رفتن به مطلب

به قسمت پنجم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای می دهید ؟  

57 رای

1. 1. به قسمت پنجم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای می دهید ؟

• 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      5
    • 8
      11
    • 9
      17
    • 10
      16

Recommended Posts

هرکی اسپویل کرد منحور و دمه

سر بریستان سلمی اینبار رحم نمیکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
محمدمهدی » چهارشنبه مرداد 25, 96 4:39 am[/url]"]دوستانی که اسیر کردن وایت برا راضی کردن سرسی و کلا توجه به سرسی به نظرشون عجیب میاد ظاهرا توجه ندارن یا از روی حب و بغض نمیخوان توجه کنن که الان سرسی عملا ملکه پنج پادشاهی از هفت پادشاهی وستروس به علاوه جزایر آهنه و دو پادشاهی دیگه هم ذره ای دنریس رو قبول ندارن تا جایی که میخوان جان رو به جرم ملاقات باهاش خلع کنن

تو منطق سریال و همون طور که آرچمیستر سیتادل هم تو تحلیل نامه میستر ولکان اشاره ای داشت در حال حاضر جز کاسترلی راک که اونم تله آنسالیدها شده و وفادارترین نیروهای دنی دارن توش از گرسنگی میمیرن همه شهرها و قلعه های جنوب در اختیار سرسیه و دنریس فقط یه جزیره کوچیک و به دردنخور دراگون استون رو در اختیار داره که از همونم بدون اژدها نمی تونه جلوی ناوگان یورون دفاع کنه و خودش هم صراحتا گفت اگه بیام شمال سرسی میاد اینجا رو میگیره

برا تغییر جبری این وضعیت هم تنها راهش اینه که با اژدها و دوتراکی ها همه شهرها و قلعه های جنوب رو بسوزه و مردمشون رو قتل عام کنه که اونوقت دیگه لازم نیست شاه شب بیاد جنوب و بابت کم شدن زحمتش از دنریس تشکر میکنه

پس اینکه شاه شمال تصمیم میگیره شخصا جونش رو به خطر بندازه و بره اونور دیوار تا برا سرسی وایت اسیر کنه بیاره و همه عقلای قوم هم تصمیمش رو تایید میکنن چون همگی میدونن که برای شکست شاه شب نیاز به تجمیع همه قوای زنده ها دارن و بدون اتحاد با سرسی هم همه قوای زنده ها یه جا جمع نمیشه

نه. سرسی عملا ملکه ی پنج پادشاهی نیست.

لشگر لنیسترها و تنها متحد قدرتمندشون در جنوب یعنی تارلی ها از بین رفته. مرد های فری هم که به لطف آریا منقرض شدن. وضعیت ریچ و دورن مشخص نیست. اگه یادتون باشه جیمی بعد از غارت قلعه گفت که به زودی دنریس میاد و اونجارو تصاحب میکنه. دورن هم که هیچ اشاره ای بهش نمیشه و باید تصور کنیم وجود نداره. در حال حاضر تنها لشگر قدرتمند و پرشمار وستروسی ارتش ویل هست که متحد شماله.

سرسی حتی ملکه ی جزایر آهن هم نیست چون اونها خودشون یورون رو به عنوان شاه دارن و تا اونجاییکه دیدیم یورون زانو نزده و فقط داره به عنوان متحد با سرسی همکاری میکنه. نیروهای یورون هم زمینی نیستن و دریایین و در نبرد زمینی در برابر دوتراکی ها و آنسالید ها هیچ شانسی ندارن. در نبرد دریایی هم اگر دنریس اژدهاهاشو همراه داشته باشه باز هم بدون شک شکست میخورن.

قلعه های جنوب در اختیار سرسی نیست چون نیرو و متحدی اونجا نداره. پس دنریس تنها دروگون استون رو در اختیار داره و سرسی تنها کینگزلندینگ رو. شمال و جزایر آهن جزو قلمروی این دو نفر محسوب نمیشن چون شاه خودشون رو دارن.

ازونطرف محموله های آذوقه ای که که داشت از ریچ وارد پایتخت میشد هم از بین رفت و کینگزلندینگ به زودی دچار قحطی میشه. سرسی با طلاهایی که در اختیار داره هم باید قرض سنگین بانک آهنین رو پرداخت کنه، هم هزاران سرباز مزدور بخره و هم غذا برای مردم گرسنه تهیه کنه. که البته مشخصه باید بین خرید سرباز مزدور و غذا یکی رو انتخاب کنه و هر دو با هم میسر نیست.

همونطور که جیمی به سرسی گفت این جنگی نیست که توش پیروز بشن. پس اینکه شاه شمال داره جونش رو برای قانع کردن سرسی که در موضع ضعفه و بخش عظیمی از سپاهش از بین رفته به خطر میندازه منطقی نیست.

وقتی میتونن پایتختو با یه نقشه ی هوشمندانه و بدون خسارت زیاد در اختیار بگیرن چرا باید همچین ریسک احمقانه ای بکنن؟ اون هم برای سرسی که یک جو شرافت و صداقت تو وجودش نیست و قولی که میده پشیزی ارزش نداره. چرا باید به همچین موجود خطرناکی اعتماد کنن وقتی میتونن حذفش کنن و بدون نگرانی از بابت جنوب تمرکزشون رو معطوف شمال کنن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » چهارشنبه مرداد 25, 96 11:15 am[/url]"]هرکی اسپویل کرد منحور و دمه

سر بریستان سلمی اینبار رحم نمیکنه

مهدورالدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به چه دلیل جان اجازه نمیده کسی پیش دنریس از دوباره زنده شدنش چیزی بگه؟ مثلا می خوان بگن جان خیلی فروتن هست؟ فروتنی جان را در برابر غرور دنریس قرار بدن؟ یا دلیل دیگری داره؟ توی شمال که با بازگو کردنش مشکلی نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » سه شنبه مرداد 24, 96 8:54 pm[/url]"]دوستان بعید میدونم اصلا جادوی دیوار رو وایت ها اثری داشته باشه،جادوی دیوار فقط در مقابل موجودات ذاتا جادویی عمل میکنه مثل آدرها،چون جایی نخوندم وایت هارو جلوگیری کنه ازشون،نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی اینو میدونم تا سرمای همراه آدر به یه مرده نخوره اونو دوباره زنده نمیکنه واینو در نظر داشته باشید که وایت ها میتونن برای مدت ها حالت سکون به خودشون بگیرن مثل وایت های بیرون غار برن،و همینطور آتر که اومد داخل احتمالا تو حالت سکونش قرار داشت و به اصطلاح رکب زد!

تو بحث جادوی دیوار یه پارادوکس عجیب هم توی سریال هم توی کتاب وجود داره( قابل توجه وکیل مدافع کمپانی HBO که فکر کنم تهیه کننده سریال هم هست از بس که سنگشو به سینه میزنه آره از کتاب دارم ایراد میگیرم )

توی کتاب و سریال کلد هندز میگه که نمیتونه از دیوار رد بشه چون مرده یه تفاوت اساسی وجود داره بین وایت ها و کلد هندز اونم نوع به زندگی برگشتنه که یکی به وسیله آدر ها و یکی به کمک فرزندان و حتی میتونه که با قسم برادران نگهبان شب در مخفی توی نایت فورت رو باز کنه ولی با این حال بازم میگه که نمیتونه رد بشه از دیوار

ولی ما تو سیزن 1 سریال و توی کتاب میبینیم که 2 تا وایت پشت دیوار دست به عملیات انتحاری میزنن که باعث میشه که کلا جادوی دیوار یه مقدار گیج کننده به نظر برسه و مساله زیر رو توی ذهن ما بوجود بیاره:

دیوار فقط میتونه جلوی جسم جادو شده رو بگیره و ماهیت جادو یا همون ورد ها قابل عبور هستن ازش یعنی ادر بزرگ توی کتاب و شاه شب توی سریال بیان پشت دیوار و جادوی وایت رو فعال کنن که یکم عجیب به نظر میرسه

با در نظر گرفتن این مورد میشه گفت که دیوار کامل در برابر جادو در امان نیست و به راحتی میشه در خطر قرار بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
...Stark Member » چهارشنبه مرداد 25, 96 11:01 am[/url]"]قسمت 6 هم لو رفت..

به زبان اسپانیایی.

انگلیسیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره به نظر میاد این اخلاق جان رو طوری طراحی کردن که دنریس ازش خوشش بیاد. جدای از اون افراد ساکت و کم حرف محکوم اند به جذاب بودن و تحریک کنجکاوی بقیه. البته توی فصل های دیگه جان پرحرف نبود و اکثرا همینطور بود ولی توی این فصل روی این تیپ شخصیتی اش تاکید میشه ( و تا حدودی یادآور ادارد استارکه).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان بازم میگم

خواهشا اگر دید ق6و اینجا بحث نکنید

ممنون میشم

نامه بزنید شورای پادشاهی تاتاپیک هرچه سریعتر ایجاد کنن

بازم ممنون کلمه منحورم به معنای گلو بریده و

دم به معنی خونیین هم معنی میده

که میشه گلو بریده خونیین تاحدودی

یه مزاح ساده

اگر میدونستم دوستان این چنین دنبال میکنن پست هارو دنبالشون میکردم

اما خب ارزشی برام نداره و

اب در هاون کوبیدنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت ششم اوووومدد..

رسما پشمام ریخت

حرفی نیست..حرفی نمونده

تاپیکشو بزنیید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته قسمت ششم رو اچ بی او اسپانیا سوتی داده و پخش شد ..ولی درکل هیجان زیادی داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Dawn » چهارشنبه مرداد 25, 96 12:29 pm[/url]"]دوستان به چه دلیل جان اجازه نمیده کسی پیش دنریس از دوباره زنده شدنش چیزی بگه؟ مثلا می خوان بگن جان خیلی فروتن هست؟ فروتنی جان را در برابر غرور دنریس قرار بدن؟ یا دلیل دیگری داره؟ توی شمال که با بازگو کردنش مشکلی نداشت.

بدبخت همینکه میگه مرده ها دارن میان همه رو بکشن باور نمیکنه کسی. دیگه بیاد بگه مردم و زنده شدم که واویلا.

اقایون دست اندرکاران تاپیک بزنین بریم قسمت جدیدو به مباحثه بزاریم

دلیل اصلی شمال رفتن جان هم مشخص شد تو این قسمت.(توجه کنید اسپویلی نکردم)کسانی که میگفتن رفتن به شمال برای قانع کردن سرسی منطقیه دعوت به عمل میارم این قسمتو ببینن.

میتونین توی کانال تلگرام خود وستروس در دو پارت دانلود کنید. کیفیت 720 تصویرش خوبه ولی صداش کمی ضعیفه و حجمش هم زیاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
emj » چهارشنبه مرداد 25, 96 12:09 pm[/url]"]قسمت ششم اوووومدد..

رسما پشمام ریخت

حرفی نیست..حرفی نمونده

تاپیکشو بزنیید

میتونی درباره کیفیت صدا و تصویرش حرف بزنی

حجمش زیاده .ارزش دانلود داره یا صبر کنیم برای کیفیت مناسب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وستروس باید فراخوان بزنه

یه مترجم اسپانیایی پیدا کنیم سریعتر زیر نویس انگلیسی وفارسی شو ردیف کنیم واسه ملت البته هنوز ندیدم

یکی میگه اسپانیایی ه یکی میگه انگلیسی ه

قشنگ امار بدید دیگه

منظورم این بود داستان و لو ندن دوستان

خدایی 4.5 فصل اذیت نشدی یه عده به واسطه کتاب همه چی و لودادن بهمون

یکی میگه با موبایل گرفتن

اما بقول دوستان شطرنجی م باشه حاضریم ببینیم

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baristan s » چهارشنبه مرداد 25, 96 1:17 pm[/url]"]وستروس باید فراخوان بزنه

یه مترجم اسپانیایی پیدا کنیم سریعتر زیر نویس انگلیسی وفارسی شو ردیف کنیم واسه ملت البته هنوز ندیدم

یکی میگه اسپانیایی ه یکی میگه انگلیسی ه

قشنگ امار بدید دیگه

منظورم این بود داستان و لو ندن دوستان

خدایی 4.5 فصل اذیت نشدی یه عده به واسطه کتاب همه چی و لودادن بهمون

یکی میگه با موبایل گرفتن

اما بقول دوستان شطرنجی م باشه حاضریم ببینیم

شما هم شوهرمون دادی با این "یه عده کتاب خون همه چیو لو دادن" من خودم (و احتمالا 90 درصد یا بیشتر کتابخون ها) اول با سریال اشنا شدم و در پایان فصل 5 به خاطر کنجکاوی به عاقبت شخصیت ها کتاب هارو شروع کردم هرچند چیز خاصی عایدم نشد. و هیچ اسپویلی هم از طرف هیچ کتاب خونی برام نشد چونکه کتاب رو نخونده بودم و وارد سایت های مختص کتاب نمیشدم. شما هم میتونستی همین کارو کنی. اسپویل زورکی من تا حالا ندیدم ...

کیفیتی که من دیدم 720 با حجم تقریبی 1 گیگ بود. کیفیت تصویر تقریبا با 720 های رسمی تفاوتی نداشت ولی صدا اذیت میکرد. زبان هم انگلیسیه. و با موبایل هم نگرفته بودن (اگر گرفته بودن هم من متوجه نشدم تصویر فول اسکرین بود و لرزشی نداشت)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون بابت اطلاعات جناب دانکن راجبه قسمت لورفته

من به شخصه بعداز فصل سوم رفتم سراغ کتب تا تمومشون کنم

فصل 4م اومده بودو تموم شده بود

که ب نظر بسیاری بهترین فصل سریال همون 4 بوده

که تفاوتهای فاحشش با کتاب تازه شروع میشه

حذف بانوی سنگدل وغیره

یه مقدارم ادب و رعایت کنین بد نیست هر چند من تقریبا خیلی از صحبتهارو شوخی میگیرم وشما هم تازه وارد هستید به تالارها

به شخصه اگر

من میدونستم

شما خانوم ید شوهرتون نمیدادم

خودم میومدم خواستگاری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیفیت صداش به خوبی تصویرش نیست اما کاملا قابل دیدنه. ما که دیدیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان کیفیت تصویرش هیچ مشکلی نداره ولی یکم کیفیت صداش رو کامپیوتر کمه ولی با گوشی مشکلی نداره.زبانش هم انگلیسه نه اسپانیایی.عالی بود فاز پروندممممممم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این قسمت ۶ که لیک شده از نظر کیفی مشکلی نداره. کیفیت خوبش هم وجود داره. از مدیران تقاضا دارم که یک تاپیک باز کنن که بتونیم راجع بهش صحبت کنیم. نباید کسانی که هنوز ندیده اند اسپویل بشوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کانال لینک های جدید گذاشته که یکیش دو گیگه و یکی دیگه هشت گیگ . که مشکل صدا.نداره ولی.حجم وحشتناک بالاست

ظاهرا تا عصر کم حجم هم میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فرشید جان تاعصر صبر کنیم کیفیت صداش به نظرت بهتر میشه

یا همون 981.55

میشه دید

حرفه ای نظر بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

.............

عجب قسمتی بود...

قابل دیدنه کیفیت خوبه .. صداش یکم .. اونم با چون با گوشی گرفتن ..

تاپیک بزنید دیگه

دوستان تکلیف جان چی میشه.. اینطور که معلوم بود طبق فیلمنامه لو رفته بود...

یعنی بنجن میاد کمک جان؟

ما چطوری تا 6 شهریور صبر کنیم.

هکران گرامی زحمت قسمت 7 رو هم بکشن خیال مارو راحت کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری