رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

به نظرتون این عزیز سال و روز تولدشو چی وارد کرده که الان تازه "صفر" سالش شده؟

tavalod.thumb.PNG.a95d73df5df5ce25826c0b2e0446a720.PNG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
negar27 » شنبه آذر 1, 93 7:58 pm[/url]"][attachment=0]tavalod.PNG[/attachment]به نظرتون این عزیز سال و روز تولدشو چی وارد کرده که الان تازه "صفر" سالش شده؟

به هر حال تولدش مبارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه آذر 1, 93 8:58 pm[/url]"][attachment=0]tavalod.PNG[/attachment]به نظرتون این عزیز سال و روز تولدشو چی وارد کرده که الان تازه "صفر" سالش شده؟

فقط بگو که سوزنش رو هم به خودت زدی من خیالم راحت باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » شنبه آبان 30, 93 2:54 am[/url]"]دلتون صابون نزنید برای بازی جدید GOT شما نقش مهمی نخواهید داشت بلکه بیشتر یک نزاع خانوادگی بین فورستر ها با وایت هیل ها رو نشون میده

نمیدونم چطوری میخوان برسن به داستان اصلی ولی 6 اپیزود ـه برای ساخت دارن. و مسلما نقطه تلاقی ای داره.

طور دیگه ای نمیشد این بازی رو ساخت! اگه قرار بر این بود کارکتر Pov بذارن و از مسیر اصلی داستان هم دور نشن باید رو گیم پلی بازی کار میکردن که خب این شرکت علاقه ای به محوریت قرار دادن گیم پلی نداره!

به نظر بازی جذابی میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » یکشنبه آذر 1, 93 12:34 am[/url]"]
negar27 » شنبه آذر 1, 93 8:58 pm[/url]"][attachment=0]tavalod.PNG[/attachment]به نظرتون این عزیز سال و روز تولدشو چی وارد کرده که الان تازه "صفر" سالش شده؟

فقط بگو که سوزنش رو هم به خودت زدی من خیالم راحت باشه.

من به طور کلی نفهمیدم چی گفتی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورس مارتل » یکشنبه آذر 2, 93 1:24 pm[/url]"]
S.i.S » شنبه آبان 30, 93 2:54 am[/url]"]دلتون صابون نزنید برای بازی جدید GOT شما نقش مهمی نخواهید داشت بلکه بیشتر یک نزاع خانوادگی بین فورستر ها با وایت هیل ها رو نشون میده

نمیدونم چطوری میخوان برسن به داستان اصلی ولی 6 اپیزود ـه برای ساخت دارن. و مسلما نقطه تلاقی ای داره.

طور دیگه ای نمیشد این بازی رو ساخت! اگه قرار بر این بود کارکتر Pov بذارن و از مسیر اصلی داستان هم دور نشن باید رو گیم پلی بازی کار میکردن که خب این شرکت علاقه ای به محوریت قرار دادن گیم پلی نداره!

به نظر بازی جذابی میاد

میتونن اینکار بکنن دوتا بازی قبلیشون هم بر اساس کمیک بوده The Walking Dead و هم The Wolf Among Us جفتشون از رو دو کمیک ساخته شده، بازی تو همون فضایی کمیک به سر میبره ولی شخصیت های اصلی توش حضور ندارن.بعد کلا بازی تاثیری رو روند داستان اونطوری نمیذارن هر انتخابی که بکنیم اخرش فرضا یکی دو دقیقه بعد باز همون روند اصلی رو دنبال میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرتون عاشقانه ترین جمله توی کتابا کدومه ؟

دیروز داشتم یک مقاله توی یک مجله میخوندم و با اینکه چندین بار این جمله رو شنیدم ولی هیچ وقت از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم واون جمل اینه

تو هیچی نمیدونی جان اسنو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » سه شنبه آذر 4, 93 11:09 pm[/url]"]بنظرتون عاشقانه ترین جمله توی کتابا کدومه ؟

دیروز داشتم یک مقاله توی یک مجله میخوندم و با اینکه چندین بار این جمله رو شنیدم ولی هیچ وقت از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم واون جمل اینه

تو هیچی نمیدونی جان اسنو.

انقدر در مواقع و معانی مختلف اینو به کار می بره که تو چندین و چند "ترین" می تونه کاندید باشه.

من که نظرم مثبته و احتمالاً بقیه هم نظرم رو می تونستن حدس بزنن.

ولی جدی من بخوام واقعاً بگردم احتمال زیاد از ایگریت جمله ای انتخاب خواهم کرد.

Only Cat پیتر هم جزو گزینه هام هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک چیز دیگه من خودم استارکها رو خیلی قبول دارم ولی خدایش شخصیتی اینقدر روراست و بی شیله پیله و بی اشکل مثل ایگریت تو کتابا سراغ ندارم خیلی ادعاش میشه و خیلی گنده حرف میزنه ولی ادم حسش نسبت بهش مثل بچه هاست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا یکی زحمت بکشه فصل های کتاب 6 که بیرون اومده رو یکجا جمع کنه در اختیار بزاره

تو اینترنت یا پیدا نمیشه یا خیلی پخش و پلاست

تا اونجایی که میدونم 1 فصل تیون - 2 فصل تیرین - 1 فصل ویکتاریون - 1 فصل آریانه - و 1 فصل باریستان و یک آریا منتشر شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » شنبه آذر 8, 93 7:24 pm[/url]"]لطفا یکی زحمت بکشه فصل های کتاب 6 که بیرون اومده رو یکجا جمع کنه در اختیار بزاره

تو اینترنت یا پیدا نمیشه یا خیلی پخش و پلاست

تا اونجایی که میدونم 1 فصل تیون - 2 فصل تیرین - 1 فصل ویکتاریون - 1 فصل آریانه - و 1 فصل باریستان و یک آریا منتشر شده

جورامون یه لینکی رو قبلا قرار داده بود. نمیدونم شامل همه فصل ها میشه یا نه:

https://docs.google.com/uc?authuser=0&id=0B4uB5dqTYBLwOVFZS19RLTFFbDA&export=download

آریانه

ویکتاریون(خلاصه)

تیان

آریانه ۲(خلاصه)

تیریون(خلاصه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مدیر سایت وینترفل که فکر میکنم از اعضای قدیمی اینجا هم هست شدیدا دنبال چند نفر همکار برای کارای ترجمه و ویراستاری میگرده(حتما خودتون بهتر میدونین) فکر میکنم از دست خیلی از بچه هام برمیاد .کسی دوست نداره باهاش همکاری کنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

غیر از اون بازی که شرکت telltale به تازگی منتشر کرده یک بازی دیگه هم هست تو سایت

http://www.gameofthrones-rpg.com

دانلود ها جفت بازی هارو داره ببینین چطوریه برای ما هم تعریف کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » پنج شنبه آذر 13, 93 1:22 pm[/url]"]مدیر سایت وینترفل که فکر میکنم از اعضای قدیمی اینجا هم هست شدیدا دنبال چند نفر همکار برای کارای ترجمه و ویراستاری میگرده(حتما خودتون بهتر میدونین) فکر میکنم از دست خیلی از بچه هام برمیاد .کسی دوست نداره باهاش همکاری کنه؟

براي ترجمه اگه كاري ازم ساخته باشه خوشحال ميشم انجام بدم..حالا حتي در حد 2 صفحه!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کی بازی رو انجام داده ؟ بیاد ببینم بگه ببینم آخرش چطوری تموم کرده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورس مارتل » دوشنبه آذر 17, 93 7:03 pm[/url]"]لینک تورنت بازی رو تو تاپیکش قرار دادم.

viewtopic.php?p=16896#p16896

ممنون

خدا این سایت kickass رو از ما نگیره

اگه امشب دانلود بشه تا فردا تمومش می کنم میام نظرمو میگم اگه دانلود بشه البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره با مصائب فراوون تونستم کمیک بوک های نغمه رو دانلود کنم توسط dynamite entertainment داره ساخته میشه.. تا حالا حدود 22 قسمت ازش منتشر شده ( تا جایی که دروگو می میره و دنی وضع حمل می کنه!) یه ویژگی خوبی که داره اینه که ظاهر شخصیت دقیقا مثل توضیحات کتاب طراحی شده البته هنوز وقت نکردم بخونمش فقط یه نگاه انداختم بهشون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » پنج شنبه آذر 27, 93 1:45 pm[/url]"]بالاخره با مصائب فراوون تونستم کمیک بوک های نغمه رو دانلود کنم توسط dynamite entertainment داره ساخته میشه.. تا حالا حدود 22 قسمت ازش منتشر شده ( تا جایی که دروگو می میره و دنی وضع حمل می کنه!) یه ویژگی خوبی که داره اینه که ظاهر شخصیت دقیقا مثل توضیحات کتاب طراحی شده البته هنوز وقت نکردم بخونمش فقط یه نگاه انداختم بهشون...

ازکجا دانلودشون می کنی؟ می تونی به ما هم برسونی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » پنج شنبه آذر 27, 93 5:26 pm[/url]"]
negar27 » پنج شنبه آذر 27, 93 1:45 pm[/url]"]بالاخره با مصائب فراوون تونستم کمیک بوک های نغمه رو دانلود کنم توسط dynamite entertainment داره ساخته میشه.. تا حالا حدود 22 قسمت ازش منتشر شده ( تا جایی که دروگو می میره و دنی وضع حمل می کنه!) یه ویژگی خوبی که داره اینه که ظاهر شخصیت دقیقا مثل توضیحات کتاب طراحی شده البته هنوز وقت نکردم بخونمش فقط یه نگاه انداختم بهشون...

ازکجا دانلودشون می کنی؟ می تونی به ما هم برسونی؟

از kickass دانلود کردم.

باید برای دانلودش utorrent داشته باشی.. این لینک تورنت قسمتای 1 تا 15

http://s5.picofile.com/file/8158027968/_kickass_filesoup_com_george_r_r_martin_s_a_game_of_thrones_001_015_ongoing_requested_nem_torrent.html

اینم فایل فشرده ی لینکای قسمت 16 تا 22

http://s5.picofile.com/file/8158029676/game_of_thrones16_22.rar.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کمیک ها به درده داستان های کوتاه خسته کننده با توصیفات زیاد میخورن. کتابای نغمه با اون حجم بالاشون یه عمر طول میکشه که کمیک بشن. ولی مثلا کتابای دانک و اگ قشنگ واسه ی کمیک شدن خلق شدن. هم حجمشون کمه و هم توصیفاته کسل کننده خیلی دارن!!! خصوصا کتاب دومشون!!!

پ.ن:هویت اون شاهزاده ای که اکسل دربارش گفته بود مشخص شد:میگور تارگرین! البته کسی تاییدش نکرده ولی کاملا هماهنگی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری