رفتن به مطلب
alex targerin

قسمت آخر : The Dragon And The Wolf

به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?  

83 رای

1. 1. به اپیزود آخر فصل هفتم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ?

• 1
      5
    • 2
      0
    • 3
      2
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      5
    • 7
      13
    • 8
      12
    • 9
      12
    • 10
      31

Recommended Posts

نامریا عزیز شاید تو کتاب حرفت صادق باشه

اما تو سریال

آریا

فوقالعاده بوده

اگر م سانسا تو سریال به جایی رسید به خاطر هم اندیشی با خواهر و برادر عجوبه ش بود

آریا موجودی بی مانند تو داستان نغمه و سریال بازی شاهانه

اگر حتا سریال با نمایی و سکانس ی از آریا

پایان بندی شه

بنظر من به اوج قابلیت خودش رسیده

همچون پایان بندی فصل ۴که با اختلاف به نظرمن بهترین پایان بندی در تموم فصول سریاله

سکانس

آریا. میخام کاپیتان و ببینم

کاپیتان. . دآری میبینیش

آریا. من میخوام برم شمال به دیوار

کاپیتان. (با لبخند). نه میخای

آریا. میتونم پول بدم

کاپیتان.تو شمال چیزی جز یخ،جنگ،دزد دریایی نیست

آریا. نیازی به کابین ندارم.لطفا میتونم کار کنم کف زمین و بشورم

کاپیتان. من نمیرم شمال فرزندم میرم خونه

آریا .خونه کجاست

کاپیتان. شهر آزاد براووس

آریا صبر کن یه چیز دیگه دارم

کاپیتان نقره بیشتر چیزی تغییر نمیده

آریا این نقره نیست. ...آهن ه.....

وار یا با ارزش ترین چیز دنیا رو به کاپیتان میده

کاپیتان با نگاه خالصانه و خاضعانه و متعجب. ..اینو از کجا.....

آریا. ...والار مورگولس

کاپیتان. ..والار دوهایرس

البته باید یه کابین داشته باشید

و ب سمت سرنوشت حرکت می کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شاهزاده طلوع:

این متن مصاحبه میسی ویلیامز بازیگر آریا استارکه:

Arya is struggling to accept the fact that it’s been hard for everyone. I think Sansa, too. They’ve all been through so much. It’s difficult to have sympathy for any other character coming out of what they’ve just lived. Arya is very hot-headed; she’s always been. I’ve always been grateful that it’s been at the right people, and now it’s at the wrong person, but she’s still the same character with that flaw. She struggles to keep her mouth shut. She doesn’t know what Sansa has been through, and she won’t hear it. She’s kind of turned into a little bit of a monster, and it’s directed at the wrong person, but she doesn’t know that.

They really wouldn’t have survived what each other has survived; Arya would have been killed a long time ago if she had to live through all of the troubles Sansa’s been through. Arya’s not giving her the credit she deserves. But they realize Littlefinger is playing them and they ultimately pull through together. Arya executes him, but it’s really Sansa’s scene.

همونطور که از مصاحبه پیداست تهدیدها و رفتار خصمانه ی آریا یه بازی هوشمندانه برای به تور انداختن بیلیش نبوده. بلکه دلیلش قضاوت نادرستی بود که نسبت به سانسا داشت.

هم سانسا و هم آریا یک مدت از لیتل فینگر بازی خوردن ولی بعد از مدتی متوجه بازی لیتل فینگر شدن و علیهش با هم متحد شدن.

Ashsra dayne:

آریا از کاراکترهای مورد علاقه ی من هم هست ولی اون هم مثل سانسا در بیشتر مراحل داستان کمک داشته و فقط با تکیه به خودش جلو نرفته. البته این موضوع در مورد تمام قهرمان های داستان صدق میکنه.

در ضمن سانسا در این فصل با خواهر و برادرش همنشین شد پس اینکه به خاطر اونها به این جا رسیده بی معنیه. وقتی برن و آریا به وینترفل رسیدن سانسا بانوی وینترفل بود و با شایستگی شمال رو اداره میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سانسا تا آریا و برن نرسیده بودن

حتا در تصورش نمیگنجید چطور میشه با امثال بیلیش رفتار کرد

ات حالا م شاید با ارفاق سانسا تو کل سریال ۲جا واقعا بدرد بخور بوده باشه

فصل قبل تو نبرد حرامزاده گان

این فصل تویین قسمت

دیگه نیاز به بحث بیشتر نمیبینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده طلوع » پنج شنبه شهریور 9, 96 2:04 pm[/url]"]

{حذف نقل قول}

قصد ورود در ماهیت فرمایشات شما ندارم

نوشتن این کامنت هم بخاطر این هست که نمی خواستم با یک لایک ساده، تمام متن رو تایید کنم

از نوشتار شما در قسمتی که بعنوان یک نقد سینمایی یا هنری مطرح شد و توضیحاتی که دادید - نه بعنوان تایید تمام تحلیلهایی که ارائه کردید بلکه صرفا بعنوان توصیفات یک ذهن خلاق و پوینده که از منطق تحلیل و تجزیه اتفاقات نمایش داده شده برخورداره و توانایی انتقال برداشتش رو در قالب متن نوشتاری به خوانندگان داره - تشکر ویژه میکنم و معترف به این هستم که نوشتن همراه با تحلیل، سخت ترین کار دنیاست و کمتر کسی در این عصر عجول و نهادینه شدن سطحی نگری و سطحی اندیشی در باشندگان این عصر، خودش رو درگیر مباحثه نوشتاری با دیگران میکنه تا چه برسه به تفکر و تحلیل!!!! کاری که به هر روی، شما و عده قلیلی از دوستان - صرفنظر از انگیزه مربوطه - حاضر به انجامش شدید و جای تشکر ویژه داره.

در خلال چند سال دنبال کردن این فروم و خوانش نظریات سایرین، کمتر نویسنده ای در این فروم رو دیدم که مانند شما بتونه وقایع رو - صرفنظر از رفرنسهای بیرونی اون - تحلیل و نقد کنه و تحلیلها و تصورات و برداشتهای ذهنیش رو به خواننده منتقل کنه و اذعان دام که این شیوه ارائه نظر، نیازمند ممارست و مهارت بالایی هست که قطعا حاصل مطالعه و صرف وقت و انرژی بسیاری خواهد بود و بدون این لوازم، رسیدن به این توانایی ممکن نخواهد بود.

به شخصه، بعنوان یک خواننده، نظرات و نوشتارهای شما رو دنبال کردم و تمامش رو می خونم و معنقدم که تلاش شما - صرفنظر از اینکه در برخی تحلیها و برداشتها ممکنه با شما موافقت نداشته و همنظر نباشم - کمک مهمی به ارتقای توان تحلیل و بینش سینمایی شخص من - اگر نگم بسیاری از حضار این فروم - نسبت به این سریال داشته

ولی - بقول تیریون، قسمت مهم گفتار، بعد "ولی" میاد - معتقدم که هرچقدر هم مخاطب کلام، شان و وزانت مباحثه و مخاطبش رو رعایت نکرده باشه باز هم دلیل نمیشه که او را با هر جمله و کلامی مخاطب قرار بدیم و حداقل اصول مباحثه - در شیوه پینگ پنگ بازی نه بوکس - اینه که دو طرف یک تخاطب، شان و جایگاه و احترام طرف مقابل رو حفظ کرده و حرمت سایر حاضرین در جمع رو هم رعایت کنند و از خروج از مسیر منصفانه و مودبانه لازم برای یک بحث ادبی یا هنری بپرهیزند.

پس به جهت عدم موافقت با بخشهایی از کلامتون که - روا یا ناروا - خطاب به برخی دوستان بیان شد و نوعا میتونه عده بیشتری رو تحت تاثیر قرار بده و منکوب کنه و باعث بشه که بقیه یا وارد مباحثه با شما نشند یا حتی برای پرهیز از انتقادات تند و احتمالا زیر سوال رفتن شخصیتشون از سوی سایرین، نظرشون رو مطرح نکنند؛ به خودم اجازه دادم نظری روی کامنتهاتون بنویسم و با عرض پوزش، از این طریق از شما و سایر فعالین این بخش تقاضا کنم که در بیان نظرات و دیدگاهها، صرفا در حوزه تخصصی موضوع بنویسند و چارچوب ادبی، اخلاقی و منطقی لازم و حاکم بر فضای جمعی و مباحثات رو رعایت کنند وگرنه محتمله که الی آخر، شاهد بگو مگوهای کسالت بار این و آن باشیم و بهره مورد انتظار رو از حضور در این فضا نبریم.

با احترام

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاهزاده طلوع عزیز لازمه بحث کردن رعایت ادبه کاربرانی مثل محمدمهدی و آشارا دین و نایت کینگ و .... هم با نظرات ما مخالف هستن ولی مودبانه بحث میکنن. داریم در مورد یک سریال فانتزی تبادل نظر میکنیم یه مسئله کاملا فانه نیاز به این همه تلخی و ناراحتی نداره شما خدایی نکرده مسئله ای تو دنیای واقعی براتون پیش بیاد چطور میخواید برخورد کنین. آخرشم با این همه توهین به بقیه و متهم کردنشون به بی سوادی و نفهمی معلوم شد خودتون اشتباه متوجه شدین اینجا هم از نیمریا تشکر میکنم خیلی برام سوال بود این مسئله مرسی بابت این مصاحبه ای که گذاشتین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Ashara dayne:

حتی قبل از رسیدن آریا و برن هم سانسا بلد بود چطور با بیلیش رفتار کنه. کافیه به گفتگوهاشون در سه قسمت اول تا قبل از رسیدن برن توجه کنید.

آریا و برن کمکی به سانسا در زمینه رفتار با لیتل فینگر نکردن. آریا نیومده در دام بیلیش افتاد و برن در تمام فصل درگیر ویژن هاش بود. در نهایت خود سانسا به بیلیش مشکوک شد، قضیه رو با آریا در میون گذاشت و از برن برای پیدا کردن مدرک کمک خواستن و در نهایت با هم ترتیب محاکمه رو دادن.

هم سانسا و هم آریا در ۲-۳ فصل اخیر هستش که دست به کارهای بزرگ زدن و تاثیر گذاریشون بر داستان بیشتر شده.

در ضمن اگر مایل به ادامه بحث نیستید لطفا جواب پست من رو ندید. چون در اینصورت بحثو ادامه میدم.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاهزاده طلوع:

قصد داشتم این بحث رو ادامه ندم ولی شما از تحمیل دیدگاه خودتون به دیگران هم بالاتر رفتید و حالا دارید به شخص من و دیگران تهاجم میبرید.

من نه دوست شما هستم نه عزیزتون. اگر میخواید با احترام دیدگاهتونو بیان کنید قبل از ارسالش یک بار از روش بخونید و ببینید که احترام چقدر درشون موج میزنه. حالا که دیدگاهتونو به همون صورت که تا کنون بیان کردید میکنید این کلمات به ظاهر احترام امیز رو هم ازش حذف کنید و نزاکتتونو برای خودتون نگه دارید

بنده عرض کردم علاقه ای به سینما رفتن ندارم و اطلاعی هم راجب پیشرفت هایی که سینما داشته ندارم ولی شما که سینما رو هستید باید بدونید که سینما رفتن و تماشای فیلم در سینما با مفهوم"سینما" تفاوت داره.

بعلاوه من ادعایی نکردم نه راجب نخبه بودنم و نه راجب توانایی های نقاد! بودنم. شما بودید که ادعا کردید که "جشنواره رو" و "سینمارو" هستید و بسیار مطلع و اگاه. من در جواب گفتم همیشه از یادگیری استقبال میکنم و منتظر اشتراک گزاری اطلاعاتتون هستم(که هنوز هم هستم)

این اتفاقات پشت پرده ای که شما ازش یاد میکنید و بدون دیدنش باورش دارید و میخواید به بقیه هم تحمیلش کنید، باید دید ایا این شخصیت ها پتانسیل کار در این صحنه های برش خورده رو دارند یا نه که در این مورد طبق توضیحاتی که دادم اینطور نیست ولی شما همون حرفی که در اولین نظراتتون میزدید حالا هم میزنید فقط بهش تاکید و ادعای دانش بیشتر چاشنی کردید.

شاید کشورمون در زمینه سینما و فروش بلیط و ... پیشرفت هایی داشته(که من همونطور که گفتم بی اطلاعم راجبش) ولی خوشبختانه یا متاسفانه چیزی به نام قانون کپی رایت ندار یم. که باعث میشه فیلم دیدن چندان کار شاقی نباشه و هر بچه 5 سال به بالایی با یه گوشی تو دستش و یه اینترنت 3جی و کمی وقت ازاد تمام فیلم و سریال ها رو تماشا کنه. تماشای فیلم و سریال صرفا باعث بالاتر رفتن تجربه سینمایی نمیشه و در اینجا هم باعث قضاوت بهتر ازتون نمیشه و فقط با توجه به لحن و طر ز بیان دیدگاهتون قضاوت میشید.

اینکه اریا خطرناکترین شخصیت داستانه فقط نظر شماست نه چیز تایید شده ای. در ضمن مردان بی چهره قاتل هستند نه سیاستمدار و دسیسه چین که اریا بخواد با بازی دادن! سانسا بیلیش رو تحریک به دسیسه چینی و خیانت کنه. بی چهره ها افراد مخوف و جذاب و بزرگی هستند و شاید با خدای بسیار چهره(نه خدای چهره ها) در ارتباط باشن ولی خودشون خدا نیستند! به خاطر دارید که جاکن هاگار چگونه وارد داستان شد؟ چطور شد که این بی چهره ای که شما انقدر بزرگ جلوه میدی برای تحکیم نظر خودتون(که در عوض دارید کوچکشون میکنید) زندانی شد؟

داستان اون نامه هم تنها چیزی که من میتون راجبش بگم "احمقانه"س و از اثرات ضعیف شدن شخصیت بیلیش در فصول اخیر بود. بعلاوه حذف اریا یا برن هیچ فایده و دستاوردی برای بیلیش نداره. اون دردسر هایی که بیلیش برای استارک ها در اوایل درست کرد ب ه خاطر انتقام و ایجاد هرج و مرج و فرصت صعود برای خودش بود. هر طور با هر علمی حساب کنی نمیفهمی چه سودی برای بیلیش داره(خود سانسا میگه تو این کارو میکنی چون کارت همینه چون دوس داری خواهرو علیه خواهر قد کنی! در صورتی که بیلیش سریال به وضوح خواسته و ارزوش رو در فصل قبل به سانسا ابراز کرد)

شما نگفتید مرگ های بزرگ محتص انسان های بزرگه. گفتید مرگ های بزرگ و شکوهمند مختص سلحشور هاست و اونقدر پیش رفتید که این ادعا رو به دنیای واقعی هم نسبت دادید. و شما دارید سیاتمداری رو با خاله زنکی یکی میکنید، چه بسا کم نبودن سیاستمدارانی که "انسان های بزرگ"ی بودن و مرگ های بزرگی هم داشتن. شما این 100 درصد رو اوردی و من سعی کردم با دلیل، توضیح و در اخر مثال بهتون اشتباه بودنش رو ثابت کنم اما شما شما قبول نمیکنید. به قول تیریون بیشتر مردم دوست دارن به جای روبرو شدن با حقیقتی تلخ ردش کنند. شما هم فقط داری روی اشتباهت پافشاری میکنی و کل پیشرفتی که پس از دلایلی که براتون اوردم کردین این بود که لحن نوشته هاتون رو تندتر کنید.

بنده داریوش رو مثال زدم نه کورش رو، مطمئنا فرق این دو رو متوجهین، درسته؟. و بنده یک سیاستمدار رو با یک سیاستمدار دیگه مقایسه کردم و کاری هم به شغلشون ندارم. بیلیش خانواده ای قدرتمند نداشته و در قدرت به دنیا نیومده و مجبور بوده خودش اونو کسب کنه و تنها راهشم کثیف کردن دستانش بوده.

داریوش بر خلاف کوروش که ابتدا سلحشور بوده و پس از اون سیاستمدار، ابتدا سیاستمدار بوده و پس از اون سلحشور. حتی نحوه به تخت نشستنش هم با سیاست بوده در حالی که کورش تاجش رو با شمشیر به دست میاره. اگر به خودتون زحمت بدین و چن تا از کتیبه های نوشته کورش و داریوش رو بخونید و با هم مقایسه کنید میفهمید اوضاع از چه قراره، راه دوری هم نمیخواد برید حتی گوگل هم میتونه این دو رو براتون از هم تشخیص بده!

و در اخر شما پافشاری میکنید که دارید حقیقت رو بیان میکنید اما فقط دید خودتون رو میخواید به بقیه تحمیل کنید. شما اگر برگردی و اولین دیدگاه من خطاب به خودتون رو بخونید متوجه میشید من نقدی نکردم، فقط به شما گفتم به جای ادعای دانش و علم و رد کردن انتقادات و اعتقادات دیگران با تشر و ادعا برای حرف هاتون دلیل بیارید. ولی همونطور که گفتم شما فقط اون بخشی از دیدگاه من رو میبینی که میخوای ببینی و فقط اون بخشی از دیدگاه من رو جواب میدی که جوابی براش داری که جواب هم نیستند و فقط تهاجم و ادعاست.

کماکان میگم اون علمی که ادعا میکنید دارید رو اگر با دلیل و مدرک موثق و لحن مناسب بیان کنید بنده و دیگران از یادگیری استقبال میکنیم.

نایمریا جان ممنون بابت متن ببینیم دوستمون برای این چه جوابی میخواد سر هم کنه!

اشارا دین:

ملت میتونن تو جهل خوشون باشن کسی باهاشون کاری نداره البته تا وقتی ساکت باشن و نخوان اطلاعات غلطشون رو به عنوان علم و واقعیت و فکت به خورد مردم بدن

جناب دافع :

البته اون جمله "هرچیزی که قبل از ولی میاد چرت و پرته(معانی دیگه ای هم میتونه بده ) از ادارد استارک هست و توسط بنجن استارک به تیریون نقل میشه.

پ.ن: بعضی ادما هم هستن بن اکانت هم نمیتونه بهشون بفهمونه دارن اشتباه میزنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم چرا جناب دانکن فکر کرده

منظور من جهل خودشون شاهزاده طلوع و محمد مهدی بودن

همین خود بزرگ بینی ها کار دست آدم میده دیگه

چون فکر میکنید راه براه دارید پستای طویل میزارید فکر میکنید بر حقید

کاملا واضحه بعضی از کامنت اتون ازروی تعصب کورکورانه و با بی دانشی کامل زده شده

کاملا که نه اما حدود ۸۰ ۹۰%باید محمد مهدی و شاهزاده طلوع موافقم

دلیل نمیشه چون تعداد اون ور جوی ۴ با ما که اینور جویی م حالا ۳تأییم برتری داشته باشه

کلا تا چنتا اشتباه واضح رو تو کامنت تون خوندم دیگه ادامه شو نخوندم

چون با اون همه اشتباه دیگه خوندن بقیه ش وقت تلف کردن بود

شایدم چون تازه امسال عضو شدید فکر کردید کلا از لحاظ اطلاعات ملت تاپیک تعطیل هستن که میتونید نظرات اشتباه تون رو بقبولونید

درباره صحبت جناب طلوع هم من کامنت شو خوندم اونجور که دوستان دارن جو میدن که توهین کرده و...

اصلا نبوده که هماهنگ بش میپرید

شما همین که اطلاع از قدرت بلا منازع مردان بی چهره ندارید وتاریخ براووس و نمیدونید فقط اونا یه گروه قاتل میدونید

معلوم که در جهل اشکارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ashara dayne » پنج شنبه شهریور 9, 96 12:15 pm[/url]"]
پارسا تارلی » پنج شنبه شهریور 9, 96 10:43 am[/url]"]
Ashara dayne » پنج شنبه شهریور 9, 96 9:20 am[/url]"]ببخشید میدونم تازه واردم و شاید ب همین خاطر اینو میگم

اما مگر این تاپیک مربوط قسمت ۷م فصل ۷ سریال نیست

پس چرا تا حد درباره فصل های گذشته بحث شده؟

حالا این مساله شاید اجتناب ناپذیر باشه

اما پس بالاخره کی درست گفت

جناب محمد مهدی و شاه زاده طلوع درست گفت

یا استنیس و سر دانکن

بهتر نیست اگر یکی تون درست گفته و دیگری اقرار کنه بگه اشتباه کرده تا این حد بحث بالا نگیره

جدا گاهی آدم فکر میکنه یه عده دارن یه گیم آف ترونس دیگه میبینن

یا یه نغمه آتش و یخ دیگه خوندن

شاید هم نخوندن و ندیدن ودربهترین حالت حضور ذهن ندارن که تا این حد سطحی واشتباه فکر میکنن

جناب پارسا شمام کاملا اشتباه میکردید و میکنید

هم راجب دیوار و جادوش که تو جواب سوال که کجای سریال گفته امتداد داره یا باریختنش جادو باقی میمونه!

وا موندید؟

هم اینکه میگید استنیس با تمام قدرت به سمت رنلی رفت

که حتا اگرم رفته باشه

استنیس قبل مرگ برادرش ارتش ش زیاد نبود که بخاد قدرت ش نشون رنلی بده

خودشم گفت به ساحره سرخ که نمیتونه نیرو های برادرش رو تو میدون نبرد شکست بده

مجبور شد به جادوی سیاه چنگ بزنه

عزیزم نگاه خودت خیلیی سطحیه من با سر دانکن و استانیس موافقم. من کاملا دلیل آوردم که نیروهای دریای باریک به سختی به سه هزار نفر نفر می رسید.

بعدشم کم یا زیاد تمام قدرت استانیس همون پنج هزار نفر بود دیگه که از دریای باریک آورده بود اونا کل نیروهای دریای باریک بود حالا سما بگو من اشتباه میکنم؟دریای باریک آیا مستونه اصلا پنج هزار نفرو جور کنه چه برسه به ده هزار نفر؟

اینم همه میدونن استنیس تو جنگ نمی تونست پیروز شه ولی برای اینکه حداکثر قدرتشو نشون بده همه قدرتشو اورده بود که اونم به سختی پنج هزار نفر میشد. اونم واسه جنگ نیاورده بود امیدش به این بود که شاید لرد های استورم لندز از رنلی رو به گردونن و به شاه به حق رو به بیارن.

در مورد جادوی دیوارم بگم تو کتاب گفته شده امتداد داره و تو سریالم شما خودت دلالیلو بزار کنار هم ببین جور در میاد بیای دیوار به اون بزرگی بسازی بعد هر موجود احمقی به راحتی بیاد از کنارش رد شه. اگه اونطوری بود میتونستن از طرف شدو تاورم برن که خیلی نزدیک تر بود.بعدشم اگه امتداد نداشته باشه دیوار یه ابزار کاملا ناکارآمد چون هرچیزی میاد از کنارش رد میشه حالا باز خودت فکر کن ببین برندون معمار دیوار به این گندگی ساخته باشه این به فکر نرسیده باشه که کناره ها یه مشکل بزرگن؟

همون طور که شماره با دوستاتون موافقید

خب منم نظر محمد مهدی شاهزاده طلوع و میپسندم

آخه وقتی نیروت قابل مقایسه نیست چرا بایدتمام قدرت

قدرت و نشون داد

استنیس اصلا مگه قدرتم داشت

تا قبل مرگ رنلی

رنلی مرد بخش بارز سپاه رنلی به استنیس پیوست

همین

حالا دوستان اومدن چند صفحه راجبش بحث کردن

نگاه من اگر سطحیه

نگاه شما چطوره که

وقتی چیزی تو سریال راجب ریختن دیوار و جادوش گفته نشده میگید میدونم جادوش امتداد داره

۱.اصلا تو کتاب م گفته شده باشه امتداد داره مگر وایت از آب میخان بیان وستروس

۲.دیوار فرو بریزه کجا گفته جادو باقی میمونه

۳.نحوه ریختن دیوار با اژدها بود اینجا

حالا تو کتاب با شیپور باشه

ب هر حال که فرو میریزه

قشنگ معلومه عده ی زیادی با طرفداری های بیمورد دنبال این ن نظرات غلطتشونو حتا به زور ب کرسی بنشونن

یه مقدار حق و وقتی واقعا مال شما نیست به دیگران دادن بد نیست

چیزی ازتون کم نمیشه هیچ

باعث احترام بیشتر میشه

خب موافق باش من برای نیروهای دریای باریک دلیل آوردم که به زور سه هطار نفرن و با شمشیز رزن های آزاد و فلورنتا میشن پنج هزارتا هتسن اصلا من قبول میکنم استانیس قدرت چندانس در برابر رنلی نداشت ولی منظورم این بود برای داشتن بالاترین شانس همه رو باخودش برد تا اگه نیرویی هم دوباره بهش ملحق شد تعدادشون بیشتر باشهولی من نمیدونم چطوری جناب محمد مهدی میاد و اینو میکنه ده هزار نفر تازه فهمیدم بخاطر اینکه اینارو دوبار حساب میکنه بعدشم میگه بیست هزار نفر لردهای استورم لندز بودن و و یه مقدارم شوالیه های آواره و نیورو های خودش اینا شدن پنجاه هزار نفر!!!ینی شوالیه های آواره تا این حد زیاد بودن؟از ریچ هم که کسی ملحقشون نشود.پس دیگه حرفی درمورد این نمیزنم چون تو پست قبلیم خیلی کامل توضیح دادم.

درمورد سوالاتت

۱. تنها طرفی که دیوار تموم میشه وقتی به دریا میرسه ایست واچه ولی از اون طرف تو دامنه های فراست فنگز تو خشکی دیوار تموم میشه ینی اگه امتداد نداشت شاه شب به خودش زحمت نابود کردن دیوارو نمی داد بعدشم جادوی دیوار وقتی برن ازش رد شد ظاهرا شکست چون تو اون خونه هم وقتی به برن دست زد شاه شب جادو ازبین رفت و چون هنوزم نشونه داره برن پس جادوی دیوارم از بین رفته

۲. من دراین موردکه دیوار فرو بریزه جادو باقی میمونه نگفتم اسن واقعا احمقانه اگه اینطور بود برندون دیوار نمیخواست میداد همون فرزندان جادو کنن و اینو به من ربط ندین چون من همچین حرفی نزدم

۳. همه میدونن با اژدها بود نمیدونم چرا یاد آوری کردی ما هم حرفی در این مورد نگفتیم

و درآخر بگم شما خودت از اون دسته آدمایی هستی که فکر میکنی ادم باید وقتی حق باهاش نیست از نظرش بگذه ولی خودت الان اعتقاد داری که نظرت درسته و همه باید از ظرشون به خاطر نظر تو بگزرن

اصلا فاز شما معلوم نیست خانوم دین نه کامل میای داخل بحث نه نظر کامل میدی فقط سوال پرسیدی و گفتی دلیل نمیشه شما چهار نفرین و ازین حرفا. محظ اطلافتون بگم که این یه کل نیست و ما داریم اصلا عاتمون رو باهم دزمیان میزاریم تا ببینیم کدوم درسته و هر طرف دلایل خودشو داره و کاملا محترمانه است. شید اونایی که بلند متن مینویسن غلطم داشته باشن ولی آدم میخونه واصلاعات زیادی گیرش میاد. ولی شماکه فقط تو مستای دوخطیط من چیزی جز کل ندیدم انگار شمارو گذاشتن بیای وسط برا اون طرف شعار بدی.حتی من در این بحث جایی محمد مهدی درمورد لردهای استورم لندز گفته بود تو یه متن بلند تمام سوالاتی روکه میخواستم یافتم سوالاتی که طی سالیان پیداشون نکرده بودم ولی اونجایی که گفته بود ارتش استنیس پنجاه هزار نفر میشد اونو مخالف بودیم پس بفهمین این یه کل نیست. و پستای دوخطیتونم به درد کسی نمیخوره چون نه از داستان اطلاعاتی میده نه سریال و فقط اومدن بدون دلایل مناسب طرف یکی از طرفین میگیرین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nymeria » پنج شنبه شهریور 9, 96 2:43 pm[/url]"]شاهزاده طلوع:

این متن مصاحبه میسی ویلیامز بازیگر آریا استارکه:

Arya is struggling to accept the fact that it’s been hard for everyone. I think Sansa, too. They’ve all been through so much. It’s difficult to have sympathy for any other character coming out of what they’ve just lived. Arya is very hot-headed; she’s always been. I’ve always been grateful that it’s been at the right people, and now it’s at the wrong person, but she’s still the same character with that flaw. She struggles to keep her mouth shut. She doesn’t know what Sansa has been through, and she won’t hear it. She’s kind of turned into a little bit of a monster, and it’s directed at the wrong person, but she doesn’t know that.

They really wouldn’t have survived what each other has survived; Arya would have been killed a long time ago if she had to live through all of the troubles Sansa’s been through. Arya’s not giving her the credit she deserves. But they realize Littlefinger is playing them and they ultimately pull through together. Arya executes him, but it’s really Sansa’s scene.

همونطور که از مصاحبه پیداست تهدیدها و رفتار خصمانه ی آریا یه بازی هوشمندانه برای به تور انداختن بیلیش نبوده. بلکه دلیلش قضاوت نادرستی بود که نسبت به سانسا داشت.

هم سانسا و هم آریا یک مدت از لیتل فینگر بازی خوردن ولی بعد از مدتی متوجه بازی لیتل فینگر شدن و علیهش با هم متحد شدن.

ممنون از فکتِ شما.

من تا امروز هیچ بازیگری رو ندیدم که بیاد مو به مو و با جزییات کاملا پیچش های داستانیِ فیلم و یا سریالی که توش بازی کرده رو بشکافه و توضیح بده. وظیفه ی بازیگر هم نیست. کارِ خنکی هم هست. بازیگرها معمولا با مصاحبه های کلی، کلیتِ فضای حسیِ داستان و شخصیتی که بازیش می کنن رو توضیح میدن. در این تردیدی نیست که آریا از اول با نیتِ بازی دادنِ لیتل فینگر، از طریقِ "واقعا ترسوندنِ سانسا" اون دعواها رو کرده. ولی بله، در اون مشاجره ها و چالش ها، آریا بعضا حرفها و کدوروتهای واقعی ای که در این سالها درباره سانسا تهِ دلش مونده بود رو هم چاشنیِ کار می کرد و به سانسا می گفت.... مثل: "تو همیشه می خواستی از ما خوشگلتر و بهتر به نظر بیای، ترسو و بزدل بودی، بدت نمیاد جای جان باشی و...: . مخالفم که آریا در ابتدا فریبِ لیتل فینگر رو خورده. دختری که اسم نداره، هیچکس، یک ذهن خوان، بازی خور نیست. ولی بله، سانسا در ابتدا هم از آریا و هم از بیلیش بازی می خوره و نهایتا آریا، سانسا و برن رو کنار خودش قرار میده و این مثلث تیر خلاص رو به لیتل فینگر می زنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من پست نمیزارم که به درد ادمایی که دانش لازم جهت صحبت راجبه سریال و کتاب ندارن و اصلا معلوم نیست کجاش و دیدن و کجاش و خوندن بخوره

پست نیازنیست طویل باشه ۱۰۰ سطر ۵۰ تاش مربوط به پریدن به یه شخص خاص که معلومه چون نمیتونن جواب شو بدن از راه اینکه توهین نکن آقا حق باشما نیست زورکی

باشه

الباقی شم اطلاعات غلط

توهمین پستت اینقدر غلط هست که آدم نیاز نباشه راجبش بحث کنه

گفتی امتداد داره

یعنی دریا و شامل میشه

که نیازی نیست

کافیه اون قسمت جدا رو یه طلسم جداگانه براش بخونه برندون معمار به همین راحتی

دیگه لازم نیست تو دریا شنا کنه ورد بخونه

قانع کردن بعضی از افراد فقط وقت تلف کردن

یکیش تو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ashara dayne » پنج شنبه شهریور 9, 96 6:37 pm[/url]"]من پست نمیزارم که به درد ادمایی که دانش لازم جهت صحبت راجبه سریال و کتاب ندارن و اصلا معلوم نیست کجاش و دیدن و کجاش و خوندن بخوره

پست نیازنیست طویل باشه ۱۰۰ سطر ۵۰ تاش مربوط به پریدن به یه شخص خاص که معلومه چون نمیتونن جواب شو بدن از راه اینکه توهین نکن آقا حق باشما نیست زورکی

باشه

الباقی شم اطلاعات غلط

توهمین پستت اینقدر غلط هست که آدم نیاز نباشه راجبش بحث کنه

گفتی امتداد داره

یعنی دریا و شامل میشه

که نیازی نیست

کافیه اون قسمت جدا رو یه طلسم جداگانه براش بخونه برندون معمار به همین راحتی

دیگه لازم نیست تو دریا شنا کنه ورد بخونه

قانع کردن بعضی از افراد فقط وقت تلف کردن

یکیش تو

خب قببنم گفتم شما از اون آدمایی هستی که فک میکنی خودت درست میکنی من اگه جیزی که میگید یه ذره منطق داشته باشه باهاش موافقم.

شما اصلا آدم مناسبی برای بحث کردن نیتسی درنهایتم نمیتونی جواب درست حسابی بدی اومدی میگه نوشتت غلط داره اگه واقعا داره غلطاشو بگو.

شما و آدم های مثل شاهزاده طلوع فقط بلدید یه ذره که جوابی چیدا نکردید سریعا تند صحبت کنید و الفاظی نثل مضحک بچگانه جهل و امثال اینا رو استفاده کنین. عزیزم همین کارو کردن دیگه . طلسم جدا گاحه سخت میشد ولی اینا یه حادویی خوندن که کلا اون قسمتو حجادو کلن از اینور دنیا جدا کنه شما خودتم نمیفهمی چی میگی وول پستو بخون بعد بیا جوابشو بزار. شما خودت اعتقاد داری باید آدمی که حرفش اشتباه با حرف درست قانع بشه ولی خودت با اکن همه مدرکی که من آوردم قانع نشدی پس رطب خورده نباید منع رطب بکنه شما بهمن بگو شما میای عمزتو وقف ساختن یه دیوار بکنی که اینور اونورش باز باشه و فقط کسی نتونه از جلوی دیوار رد شه ولی از کناره هاش رد شه؟اونوقت دیگه اون دیوار چیزی جز تکه ای اضافه از یخ نیست.برندون اینجا از فرزندان جنگل استفاده کرد و گفت جادو رو طوری بسازن که اون ایراداتم برطرف بشه. این آخرین پشتم به شما بود خواستید قانع بشید نخواستیدم نظر خودتونه و من احترام میزارم من میگم هرکس از دیدگاه خودش نگا میکنه و نیازی نیست همه ثانع شن ولی شما احترامی نسبت به نظرات نداری و میخوای همه رو به زور قانع کنی اول خودتونو اصلاح کنید بعد برا بحث بیایید.من دیگه ذهنمو که سهله دستمم برا شما خسته نمیکنم که چنین آدمایی رو قانع کنم آدنایی که به نظرات دیگرانم احترام نمیزارن و نمیخوان قبول کنن هرکسی نظر شاز دیدگاه خودش درسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady of winterfell » پنج شنبه شهریور 9, 96 3:37 pm[/url]"]شاهزاده طلوع عزیز لازمه بحث کردن رعایت ادبه کاربرانی مثل محمدمهدی و آشارا دین و نایت کینگ و .... هم با نظرات ما مخالف هستن ولی مودبانه بحث میکنن. داریم در مورد یک سریال فانتزی تبادل نظر میکنیم یه مسئله کاملا فانه نیاز به این همه تلخی و ناراحتی نداره شما خدایی نکرده مسئله ای تو دنیای واقعی براتون پیش بیاد چطور میخواید برخورد کنین. آخرشم با این همه توهین به بقیه و متهم کردنشون به بی سوادی و نفهمی معلوم شد خودتون اشتباه متوجه شدین اینجا هم از نیمریا تشکر میکنم خیلی برام سوال بود این مسئله مرسی بابت این مصاحبه ای که گذاشتین.

اولا دوست عزیز شما مصداق بیارید که من کجا توهین کردم؟! اینکه به یک نوشته ی خیالی که معلوم نیست مالِ کیه گفتم "پرت و پلا" توهینه؟ یا این که بر اساس نوشته ی خودِ یک نفر که گفته از سینما اطلاعی ندارم، بهش گفتم نامطلع توهینه؟! اینکه اصطلاح "استمناء ذهنی" که یک اصطلاح روانشناختی/هنری و کاملا عاری از توهین هست رو به کار بردم توهینه یا...؟! به علاوه دوستِ عزیز، توهین که بعضا صرفا با واژه های تک به تک ساخته نمیشه. بعضا واژه ها پاک و سالمن، اما معنای جمله وهن انگیز میشه! گوشتون هست که بنده چی میگم!

همچنین، من راستیتش همونطور که در کامنتهای اولم گفتم، دوستان رو در حالِ نقد و نظر و اشتراکِ دیدگاه و حس و نکات ندیدم. صرفا شوی "مسابقه هفته" بود و طوماری از جملاتِ عجیب و غریب و تهی از شناختِ دقیق که برخی دوستان شتابان صرفا برای رقابت با هم(!!) در مسابقه ی "ببین و بگیر(ایراد)" مطرح می کردن! من دخالت کردم به این امید که کمی از این مضحکه که به راه افتاده کاسته بشه! شما بد نیبست که به صفحاتِ قبل که من هنوز کامنتی نذاشته بودم مراجعه کنید! شما اصلا حس خوب و اطلاعاتِ خوب تو کامنتها می بینید؟ چند نفر ریختن اینجا، رگباری یک مشت کامنتِ هیستیریک و ملتهب و بی منطق که از عالم و آدم شاکین و همه ش دارن به همه چیز فحش میدن و بهم نون قرض میدن و حس و حالِ همه رو خراب می کنن میذارن! من در کامنتهای دوستان نه "نقد و تخصص" دیدم، نه حس و حالِ خوب! سواد سینماییِ برخی دوستان که اصلا زیر صفره. خرابش کردن این فروم رو دیگه. جاذبه های فروم وستروس رو نابود کردن اینها. از دستشون خیلیا دیگه کلا قید سر زدن به فروم وستروس رو زدن. حالِ خوشِ همه رو خراب می کنن این یک عده.

برخلافِ فصولِ قبلی دیگه هیچ نکته ی ارزشمند و کشف ناشده ای از اپیزودها با اومدن به این تالار به آدم نمی رسه. دیگه فقط باید بیایم اینجا که دوستانِ متکلم وحده مثل پیرزنها برامون نق بزنن یا بشینیم استمناء کردنشون رو نگاه کنیم. چرا؟! چون به آمالهاشون نرسیدن دوستان! ما درباره مدیومها صحبت می کنیم، اینا کتاب نغمه ای از آتش و یخ رو گذاشتن سر نیزه! تاسف. هر کی اسیر رفاقت بازی نباشه می فهمه من چی میگم. به علاوه شما فرمودی که بنده که اینجا و سرِ یک سریالِ فانتزی انقدر عصبیم، در دنیای بیرون چطورم؟ با کمالِ احترام، من هم به شما میگم شما که سر یک سریالِ فانتزی و در یک فروم مجازی برای یک تعداد آدمِ قدیمی تر در مقابلِ یک تازه وارد پارتی بازی می کنی و چشمت رو جلوی حق می بندی، در دنیای بیرون و حقیقی خدایی ناکرده چیکار می کنید؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاهزاده طلوع:

خود بازیگر آریا که فیلمنامه رو خونده و توسط نویسنده ها هدایت شده داره میگه هم آریا و هم سانسا بازی خوردن اونوقت شما میگید آریا فریب نخورده؟ بر چه اساسی؟

در ضمن آریا هیچکس نیست و اسم داره. فراموش کردید که تمریناتشو نیمه تمام گذاشت چون نمیتونست هیچکس بشه و احساسات و هویتشو کنار بذاره؟ ذهن خوان هم نیست چون فریب لیتل فینگرو خورد.

شما زیادی آریارو دست بالا گرفتید و فکر می کنید امکان نداره خطا و اشتباهی ازش سربزنه و بازی بخوره. شما ادعا می کنید آریا نه تنها فریب نخورده بلکه تمام مدت سانسا و لیتل فینگرو بازی داده ولی برای اثبات این ادعاتون هیچ مدرکی ندارید. برعکس من برای رد ادعاتون از بازیگر این کاراکتر نقل قول آوردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده طلوع » پنج شنبه شهریور 9, 96 6:56 pm[/url]"]
Lady of winterfell » پنج شنبه شهریور 9, 96 3:37 pm[/url]"]شاهزاده طلوع عزیز لازمه بحث کردن رعایت ادبه کاربرانی مثل محمدمهدی و آشارا دین و نایت کینگ و .... هم با نظرات ما مخالف هستن ولی مودبانه بحث میکنن. داریم در مورد یک سریال فانتزی تبادل نظر میکنیم یه مسئله کاملا فانه نیاز به این همه تلخی و ناراحتی نداره شما خدایی نکرده مسئله ای تو دنیای واقعی براتون پیش بیاد چطور میخواید برخورد کنین. آخرشم با این همه توهین به بقیه و متهم کردنشون به بی سوادی و نفهمی معلوم شد خودتون اشتباه متوجه شدین اینجا هم از نیمریا تشکر میکنم خیلی برام سوال بود این مسئله مرسی بابت این مصاحبه ای که گذاشتین.

اولا دوست عزیز شما مصداق بیارید که من کجا توهین کردم؟! اینکه به یک نوشته ی خیالی که معلوم نیست مالِ کیه گفتم "پرت و پلا" توهینه؟ یا این که بر اساس نوشته ی خودِ یک نفر که گفته از سینما اطلاعی ندارم، بهش گفتم نامطلع توهینه؟! اینکه اصطلاح "استمناء ذهنی" که یک اصطلاح روانشناختی/هنری و کاملا عاری از توهین هست رو به کار بردم توهینه یا...؟! به علاوه دوستِ عزیز، توهین که بعضا صرفا با واژه های تک به تک ساخته نمیشه. بعضا واژه ها پاک و سالمن، اما معنای جمله وهن انگیز میشه! گوشتون هست که بنده چی میگم!

همچنین، من راستیتش همونطور که در کامنتهای اولم گفتم، دوستان رو در حالِ نقد و نظر و اشتراکِ دیدگاه و حس و نکات ندیدم. صرفا شوی "مسابقه هفته" بود و طوماری از جملاتِ عجیب و غریب و تهی از شناختِ دقیق که برخی دوستان شتابان صرفا برای رقابت با هم(!!) در مسابقه ی "ببین و بگیر(ایراد)" مطرح می کردن! من دخالت کردم به این امید که کمی از این مضحکه که به راه افتاده کاسته بشه! شما بد نیبست که به صفحاتِ قبل که من هنوز کامنتی نذاشته بودم مراجعه کنید! شما اصلا حس خوب و اطلاعاتِ خوب تو کامنتها می بینید؟ چند نفر ریختن اینجا، رگباری یک مشت کامنتِ هیستیریک و ملتهب و بی منطق که از عالم و آدم شاکین و همه ش دارن به همه چیز فحش میدن و بهم نون قرض میدن و حس و حالِ همه رو خراب می کنن میذارن! من در کامنتهای دوستان نه "نقد و تخصص" دیدم، نه حس و حالِ خوب! سواد سینماییِ برخی دوستان که اصلا زیر صفره. خرابش کردن این فروم رو دیگه. جاذبه های فروم وستروس رو نابود کردن اینها. از دستشون خیلیا دیگه کلا قید سر زدن به فروم وستروس رو زدن. حالِ خوشِ همه رو خراب می کنن این یک عده.

برخلافِ فصولِ قبلی دیگه هیچ نکته ی ارزشمند و کشف ناشده ای از اپیزودها با اومدن به این تالار به آدم نمی رسه. دیگه فقط باید بیایم اینجا که دوستانِ متکلم وحده مثل پیرزنها برامون نق بزنن یا بشینیم استمناء کردنشون رو نگاه کنیم. چرا؟! چون به آمالهاشون نرسیدن دوستان! ما درباره مدیومها صحبت می کنیم، اینا کتاب نغمه ای از آتش و یخ رو گذاشتن سر نیزه! تاسف. هر کی اسیر رفاقت بازی نباشه می فهمه من چی میگم. به علاوه شما فرمودی که بنده که اینجا و سرِ یک سریالِ فانتزی انقدر عصبیم، در دنیای بیرون چطورم؟ با کمالِ احترام، من هم به شما میگم شما که سر یک سریالِ فانتزی و در یک فروم مجازی برای یک تعداد آدمِ قدیمی تر در مقابلِ یک تازه وارد پارتی بازی می کنی و چشمت رو جلوی حق می بندی، در دنیای بیرون و حقیقی خدایی ناکرده چیکار می کنید؟!

شما به نظرتون این که بیای به عقیده یک نفر بگی مضحک تو هین نیست. شما به نظرتون وقتی میای میگی من خیلی سینما رفته ام و از این حرفا و میگی شنا اصلاعی از این جیزها مدارید توهین نکردی.شما وقتی تو همین متنت آدمایی که برای سرگرمی و استفاده از اطلاعات دیگری در مورد داستان پیجیده ای مثل نغمه اطلاعتشون در میان میزارن پیرزن های نق نقو یاد میکنی فک میکنی بهشون توهین نکردی؟اولش میگی من توهین نکردم کلمات روانشناختی و هنری استفاده کردم بعد از تمام ادمهایی که وقت میزارن برای بحث کردن میزارن به عنوان پیرزن نق نقو یاد میکنی.بعد هم انقدر سنگ قدیما هارو به سینه نزن چون من مطمئنم که سر دانکن و حتی خودم از شما قدیمی ترم.اگر هم منظورت محمد مهدی بود خیلی از شما محترم تره برای من و جزو معدود کسانی که با اخترام به نظرات دیگران نظرشو میگه و مثل شما به همه نمیتازه.خیلی هم از اطلاعاتی که محمد مهدی داده بود خودم استفاده کردم و بحثی که با اون داشتیم تموم شد.بعدم شما داری از لفظی که نایمریا درمورد خودت استفاده کرد که تو دنیای واقعی چیکار میکنی داری بر علیه من استفاده میکنی من میگم به نظر هما حتی تویی که میخوای نظرتو به همه تحمیل کنی و میگی توهین نکردم وبعد توهین میکنی احترام نیزارم پس من وقتی دیدم تو دنیای واقعی نظرم با کسی مخالفه دیگه بحث نمیکنم و میگه هرکسی نظر خودشو داره ولی شما سرسعا از الفاظ زشت استفاده میکنی و یه دعوا راه میندازی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مدافع:

از تعاریفِ شما یک جهان منمنون، و از گوشزدهاتون هم به همچنین. اما با وجودِ اینکه همچنان تاکید می کنم ابدا ارزنی از عباراتِ توهین آمیز استفاده نکردم و صرفا به شیوه ی بُرنده نوشتم، با این وجود احساس می کنم به مرورِ زمان، شاید همین حجم بُرندگی هم تلطیف بشه و بالانسی شکل بگیره. چون حجم ارتعاشاتِ عصبی ای که دوستان در چند هفته اخیر ایجاد کردن و شوربختانه سرِ بسیاری از کاربرها رو درد آوردن و این فرومِ پیشتر جذاب و پرمحتوا رو بی محتوا و به "ارتعاش خانه" بدل کردن اونقدری زیاد بود که من نتونستم ملایم تر از این براشون بنویسم. ولی به مرور و با گذر از این مقطع، همه آرومتر میشن و بالانس برقرار خواهد شد و میشه حرفهای مهمتر زد. اصولا گذر زمان همیشه رخدادها رو در ذهنِ آدمها ته نشین می کنه و احساسات نسبت به همه چیز به توازن می رسه. ولی شما هم این رو بپذیر که این دوستان ابتدا باید درک کنن و متوجه بشن که اینجا انجمنِ "سریالِ بازی و تاج و تخت" هست و نه بخشِ "کتابخانه وینترفل"! باید حرفها رو از سر حساب و در جای خودش زد. در انجمنِ بازی تاج و تخت باید فقط و فقط درباره این سریال صحبت بشه! نه اینکه حرفهای کتابخانه وینترفل بیاد اینجا! اونم به چه شیوه ای؟! با سر نیزه کردنِ این کتاب! خیلیا لذتشون بعد از دیدنِ یک اپیزود از یک سریال با رفتن به پیج ها و فرومها و بحث و اشتراکِ حس ها درباره اون اپیزود دوچندان میشه. در حالیکه این دوستانِ شخص پرست و کتاب سر نیزه کن که اساسا آدرس رو غلط اومدن، با خراب کردنِ این فضا عملا دارن مانع رسیدنِ این حسِ خالص و لذت بخش به دیگران میشن. حرف حق و درست رو باید زد.

باز هم ممنون از شما دوست عزیز و فهیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به پارسا تارلی

همین کامنتِ شما مصداقِ بارزِ وهن و توهین به مخاطبتون هست! چون اولا مملو از فکت های دروغین و خودساخته هست که در دهانِ من گذاشتی، دوما مملو از غلطهای املایی و نگارشی هست(اولین وجهِ ادب به مخاطب در نوشتار اینه که اون رو در کمالِ پاکیزگی و ترتیب به اون تحویل بدی) که باعث میشه خوندنِ کامنتت حسِ بسیار بد و آزار دهنده ای به آدم بده، و سوما اینکه موقع نوشتن انقدر عصبانی و علیه من مغرض بودی که حتی کمی درنگ و تمرکز نکردی تا ببینی من در کامنتم چی نوشتم و منظورم چیه! من در آخرِ کامنتم خطاب به اون دوستمون نوشتم که:

" شما که سر یک سریالِ فانتزی و در یک فروم مجازی برای یک تعداد آدمِ قدیمی تر در مقابلِ یک تازه وارد پارتی بازی می کنی و چشمت رو جلوی حق می بندی، در دنیای بیرون و حقیقی خدایی ناکرده چیکار می کنید؟!"

جمله من رو خوب بخون! فارسیه! منظور من از تازه وارد، خودم هستم! که تا دو روز پیش فقط خواننده فروم بودم و به تازگی عضوش شدم! من درباره پارتی بازیِ نویسنده ی اون کامنت در گرفتنِ جانبِ کسانیکه حرفِ ناحق می زنن اما در این فروم نسبت به منِ تازه وارد بسیار قدیمی تر هستن، به صرفِ همین قدیمی و تازه وارد بودن، نوشتم! اما شما حتی منطورِ مبرهنِ جمله ی ساده ی من رو هم متوجه نشدید! ای دریغا که مشکل ناآشنایی با زبان فارسی در تمام شما دوستان اپیدمی هست! چطور ممکنه با عدم شناخت به زبان فارسی و سینما انقدر تجزیه و تحلیل هم ارائه میدید؟! وااسفا!

و...... من به کسانیکه سریال و داستان رو تجزیه و تحلیل می کنن و نکاتِ جذابی درباره ش میگن و درمیارن، نگفتم پیرزنِ نق نقو. این کار که اتفاقا دقیقا همون چیزیه که من می خوام. چیزایی که به همه مون حس خوب و نکاتِ خوب بده. منظور من از پیرزنهای نق نقو در اون کامنتم کاملا مشخصه. اما دریغا که وقتی شما حتی منظور یک جمله ی ساده ی من رو هم متوجه نمیشید و بابتِ همون درکِ اشتباهِ خودتون از یک جمله ی من "لاتی" پُر می کنید و حماسه وارانه از قدمتِ خود و دوستانتون در این فروم برای بنده شاهنامه سرایی می کنید، دیگه چه توقع که بخواید در سایر موارد، علی رغمِ هر اندازه توضیح، منظورِ من رو متوجه بشید! هر اندازه که دوستان بیشتر حرف می زنن، بیشتر آبروی خودشون رو می برن و پوشالی بودنِ کامنتهای آزار دهنده ی خودشون در این روزها رو اثبات می کنن. سکوت گاهی بهترین کاره بزرگوار.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جریان آریا م صرفا نظر بازیگره

نه اصول فیلم نامه

اصلا بازی خوردن یعنی چی

عالم و آدم میدونن آریا و سانسا از هم خوشش نمیومده

حالا چون میسی میگه آریا از بیلیش بازی خورده به این معنی نیست که خورده

اگر قرار بود آریا کاملا تو بازی پیتر شرکت کنه باید خواهرش رو میکشت

اما خب ۳تأیی با برن و سانسا نقشه کشیدن و از شر بیلیش خلاص شدن

حالا این صحنه نشون داده نشد تا غافل گیری سکانس رو بالا ببره

ظاهرا نوعی کلیف هنگر استفاده شد

البته ممکنه کسایی باشن معنی کلیف هنگر رو ندونن

که با توجه به دانش کم عده در زمینه سینما و تلویزیون

چندان عجیب نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاهزاده طلوع » پنج شنبه شهریور 9, 96 7:53 pm[/url]"]شما به نظرتون این که بیای به عقیده یک نفر بگی مضحک تو هین نیست. شما به نظرتون وقتی میای میگی من خیلی سینما رفته ام و از این حرفا و میگی شنا اصلاعی از این جیزها مدارید توهین نکردی.شما وقتی تو همین متنت آدمایی که برای سرگرمی و استفاده از اطلاعات دیگری در مورد داستان پیجیده ای مثل نغمه اطلاعتشون در میان میزارن پیرزن های نق نقو یاد میکنی فک میکنی بهشون توهین نکردی؟اولش میگی من توهین نکردم کلمات روانشناختی و هنری استفاده کردم بعد از تمام ادمهایی که وقت میزارن برای بحث کردن میزارن به عنوان پیرزن نق نقو یاد میکنی.بعد هم انقدر سنگ قدیما هارو به سینه نزن چون من مطمئنم که سر دانکن و حتی خودم از شما قدیمی ترم.اگر هم منظورت محمد مهدی بود خیلی از شما محترم تره برای من و جزو معدود کسانی که با اخترام به نظرات دیگران نظرشو میگه و مثل شما به همه نمیتازه.خیلی هم از اطلاعاتی که محمد مهدی داده بود خودم استفاده کردم و بحثی که با اون داشتیم تموم شد.بعدم شما داری از لفظی که نایمریا درمورد خودت استفاده کرد که تو دنیای واقعی چیکار میکنی داری بر علیه من استفاده میکنی من میگم به نظر هما حتی تویی که میخوای نظرتو به همه تحمیل کنی و میگی توهین نکردم وبعد توهین میکنی احترام نیزارم پس من وقتی دیدم تو دنیای واقعی نظرم با کسی مخالفه دیگه بحث نمیکنم و میگه هرکسی نظر خودشو داره ولی شما سرسعا از الفاظ زشت استفاده میکنی و یه دعوا راه میندازی.

همین کامنتِ شما مصداقِ بارزِ وهن و توهین به مخاطبتون هست! چون اولا مملو از فکت های دروغین و خودساخته هست که در دهانِ من گذاشتی، دوما مملو از غلطهای املایی و نگارشی هست(اولین وجهِ ادب به مخاطب در نوشتار اینه که اون رو در کمالِ پاکیزگی و ترتیب به اون تحویل بدی) که باعث میشه خوندنِ کامنتت حسِ بسیار بد و آزار دهنده ای به آدم بده، و سوما اینکه موقع نوشتن انقدر عصبانی و علیه من مغرض بودی که حتی کمی درنگ و تمرکز نکردی تا ببینی من در کامنتم چی نوشتم و منظورم چیه! من در آخرِ کامنتم خطاب به اون دوستمون نوشتم که:

" شما که سر یک سریالِ فانتزی و در یک فروم مجازی برای یک تعداد آدمِ قدیمی تر در مقابلِ یک تازه وارد پارتی بازی می کنی و چشمت رو جلوی حق می بندی، در دنیای بیرون و حقیقی خدایی ناکرده چیکار می کنید؟!"

جمله من رو خوب بخون! فارسیه! منظور من از تازه وارد، خودم هستم! که تا دو روز پیش فقط خواننده فروم بودم و به تازگی عضوش شدم! من درباره پارتی بازیِ نویسنده ی اون کامنت در گرفتنِ جانبِ کسانیکه حرفِ ناحق می زنن اما در این فروم نسبت به منِ تازه وارد بسیار قدیمی تر هستن، به صرفِ همین قدیمی و تازه وارد بودن، نوشتم! اما شما حتی منطورِ مبرهنِ جمله ی ساده ی من رو هم متوجه نشدید! ای دریغا که مشکل ناآشنایی با زبان فارسی در تمام شما دوستان اپیدمی هست! چطور ممکنه با عدم شناخت به زبان فارسی و سینما انقدر تجزیه و تحلیل هم ارائه میدید؟! وااسفا!

و...... من به کسانیکه سریال و داستان رو تجزیه و تحلیل می کنن و نکاتِ جذابی درباره ش میگن و درمیارن، نگفتم پیرزنِ نق نقو. این کار که اتفاقا دقیقا همون چیزیه که من می خوام. چیزایی که به همه مون حس خوب و نکاتِ خوب بده. منظور من از پیرزنهای نق نقو در اون کامنتم کاملا مشخصه. اما دریغا که وقتی شما حتی منظور یک جمله ی ساده ی من رو هم متوجه نمیشید و بابتِ همون درکِ اشتباهِ خودتون از یک جمله ی من "لاتی" پُر می کنید و حماسه وارانه از قدمتِ خود و دوستانتون در این فروم برای بنده شاهنامه سرایی می کنید، دیگه چه توقع که بخواید در سایر موارد، علی رغمِ هر اندازه توضیح، منظورِ من رو متوجه بشید! هر اندازه که دوستان بیشتر حرف می زنن، بیشتر آبروی خودشون رو می برن و پوشالی بودنِ کامنتهای آزار دهنده ی خودشون در این روزها رو اثبات می کنن. سکوت گاهی بهترین کاره بزرگوار.

بازهم میگم دوست عزیز چیزی که شما بهش میگی ناحق شاید در نظر بعضی ها حق باشه پس باید احترام اوناهم حفظ بشهمن که بیشترین کامنت آزار دهنده رو از شما دیدمکه به همه توهین کردی کاملا اشکارا وبعدشم انکار میکنی داداش مننن بفهم وقتی کسیو که کامنت میزاره بهش میگی پیرزن نق نقو پس بهش توهین کردی.در ضمن گاهی وقتا این قدر حرف کم میارین که بخثو به غلط املایی و این حرفا میکشونید.شماهم اینکارتون توهین به شعور مخاطبوتونه که نشون میدید جوابی برای گقتن ندارید ودارید از بحث بیرون میرید.درسته سکوت بهترین کاره و منم سکوت میکنم تا مجبور به قانع کردنت نباشم چون ارزششو نداره.من چون با موبایل تایپ میکردم غلط املایی داشت وگرنه منم مدرسه رفتم و هر آدمی بلده چطوری املای کلماتو بنویسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nymeria » پنج شنبه شهریور 9, 96 7:05 pm[/url]"]شاهزاده طلوع:

خود بازیگر آریا که فیلمنامه رو خونده و توسط نویسنده ها هدایت شده داره میگه هم آریا و هم سانسا بازی خوردن اونوقت شما میگید آریا فریب نخورده؟ بر چه اساسی؟

در ضمن آریا هیچکس نیست و اسم داره. فراموش کردید که تمریناتشو نیمه تمام گذاشت چون نمیتونست هیچکس بشه و احساسات و هویتشو کنار بذاره؟ ذهن خوان هم نیست چون فریب لیتل فینگرو خورد.

شما زیادی آریارو دست بالا گرفتید و فکر می کنید امکان نداره خطا و اشتباهی ازش سربزنه و بازی بخوره. شما ادعا می کنید آریا نه تنها فریب نخورده بلکه تمام مدت سانسا و لیتل فینگرو بازی داده ولی برای اثبات این ادعاتون هیچ مدرکی ندارید. برعکس من برای رد ادعاتون از بازیگر این کاراکتر نقل قول آوردم.

من پیشتر توضیح دادم. گوشِ من از این حرفها پره. شاید برای شما خوندنِ این دست مصاحبه ها از بازیگرها تازگی داشته باشه، اما برای من نه. من صدها مصاحبه از بازیگرانِ فیلمها و سریالها خوندم که اگر اون فیلم یا سریال رو ندیده بودم، واقعا فکر می کردم رخدادهای داستانهاشون حتما یه چیز دیگه ان! هیچ بازیگری نه می تونه و نه باید که توی چند خط تمامِ لایه های درهم تنیده ی کاراکترِ خودش و یا داستانِ پیرامونی رو توضیح بده. کدوم بازیگر نادانی چنین کاری می کنه که شما از میسی ویلیامز توقع داری؟! اگر بنا باشه برای شکافتنِ لایه های یک درام منتظر مصاحبه ی بازیگرها باشیم، که پس این فرومهای اینچنینی رو تخته باید کرد! پس خودِ ما چه کاره ایم؟! هاون؟! این چیزها وظیفه تماشاگرهاست؛ یعنی جواب دادن به سوالها، جاذبه ی چیدنِ پازل کنار هم و... . به علاوه که در متن مصاحبه آریا، من چیزی رو ندیدم که بخواد کلیتِ حرفِ من رو رد کنه! عقل و تشخبصِ من، برای خودم بسیار مهمتر از دو خط مصاحبه ی کلی و گنگِ یک بازیگر به سبکِ مرسوم و کهنه ی مصاحبه های اینچنینی هست. شما هم باور کن که ما اینجا نمی خوایم بهم چیزی رو ثابت کنیم و همدیگه رو شکست بدیم. به تحلیلهای خودت رجوع کن دوست خوبم، تا مصاحبه ی یک بازیگر. مصاحبه بازیگرها بدترین منبع برای اتکا در تحلیلهاست.

و اگر به آریا میگم "هیچکس" برای اینه که به تواناییِ یک هیچکس بودن رسید، هر چند که نخواست هیچکس باقی بمونه و هویتش رو پس گرفت. و بله... آریا اگر برای لحظه ای هم بازی خورده باشه(که نخورده) اما بازیِ آخر رو اون کرده و پیروز شده! پس فاتحه! این فتح به جز با توانِ "ذهن خوانی" به دست نمیومد. آریا با همین تواناییِ ذهن خوانیش سانسا رو درباره علاقه قلبیش به تاج و تخت و کنار زدنِ جان ترسوند و به وحشت انداخت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اشارا:

من هیچ فکری راجب مخاطب های حرفاتون نکردم و جوابم هم به مخاطب خاصی نبود، شما ازادی از اون متن برداشت کنی که منظورم خودم بودم!

شما لطف کنید بگید کدوم کامنت ها کدوم بخشش چرا و به چه چیز(یا کس)ی تعصب نشون میده. فقط یه حرفی نزنید که فقط یه حرفی زده باشید!

بر خلاف شما و امثال شما که اینجا برای یارکشی و دعوا اومدید، خیلی ها برای پیدا کردن دوست و اشتراک نظر و اطلاعاتشون اومدن نه فقط "بلدم بلدم" کردن و گفتن "من مطلعم" بدون در اختیار گزاشتن هیچ گونه اطلاعاتی.

جالبه ادعا میکنید که دیدگاهمو تا اخر نخوندید ولی اون قسمتی که خطاب به شما بود و در اخر دیدگاه بود رو جواب دادید!

درسته! من اطلاعی راجب "قدرت بلامنازع" مردان بی چهره و "تاریخ براووس" ندارم، شما لطف کن این دایره اطلاعات گستردتو با ما به اشتراک بزار و روشنمون کن!

در مورد طویل و ... بودن دیدگاه ها:

من در وهله اول برای مطلع کردن ایشون از اشتباهات موجود در کامنتش و در وهله دوم برای جلوگیری از پخش اطلاعات غلط جوابشون رو دادم.

در همون دیدگاه اولی که پس از اون و خطاب به من نوشتن متوجه شدم که قصد قبول کردن ندارن و تقاضا کردم بحثو ادامه ندن و در تمام حرفام هم تا جایی که میتونستم دلیل و مدرک اودم و بر خلاف ایشون که نه تنها دلایل و مدارک من بلکه صحبت بازیگر ها رو هم قبول نمیکنند و ادعای دانش بیشتر حتی از بازیگر راجب سریالی که درش بازی میکنه دارن و فقط با ادعا به دانششون به دیگران تحکم میکنن. حالا دوستان میتونن بخونن و ببینن حرف چه کسی درسته.

کمی صفحه رو ببرید پایین یه کادر کوچکی میبینید که لیست افراد انلاین رو نشون میده که تعداد مهمان ها حداقل دو برابره که در بعضی مواقع حتی تا 10 برابر هم میره و اون افراد چون نمیخوان در مسابقات بکس و تشر و توهین شرکت کنن ترجیح میدن که ثبت نام نکنن و نظری ندن که باعث خلوت شدن فروم میشه نه تعدادی نقد به سریال که اکثرا هم به جا هستن.

به کسی پوشیده نیست که این فصل سریال به منطق داستانی خودش (کاری به مارتین و کتاب ندارم باز الکی پاشو وسط نکشید) پایبند نبوده و رویه ای هالیوودی برای جذب مخاطب پیش گرفته که جواب داده و تقریبا بیننده ها دو برابر شدن. این بیننده های جدیدم اکثرا مثل فن های سریال های ریت تین واکینگ دد و ومپایر دایاریز هستن که چون این فصلو دیدن خیلی احساس شاق بودن و افتخار کاذب به خودشون میدن و به هر کسی هم که نقدی(چه وارد چه ناوارد) کنه با اتش و خون هجوم میبرن و هرکسی هم که تعریف(چه وارد چه ناوارد) کنه با تاجی از رزهای وحشی.

بیش از اندازه تو این رینگ بوکس ساخته شما بودم و دیگه وقتمو تلف نمیکنم. دو تا پیشنهاد دوستانه هم بهتون برای وداع میدم:

یک: پافشاری الکی روی گفته ای اشتباه اونو درست نمیکنه بلکه نتیجه برعکس داره و فقط ارزش حرف های ایندتونو کم میکنه.(البته درک همچین چیزی بعید به نظر میرسه چون من به خاطر قبول بی اطلاعیم نسبت به موضوعی توهین و تشر نصیبم میشه!)

دو: وقتی اکانت جدیدی میسازید سعی کنید از تجربه هایی که در اکانت(ها؟) قبلیتون کسب کردین استفاده کنید نه اینکه برگردید سر خونه اول و همون مسیر قبلیتونو از سر بگیرید.

پ.ن: مهر ماه ایز کامینگ....

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تایید فرمایشات جناب طلوع

باید بگم افرادی که اومدن و نقد های واقعا آبکی و تا حدود زیادی مضحک به شخصیت آریا وارد کردن

همین ۲فصل قبل داشتن خط داستانی آریا و میکوبیدن که الکی رفت براووس الکی تمرین کرد الکی کور شد الکی....

حالا همین جور به تعبیر نادرست برخی دوستان الکی

هیچ شمشیر زنی تو کل وسترس حریف همین شخصیت الکی نمیشه

آریا داشت وقت تلف میکرد تو اسوس

یا شاید هم یه عده تو اون تاپیک ها

بیچهره ها اراده کنن میشه هرچیزی بخان

حالا چرا نمیکنن مربوط به خودشونه و اگر قرار باشد به همه دنیا قصدشان رو نشان بدن که فاتحه خودشون رو خونده بودن تا حالا

تازه این آریا یه بی چهره فسقلی بیش نیست

ببین اون گنده هاشون چین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ser Duncan The Tall » پنج شنبه شهریور 9, 96 8:27 pm[/url]"]اشارا:

من هیچ فکری راجب مخاطب های حرفاتون نکردم و جوابم هم به مخاطب خاصی نبود، شما ازادی از اون متن برداشت کنی که منظورم خودم بودم!

شپا لطف کنید بگید کدوم کامنت ها کدوم بخشش چرا و به چه چیز(یا کس)ی تعصب نشون میده. فقط یه حرفی نزنید که فقط یه حرفی زده باشید!

بر خلاف شما و امثال شما که اینجا برای یارکشی و دعوا اومدید، خیلی ها برای پیدا کردن دوست و اشتراک نظر و اطلاعاتشون اومدن نه فقط "بلدم بلدم" کردن و گفتن "من مطلعم" بدون در اختیار گزاشتن هیچ گونه اطلاعاتی.

جالبه ادعا میکنید که دیدگاهمو تا اخر نخوندید ولی اون قسمتی که خطاب به شما بود و در اخر دیدگاه بود رو جواب دادید!

درسته! من اطلاعی راجب "قدرت بلامنازع" مردان بی چهره و "تاریخ براووس" ندارم، شما لطف کن این دایره اطلاعات گستردتو با ما به اشتراک بزار و روشنمون کن!

در مورد طویل و ... بودن دیدگاه ها:

من در وهله اول برای مطلع کردن ایشون از اشتباهات موجود در کامنتش و در وهله دوم برای جلوگیری از پخش اطلاعات غلط جوابشون رو دادم.

در همون دیدگاه اولی که پس از اون و خطاب به من نوشتن متوجه شدم که قصد قبول کردن ندارن و تقاضا کردم بحثو ادامه ندن و در تمام حرفام هم تا جایی که میتونستم دلیل و مدرک اودم و بر خلاف ایشون که نه تنها دلایل و مدارک من بلکه صحبت بازیگر ها رو هم قبول نمیکنند و ادعای دانش بیشتر حتی از بازیگر راجب سریالی که درش بازی میکنه دارن و فقط با ادعا به دانششون به دیگران تحکم میکنن. حالا دوستان میتونن بخونن و ببینن حرف چه کسی درسته.

کمی صفحه رو ببرید پایین یه کادر کوچکی میبینید که لیست افراد انلاین رو نشون میده که تعداد مهمان ها حداقل دو برابره که در بعضی مواقع حتی تا 10 برابر هم میره و اون افراد چون نمیخوان در مسابقات بکس و تشر و توهین شرکت کنن ترجیح میدن که ثبت نام نکنن و نظری ندن که باعث خلوت شدن فروم میشه نه تعدادی نقد به سریال که اکثرا هم به جا هستن.

به کسی پوشیده نیست که این فصل سریال به منطق داستانی خودش (کاری به مارتین و کتاب ندارم باز الکی پاشو وسط نکشید) پایبند نبوده و رویه ای هالیوودی برای جذب مخاطب پیش گرفته که جواب داده و تقریبا بیننده ها دو برابر شدن. این بیننده های جدیدم اکثرا مثل فن های سریال های ریت تین واکینگ دد و ومپایر دایاریز هستن که چون این فصلو دیدن خیلی احساس شاق بودن و افتخار کاذب به خودشون میدن و به هر کسی هم که نقدی(چه وارد چه ناوارد) کنه با اتش و خون هجوم میبرن و هرکسی هم که تعریف(چه وارد چه ناوارد) کنه با تاجی از رزهای وحشی.

بیش از اندازه تو این رینگ بوکس ساخته شما بودم و دیگه وقتمو تلف نمیکنم. دو تا پیشنهاد دوستانه هم بهتون برای وداع میدم:

یک: پافشاری الکی روی گفته ای اشتباه اونو درست نمیکنه بلکه نتیجه برعکس داره و فقط ارزش حرف های ایندتونو کم میکنه.(البته درک همچین چیزی بعید به نظر میرسه چون من به خاطر قبول بی اطلاعیم نسبت به موضوعی توهین و تشر نصیبم میشه!)

دو: وقتی اکانت جدیدی میسازید سعی کنید از تجربه هایی که در اکانت(ها؟) قبلیتون کسب کردین استفاده کنید نه اینکه برگردید سر خونه اول و همون مسیر قبلیتونو از سر بگیرید.

پ.ن: مهر ماه ایز کامینگ....

اون که یار کشی میکنه شمایید نه من

لطف کن فرار رو بجلو انجام نده

اره من راجب مردان بیچهره و تاریخ براووس و... اطلاعات کافی دارم

چرا باید اطلاعات درست و دقیق م رو در اختیار کسی بزارم

که نصف پست اش تو درگیری لفظی با بقیه س مثه من

نصفه پستاش ایراد و نقص و غلط

واقعا چرا

نه اگر کسی باشه که تو بحث قبولش داشته باشم

با توجه به پستای قبلی که تو تاپیک خوندم مثه برندون معمار. تورس. وینتر کینگ. شاهزاده طلوع. محمد مهدی باریستان سلمی. یا....

حاضرم اطلاعات م به اشتراک بگذارم

نه کسی مثه شما

با امثال شما بحث کردن فقط وقت تلف کردن ه

حیف زمان نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Ashara dayne:

بازیگرها باتوجه به فیلمنامه و صحبت های نویسنده ها نظر میدن.

شما در یکی از پست هاتون گفتید آریا موجودی بی مانند و فوق العادس و همین روشن میکنه چرا براتون قبول اینکه آریا در ابتدا از لیتل فینگر بازی خورد راحت نیست.

شاهزاده طلوع:

کلیت حرف شما این بود که آریا فریب نخورده بلکه فریب داده ولی همین جمله ی مصاحبه برای ردش کافیه:

But they realize Littlefinger is playing them and they ultimately pull through together.

شما البته مختارید نظر عوامل فیلمو رد کنید و فقط به عقل و تشخیص خودتون بسنده کنید. ولی فراموش نکنید نظر شخصی شما fact نیست.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اشارا

الان دارین دست پیشو میگیرین که پس نیفتین، ولی خبر ندارین که زیر پاتون خالی شده.

چرا؟

1. برای اثبات "ادعاها" و "بلدم بلدم" هاتون.

2. چون من بی سواد بی اطلاع دچار فقر علمی خواهش و درخواست دارم ازتون

3. به این خاطر که شما با تکیه بر همین اطلاعاتتون دارید حرفای منو رد میکنید.

منظورتون کسانیه که باهاتون هم نظر و هم عقیده هستند نه کسانی که نظراتشون براتون منطقیه.

شما خودتون وسط هر بحثی میندازید و در اخر هم میگید که بحث کردن وقت تلف کردنه؟ خب برای چی این وقت با ارزشتونو تلف میکنید؟ اجباری که در کار نیست هست؟

لطفا فقط در صورتی که حرف درستی برای گفتن یا اطلاعاتی برای اشتراک گزاری دارید جواب بدید. به اندازه کافی کل کل بیهوده کردید و منم از یاسین خوندن خسته شدم.

پ.ن: عمر همش سه ماهه که فقط 20 روزش مونده، لذتشو ببرید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری