رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

اتفاقا کتلین احمق نبود سپاه رنلی بسیار بزرگتر و قدرتمندتر از مال استنیس بود پس چرا باید میرفت با استنیس که سپاه کوچکتری داشت؟و راضی کردنش هم بخاطر خودخواهی و خشکی رفتارش بسیار سختر و شاید غیر ممکن میبود؟کتلین هم فکر میکرد که این دوتا با هم کنار میان ولی نیومدن.و در آخر کی فکر میکرد رنلی اونجوری در اوج ناجوانمردی بمیره و از پشت بهش خنجر بزنن.

استنیس مگه خودش عقل و اراده نداره که بخاطر فشار سلیس تن به یه کاری بده؟خود استنیس از این حرفا بدش نمیومد و همه رو غاصب میدونست و به فکر حرف زدن با هیچ کس هم نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاتلین تا زمان سقوط رنلی تو اونجا بود وقتی رنلی سقوط کرد چرا در رفت ؟ میتونست قضیه رو به نفع خودش تموم کنه بره سراغ استنیس !! یا اینکه برای یه شوالیه معمولی شده بود دایه عزیزتر از مادر ؟

طرفدارهای استنیس شاید با این حرف بر علیه ام طغیان کنن، ولی استنیس در برابر دوتا زن بسیار ضعیف هست ملیسنادر و زن خودش سلیس این دو نفر قشنگ کنترل دارن رو استنیس.بعد این هیچکس نمیتونه این رد کنه، که بعد از شکست در بلک واتر استنیس یه درس بزرگ گرفت اونم این هست که تنهایی هیچ کاری از پیش نمیره برای همین الان وسط شمال هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی میگی باید برین رو مقصر جلوه میداد؟اینجوری میشد عقل کل!!چون اگر حرف از سایه میزد که هیچ کس حرفشو باور نمیکرد و خودشو هم مقصر میدونستن نمیتونست بگه که کار برین بوده چون نه بعنوان یه تالی این کار ازش بر میومد نه یه استارک.

بعدم سایه رو دیدن گفتن استنیس بوده چرا اونموقع باید حتی به اینکه بره با استنیس مذاکره کنه فکر کنه؟

با حرفت درباره ی ملیساندر و سلیس موافقم.حالا ملیساندر رو میشه درک کرد که چرا باهاش مشاوره میکنه ولی سلیس که کاملا مشخصه عقل درست حسابی نداره من نمیدونم چرا به حرفهای اون هم گوش میده!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلیس یه فلورنت ه و فلورنت ها یکی از مهمترین متحدهای استنیس هستن. درواقع استنیس مجبوره به حرف سلیس و خانوادش گوش کنه و فعلا چاره ی دیگه ای نداره.

ملیساندر هم که به قول داووس هر چیزیه که سلیس نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خود سلیس هم که کاملا تحت نفوذ ملیساندره.یعنی کلا قدرت دسته ملیساندره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا اینقدر با جرات میگید استنیس صاحب پسر نمیشه حالا از سلیس نه از یکی دیگه

در ضمن من از قسمت هفتم سریال فصل چهار اونجایی که میلیساندرا با سلیس حرف میزنه(البته تو کتاب نداریم) اینطور متوجه شدم که میخوان شیرین رو قربان کنن یجوری کاملا مطمئن شدم اونجایی که میلساندرا میگه شیرین با ما باید به دیوار بیاد چون خواسته ی رهلوره من مطمئن شدم میخوان یه بلایی سرش بیارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

charles dance توی یه فیلم جدید به اسم dracula untold توی یه نقش کوتاه بازی کرده وقتی دیدمش هم یاد تایوین افتادم هم قیافه اش شبیه آدرها شده.

اگر تایوین قرار بود دوباره زنده بشه این شکلی میشد!

dracula-untold-master-vampire.thumb.jpg.601da44087a844b6b8c297ec7ed1770e.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول در مورد بحث نسل براتیون ها: اولا وقتی استنیس ببینه که وارثی نخواهد داشت به احتمال زیاد ادریک استورم رو مشروع میکنه. بعدشم نمی دونم دوستان از کجا به این نتیجه رسیدن که استنیس پسر دار نمیشه!؟ نکنه خودشون از مارتین پرسیدن!!!؟؟؟

به S.i. S

اول در مورد ازدوارج راب و شیرین: من نمی دونم شما چه تصوری از استنیس تو ذهنت ساختی که فکر می کنی همچین چیزی ممکنه اتفاق بیافته!؟ استنیس راب رو غاصب می دونه و این هیچ ربطی هم به صحبت های سلیس با ملیساندر نداره. استنیس بار ها تو کتاب گفته که حاضر نیست یه مملکت تیکه تیکه رو قبول کنه. بعدشن برای من خیلی عجیبه که چرا همه از استنیس انتظار دارن که بره طرف راب یا مثلا رنلی!؟ در حالی که راب که می دونست استنیس شاه واقعیه و پدرش هم طرفدار استنیس بوده باید میرفت و با استنیس متحد میشد. البته قدرت شیرینه و راب هم طمع قدرت داشت و هدفش فقط انتقام نبود.

اما در مورد این که گفتی استنیس نسبت به سلیس و ملیساندر هیچ اختیاری نداره باید بگم باز هم حرف غلطیه! استنیس آدمیه که به حرف مشاور هاش گوش میده ولی همیشه تصمیم آخر رو خودش میگیره و کسی روش نفوذ نداره و حتی احساسات هم تأثیری تو تصمیم گیریش نداره برعکس شخصیت هایی مثل دنریس یا راب!

دلیل بودن استنیس تو شمال هم دفع حمله ی وحشی ها بود و بعد از این که اون ها رو شکست داد تصمیم گرفت تا شمال رو تحت کنترل خودش دربیاره چون شمال بدون رهبر باقی مونده. وگرنه مریض نبود که بیاد خودش رو وسط یخ و برف گیر بندازه!

به lord of rock

شیرین یه جورایی خط قرمز استنیسه! اگه کسی بخواد بهش آسیبی برسونه قطعا استنیس اون شخص رو میکشه حالا چه اون شخص دشمن باشه چه سلیس چه ملیساندر یا هر کسی دیگه ای!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با نظر استنیس موافقم.حتی شاید بعد از مشروع کردن ادریک شاید بخواد ادریکو با شیرین وصلت بده تا نسل براتیون ها حفظ بشه!

پانوشت:دوستان،کسی میدونه اسم آهنگ آخر قسمت اول فصل 4 سریال چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر استنیس بخواد ادریک استورم یا هر کس دیگه ای رو مشروع کنه.اونوقت ادعای خودش نسبت به سلطنت زیر سوال نمیره؟فرزند زنده و مشروع رابرت برای ادعای پادشاهی به استنیس مقدمتره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » پنج شنبه مهر 24, 93 3:35 pm[/url]"]اگر استنیس بخواد ادریک استورم یا هر کس دیگه ای رو مشروع کنه.اونوقت ادعای خودش نسبت به سلطنت زیر سوال نمیره؟فرزند زنده و مشروع رابرت برای ادعای پادشاهی به استنیس مقدمتره!

قبل از مرگش یعنی وقتی که خیلی پیر شده اینکارو میکنه نه الان!

مثلا به عنوان وصیت نامه ای چیزی…

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » پنج شنبه مهر 24, 93 10:19 pm[/url]"]جیمی تو دورن؟!! وات دِ ...؟!!!!

Jaimie.jpg?lgfp=3000

درسته، دیوید بنیاف و دی بی ویس نویسنده های سریال با حذف لیدی استون هارت مجبور شدن داستان جیمی رو تغییر بدن و دیگه به شمال سفر نمیکنه. در عوض به جنوب بره یحتمل برای نجات میرسلا و ...

باید ببینیم این داستان چطور میشه، ولی بعید میدونم از کتاب بهتر بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دست تهیه کننده هااگه کامل باز بود میزدن تموم شخصیتای کتابو به جز جان اسنو و دنی و تیریونو حذف میکردن.

راستی دوستان roughspun تو فارسی چی ترجمه میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتما کلی هم توی شخصیت دوران دست میبرن.کلا داستان دورن تغییر کرده.فقط اسمش با کتاب یکیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حتی فکر اینکه قراره چه بلایی سر خط داستانی برین بیارن باعث میشه بدجور از سریال متنفر بشم!

خدا به داد خط داستانی کوینتین و آریانه برسه! بعید نیست حتی اینا اگان رو هم حذف کنن!!! اگه تو فصل بعد شیرین رو بکشن من اصلا تعجب نمیکنم!!

پ.ن: امروز تولد دو سالگی سایته! تبریک میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله گریجوی ها، گریفین، کوینتین و آریانه همگی حذف شدن از داستان.با سرعتی که دارن داستان جلو میبرن فصل بعد کاملا برای کتابخون ها اسپویل هست و تمام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنین اگه قرار بود تلوزیون ما یک سریال از روی کتاب بسازه یادوبله کنه وپخش کنه چه بلایی سر داستان میومد

پس خداتون رو شکر کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه مهر 30, 93 3:56 pm[/url]"]بله گریجوی ها، گریفین، کوینتین و آریانه همگی حذف شدن از داستان.با سرعتی که دارن داستان جلو میبرن فصل بعد کاملا برای کتابخون ها اسپویل هست و تمام

فصل بعد که خوبه! بنابر شواهدی من احساس میکنم تو همین فصل هم قراره اسپویل بشیم!

یه تصویری منتشر شده نمیدونم دیدینش یا نه! دنریس تو لباس سفید کنار هیزدار (احتمالا) نشسته! و تیریون هم کنارشون نشسته! دو حالت به وجود میاد، یا داستان رو باز هم تحریف کردن یا داستان اونقدر پیشرفت داشته که شاهد اتحاد تیریون و دنریس باشیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » چهارشنبه مهر 30, 93 7:26 pm[/url]"]
S.i.S » چهارشنبه مهر 30, 93 3:56 pm[/url]"]بله گریجوی ها، گریفین، کوینتین و آریانه همگی حذف شدن از داستان.با سرعتی که دارن داستان جلو میبرن فصل بعد کاملا برای کتابخون ها اسپویل هست و تمام

یه تصویری منتشر شده نمیدونم دیدینش یا نه! دنریس تو لباس سفید کنار هیزدار (احتمالا) نشسته! و تیریون هم کنارشون نشسته! دو حالت به وجود میاد، یا داستان رو باز هم تحریف کردن یا داستان اونقدر پیشرفت داشته که شاهد اتحاد تیریون و دنریس باشیم!

پس اون چیزی که می ترسیدیم ازش زودتر از موعد به وقوع می پیونده.

آخر آرزوی یه کتاب بی اسپویل به دل من می مونه.

راجع به اونی که تو اسپویلر گذاشتی ولی بعید می دونم. همون تحریف محتمل تره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به دلیل اینکه براشون بازیگر انتخاب نشده حذف شدن یا تو مصاحبه معلوم شده و خودشون گفتن؟؟؟ احتمال نداره برای اینکه بخوان از اسپویل جلوگیری کنن اسمی از کاراکتر هایی مثل اینا ندن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » چهارشنبه مهر 30, 93 8:10 pm[/url]"]
renly baratheon » چهارشنبه مهر 30, 93 7:26 pm[/url]"]

پس اون چیزی که می ترسیدیم ازش زودتر از موعد به وقوع می پیونده.

آخر آرزوی یه کتاب بی اسپویل به دل من می مونه.

راجع به اونی که تو اسپویلر گذاشتی ولی بعید می دونم. همون تحریف محتمل تره.

منظورت اون عکسیه که تو اینستا گذاشته شده؟ میساندی لباس آبی تنش دنریس سفید یه مرده هم با لباس سبز لیمویی کنارش نشسته! اونو می گی دیگه؟ اون که هیزدار نیست کنار دنریس! داریو ـه!

همین حذف شدن گریجوی ها و آریانه دو حالت بیشتر نداره: احتمال اول اینه که از اونجایی که دو تا کارگردانا تا آخر داستانو می دونن دیگه به خودشون زحمت نمیدن و اون شخصیت هایی که در آینده خواهند مرد رو نشون نمیدن تا وقتشون هدر بره

احتمال دومم اینه که روند و پایان داستان کتاب و سریال باهم یکی نخواهد بود

سریالم سریع جمع می کنن که برن سراغ کتابای دیگه فیلمشو بسازن مثل حماسه ی شاهکش که برای سریال شدن تایید شده احتمالش هم هست همین hbo عزیز حق پخششو بگیره! ( خوراک شبکه ای مثل hbo ـه واقعا)، تازه خدایان آمریکایی رو هم که خوب دارن براش خرج می کنن ببینیم این چی از آب درمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امیدوارم سریال رو طوری ببنندن که پایان داستان رو حداقل سه تا فیلم بکنن، اینطوری ما راضی میشیم نه اینکه وردارن داستان اینجوری از سر و تهش بزنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورت اون عکسیه که تو اینستا گذاشته شده؟ میساندی لباس آبی تنش دنریس سفید یه مرده هم با لباس سبز لیمویی کنارش نشسته! اونو می گی دیگه؟ اون که هیزدار نیست کنار دنریس! داریو ـه!

همین حذف شدن گریجوی ها و آریانه دو حالت بیشتر نداره: احتمال اول اینه که از اونجایی که دو تا کارگردانا تا آخر داستانو می دونن دیگه به خودشون زحمت نمیدن و اون شخصیت هایی که در آینده خواهند مرد رو نشون نمیدن تا وقتشون هدر بره

سریالم سریع جمع می کنن که برن سراغ کتابای دیگه فیلمشو بسازن مثل حماسه ی شاهکش که برای سریال شدن تایید شده احتمالش هم هست همین hbo عزیز حق پخششو بگیره! ( خوراک شبکه ای مثل hbo ـه واقعا)، تازه خدایان آمریکایی رو هم که خوب دارن براش خرج می کنن ببینیم این چی از آب درمیاد

آره همون عکس رو میگم، اما اونی که کنار دنریس نشسته داریو نیست، داریو پشت سرش وایساده! اون باید همون هیزدار باشه!

واقعا امیدوارم و آرزو میکنم که احتمال دوم درست باشه! حتی فکر کردن به احتمال اول دیوونه ام میکنه! این که شخصیتایی که سرانجام تاثیرگذاری ندارن از سریال حذف میشن بدترین اسپویل ممکنه!

کیوان: امیدوارم! تحریف رو باز راحت تر از اسپویل میشه تحمل کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » چهارشنبه مهر 30, 93 9:32 pm[/url]"]

آره همون عکس رو میگم، اما اونی که کنار دنریس نشسته داریو نیست، داریو پشت سرش وایساده! اون باید همون هیزدار باشه!

واقعا امیدوارم و آرزو میکنم که احتمال دوم درست باشه! حتی فکر کردن به احتمال اول دیوونه ام میکنه! این که شخصیتایی که سرانجام تاثیرگذاری ندارن از سریال حذف میشن بدترین اسپویل ممکنه!

کیوان: امیدوارم! تحریف رو باز راحت تر از اسپویل میشه تحمل کرد!

عجب سوتی دادم شبیهن بهم!

کتاب ششم که چاپ بشه به احتمال زیاد مشخص میشه احتمال اول درسته یا دوم! تا اون موقع نمیشه قطعی گفت!

البته منم امیدوارم احتمال دوم درست باشه

++ راستی بازی shadow of mordor به علاقه مندان به دنیای تالکین توصیه میشه! ما که بسی مستفیض شدیم از بازیش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری