رفتن به مطلب
جورامون

بحث اپیزودیک قسمت ششم Beyond the wall

شما به قسمت ششم چه امتیازی میدید؟  

83 رای

1. 1. شما به قسمت ششم چه امتیازی میدید؟

• 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      2
    • 7
      2
    • 8
      11
    • 9
      16
    • 10
      46

Recommended Posts

به s baristan:

دوست عزیز

خوشحالم که در مدت تبعیدتون! اسلوب نوشتن جملات رو فراگرفتید

به بقیه دوستان لطف بزرگی کردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیشب اپیزود شیشم رو یه بارم با دقت بیشتر دیدم و به سناریوهای مختلف متفاوت فک کردم، فک میکنم ایجاد یکی دو تا تغییر کوچیک تو سناریو میتونست خط روایی ماجرای شمال دیوار رو خیلی منطقی و باورپذیرتر و در عین حال جذاب تر و هیجانی تر کنه

1- میتونستن ملیساندرا رو تا اپیزود شیش تو دراگون استون و جمع مشاورین دنریس نگه دارن تا گرفتار شدن جان رو تو شعله ها به دنریس نشون بده و تشویقش کنه که برا نجات جان به شمال بره ! اینطوری هم بحث باگ زمانی دویدن گندری تا ایستواچ و پرواز کلاغ از ایستواچ تا دراگون استون برطرف میشد و هم دنریس در حالی که جان هیچ کورسوی امید و انتظار کمکی نداشت سر بزنگاه از غافل میرسید.

2- اگه میشد که جان و تیمش همراه اون اسکلت داغون وایت یه وایت واکری که از دستیارای ارشد نایت کینگ باشه رو اسیر کنن و با تهدید به کشتنش با دراگون گلس ارتش مرده ها رو عقب نگه دارن بعد اون وایت واکره با استفاده از غفلت هاوند فرار کنه و اینطوری حمله شروع بشه هم نسبت به بحث یخ زدن دریاچه و سنگ پرت کردن منطقی تر بود و هم هیجانی تر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محمدمهدی » دوشنبه شهریور 20, 96 12:56 pm[/url]"]دیشب اپیزود شیشم رو یه بارم با دقت بیشتر دیدم و به سناریوهای مختلف متفاوت فک کردم، فک میکنم ایجاد یکی دو تا تغییر کوچیک تو سناریو میتونست خط روایی ماجرای شمال دیوار رو خیلی منطقی و باورپذیرتر و در عین حال جذاب تر و هیجانی تر کنه

1- میتونستن ملیساندرا رو تا اپیزود شیش تو دراگون استون و جمع مشاورین دنریس نگه دارن تا گرفتار شدن جان رو تو شعله ها به دنریس نشون بده و تشویقش کنه که برا نجات جان به شمال بره ! اینطوری هم بحث باگ زمانی دویدن گندری تا ایستواچ و پرواز کلاغ از ایستواچ تا دراگون استون برطرف میشد و هم دنریس در حالی که جان هیچ کورسوی امید و انتظار کمکی نداشت سر بزنگاه از غافل میرسید.

2- اگه میشد که جان و تیمش همراه اون اسکلت داغون وایت یه وایت واکری که از دستیارای ارشد نایت کینگ باشه رو اسیر کنن و با تهدید به کشتنش با دراگون گلس ارتش مرده ها رو عقب نگه دارن بعد اون وایت واکره با استفاده از غفلت هاوند فرار کنه و اینطوری حمله شروع بشه هم نسبت به بحث یخ زدن دریاچه و سنگ پرت کردن منطقی تر بود و هم هیجانی تر.

موافقم.کاش اینطوری میساختن.بحث میلسندر واقعا عالی گفتین و همینطور وایته رو ولی متاسفانه اون تیکه رو خیلی مسخره ساخته درستا وایت ها موجوداتی بی عقل وتحت فرمان آدرها هستن ولی یعنی با این که خود نایت کینگم اونجا وایساده بود نفمهمید که آب دیگه یخ بسته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری