رفتن به مطلب
جورامون

بار ِ عام، باری برای عموم [گفتگوی آزاد 2]

Recommended Posts

تو ویکی نرفتم، تو یکی از تاپیک های مربوط به سریال بودم یک تگ اسپویلر رو به هوای اینکه تا آخر کتاب سوم بود باز کردم! چیز خاصی هم ننوشته بود ولی خب من استرس گرفتم

من هنوز چیز خاصی نفهمیدم، پیگیر نشدم فقط نگران شدم

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لیدی@

عجب بدشانسی.. این دیگه خیلی ضدحاله..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی » پنج شنبه مرداد 23, 93 10:42 pm[/url]"]تو ویکی نرفتم، تو یکی از تاپیک های مربوط به سریال بودم یک تگ اسپویلر رو به هوای اینکه تا آخر کتاب سوم بود باز کردم! چیز خاصی هم ننوشته بود ولی خب من استرس گرفتم

من هنوز چیز خاصی نفهمیدم، پیگیر نشدم فقط نگران شدم

نگران نباش اونی که فک میکنی نیست

خداتو شکر کن

تو این اسپویلر رو هم نیگا نکن

بزارین تو حال خودش باشه دیگه

نگین واقعا چه اتفاقی میفته

این قضیه جان واسه منم اسپویل شد تا چند روز حالم گرفته بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها در مورد این اتفاق چه نظری دارین؟

MarcSimonetti_Atonement.jpg

به نظر من یا این تیکه رو حذف میکنن از سریال (مثل خیلی از جاهای دیگه) یا اگه بازی کنن لنا هیدی این سکانس رو نمیره

ینی به جاش یه نفر دیگه رو میزارن و کلا یجور نشون میدن که فک کنیم همون لنا هیدیه

مثل رابطه ج ن س ی ای که تو قسمت یک با جیمی تو وینتر فل داشتن

یجا خوندم که یه نفر دیگه بجا لنا بازی کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » چهارشنبه مرداد 29, 93 10:01 am[/url]"]بچه ها در مورد این اتفاق چه نظری دارین؟

MarcSimonetti_Atonement.jpg

به نظر من یا این تیکه رو حذف میکنن از سریال (مثل خیلی از جاهای دیگه) یا اگه بازی کنن لنا هیدی این سکانس رو نمیره

ینی به جاش یه نفر دیگه رو میزارن و کلا یجور نشون میدن که فک کنیم همون لنا هیدیه

مثل رابطه ج ن س ی ای که تو قسمت یک با جیمی تو وینتر فل داشتن

یجا خوندم که یه نفر دیگه بجا لنا بازی کرده

خب اینکه کلاً مرسومه چنین صحنه هایی رو بازیگرای اصلی بازی نکنن و مختص به یه سریال و فیلم و بازیگر نیست.

این رو شخصیت سرسی خیلی اثر می ذاره و یه جوری باید نشونش بدن.

البته در صورت نشون دادن هم مثل کتاب نخواهد شد، چون قشنگ از اون جاهایی ه که تفکرات فرد مهمه و تو فیلم و سریال نمی شه مثل کتاب در آورد این جور سکانس ها رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آهنگ زمینه فیلمی که امروز تو مجلس پخش شده Rains of Castamere بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی » چهارشنبه مرداد 29, 93 8:12 pm[/url]"]آهنگ زمینه فیلمی که امروز تو مجلس پخش شده Rains of Castamere بوده

به جو مجلسم می خورده

همین چند وقت پیش شبکه نسیم یه مستند داشت پخش می کرد یه جاده نشون میداد که توش یه نیسان آبی داره میره!! همشم از این نیسانه فیلم گرفته بودن بعد آهنگ تیتراژ سریالو گذاشته بودن روش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه خبرایی درباره ی جوایز امی شنیدم. کسی چیزی میدونه؟ سریال چیزی برد یا نه؟

پ.ن: من یه تحقیق کردم دیدم این کتاب ...world of رو اصلا نمیشه اینترنتی سفارش داد و بهتره حضوری خریداری بشه! اصلا ارزش نداره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » پنج شنبه مرداد 30, 93 9:13 pm[/url]"]من یه خبرایی درباره ی جوایز امی شنیدم. کسی چیزی میدونه؟ سریال چیزی برد یا نه؟

امی 25 آگوست برگزار میشه {چهار روز دیگه}. یه چندتا رشته هستن که قبل از جوایز اصلی بهشون رسیدگی میشه احتمالا خبر اونا رو شنیدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سایت WiC اعلامیه واسه استخدام ادیتور زده ماهی 500$ واسه شروع!

یه همچین شغلی من داشتم دیگه غمی نداشتم.

به علاوه خیلی مقاله های به درد بخوری توی سایت هست که ارزش ترجمه کردن رو داره، نمیدونم سایت چرا اینقدر دیر آپدیت میشه، ولی اگه دوستان وقت داشته باشن میتونیم از اون مقالات استفاده کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکردم فقط تو یه فروم براساس قیافه تنکس میدن :دی نگو تو اینجا هم هیمنطوری هست :دی

فقط تو رو خدا یه سری هاتون نیاد بگه ما اینطوری نیستیم ما انطوری نیستم :دی تنها کسی که دیدم به هر چیزی تنکس میده نگار بوده همین :دی بقیه بر اساس قیافه و تنکس میدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه شهریور 4, 93 9:56 pm[/url]"]فکر میکردم فقط تو یه فروم براساس قیافه تنکس میدن :دی نگو تو اینجا هم هیمنطوری هست :دی

فقط تو رو خدا یه سری هاتون نیاد بگه ما اینطوری نیستیم ما انطوری نیستم :دی تنها کسی که دیدم به هر چیزی تنکس میده نگار بوده همین :دی بقیه بر اساس قیافه و تنکس میدید.

نه خوب من به شخصه خیلی برام محتوی پست مهمه یعنی شاید یه پستی برای من سودمند باشه ولی برای یه نفر دیگه خیلی کلیشه ای و مسخره یا برعکس !

اگر نگار پست ها رو بخونه که مطمئنم میخونه خیلی کاره بزرگی میکنه ، چون خوندن پست های من که به شخصه خسته کننده هست و هرکسی نمیتونه تحمل کنه ، ولی اگر یه چیزی مثل اعتبار و از این چیز ها تو فروم بود روزی بهش 20 تا میدادم چون میدونم تاثیر گذاری تشکر تو ادامه مسیر یه کاربر خیلی موثر هست ؛ در کل که خسته نباشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ربطی به خوندن و نخوندن پست نداره محتوای پست هم خب باشه باز هم اهمیت نداره شما برو بعضی از درگیرهای تارگرین ها و براتیون ها رو بعضی جاها بخون قشنگ به وضح میبینی که براتیون ها حاضر نیستن زیر پست تارگرین ها تنکس بزن یا برعکس در صورتی که بعضی از طرف تارگرین ها دیدم همیشه تنکس میزنن ولی براتیون ها اصولا همچین کاری رو نمیکنن.

بعضی ها هم هستن کلا با محتوا کار نمیکنن نگاه میکنن کی پست داره اسمش بشناسن جز رده ای دوستان باشه تنکس حالا هر چی باشه، جز رده دوستان نباشه هر چی هم بنویسی تنکس نمیخوری :دی برای همین بود یه بار یکی از بچه های سایت نوشت اینجا به تازه وارد ها اهمیت نمیدن :دی

شاید هم بعضی ها مثل من باشن ، اول متن میخونن میان پایین بعد تنکس میدن ولی چون گزینه تنکس بالای مطلب هست کلا یادشون میره یا بیخیال میشن شخصا برای خودم همین مشکل پیش میاد زیاد اول مطلب رو میخونم بعد تنکس میدم.حالا فرض کن یه مطلب یه صد سطری باشه که بچه ها بعضی وقت ها بیشتر مینوسن کی حال دار صد خط بخونه باید پایین بعد بره بالا دوباره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه شهریور 4, 93 9:56 pm[/url]"]فکر میکردم فقط تو یه فروم براساس قیافه تنکس میدن :دی نگو تو اینجا هم هیمنطوری هست :دی

ربطی به خوندن و نخوندن پست نداره محتوای پست هم خب باشه باز هم اهمیت نداره شما برو بعضی از درگیرهای تارگرین ها و براتیون ها رو بعضی جاها بخون قشنگ به وضح میبینی که براتیون ها حاضر نیستن زیر پست تارگرین ها تنکس بزن یا برعکس در صورتی که بعضی از طرف تارگرین ها دیدم همیشه تنکس میزنن ولی براتیون ها اصولا همچین کاری رو نمیکنن.

بعضی ها هم هستن کلا با محتوا کار نمیکنن نگاه میکنن کی پست داره اسمش بشناسن جز رده ای دوستان باشه تنکس حالا هر چی باشه، جز رده دوستان نباشه هر چی هم بنویسی تنکس نمیخوری :دی برای همین بود یه بار یکی از بچه های سایت نوشت اینجا به تازه وارد ها اهمیت نمیدن :دی

هر کسی برای لایک کردن یه فلسفه ای داره! مثلا نگار ( البته نظرم رو دارم می گم نمی دونم واقعا این جوریه یا نه باید خودش بگه ) اکثر پست ها رو لایک می کنه چون عقیده داره که برای اون پست زحمت کشیده شده. اما من به شخصه همچین عقیده ای ندارم. تو همون بحث های تارگرین ها و براتیون ها که شما خیلی توجه داری بهشون من قطعا پستی رو لایک می کنم که باهاش هم نظرم. قطعا پستی رو لایک نمی کنم که توش اومده استنیس و رابرت رو به گند کشیده. خودم هم انتظاری ندارم طرفدارای تارگرین ها بیان پستی رو لایک کنن که خانواده شون رو به گند کشیده. اگه هم تاپیکی زده باشم خودم هر پستی که توش زده بشه رو لایک می کنم چون خوشحال می شم که بچه ها از اون تاپیک خوششون اومده و تو بحث ها شرکت می کنن، کاری که خود شما نمی کنی! بعدشم ما این جا گدایی لایک نمی کنیم که! یعنی اگه من یه پست گذاشتم هیچ کس لایک نکرد من اصلا ناراحت نمی شم. متاسفانه چیزی که تو مملکت ما هستش گدایی لایکه که می تونین تو خیلی از پیج های ایرانی تو شبکه های اجتماعی ببینین.

اگه کاربر جدیدی بیاد و فعالیت مفید بکنه قطعا ازش حمایت میشه مثل تاپیک تحلیل شخصیت ها که یورون گریجوی که به نسبت تازه وارد هست زده و ازش هم استقبال خوبی شده.

حالا من نمی دونم شما از چی ناراحتی یا داری حرص می خوری ولی حالا اگه پستی هست که از نظر شما باید ما لایک می کردیم و به وظیفه مون عمل نکردیم لطفا لینک بده.

اگه قرار باشه همه پست همه رو لایک کنن که معنی لایک کردن از بین میره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب لایک فلسفه خاص خودش رو داره برای هر کس از نظر شما من فکر نکنم بتونم الان توضیح بدم با این حرف !! والا من فعالیت مفیدی تو فروم نداشتم به غیر نکات نویس سریال ها و این اخری ها برای مجله که به اندازه کاربرهای فعال سایت و حاضرین در تایپک لایک خرده همشون :دی دوبرابر این ها هم مقاله تو ویکی زدم :دی مسئله من مثال های که زدم هست.

خیلی از کاربرهای تازه وارد یا کسانی هستن که تازه میخوان در بحث ها شرکت کنن تو چندین موضوع نظر میدن ولی نه کسی بهشون پاسخ میده به نظرشون تنکس داده میشه یه جور حس دیده نشدن بهشون دست میده :دی چون کاربرهای سایت ثابت هست از نظر من بهتر کسی که تازه وارد میشه و نظری میده لایک بشه حتما پستش حتی اگر با فلسفه هیچکس جور در نمیاد :دی

بعد بحث گدایی لایک شد اینجا فیس بوک یا لاین نیست :دی اینجا سایت وقتی مثلا من زیر حرف شما تنکس میدم دو حالت بیشتر نداره به حرف شما احترام میذارم چه قبول داشته باشم چه نداشته باشم ، دوم من حرف شما رو خوندم !! معنی گدایی این هست که هیچی رو نخونده همینطوری لایک کنی بری جلو اون موقع است که معنی گدایی میده.

این عدم فعالیت در فروم بنده رو میتونی حتی از تعداد لایک های که کردم ببینی من یک سوم لایک های که شدم رو نکردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه شهریور 4, 93 12:59 am[/url]"]خب لایک فلسفه خاص خودش رو داره برای هر کس از نظر شما من فکر نکنم بتونم الان توضیح بدم با این حرف !! والا من فعالیت مفیدی تو فروم نداشتم به غیر نکات نویس سریال ها و این اخری ها برای مجله که به اندازه کاربرهای فعال سایت و حاضرین در تایپک لایک خرده همشون :دی دوبرابر این ها هم مقاله تو ویکی زدم :دی مسئله من مثال های که زدم هست.

خیلی از کاربرهای تازه وارد یا کسانی هستن که تازه میخوان در بحث ها شرکت کنن تو چندین موضوع نظر میدن ولی نه کسی بهشون پاسخ میده به نظرشون تنکس داده میشه یه جور حس دیده نشدن بهشون دست میده :دی چون کاربرهای سایت ثابت هست از نظر من بهتر کسی که تازه وارد میشه و نظری میده لایک بشه حتما پستش حتی اگر با فلسفه هیچکس جور در نمیاد :دی

بعد بحث گدایی لایک شد اینجا فیس بوک یا لاین نیست :دی اینجا سایت وقتی مثلا من زیر حرف شما تنکس میدم دو حالت بیشتر نداره به حرف شما احترام میذارم چه قبول داشته باشم چه نداشته باشم ، دوم من حرف شما رو خوندم !! معنی گدایی این هست که هیچی رو نخونده همینطوری لایک کنی بری جلو اون موقع است که معنی گدایی میده.

کسی فعالیت های مفید شما رو زیر سوال نبرد!

باز هم میگم کاربر جدید اگه کار مفید انجام بده حمایت میشه یا اگر سوالی بپرسه اکثرا پاسخ داده می شه حاظرم حتی لینک بدم برای اثبات حرفم.

خوب دیگه پس فلسفه شما برای لایک کردن همون دو حالتیه که گفتی من هم فلسفه ام رو گفتم برای لایک کردن که در واقع هیچ وقت نمیام پستی رو که باهاش موافق نیستم لایک کنم.در اگه این اتفاق بیافته دیگه معنی لایک از بین میره. یه حالت دیگه هم که لایک می کنم اینه که ببینم برای اون پست واقعا زحمت کشیده شده مثل همون نکات اپیزودیک سریال که شما زحمتش رو می کشیدی که تا اون جایی یادمه همه اش رو لایک کردم.

پ.ن: ببین کارمون به کجا رسیده باید برای لایک کردن یا نکردنمون توضیح بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می‌دونم ممکنه جورامون پستمو اسپم حساب کنه ولی دیگه داره دیوونه‌م می‌کنه باید بپرسم. یه انیمیشنی خیلی سال پیش، حدودا سال 2003 تا 2008 به بازار اومد. یه سری حیوون بودن، سردسته‌شون یه لاک‌پشت بود که به خاطر ساخت و ساز انسان‌ها، زیستگاهشون رو از دست داده بودن و غذام نداشتن. بعد یه راسو (نمی‌دونم حیوونه چی بود) پیدا می‌شه بهشون یاد می‌ده از آشغالای مردم تغذیه کنن. اسم این انیمیشنو کسی می‌دونه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » چهارشنبه شهریور 5, 93 10:56 am[/url]"]می‌دونم ممکنه جورامون پستمو اسپم حساب کنه ولی دیگه داره دیوونه‌م می‌کنه باید بپرسم. یه انیمیشنی خیلی سال پیش، حدودا سال 2003 تا 2008 به بازار اومد. یه سری حیوون بودن، سردسته‌شون یه لاک‌پشت بود که به خاطر ساخت و ساز انسان‌ها، زیستگاهشون رو از دست داده بودن و غذام نداشتن. بعد یه راسو (نمی‌دونم حیوونه چی بود) پیدا می‌شه بهشون یاد می‌ده از آشغالای مردم تغذیه کنن. اسم این انیمیشنو کسی می‌دونه؟

Over the Hedge آنسوی پرچین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » چهارشنبه شهریور 5, 93 11:03 am[/url]"]
تالیسا » چهارشنبه شهریور 5, 93 10:56 am[/url]"]می‌دونم ممکنه جورامون پستمو اسپم حساب کنه ولی دیگه داره دیوونه‌م می‌کنه باید بپرسم. یه انیمیشنی خیلی سال پیش، حدودا سال 2003 تا 2008 به بازار اومد. یه سری حیوون بودن، سردسته‌شون یه لاک‌پشت بود که به خاطر ساخت و ساز انسان‌ها، زیستگاهشون رو از دست داده بودن و غذام نداشتن. بعد یه راسو (نمی‌دونم حیوونه چی بود) پیدا می‌شه بهشون یاد می‌ده از آشغالای مردم تغذیه کنن. اسم این انیمیشنو کسی می‌دونه؟

Over the Hedge آنسوی پرچین.

آرههههههههههههه. وای اون hammy خیلی خوب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه شبکه داره فصل یک بازی تاج و تخت رو با دوبله پارسی پخش میکنه.خدایی دوبله ش خیلی ضایعس. مخصوصا نحوه ی تلفظ کردن اسماشون!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » جمعه شهریور 7, 93 9:45 pm[/url]"]یه شبکه داره فصل یک بازی تاج و تخت رو با دوبله پارسی پخش میکنه.خدایی دوبله ش خیلی ضایعس. مخصوصا نحوه ی تلفظ کردن اسماشون!!

کدوم شبکه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره من تبلیغاتشو دیدم

دوبلش بده؟

فیلم سینمایی هاش دوبله های خوبی داره که

چقد من بیقرار بودم که گوت رو دوبله ببینم از اون شبکه

مرسی که گفتی

کانال یاس تی وی روی ماهواره یاه سَت

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » جمعه شهریور 7, 93 10:04 pm[/url]"]شبکه yas tv

فکر میکردم تلوزیون خودمون داره نشون میده

تو این مدت داشتم به اینم فکر میکردن نسبت سرسی و جیمی رو چطوری نشون میدن ، یا مثلا جافری رو میخواستن به کی بچسبونن ؟ رابرت adopt کرده بعدا بگن این برادر کوچولو سرسی هست .

تازه نسبت جان یا شیطونی های تیریون و رابرت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوالی که دارم اینه که کیت هارینگتون و رز لسلی واقعا با هم دوستن ؟ در حد کاپل یعنی؟

آدمی انقد بد سلیقه آخه؟ 154fs232528.gif

چرا من از هر کی خوشم میاد دقیقا میره با همونی که بدم میاد؟ برین از تارت و تایوین کی با هم دیت میزارن کالکشنم کامل شه؟ flat.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری