رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

همونطور که مطلع شدید قسمت دوم سریال لو رفته و می تونید از کانال تلگرام سایت اقدام به دانلود فایل کنید. با این حال، پیشنهاد میشه که تا زمان پخش اصلی قسمت دوم صبر کنید و با کیفیت بالا تماشا کنید. اما اگر به هر دلیلی امکان صبر کردن وجود نداشت، در این تاپیک به بحث و گفتگو درباره این قسمت بپردازید. با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با تشکر از HBO بخاطر لو رفتن . واقعا نمیتونستم تا فردا صبر کنم .

بنظرم تمام ضعفای قسمت 1 رو جبران کردش .  اون تیکه مربوط به گفتگو دنیرس و سانسا خیلی خوب بودش.

واقعا این قسمت خیلی خوب بودش سر اون صحنه آخر که ارتش نایت کینگ میاد ذوق مرگ شدم .

ویرایش شده در توسط Khosi.P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Khosi.P گفته است :

با تشکر از HBO بخاطر لو رفتن . واقعا نمیتونستم تا فردا صبر کنم .

بنظرم تمام ضعفای قسمت 1 رو جبران کردش .  اون تیکه مربوط به گفتگو دنیرس و سانسا خیلی خوب بودش.

واقعا این قسمت خیلی خوب بودش سر اون صحنه آخر که ارتش نایت کینگ میاد ذوق مرگ شدم .

واقعا نمی‌تونستی تا فردا صبح صبر کنی واسه اسپویل و گفتن داستان؟؟ به خودم فحش میدم که چرا این تاپیک و باز کردم :|

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داستان رو که لو نداده. اینکه نبرد وینترفل قسمت سومه رو خودشون خیلی وقته اعلام کردن. اینو دیگه همه می دونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، cancer گفته است :

واقعا نمی‌تونستی تا فردا صبح کنی واسه گفتن داستان؟؟ به خودم فحش میدم که چرا این تاپیک و باز کردم :|

اصلا نمیتونستم تا صبح صبر کنم.

ولی خدایی اسپویل ندادم که.

الان از بس هیجان دارم زنگ زدم به رفیق بیاد یه بار دیگه با هم سریال رو ببینم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود بهتری نسبت به اپیزود ۱ بود. حرکت آریا از حضور وایت واکرها هیجان انگیزتر بود :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تقريبا به جز توضيح مختصر برن درباره جنگ ابدي بين كلاغ سه چشم و شاه شب و اينكه هدف اصلي شاه شب چيه اين قسمت نكته مهمي نداشت! يعني قشنگ تو يه فصل ٧ ده قسمتي ميتونستن جمعش كنن و الكي كشش ندن! ولي كلا جاي شكرش باقي كه آريا نخواست اولين تجربش با هاند انجام بده! 

نمره من: ٧

پ.ن: بنظرم اون سكانس آخر دورهمي تيريون يه فورشادوينگ داشت:

تيريون و داووس زنده ميمونن

جيمي يا برين يكيشون ميميره

ویرایش شده در توسط shah994

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی خوب بودهر چقدر اولی نچسب بود اینجا جبران شد صحنه اریا یه حس و حال عجیبی بود هنوز به چشم بچه بهش نگاه میکردم که متوجه شدم چقدر بزرگ شده و من اشتباه میکردم کوفتت گاندری ! دور همی تو اتاق خیلی خیلی خوب بود تیریون ستاره این اپیزود بود شیپور اخر اپیزود هم برای نایت کینگ نبود ملیساندرا بود که به وینترفل اومد اگه اشتباه کنم و ملیساندرا نبوده باشه بدون ملیساندرا 100% وینترفل سقوز میکنه اگه ملی باشه 90% اخر کار شاه شب خواهد بود 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از بهترین قسمتای گیم بود خداوکیلی..چون تقریبا جواب همه ی سوالامو گرفتم..هدف نایت کینگ..ارتباطش با برن و ...

من که خیلی حال کردم و بی صبرانه منتظر جنگ عظیم قسمت سومم و شایدم چهارم..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چون این تاپیک مربوط به قسمت دوم سریاله پس صحبت کردن در مورد قسمت دوم و اتفاقاتی که افتاده اسپویل محسوب نمیشه. پس راحت حرفتونو بزنید و نظراتتونو بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدرر این قسمتو دوست داشتم :’) ولی قشنگ زمینشو آماده کردن که نصف این شخصیتا بمیرن قسمت بعد ? مخصوصا برین و تیون به نظر من مرگشون قطعیه اپیزود بعدی .... طفلی تیون واقعا دلم براش کباب شده تو این چند سیزن آخر :(((( و استقبال سانسا ازش که دیگه هیچی :(((

ولی این اپیزود کلا یه صحنه‌هاییو داشت که خیلیامون منتظرشون بودیم ... آریا و گندری،  جیمی و برین و حتی تورمند و برین ?  

تورموندو بگو ?

“Is the big woman still here ?” ???

و در نهایت آهنگی که پادریک خوند و با تیتراژ آخر پخش شد :((( خیلی خوب بود :((((( 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بر خلاف شما این قسمت را دوست نداشتم،  یاد این فیلم جنگی‌های خودمون افتادم که شب قبل عملیات وصیت می‌کنن و سربند برای هم می‌بندن :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت نسبت به قسمت اول خیلی خوب بود

سانسا چقد خوب شده،حرکت آریا هم که شوکه کننده و جذاب بود.

و اما دنریس قشنگ مشخص دیوونه س و هیچی جز تخت آهنینو نمیبینه اگه میتونست حتما جیمی رو مینداخت بیرون انقد سر قضیه کشتن پدرش عصبانی بود

دنریس منو یاد سرسی میندازه که همه جوره از جافری حمایت میکرد

و در اخر اصلا از فهمیدن هویت جان خوشحال نشد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امیدوارم اون فیلمنامه ی اسپویل شده حقیقت نداشته باشه چون یه جاهایی انگار داره همون رو جلو میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب قسمت قشنگی بود.قسمت اول ک ۱۳دیقه اولش فقط آدمو هایپ میکنه.اما این قسمت پر بود از دیدارهای مجدد و سورپرایز.خوشگل از احساسات همه سواستفاده کردن?همه اتفاقاتی ک یه طرفدار دوست داشت ببینه تو یه اپیزود جمش کردن.سکانس آریا گندری خوب بودش(انتظاراتم بیشتر بود)??_سکانس دورهمی آخر خیلی مشتی بود کاش وقت بیشتری بهش میدادن_و از سکانس جان و دنی راضی نبودم.بنظرم مصنوعی جمع کردنش

ویرایش شده در توسط its_erph

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا دو این دو قسمت چه اتفاق مهمی افتاد؟ چنتا روبوسی و دیدن اشنایان! این دو قسمت بدون شک ضعیف ترین قسمتهای کل سریال بود 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، S.khani گفته است :

واقعا دو این دو قسمت چه اتفاق مهمی افتاد؟ چنتا روبوسی و دیدن اشنایان! این دو قسمت بدون شک ضعیف ترین قسمتهای کل سریال بود  

حتما نباید جنگ توش باشه ک.واسه همین روبوسیا یع ۷فصلی صبر کرده بودم بشخصه(جان آریا)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این آهنگ jenny of oldstonesخیلی خیلی خوب بود

در مورد دانکن کسی چیزی میدونه تو ویکی وستروس ندیدم‌ چیزی

ویرایش شده در توسط لیانا مورمونت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط آهنگی که پادریک خوند(jenny of oldstones) ، اون صحنش دیوونم کرد ??

ویرایش شده در توسط Sir_pouria

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی بیخود بود اصلا بازی تاج و تخت نبود

تا حدی که مطمئن بودم این فیلم لو رفته رو تهیه کننده ها به نویسندگی یه ادم آماتور ساختن که شب اخر پخش کنن ملتو سرکار بذارن و فک کردم همه ام اینو فهمیدن که این قسمت دوم اصلی نیست

تا صبحم انتظار داشتم قسمت دوم چیز دیگه ای باشه 

ولی در کمال تعجب دیدم اشتباه کردم

واقعا برا خودم متاسفم که هفت فصلو برا رسیدن به این قسمتا دیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، its_erph گفته است :

حتما نباید جنگ توش باشه ک.واسه همین روبوسیا یع ۷فصلی صبر کرده بودم بشخصه(جان آریا)

منظورم جنگ نبود! هر نوع اتفاقی.دو قسمت روبوسی اشنایان یا تیکه پروندن اونایی که باهم دشمنی داشتن قبلا.هیچ اتفاق رو به جلویی تو داستان نداشت.جان سری قبلم روبوسی میکردا?اریا هم احتمالا مجوز سنی نداشت قبلا??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، Radman_wiz گفته است :

نایت کینگ از چه چیزی تو گذشتش می‌ترسه 

این سوال ممکنه پایه و اساس اسپین آف گات باشه ک قراره بسازن?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، پویا گفته است :

امیدوارم اون فیلمنامه ی اسپویل شده حقیقت نداشته باشه چون یه جاهایی انگار داره همون رو جلو میره

کدوم فیلم نامه؟ چی لو رفته بود؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری