رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

kei1 » دوشنبه آذر 30, 94 11:01 pm[/url]"]
renly baratheon » دوشنبه آذر 30, 94 10:58 pm[/url]"]
negar27 » دوشنبه آذر 30, 94 9:39 pm[/url]"]خوندن این چندتا پست از رنلی و وینترفل و ریگار خیلی چسبید! اول که فکر کردم تاپیکو اشتباهی اومدم

واقعا خوشحال شدم بعد از مدت نسبتا طولانی یاران قدیمی وستروس دوباره برگشتن به فروم.

منم شب یلدا رو به همه تبریک می گم

سلام!

kei1 » دوشنبه آذر 30, 94 9:47 pm[/url]"]تقریباً همه هستن ولی کجدار و مریز.

اسپویل نکن آقا.

قراره به ناکجا آباد ببره داستان رو نه اونجایی که تو می گی.

سلام کیوان جان!

اسپویل؟! این چیزا هنوزم اسپویل حساب میشه؟ کتابا که ترجمه شده، سریالم که اومده!

به شدت موافقم!

سلام !

می دونم نیست. خواستم عادات قدیمی تذکر اسپویل و لغات انگلیسی رو حفظ کنم.

آره یادم رفته بود این ریگار چقدر دسیسه گره! البته الان همکارش تو توطئه هاش (سامیانو) نیست فکر کنم از قدرتش کاسته شده باشه!

آره جبهه ها تلفات داشتن.

تاریخ بحث های فروم باید به دو دوره تاریخی تقسیم شه.

پ.ن:

هیچی بیشتر از عوض نشدن هر روزه آواتارهای نگار بی رونقی فروم رو به چشم نمی یاره.

سلام سلام.

کیوان@

بذار از راه برسی بعد شروع کن

چرا این همه به لایک زدن و آواتار من توجه میشه واقعا؟ نه واقعا چرا؟ بعدم من کی هر روز عوض کردم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@وینترفل:

زدم دیگه

@نگار:

اولاً که من بودم، حمید رسیده تازه.

ثانیاً چی رو شروع کردم؟ من ؟ شیب ؟

پ.ن: از این به بعد استفاده نابجا و مکررت از اسمایلی محبوبم گیر می دم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به به برادر رنلی! چه عجب!

نکاتی که می تونم بگم :

۱) هلو = شبح های ملیساندره

۲) به قول شرلوک : The Game is On

۳) Winter is Coming

۴) Stannis is Still Alive

۵) اگه قرار شد جنگ راه بیافته به تاپیک مربوط بریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

یکی از دوستان خبر آپدیت جدید از وضعیت کتاب ششم رو برام فرستاد لینکشو میذارم ببینید!

http://www.ign.com/articles/2016/01/02/next-game-of-thrones-book-not-completed-martins-winds-of-winter-update?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20%28front%20page%29&utm_content=1&utm_campaign=Blogroll

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه دی 12, 94 8:56 pm[/url]"]سلام.

یکی از دوستان خبر آپدیت جدید از وضعیت کتاب ششم رو برام فرستاد لینکشو میذارم ببینید!

http://www.ign.com/articles/2016/01/02/next-game-of-thrones-book-not-completed-martins-winds-of-winter-update?utm_source=IGN%20hub%20page&utm_medium=IGN%20%28front%20page%29&utm_content=1&utm_campaign=Blogroll

انگار به مشکل خورده قشنگ تو نوشتن.

وقتشه آواتار عوض کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه دی 12, 94 7:56 pm[/url]"]سلام.

ای بابا! فکر کنم تموم کردن این کتاب به عمر مارتین قد نمی ده.

اما خداییش چقدر سخته آدم برای خلق کردن یه داستان اینقدر تو فشار باشه. مگه میشه به زور نوشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این وضعیت رو اصلا دوست ندارم

سریال هم که قرار شده کتاب ششم رو لو بده

اگه پایان کتاب و سریال متفاوت نیستن من دیگه بیخیال کتاب میشم . حداقل اینجوری زودتر به یه نتیجه ای میرسم

مارتین هم در آستانه 70 سالگی می باشد

شانس که نداریم یهو آلزایمر میگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی بعیده مارتین قبل تموم کردن کتاب بمیره،من نگران این قسمت نیستم،هرچند حتما خودش یه فکری برای این موضوع کرده،

اما قسمت بد ـش اینه سریال پایان داستان رو لو میده.دیگه خود مارتین هم اعتراف کرده،هرچند نوشته فکر نمیکرده اینجوری بشه. از طرفی هم نمیشه سریال رو گذاشت کنار و منتظر کتاب موند چون بالاخره یجوری برات اسپویل میشه.

یه نکته دیگه هم اینکه،من چون بعد چند ماه هنوز تو شوک مرگ استنیس هستم،این قسمت صحبت های مارتین برام جالب بود

Just consider. Mago, Irri, Rakharo, Xaro Xhoan Daxos, Pyat Pree, Pyp, Grenn, Ser Barristan Selmy, Queen Selyse, Princess Shireen, Princess Myrcella, Mance Rayder, and King Stannis are all dead in the show, alive in the books. Some of them will die in the books as well, yes... but not all of them, and some may die at different times in different ways.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » یکشنبه دی 13, 94 1:15 pm[/url]"]این وضعیت رو اصلا دوست ندارم

سریال هم که قرار شده کتاب ششم رو لو بده

اگه پایان کتاب و سریال متفاوت نیستن من دیگه بیخیال کتاب میشم . حداقل اینجوری زودتر به یه نتیجه ای میرسم

مارتین هم در آستانه 70 سالگی می باشد

شانس که نداریم یهو آلزایمر میگیره

really ??!!!!

فکر می کردم جزو آخرین نفراتی باشی که بری سراغ سریال و بیخیال کتاب شی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اخباری که تا حالا درباره این فصل سریال منتشر شده نشون میده که بیشتر روی بخشهای حذف شده کتاب چهارم و پنجم متمرکز شده. کاراکترایی مثل لیدی استون هارت ، گریف جوان ، یورون گریجوی ، لرد وایمن ، سپتون مریبالد و ویکتاریون ، هرکدوم یک یا چند قسمت سریالو به خودشون اختصاص میدن و در نتیجه قرار نیست سریال چیزی از کتاب ششم رو اسپویل کنه یا حداکثر بخشهای ناچیزی از اون رو با تغییرات شگفت انگیز تهیه کننده های محترم نشون میده.

احتمالا با این پست مارتین در مورد تموم نشدن کتاب تا آوریل ، این قسمت سریال یه رکورد دست نیافتنی در تعداد بیننده رو به ثبت میرسونه!

الان خیلی از افراد که فقط کتاب رو میخوندن حتما سریالو میبینن در حالیکه به نظر من قرار نیست اسپویل خیلی بزرگی در سریال رخ بده و بعدش دوباره همه منتظر کتاب ششم میمونن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the_last_stark » سه شنبه دی 15, 94 11:07 am[/url]"]اخباری که تا حالا درباره این فصل سریال منتشر شده نشون میده که بیشتر روی بخشهای حذف شده کتاب چهارم و پنجم متمرکز شده. کاراکترایی مثل لیدی استون هارت ، گریف جوان ، یورون گریجوی ، لرد وایمن ، سپتون مریبالد و ویکتاریون ، هرکدوم یک یا چند قسمت سریالو به خودشون اختصاص میدن و در نتیجه قرار نیست سریال چیزی از کتاب ششم رو اسپویل کنه یا حداکثر بخشهای ناچیزی از اون رو با تغییرات شگفت انگیز تهیه کننده های محترم نشون میده.

احتمالا با این پست مارتین در مورد تموم نشدن کتاب تا آوریل ، این قسمت سریال یه رکورد دست نیافتنی در تعداد بیننده رو به ثبت میرسونه!

الان خیلی از افراد که فقط کتاب رو میخوندن حتما سریالو میبینن در حالیکه به نظر من قرار نیست اسپویل خیلی بزرگی در سریال رخ بده و بعدش دوباره همه منتظر کتاب ششم میمونن!

مهم اینه که کتاب نمی یاد حالا حالا ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the_last_stark » سه شنبه دی 15, 94 10:07 am[/url]"]اخباری که تا حالا درباره این فصل سریال منتشر شده نشون میده که بیشتر روی بخشهای حذف شده کتاب چهارم و پنجم متمرکز شده. کاراکترایی مثل لیدی استون هارت ، گریف جوان ، یورون گریجوی ، لرد وایمن ، سپتون مریبالد و ویکتاریون ، هرکدوم یک یا چند قسمت سریالو به خودشون اختصاص میدن و در نتیجه قرار نیست سریال چیزی از کتاب ششم رو اسپویل کنه یا حداکثر بخشهای ناچیزی از اون رو با تغییرات شگفت انگیز تهیه کننده های محترم نشون میده.

آخرین استارک عزیز، کجا این اطلاعات منتشر شده؟ والا با توجه به چیزهایی که ما شنیدیم خبری از لیدی استون هارت و گریف و ویکتاریون و... نیست و حتی بازیگری هم برای اینها انتخاب نشده..تازه الان دیگه واسه ورود لیدی استون هارت که خیلی دیر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برادرای قشنگ مراکشیمون یه کاور از اهنگ سریال گذاشتن با عود! آه و فغان از عود و هیهااات از عود که انقققققققدر صدای دلنشین و قشنگی داره

https://www.youtube.com/watch?v=cXhoXWpTRG8

مسخره نوشت: قرمزه هم یه حالِ رنلی طوری نگاه میکنه سیاهه رو و سیاهه هم زیرکانه به رو خودش نمیاره جا قطع بود کلن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان اتفاقا استاد آمون کار درستی می کنه . با توجه به بازتاب های اتفاق های سریال تو جامعه محاله بتونی از گزند اسپویل ها فرار کنی . بنابر این منطقیه که به لذت دیدن سریال اکتفا کنی تا اگه قراره کتاب شش برات اسپویل بشه، همراه با لذت باشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » چهارشنبه دی 16, 94 4:43 pm[/url]"]کیوان اتفاقا استاد آمون کار درستی می کنه . با توجه به بازتاب های اتفاق های سریال تو جامعه محاله بتونی از گزند اسپویل ها فرار کنی . بنابر این منطقیه که به لذت دیدن سریال اکتفا کنی تا اگه قراره کتاب شش برات اسپویل بشه، همراه با لذت باشه .

خب اولاً که من تا حدودی با the last stark موافقم که خیلی چیز مهمی اسپویل نمی شه و اگرم بشه کتاب متفاوت خواهد بود. مثلاً مثل استنیس. هیچ جوره کتاب در مورد استنیس اونوری نمی ره. (راستی الان اینجا مرز اسپویل چیه؟)

ثانیاً که شاید حرفت در مورد لاجرم بودن اسپویل شدن درست باشه ولی اگه یه دو سه ماه خودتو از صفحات و فروم های GOT دور کنی اسپویل سنگینی نمی خوری.

من فعلاً پلن ام اینه. حتی با اینکه جرج آب پاکی رو ریخته رو دستمون که نمی یاد حالا حالا ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه به نظرم به این شکل که لست استارک پیش بینی کرده پیش نمیره سریال، به چند دلیل، یکی این که مارتین فکر نمی کرده سریال بتونه از کتاب جلو بزنه ،بنابراین سریالی ها با فرض این که کتاب زودتر منتشر میشه باید پیش رفتنه باشن و مرز های کتاب 6 رو طی کرده باشن. دلیل دومم انتظار مخاطب های سریاله که جلوی این رو میگیره که سازندگان خیلی به حاشیه های گفته نشده بپردازن . این که فقط یک خط داستانی (مثل خط برن تو فصل پنج ) منتظر بمونه ممکنه اما نمیتونن چنتا خط اصلی داستان رو همزمان تو یه فصل فریز کنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خرین استارک عزیز، کجا این اطلاعات منتشر شده؟ والا با توجه به چیزهایی که ما شنیدیم خبری از لیدی استون هارت و گریف و ویکتاریون و... نیست و حتی بازیگری هم برای اینها انتخاب نشده..تازه الان دیگه واسه ورود لیدی استون هارت که خیلی دیر شده.

توی لیست هنرپیشه ها که در سایت Gameofthrones.wikia منتشر شده درباره نقش دو بازیگر اینجور نوشته :

Sally Mortemor : A Well healed Lady ( که به احتمال زیاد همون استون هارته )

Kevin Horsham : A Westerosi Sea Captain ( میتونه ویکتاریون باشه چون حذف کاراکتر ویکتاریون از روند داستان حتی توی سریال خیلی بعیده آخه سپاه دنریس باید یه جوری برگرده وستروس! )

نقش 9 بازیگر هم مشخص نشده . اگه لیست رو بررسی کنین متوجه میشین که به طرز عجیبی تعداد براووسی ها زیاده و نقش خاندان تارلی هم خیلی پر رنگه .به نظر من سریال روی سفر سمول تارلی و اتفاقات براووس تا رسیدن سم به اولد تاون خیلی مانور میده که اونم به کتاب چهارم مربوط میشه

من هنوزم روی نظر قبلیم پا فشاری میکنم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ the_last_stark

اون نقل قول واسه من نیست.

@علی:

به نظر من خود سازنده هام می دونن که هر چی با مارتین جلو نرن سریال آبکی تر می شه. اگر هم نمی دونستن تو این فصل آخر بشه که فهمیده باشن.

ضمن اینکه سریال کلاً از شونصد ماه پیش استارت خورده این سیزن اش پس این وقایع اخیر هیچ تاثیری توش نداره.

ضمن اینکه ما یه سری چیزا که تو کتاب 5 بوده و رفته تو 6 رو داریم. (فصل های خلاصه و منتشر شده و ...)

اونام می تونن چند قسمت رو پوشش بدن.

خصوصاً وقایع اسوس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این همه تا حالا بارها سازندگان سریال ناامیدمون کردن، اما هنوز هم ما امید داریم که لیدی استون هارت و یانگ گریف رو ببینیم! اوه مای سوییت سامر چیلدرن!

ریگار هم که پیش خودش فکر میکنه خیلی داره زیرپوستی پروپاگاندای خودش رو پیش میبره و به ملت غالب می کنه، کسی هم اصلا بویی نمی بره! اما یادش رفته این جا وستروسه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » پنج شنبه دی 17, 94 10:41 am[/url]"]این همه تا حالا بارها سازندگان سریال ناامیدمون کردن، اما هنوز هم ما امید داریم که لیدی استون هارت و یانگ گریف رو ببینیم! اوه مای سوییت سامر چیلدرن!

ریگار هم که پیش خودش فکر میکنه خیلی داره زیرپوستی پروپاگاندای خودش رو پیش میبره و به ملت غالب می کنه، کسی هم اصلا بویی نمی بره! اما یادش رفته این جا وستروسه!

شماها در مقابل من پارانویید دارید چرا ؟! سریال که پخش بشه حقایق هم روشن میشه. من به عنوان مدافع و خط مقدم نبرد با اسپویل می خواستم از شما در مقابل لو رفتن دفاع کنم تا شاید حداقل با انتخاب خودتون داستان رو به وسیله سریال اسپویل کنید . در مقابل سیل عظیم مخاطب های سریال هیچ شانسی ندارید تا بتونید انقدر مقاومت کنید که کتاب بیاد . تا کتاب بیاد همه چی براتون لو رفته!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » پنج شنبه دی 17, 94 7:16 pm[/url]"]
renly baratheon » پنج شنبه دی 17, 94 10:41 am[/url]"]این همه تا حالا بارها سازندگان سریال ناامیدمون کردن، اما هنوز هم ما امید داریم که لیدی استون هارت و یانگ گریف رو ببینیم! اوه مای سوییت سامر چیلدرن!

شماها در مقابل من پارانویید دارید چرا ؟! سریال که پخش بشه حقایق هم روشن میشه. من به عنوان مدافع و خط مقدم نبرد با اسپویل می خواستم از شما در مقابل لو رفتن دفاع کنم تا شاید حداقل با انتخاب خودتون داستان رو به وسیله سریال اسپویل کنید . در مقابل سیل عظیم مخاطب های سریال هیچ شانسی ندارید تا بتونید انقدر مقاومت کنید که کتاب بیاد . تا کتاب بیاد همه چی براتون لو رفته!

Challenge Accepted

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
kei1 » شنبه دی 19, 94 3:58 am[/url]"]
ریگار » پنج شنبه دی 17, 94 7:16 pm[/url]"]

Challenge Accepted

Yes, kei1 is back

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری