رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

S.i.S » یکشنبه شهریور 30, 93 10:33 pm[/url]"]برو بچ شما که همه کتاب های تازه منتشر شده رو ترجمه کردید این دانک و اگ رو هم ترجمه کنید

یک سوم کتاب اول رو وینترفل ترجمه کرد و بعدش هم دیگه خبر خاصی نشد فقط اینکه بعد از اتمام ترجمه کتاب سه دانک و اگ رو منتشر میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینقدر که مارتین وبلاگش رو آپدیت میکنه، توی سایت و اینجا پست و تاپیک زده نمیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که از نسخی دارم ضیافتی برای کلاغ ها رو از اول میخونم

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت خیلی خیلی خلوت شده. البته دلیلش کاملا مشخصه هم مدارس شروع شدن هم ترم جدید دانشگاه! من که خیلی سرم شلوغ شده این ترم هر روز کلاس دارم حتی پنج شنبه ها و جمعه ها! ولی یه مقاله ی جالب درباره ی استنیس نوشتم که دارم ادیتش می کنم به زودی میزارم تو فروم. البته پیج اینستا رو هم تقریبا تنهایی دارم مدیریت می کنم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » پنج شنبه مهر 10, 93 11:09 am[/url]"]سایت خیلی خیلی خلوت شده. البته دلیلش کاملا مشخصه هم مدارس شروع شدن هم ترم جدید دانشگاه! من که خیلی سرم شلوغ شده این ترم هر روز کلاس دارم حتی پنج شنبه ها و جمعه ها! ولی یه مقاله ی جالب درباره ی استنیس نوشتم که دارم ادیتش می کنم به زودی میزارم تو فروم. البته پیج اینستا رو هم تقریبا تنهایی دارم مدیریت می کنم!!!

بی خیال! جمعه میری دانشگاه؟ کدوم استادی جمعه درس ارائه میده آخه؟ من فکر کردم استادای ما خیلی چیزن

من که پنج شنبه یه کلاس داشتم که اونم به حول و قوه ی الهی دیگه نمیرم

+ جالبه که پیج اینستا هم سوت و کور شده :/ اون اوایل دو روز نشده بالای 40 تا لایک می خورد عکسا اما الان کمتر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار:

جمعه ها آزمایشگاه شیمی تجزیه دارم ساعت ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر

آره لایک های اینستا هم کم شده! با این که من سعی می کنم کیفیت عکس ها خوب باشه ولی بازم کمتر لایک می کنن. البته من برام تعداد لایک ها اصلا مهم نیست فقط یه کم دست تنهام!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » پنج شنبه مهر 10, 93 4:09 pm[/url]"]نگار:

جمعه ها آزمایشگاه شیمی تجزیه دارم ساعت ۹ صبح تا ۱ بعد از ظهر

آره لایک های اینستا هم کم شده! با این که من سعی می کنم کیفیت عکس ها خوب باشه ولی بازم کمتر لایک می کنن. البته من برام تعداد لایک ها اصلا مهم نیست فقط یه کم دست تنهام!

شیمی تجزیه چقدر دانشجوی های رشته شیمی از این درس می نالن :/ چرا انقدر طولانیه؟؟؟ 4 ساعت؟؟ ما طولانی ترین آزمایشگاهمون 2 ساعته

عکسا که خیلی خوب و جالبن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » پنج شنبه مهر 10, 93 10:09 am[/url]"]ولی یه مقاله ی جالب درباره ی استنیس نوشتم که دارم ادیتش می کنم به زودی میزارم تو فروم.

چقدر عالی. خیلی علاقمندم که مقاله تو در مورد استنیس بخونم.

من بعد از مدتها بلاخره فرصت کردم که یه کتاب دستم بگیرم و بخونم. اونقدر که کتابهای 4 و5 را نیم بند و تیکه پاره خونده بودم احساس می کردم حرومشون کردم. برای همین دوباره شروع کردم از نیمه های کتاب سوم به خوندن. چقدر خوبه... واقعا" نمی تونم مارتین رو تحسین نکنم. لعنت بهش با این قلمش و شخصیت پردازیش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من یه پیشنهاد دارم.همون طور که مارتین پند واندزای تیریونو تو یه کتاب جمع کرده گفتم برای هریک از شخصیتای مهم یه تاپیک بزنیم وافکار وسخنان قصارشونو بنویسیم.من خودم همراه کتاب می نویسم تو دفترم تا الانم یه 150 تایی شده.تازه فقط مال 50 فصل از کتاب 3 هستش!

تا بعدها که به دفترم نیگا میکنم خاطراتشون برام تداعی بشه.

با این وضعی که مارتین پیش میره که هنوز هفت جلدو بعد از 18 سال تموم نکرده خدا میدونه کتاب 6 قراره کی بیاد.اولین جلد کتاب سال تولدم چاپ شده بعد 18 سال هنوز تموم نشده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا یه خبری درباره ی اینکه میسی ویلیامز یه جایزه ای رو برای بازی در نقش آریا استارک برده پیچیده. کسی میدونه چه جایزه ای و برای چی بوده؟

نکنه مربوط به همون بهترین اجرا میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از دوست عزیز ویکی پدیا (:وی) جایزه ای که برنده شده، جایزه ی EWwy Award هست به خاطر بهترین نقش مکمل زن درام. این جایزه که توسط Entertainment Weekly برای کسانی که برای جایزه ی امی نامزد نشدن به صورت آنلاین برگزار میشه و هرکسی میتونه رای بده که نتیحه اش این شده

http://www.ew.com/ew/gallery/0,,20300978_20842677_30201629,00.html#30201653

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میسی ویلیامز برنده جایزه WiCnet هم شده!!!!!!!!

انتظار داشتم این جایزه به جک برسه! بازیش یه کوچولو بهتره!

جالبیش اینجاست که کری اینگرام تو رتبه چهارم و بازیگر برن تو رتبه پنجم قرار گرفته! کلا مگه کری چند قسمت تو سریال بازی کرده که از برن رتبش بهتر شده؟! بازیگر جوجن از این تو طول سریال نقشش بیشتر بود!

سوفی هم تو رده ی سوم قرار گرفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » یکشنبه مهر 20, 93 10:05 pm[/url]"]توجه کردید که نسل براتیون ها خشک شد ؟

چرا؟

پس اینهمه بچه های رابرت چین؟حرام..زاده هستند ولی بالاخره از نسل براثیون هان دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » دوشنبه مهر 20, 93 12:07 am[/url]"]
S.i.S » یکشنبه مهر 20, 93 10:05 pm[/url]"]توجه کردید که نسل براتیون ها خشک شد ؟

چرا؟

پس اینهمه بچه های رابرت چین؟حرام..زاده هستند ولی بالاخره از نسل براثیون هان دیگه.

اونا که هیچکدومشون نمیدونن بچه ی رابرتن

حالا گندری قضیه اش جداست. ولی بقیه شون که نه معلوم هست کجان نه خودشون خبر دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پ استنیس؟

و اون حرومزاده رابرت که شب عروسی استنیس درس کرده بود

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » دوشنبه مهر 21, 93 11:54 am[/url]"]پ استنیس؟

و اون حرومزاده رابرت که شب عروسی استنیس درس کرده بود

Sent from my xperia z2

آره.ادریک استورم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه بخوایم حر.ا.م.ز.ا.د.ه ها رو هم حساب کنیم پس در این صورت خاندان تارگرین هم هنوز کلی بازمانده داره!

تو وستروس اینجور بچه ها تا زمانی که مشروع نشده باشن یه جورایی اصلا آدم حساب نمیشن دیگه چه برسه به اینکه تو حق جانشینی و خط نسل یه خاندان هم به حساب بیان. به خاطر دردسرهایی که داره و جلوگیری از عواقب بعدیش اصولا هیچکس ح.ر.ا.م.ز.ا.ده هاش رو مشروع نمیکنه مگه اینکه یه مشکل خاصی داشته باشه.

براتیون ها هم همینجور. فرزندای واقعی رابرت اصلا به حساب نمیان مگه اینکه استنیس مشروعشون کنه و ازونجایی که اینکار رو به احتمال 99.9 درصد انجام نمیده و خودشم احتمالش هست بالاخره تو یکی از جنگ هاش بمیره پس نسل براتیون ها به شدت در شرف خشکیدنه. البته شاید یه موقع سلیس برای استنیس یه پسر به دنیا بیاره و همه چی تغییر کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس شیرین رو آدم حساب نکردین؟بالاخره اگه شیرین بچه دار شه خون براثیون تو رگ بچه هاش هم هست و نسلشون ادامه پیدا میکنه ولی اگر منظورتون اینه که اسم خاندانشون محو میشه حق با شماست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان ما با تبار خونی کاری نداریم ما به طول خانواده کار داریم، الان هیچ براتیون اصیلی وجود نداره، بچه های اصلی رابرت که همشون مورد دارن، تازه اگر هم مورد نداشتن جافری مرده معلوم هم نیست چه بلایی سر دوتایی دیگه بیاد.رنلی هم که اصلا بچه دار نشد.استنیس هم یک دختر داره محال بتونه صاحب یه پسر دیگه بشه پس دیگه نسل براتیون ها قطع میشه، هر طور حساب کنید بعد از استنیس دیگه هیچ کس نمیتونه اسم براتیون ها رو یدک بکشه.

و اینجاست که حماقت شمال رو میشه، اگر به جای عروسی با فری ها با استنیس ازدواج ترتیب میدادن الان نه تنها شمال رو صاحب میشدن بلکه کل هفت پادشاهی میرسید به استارک ها.اوج این حماقت هم همش گردن کاتلین هست و تمام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثلا عروسی راب با شیرین؟!! اونموقع اونها میخواستن از تووینز رد بشن لازم بود که با فری ها ازدواج ترتیب بدن.چه ربطی به کتلین داره؟هر چی میشه میندازین گردن کتلین!

بعد از کجا معلوم استنیس قبول میکرد؟

ویرایش:بعد مثلا هم که استنیس قبول میکرد شرط میذاشت برای اینا که خدایان کهن رو دیگه نپرستید ویروود ها رو بسوزونید بیایید رلور پرست بشید.من فکر نمیکنم همچین چیزی رو استارکها قبول میکردن.

یکی از دلایلی هم که من از استنیس خوشم نمیاد همینه که دور افتادن با ملیساندر یه مذهب گرفتن دستشون میخوان بزور بکنن تو پاچه ی بقیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
و اینجاست که حماقت شمال رو میشه، اگر به جای عروسی با فری ها با استنیس ازدواج ترتیب میدادن الان نه تنها شمال رو صاحب میشدن بلکه کل هفت پادشاهی میرسید به استارک ها.اوج این حماقت هم همش گردن کاتلین هست و تمام.

استارک ها بخاطر رد شدن از رودخونه مجبور بودن که با فری ها متحد بشن.

ازدواج کی با کی؟ راب با شیرین؟ استنیس چرا باید قبول کنه؟

فکر کنم یه بار استاد کرسن بود که پیشنهاد داد با راب متحد بشه ، استنیس هم گفت من یه قلمرو تیکه تیکه نمی خوام.

اگه استنیس پیروز می شد ، سعی می کرد که دوباره بچه دار بشه. مگه تو اون فصل که داشت با رنلی مذاکره می کرد ، یادت نیست چی گفت؟

کلا هر اتفاقی تو وستروس می افته میندازین گردن این کتلین بیچاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اره راب با شیرین !! چقدر مگه اختلاف سنی داشتن 6 سال !!

دو طرف مقصر بودن، اگر فشار سلیس احمق نبود و هی زیر گوش استنیس نمیخوند که نباید با هیچ کس مصالح کرد الان شمال با جنوب یکی بود هر دو وضعیت بهتری داشتن.مجبور نبود استنیس یکار رو دوبار بکنه.

از طرف دیگه اگر کاتلین هم احمق نبود به جای رنلی میرفت سراغ استنیس الان وضعیت بهتر بود.

و اینکه چرا باید استنیس قبول میکرد، نیروی شمال و جنوب اونقدر هستن که هیچ ارتش شرق و غربی نتونه جلوشون رو بگیره.یعنی برد قاطع برای هر دو طرف استنیس فکر کرد خودش تنهایی میتونه هم چیز رو تموم کنه این خودخواهیش کار دستش داد وقتی هم چوبش خورد فهمید نه باید متحد بیشتر داشته باشه برای همین الان وسط شمال هست.

بعد دقت کنید نیروهای هر دو طرف خنثی بودن نسبت بهم هیچ کاری برعلیه همدیگه نکردن هیچ سودی هم بهم نرسوندن !! اخرش چی شد ؟

جواب ویرایش : خب همین الان تو ارتش استنیس دوگانگی دینی هست.اگر قرار همچین شرطی رو بذاره باید اول از ارتش خودش شروع کنه بعد بره سراغ کل کشور.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری