرد)احتمالا دردسری واسه سرسی میشه اگه باهاش ازدواج نکنه که نمیکنه/8 هزار آویژه و ارتش تایرل ها چه راحت شکست خوردن!واسه توازن قوا نیاز بود اما نه به این راحتی/دیالوگای بیلیش عالی بودن!اگه مرد ها پیروز بشن همه این مشکلات حل میشه!/برن و سانسا سکانسی تکراری موندم اگه آریا پیدا بشه سکانسش با جان یا سانسا و برن بازم به همین شکل کلیشه ی خواهد بود؟/کشیش مو قرمز که تو کتاب دستور قتل واریس رو میده بهش گفت تو هم میمیری اینجا/آلنا هم سکانسش با جیمی جالب بود شراب رو که خورد زهری که توش بود رو به جیمی هم زد و واسه سرسی هم فرستاد/دنی یه کدی داد وقتی گفتن اسم اژدهاشو گذاشته اسم برادراش که هر دو مردن!من پیش بینی میکنم یکیش بمیره و شاید دست شاه شب هم بیوفته/سندور هم که نشون ندادن/جورا هم خوب شد/سم هم که مسخره شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aliod » دوشنبه مرداد 9, 96 10:40 am[/url]"]سرسی 2 دنریس 0

میترسم سرسی رو ببرن بالا و دنی رو ضعیف کنن تا آخر فصل یه دفعه همون دنریس قدرت رو بگیره

در حقیقت ۳ شاید هم بیشتر . چون آقای مایکرافت هلمز از طرف بانک آهنین تقریبا راضی شد طرف سرسی رو بگیره

اگه این فصل هم آخرش لنیستر ها برنده باشن به شخصه امیدوارم نایت کینگ بیاد کار همه رو یه سره کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیالوگایی که بین نماینده بانک با سرسی برگذار شد خیلی سیاسی و اقتصادی بود و در واقعیت امروزی هم هست!بانک آهنین همون بانک جهانیه که به دولت ها برای جنگ وام میده بعدم با استفاده از نیروی ارزآن(بردگی)و مالیات(طرح تاکس نمونش یایرانه ها تو ایران و ترکیه)پولشو پس میگیره!من فک نمیکنم دنی انقلابی باشه هرچند به دنبال ساخت انسان نوین و جامعه ی بی طبقیه ست اما خصلت های فاشیست مث بازگشت به گذشته,خون برتر,استفاده از خشم برده هایی که میگه واسه آزادی میجنگن در صورتی که اگه آزاد بودن مجبور به جنگ و کشته شدن نبودن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارتش تایرل ها رو ندیدیم اما قاعدتا باید خیلی بیشتر از جمع لنیستر ها و تارلی ها باشن . چجوری به این راحتی نابود شدن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shah994 » دوشنبه مرداد 9, 96 9:13 am[/url]"]خب اولین نکته و مبهم ترینش اینکه چطور واریس نفهمید یورون با سرسی متحد شده!؟ چطور نفهمید براشون کمین کرده!؟ اونکه همه جای دنیای شناخته شده جاسوس داره چطوریکه اینا را نفهمید!؟ البته بنظرم نویسندگان سریال کارشون با واریس تمام شده و فقط نمیدونن چجوری از شرش خلاص شن! تبدیلش کردن به یه عنصر بی خاصیت! اوضاع داره جوری پیش میره که دنریس با جان باهم جمع کنن برن شمال چون الان دنریس فقط دوتراکی ها را داره معلوم هم نیست چقدر از ناوگانش باقی مونده! نه به اون نگاه جیمی به سرسی در پایان فصل قبل که همه تقریبا مطمئن بودن سرسی را میکشه نه به این فرمان برداریش! داستان دیگه داره خیلی بی منطق میشه!

واریس چطو نفهمیده بریک داندریون زنده شده

واریس چطو نفهمید جان مرده زنده شده

واریس چطو نفهمید تارلی خیانت کرد ب اولنا

واریس ...

الان ای شکست ها تقصیر تیریونه نه واریس اون بود که نگذاشت همه چیز سریع تموم بشه

بخاطر چی

بخاطر اینکه بیگناهان ممکنه جزغاله شن

مگه الان بی گناه ها نمردن

وقتی به نگاهای سطحی مغرضانه بعضی ازدوستان اعتراض میکردم توفصل قبل میدونستم کارها به اینجاها هم میکشه دیگه

مگه واریس کیه کلاغ سه چشم یا خدای نور

وقتی سطحی نگاه کنیم همین میشه دیگه

همین دتراکی هایی که فرمودید100000نفرن

از مجموع همه ارتش های حال حاضر وستروس بیشتر

سه تا دراگونم پروانه نیستن همون اژدها اتشین خودمونن

انسالید هاهم نابود نشدن یا حداقل نشون داده نشد که نابودشن و یورن بالا سر کرم خاکستری درحال نوشیدن شرابه اربوره

جنگ تازه اغاز شده

بقول لرد گلاور جنگهای دیگری خواهند اومد

حالا یه نفر باید همه اینارو دونه به دونه بگه به بعضی از دوستان تا ایراد الکی نتراشن واسه سریال

گاهی با خودم میگم ایا یه عده واقعا دارن سریال رو میبینن یا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mockingbird » دوشنبه مرداد 9, 96 2:35 pm[/url]"]دیالوگایی که بین نماینده بانک با سرسی برگذار شد خیلی سیاسی و اقتصادی بود و در واقعیت امروزی هم هست!بانک آهنین همون بانک جهانیه که به دولت ها برای جنگ وام میده بعدم با استفاده از نیروی ارزآن(بردگی)و مالیات(طرح تاکس نمونش یایرانه ها تو ایران و ترکیه)پولشو پس میگیره!من فک نمیکنم دنی انقلابی باشه هرچند به دنبال ساخت انسان نوین و جامعه ی بی طبقیه ست اما خصلت های فاشیست مث بازگشت به گذشته,خون برتر,استفاده از خشم برده هایی که میگه واسه آزادی میجنگن در صورتی که اگه آزاد بودن مجبور به جنگ و کشته شدن نبودن!

عزیزم تمام این جمله ها توی نظام فئودالی معنایی نداره

کل این دیالوگا چرندی بیش نبود . اون پادشاه نیست انقلابیه یعنی چی . مگه روبسپیره و جمهوری فرانسه

این نیروی کار ارزان هم برای جوامع نئولیبراله نه حتی قرن هجدهم یا دولت های بورژوا لیبرال . سریال هم جوری به تصویر کشیده شده که زندگی‌مردمش شبیه دوره قرون وسطا هست تقریبا. دوره فئودالی کل سیستم کشاورزی به عنوان عمده منبع درآمد بر اساس سرف داری بوده یعنی عملامردم عادی هیچی نداشتن و فئودال ها هم مستقل بودن . بانک جهانی کجا بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب خب خب

اولش که جان اژدها رو دید زمین گیر شد

اون صحنه ی تعریف از دنریس توسط میساندی و این جان اسنوئه پادشاه شمال ترکوند

من فکر میکردم سرسی کوه رو بندازه به جونه دختره

واریس هم دیگه اون ادم از همه چی باخبر قبل نیس کچل بی خاصیت

بحث و گفت و گوی جان و دنریس باید بهتر از این میشد دنریس قبلا باهوش تر عمل میکرد الان عینه دختر بچه ها حاضر جوابی میکرد فقط

مردم وستروس هم که فقط تو صحنه حضور دارن و میخان یکیو بزنن

این برن کی قراره از تولد جان اسنو که تو گذشته دیده صحبت کنه معلوم نی

سموئل هم به چرت ترین نوع ممکن نجات داد طرفو

یورون رو ببندی به دکل با سیخ کبوودش کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تازه به بيننده هاي GOTپيوستم. ماه قبل 6 تا فصل قبلي رو به صورت فشرده تماشا كردم. واسه همين اگه نظراتم دقيق نبود اصلاحش كنيد.

به نظرم قشنگ مشخصه كه سازنده ها كمبود بودجه دارن و ميخوان سريعتر سر و ته قصه رو هم بيارن.

انتظار داشتم ملاقات جان و دنريس قويتر باشه ولي يك كم دلسرد شدم.

اينكه صحنه هاي نبرد رو نشون نداد قشنگ كشتن هيجان بود انگار داشت خلاصه سريال رو نشون ميداد. ضمن اينكه شكست خوردن تايرلها يك كم دور از باور بود.

خبري از آريا ، هاند تو اين قسمت نبود.

اصلا معلوم نيست دورن تو چه وضعيته درسته كه الاريا و دختراش كشته و اسير شدن ولي ارتش دورن دست نخورده هستش.

كلا اين اپيزود بنظر من جالب نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول بگم بهترین سکانس این اپیزود معرفی دنریس و جان بهم بود. دلم خنک شد. دختره پرمدعا

من چقدر منتظر دیدار جان و اژداهاها بودم. دلم میخواست دروگون بیاد بشینه جلو جان بگه هلو پسر ریگار

من حس میکنم شاید ملیساندر نقشه دنریس رو لو داده فقط برای اینکه دنریس شکست بخوره بیخیال تخت آهنی بشه با جان بره شمال.

درکل این فصل هم تند داره پیش میره هم بی منطق. انگار یورن با کشتیاش پرواز میکنه از این ور به اونور. همیشه هم به موقع همه جا ظاهر میشه یکم بی مزه هست. احتمالا دنریس اژدهاش رو میبره آتیش بزنه کشتی یورن رو بعدش یورن کاملا آماده میزنه یه اژدها رو هم میترکونه. اصن نتونسته جای رمزی خدا بیامرز رو پر کنه.

برن بی احساس شده ازبس ذهنش پیش شاه شبه و همه چیزایی که درمورد همه میدونه. اما نمیدونم برای چی شب عروسی رو یادآوری کرد. شاید میخواست یادش بیاره که بیلیش چه بلایی سرت آورده دختره احمق.

وقتی میرفتن سمت در وینترفل همش میگفتم آریا آریا اومده

دیدن های گاردن و کسترلی راک یکی از آرزوهای من بود که گند زدن توش. من نمیگم بزن بکش و جنگ نشون بدین ولی داستان پردازی داشته باشن درباره این دو مکان مهم مثل فصلای قبل. ولی انگار این فصل رو زدیم رو دکمه داریم با دور تند نگاه میکنیم. خیلی ناامید کننده بود.

لیدی اولنا همونجوری که لایقش بود مرد. با غرور و سرفراز

جیمی احمق با توجه به اون سکانس آخر فصل قبل اصن فک نمیکردم باز اینجوری خر سرسی بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری