رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

تورهن استارک » دوشنبه آبان 5, 93 9:18 pm[/url]"]من که نمیتونم متن اصلی رو بخونم حداقل عکساشو بذارین ببینم

S.i.S همین پست قبل توضیح دادن هنوز کتاب رسمی منتشر نشده! تا pdf و فرمتای دیگه به صورت کامل بیاد طول می کشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

S.i.S دستت دردر نکنه.

فایل قبلی سالم بود ، ولی این یکی خرابه.

ext را میکنه ، ولی اجرا نمی کنه. میشه چک کنی ببینی مشکلش چیه یا فقط برای من اینطوریه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوری کسل » سه شنبه آبان 6, 93 4:58 pm[/url]"]S.i.S دستت دردر نکنه.

فایل قبلی سالم بود ، ولی این یکی خرابه.

ext را میکنه ، ولی اجرا نمی کنه. میشه چک کنی ببینی مشکلش چیه یا فقط برای من اینطوریه؟؟؟

من خودم دانلود کردم مشکلی نداشت.بقیه بچه ها هم چک کنن فکر نکنم مشکلی داشته احتمالا موقع دانلود ضربه خورده به فایل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه آبان 6, 93 3:32 pm[/url]"]http://uploadboy.com/l5a31wjt40ku.html

این هم نسخه همراه با عکس عجب چیز خوبی هستش.نسخه اصلی کتاب رو من فردا سفارش میدم.خیلی چیز جالبی شده.

خیلی ممنون.

محتواش رو هم خوندی؟ چقدر اطلاعاتش جدیده و در چه حد ریز می شه؟

همه اش مثل اون فصل هایی که از قبل منتشر کردن ه؟

@جوری:

من مشکلی نداشتم با فایل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من زیاد نخوندم ولی اونقدری که خوندم خب بود، اطلاعات خوبی در مورد سه عصر اول وستروس داده نسبت به قبل یه سری اطلاعات خب هم نسبت به خاندان تارگرین و شخصیت هاش توش هست.در مورد هر بخش وستروس مثل شمال یا جزایر آهن یه خط معرفی خیلی خب داره.عکس هاش هم خیلی خب هست در خصوص بعضی از جزایر هم که فقط در حد اسم میشناسیم توضیحات خوبی داده مثل جزیره Leng و کسایی که توش زندگی میکنن و ... در هر صورت خب هست.

در خصوص ادرها چندباری گشتم چیز خاصی پیدا نکردم امیدوارم پیدا بشه چیزی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه آبان 6, 93 6:17 pm[/url]"]من زیاد نخوندم ولی اونقدری که خوندم خب بود، اطلاعات خوبی در مورد سه عصر اول وستروس داده نسبت به قبل یه سری اطلاعات خب هم نسبت به خاندان تارگرین و شخصیت هاش توش هست.در مورد هر بخش وستروس مثل شمال یا جزایر آهن یه خط معرفی خیلی خب داره.عکس هاش هم خیلی خب هست در خصوص بعضی از جزایر هم که فقط در حد اسم میشناسیم توضیحات خوبی داده مثل جزیره Leng و کسایی که توش زندگی میکنن و ... در هر صورت خب هست.

در خصوص ادرها چندباری گشتم چیز خاصی پیدا نکردم امیدوارم پیدا بشه چیزی

من هی می خوام به این نتیجه برسم که نخونم، نمی شه مثل اینکه.

یه چپتر Long Night داره که، اونجا اصولاً باید اشاره ای شده باشه بهشون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اطلاعات جدید نداره خب توش یعنی نه اونقدری که قبلا نفهمیده باشیم باز من یه نگاه سرسری انداخت بهش ولی خب باز باید با دقت مطالعه کنم ببینم چیز جدیدی داره یا نه.

عکس هاش یه مقدار برای من کوچیک نشون میده میخواستم شجرنامه استارک ها رو بخونم که اصلا نشون نداد هیچیش رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه آبان 6, 93 6:25 pm[/url]"]اطلاعات جدید نداره خب توش یعنی نه اونقدری که قبلا نفهمیده باشیم باز من یه نگاه سرسری انداخت بهش ولی خب باز باید با دقت مطالعه کنم ببینم چیز جدیدی داره یا نه.

عکس هاش یه مقدار برای من کوچیک نشون میده میخواستم شجرنامه استارک ها رو بخونم که اصلا نشون نداد هیچیش رو.

من اون قسمت شب طولانی رو دیروز خوندم چیز جدیدی که ندونیم توی متنش نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوباره دانلود کردم ، همونطوریه.

ext می کنی ، چهار تا ایکون داره. یکیش یه عکس از کاوره. سه تای دیگه رو نمی خونه. یه فایل 5 کیلو بایتی ، یه فایل 6 مگابایتی که فکر کنم برای گوشی باشه ، و یه فایل 21 مگابایتی.

مگه نباید با ادوب ریدر بخونتش؟؟

یا با یه برنامه ی دیگه باید وارد شوم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جوری کسل » سه شنبه آبان 6, 93 6:38 pm[/url]"]دوباره دانلود کردم ، همونطوریه.

ext می کنی ، چهار تا ایکون داره. یکیش یه عکس از کاوره. سه تای دیگه رو نمی خونه. یه فایل 5 کیلو بایتی ، یه فایل 6 مگابایتی که فکر کنم برای گوشی باشه ، و یه فایل 21 مگابایتی.

مگه نباید با ادوب ریدر بخونتش؟؟

یا با یه برنامه ی دیگه باید وارد شوم؟؟

اون فایل 20 مگی رو باید استفاده کنی! فرمتشم azw3 ـه که با ادوبی باز نمیشه! من همین الان به صورت آنلاین کانورتش کردم به پی دی اف حجمش شد 45 مگ!

sis@ برای من که شجره نامه هاش خیلی واضحه!

پ.ن: بالاخره چشممون به جمال دیمون تارگرین هم روشن شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@جوری کسل

نسخه epub و azw3 رو قرار دادم براتون، باید یه برنامه دانلود کنید که این دوتا فرمت رو بخون مشکلی نداره وگرنه فایل ها.

@نگار

من با گوشی فرمت epub رو میخونم شاید بخاطر همین باشه که عکس شجرنامه ها برام کوچیک نشون داده میشه.نسخه PDF که تبدیل کردی چطوری هست ؟ کیفیت داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه آبان 6, 93 7:09 pm[/url]"]@جوری کسل

نسخه epub و azw3 رو قرار دادم براتون، باید یه برنامه دانلود کنید که این دوتا فرمت رو بخون مشکلی نداره وگرنه فایل ها.

@نگار

من با گوشی فرمت epub رو میخونم شاید بخاطر همین باشه که عکس شجرنامه ها برام کوچیک نشون داده میشه.نسخه PDF که تبدیل کردی چطوری هست ؟ کیفیت داره ؟

آره کیفیتش که خیلی خوبه!

برای خوندن اسم روی شجره نامه ها باید زوم صفحه رو از 100% ببری روی 200% که بشه خوند!

این تصویره شجره نامه لنیستره! (البته یه قسمتش)

http://s5.picofile.com/file/8148324392/lannister.PNG

اینم دیمون تارگرین! + عکس های خیلی جالب و قشنگی داره! موت کیلین خیلی جالب عکسش!

http://s5.picofile.com/file/8148324434/daemon.PNG

الان تصویر ریگارو تو کتابش دیدم! هنوز در همین حالت هستم! الان مشخص شد چرا یکی مثل لوراس رو مارتین میگه زیباترین مرد وستروسه! کلا ملاکش درباره زیبایی با تصورات من یکی که خیلی فرق می کرد! این چه تصویری بود آخه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » سه شنبه آبان 6, 93 7:14 pm[/url]"]

@نگار

آره کیفیتش که خیلی خوبه!

برای خوندن اسم روی شجره نامه ها باید زوم صفحه رو از 100% ببری روی 200% که بشه خوند!

الان تصویر ریگارو تو کتابش دیدم! هنوز در همین حالت هستم! الان مشخص شد چرا یکی مثل لوراس رو مارتین میگه زیباترین مرد وستروسه! کلا ملاکش درباره زیبایی با تصورات من یکی که خیلی فرق می کرد! این چه تصویری بود آخه

خب نوع نقاشی رو در نظر بگیر در مورد ریگار.

من توئینز به نظرم جالب بود.

اینجوری بالا پایین کردم نمی شه. باید بشینم از اول درست بخونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی تصورات من و مارتین اندازه یه سر سوزن باهم شباهت نداره!

شخصیت ها که هیجی! ریگار رو چرا شبیه آدمای زال کشیده بود؟ شکل قلعه ها که به کل فرق داشت.

اما جای شکرش باقیه که اون شایعه درست نبود. بسی خوشحال شدم از این بابت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » سه شنبه آبان 6, 93 7:56 pm[/url]"]
negar27 » سه شنبه آبان 6, 93 7:14 pm[/url]"]

@نگار

آره کیفیتش که خیلی خوبه!

خب نوع نقاشی رو در نظر بگیر در مورد ریگار.

من توئینز به نظرم جالب بود.

اینجوری بالا پایین کردم نمی شه. باید بشینم از اول درست بخونم.

نوع نقاشی؟

نقاشی ای که از ایریس " شاه دیوانه" از جوانیش گذاشته بود خیلی شوکه م کرد!

نقاشی که برای زنا کشیده شده بود خیلی بهتر بود!

من از آشایی خوشم اومد و طراحی های که برای دورن و روینار بود!

+ تو بخش یی تی! صفحه 490 بود اگه اشتباه نکنم! اطلاعات جالبی درباره آزور آهای داده شده. هر کی مشتاق بود بره بخونه

من دیروز تا صفحه 40 خوندم ولی بدون تصویر نمی چسبید اصلا

استاد@ اون موهای بافته شده ی ریگار منو هلاک کرد بقیه تارگرین هایی که کشیده بود خیلی بهتر از ریگار بودن! البته به جز دیمون بلک فایر که بازم تصویر درست حسابی ازش نبود

درباره ی شکل قلعه ها: بیشترش همونایی بود که تا حالا دیده بودیم! تو اینستاگرام سایت هم هست اینا! وینترفل که همین آواتار "وینترفل" بود! استورم اند همون بود ریورران هم همینطور!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای دیمون رو که ول کن من نابود اون زیبایی غیرقابل باور دیمونم

این تصاویر خود مارتین گفته شبیه ترین قیافه هان؟ جالبه یه جا میاد میگه تارگرین ها زیباترین قیافه ها رو داشتن بعد نقاشی هاشون اینقدر زشته! جوونی ایریس که وحشتناک بود! آخرین چیزی که توش دیده میشد زیبایی بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » سه شنبه آبان 6, 93 8:08 pm[/url]"]وای دیمون رو که ول کن من نابود اون زیبایی غیرقابل باور دیمونم

این تصاویر خود مارتین گفته شبیه ترین قیافه هان؟ جالبه یه جا میاد میگه تارگرین ها زیباترین قیافه ها رو داشتن بعد نقاشی هاشون اینقدر زشته! جوونی ایریس که وحشتناک بود! آخرین چیزی که توش دیده میشد زیبایی بود!

دیمون دو تا عکس ازش بود یکی که پشتش بود یکی دیگه هم که دهنش اندازه غار علی صدر باز بود

آره فکر کنم!

بعضیاش خوب بود!

اوریس براتیون که انگار همین رابرت بود

از عکس پیریش که خیلی بهتر بود استاد... با اون ناخن های چندش و درازش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عکس جوونی ایریس همونیه که روی تخت لم داده یا اونیکه شبیه دیوانه ها به یه چیزی زل زده؟

عکس تایوین چرا اینجوری بود؟ انتظار عکس زیباتری رو داشتم!

اگ هم عکسش بد بود! خصوصا اونی که با پسراش بود! میکار رو شبیه غول کشیده بود! بریندن هم زیادی وحشتناک شده بود.

شهر والریا خیلی باحال بود. درست مثل شهر اصلی جنگ ستارگان بود. خود والریایی ها که مثل آدم فضایی ها بودن!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قضیه فتح جالب بود تا اینجا که خوندم گویا اگان به تمام وستروس نامه فرستاده که تسلیم بشید و با من هم پیمان بشید تا یه حکومت مشترک داشته باشیم ولی هیچ کس سر تعظیم پایین نیاورده بعد جنگ شروع شده.

عکس ریگار شبیه بازیگر فیلم ثور شده اگر دقت کنید ولی هیکلش خیلی کم حجم تر از اون هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » سه شنبه آبان 6, 93 8:14 pm[/url]"]عکس جوونی ایریس همونیه که روی تخت لم داده یا اونیکه شبیه دیوانه ها به یه چیزی زل زده؟

اگ هم عکسش بد بود! خصوصا اونی که با پسراش بود! میکار رو شبیه غول کشیده بود! بریندن هم زیادی وحشتناک شده بود.

شهر والریا خیلی باحال بود. درست مثل شهر اصلی جنگ ستارگان بود. خود والریایی ها که مثل آدم فضایی ها بودن!

همچین جوونم نیست ولی به نسبت اون عکس دوم جوون حساب میشه اینو می گم

http://s5.picofile.com/file/8148336226/aerys.PNG

تایوین که اون عکس بچه گیش که رسما تو دیوار بود! چشماش آبی لاجوردی بود!

بریندنو ندیدم کدوم عکس بود؟

کلا تصویر شهراش جالب بود! کرویان که خیلی تصویرش ناراحت کننده بود عین شهر ارواح بود!

S.i.S@

فتح اگان و روینار قبل انتشار کتاب ریلیز شده بود! ولی دیدن عکساش خالی از لطف نبود

ثور ؟ من شباهتی بینشون حس نکردم! فقط تصوراتم به طور کامل تخریب شد با دیدن تصویرش! این چیه آخه؟ نه به اون آب و تاب دادن توصیف چهره اش نه به این تصویر

http://s5.picofile.com/file/8148336900/rhaegar.PNG

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در هرصورت خیلی بد بود.

همون عکسی که یه پیرمرده بین یه چیزایی شبیه شاخه های درخته و دستش رو جلو اورده بریندانه.

من از دیمون بلک فایر فقط همون یه دونه عکسی رو دارم که از پشت شونش برگشته.

عکسای سان اسپیر و های گاردن کاملا با تصورات من فرق داشتن.

تو عکس ریگار بیشتر از هرچیزی به آپشن افسردگیش توجه شده. اصلا صورتش رو میبینم دلم میخواد گریه کنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » سه شنبه آبان 6, 93 7:21 pm[/url]"]
استاد آمون » سه شنبه آبان 6, 93 8:14 pm[/url]"]عکس جوونی ایریس همونیه که روی تخت لم داده یا اونیکه شبیه دیوانه ها به یه چیزی زل زده؟

همچین جوونم نیست ولی به نسبت اون عکس دوم جوون حساب میشه اینو می گم

http://s5.picofile.com/file/8148336226/aerys.PNG

تایوین که اون عکس بچه گیش که رسما تو دیوار بود! چشماش آبی لاجوردی بود!

بریندنو ندیدم کدوم عکس بود؟

کلا تصویر شهراش جالب بود! کرویان که خیلی تصویرش ناراحت کننده بود عین شهر ارواح بود!

S.i.S@

فتح اگان و روینار قبل انتشار کتاب ریلیز شده بود! ولی دیدن عکساش خالی از لطف نبود

ثور ؟ من شباهتی بینشون حس نکردم! فقط تصوراتم به طور کامل تخریب شد با دیدن تصویرش! این چیه آخه؟ نه به اون آب و تاب دادن توصیف چهره اش نه به این تصویر

http://s5.picofile.com/file/8148336900/rhaegar.PNG

من تا قبل از انتشار اصلی هیچی ازش نخونده بودم.اره شبیه Chris Hemsworth هست قیافه ریگار، دقت کنی خیلی شبیه بهم هستن.فقط کافی ریش از صورت کریس برداری و موهاش رو ببندی دقیقا شبیه هم میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها کتاب تاپیک داره خب. تازه حیفه اینجا راجع بهش بحث بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » سه شنبه آبان 6, 93 8:30 pm[/url]"]:D

در هرصورت خیلی بد بود.

همون عکسی که یه پیرمرده بین یه چیزایی شبیه شاخه های درخته و دستش رو جلو اورده بریندانه.

من از دیمون بلک فایر فقط همون یه دونه عکسی رو دارم که از پشت شونش برگشته.

عکسای سان اسپیر و های گاردن کاملا با تصورات من فرق داشتن.

تو عکس ریگار بیشتر از هرچیزی به آپشن افسردگیش توجه شده. اصلا صورتش رو میبینم دلم میخواد گریه کنم!

ندیدم این عکسی که می گی! کلا از دیمون عکس درست حسابی موجود نیست همش فن آرته!

این دیگه خیلی افسرده ست آخه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری