رفتن به مطلب
The Hound

بحث در مورد اسپویل های احتمالی مطرح شده فصل هشتم

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

خسته شدم اینقدر این نقد های منفی رو خوندم واسه این اپیزودی که به نظرم یه شاهکار بود ولی به خاطر یک نکته منفی اینقدر کوبیده شد و لذتش کامل خوابید .

کاش برن برگرده به گذشته بره تو مغز نویسنده این قسمت و بهش بگه

"dont kill night king like this"

بزارین یه عکس جالب بزارم از یه قضیه ای . یه بنده خدایی یکی از نزدیکانش از عوامل بخش های جنگ سریال بودن و 4 ماه میش اینا رو تو ردیت نوشته بود که دقیقا اتفاق افتاد . به خط زرد توجه کنید که صحنه قتل نایت کینگ رو از دید کسایی که موقع ساخت سریال اونجا بودن نشون میده .

با احتیاط بخونید چون اگه طرف درست گفته باشه قسمت های بعدی اسپویل میشه واستون .

kzfx_img_20190430_105049.jpg

واقعا متوجه نشدید من دارم نقد بقیه رو نقد می کنم؟!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 27 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

بزارین یه عکس جالب بزارم از یه قضیه ای . یه بنده خدایی یکی از نزدیکانش از عوامل بخش های جنگ سریال بودن و 4 ماه میش اینا رو تو ردیت نوشته بود که دقیقا اتفاق افتاد . به خط زرد توجه کنید که صحنه قتل نایت کینگ رو از دید کسایی که موقع ساخت سریال اونجا بودن نشون میده .

تا الان که همش درست بوده، پس به احتمال زیاد سرسی رو هم جان می‌کشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، MRD010 گفته است :

خسته شدم اینقدر این نقد های منفی رو خوندم واسه این اپیزودی که به نظرم یه شاهکار بود ولی به خاطر یک نکته منفی اینقدر کوبیده شد و لذتش کامل خوابید .

کاش برن برگرده به گذشته بره تو مغز نویسنده این قسمت و بهش بگه

"dont kill night king like this"

آره .. جالب اینه که خیلیا بهش بد و بیراه گفتن و اونم اینجور بهشون جواب داده :

Mate, I feel like you need to calm down.

I never claimed my brother was the Three Eyed Raven of Season 8 leaks.

I said his friend who was on set that day told him that they saw Jon kill Dany. There are hundreds of workers on the sets, they talk about shit between themselves. Also, trolling isn't a real life thing. Could they have lied, yes. Would they have lied, no. Why not, because my brother has zero cares about who dies so they gain nothing by lying.

Here let me imagine the conversation for you:

Friend - How was your day on set?

Brother - Shite, these shifts are killing me. Yours?

Friend - I saw Jon stab Dany today, someone got caught taking a photo and now all of us are banned from having phones on set, is a ball ache.

Brother - Which one is Dany? Shit really, what a twat, bet he's fucked now. No mobiles on set is going to be bollocks.

End.

My brother isn't going to shout "Source? Source?" Whenever someone tells him something they saw that day because he literally couldn't care less and he also isn't a fucking weirdo.

رفیق، فکر می کنم تو باید آروم باشی

من هیچ وقت ادعا نکرده ام که برادرم زاغ سه چشم فصل ۸ است.

من گفتم دوستش که اون روز اونجا بود بهش گفت که جان دنی رو کشته. صدها کارگر در صحنه هستند و درباره هر چرت و پرتی میان خودشان حرف می زنند،   " دقت کن "حرف می زنند.

در ضمن این وحی منزل نیست.  می تونه هم دروغ باشه ، بله. ای کاش دروغ می گفتند،

"اما "  نه.

چرا  نه ؟ ، چون برادرم براش هیچ اهمیتی نداره که چه کسی می میره، پس با دروغ گفتن چیزی به دست نمی آد.

بگذارید این گفتگو را برای شما شبیه سازی کنم:
:دوست.. امروز چطور بود ؟
: برادر - خیلی بیخود .. شیفت امرو منو کشت .واسه شما چی ؟

:دوست - امروز دیدن که جان دنی رو با چاقو زد ، یه نفر عکس گرفت و حالا همه ما قرنطینه شدیم و از داشتن تلفن و تلویزیون محروم شده ایم، خیلی ستمه.

برادر - کدام دنی هست؟  واقعا لعنت به شیطون - چقدر ستمه - الان لعنت بهش. هیچ موبایلی نبوده که بلاک نباشه .
تموم شد.

برادرم راه نیافتاده داد بزنه " منبع؟ منبع؟ " هر وقت کسی چیزی به او می گوید …

ترجمه رو با کمی دخل و تصرف انجام دادم و خط آخر هم دیگه معلومه - سورس مطلب?

https://www.reddit.com/user/spoiler_throwitaway/

با سندی  که دوستمون گذاشت مشخص میشه که همونطور که توی فرضیه ها گفته شد آریا از بالای درخت روی سر نایت واکر پریده و قضیه چگونگی ندیدنش توسط نایت کینگ حل میشه 

ویرایش شده در توسط farshidmassumiyan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

I said his friend who was on set that day told him that they saw Jon kill Dany. There are hundreds of workers on the sets, they talk about shit between themselves. Also, trolling isn't a real life thing. Could they have lied, yes. Would they have lied, no. Why not, because my brother has zero cares about who dies so they gain nothing by lying.

Friend - I saw Jon stab Dany today, someone got caught taking a photo and now all of us are banned from having phones on set, is a ball ache.

Brother - Which one is Dany? Shit really, what a twat, bet he's fucked now. No mobiles on set is going to be bollocks.

End.

My brother isn't going to shout "Source? Source?" Whenever someone tells him something they saw that day because he literally couldn't care less and he also isn't a fucking weirdo.

من گفتم دوستش که اون روز اونجا بود بهش گفت که جان دنی رو کشته. صدها کارگر در صحنه هستند و درباره هر چرت و پرتی میان خودشان حرف می زنند،   " دقت کن "حرف می زنند.

"اما "  نه.

چرا  نه ؟ ، چون برادرم براش هیچ اهمیتی ندارد که چه کسی می میرد، پس با دروغ گفتن چیزی به دست نمی آد.

:دوست - امروز دیدن که جان دنی رو با چاقو زد ، یه نفر عکس گرفت و حالا همه ما قرنطینه شدیم و از داشتن تلفن در تلویزیون محروم شده ایم، خیلی ستمه.

برادر - کدام دنی هست؟  واقعا لعنت به شیطون - چقدر ستمه - الان لعنت بهش. هیچ موبایلی نبوده که بلاک نباشه .
تموم شد.

البته اونطور که معلومه صحنه فیک هم زیاد گرفتن که داستان لو نره . بعد از این جنگ نمیدونم احتمالش چقدره که دنی توسط جان بمیره . ممکنه فیک باشه . نه که دروغ گفته باشه . ولی احتمال داره فیک باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

End.

"اما "  نه.

چرا  نه ؟ ، چون برادرم براش هیچ اهمیتی نداره که چه کسی می میره، پس با دروغ گفتن چیزی به دست نمی آد.

:دوست - امروز دیدن که جان دنی رو با چاقو زد ، یه نفر عکس گرفت و حالا همه ما قرنطینه شدیم و از داشتن تلفن و تلویزیون محروم شده ایم، خیلی ستمه.

تموم شد.

با سندی  که دوستمون گذاشت مشخص میشه که همونطور که توی فرضیه ها گفته شد آریا از بالای درخت روی سر نایت واکر پریده و قضیه چگونگی ندیدنش توسط نایت کینگ حل میشه 

دور از انتظار نبود من مدت هاست به این فکر میکنم که دنی جان رو میکشه یا جان دنی رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، aliod گفته است :

دور از انتظار نبود من مدت هاست به این فکر میکنم که دنی جان رو میکشه یا جان دنی رو

موافقم

خصوصا که گه گاهی چهره مخوف و دیکتاتور دنریسو ب رخمون میکشن

اگه قرار باشه با هم ازدواج کنن و رو تخت بشیننو سرسی رو ب عنوان شخصیت پلید شماره 1 بعد از نایت کینگ ک شد شماره 2 به زیر بکشن حالا عده ای هم در این راه کشته بشن واقعا راضی کنندس؟ این سریال با اون 5، 6 فصل ابتدایی بی نظیر این میتونه پایانش باشه؟ من ک فک نمیکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

اجازه بده مخالفت کنم

اینایی که شما بهش میگین اسپویل بنظرم پیش بینیه چون فاقد مستنداته

اسپویل باشه یا پیشی بینی خوندنش واقعا ضد حال بود این گزینه رو من تا بحال بهش فکر نکرده بودم الان که دقت میکنم میبینم شانس این اتفاق خیلی بالاس

احتمال داره سرسی تیریون رو بکشه و ی سری اقدامات خرابکارانه انجام بده دنریس بزنه به سیم آخر که رد کیپو رو سرش خراب میکنم جان هم بزنه دنی رو بکشه و لقب queenslayer و auntkiller بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسپویلهای احتمالی قسمت 5 و 6 فصل هشتم

⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️

مخفی کننده

Dany’s army will capture Jaime.

Varys is executed (possibly for treason as hinted in episode 4).

Tyrion possibly resigns as Hand, and tries to free Jaime and get Cersei out of King’s Landing.

Drogon burns the city and Euron’s fleet.

Cleganebowl happens where both The Hound and The Mountain dies.

Jaime kills Euron, but gets badly wounded.

Jaime eventually finds Cersei and they die together.

Dany executes everyone in the city, upsetting Jon and Tyrion.

Tyrion is captured for freeing Jaime.

Tyrion tries to convince Jon to go against Dany since his existence is a threat to Dany.

Dany ignores Jon when he tries to talk sense to her.

Tyrion and Sansa schemes against Dany, to pit Jon against her, but the Tyrion will be betrayed by Sansa.

Jon is forced to kill Dany.

Tyrion’s trial is one of the important scenes, but Dany, Jon and Drogon are missing.

Ser Davos, Sam Tarly, 3 Stark children, Brienne, Robin Arryn, Grey Worm, Dornish guy and another man are present at the trial.

Tyrion probably dies from execution.

Apart from the leaks mentioned, there’s another leak saying that Bran will become the ruler of the Seven Kingdoms, as voted by the remaining main characters.

Apparently Jon may have gone up north (or he’s dead), leaving Bran as a potential king.

Once again, these are potential leaks that may well end up to be true.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 44 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️

مطالب مخفی

Tyrion possibly resigns as Hand, and tries to free Jaime and get Cersei out of King’s Landing.

Tyrion tries to convince Jon to go against Dany since his existence is a threat to Dany.

Tyrion and Sansa schemes against Dany, to pit Jon against her, but the Tyrion will be betrayed by Sansa.

Tyrion’s trial is one of the important scenes, but Dany, Jon and Drogon are missing.

Ser Davos, Sam Tarly, 3 Stark children, Brienne, Robin Arryn, Grey Worm, Dornish guy and another man are present at the trial.

Apart from the leaks mentioned, there’s another leak saying that Bran will become the ruler of the Seven Kingdoms, as voted by the remaining main characters.

Apparently Jon may have gone up north (or he’s dead), leaving Bran as a potential king.

اینو از کجا آوردی؟ تو فیلمنامه لو رفته که این نبود؟! 

خطر  اسپویل دیگه چیه؟ تو تاپیک اسپویل هستیم مثلا! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️

نمایش محتوا مخفی

احمقانه ترین چیز ممکن شاه شدن برن است این یه مشت چرت و پرته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

اینو از کجا آوردی؟ تو فیلمنامه لو رفته که این نبود؟! 

خطر  اسپویل دیگه چیه؟ تو تاپیک اسپویل هستیم مثلا! 

گفتم محکم کاری بشه اینارو کسی منتشر کرده که اسپویلهای قسمت 4 رو درست گفته بوده

در 4 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

چنتا اندینگ ضبط کردن قرار نیست که حتما این اتفاق بیفته احتمال داره اصلا پادشاهی وستروس ی چیز تشریفاتی بشه بدنش به برن یا شاید کلا نقشه کلاغ سه چشم رسیدن به تخت شاهی بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۹ at 17:47، sadrakhan گفته است :

فعلا که چرت پرت نبود ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

فعلا که چرت پرت نبود ?

به اتیش کشیده شدن گینگ لند تو حداقل سه تا اسپویل دیگه هم اومده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

به اتیش کشیده شدن گینگ لند تو حداقل سه تا اسپویل دیگه هم اومده

بی انصافی نکن دیگه ۸ مورد اول اتفاق افتاد بقیش هم به احتمال ۹۹.۹۹ درصد اتفاق میفته بعد سریال ی جوری زمینه سازی میکنه که آریا قراره کار دنریسو تموم کنه ولی سورپرایز اصلی جانه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان توی دیپ وپ فکر میکنم فصل اخر game of thorone پخش شده  

و تنها نشونه ای که میتونم بهتون بدم که فکر نکنید دروغ میگم اینه که قسمت بعد دنی توی تالار اصلی کاخ قدم میزنه در حالی که صندلی سالمه و بخشی از قسمت بالای کاخ خراب شده من که حدود چهار ماه پیش این رو دیدم فک کردم ساختگی هستش و فکر میکردم برفه که داره روی صندلی میشینه یعنی nigjt king رو مقصر میدونستم  البته هنوز نمیدونم واقعی باشه چون قسمت شبش رو ندیدم ولی اگه صحنه ای باشه که دنریس در حال قدم زدن باشه و گرد های اتیش در حال نششستن روی ایرون ترون یعنی که ویدیو های دیپ وب درست بوده سعی میکنم این ویدیو که از شیش ماه پیش لیک شده بود رد پیدا کنم و یه صحنه از ازور اهای داشت خیلی گیج کننده بود  ولی مثله اینکه حقیقت داشته    قسمت بعد میفهمیم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۹ at 16:26، وایت ولف گفته است :

⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️

نمایش محتوا مخفی

این یکی دیگه انگار واقعیه. چون تا الانش که همش درست بوده. ولی بنظرم پایان خوبی نخواهد بود اگه اینجوری باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Danny گفته است :

این یکی دیگه انگار واقعیه. چون تا الانش که همش درست بوده. ولی بنظرم پایان خوبی نخواهد بود اگه اینجوری باشه

اندینگش نمیشه مطمئن بود چون چنتا ضبط کردن بقیه ش ولی احتمال قوی درسته در مورد پایان هم سریال رفته رو کارگردانی و پروداکشن نمیشه انتظار داستان داشت

ی سورپرایز هم احتمالا خواهیم داشت در مورد نایت کینگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در در ۱۳۹۸/۲/۱۹ at 16:26، وایت ولف گفته است :

⚠️!!خطر اسپویل!!⚠️

نمایش محتوا مخفی

از کجا اوردی اینو پسر

حال کردم فقط دیر خوندم همش اتفاق افتاده دیگ اه??

مردن دنی توسط جان و تیریون و سانسا هم معلومه یا توسط اریا..چرا اصن از اریا چیزی نگفته..

ولی فک کنم راجب برن اشتباه میکنه هااا..برن یه چیزی میشه اخرش ولی پادشاه هفت اقلیم فک نکنم..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

از کجا اوردی اینو پسر

حال کردم فقط دیر خوندم همش اتفاق افتاده دیگ اه??

مردن دنی توسط جان و تیریون و سانسا هم معلومه یا توسط اریا..چرا اصن از اریا چیزی نگفته..

ولی فک کنم راجب برن اشتباه میکنه هااا..برن یه چیزی میشه اخرش ولی پادشاه هفت اقلیم فک نکنم..

به نظرت جان بعد کشتن دنریس رو تخت میشینه؟ جان بعد این اتفاقا احتمال دیوونه شدن خودشم زیاده

اینارو یکی که قسمت 4 رو به درستی پیشبینی کرده بود اسپویل کرد

منم فک میکنم برن پایان اصلی نباشه ولی گزینه دیگه ای هم نمیبینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، وایت ولف گفته است :

به نظرت جان بعد کشتن دنریس رو تخت میشینه؟ جان بعد این اتفاقا احتمال دیوونه شدن خودشم زیاده

اینارو یکی که قسمت 4 رو به درستی پیشبینی کرده بود اسپویل کرد

منم فک میکنم برن پایان اصلی نباشه ولی گزینه دیگه ای هم نمیبینم

جان اهل اینجور چیزا نیست..زیاد اون ابهت و غرور یک شاه رو نداره و فقط محبوبیت داره..فک نکنم بره رو تخت..

یه چیزی..تو پیش نمایش قسمت شیش ببین دارع برف میاد یا خاکستر..

اگه برف باشه میشه ب برن و نایت کینگ نسبتش داد هااا..

چی میشه اگه یهو بعد از همه اینا برن با یه لشگر از وینترفل بیاد که همه مردن میدونم خیلی این تئوری دوره ولی خب جالب میشد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

جان اهل اینجور چیزا نیست..زیاد اون ابهت و غرور یک شاه رو نداره و فقط محبوبیت داره..فک نکنم بره رو تخت..

یه چیزی..تو پیش نمایش قسمت شیش ببین دارع برف میاد یا خاکستر..

اگه برف باشه میشه ب برن و نایت کینگ نسبتش داد هااا..

چی میشه اگه یهو بعد از همه اینا برن با یه لشگر از وینترفل بیاد که همه مردن میدونم خیلی این تئوری دوره ولی خب جالب میشد..

فک نمیکنم برف باشه ولی حال کردم همه فک میکردیم ویژن دنریس در مورد برفه ولی در حقیقت خاکستر بود

خط داستانی جان تموم شده صرفا به خاطر دنریس نگه داشتنش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

فک نمیکنم برف باشه ولی حال کردم همه فک میکردیم ویژن دنریس در مورد برفه ولی در حقیقت خاکستر بود

خط داستانی جان تموم شده صرفا به خاطر دنریس نگه داشتنش

اره دقیقا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متن اسپویل قسمت اخر رو از کانال irfangot کپی کردم 

مخفی کننده

دروگون وارد سرسرای اصلی میشه و تخت آهنین رو ذوب میکنه.
جان اسنو بالاخره آریا رو بعد از اینکه به تخت پادشاهی هفت اقلیم رسیدن ، میبینه. 
آریا استارک طبق این فیلمنامه ی لو رفته در این قسمت هیچکاره بوده، دنریس همه ی افراد کینگزلندینگ رو اعدام میکنه و تیریون و جان از این بابت ناراحت هستند.
دنریس تیریون رو به خاطر آزاد کردن جیمی دستگیر میکنه ( قراره که محاکمه ی اون بدون حضور دنی و جان باشه ) تیریون سعی میکنه که جان رو متقاعد کنه که دنریسو بزاره کنار و بهش میگه تا وقتی دنریس هست خانواده ی تو به خاطر مشروعیت و ادعای تاج و تختت در خطر هستند.
جان به خاطر کاری که دنریس با کینگزلندینگ کرد وحشت زده شده 
دنریس سخنرانی میکنه که قراره به آزاد سازی برده ها از زنجیر ادامه بده.
حرفای تیریون جان رو متقاعد میکنه که خانوادش هیچوقت در امان نیستن تا وقتی که ادعای پادشاهی داره، جان سعی میکنه که با دنریس حرف بزنه اما دنریس اونو رد میکنه و فکر میکنه که کاراش توجیه دارن! جان در برابر دنریس سوگند وفاداری میخوره و بعدش دنریسو با  خنجر / شمشیر میکشه  !!!!
این کار برای جان خیلی زجر آوره چون جان واقعا عاشق دنریسه.

این قسمت فیلمنامه به ترتیب نوشته نشده :

یک شورا تشکیل میشه تا تصمیم بگیرن که کی پادشاه بشه ، تیریون سخنرانی میکنه و بعدش همه به برن رای میدن 
 در اخر جان دوباره یکی از نگهبانان شب میشه و به خاطر جرمی که انجام داده به کسل بلک تبعید میشه ( پایان خاندان تارگرین )
آریا برای همیشه میزاره میره ،سانسا به شمال حکمرانی میکنه
قبل از اینکه برن برای پادشاهی انتخاب بشه سم پیشنهاد جلسه گذاشتن رو میده.
برن به افراد شورا یعنی تیریون و سر داووس و سم و بران نظارت میکنه ، آنسالید ها میرن و شروع به آزاد کردن برده های شهر خودشون میکنن چون این برنامه ی دنریس بود قبل از اینکه جان بکشتش !
محاکمه ی تیریون در دراگونپیت هست . در محاکمه سر داووس ( که انگار هَند شده ) ،سم ، گری ورم ، برین ، رابین ارین و شاهزاده ی جدید دورن حضور دارن ! برن برمیگرده به گذشته ، در فصل اول وقتی که تیریون به کتلین گفت که هیچوقت علیه خانوادش کاری نمیکنه و زمانی که تیریون از مردم کینگزلندینگ عصبی شده بود چرا که تیریون اونا رو از دست استنیس نجات داده بود ولی اونا از تیریون روی برگردونده بودن و بعدش فکر کرد که مردم کینگزلندینگ سزاوارش بودن ( محاکمه ی جافری ) 
در وسط سخنرانی روی پاهاش میوفته ( تیریون میمیره ولی مطمئن نیستیم چطور ) ( پایان لنیستر ها )

پایان 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 2 ساعت قبل، great tom hanks گفته است :

متن اسپویل قسمت اخر رو از کانال irfangot کپی کردم 

مطالب مخفی

دروگون وارد سرسرای اصلی میشه و تخت آهنین رو ذوب میکنه.
جان اسنو بالاخره آریا رو بعد از اینکه به تخت پادشاهی هفت اقلیم رسیدن ، میبینه. 
آریا استارک طبق این فیلمنامه ی لو رفته در این قسمت هیچکاره بوده، دنریس همه ی افراد کینگزلندینگ رو اعدام میکنه و تیریون و جان از این بابت ناراحت هستند.
دنریس تیریون رو به خاطر آزاد کردن جیمی دستگیر میکنه ( قراره که محاکمه ی اون بدون حضور دنی و جان باشه ) تیریون سعی میکنه که جان رو متقاعد کنه که دنریسو بزاره کنار و بهش میگه تا وقتی دنریس هست خانواده ی تو به خاطر مشروعیت و ادعای تاج و تختت در خطر هستند.
جان به خاطر کاری که دنریس با کینگزلندینگ کرد وحشت زده شده 
دنریس سخنرانی میکنه که قراره به آزاد سازی برده ها از زنجیر ادامه بده.
حرفای تیریون جان رو متقاعد میکنه که خانوادش هیچوقت در امان نیستن تا وقتی که ادعای پادشاهی داره، جان سعی میکنه که با دنریس حرف بزنه اما دنریس اونو رد میکنه و فکر میکنه که کاراش توجیه دارن! جان در برابر دنریس سوگند وفاداری میخوره و بعدش دنریسو با  خنجر / شمشیر میکشه  !!!!
این کار برای جان خیلی زجر آوره چون جان واقعا عاشق دنریسه.

این قسمت فیلمنامه به ترتیب نوشته نشده :

یک شورا تشکیل میشه تا تصمیم بگیرن که کی پادشاه بشه ، تیریون سخنرانی میکنه و بعدش همه به برن رای میدن 
 در اخر جان دوباره یکی از نگهبانان شب میشه و به خاطر جرمی که انجام داده به کسل بلک تبعید میشه ( پایان خاندان تارگرین )
آریا برای همیشه میزاره میره ،سانسا به شمال حکمرانی میکنه
قبل از اینکه برن برای پادشاهی انتخاب بشه سم پیشنهاد جلسه گذاشتن رو میده.
برن به افراد شورا یعنی تیریون و سر داووس و سم و بران نظارت میکنه ، آنسالید ها میرن و شروع به آزاد کردن برده های شهر خودشون میکنن چون این برنامه ی دنریس بود قبل از اینکه جان بکشتش !
محاکمه ی تیریون در دراگونپیت هست . در محاکمه سر داووس ( که انگار هَند شده ) ،سم ، گری ورم ، برین ، رابین ارین و شاهزاده ی جدید دورن حضور دارن ! برن برمیگرده به گذشته ، در فصل اول وقتی که تیریون به کتلین گفت که هیچوقت علیه خانوادش کاری نمیکنه و زمانی که تیریون از مردم کینگزلندینگ عصبی شده بود چرا که تیریون اونا رو از دست استنیس نجات داده بود ولی اونا از تیریون روی برگردونده بودن و بعدش فکر کرد که مردم کینگزلندینگ سزاوارش بودن ( محاکمه ی جافری ) 
در وسط سخنرانی روی پاهاش میوفته ( تیریون میمیره ولی مطمئن نیستیم چطور ) ( پایان لنیستر ها )

پایان 

1. پادشاه شدن برن مسخره است. قطعا تو هفت اقلیم انقدر آدم مدعی وجود داره که برن جزو گزینه های اول نباشه (خوب همه خاندان های همه اقلیم های وستروس که از بین نرفتن که). گرچه انقدر چیزهای مسخره تو این قسمت های اخیر دیدیم که این مورد هم اصلا بعید نیست که اتفاق بیفته.

یه چیز دیگه هم هست که متوجه نمیشم:

2. خوب اگه آدرها از بین رفته باشن چه دلیلی داره که دیگه نایتز واچ و کسل بلک فعال باشن تا بخوان جان رو بهش تبعید کنن؟

3. ضمنا، چرا باید یه نفر به خاطر کشتن دنی ای که این همه آدم بیگناه رو قتل عام کرده به تبعید محکوم بشه. جز آنسالیدها و دوتراکی ها (که ملکه محبوبشون کشته شده) چه کسی از این تصمیم حمایت می کنه؟ چه کسی می خواد چک کنه که جان حتما تو تبعید بمونه؟ (به عبارت دیگه، ضمانت اجرایی این حکم چیه؟)

4. راستی تکلیف دروگون هم تو این اسکریپت ها مشخص نشده.

ویرایش شده در توسط Shield of the Life

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه سریال به فنا رفته پایانش هرچی باشه مهم نیست

فقط از اینکه اون سانسا بشه ملکه شمال عصبانی میشم. همه نابود شدن اما سانسا به آرزویی که روز اول داشت رسید ملکه شد

این اصلا سزاوارانه نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری