رفتن به مطلب
جورامون

بحث اپیزودیک قسمت چهارم: The Spoils of War

به اپیزود چهارم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟  

58 رای

1. 1. به اپیزود چهارم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      1
    • 8
      7
    • 9
      12
    • 10
      38

Recommended Posts

wishtasp » جمعه مرداد 20, 96 11:33 pm[/url]"]اقا تو کانال تلگرام گفتید قسمت 5 امروز اومده اگه سر کاری نیست بذارید برای دانلود که خیلی تو کفیم

355975147-005-got-705-highly-confidential.pdf

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
R-FAARAZON » سه شنبه مرداد 17, 96 6:36 am[/url]"]
Tywin Lannister » سه شنبه مرداد 17, 96 4:57 am[/url]"]
R-FAARAZON » دوشنبه مرداد 16, 96 6:42 am[/url]"]

در مورد شخصیت سانسا ساده که سهله از ساده لوحی هم گذشت و به حماقت رسید واقعا دل بستن به جافری رو نمیشه با کلمه ی دیگه ای توصیف کرد.

شاید شما دختر بچه یا دخترِ نوجوون نبودین و احتمالا در جریان نیستین

ما پسر بودیم بانو. کدوم جریان؟

همون خرده جریاناتِ من باب حال و احوالات

ناپرهیزی نکردم تب عشقم بالاست

بی بی خوشگلم آس خشتم با ماست

جناب آقای تایوین لنیستر فقید

ماکه از شما توهمین تاپیکم تعریف کردیم در برخورد با بانک آهنین براوس

اما درست نبود دیگه دیگه حرفا مو سانسور شد ه قرار بدید

هدف م ازین پست که ناقص گزارش دادید به دوستان که ممکنه کامل نخونده باشنش

چیزه دیگه ای بود که بهش رسیدم

اگر شما میگید خیلی خوب من میگم بهترین در تاریخ که باعث خیلی از جبهه گیری ها هم میشه گاهی بما فن ها که خب ما هم سنگر مقدس خودمون داریم

بازم ممنون از عتاب تون

آقا نیستم البته و قصد سانسور هم نداشتم. فقط می خواستم پست طولانی نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینجور که مشخصه این چند تا امیزود باقیمونده هم اگه تموم بشه بازم این فروم تبدیل به گورستان دنیای نغمه میشه و سوت و کور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » یکشنبه مرداد 21, 96 12:56 am[/url]"]خب اینجور که مشخصه این چند تا امیزود باقیمونده هم اگه تموم بشه بازم این فروم تبدیل به گورستان دنیای نغمه میشه و سوت و کور

افراد زیادی از فروم دیدن میکنند. حتی بعضی به من پیغام خصوصی دادند که فقط برای اسپویل ها عضو شدن. اما اکثرا تمایلی ندارند که در مباحث شرکت کنند. من عقیده دارم حمله به یکدیگر و نقد غیر منصفانه دیگران همراه با توهین باعث کاهش تمایل افراد به شرکت در مباحث می شود. بنابراین از همه دوستان عزیر خواهش می کنم نظرات شخصی خود را بیان کنند و مطالب دیگران را از زاویه دید خود نقد کنند و از توهین به خود شخص به دلیل نوع دیدگاه پرهیز کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
barndon the builder » یکشنبه مرداد 22, 96 7:30 am[/url]"]
Sr Baristan » یکشنبه مرداد 21, 96 12:56 am[/url]"]خب اینجور که مشخصه این چند تا امیزود باقیمونده هم اگه تموم بشه بازم این فروم تبدیل به گورستان دنیای نغمه میشه و سوت و کور

افراد زیادی از فروم دیدن میکنند. حتی بعضی به من پیغام خصوصی دادند که فقط برای اسپویل ها عضو شدن. اما اکثرا تمایلی ندارند که در مباحث شرکت کنند. من عقیده دارم حمله به یکدیگر و نقد غیر منصفانه دیگران همراه با توهین باعث کاهش تمایل افراد به شرکت در مباحث می شود. بنابراین از همه دوستان عزیر خواهش می کنم نظرات شخصی خود را بیان کنند و مطالب دیگران را از زاویه دید خود نقد کنند و از توهین به خود شخص به دلیل نوع دیدگاه پرهیز کنند.

عذر میخوام ولی توهینی تو صحبتم ندیدم

و نکته ای که برام جالبه اینه که خود اعضای عالی رتبه هم تو این مباحث شرکت نمیکنن و اصلا بنظر میرسه نیستن البته بجز جناب جورامون و شوالیه استنیس...

قبلا تاپیک هایی بود مثل صندلی داغ نغمه ای که باعث ایجاد بحث میشد خودش،ولی الان فقط یه قسمت سریال میاد یکم و بحث و توهین در ادامش میبینیم و تمام،فکر کنم کم کم باید خداحافظی کرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » یکشنبه مرداد 22, 96 9:22 am[/url]"]
barndon the builder » یکشنبه مرداد 22, 96 7:30 am[/url]"]

عذر میخوام ولی توهینی تو صحبتم ندیدم

و نکته ای که برام جالبه اینه که خود اعضای عالی رتبه هم تو این مباحث شرکت نمیکنن و اصلا بنظر میرسه نیستن البته بجز جناب جورامون و شوالیه استنیس...

قبلا تاپیک هایی بود مثل صندلی داغ نغمه ای که باعث ایجاد بحث میشد خودش،ولی الان فقط یه قسمت سریال میاد یکم و بحث و توهین در ادامش میبینیم و تمام،فکر کنم کم کم باید خداحافظی کرد...

من فقط خواستم در موافقت با صحبت شما در خصوص کاهش استقبال سازنده از تاپیک ها و بحث های انحرافی که در حال حاضر وجود داره و پیش بینی صحیح شما در رابطه با آینده فروم، نظرم را بیان کنم. و به هیچ وجه هیچ فرد خاصی مخاطب من نبوده. به نظر من اگر بخواهیم فروم فعال بماند لازم است در خصوص خطوط مختلف داستانی و شخصیتها، مطالب تحلیلی و کامل نوشته شود و به بحث گذاشته شود. اما این رغبت فعلا مشاهده نمی شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محمدمهدی » شنبه مرداد 20, 96 1:33 am[/url]"]علیرغم اینکه تو اصل موضع دفاع از سریال تو بحث مقایسه کتاب و سریال با کاربری که اسم سر باریستان داره هم نظرم

ولی متاسفانه فضای زشت و رقت انگیزی بحث های سخیف ایشون درباره اینکه کی به من لایک داد کی نداد و .... ایجاد کرده واقعا انگیزه مشارکت و بحث رو تو تاپیک های اپیزودیک امسال ازم گرفته و وقتی تاپیک های سال های قبل رو به یاد میارم واقعا حسرت میخورم

و چون تا به حال مشخص شده که نصیحت و اعتراض و اخطار باعث تغییر رویه این دوست مون نمیشه که هیچ بهانه هم دستش میده تا حاشیه سازی بیشتری بکنه

از مدیریت محترم تقاضا دارم دسترسی ایشون به تاپیک های فصل هفتم سریال رو محدود کنن تا فضا به وضعیت معقول تری برگرده و بشه حرف زد !

سلام دوست عزیز

چند نکته رو بیان کنم:

1- برای اینجور موارد بهتره از گزینه ارسال گزارش استفاده کنید و از ارسال پست توی فروم پرهیز کنید

2- درسته که ایرادی که گرفتید تا حدودی درسته اما تصمیم گیری در مورد نحوه برخورد رو به تیم مدیریت واگذار کنید

به هر حال اگر روند تاپیک رو مناسب نمیبینید کار درست اینه که بیاید و خودتون با نظراتی که مناسب میدونید تاپیک رو به روند مناسب هدایت کنید نه اینکه بگید چون کار داره اشتباه پیش میره پس منم دیگه صحبتی نمیکنم. شما کار خودتون رو انجام بدید و اگر چیزی رو هم مشکل دار میدونید گزارش کنید تا رسیدگی بشه.

این پست شما هم پس از اینکه پاسخ منو مطالعه کردید حذف میشه.

-------------

نکته مهم:

از همه دوستان میخوام که از بحثهای حاشیه ای و بی اهمیتی مثل امتیاز و آمار سریال توی سایتهای سینمایی مثل imdb و غیره که سنخیتی با ماهیت تخصصی سایت ما نداره خودداری کنن و صرفا نظرات خودشون رو با دلایل خودشون در مورد اون اپیزود از سریال بیان کنن. با تشکر از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری