رفتن به مطلب
وایت ولف

اگر شما جای کاراکترهای سریال بودید

Recommended Posts

یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
وایت ولف » یکشنبه مرداد 29, 96 4:19 pm[/url]"]یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟

نکته اول که به ذهن میرسه اینه که چه زمانی؟ کاراکترا تو این سریال خیلی تغییرات میکنن.

ولی سوال جالبی بود.

نمیدونم جای کی ولی میدونم هیچوقت دنبال اتحاد با سرسی نمیرفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنريس بدترين تصميم كه گرفت اين بود كه ايسوس ول كرد و تصميم كه گرفت به وستروس حمله كنه! در حالي كه قدرت اين را داشت كه يه امپراطوري والاريا جديد در وستروس ايجاد كنه! من اگه جاش بودم پس از اينكه به خليج برده داران مسلط شدم بوسيله دوتراكي ها و اژدهايان كل شهر هاي ازاد را فتح ميكردم و امپراطوري به اسم امپراطوري والاريا جديد ميساختم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وایت ولف » یکشنبه مرداد 29, 96 4:19 pm[/url]"]یکی از کاراکترهای سریال رو در نظر بگیرید به نظرتون بدترین و بهترین تصمیمی که داشته چی بوده؟ اگه شما بودید چه تصمیمی میگرفتید؟

دنریس بنظرم بزرگترین اشتباهو کرد که همون موقع که انسالید و ناوگان یارا گریجوری رو داشت به کینگزلندینگ حمله نکرد. هدفش این بود که افراد بیگناه رو به کشتن نده در حالی که اگه با سه تا اژدها و نیروهای زمینی و دریاییش به ردکیپ حمله میکرد راحت با کشتن کمتر از اون جمعیتی ک توی های گاردن کشت میتونس کینگزلندینگ رو بگیره و عامل جنگ که سرسی باشه رو نابود کنه. مطمنا بعدشم یورون و تارلی ها تسلیم میشدن و قطعا تایرل ها هم به این زودی نابود نمیشدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نکته اول که به ذهن میرسه اینه که چه زمانی؟ کاراکترا تو این سریال خیلی تغییرات میکنن.

هدف محدود شدن به یک بازه زمانی خاص نیست دوس دارم خودمونو جای شخصیتا بزاریم و با توجه به خصوصیات اون کاراکتر بهترین و بدترین تصمیمشو در موقعیتهایی که حق انتخاب داشتن بررسی کنیم

من کاراکتر رمزی بولتون و انتخاب میکنم بهترین تصمیمی که گرفتم نحوه کشتن ریکون بود در کمترین حالتش اعصاب دشمنو به هم میریخت و تمرکز و روحیشونو تحت تاثیر قرار میداد و در بهترین حالتش آرایش لشکرشونو. برای بدترین تصمیم مورد زیاده اما فکر کنم تجاوز به سانسا در شب زفافو انتخاب کنم میتونستم با رفتار جنتل و تظاهر به خوب بودن دل دختری که بعد ترک وینترفل چیزی جز بدبختی تجربه نکرده بدست بیارم در مورد عروسی خونین باهاش همدردی کنم و خودمو مخالف و ناراحت از این حادثه نشون بدم و وعده انتقام از قاتلینو بهش بدم تا حمایتشو بدست بیارم و برای کشتن پدرم و حکومت بر شمال دوتایی نقشه بکشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ند استارک

مطمئنا به سرسی نمیگفتم میدونم بچه هاش از رابرت نیستن و تا اومدن پادشاه صبر میکردم...

رئگار

وقتی برگشتم به پایتخت آیریسو زندانی میکردم و فقط برای اینکه یه خویشاوند کش نباشم نمیکشتمش،بعدش کینگز لندینگو به همراه زندانیم ترک میکردم و همه نیروهامو یه جا جمع میکردم از های گارون گرفته تا رندل تارلی و ارتش پادشاهی و برای مقابله با شورش آماده میشدم با همه اعضای گارد پادشاهیم نه فقط دو تاشون و شایدم جیمی رو زندانی میکردم برای ترسوندن تایوین و گروگان نگه داشتنش...

استنیس

به هر روشی شده رنلی رو راضی میکردم با مذاکره و رسما به عنوان ولیعهد اعلامش میکردم با توجه به نداشتن فرزند ذکور...

لرد رویس از ایری

وقتی ادارد دستگیر شد بر علیه لایسا شورش میکردم و رابرت کوچولو رو از پادشاهیش حمایت میکردم و ارتش ایری رو میبردم و ملحق میکردم به راب استارک...

سر باریستان

هرگز آیریس رو تو قائله داستندیل نجات نمیدادم و یا تو نبرد ترایدنت اول میرفتم سراغ رابرت و شورشو تموم میکردم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
petyr_baelish » دوشنبه مرداد 30, 96 1:57 pm[/url]"]

دنریس بنظرم بزرگترین اشتباهو کرد که همون موقع که انسالید و ناوگان یارا گریجوری رو داشت به کینگزلندینگ حمله نکرد. هدفش این بود که افراد بیگناه رو به کشتن نده در حالی که اگه با سه تا اژدها و نیروهای زمینی و دریاییش به ردکیپ حمله میکرد راحت با کشتن کمتر از اون جمعیتی ک توی های گاردن کشت میتونس کینگزلندینگ رو بگیره و عامل جنگ که سرسی باشه رو نابود کنه. مطمنا بعدشم یورون و تارلی ها تسلیم میشدن و قطعا تایرل ها هم به این زودی نابود نمیشدن.

البته شما مختارید و اصلا نمیخوام دخالتی داشته باشم

ولی دنریس دو تا از کسانی که بر علیهش شمشیر کشیدن و حتی حاضر نشدن برن نایت واچ کشت و تقریبا اکثر دوستان عقیدشون این بود مد کینگ برگشته حالا فکر کنید میومد کینگز لندیگو به آتیش بکشه و میلیونها شخص که نظامی هم نیستن رو بکشه...

گرچه منم با عقیده شما موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر جای لیانا بودم، با ریگار فرار نمیکردم. براش توضیح میدادم که چقد این ایده احمقانه‌س و ازش میخواستم تا حمایت لردهای بزرگ رو داره، پدرشو بدون این که خون از دماغ کسی بیاد برکنار کنه. بعد نامزدیمو با رابرت به هم میزدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بجای ند بودم اون نایت واچو اعدام نمیکردم و اول گوش میدادم که بخاطر فرار از وایت واکرا اومده تا اینجا رسیده و دیگه همه چی صرف جنگ با وایتا میشد و اون همه جریان پیش نمیومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پارسا تارلی » دوشنبه مرداد 30, 96 4:49 pm[/url]"]اگه بجای ند بودم اون نایت واچو اعدام نمیکردم و اول گوش میدادم که بخاطر فرار از وایت واکرا اومده تا اینجا رسیده و دیگه همه چی صرف جنگ با وایتا میشد و اون همه جریان پیش نمیومد

نظرتون محترمه

ولی اگه اینجور میشد قطعا فیلم هیجانش بسیار کمتر می شد و مطمنا به 8 فصل نمیرسید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sr Baristan » دوشنبه مرداد 30, 96 3:17 pm[/url]"]
petyr_baelish » دوشنبه مرداد 30, 96 1:57 pm[/url]"]

البته شما مختارید و اصلا نمیخوام دخالتی داشته باشم

ولی دنریس دو تا از کسانی که بر علیهش شمشیر کشیدن و حتی حاضر نشدن برن نایت واچ کشت و تقریبا اکثر دوستان عقیدشون این بود مد کینگ برگشته حالا فکر کنید میومد کینگز لندیگو به آتیش بکشه و میلیونها شخص که نظامی هم نیستن رو بکشه...

گرچه منم با عقیده شما موافقم

تا حدی درسته، ولی حمله به کینگز لندینگ اجتناب ناپذیره، بالاخره باید اونجا رو بگیره یه جوری و قطعا افراد زیادی کشته میشن، اما الان از دو طرف جمعیت بسیار زیادی کشته شدن و قوای زنده ها به شدت تحلیل رفته برای مقابله با مردگان. بنظرم تاثیرات این اشتباهش که باعث شد بهترین و سریعترین کشتی های وستروس از دست بره و همچنین باعث شد قوای تارلی ها به طور کامل از بین بره و لنیستر ها هم عملا فقط دریا و کینگزلندینگ رو داشته باشن رو بعدا میبینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
پارسا تارلی » دوشنبه مرداد 30, 96 4:49 pm[/url]"]اگه بجای ند بودم اون نایت واچو اعدام نمیکردم و اول گوش میدادم که بخاطر فرار از وایت واکرا اومده تا اینجا رسیده و دیگه همه چی صرف جنگ با وایتا میشد و اون همه جریان پیش نمیومد

اتفاقا قبل اعدام نایت واچ به لرد استارک میگه وایت واکر دیدم ولی ادارد بهش اعتنایی نمیکنه و میگه ی آدم دیوونه اون چیزی که دوست داره میبینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جا که یه گله آدم را رد خودم ببرم اونطرف دیوار و ی اژدها رو ب کشتن بدم

ی نفر رو توی دیووار میکشتم یا قبر مردهها را میشکافتم پنج مین بعد تبدیل ب وایت می شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
halfblood » سه شنبه مرداد 31, 96 8:46 am[/url]"]به جا که یه گله آدم را رد خودم ببرم اونطرف دیوار و ی اژدها رو ب کشتن بدم

ی نفر رو توی دیووار میکشتم یا قبر مردهها را میشکافتم پنج مین بعد تبدیل ب وایت می شد!

الان چجوری این اتفاق میفته؟ هر کسی بمیره که به وایت تبدیل نمیشه دوست عزیز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ا گه جای نایت کینگ بودم میزاشتم دوستام هم دوتا تیر بزنم ناموسا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اگه جای ند بودم بعد از مردن رابرت استعفا میدادم. دست بچه هامو میگرفتم برمیگشتم وینترفل. خاندان براتیون و لنیستر همدیگرو بترکونن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چالش قشنگيه

1- ند استارك

به سرسي مهلت توطئه چيني نمي دادم. همون موقع كه رابرت تو شكار بود دستگيرش ميكردم (حتي اگه ميترسيد كه به قتل برسن ميتونست تو يك مكان مخفي زندانيشون كنه)

2- جان اسنو

اون سفر احمقانه به انسوي ديوار رو نميرفتم

3- راب استارك

لعنتي با اون دختره احمق نبايد ازدواج ميكردي

4- كاتلين استارك (كسي كه مسبب اصلي جنگ 5 پادشاهه)

تيريون رو دستگير نميكردم

5- سانسا استارك

در اسرع وقت ميمردم كه همه نفس راحتي بكشن

6- آريا استارك

فكر كنم اون جور مبتدي سانسا رو نميترسوندم.

7- سرسي لنيستر

اون جور احمقانه به اسپارو اعظم قدرت نميدادم كه بلاي جون خودم و خانواده ام بشه

8- جيمي لنيستر

موقعي كه پدرم بهش جانشيني رو پيشنهاد داد ميپذيرفتم

9- تايوين لنيستر (بنظر من كه بهترين شخصيت پردازي سريال رو داشت حيف كه مرد)

همه كاراش درست بود

10 - تيريون لنيستر

پيشنهاد حمله به كينگز لنديگ با تمام قوا رو به همراه قواي تايرل و مارتل ميدادم . يك محاصره خورد كننده ميتونست بدون كشتار هم باعث نابودي سرسي بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اول از همه اگه ریگار بودم به پدرم اجازه نمیدادم همسرمو انتخاب کنه خودم انتخابش میکردم..همون لیانا رو قبل از این که نامزد رابرت بشه میگرفتم که مملکتم به باد ندم اینجوری حمایت شمالم داشتم دوم این که خیلی ریییززز بابامو از سلطنت برکنار می کردم..تایوین هم به عنوان دستم انتخاب میکردم.

اگه ند بودم نمیرفتم به سرسی بگم که جریانو میدونم..مستقیم میرفتم پیش رابرت بهش میگفتم چون باور دارم اگه رابرت میفهمید اونا بچه های خودش نیستن نمیکشتشون چون رابرت بیرحم نبود.

اگه راب بودم زیر عهدم نمیزدم برم با تالیسا ازدواج کنم عین آدم یکی از اون فری ها رو میگرفتم جنگم میبردم..سر اون لرد کاراستارکم نمیزدم فقط زندانیش میکردم وقتی هم جنگ تموم میشد میفرستادمش دیوار.

اگه سانسا بودم با سگ شکاری فرار می کردم عین خنگا همون جا نمیموندم..کلآ سانسا اشتباه زیاد داره.

اگه آریا بودم مستقیم میرفتم سرسی رو می کشتم.

اگه کتلین بودم جیمی رو آزاد نمی کردم.

اگه رابرت بودم عین آدم با سرسی رفتار می کردم.

اگه جان بودم نمیرفتم اون ور دیوار دنبال مرده یا حداقل اگه میرفتم با اسب میرفتم

اگه دنریس بودم همون اول با تمام ارتشم به مقر پادشاهی حمله میکردم.

و در آخر اگه اوبرین مارتل بودم بالا سر کوه سخنرانی نمی کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولا با نظر پرنس ریگار، درباره اوبرین کاملا موافقم. چون در اون صورت تیریون، اولا پدرش، تایوین بزرگ رو نمیکشت (هر چند روابطش با سرسی و تایوین بدتر از قبل میشد) و بعدش به دنریس ملحق نمیشد که این جوری با مشاوره اشتباه، ارتش ملکه و یکی از اژدهایانش رو به فنا بده..

ثانیا اگر جای جان بودم اولا سعی میکردم هیچوقت از اون غار خارج نشم.. اگر هم تقدیر بر خارج شدن بود، بعد از اومدن دنریس سریع سوار دروگون میشدم و به خاطر کشتن چندتا واکر معطل نمیکردم..

اگر جای شاه شب بودم، اول دروگون رو میزدم..

از همه مهمتر - اگر جای آریا بودم همون اول کار رو یکسره میکردم نمیذاشتم این همه داستان پیش بیاد.. سه تا اسم به جاکن میدادم : 1- تایوین (که توی همون قلعه بود و کشتنش واسه جاکن مثل آب خوردن بود). 2-جافری. 3- سرسی. (همشون متاسفانه لنیسترن)

با این سه اسم قدرت به طور کامل از دست لنیسترها خارج میشد و کسی تامن ضعیف رو به عنوان شاه بعدی قبول نمیکرد و وستروس به سمت یکپارچه شدن حرکت میکرد. آریا هم انتقام خودش رو میگرفت..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
و در آخر اگه اوبرین مارتل بودم بالا سر کوه سخنرانی نمی کردم
اولا با نظر پرنس ریگار، درباره اوبرین کاملا موافقم.

دقیقا منم موافقم و البته بهترین تصمیمی که گرفت مبارزه با کوه بود بالاخره میتونست انتقام خواهرشو بگیره

تایوین لنیستر :

به نظرم بهترین تصمیمش فرستادن تیریون به کینگزلندینگ به عنوان دست بود

بدترین تصمیم خیلی سخته خدای کاراکتره این بشر ولی سر قضیه جافری خام سرسی شد اگه نفرت و پیش فرضها رو کنار میذاشت میتونست قاتل واقعی جافریو پیدا کنه

کینگ رابرت :

بهترین تصمیم ازدواجش با سرسی بود

بدترین تصمیم کشتن ریگار میتونست اسیرش کنه

جان اسنو :

بهترین تصمیم شکستن قسم و رفتن به غار

بدترین تصمیم حمله ابلهانه در جنگ حرامزاده ها

راب استارک :

بهترین تصمیم شبیخون به جیمی و اسیر گرفتنش

بدترین تصمیم بی احترامی به والدر فری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اگر جای جان بودم با کمال میل دنریس رو به همسری می پذیرفتم

فقط باید زن خونه میشد و مهرش هم 14 تا سکه بیشتر نباشه - حاضر میشدم مثل قسمت 7 سریال سایه ی بالای سرش بشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها تغییری که واقعا دلم میخواست انجام بدم این بود جای منس ریدر بودم

و بعد از متحد کردن بجای جنگ

دسته دسته افراد پیر و بچه های کوچک رو میفرستادم جلوی تونل تا بلاخره نایت واچ دلشون برحم بیاد و واقعیت رو بفهمن و بفهمن برای فتح و کشورگشایی نیومدم و فقط برای نجات مردم آنسوی دیوار دارم تلاش میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درمورد ند نظر نمیدم خلی دلرحم بود

در مورد خدابیامز راب مرحوم میگم حالا دلش خواسته اون زن گرفته مجبور نبود که با عجوزه های فری ازدواج کنه ولی من که تا اون حد تو جنوب پیشروی کرده بودم برنمیگشتم شمال که یه قلعه ویرانو بگیرم البته بولتونا هم قول زدن ولی باز فهمیده قلعه ویرونه است و میخواست به سمت کسترلی راک بره و چون تیوینم ارتشسو برده بود کسترلی راکو میگرفت کلا یه بار به حرف کاتلین گوش ندادو تئونو آزاد کرد و به نفعش نشد بار دومم گوش کرد رفت وینترفلو بگیره به ضررش شد کلا کتلین خیلی برا راب نحض بود جیمیو آزاد نمیکرد ریووران سقوط نمیکرد ادمور دست لنیسترا و فریا بود وجیمی هم دست تالیا پس بیخیال ریوران میشدن و وقتی دیدم ازم لرد فری عضر خواهی میخواد بهانه خوبی بود که بگم بهم اهانت کرده و یه شاه از یهلرد عضر نمیخواد و دوقلوهارو تصرف میکردم لرد کار استارکو گردن نمیزدم این یدونه رو همه باهم موافقن چون لرد ریکار ادم داغ دیده ای بود.

در مورد لرد ریکار کاراستارک میفهمیدم که پسرم تو میدون جنگ و جوانمردانه کشته شدن و کسیو که تو میدان جنگ نابرابری مثل ویسپرینگ وود که خود اینا از پشت حمله کرده بودن از طرف اینا کشته میشد دیگه انتقام نمیخواد و حتی انتقامم اگه میخاستم سر دوتا بچه لنیتسر خالی نمیکردم

اوبرین رو بگم اه بخیال کوه میشد و اون همه نزدیک نمی رفت نمیمرد.

ولی اون دیالوگش خیلی باحاله که گفت میخوام بیاد بیاریش الیا مارتل کسی که آزارش دادی و کشتیش به یاد بیار ویه دفعه کوه پاشو میگیره و میگه به یاد میارم الیا مارتل در حالی که دستم به خون مغز بچش آلوده بود کشتمش.

درمورد رندیل تارلی اول با لنیسترا متحد نمیشدم ولی بعد که شدم منم زانو نمیزدم.

درمورد سرسی تو فصل به جیمی نمیگفتم که نقشم چیه و میخوام گلدن کمپانیو بیارم چون جیمی رفت شمال واحتمال داره افشا کنه.

درمورد جیمی شیر بی پنجه در ویسپرینگ وود تو هر صد متر چندتا دیده بان میزاشتم

در مورد سر استفورد لنیستر که یکی از اردوگاههای بزرگ لنیستر رو از دست داد. دیدبان شبانه میزاشتم که به اون وضع فجیع و تو چادرم حتی بدون اینکه دست به شمشیرم ببرم کشته نشم.

درمورد سرکوان لنیستر با سرسی با ملایمت رفتار میکردم و طوری نشون میدادم که مطیعشم وقتی رسیدم به کستری راک کارمو میکردم

درمورد لرد تیوین لنیستر وقتی یکیو از خودت کینه ای میکنه یا باید کلا حذفش کنی یا کینه ایش نکنی چون بعد اسیبشونو میزن و این خودش بزرگترین اشتباه تیوین لنیستر بود که بعضیا میگن اشتباه نداشت و این خودش برای لرد بزرگی مثل تیوین خیلی بد بود این اشتباه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
halfblood » سه شنبه مرداد 31, 96 8:46 am[/url]"]به جا که یه گله آدم را رد خودم ببرم اونطرف دیوار و ی اژدها رو ب کشتن بدم

دوست عزیز گویا با سریال واکینگ دد اشتباه گرفتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gemini » چهارشنبه مرداد 31, 96 2:23 am[/url]"]اولا با نظر پرنس ریگار، درباره اوبرین کاملا موافقم. چون در اون صورت تیریون، اولا پدرش، تایوین بزرگ رو نمیکشت (هر چند روابطش با سرسی و تایوین بدتر از قبل میشد) و بعدش به دنریس ملحق نمیشد که این جوری با مشاوره اشتباه، ارتش ملکه و یکی از اژدهایانش رو به فنا بده..

ثانیا اگر جای جان بودم اولا سعی میکردم هیچوقت از اون غار خارج نشم.. اگر هم تقدیر بر خارج شدن بود، بعد از اومدن دنریس سریع سوار دروگون میشدم و به خاطر کشتن چندتا واکر معطل نمیکردم..

اگر جای شاه شب بودم، اول دروگون رو میزدم..

از همه مهمتر - اگر جای آریا بودم همون اول کار رو یکسره میکردم نمیذاشتم این همه داستان پیش بیاد.. سه تا اسم به جاکن میدادم : 1- تایوین (که توی همون قلعه بود و کشتنش واسه جاکن مثل آب خوردن بود). 2-جافری. 3- سرسی. (همشون متاسفانه لنیسترن)

با این سه اسم قدرت به طور کامل از دست لنیسترها خارج میشد و کسی تامن ضعیف رو به عنوان شاه بعدی قبول نمیکرد و وستروس به سمت یکپارچه شدن حرکت میکرد. آریا هم انتقام خودش رو میگرفت..

درسته ولی اونوقت دیگه داستانی نبود که ما بخونیم و خیلی غیر واقعی میشد.

این حماقت ها تو زندگی همه هست.به نظرم آریا زیادی ذوق زده شده بود که میتونست سه نفر از کسانی رو که براش دردسر ایجاد کردن یا اذیتش کردن رو بکشو و چون سنش هم کم بود به ذهنش نرسید که اگه کسی که مسبب اصلی و ریشه همه این کارهاست رو نابو کنه همه راحت میشن و سطحی فکر کرد و دقیقا کاری که همه یا حداقل اکثر بچه ها میکنن رو کرد واسم کسانی رو که فقط مامور بودن رو داد.این حالت خیلی واقعی تر بود چون من خودمم برام پیش اومدی که کاری بکنم که سودی بام داره وپدر حالی که دسترسی به کاری دارم که سودش برای من خیلی بیشتر و اکثرا هم همه این رو تجربه کردن این هم یکی از قدرتهای نویسندگیه مارتینه که واقعا جزو شاهکار هاشه که همین دلیل میشه که این داستان با داستان های فانتزی دیگه تفاوت هایی داشته باشه و به زندگی واقعی خیلی نزدیک تره.در آخر بگم این کار آریا و این که بعدا خودش هم غبطه میخوره که میتونست با این کار جنگ رو پایان بده وزندگی کلی آدم رو وخانواده خودش رو نجات بده و وستروس رو به یک پارچه شدن نزدیک تر کنه خیلی به این شبیه که سر باریستیان سلمی اکثرا غبطه میخوره که اگه در تورنومنت بیتشر دقت میکردو دونفر دیگه که فک کنم یکیش سر آرتور دین بود و اون یکی هم ریگار رو شکست بده میتونست از ابزار علاقه ریگار به لیانا حلو گیری کنه و جنگ در نیافته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری