رفتن به مطلب
The Hound

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

Recommended Posts

شبکه HBO گفته به خاطر این که هکرا زیاد باعث اسپویل و خسارت نشن، قراره چند نسخه پایان مختلف بسازه و امروز از ترندهای توییتر بود. ملاحظه بفرمایید:

http://www.thisisinsider.com/game-of-thrones-hbo-filming-multiple-endings-leaks-spoilers-2017-9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
olenna_tyrell » پنج شنبه شهریور 23, 96 9:48 am[/url]"]شبکه HBO گفته به خاطر این که هکرا زیاد باعث اسپویل و خسارت نشن، قراره چند نسخه پایان مختلف بسازه و امروز از ترندهای توییتر بود. ملاحظه بفرمایید:

http://www.thisisinsider.com/game-of-thrones-hbo-filming-multiple-endings-leaks-spoilers-2017-9

چن تا سناریوی مختلف بنویسن ؟ یا چند تا اپیزود مختلف بسازن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محمدمهدی » پنج شنبه شهریور 23, 96 6:18 pm[/url]"]
olenna_tyrell » پنج شنبه شهریور 23, 96 9:48 am[/url]"]شبکه HBO گفته به خاطر این که هکرا زیاد باعث اسپویل و خسارت نشن، قراره چند نسخه پایان مختلف بسازه و امروز از ترندهای توییتر بود. ملاحظه بفرمایید:

چن تا سناریوی مختلف بنویسن ؟ یا چند تا اپیزود مختلف بسازن ؟

نمی‌دونم ولی موضوع جالبی میتونه باشه

کاش همه نسخه‌هاشو بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بخوان چن تا پایان متفاوت رو به طور کامل بسازن هزینه اش سر به فلک میزنه ها

مثلا دو تا جنگ بزرگ بسازن که تو یکی اش جان و دنی برنده بشن تو یکیش یورون و سرسی

با عقل جور در نمیاد

اینا چون پول نداشتن سر ته دو سیزن آخر رو زدن و 80 قسمت رو کردن 73 تا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون تاپیک اخبار فصل هشتم هنوز ایجاد نشده این پست رو اینجا میزارم.

ظاهرا هنرپیشه آلمانی مارک ریسمن بازیگر سریال Into the Badlands به سریال اضافه شده و قراره نقش هری استریکلند رو بازی کنه.

در مورد این خبر سه تا نکته به ذهنم میرسه:

1- با توجه به رویه ای که از باز طراحی و نمایش کاراکترها تو سریال دیدیم به احتمال قوی نسخه سریالیزه هری استریکلند حاصل ادغام و تلفیق ویژگی های شخصیتی و دیالوگ های شاخص چندین کاراکتر خط داستانی گلدن کمپانی از جمله جان کانینگتون خواهد بود.

2- بر این اساس و با لحاظ مشخصه های فیزیکی و شخصیتی که از مارک ریسمن تو سایر کارهاش دیدیم، هری استریکلند سریال برخلاف کتاب فرمانده مقتدر و جسور و جنگاوری خواهد بود که به نام و آوازه گلدن کمپانی بیاد و حضورش رو موازنه قوا تاثیر قابل توجهی بزاره.

3- به شخصه امیدوارم مارک ریسمن مثل پابلو اسبک گند نزنه و کاراکترش رو مثل یورون به فنا نده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من جان اسنو صد در صد می میره و باید هم بمیره . چرا؟

فقط کافیه نگاه ساده ای به عکس قضیه بندازیم (برهان خلف به قول ریاضی دان ها)

اگر جان اسنو زنده بمونه کل سریال به یک داستان لوس و بی مزه تبدیل میشه نگاه کنیم به اینکه جان اسنو تا حالا چقدر شانس اورده. جان اسنو یه بار می میره و بعد زنده میشه. بار دیگر به سپاه چند هزار نفره ی بولتون ها مثل احمق ترین احمق ها حمله می کنه و زنده می مونه و زنده موندنش در اون قضیه شکار وایت واکر رو هم در فصل هفت دیدیم . این همه شانس اوردن فقط زمانی پذیرفته میشه که آخرش بمیره. پس جان اسنو چه به وسیله ی آتش دروگون یا به هر دلیل منطقی یا غیر منطقی دیگه باید کشته بشه.

شاید مثال بی ربطی به نظر برسه اما شما تصور کنید که داستان رستم و سهراب جور دیگه ای به پایان برسه و سهراب زنده بمونه و با رستم پدر و پسری برن زندگی کنن. ایا اون موقع باز هم رستم و سهراب معروف ترین و شناخته ترین داستان شاهنامه بین مردم میشد؟

همچین چیزی برای جان اسنو در این سریال هم صدق می کنه . ترجیح میدم یک مرگ هودور مانند براش درست کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شهاب سنگ سرخ » جمعه دی 21, 96 2:49 am[/url]"]به نظر من جان اسنو صد در صد می میره و باید هم بمیره . چرا؟

فقط کافیه نگاه ساده ای به عکس قضیه بندازیم (برهان خلف به قول ریاضی دان ها)

اگر جان اسنو زنده بمونه کل سریال به یک داستان لوس و بی مزه تبدیل میشه نگاه کنیم به اینکه جان اسنو تا حالا چقدر شانس اورده. جان اسنو یه بار می میره و بعد زنده میشه. بار دیگر به سپاه چند هزار نفره ی بولتون ها مثل احمق ترین احمق ها حمله می کنه و زنده می مونه و زنده موندنش در اون قضیه شکار وایت واکر رو هم در فصل هفت دیدیم . این همه شانس اوردن فقط زمانی پذیرفته میشه که آخرش بمیره. پس جان اسنو چه به وسیله ی آتش دروگون یا به هر دلیل منطقی یا غیر منطقی دیگه باید کشته بشه.

شاید مثال بی ربطی به نظر برسه اما شما تصور کنید که داستان رستم و سهراب جور دیگه ای به پایان برسه و سهراب زنده بمونه و با رستم پدر و پسری برن زندگی کنن. ایا اون موقع باز هم رستم و سهراب معروف ترین و شناخته ترین داستان شاهنامه بین مردم میشد؟

همچین چیزی برای جان اسنو در این سریال هم صدق می کنه . ترجیح میدم یک مرگ هودور مانند براش درست کنن

دوست من این از صعف کارگردان هاست که سریال رو طوری ساختن که شما فکر میکنی جان باید بمیره وشانس آورده .کارگردان ها میتونستن جنگ حرام زادگان رو اینطور بسازن که صبل از جنگ جان با اقوام کوهستان و دره متحد بشه و اول جنگ با همون دو هزار نفر حمله که بولتونه از وینترفل بیاد بیرون و بعد در حین جنگ آرین ها حمله کنن و به کمک جان بیان که یک استراتژی بزرگ میشد تو کتاب که جان از این شانسا نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
miladpick » سه شنبه بهمن 24, 96 4:06 pm[/url]"]بنظرم درست نیست این...

ایشالا ک جیمی شاه میشه خخخ[/quoجیمی حقی به تاج وتخت نداره

و همون که بره ادمور رو لرد ریورلند کنه بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خبری مربوط به فیلمبرداری مجدد در دراگون پیت برای فصل هشتم وجود داره که در همه جا پخش شده.. ظاهرا اسپویل ها کاملا درست هستن (متاسفانه).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود 

یه نگاه به این دو تا خبر بکنید (برگرفته از سایت Watchers On The Wall): 

http://watchersonthewall.com/kit-harington-joins-season-8-cast-seville-kings-landing-gets-explosive/

http://watchersonthewall.com/game-of-thrones-season-8-dragonpit-shoot-finishes-in-seville-with-cast-and-extras/

گویا فیلمنامه های لو رفته واقعیت دارن متاسفانه ! فیلمبرداری دراگون پیت و همچنین حضور کیت هرینگتون در محل فیلمبرداری کینگزلندینگ! 

فقط یکی بم بگه درست نیست :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود به همه دوستان

این خبر قدیمیه، اما از اونجا که من تازه دیدمش اینجا می فرستم.

دوستان اسپویل پسند می تونن سری به این صفحه بزنن و اسپویل هایی که گفته مربوط به فیلمنامه لورفته قسمت های 3، 5 و 6 فصل آخر هستن رو بخونن (انگلیسی):

https://www.express.co.uk/showbiz/tv-radio/896642/Game-of-Throne-season-8-spoilers-script-leak-Jon-Snow-Daenerys-Targaryen

ویرایش شده در توسط Shield of the Life

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 13:06، Danny گفته است :

فیلم نامه لو رفته با چیزی که تا الان پیش رفته، خیلی فرق داشته که، بعضی از دوستان میگفتن شبیه هم ه. ولی ده بیست درصد شون عین هم بود!!

کاملا عین همه...فقط اتفاقات کمی پس و پیشه...دقت کنین این فیلم نامه یک سال پیش اومد قبل از هر تریلر یا عکسی از سریال و در اون کشمکش و ناراحتی سانسا از دنریس و حتی کشته شدن ند آمبر کوچولو و فتح لست هارث توسط وایت واکرا پیش بینی شده بود...ناموسا پیش بینی لست هارث و مرگ ند آمبر اصلا نمیتونه اتفاقی باشه (هیچ فنی به ذهنشم نمیرسید این ماجرا که الکی اسنو بنویسه تو فیلمنامه دروغین)و این یعنی درست بوده اون فیلمنامه...در ضمن اون فیلمنامه نسخه نهایی نبود و قرار بود کمی پس و پیش بشه که شده...من دوباره اون فیلمنامه رو با دقت خوندم...واقعا اگه دقت کنیم یکی ان فیلمنامه با سریال فقط یه چیزایی یه کمی عوض شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، saeed73enginer گفته است :

کاملا عین همه...فقط اتفاقات کمی پس و پیشه...دقت کنین این فیلم نامه یک سال پیش اومد قبل از هر تریلر یا عکسی از سریال و در اون کشمکش و ناراحتی سانسا از دنریس و حتی کشته شدن ند آمبر کوچولو و فتح لست هارث توسط وایت واکرا پیش بینی شده بود...ناموسا پیش بینی لست هارث و مرگ ند آمبر اصلا نمیتونه اتفاقی باشه (هیچ فنی به ذهنشم نمیرسید این ماجرا که الکی اسنو بنویسه تو فیلمنامه دروغین)و این یعنی درست بوده اون فیلمنامه...در ضمن اون فیلمنامه نسخه نهایی نبود و قرار بود کمی پس و پیش بشه که شده...من دوباره اون فیلمنامه رو با دقت خوندم...واقعا اگه دقت کنیم یکی ان فیلمنامه با سریال فقط یه چیزایی یه کمی عوض شدن

متاسفانه منم با‌ ‌‌‌شما هم عقیده ام، دیدار دنریس و جان تو سرداب.. 

فقط دارم خودمو گول میزنم که واسه سرکار رفتن ما پخش شده و از اینجا به بعد به کل تغییر میکنه! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، saeed73enginer گفته است :

درسته ، متاسفانه یه جاهایی شبیه ان، اما اگر ادامه داستان رو بخونید فکر نکنم درست از آب دربیاد مثلا اینکه سانسا و آریا و خیلی های دیگه فرار میکنن یا ... ( چون ممکنه بعضی هاش درست باشه دیگه بقیشو نمی‌گم) 

البته این خط داستانی با اون فیلم نامه لو رفته خیلی شبیه ان و ممکنه طبق گفته شما فقط جزئیات رو عوض کرده باشن ( که البته همون جزئیات هم مهم هستن)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، omid007 گفته است :

فقط دارم خودمو گول میزنم که واسه سرکار رفتن ما پخش شده و از اینجا به بعد به کل تغییر میکنه! 

قسمت سوم همه چیزو مشخص میکنه فیلم نامه لو رفته خیلی از شخصیت ها رو زنده نگه داشته بود..

ولی من الان یه بار دیگ قسمت سوم و دوم و اینا رو خوندم خیلی فرق داره قسمت دوم..اصن هنوز ملیساندرا نیومده..جیمی که زودتر اومده ارتشم نداره خودش تنهاست..

یه روند کلی داره مثل الان و اینکه یه قسمت هایی درسته مثل همونایی ک دوستامون گفتن ولی فک کنم از قسمت سه به بعد کلا روند داستان با فیلم نامه پخش شده بیشتر از اینی که هست تغییر کنه چون قطعا خود کارگردان ها و نویسنده ها میدونستن که این فیلم نامه بیرون اومده و سعی کردن چیز دیگه ای رو رغم بزنن..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Danny گفته است :

درسته ، متاسفانه یه جاهایی شبیه ان، اما اگر ادامه داستان رو بخونید فکر نکنم درست از آب دربیاد مثلا اینکه سانسا و آریا و خیلی های دیگه فرار میکنن یا ... ( چون ممکنه بعضی هاش درست باشه دیگه بقیشو نمی‌گم) 

البته این خط داستانی با اون فیلم نامه لو رفته خیلی شبیه ان و ممکنه طبق گفته شما فقط جزئیات رو عوض کرده باشن ( که البته همون جزئیات هم مهم هستن)

تو اون فیلم نامه نوشته بود سانسا با گندری میشه چرا آریا شد تازه دیده بودیم آریا از اول هم تو کف گندری بود و میشد حدث زد اون فیلم نامه رو یه فن نوشته هیچ خیلی هم تو این مورد ناشیگری کرده

در 3 ساعت قبل، omid007 گفته است :

والا یکی از دوستان گفتن عوامل پشت صحنه البته من قانع نشدم چون این عکسا رو قبل منتشر کردن بررسی میکنن و نکته ای که منه نکته نبین متوجهش میشه حتما اونا هم میشن.. 

شبیه لیتل فینگر نیس احیانا؟ 

فقط امیدوارم از سمت سانسا خیانتی انجام نشه که تازه تونسته خودشو تو دل من یکی جا کنه! 

شبیه اون نوچه ی جان نیست که ادامش کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Igon Targaryen گفته است :

بلکه مشکل از مانیتورته؟

میتونی شب چراغ ها رو خاموش کنی ببینی مشکل صد در صد حل میشه

در 4 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

تو اون فیلم نامه نوشته بود سانسا با گندری میشه چرا آریا شد تازه دیده بودیم آریا از اول هم تو کف گندری بود و میشد حدث زد اون فیلم نامه رو یه فن نوشته هیچ خیلی هم تو این مورد ناشیگری کرده

اینی که گفتم تو همین قسمت بودا نیاید بگید اسپویل کرد و اینا

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 10:34، cancer گفته است :

به نظر من پشت چهره ی دنریس مهربان شیطانی وجود دارد او اویژ ها را بازی داده با کشتن رهبران دوتراکی لشکر خرافاتی ان ها را به دست اورده او حتی به برادر خود هم رحم نکرد او همپای سرسی دشمنان خود را با بیرحمی کشد او میخواست سر جیمی را به خاطر شرافتش که نشان داد اعدام کند این امکان وجود دارد که جان به خاطر عشق به یک زن تخت را رها کند و به دست دنریس کشته شود

داشتم قسمت ها ی قدیمی رو نگاه میکردم یادم رفته بود کاملا کال دروگو رو دنریس با بالش خفه کرد این تعییدی است که ممکنه جان رو هم بکشه داریوس رو هم سرکار گذاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، omid007 گفته است :

بله دقیقا...اینو فراموش کرده بودم...دیدار دنریس و جان توی سرداب...

در 2 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

ناموسا یه فن عادی چجوری فتح لست هارث توسط وایت واکرا و کشته شدن ند آمبر رو پیش بینی میکرد؟؟؟یا مثلا دیدار جان و سانسا...یا چندتا چیز دیگه...برای خود من مثل روز روشنه که اون فیلمنامه لو رفته اصلی بوده...حالا بعدا شاید فهمیدن لو رفته عوضش کنن با اون کار ندارم یه بحث جداست اون...ولی بعضی جاها خیلی شبیه همن و این اصلا نمیتونه اتفاقی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، saeed73enginer گفته است :

ناموسا یه فن عادی چجوری فتح لست هارث توسط وایت واکرا و کشته شدن ند آمبر رو پیش بینی میکرد؟؟؟یا مثلا دیدار جان و سانسا...یا چندتا چیز دیگه...برای خود من مثل روز روشنه که اون فیلمنامه لو رفته اصلی بوده...حالا بعدا شاید فهمیدن لو رفته عوضش کنن با اون کار ندارم یه بحث جداست اون...ولی بعضی جاها خیلی شبیه همن و این اصلا نمیتونه اتفاقی باشه

آره،ولی تا اینجایی که ما از سریال دیدیم و من با هم مقایسه کردم و شمردم از ۲۳ اتفاق توی اون فیلم نامه لو رفته فقط ۷ تاش درست بودن ینی حدود ۳۰٪،  پس میشه گفت اگر هم اون فیلم نامه رو هیچ طرفداری ننوشته و فیلم نامه اصلی بوده بنظر میرسه تغییرات اساسی در اون شکل گرفته و بکلی فیلم نامه عوض شده(که این می‌تونه یه خبر خوبی باشه) البته امیدوارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Danny گفته است :

آره،ولی تا اینجایی که ما از سریال دیدیم و من با هم مقایسه کردم و شمردم از ۲۳ اتفاق توی اون فیلم نامه لو رفته فقط ۷ تاش درست بودن ینی حدود ۳۰٪،  پس میشه گفت اگر هم اون فیلم نامه رو هیچ طرفداری ننوشته و فیلم نامه اصلی بوده بنظر میرسه تغییرات اساسی در اون شکل گرفته و بکلی فیلم نامه عوض شده(که این می‌تونه یه خبر خوبی باشه) البته امیدوارم

اینکه مدام دارین مقایسه میکنین کار درستی نیست اینطوری جذابیت سریال برا خودتون میاد پایین سریالی که تقریبا یک سال منتظر پخشش بودیم و هستیم 

بهتره ذهن خودتون و بقیه رو درگیر نکنین plz

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

اینکه مدام دارین مقایسه میکنین کار درستی نیست اینطوری جذابیت سریال برا خودتون میاد پایین سریالی که تقریبا یک سال منتظر پخشش بودیم و هستیم 

کاملا باهاتون موافقم، ولی بعضی از دوستان معتقدن که خیلی شبیه به هم هستن، من هم سعی می کنم از این طریق خودم و بقیه رو قانع کنم که با هم فرق دارن و این سریال پایانی بهتر از این ها داره، ولی چشم

دوستان عزیز لطفاً بیایید دیگه درباره فیلم نامه لو رفته بحث نکنیم.

خیلی ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، saeed73enginer گفته است :

این هم قابل میشد پیشبینی کرد شما فرز کند وایت واکر ها تو قزوین باشن و 
بخوان به تهران که فینترفله حمله کنن اول کرج رو میگیرن ذیگه فرماندارش رم میکشن که امبر کوچولو باشه 
درباره ی سردابه هم این کاملا قابل درکه که کنار مجسمه ی مادرش که جان تازه پیدا کرده
 در قبل از بزرگ ترین نبردش باشه و شاید این اخرین فرستش باشه که به عشقش بگه وگرنه کدوم کارگردان عاقلی تو 
دو قسمت شخسیتش رو حامله میکنه تازه تو اون فیلم نامه پس از سرد شدن رابطه ی دنریس و جان جان واقعیت 
رو به دنریس میگه دنریس هم به راحتی قبول میکنه میگه عیب نداره عشقم این تو خانواده ی ما رسمه
تو این دو قسمت هم میساندری دستور میگرفت بره بچه ی جان رو غربانی که که دیگه وقت اون کارم نیست
تورمونت هم قرار بودتو قسمت یک بمیره 

در 3 ساعت قبل، Fateme گفته است :

دوسال البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۷ at 15:45، sadrakhan گفته است :

داشتم قسمت ها ی قدیمی رو نگاه میکردم یادم رفته بود کاملا کال دروگو رو دنریس با بالش خفه کرد این تعییدی است که ممکنه جان رو هم بکشه داریوس رو هم سرکار گذاست

اوه اوه چقد بی‌رحم و بدجنسِ این دنریس راست میگی ? :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 44 دقیقه قبل، Zamlos گفته است :

نایت کینگ چه ابهتی داشت آخه هی میگید نایت کینگ با اون ابهتش چرا اینجوری مرد؟ اصن ابهت مگه نشونه ی قدرته؟ هزاران سال از هر درگیری ای دوری کرده فقط ارتش مردگان تولید می کرده که خودشو پشتشون مخفی کنه. مهارت جنگی خاصی هم فک نکنم داشته باشه. یه کم فرزه فقط( گرفتن آریا و کشتن ثئون)

آتیش اژدها نکشتش دیگه اگه با خنجر والرین هم کشته نمی شد به نظرتون دقیقا چجوری میشد کشتش؟!

حالا اینکه آریو چجوری بهش رسید ابهام داره چون با وجود فرز و ماهر بودنش توی یواشکی راه رفتن ولی خوب دور تا دور نایت کینگ واکر و وایت بود. اصن از کجا یهو پرید روش؟ از رو زمین که نمیشه اینجوری پرید!

در آخر یه نقل قول بگم: سریال خوب به چنین سریالی میگن که چه همه چی خوب پیش بره چه بد، تماشاگر در هر صورت شوکه بشه

خسته شدم اینقدر این نقد های منفی رو خوندم واسه این اپیزودی که به نظرم یه شاهکار بود ولی به خاطر یک نکته منفی اینقدر کوبیده شد و لذتش کامل خوابید .

کاش برن برگرده به گذشته بره تو مغز نویسنده این قسمت و بهش بگه

"dont kill night king like this"

بزارین یه عکس جالب بزارم از یه قضیه ای . یه بنده خدایی یکی از نزدیکانش از عوامل بخش های جنگ سریال بودن و 4 ماه میش اینا رو تو ردیت نوشته بود که دقیقا اتفاق افتاد . به خط زرد توجه کنید که صحنه قتل نایت کینگ رو از دید کسایی که موقع ساخت سریال اونجا بودن نشون میده .

با احتیاط بخونید چون اگه طرف درست گفته باشه قسمت های بعدی اسپویل میشه واستون .

kzfx_img_20190430_105049.jpg

ویرایش شده در توسط MRD010

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری