رفتن به مطلب
alex targerin

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?  

83 رای

1. 1. به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?

• 1
      5
    • 2
      0
    • 3
      2
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      5
    • 7
      13
    • 8
      12
    • 9
      12
    • 10
      31

Recommended Posts

خب دیگه فصل هفتم با تمام خوبیاش به ایستگاه آخرش رسید

بعدش ممکنه دو سال انتظار بکشیم

این تاپیکو زدم که بعد از پخش قسمت آخر اینجا بحث کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

همچین افتضاحی باورم نمیشه. بدترین قسمت گات تو تمام سیزن‌ها. همه‌چی آبکی. انگار حتی حوصله نداشتن داستان بنویسن دیگه. نیم ساعت رو با تئون و کشتی‌گرفتنش تلف کردن. مرگ و التماس بیلیش بی‌نهایت مسخره. مثلا باهوش‌ترین شخصیت وستروس بود. حتی عروسی ریگار و لیانا رو هم قشنگ درنیاوردن. فقط بحث فاصله‌ گرفتن از کتاب نیست. سیزن ۶ هم از کتاب نبود ولی قسمت آخرش رو خیلی قشنگ ساختن. این اپیزود اصلا انگار حوصله نداشتن دیگه. صرفا یه چیزی ساختن بره. آدم حس می‌کنه بهش خیانت شده چندسال عمرشو پای ریز ترین جزئیات گات گذاشته. تنها امیدم به کتابه که امیدوارم مارتین تمومش کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس از دو قسمت مسخره بلاخره يه قسمت درست حسابي را شاهد بوديم! لرد بيليش از بزرگترين شاگرد خودش رو دست خورد، فكر نميكرد سانسا انقدر باهوش باشه، هر چند تقريبا دو فصله كه به يه عنصر بي خاصيت در سريال تبديل شده بود ولي در هر صورت پايان قابل قبولي كاركترش داشت! مذاكره سرسي با تيريون تقريبا خيلي فانتزي بود چون مسلما سرسي هيچ علاقه اي به تييريون نداره و اگه نكشتش بخاطر مصلحت خودش بود و همه اينا نقشش بود.

اپيزود حذفياتي نسبت به فيلمنامش داشت كه مهمترينش سقط شدن بچه سرسي بود! نكته اصلي اينكه سازندگان تصميم گرفتن از اين ايده منصرف بشن يا اينكه نمايش اين موضوع را به فصل بعد معكول كردن!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که دیدند و اسپویلها رو خواندند لطفا بفرمایند داستان همون چیزیه که توی اسپویلها آمده بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیفهمم آخه دلیل این کار سازنده ها چی میتونه باشه اومدن تعداد قسمت ها رو کم کردن بعد تایم قسمت آخر رو ده دقیقه بیشتر کردن تا سر سری همه چیز رو نشون بدن خوب عزیز من یه قسمت بیشتر میساختی آبکی جمعش نمیکردی

نکات مثبت این قسمت با اینکه خیلی کم بودن

1- خوب نشون دادن چاله اژدها

2- مکالمه سگ و برین در مورد آریا

3-نشون دادن احساس دوگانه تیریون نسبت به خاندانش و دنریس

4- با ابهت نشون دادن ارتش دنریس با ورود طوفانی دوتراکی ها

نکات منفی هم که خدا بده برکت

اصلی ترینش همین صحنه های حمله آخر که کلا سر سری گفتن خوب بزار بزنیم دیوار رو بریزیم تو 3 ثانیه و ول کنیم الکی تا 2 سال دیگه بریم

بازی مزخرف بازیگر نقش یورون

بی دلیل نشون دادن صحنه جنگ تئون که میشد اضافه کرد اونرو به قسمت رویای برن

اگه عروسی ریگار و لیانا رو نشون نمیداد کلا بهتر بود برن یه لحظه چشماش سفید میشد و برمیگشت میگفت آره سم درست میگه نه این که آبکی فقط یه چیزی نشون داده بشه

تیریون راستی چرا ناراحت شد از رابطه جان و دنریس

و مواردی بسیاری از این دست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمتی به شدت عالی. من که حال کردم. ورود ارتش دوتراکی ها و دیالوگ ها مخصوصا دیالوگ های بران.

با اینکه اسپویل رو حدودا خونده بودم دوبار تعجب کردم و ترسیدم اسپویله دروغ باشه. یکی انتظارشون برای سرسی که انگار تله بود و ترسیده بودن و یکی هم مذاکره خصوصی تیریون که با خودم گفتم دیگه کارش تمومه.

اولش گفتم سرسی چقدر دیوونه هست ولی وقتی خودت رو بزاری جاش میبینی واقعا منطقی هست. منم جاش بودم احتمالا این کار رو میکردم. بالاخره یا دنریس شاه شب رو نابود میکنه که کلی از ارتشش رو از دست میده و یا شاه شب برنده میشه که قبل از پایتخت همشون رو با آتیش وحشی آتیش میزنن و 20000 تا هم مزدور داره. سرسی اصلا فکرش رو نمیکنه که ارتش مردگان بزرگتر میشه یا نایت کینگ اژدهای مرده داره.

.....

تنها حسرتم اینه که چرا سکانس ازدواج لیانا و ریگار رو خوب کار نکردن. میتونست خیلی خوب باشه. تازه بازیگر ریگار رو هم میتونستن خیلی بهتر انتخاب کنن وقتی قراره یه سکانس بازی کنه. ریگار بدبخت با این همه ابهت یه بازیگر دست چندم براش گذاشته بودن

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول این که کاش اسپویل ها رو نمیخوندم تا لحظه های کاملا غیر منتظره و غافلگیر کننده و پرهیجان این قسمت که مهمترینش لرد بیلش بود رو از دست نمیدادم کی فکرشو میکرد لحظه اخر سانسا اسم بیلیش رو بیاره ؟ غافلگیر گیری بعدی هم رابطه جان و دنی که البته به خاطر اینکه یه تارگرین اصیل به دنیا بیاد تا نسلشون ادامه پیدا کنه تو داستان اورده بودن - با شرافت جان اسنو ( با این اسم بیشتر حال میکنم) حال کردم هر چند ممکن بود به خاطر عشقش به دنی همه چی و زحمتایی که تاحالا کشیده بود به گافت بده اون صحبت هایی هم که با تیان کرد عالی بود بخشش و این که راب بخشی از وجودته که نمیتونی ازش فرار کنی ولی تو اوج این جنگ تیان رفت دنبال نخود سیا تو یه داستان فرعی که البته ممکنم هست ربطش بدن به جنگ اصلی اونجا که یورون قد بازی در اورد خیلی باحال بود و بعد ترسیدنش که باید حدس میزدم نقشه باشه سرسی خیلی ناجوانمردانه عمل میکنه برعکس جیمی که خودشو نشون داد - گلدن کمپانی باید خیلی خفن باشه و بیان شیر تو شیر میشه داستان دوست دارم بدونم شپیور اژدهای یورون رو تو داستان بیارن - اژدها دقیقا چه جادویی تولید میکرد ؟ برق ؟

اون صحنه نشون دادن ریگار و بعدم جان خیلی احساسی و قشنگی بود همیشه دوست داشتم یه چیزایی از ریگار ببینم محبوب ترین شخصیت سریاله برام امیدوارم که اسپین افش رو بسازن و نمرده باشه تو جنگ با اون خپل چون هیچکیم جسدشو پیدا نمیکرد

جا داره یه خدا بیامرزی برا عمو بنجن هم بگیم خیلی الکی مرد تو قسمت قبل بهش اجحاف شده بود . همین دیگه ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سکانس اخر جان تو فصل شش یادتون میاد؟ چطور با اقتدار وایستاده بود و همه شعار میدادن دِ کینگ این نورث

حالا سکانس اخر جان تو فصل هفت، لخت رو تخت بود.

تا کی می خوایم الکی تجیه کنیم که مخاطب های سریال با کتاب فرق دارن این سکانس جان و دنریس فقط واسه مامان بزرگ ها بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مدافع » دوشنبه شهریور 6, 96 10:11 am[/url]"]دوستانی که دیدند و اسپویلها رو خواندند لطفا بفرمایند داستان همون چیزیه که توی اسپویلها آمده بود؟

اره فقد اونجا که گفته بودن سرسی تو تخت خون بیدار میشه و بچش میمیره نبود نمیدونم حذف کردن اون صحنه رو یا الکی بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها اتفاق غیر قابل پیشینی این بود که لیتل فینگر بلاخره به حقش رسید

جیمی خوب در مقابل سرسی ایستاد

صحنه فرو ریختن دیوار خیلی ضایع بود

امیدوارم فصل بعد کیفیت بهتری داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینم از قسمت آخر..

قسمت نسبتا خوبی بود.. اما دوستان بدونن که انتظار بالای ما از این سریال باعث میشه توقعاتمون هم بالا بره وگرنه این قسمتهای از نظر ما ضعیف خیلی از سریالای دیگه بهتره.

مکالمه توی چاله اژدها جالب بود..جان مثل همیشه خراب کرد.

صحنه آخر که دیوار فرو ریخت میتونست خیلیییییییییییییی بهتر بشه اما متاسفانه میخاستن سریع پیش ببرن..

در مورد بیلیش التماس کردنش رو دوست نداشتم و امیدوارم بودم که اینکارو نکنه ولی آریا چقدر سریع انجامش داد.

جان و دنریس که حرف نزنم بهتره.

در مورد صحبتهای برن و سم انتظار داشتم خیلی هیجان انگیز تر باشه..در کل امیدوارم فصل بعد با توجه به زمان مناسبی مه دارن سریال رو خیلی بهتر بسازن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب منم فیلمنامه رو از قبل خونده بودم هیجانش کم شده بود ...اخه چرا جلوی خودمو نگرفتم که ببینم

منم با نظر دوستان موافقم داستان ابکی بود...کارگدانی ضعیف این فصل واقعا چند لول از فصل های قبل پایین تره

برید یه نگاه به فصل ها قبل بندازید

قسمتی که مردهه اومد سمت سرسی واقعا هیجان داشت...

میدونستم بیلیش میمره ...چقدر با حقارت...فقط میخندیدم چجور التماس میکرد حقش بود همچین مرگی .... ولی بیلیش فصل های قبل نبود که من ستایشم میکردم و خدای سیاست بود

ازدواج لیانا و ریگار افتضاح به تمام معنا اصلا خوب نبود نه سکانسش نه بازیگر ریگار... من علاقه ی شدیدی به ریگار داشتم بازیگره شبیه ویسیریس بود البته سنشم بالا میزد

جان و دنی... من خودم موافق این دو هستم و بنظرم خیلی بهم میان ولی اصلا نتونستن کانکشنون رو قوی دربیارن مصنوعی بود با سکانس اخرشون هم حال نکردم .نفسا خوب بود ولی بازیشون قشنگ نبود نمیدونم چرا...

دیوار...چقدر تئوری خوندیم براش اومد فرتی اتیشش زد برو بچ تیک ثانیه پریدن اون ور دیوار

فقط امیدوارم فیلنامه لوو رفته فصل بعد درست نباشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرگ بیلیش رو خراب کردن حداقل انتظار بیشتر از این رو از بیلیش داشتیم. یه فصل اومد عین درخت الکی توی وینترفل موند هیچکار نکرد آخر سر هم انقدر راحت کشته شد؟ ما حتی انتظار شاه شدنش رو داشتیم

فصل 7 اصلا اونطور که انتظار داشتیم نبود.

وقتی گفتن فصل هفتم دیرتر میاد و تعداد قسمت هاش هم کمتره انتظار 7 تا قسمت شوکه کننده رو داشتیم اما نه تنها اونطور نبود بلکه یکی از ضعیف ترین فصل ها بود.

تیم گات کارگردان ها و نویسنده های خوبی هستن اما مارتین رو ول نکنن برن حداقل این 6 تا قسمت پایانی رو طبق داستان اون به پایان برسونن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان فقط 6 قسمت مونده سعی کنید ازش لذت ببرید و ایراد بنی اسرایلی نگیرین. من خودم اگه جای جان بودم از دنریس خوشم میومد و به نظرم هر کدوم از شما دوستان هم هم جای جان و دنریس بود همینطور میشد و اصلا اتفاق چیپی نیست و به نظر من منطق نابود شدن لشکر استنس با وایلد فایر با منطق نابودی دیوار توسط اژدها یکیه ولی اولیش خیلی خوب و شاخه چون مارتین نوشته و دومی خیلی ضایس چون تو سریال بوده و یا منطق اینکه تایون مثل فلش سر وقت برسه و باقی مونده ارتش استنیس رو تو کینگزلندین نابود کنه و یا منطق شکست ارتش 100 هزار نفری منس ریدر توسط ارتش استنیس و نجات جان سر بزنگاه خیلی بالاس ولی منطق رسیدن یورن گریجوی به کسترلی راک خیلی بده چون مارتین ننوشه.

بیخیال سریال همونیه که از اول بوده و منطقش تغییری نکرده.تاپایان بهترین سریال تاریخ 6 قسمت مونده توصیه میکنم فقط لذتشو ببرین.

این قسمت هم عالی بود و 9 میدم بهش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همين الان ديدن اپيزود 7 رو تموم كردم. براي من كه كل شش فصل قبل رو در عرض دو ماه ديدم وبلافاصله رسيدم به اول فصل هفت خيلي سخته كه 2 سال منتظر بمونم.

بنظر من اين اپيزود بهتر از اپيزود قبلي بود.

هرچند عالي نبود ولي راضي كننده بود.

از كشته شدن بيليش جا خوردم اين سكانس رو خوب در آورده بودن ولي خيلي زود تمومش كردن انتظار تعليق بيشتري داشتم ضمنا التماس كردن بيليش زياد جالب نبود.

به دوستايي كه از زودگذر بودش صحنه ازدواج ريگار و ليانا ناراحت شدن احترام ميزارم چون خودم هم برام غير منتظره بود. ولي اذيتم نكرد.

متاسفانه چون اين فصل حسابي اسپويل شده بود به غير از مرگ بيليش چيزي برام غيرمنتظره نبود.

و نكته آخر

من از اولش از دنريس خوشم نميومد و الان هم اصلا از رابطه جان و دنريس خوشم نيومد مخصوصا كه عمه اش هم هستش ولي اين صنحه دو تا سوال برام پيش آورده

1- مگه جان به خاطر حرومزاده بودن خودش با ارتباط نامشروع مخالف نبود؟ پس چي شد يهو؟

2- تيريون از چي ناراحته؟ احساس ميكنم بعد از ملاقاتش با سرسي يك جورايي داره خيانت ميكنه مخصوصا وقتي فهميد سرسي بارداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا نمیخوام بحث ضعیف بودن فیلمنامه ، رابطه (خیلی مسخره) جان و دنی و خیلی موارد دیگه رو در نظر بگیرم همه چیز به کنار ، اصلا ما اشتباه میکنیم

دیوار چرا فرتی خراب شد ، حالا خراب شدنش ب کنار

اما ، این جادوی دیوار چی شد ؟

اگر دیوار جادویی بود با فرو ریختنش هم قاعدتا جادوش باید باقی میموند ، مثل غار کلاغ سه چشم که از یک جایی از ورودی غار ب جلوتر مرده ها نابود شدن و نتونستن بیان جلوتر ، اون ماده ای که نمیدونم چی بود از دهن ویسیریون واکر بیرون میومد هر چی بود قاعدتا نباید خاصیت از بین بردن جادوی دیوار رو میداشت ، سرعتشم سه برابر سرعت اژدهایان دیگه شده بود

ختم کلام مثل اینکه صحبت جورج مارتین کاملا بحق بود ، که گفته بود وقت نمیکنم فصل هفت رو ببینم و همون زمان توییت کرده بود و از سریال The Last Kingdom تعریف کرده بود و گفته بود از فن فیکشن ها (امثال دی اند دی) بسیار متنفر هست ، فکر کنم فیلمنامه رو نویسنده های یوسف پیامبر مینوشتن بهتر از آب در میومد .

حداقل فصل پیش دو مورد هودور و والدین جان رو مارتین به ( دی اند دی ) کله پوک گفته بود آدم کیف کرد ، این فصل ک چیزی نگفته بود دیدیم اینها حتی نمیتونن 10 قسمت جور کنن

اوایل سریال جلوه های ویژه کمی داشت ، اما داستان عالی ، هر قسمت یک مورد جدید ، یک سری دیالوگ عالی (که همشون از کتاب بود) به تعداد زیاد آدم حال میکرد

این فصل دقیق برعکس شد ، جلو های ویژه خوب بود اما داستان ضعیف ..

بهتره منتظر همون کتاب باشیم و دعا کنیم مارتین عمرش به دنیا باشه و تموم کنه داستان ها رو

پ.ن.

قیافه من دقیق مثل قیافه تیریون بود وقتی سکانس جان و دنی رو دید

دو قسمت پیش جان ب داووس میگه شاه شب رو دیدم ، وقت برای عشق بازی نیست ، بعد از تجدید دیدار با شاه شب و بعد از اون تو این قسمت سکانس قبل از فرو ریختن دیوار شد عشق بازی جان و دنی کلا تمام شخصیت و شرافت جان رو بفنا دادن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
aliod » دوشنبه شهریور 6, 96 11:48 am[/url]"]مرگ بیلیش رو خراب کردن حداقل انتظار بیشتر از این رو از بیلیش داشتیم. یه فصل اومد عین درخت الکی توی وینترفل موند هیچکار نکرد آخر سر هم انقدر راحت کشته شد؟ ما حتی انتظار شاه شدنش رو داشتیم

فصل 7 اصلا اونطور که انتظار داشتیم نبود.

وقتی گفتن فصل هفتم دیرتر میاد و تعداد قسمت هاش هم کمتره انتظار 7 تا قسمت شوکه کننده رو داشتیم اما نه تنها اونطور نبود بلکه یکی از ضعیف ترین فصل ها بود.

تیم گات کارگردان ها و نویسنده های خوبی هستن اما مارتین رو ول نکنن برن حداقل این 6 تا قسمت پایانی رو طبق داستان اون به پایان برسونن.

یک ویدیو زیرنویس شده رو کانال @thenightswatch گذاشته ، دقیق میشه رابطه کنونی مارتین رو با سازنده های سریال فهمید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان اژدها ها موجودات به شدت جادویی هستند و این نکته بارها در کتاب و سریال بهش اشاره شده مثلا توی فصل های ابتدایی وقتی جادوگر شهر کارث دنریس رو زندانی میکنه بهش میگه که قدرت های جادویی با اومد اژدها ها دوباره برگشتن و در نتیجه جادویه دیوار توسط جادوی اژدها از بین رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیتونم باور کنم لرد بیلیش ی که از همه چیز خبر داره ، نمیدونسته که برن میتونه گذشته رو ببینه و این یعنی هر لحظه افشا شدن حقیقت ، به همین راحتی گول خورد ؟!

ریگار چه داغون بود ! این همه داستان سرایی در مورد چهره ریگار ، بهتر از این پیدا نکردن ؟ قیافش به جنگ جو ها هم نمیخورد .

ضمنا کل ماجرا رفتن به شمال و گرفتن وایت و اوردن به کینگزلندیگ و مذاکرات هم کلا از نظر من بی معنی بود ، به نظر میرسید نویسنده ها بیشتر میخوان قبل از سیزن اخر یه بار شخصیت ها رو با هم روبرو کنن ، هاوند با برادرش ، هاوند با بریان ، بریان با جیمی ، ،بران با پادریک ،پادریک با تیریون ، تیریون با سرسی ...

اون شمشیر کشی گرگور به روی جیمی به دستور سرسی رو هم خیلی درک نکردم، که چی مثلا ، قصد سرسی چی بود ؟

+ اینکه چجوری تریون سرسی رو راضی کرد ؟ کارگردان از قصد صحنه ها رو نشون نداد اما چرا ؟!

+ منتظر بچه دارشدن دنریس از جان باید باشیم.

+کلگین بُول هم کاملا برای فصل اخر قطعیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود آخر نسبت به اپیزود قبل به مراتب بهتر بود اما در کل به نظرم فصل هفت سریال خوب نبود. ضعف کارگردانی، فیلمنامه ضعیف و پر از باگ باعث شده بود این فصل افت زیادی داشته باشه که در قسمت آخر در سکانس های ازدواج ریگار، التماس بیلیش یا خراب شدن دیوار یخی، میتوان این ایرادها را مشاهده کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان همه ی ایرادات رو اشاره کردن به خوبی

فقط در آخر من بگم کلا شاهد فصلی بودیم بی هیچ سورپرایز و غافلگیری بزرگی

یعنی شرط میبندم دست تک تک شما یه قلم میدادن و میگفتن فیلم نامه این فصل رو به قابل پیشبینی ترین صورت ممکن بنویسید به صورت تقریبی همین فصل رو خیلی خوشگل تحویلمون میدادید !

کلا از سریال نا امید شدم

خدا کنه کتب جدید هر چه زودتر ترجمه بشن که حداقل ماهایی که زبانمون کامل نیست از قلم دیوانه کننده GRRM لذت ببریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مزخرف به تمام معنا

سکانس مردن بیلیش مزخرفترین سکانس کل تاریخ سریال بود. آدم فک میکرد داره تئاتر طنز تو شایدالعظیم میبینه

رابطه عاشقانه بین دنی و جان هم مزخرفترین رابطه تو کل سریال بود. حتی از میساندی و کرم خاکستری هم بدتر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقریبا مردم تا این قسمت رو دیدم...اسپویل های این قسمت رو نخونده بودم و همش چک می کردم چقدر دیگه مونده اخرین قسمت تموم بشه و یه انتظار طولانی مدت دیگه شروع بشه!

اول از همه صحنه ای که کلا ناامیدم کرد... مرگ بیلیش! از بیلیش اصلا خوشم نمی یومد به خصوص با توجه به نقشش در مرگ ند...ولی بیلیش همیشه برام یه کاراکتر قابل احترام و فوق العاده زیرک بوده...

هوش فوق العاده و سیاستش رو همیشه تحسین کردم...ولی تو این اپیزودبیلیش تماما خوار شد!!!! اصلا نابودش کردن...بازی خوردن از دو تا دختر بچه!!! اونم کسی که با نقشه هاش یه تنه کل خاندان ها رو به جون هم انداخت و وستروس رو به فنا داد...در مقابل سانسایی که اکثر مواقع بازی خورد و تصمیماتش زیاد هم درست نبودن...قبول دارم معلم سانسا بیلیش بود اما تا یه شاگرد بخواد استادش رو زمین بزنه کار خیلی زیادی باید بکنه اونم حداقل این شاگرد و استاد!!!! اینکه سانسا یهو تا این اندازه متحول بشه و بیلیش تا این اندازه سقوط کنه قابل درک نیست...بیلیش حقش بیشتر از این ها بود که اینجوری بمیره...لیاقت مرگ بهتری رو داشت حداقل مرگ در حالی که تو قلب یه توطئه ی بزرگ باشه و به دست یه رقیب قدرتمند و زیرک نقشه هاش از بین بره!!! یکی مثل واریس یا حداقل تیریون!!! بیلیش نقشش به حاشیه رونده شده بود و انگار به این دلیل تو وینترفل نگش داشتن که هر وقت خواست همینجور الکی حذفش کنن... همون کاری که دارن با واریس می کنن... همون کاری که با استنیس کردن و شخصیتشو له کردن!

خیلی منتظر بر ملا شدن راز ریگار و لیانا بودم قبل از شروع فصل یک ... همون زمانی که تئوری L+R=J رو خوندم ...از همون زمان یه جورایی برام جا افتاد که دنی و جان قراره با هم باشن و رابطه ی احتمالیشون رو هضم کردم! و لی خدایی با وجود آمادگی که داشتم رابطه ای که برای این دو تا ساختن افتضاح بود... همو دیدن پسندیدن و تموم شد و رفت ... خیلی آبکی بود.

بازم حاضرم همه ی اینا رو بپذیرم فقط خواهشا تلاش نکنن بگن ریگار به خاطر عشق با لیانا ازدواج کرد!!!! ریگاری که اونقدر ازش تعریف کردن شخصیت ها که که توی ذهن خیلی از خواننده های کتاب به یه شخصیت نسبتا کامل تبدیل شده بیاد به خاطر عشق کل وستروس رو به هم بریزه!!!!سلسله شون رو نابود کنه خودش رو به کشتن بده... باز اگه به خاطر پیشگویی باشه قابل قبول تره...و این موضوع که ریگار ازدواجش رو با الیا الغا کرده باشه و با لیانا ازدواج کرده باشه هیچ جوره تو کتم نمیره!!! اینا همش برای مشروع کردن جان و ساختن یه حماسه بوده انگار...

ولی در کل این قسمت خوب بود چون بالاخره مهر تایید نهایی به درست بودنه یه تئوری خیلی قدیمی زده شد و اون قول لعنتی که ند به لیانا داده بود و همیشه توی ذهنش تکرار می شد بالاخره بهش پرداخته شد چیزی که از همون کتاب یک منتظرش بودیم تا بفهمیم این قول لعنتی چی بوده...

وبازم از امروز انتظار شروع میشه اما نه برای کتاب 6 از مارتین کلا قطع امید کردم ...قطعا منتظر میمونه سریال تموم شه بعد کتابا رو منتشر کنه!!!! پس منتظر موندن برای فصل8 منطقی تره!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا درسته که اینا 7 - 8 سال زندگیشون رو گذاشتن روی سریال ولی حالا که به اصل داستان رسیدیم اینطور نباید گند بزنن توش.

خراب شدن دیوار مهمترین اتفاق کل سریاله بعد فقط در حد 3 دقیقه وقت براش داشتن؟

خوبه که تا قبل شروع فصل 8 اعتراض کنن به این چیزا نه که برن امتیاز بالا بدن الکی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری