رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

اول در مورد اسپویل:

الان تو این تاپیک مرز اسپویل کجاست؟ طبق اون تاپیک تا سریال ه دیگه ؟ یه شفاف سازی اگه بکنین ممنون می شم.

پست ها رو هم یه بررسی کنین بذارین تو اسپویلر.

در مورد تئوری ها:

یه سری از تئوری ها هستن که خب قریب به یقین درست ان و قشنگ می شه استناد کرد بهشون.

دسته دوم رو آدم باید در پس ذهن داشته باشه چون ممکنه با تغییراتی و partly رخ بدن یا حداقل یه جوری تو داستان اشاره بشه بهشون.

دیگه بقیه رو باید کلاً نادیده گرفت.

من خودم به شخصه معتقد نیستم که هیچ چیزی رو بی دلیل تو کتاب نمی گه جرج.

حالا اینکه یه سری جاها به زور برداشتی مرتبط با چیزی که می خوایم می کنیم در حالی که می شه خیلی ساده اون جمله رو خوند و رد شد بماند.

مثلاً کتلین و استخوان های ادارد. صرف یک نا آگاهی ساده از آناتومی بدن رو آدم ول کنه بره سراغ اون تئوری بعید ؟!!! من و شما هم ممکنه تعجب کنیم و چنین جمله ای بگیم در مورد خیلی چیزا.

در مورد جان و قسم نگهبانان و ... :

پادشاه قدرت این رو داره که فرزند خارج از Wedlock اش رو رسمی کنه.

حالا این رو با آزاد کردن یه نفر از سوگند نگهبانان و کینگز گارد می شه مقایسه کنین؟ کدوم اش غیر نرم تره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
kei1 » دوشنبه آبان 19, 93 2:14 pm[/url]"]اول در مورد اسپویل:

الان تو این تاپیک مرز اسپویل کجاست؟ طبق اون تاپیک تا سریال ه دیگه ؟ یه شفاف سازی اگه بکنین ممنون می شم.

پست ها رو هم یه بررسی کنین بذارین تو اسپویلر.

در مورد تئوری ها:

یه سری از تئوری ها هستن که خب قریب به یقین درست ان و قشنگ می شه استناد کرد بهشون.

دسته دوم رو آدم باید در پس ذهن داشته باشه چون ممکنه با تغییراتی و partly رخ بدن یا حداقل یه جوری تو داستان اشاره بشه بهشون.

دیگه بقیه رو باید کلاً نادیده گرفت.

من خودم به شخصه معتقد نیستم که هیچ چیزی رو بی دلیل تو کتاب نمی گه جرج.

حالا اینکه یه سری جاها به زور برداشتی مرتبط با چیزی که می خوایم می کنیم در حالی که می شه خیلی ساده اون جمله رو خوند و رد شد بماند.

مثلاً کتلین و استخوان های ادارد. صرف یک نا آگاهی ساده از آناتومی بدن رو آدم ول کنه بره سراغ اون تئوری بعید ؟!!! من و شما هم ممکنه تعجب کنیم و چنین جمله ای بگیم در مورد خیلی چیزا.

در مورد جان و قسم نگهبانان و ... :

پادشاه قدرت این رو داره که فرزند خارج از Wedlock اش رو رسمی کنه.

حالا این رو با آزاد کردن یه نفر از سوگند نگهبانان و کینگز گارد می شه مقایسه کنین؟ کدوم اش غیر نرم تره؟

من توی یکی از پستام یک مثال در مورد باریستان زدم اون میتونه در مورد جان هم صدق کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلم نیومد تو بحث شرکت نکنم

اولا که جان پتانسیل هر گونه عهد شکنی رو داره به نظرم. اون اول که سر مرگ ادارد قاطی کرد بعدشم سر مسایل دیگه که دوستان خودشون می دونن. حالا بر فرض که راب جان رو مشروع کرده باشه، بعید می دونم شخصیتی که جان داره لرد های شمال حاضر باشن با توجه به شرایط حال حاضر شمال و وستروس از جان تبعیت کنن

و با توجه به این که احتمال داره ریکون دست استنیس باشه، فکر می کنم که لرد هاش شمال ترجیح بدن ریکون لرد وینترفل بشه و تا وقتی که به سن قانونی برسه یکی از لرد های شمال که احتمالا لرد مندرلی باشه به جای ریکون اوضاع رو بگیره دستش. بر فرض هم که جان ادعای پادشاهی شمال بکنه بعیده استنیس به این راحتی ها با این قضیه کنار بیاد. تازه از مردن جان چشم پوشی کردم

دوما در مورد این که یه بحثی شد که استارک ها به کسی خیانت نکردن و اینا که فکر نکنم کسی خیانت راب استارک به استنیس و فری ها رو فراموش کرده باشه

به جوری: استنیس به فکر دیوار نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ادارد به خاطر حمایت از حق استنیس جانش رو از دست داد

از اون طرف پسرش برای خودش تاج گذاری کرد و خودش رو پادشاه اعلام کرد

میگن "پسر كو ندارد نشان از پدر تو بيگانه خوانش مخوانش پسر"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو اخرین فصل ادارد ، واریس به ند میگه فردا سرسی به دیدنتون میاد.

واقعا به دیدن ند میره؟

تو فصل های سرسی به این موضوع اشاره ای شده؟

گفتوگویی بینشون شکل گرفته؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هیچکس دیگه پیداش نیست !! فروم سوت کور ، ویکی خاک گرفته، صفحه اصلی هم که هر از گاهی یه چیزی میاد روش !! تا سریال شروع بشه سایت همینطوری خواهد بود ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره ضیافتی برای کلاغ ها و رقصی با اژدهایان رو خوندم انگار همین دیروز بود یورش شمشیر ها رو تموم کردم این سایت وینترفل سبب خیری شد کتاب هارو به انگلیسی بخونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 4:01 pm[/url]"]بالاخره ضیافتی برای کلاغ ها و رقصی با اژدهایان رو خوندم انگار همین دیروز بود یورش شمشیر ها رو تموم کردم این سایت وینترفل سبب خیری شد کتاب هارو به انگلیسی بخونیم

چرا به خاطر نحوه ی ترجمشون؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady of the houses » چهارشنبه آبان 28, 93 11:00 pm[/url]"]
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 4:01 pm[/url]"]بالاخره ضیافتی برای کلاغ ها و رقصی با اژدهایان رو خوندم انگار همین دیروز بود یورش شمشیر ها رو تموم کردم این سایت وینترفل سبب خیری شد کتاب هارو به انگلیسی بخونیم

به خاطر اینکه 5 روز صبر کردن برای یک فصل خیلی کاره سختیه

مخصوصا اگه پولی هم باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 11:18 pm[/url]"]

مخصوصا اگه پولی هم باشه

دقیقا.وازنظر من متن اصلی منظور نویسنده رو خیلی بهتر می رسونه.

پانوشت:نظرتون چیه برای اینکه فروم رو از خلوتی در بیاریم یه بازی انجام بدیم.اسم این بازی:((من کدوم کاراکترم؟؟)).یکی از اعضا یه فردو تو ذهنش در نظر میگیره وبقیه باید با پرسیدن سوالایی که به آره یا نه ختم میشن،سعی در پیداکردن اون کاراکتر کنه.

مثلا من یه کاراکترو تو ذهنم در نظر می گیرم.

سوالات احتمالی که بقیه ازم می پرسن:

زنه؟جواب من:نه

وستروسیه؟ج:آره

از استورم لندزه؟ج:آره

از خاندان باراتیونه؟ج:آره

بچه اول خانواده اس؟نه

سخت گیره؟آره

استنیسه؟آره.

این یه مثال ساده بود.اگه مایل باشید من یه کاراکتر تو ذهنم دارم.میتونید شروع کنید و سوالاتونو بپرسید.این یخ سکوت سایت رو بشکنین.بپرسین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای گرما بخشیدن به تالارهای یخ زده ی فروم بنده هم پیشنهاد میدم یه نفرو بفرستید رو منبر (صندلی داغ) تا جزغاله بشه و با جزغاله شدنش کل فروم رو حرارت ببخشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 11:32 pm[/url]"]جنسیتش مذکره؟؟؟

تو ایسوسه؟

بله.

نه.

مذکره.تو اسوس نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 11:46 pm[/url]"]زندس؟

تو دورنه؟

آره.

نه.

مذکره.تو اسوس نیست.زنده اس.تو دورن نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 11:50 pm[/url]"]معروفه؟

تو شماله؟

نسبتا بله.

بله.

مذکره.تو اسوس نیست.زنده اس.تو دورن نیست.نسبتا معروفه.تو شماله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این بازی 20 سوالی مناسب حال تاپیک نیست. و در چت روم انجام میشه. در هر حال نوعی اسپم ـه. لطفا از انجام ـش صرف نظر کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یک سوال چرا بانک آهنین حاضر شد به نگهبانان پول قرض بده؟

بانک فقط به پادشاهان پول میده پشتوانش هم اینه که اگه پادشاه پولشو پس نداد به یک مدعی دیگه پول قرض بده که بتونه پولشو پس بگیر

ولی پشتوانش برای قرض دادن به نگهبانان چیه؟ اگه نگهبان نخواد پولشو پس بده چجوری میخوان پولشونو پس بگیرن؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت عملا از تحرک افتاده !! بیشتر اومدیم تخصصی کنیم از تخصصی شدن هم دور شدیم !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » چهارشنبه آبان 28, 93 11:18 pm[/url]"]

مخصوصا اگه پولی هم باشه

خودشون که میگن دست تنهان وگرنه بیشتر و زودتر میدن بیرون مخصوصا که بنفعشون هم هست که بیشتر ترجمه کنن در مورد مبلغی هم که میگیرن چیز زیادی نیست که ویک خوبی هم که داره کسایی که ترجمه میکنن به دنیایه نغمه اشنا هستن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دلتون صابون نزنید برای بازی جدید GOT شما نقش مهمی نخواهید داشت بلکه بیشتر یک نزاع خانوادگی بین فورستر ها با وایت هیل ها رو نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » پنج شنبه آبان 29, 93 10:49 pm[/url]"]سایت عملا از تحرک افتاده !! بیشتر اومدیم تخصصی کنیم از تخصصی شدن هم دور شدیم !!

خلوت شدن فروم با توجه به فصل دانشگاه ها و مدارس کاملا طبیعیه

آدم اصلا وقت نمی کنه بیاد این جا و بحث کنه. من خودم حتی وقت نمی کنم تو پیج اینستا عکس بذارم.

از کینگ رابرت هم که کماکان خبری نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری