رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

اتفاقا من هم با همچین چیزی مواجه شدم

از صد تا کامنتی ک خوندم فقط دونفر تجاوز میدونستم

بقیه همه گفته بودن ازدواج کردن مشکلی نیس

یه چیز جالبتر این بود که تقریبا نصفشون خانم بودن

(اینجا منظورم از جالب معنی واقعی کلمه نیستا)

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا من اینجا هم سر سرسی و رابرت گلوم رو پاره کردم که تجاوز ه و با پست های اینچنینی برخورد کردم.

بگذریم که شهاب و مانوئل انگیزه شون نفرت از سرسی و مقداری شوخی بود.

ولی وقتی تو نظر سنجی اینجا رابطه سرسی و جیمی توسط اکثریت قریب به اتفاق بدتر از تجاوز در نظر گرفته می شه اینی که می گین قابل پیش بینی ه.

ولی آدم همچنان می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان:

و همینطور دنریس و کال دروگو! :دی

کجا گفته شده که سرسی مایل به رابطه نبوده و رابرت مجبورش کرده؟ من همچین چیزی یادم نمیاد. تا اونجا که من یادم میاد اولش خیلی هم باهاش خوب بوده اما وقتی در حین رابطه رابرت اسم لیانا رو میاره سرسی ازش متنفر میشه. تا قبل از اون مشکلی نداشته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سر قضيه ي سانسا و رمزي موافقم.چطوري تجاوز نيست وقتي خلاف خواسته ي خودشه؟؟؟

kei1 » شنبه خرداد 9, 94 12:57 pm[/url]"]والا من اینجا هم سر سرسی و رابرت گلوم رو پاره کردم که تجاوز ه و با پست های اینچنینی برخورد کردم.

بگذریم که شهاب و مانوئل انگیزه شون نفرت از سرسی و مقداری شوخی بود.

ولی وقتی تو نظر سنجی اینجا رابطه سرسی و جیمی توسط اکثریت قریب به اتفاق بدتر از تجاوز در نظر گرفته می شه اینی که می گین قابل پیش بینی ه.

ولی آدم همچنان می شه.

ولي سرسي خودش گفت (توي سريال كه قطعا گفت،توي كتابم فك كنم گفت) كه اولش اصلا با رابرت مشكلي نداشته،ولي وقتي رابرت هي ليانا ليانا ميكرده.....

دنريسم نميشه گفت تجاوز بوده.شب عروسيشو ن دروگو انقدر no،no ميكنه اخر خودش أوكي ميده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در رابطه با دنریس تو سریال تجاو.ز بود اما تو کتاب این طوری نبود چند بار گفت نه نه بعد دیگه چراغ سبز داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ مهدی:

واسه دینریس تو تاپیک meme ها گذاشتم.

اونی که شما می گین روز عروسی شون بوده. ولی همون شب رابرت manage می کنه که گند بزنه به همه چی. یعنی از همون شب اول تا آخر تجاوز. در واقع قبل اونی وجود نداره.

اشاره مشخص هم شده قشنگ، مست می یومده بعد خودش عذرخواهی می کرده و ...

دینریس هم که بچه ها گفتن. تو کتاب حتی می شه بگی اوکی بوده قضیه.

همینجوریش کتاب رو آدم خیلی وقت پیش خونده تفاوت های سریال ام بیش از پیش باعث می شه آدم قاطی کنه قضایا رو.

جالب اینه که دروگو که ظاهراً وحشی محسوب می شه تو این زمینه از مردمان "با فرهنگ" وستروس قرن ها جلو بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه اگر شوهری خودش رو به همسرش تحمیل کنه تجاوز نیست به نظرم سوپر اشتباهه.نه تنها تو زندگی واقعی تو این جهان بلکه حتی تو خود داستان هم این تایید شده که تجاوزه.نشون به اون نشونه(همیشه از این عبارت بدم میومد ولی مجبور شدم استفادش کنم ) تیریون به تایوین در جواب این که تو باید کار خودتو در هرصورتی انجام بدی و با سانسا بچه دار شی گفت :

i will not rape her

در مورد اینکه رابطه ی سرسی و رابرت تجاوز بوده شدیدا مخالفم چون خود سرسی هم حتما از اون رابرت بسیار خوش هیکل و خوش فرم خوشش میومده که بعد اون گفتن لیانا هم از اونجایی که رابرت سرش با بقیه گرم بود و با بودن جیمی کلا فکر نکنم اتفاقی به اونصورت اتفاق افتاده باشه بینشون چه برسه به تجاوز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rexxar » یکشنبه خرداد 10, 94 11:14 am[/url]"]اینکه اگر شوهری خودش رو به همسرش تحمیل کنه تجاوز نیست به نظرم سوپر اشتباهه.نه تنها تو زندگی واقعی تو این جهان بلکه حتی تو خود داستان هم این تایید شده که تجاوزه.نشون به اون نشونه(همیشه از این عبارت بدم میومد ولی مجبور شدم استفادش کنم ) تیریون به تایوین در جواب این که تو باید کار خودتو در هرصورتی انجام بدی و با سانسا بچه دار شی گفت :

i will not rape her

در مورد اینکه رابطه ی سرسی و رابرت تجاوز بوده شدیدا مخالفم چون خود سرسی هم حتما از اون رابرت بسیار خوش هیکل و خوش فرم خوشش میومده که بعد اون گفتن لیانا هم از اونجایی که رابرت سرش با بقیه گرم بود و با بودن جیمی کلا فکر نکنم اتفاقی به اونصورت اتفاق افتاده باشه بینشون چه برسه به تجاوز

من موندم اين اطلاعاتو از کجا ميارين شما سرسى موقع ازدواجش با رابرت از حضور اونهمه جمعيت ذوق زده ميشه اما جناب رابرت تمام شور و اشتياق سرسى رو همون شب اول ازدواجشون با گفتن اسم ليانا به فنا ميده سرسى هم دوباره روابطشو با جيمى از سر مى گيره. سرسى تمام مدت ازدواجشون به قدرى از رابرت متنفر بوده که تمام تلاششو کرده ازش بچه دار نشه که موفق هم ميشه و بعدها به ادارد ميگه بچه اى رو که از رابرت حامله شده رو کشته! پس فکر نکنيد عاشق چشماى لاجوردى و اندام ستبر رابرت بوده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من موندم اين اطلاعاتو از کجا ميارين شما سرسى موقع ازدواجش با رابرت از حضور اونهمه جمعيت ذوق زده ميشه اما جناب رابرت تمام شور و اشتياق سرسى رو همون شب اول ازدواجشون با گفتن اسم ليانا به فنا ميده سرسى هم دوباره روابطشو با جيمى از سر مى گيره. سرسى تمام مدت ازدواجشون به قدرى از رابرت متنفر بوده که تمام تلاششو کرده ازش بچه دار نشه که موفق هم ميشه و بعدها به ادارد ميگه بچه اى رو که از رابرت حامله شده رو کشته! پس فکر نکنيد عاشق چشماى لاجوردى و اندام ستبر رابرت بوده!

U saved me the effort

فقط اینکه تنها جمعیت نبوده، خود رابرت هم تاثیر داشته ولی خب فقط تا همون شب.

بقیش رو بریم تو اسپویلر

بچه رو کشته ؟ من یادم نمی یاد.

چیزی که من یادمه اینه که قبل از این اصن کار به بچه و حتی نطفه بکشه یه کارایی می کرده، خیلی وارد جزئیات نشم و توضیح ندم بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » یکشنبه خرداد 10, 94 11:48 am[/url]"]

U saved me the effort

فقط اینکه تنها جمعیت نبوده، خود رابرت هم تاثیر داشته ولی خب فقط تا همون شب.

بقیش رو بریم تو اسپویلر

چیزی که من یادمه اینه که قبل از این اصن کار به بچه و حتی نطفه بکشه یه کارایی می کرده، خیلی وارد جزئیات نشم و توضیح ندم بهتره.

من خودمم همونى که گفتى رو يادم بود مون تى و اينا... بعد به دليل اين که کتاب و سريال خصوصا سه فصل اول رو درهم يادم مونده و مطمئن نبودم کدومش برا کتابه کدوم برا سريال رفتم سراغ ويکى سرسى که اين قسمت کشتن بچه هم توش بود! البته منظور از بچه همون جنينى که از رابرت حامله شده ست! چون تو سريال يادمه که مى گه بچه به دنيا اومد و ظاهرش مث رابرت بود و اين حرفا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من موندم اين اطلاعاتو از کجا ميارين شما سرسى موقع ازدواجش با رابرت از حضور اونهمه جمعيت ذوق زده ميشه اما جناب رابرت تمام شور و اشتياق سرسى رو همون شب اول ازدواجشون با گفتن اسم ليانا به فنا ميده سرسى هم دوباره روابطشو با جيمى از سر مى گيره. سرسى تمام مدت ازدواجشون به قدرى از رابرت متنفر بوده که تمام تلاششو کرده ازش بچه دار نشه که موفق هم ميشه و بعدها به ادارد ميگه بچه اى رو که از رابرت حامله شده رو کشته! پس فکر نکنيد عاشق چشماى لاجوردى و اندام ستبر رابرت بوده

اینا یه جور برداشته. همونجور که شما برداشتتون از حرف های سرسی به ادارد که بزرگترین دشمننش تو کینگزلندینگه و همینطور برادر زنی ایه که مردایی که حالا یه موقع بهشون علاقه داشته (هم رابرت و هم اون ریگار تارگرین) هست ، راسته و فقط برای توجیه مسخره زناش با جیمی نیست

منم برداشتم رو گفتم حالا حتما تو رد کیپ دوربین نذاشتم که ببینم اینا اتفاق افتاده صد درصد یا نه

U saved me the effort

Good one

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » یکشنبه خرداد 10, 94 11:05 am[/url]"]
kei1 » یکشنبه خرداد 10, 94 11:48 am[/url]"]

من خودمم همونى که گفتى رو يادم بود مون تى و اينا... بعد به دليل اين که کتاب و سريال خصوصا سه فصل اول رو درهم يادم مونده و مطمئن نبودم کدومش برا کتابه کدوم برا سريال رفتم سراغ ويکى سرسى که اين قسمت کشتن بچه هم توش بود! البته منظور از بچه همون جنينى که از رابرت حامله شده ست! چون تو سريال يادمه که مى گه بچه به دنيا اومد و ظاهرش مث رابرت بود و اين حرفا...

بچه به نطفه رسیدا!به دنیام اومد ولی بعد مرد.توی سریال سرسی به کت میگه.توی کتابم یه جا به ند میگه ولی دقیق یادم نیست چی میگه،در هر صورت بعید میدونم سرسی بچه ی خودشو بکشه،حالا چه از رابرت باشه چه از هر کس دیگه. آخه کاملا نشون داده هر چی که باشه عاشق بچه هاشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

rexxar@ برداشت؟ والا اينايى که بنده گفتم برداشت و احتمال و فرضيه نبود، فکت بود! مسلما اگه شايعه يا نظريه بود که بشه ازش برداشت هاى مختلف کرد تو ويکى مى نوشت که بله اين قضيه در حد شايعه ست و صحتش مشخص نيست!

lily@ روايت کتاب و سريال فرق داره هر کدوم رو در نظر بگيريم بازم تغييرى در انزجار سرسى از رابرت که به وجود نمياد چون منشا اين تنفر چيز ديگه اى هستش و مسلما وقتى يه نفر از کسى نفرت داره که در اين مورد همسرش هست مسلما از هر کار و عملى که مربوط به اون فرد باشه کراهت داره.

سرسى هيچکسى رو بيشتر از خودش دوست نداره:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Lily snow

معیار اصلی کتابه در کتاب هم گفته شده که سرسی از رابرت حامله بوده اما بچه رو به عمد سقط کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great tom hanks » یکشنبه خرداد 10, 94 2:58 pm[/url]"]@Lily snow

معیار اصلی کتابه در کتاب هم گفته شده که سرسی از رابرت حامله بوده اما بچه رو به عمد سقط کرده

میشه بذاری متن رو یا بگی کدوم فصل و کتاب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » یکشنبه خرداد 10, 94 3:42 pm[/url]"]
great tom hanks » یکشنبه خرداد 10, 94 2:58 pm[/url]"]@Lily snow

و

میشه بذاری متن رو یا بگی کدوم فصل و کتاب.

جلد اول بازی تاج و تخت صفحه ی 466

ند گفت :دوازده سال چطور صاحب بچه ای از پادشاه نشدید؟

چانه اش را با گرد ن کشی بالا برد. با لحنی آکنده از تحقیر گفت:رابرت شما یک بار منو بچه دار کرد. برادرم زنی پیدا کرد تا تطهیرم کنه رابرت اصلا خبر دار نشدو ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تورهن استارک » جمعه خرداد 8, 94 7:29 pm[/url]"]نسخه خاورميانه بازي تاج و تخت، اين عنواني است که واشنگتن پست براي مطلب جديدش انتخاب کرده است :

اين مطلب واشنگتن پست مقايسه اي بين خاندان هاي مختلف در سريال بازي تاج و تخت و کشورهاي منطقه خاورميانه داره که بسيار خواندني و جالب است تشابهات به کار رفته در آن بدين قرار است .

خاندان لنيستر = عربستان سعودي

خاندان استارک= ليبرال دمکرات هاي نابود شده منطقه

خاندان باراتئون=عرب هاي مستبد منطقه

خاندان گيجئوي=ترکيه

خاندان مارتل ها = ايران

خاندان تارگرين : آمريکا

خاندان تايرل=اسرائيل

وايلدواکرها و وحشي هاي شمال=گروه داعش

نگهبانان شب و ديوار شمال = کردها

ريورلند= يمن، سوريه، عراق

و چرا ايراني ها مارتل ها هستن ؟ خاندان مارتل در جنوبي ترين بخش وستروس يعني درون زندگي ميکنن و تنها ترين کشوري که در تاريخ افسانه خود زير شمشير تارگرين سر خم فرود نياورده اند، منطقه اي با قوميت هاي مختلف و فرهنگ بسيار باستاني، داري نفرت عميق نسبت به لنيستر ها به دليل کشتن اعضاي اصلي خاندانش، و داري اختلافات شديد با خاندان تايرل ها !! فقط يک اختلاف بين مارتل ها و ايراني هاست اونم اين هست که مارتل ها روابط حسنه و پناهن زيادي با تارگرين ها دارن ولي ايراني ها زيادي با تارگرين هاي منطقه خاورميانه ابش تو يه جوب نميره !!

این مطلب رو توی پست یکی از کاربرای سایت تاینی دیدم با نام کاربری (amir.khosh49) گفتم شاید برای بقیه هم جالب باشه هرچند احتمالا اکثرا قبلا دیدن.

دست این کاربر درد نکنه این مطلب مال فیس بوک سایت بود که خودم نوشته بودمش :دی ذکر منبع بد نیست :دی

+

در خصوص سرسی، تو کتاب نطفه بچه رابرت میکشه، هر چند خودش هم مطمئن نیست که بچه واقعا مال رابرت بوده باشه تو یکی دو جا تو صحبت هاش با جیمی یه اشاره کوچیک میکنه به این قضیه.

تو سریال بچه کاملا دنیا میاد بعد میکشتش، و میگه بر اثر بیماری مرده.این چیزی هست که من نزدیک به ده بار تو نکاتم بهش اشاره کردم تو طول سریال.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@s.i.s

يه سؤال،چرا اسرائيل خاندان تايرلن؟ منظورم اينه كه توي سراسر كتاب به اين اشاره ميكنن كه تايرل ها كلي سرباز دارن،بيشترين ذخيره ي آذوقه و .... .ولي جداً از مسله ي سياسي اسرائيل أصن موقعيت جغرافيايي خوبي نداره،از نظر نظامي هم فك نكنم خيلي قوي باشه....هست؟

پ.ن:بعد چرا كرد ها نگهباناي شب محسوب ميشن؟!!؟!؟

پ.ن.ن:وجه مشترك تركيه و گريجوي ها رم نفهميدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lily snow » یکشنبه خرداد 10, 94 10:02 pm[/url]"]@s.i.s

يه سؤال،چرا اسرائيل خاندان تايرلن؟ منظورم اينه كه توي سراسر كتاب به اين اشاره ميكنن كه تايرل ها كلي سرباز دارن،بيشترين ذخيره ي آذوقه و .... .ولي جداً از مسله ي سياسي اسرائيل أصن موقعيت جغرافيايي خوبي نداره،از نظر نظامي هم فك نكنم خيلي قوي باشه....هست؟

از همه بدتر اینکه چرا براتیونها عربهای مستبد منطقه!!!! کجاشون به هم شبیهه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lily snow » یکشنبه خرداد 10, 94 10:02 pm[/url]"]@s.i.s

اینایی که گفته کامل با اون کشور مطابقت نداره که فقط یه شباهتهایی هست.

مثلا تایرل(اسراییل) اغلب با دورن(ایران) مشکل داشته بعد با لنیستر(عربستان سعودی) متحد میشه.لنیستر طلا داره عربها نفت دارن.

نگهبانان شب(کردها) در برابر وایت واکرها(داعش) و وحشیها(اسلامگرایان) ایستادگی میکنند.

گریجوی یه زمانی مناطق زیادی رو تحت سلطه ی خودش داشت مثل ترکیه(عثمانی) ولی بعدها از دست داد.

شباهت عربهای مستبد با باراثیونها فکر نکنم از نظر استبداد باشه.از این نظر مقایسه کرده که حکومتو از دست دادن و خودشون هم متحد باقی نموندن.رنلی برای خودش سپاه تشکیل داد استنیس هم برای خودش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نایمریا توضیح داد یه مقدار ولی اگه دلایل رو مفصل تر می خواین اصل مقاله رو سرچ کنین دلایل تشبیه هاش رو گفته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون کسی که لطف کرد مقاله رو برداشت لطف نکرد، منبع اصلی رو هم بذار که من لینکش رو تو پیچ گذاشته بودم :

goo.gl/vZMdrg

این متن اصلی از واشنگتن پست، توضیحات نایمریا هم کامل هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الکی الکی این اپیزود تبدیل داره میشه به بهترین اپیزود تاریخ سریال

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آدر ها از نظرتون شبيه ارك هاي أرباب حلقه ها نشدن يه كم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا احتمالش هست که فولاد اژدها فولاد والریایی باشه که با دم اژدها ساخته شده؟!

یعنی اگه دوباره ساخته شده باشه مثل عهدنگهدار یا ناله بیوه ها اثر نداره؟!

یا اینکه اون شمشیر چون تو دست جان بود اثر کشندگی داشت؟یا...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری