رفتن به مطلب

به قسمت پنجم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای می دهید ؟  

57 رای

1. 1. به قسمت پنجم فصل هفتم از 1 تا 10 چه نمره ای می دهید ؟

• 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      3
    • 7
      5
    • 8
      11
    • 9
      17
    • 10
      16

Recommended Posts

john stark » دوشنبه مرداد 23, 96 11:34 am[/url]"]
Sr Baristan » دوشنبه مرداد 23, 96 11:30 am[/url]"]اگه قضیه خیانت سانسا به حان و همدستیش با بیلیش درست باشه،لایق مرگه واقعا،به شخصه چتر حمایتی خودم رو توی فروم ازش بر میدارم،من نگران آریا هستم بیشتر...

خیلی داره ناجور پیش میره بیلیش خیلی ریز داره نابود میکنه اتحاد وینترفیل رو و از آریا هم بعید هست که اینقدر راحت بازیچه قرار بگیره

ولی با توجه به اسپویل ها خیالم راحته در مورد بیلیش

در جریانم ولی در کل گفتم بزار حساسیت قضیه بره بالا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Sr Baristan » دوشنبه مرداد 23, 96 11:30 am[/url]"]اگه قضیه خیانت سانسا به حان و همدستیش با بیلیش درست باشه،لایق مرگه واقعا،به شخصه چتر حمایتی خودم رو توی فروم ازش بر میدارم،من نگران آریا هستم بیشتر...

قسمت قبل وقتی بیلیش اریا رو با برین دید یه خنده مرموز زد و به نظرم سانسا خیانت نکرده و همه اینا کار بیلیشه تا بین استارک م ها جنگ بندازه.ولی هنوز از سانسا بدم میاد امیدوارم ادبش کنه اریا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تورموند و هاوند همیشه در اوج

تورموند عاشق :دی

دیگه از این واضح تر نمیشد اشاره کرد که.جان بچه مشروع.ریگاره

فقط تو وستروس.کسی نمیدونه

الان جان بفهمه پدرش کیه به ضرر گندری میشه

سرسی اعتمادشو به جیمی از دست داده و نقشه هاش رو کامل بهش نمیگه . از مانتین هم فعلا خبری نیست .

پروموی قسمت بعد نشون میده که چقدر نفس گیره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Saghi » دوشنبه مرداد 23, 96 11:52 am[/url]"]اگر نمایشنامه های لو رفته درست باشه ظاهرا پادشاه شب اون اژدهای مرده قدیمی رو از دریاچه خارج میکنه و به ارتشش اضافه میکنه اون وقت باید نبرد جالبی بین دنریس و اژدها هاش و پادشاه شب و اژدهای عظیم ترش اتفاق بیافته

دوستان شروع کردین به اسپویل شدیدا.این اسپویلا باعث میشه دیگه کسی جرئت اومدن تو فروم رو نداشته باشه .من خودم یه اسپویل دیگه ببینم دیگه نمیام فروم لطفااااا رعایت کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همانطور که دوستان گفتند هدف بیلیش تحریک آریا علیه سانساست تا زمینه برا حذف آریا فراهم بشه.

حامله شدن سرسی قابل پیش بینی بود در اپیزود اول همین فصل جیمی به سرسی میگه همه بچه هامون مردند دیگه کسی نمونده تا وارث این پادشاهی بشه میشد حدس زد که سرسی برا افزایش انگیزه و تضمین وفاداری و حضور جیمی بخاد همچین کاری کنه از جهت دیگه با توجه به شناختی که از دشمن داره احتمال اعدام ی زن حامله خیلی کمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winter King » دوشنبه مرداد 23, 96 11:56 am[/url]"]
Saghi » دوشنبه مرداد 23, 96 11:52 am[/url]"]اگر نمایشنامه های لو رفته درست باشه ظاهرا پادشاه شب اون اژدهای مرده قدیمی رو از دریاچه خارج میکنه و به ارتشش اضافه میکنه اون وقت باید نبرد جالبی بین دنریس و اژدها هاش و پادشاه شب و اژدهای عظیم ترش اتفاق بیافته

دوستان شروع کردین به اسپویل شدیدا.این اسپویلا باعث میشه دیگه کسی جرئت اومدن تو فروم رو نداشته باشه .من خودم یه اسپویل دیگه ببینم دیگه نمیام فروم لطفااااا رعایت کنید

وینتر کینگ جان این حدس این دوستمون بود،اسپویل نبودا

تو فیلمنامه اینجوری نبود آخه

دئستان لطفا دیگه کسی راجب فیلمنامه و محتویاتش صحبتی نکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ساعت 13:30 و من هنوز قسمت جدید رو ندیدم..

منتظرم ساعت دو بشه برم خونه و ببینم..

همه نظرات رو هم خوندم و مشکلی با اسپویل ندارم.. چراکه هیجانم برای دیدن سریال بیشتر میشه...

در مورد بیلیش نگران شدم، واقعا میتونه اختلاف بندازه یا در آینده جلوش گرفته میشه و خفتش میکنن؟ بگید من مشکلی ندارم با اسپویل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم این اپیزود اولین اپیزود فصل هفت بود که مقداری ناامید کننده ظاهر شده

در درجه اول چجوری هیچکس تو ارتش دنریس نگفت این جیمی و بران چی شدن ؟

اصلا نرفتن دنبالشون بگردن ؟

یکم منطقی نیست

درجه دوم هم به نظرم شکل حذف کردن کارکتر بزرگی مثل رندل اصلا جالب نبود

میتونست خیلی بهتر از این حرفا از این کارکتر استفاده کنه

به هر صورت رندل در کنار استنیس و تایوین مثلث بزرگ استراتژیست های وستروس رو تشکیل میدادن

و ناگفته نماند رندل تارلی تنها کسی بود که موفق شده بود رابرت بارتیون رو تو میدون نبرد شکست بده !

بازم میگم میتونستن پایان خیلی قشنگ تری برای چنین شخصیتی رقم بزنن.

درجه سومم که حالا کمرنگ تر از موارد قبلیه ، شخصیتی با هوش سموئل تارلی وقتی اسم ریگار میاد نباید گوشاشو باز کنه ؟

عزیزم یکم توجه کن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » دوشنبه مرداد 23, 96 12:49 pm[/url]"]به نظرم این اپیزود اولین اپیزود فصل هفت بود که مقداری ناامید کننده ظاهر شده

یکم منطقی نیست

به هر صورت رندل در کنار استنیس و تایوین مثلث بزرگ استراتژیست های وستروس رو تشکیل میدادن

و ناگفته نماند رندل تارلی تنها کسی بود که موفق شده بود رابرت بارتیون رو تو میدون نبرد شکست بده !

درجه سومم که حالا کمرنگ تر از موارد قبلیه ، شخصیتی با هوش سموئل تارلی وقتی اسم ریگار میاد نباید گوشاشو باز کنه ؟

عزیزم یکم توجه کن !

به احتمال زیاد سم تو قسمت آخر توی وینترفیل وقتی جان و برن همدیگه رو ببینن و برن در مورد تولد جان بهش بگه این نکته رو یادش بیاد و همونجا اعلام کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اپیزود نسبت به اپیزود قبلی خیلی ضعیف بود. نمیدونم چرا اینجوری میکنن اینا با سریال. چطور جیمی و بران فرار کردن؟ بران اونهمه مسیر رو زیر آب شنا کرد و جیمی رو هم میکشید با خودش؟ بعد تیریون و بقیه سپاه اونها نگفتن این کوش؟ کجا رفت؟

دنریس یهو 180 درجه عوض شد. آتیش زدن با اژدها دیگه چیه؟ مگه مد کینگه؟ یا اسیرشون کن یا سرشون رو بزن. اولش میگه سرسی دروغ میگه و من نمیخوام جایی رو آتیش بزنم و بسوزونم دو دقیقه بعد میاد اینها رو زنده آتیش میزنه.

بعد یهو اونجوری تهدید آمیز میاد سمت جان!!!! چرا؟ واسه چی؟ یه ذره منطق پشت سریال نیست

از نمای بیرونی ایست واچ خوشم اومد. توی تیتراژ هم آوردن. ولی خیلی احمقانه بود که همین چند نفر بدون اسب و با پای پیاده رفتن سمت دشمن اصلی. سرعت رو هم دیگه چی بگم. یورون کل دنیا رو دو روزه میگرده اونوقت شاه شب با سپاه مردگان که نه غذا میخوان و نه استراحت میکنن هنوز نرسیدن به دیوار بعد دو فصل.

جیمی هم دوباره عوض شد شخصیتش. خودش هم نمیدونه چند چنده.

دنریس هم هی جلو جان با جورا عشوه میاد جان هم به هیچی حسابش نمیکنه

اون تیکه طلاق ریگار و ازدواج رسمیش با لیانا جالب بود.سبک لو رفتنش میخوره که تو کتاب هم همینجوری باشه. کتاب رو هم داد دست اون بچه. احتمالا میاره با خودش.

در کل اپیزود راضی کننده ای نبود. امیدم به دو اپیزود باقی مونده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه میگید نامه برای لایسا بوده کلا غلطه اخر نامه نوشته سانسا بعدش هم اون نامه رو کتلین همون قسمت اول بعد از خوندنش انداخت تو اتیش و سوزوندش اون نامه نامه ای بودش که سرسی به سانسا گفتش تا برای راب استارک بنویسه و هدف بیلیش هم به هم زدن رابطه بین سانسا و اریا هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا این قضیه ملغی بودن ازدواج ریگار و الیا و ازدواجش با لیانا خیلی مهم بود.

یعنی جان اسنو رسما تارگریان اصیله .

نکته اول که مهمه اینه که رابرت میدونسته اینا ازدواج رو بهم زدن و باغاصب خوندن ریگار قیام کرده یا نمیدونسته و واقا فک کرده زنش رو دزدیده ؟

نکته دوم اینکه من قوانین پادشاهی رو نمیدنم الان پادشاهی به جان میرسه که مرد هستش یا دختر مدکینگ اولویت ش بالاتره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه مرداد 23, 96 3:12 pm[/url]"]اقا این قضیه ملغی بودن ازدواج ریگار و الیا و ازدواجش با لیانا خیلی مهم بود.

نکته اول که مهمه اینه که رابرت میدونسته اینا ازدواج رو بهم زدن و باغاصب خوندن ریگار قیام کرده یا نمیدونسته و واقا فک کرده زنش رو دزدیده ؟

نکته دوم اینکه من قوانین پادشاهی رو نمیدنم الان پادشاهی به جان میرسه که مرد هستش یا دختر مدکینگ اولویت ش بالاتره؟

ریگار در اون زمان وارث تاج و تخت بوده تا جایی که من اطلاع دارم وارث تاج و تخت و فرزندانش تو خط سلطنت جلوتر هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نامه ای که آریا پیدا کرد این بوده:

Robb, I write to you with a heavy heart. Our good king Robert is dead, killed from wounds he took in a boar hunt. Father has been charged with treason. He conspired with Robert’s brothers against my beloved Joffrey and tried to steal his throne. The Lannisters are treating me very well and provide me with every comfort. I beg you: come to King’s Landing, swear fealty to King Joffrey and prevent any strife between the great houses of Lannister and Stark.

در زمانی که رابرت مرد و ند متهم به خیانت شد سانسا توسط سرسی ترقیب شد که این نامه را به راب بنویسد

What_was_the_letter_Arya_found_in_Game_of_Thrones_season_7_episode_5_.jpg.2733353dcde0f7aa02e9b8791d4c1ee3.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه مرداد 23, 96 2:12 pm[/url]"]اقا این قضیه ملغی بودن ازدواج ریگار و الیا و ازدواجش با لیانا خیلی مهم بود.

در کل داستان مربوط به ریگار گیج کننده است اگه ازدواج اولشو لغو کرده چرا با لیانا پنهانی ازدواج کرده؟ فقط سه سرنخ برا این داستان وجود داره یکی برنه یکی سم و اسناد و کتاباشه آخریشم ریده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من مجبور شدم به سه نفر بگم که تنها نسوزم! اونام همینطوری دارن منتقل میکنن.ببین چیکار کردی با ما ))))))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان ..

یه چیزای عجیب غریبی میبینم توی تالار..

باگ زمانی؟دوستان توقع دارید لحظه به لحظه رفتن جان رو به نمایش بذارن؟ یا موقعی که تیریون میره پیش جیمی؟ ..

ما داریم سریال میبینیم اونم از نوع فانتزی و تخیلی.. نباید اینقدر ایراد به داستان وارد کرد..

اگرم میخواین نقد کنید. یه نقدی بکنید که بگیم آها درسته..

اپیزود خوبی بود..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان اسپویل میزارن خواهش ا نکنید

این همه چیز برای بحث آخه

چرا باید برد سراغ اسپویل قسمت بعد

توجیه هم اینه که گذاشتیم تو اسپویل

آخه مجبور مگه کردن تون بیان تو تاپیک

آقا یه تاپیکم بسازید ملت برن توش خوش باشن با ی سری فیلمنامه و پیشبینی و...

از همون اول میدونستم آخر تاپیک سریال ها رو هم مثه کتاب میکنن یه

پر اسپویل بی خودی

فقط فرق ش اینجاست اونجا کتب دستمون بود میتونستیم بریم بخونیم آنجا قسمت ها دستمون نیست بریم ببینیم

اینهمه چیز واسه بحث

آریا وسانسا وتارلیها و بی پرچم ها و....گذاشتن کنار

دوتا صفحه خوندن راجبه فیلمنامه که تازه ۱۰۰%نیست میان اینجا بیان میکنن

واقعا که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پرمو قسمت ششم فصل هفتم

تو پرومو نشون میده که جان اسنو با ارتش مرده درگیر میشه بنظرتون امکانش هست که اژدهای دنریس به کمک جان بیاد ؟ با اون تعداد کم چطوی میخوان فرار کنن ؟

و اینکه داخل پرومو گندری رو نشون میده که داره با یه نفر مباره میکنه ولی اون یه نفر بنظر وایت واکر نیست

نظر شما چیه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » دوشنبه مرداد 23, 96 12:49 pm[/url]"]به نظرم این اپیزود اولین اپیزود فصل هفت بود که مقداری ناامید کننده ظاهر شده

یکم منطقی نیست

عزیزم یکم توجه کن !

در ابتدا لرد تارلی حاضر به شکستن پیمان با تایرل ها نبود اما وقتی دید که النا با دنریس که دوتراکی ها و آنسالید ها با خودش آورده متحد شده حاضر به پیوستن به لنسترها شد. اگر به خاطر داشته بشید برخورد لرد تارلی در رابطه با وحشی بودن گیلی خیلی شدید بود.

حالا که دوتراکی ها به ریچ حمله کردند و همه چیز را از بین بردند نباید توقع داشت که لرد تارلی به جبهه دنریس بپیونده و در کنار دوتراکی ها قرار بگیره. از طرفی بخشش آنها هم یک ریسک بزرگ برای دنریس محسوب می شود. بنابراین تصمیم دنریس هر چند بی رحمانه است اما از دید او برای یکپارچه کردن وستروس لازم است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از دلایلی که رندل حاضر شد علیه تایرل ها بشه

طمعش به وارث جنوب شدن بود

حالا اینکه دنریس خارجی و سرسی بر حقه یا برعکس همش بهانه بود تا با افتخار بمیره

در زمان زانو زدن عده ای همون اول زانو میزنن که بخاطر نفرت واقعی از تارلی هاو لنیستر ها و شوق ب ادامه زندگی ه

عده ای بعد از غرش اژدها زانو میزنن که علت ش بیشتر ترس لحظه ای بودش

وبقيه بعداز به آتش کشیدن زانو میزنن

به قول یک بیچهره (ویف ) به آریا تو فصل قبل

بالاخره تموم میشه

چه روی پاهات

چه روی زانوهات

پس زانو بزنی شاید بیشتر پیش بری اما

در نهایت

Valar morghulis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ArsalanAlpha » دوشنبه مرداد 23, 96 3:22 pm[/url]"]پرمو قسمت ششم فصل هفتم

تو پرومو نشون میده که جان اسنو با ارتش مرده درگیر میشه بنظرتون امکانش هست که اژدهای دنریس به کمک جان بیاد ؟ با اون تعداد کم چطوی میخوان فرار کنن ؟

و اینکه داخل پرومو گندری رو نشون میده که داره با یه نفر مباره میکنه ولی اون یه نفر بنظر وایت واکر نیست

نظر شما چیه ؟

You Know Nothing

اتفاقات فراتر از تصور در راه است. باید منتظر دو قسمت بعدی باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

اخرین باری که تو فرومی نوشتم برمیگرده به تی وی سنتر

ولی واقعا دیگه حرصم درومد

قبل اینکه حمله کنین به پستم بدونین من از طرفدارای سرسخت گات بودم و تقریبا هستم

راستی جا داره از زحمات دست اندرکاران سایت و کانال تلگرام تشکر کنم

۶ فصل از قسمتی که این نایت کینگ از کنار سامول(دوستان با گوشی مینویسم محدودیت دارم ) گذشتن میگذره. و این واقعا مسخره هست که هنوز نرسیدن ولی تو این قسمت چندین تا تله پورت باحال داشتیم سر داووس و دوستان رفتن پیش جیمی اومدن و رفتن اونور دیوار :joy: خیلی خوب بود بعد ۷ فصل وینتر ایز کامینگ!!!

اینا یه بخشه که من به عنوان یه طرفدار نمیتونم بپذیرم

یه طرف قضیم شخصیت های باقی مونده هستن که سریال شده یه سریال تینیجری فانتزی، ایکاش راب به جای جان زنده بود عین خنگاس این پسر

حالا اضافه میکنم صرفا خواستم خودمو خالی کنم :joy:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » دوشنبه مرداد 23, 96 10:34 am[/url]"]داستان دقیقا طبق فیلم نامه لو رفته پیش رفته و مثل اینکه این قضیه صحت داشته باریستان عزیز

خوشحالم بحث زودتر از اون چیزی که فکر میکردم شروع شد

دوستان انتظار داشتن دنریس چکار کنه؟تارلی هارو آزاد کنه؟یا بندازتشون زندان؟آزاد کردن که فکر کردنشم خنده داره ولی زندان،یه خائن رو تو زندان نگه داره که چه اتفاقی بیفته دقیقا؟تواب بشن؟پیشنهاد من به شما اینه،هرگز هیچ کجایی و در هیچ زمانی به یه خائن اعتماد نکنید و بهش فرصت اینکه بخواد یه روزی خنجرشو بزاره رو گلوتون ندید.

دوستانی که میفرمایند وایت واکرا هنوز نرسیدن،میشه توضیح بدن چجوری باید از دیوار رد بشن؟راهشو پیدا کردن؟بیان پایین دیوار بشینن؟

یعنی شما قبول داری 6 فصله پشت دیوارن؟:) چون آخرای فصل 1 از کنار سموئل رد شدن

تو پرومو هم که آخر اینا رفتن اونور اونا نرسیدن )) واقعا مسخرست

یه قسمت نشون داد دارن میان توشون جاینت های وحشی ها هم بودن!

کاری ندارم ولی اگر 7 فصله راه پیدا نکردن شاید نیان اصلا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری