رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کاملا درست میگی.. فقط پادشاه شب و یاران سپید موی اون این قابلیت رو داشتن. و تعداد اونها به ده نفر هم نمیرسه. اما هیچکدوم از سپاه مردگان قادر به اینکار و اژدها سواری و... نیستن 

بازم دیدیم که نایت کینگ بواسطه سپاهش  پیش روی می‌کرد. 

کاری نداره با اژدها میره تو جزیره چندتا ادم میکشه ارتش درست میکنه دوباره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 19:38، Galiver گفته است :

کاری نداره با اژدها میره تو جزیره چندتا ادم میکشه ارتش درست میکنه دوباره

به شرطی که به اونجاها برسه 

همونطور که توی مطالب بالا هم عقیده بودیم کلید کل این فصل برن هست و سرنوشت اون پایان این فصل رو رقم میزنه

در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 19:38، Momomo گفته است :

اره فقط نایت کینگ تونست که اژدها سواری کنه ولی شاید این انگیزه رو داشته باشه ک با حمله به اون جزیره ها و کشتن بقیه یه سپاهی هم تو اون جزیره ها واسه خودش تشکیل بده از مرده هاش..

میگم که یه جوری درست کردن ک هزار تا پیش بینی کنی اخرشم یه جوری میشه ک هیچکدوم پیش بینی هات درست نیست خخخ

دقیقا داری درست میگی ... وقتی نویسنده هنوز پایانی برای کتابش پیدا نکرده و فقط ایده اون رو توی ذهنش داره و یه سریال تلوزیونی با فیلمنامه ای بر اساس همین ایده ، داره روایت خودش رو از پایان کتاب به همه ارائه میکنه فضایی رو بوجود میاره که هر پیش بینی که بکنی ممکنه درست از آب در بیاد

اگر همه موافق باشین . بیاییم قبل از شروع نبرد وینترفل ،  پیش بینی خودمون رو از پایان داستان همینجا یا توی پست دیگه اعلام کنیم .

برای شروع من پیش بینی خودم رو از پایان داستان توی پستهای بالا نوشتم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تازه داره بنظرم داستان شروع میشه 

یه کوچولو احساسی مثل جنگای خودمون شده 

ولی داستان تازه شروع شده باید ببینیم نویسنده ها چجوری سریالو به اوج و هیاجانش میرسونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موردی که تو این قسمت یکم برام عجیب بود

سپردن فرماندهی یک جناح از سپاه به برین از تارث هست. فرض کنیم فرماندهان جنگی شمالی تو جنگهای مختلف کشته شده باشن

فرماندهان ایری که تو جنگی نبودن که بمیرن!

فرماندهی این نیروها رو دادن به برین اونم وقتی خودش اومده دور آتیش خوشگذرونی

وقتی فرمانده آنسالیدها، جوراه و بقیه فرماندههای اصلی دارن برا جنگ آماده میشن

ویرایش شده در توسط Mehlord

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

اگر همه موافق باشین . بیاییم قبل از شروع نبرد وینترفل ،  پیش بینی خودمون رو از پایان داستان همینجا یا توی پست دیگه اعلام کنیم .

همونطور که بازیگرا و کارگرداناش گفتن یه جوری تموم میشه که همه چیزو زیر سوال میبره..چنین پایانی به ذهن من نمیرسه ک ممکنه چی باشه خدایی ولی به احتمال زیاد ب برن و برگشتنش به گذشته و حضورش تو بوجود اومدن نایت کینگ توسط بچه های جنگله یا هر چیزی ک به برن مربوط باشه..

ولی میتونم بعضی چیزا رو با احتمال زیاد بگم مثل مرگ جان..اریا..سانسا..برین..جیمی..تیریون..

و اینکه من فک نمیکنم پس از هشت فصل نایت کینگ رو یهو بیان توی یه قسمت بکشن اصن فیلم میره زیر سوال ب نظرم فک کنم شمالو بگیرن و نیرو ها مجبور ب عقب نشینی بشن..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیزی که به ذهنم رسید این هست که بچه سرسی میتونه یه کوتوله باشه، و این براش فاجعه هست میتونه انتقام همه کارهاش باشه 

مشکل پادشاه شب احتمالا دنبال چیزی هست که برن میدونه، اما برن میگه هیچکس آتش اژدها را امتحان نکرده یعنی آخرین شب طولانی مال قبل از آمدن تارگین ها بوده؟؟  اما برن قدرت جنگیدن مثل شاه شب را نداره و احتمال مرگش زیاده، اما جان نه، چون پشت تولدش را های زیادی وجود داره یه تارگین و استارک، یه ازدواج پنهان 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرم عمر سرسی به دنیا اومدن بچش نمیکشه

در 8 دقیقه قبل، Fereshteh گفته است :

یه چیزی که به ذهنم رسید این هست که بچه سرسی میتونه یه کوتوله باشه، و این براش فاجعه هست میتونه انتقام همه کارهاش باشه 

مشکل پادشاه شب احتمالا دنبال چیزی هست که برن میدونه، اما برن میگه هیچکس آتش اژدها را امتحان نکرده یعنی آخرین شب طولانی مال قبل از آمدن تارگین ها بوده؟؟  اما برن قدرت جنگیدن مثل شاه شب را نداره و احتمال مرگش زیاده، اما جان نه، چون پشت تولدش را های زیادی وجود داره یه تارگین و استارک، یه ازدواج پنهان 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، Fereshteh گفته است :

اما برن قدرت جنگیدن مثل شاه شب را نداره و احتمال مرگش زیاده، اما جان نه، چون پشت تولدش را های زیادی وجود داره یه تارگین و استارک، یه ازدواج پنهان 

اگه وقتی داشتن شکست میخوردن جان به دنریس بگه برن رو بردار و با اژدهات فرار کن چی..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان.

میخواستم ببینم این قسمت صحنه +۱۸ داره؟؟

چون میخوام با خانواده ببینم

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Ali ata گفته است :

سلام دوستان.

باتشکر

بله توصیه نمیشه با خانواده ببینی اگ میتونی سانسور شدشو پیدا کن یا تنها ببین?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 20:18، Fereshteh گفته است :

توی فصل اول جادوگر به سرسی گفت که سه تا بچه خواهی داشت و مرگ هر سه بچه رو خواهی دید.. پس بچه چهارمی در کار نیست.. سرسی قطعا در جنگ با نایت کینگ کشته میشه 

در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 20:34، BranTheNightKing گفته است :

شعر اخر میخواست چه چیزی رو برسونه؟ مفهوم خاصی داشت؟

بند آخر که میگه او ترک خواهد کرد را مرتب زمانی که  شخصیت‌ها رو نشون میده تکرار میکنه.. بنظر میاد همشون می‌میرند 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 24 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

توی فصل اول جادوگر به سرسی گفت که سه تا بچه خواهی داشت و مرگ هر سه بچه رو خواهی دید.. پس بچه چهارمی در کار نیست.. سرسی قطعا در جنگ با نایت کینگ کشته میشه 

بله احتمالش زیاده، ولی اگر بچه یه کوتوله باشه سرسی آن را بچه خودش نمیدونه و ممکنه بکشتش ولی خوب فقط یه حدس هست. ولی بهتره یه مرگ ساده نداشته باشه چون مقصر خیلی از اتفاقات سرسی هست. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 49 دقیقه قبل، BranTheNightKing گفته است :

این شعر مربوط به دانکن تارگرین هست. که عاشق یه دختر معمولی شده بود و فک کنم تاجش رو کنار گذاشت. البته درست یادم نیست آخرش چی شد.

اما تو این فصل شعر اشاره داره به رابطه دنریس و جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من نمیدونم منتقدا چی قراره بگن

اما واقعا از تک تک لحظات این اپیزود لذت بردم،دروغ چرا ملاقات لحظه دوباره سانسا و تیون هم اشکمو دراورد (اینکه تیون شخصیت مورد علاقمه هم بی تاثیر نبود)

فقط یه لحظه به این فک کنید ک چنتا از این شخصیتا هفته بعد قراره برن لای خاطراتمون ??

یه چیز دیگ دنی با این واکنشایی ک به اتفاقات داره نشون میده خودش داره دکمه خودشو یواش یواش میزنه گمونم!شاید سازنده ها هم همینو میخان!

در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 20:34، BranTheNightKing گفته است :

میدونم داستان قدیمی داره شعرش اما اینکه اینجا استفاده کردن ازش من جان رو داخلش پیدا کردم!

توی سرداب،با روح هایی ک خیلی وقت بود از دست داده بود(ند و و..) و اونایی ک تازه پیدا کرده بود (فهمیدن شخصیت مادرش واقعیش لیانا )

واینکه نمیخواست تو این شرایط باشه هیچوقت

و الی اخر ...

ویرایش شده در توسط Rezayoron

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به عنوان اولین پستم توی این فروم !

ندیدن دوباره ی خیلی از این شخصیت ها و مردنشون توی قسمت بعد و همینطور اتمام گات قلبمو به درد میاره .

به این قسمت هشت دادم چون واقعا هم درام ایجاد کرده بود و هم آشکارسازی داستانی و شخصیتی .و هم به خوبی تدوین شده بود .بازی ها هم خیلی خوب بود .خصوصا شخصیت خودم (ثئون) برن آف تارث و سانسا .و همینطور آماده سازی فوق العاده اش برای جنگ بزرگ بهتره بگیم سلاخی بزرگ .

و همینطور دونمره کمتر دادم چون هنوز که هنوزه توی دیالوگ هاش خیلی کار داره تا به پختگی فصول اولیه برسه .دیالوگ ها داستان رو پیش میبرند اما کمتر از ایجاز و عمق بهره مندند .

انتظار برای قسمت آینده و قسمت های آینده سخت کشنده و همینطور تسلی دهنده است .کشنده است چون چندین هفته روح و روانت با علم به اینکه برخی از این شخصیت های دوست داشتنی قطعا می میرند و یا قطعا دنیاشون نابود میشه در تسخیره.و تسلی دهنده است چون هنوز می دونیم گات تموم نشده و چند هفته ای هنوز میتونه ما رو غافلگیر کنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی چرت بود این قسمت انگار سریال خیلی مصنوعی شده نمی دونم چرا ولی شده 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Ramy214 گفته است :

خیلی چرت بود این قسمت انگار سریال خیلی مصنوعی شده نمی دونم چرا ولی شده 

به نظر شما باید چجوری میساختن که مصنوعی نشه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، Ramy214 گفته است :

خیلی چرت بود این قسمت انگار سریال خیلی مصنوعی شده نمی دونم 

کمی صبر،سحر نزدیک است...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به نظرم یه سری چیزها مشخصه ولی اینقدر داستان وسیعه که سناریو ها واقعا پیش بینی نشدنین

به نظر من لنیسترها تو قسمت سوم نمیمیرن هیچکدوم چون تو قسمت 1 سرسی قاتل واسه کشتنشون  استخدام کرد که در این صورت این کار بی معنی میشه. به نظر من سرسی در نهایت به دست جیمی کشته خواهد شد (طبق پیش گویی ) احتمالا یه مرگ دو طرفه یعنی هردو با هم و در آغوش هم خواهند مرد، و کلگین هم زنده می مونه تا برادرش(مانتین) رو تو همون صحنه یا یکم قبل و بعدش بکشه. برین و تیون هم که این قسمت غزل خداحافظی رو خوندن و خواهند مرد. تو قسمت 3 همه به جز تعداد محدودی خواهند مرد و در اواخر سقوط وینترفل با نقشه ای که برن کشیده شاه شب رو میکشن و از این طریق به وایت واکر ها پیروز میشن (چون با کشتن نایت کینگ همه مرده ها هم از بین میرن) ولی دیگه ارتشی باقی نخواهد موند واسه حمله به کینگز لندینگ حتی به احتمال خیلی زیاد باید دنریس و اژدها هاش هم کشته بشن و حتی شاید جان. ولی به نظرم گندری زنده خواهد موند چون دلیل نداره 8 فصل زنده نگه داشته بشه و الان تو جنگ مسخره بمیره قبلا میتونست خیلی بهتر بکشتش به نظر من گندری مهمترین کاندیدای پادشاهی هفت اقلیمه مخصوصا که یه بازگشت دراماتیک پادشاهی به براتیون ها هم خواهد بود و بعد از 8 فصل انگار نه خانی اومده و نه خانی رفته به نظرم جالب میشه!!! در ضمن زنده موندن سمول، واریس و سانسا تا آخر سریال زیاده و حتی یکی دیگه از کاندیداهای پادشاهی هفت اقلیم میتونه سانسا باشه. ولی تورموند، جورا،کرم هم در قسمت 3 خواهند مرد. حالا می مونه یکسری نقاط نا مشخص مثل وضعیت آریا،جادوگر سرخ، یورن و یارا گرجوی و ایمپ  که احتمالا در قسمت های آخر بیشتر نقش خواهند داشت. اینا پیش بینی های من تا اینجا:classic_smile:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه به نظرم این قسمت در مقایسه با تمام قسمتِ 2های هفت فصل گذشته یه سر و گردن بالاتر بود حتی از قسمتی که جافری میمیره...!! تقریبا با ارفاق با اپیزود Home که مال فصل 6 بود برابری میکرد. ؛))

در مورد جزییات این قسمت چیزی نمینویسم چون هنوز باید چند بار دیگه نگاش کرد تا به خودمون حق نقد کردنش رو بدیم اما!!!

هیشکدومتون حواستون بود ارتش مردگان جز اون سوارها و ارتششون از یه جای دیگم به نیروهای وینترفل حمله میکنند؟؟ توی تریلر قسمت سوم دنی به جان میگه !The dead are already here! که مشخصا با توجه به تریلرها و جنگیدن آریا استارک توی سرداب وینترفل مطمئناً راه ورود به سرداب میدونستن و ازونجا دارن حمله میکنن به وینترفل یا اینکه نایت کینگ اجساد زیر سرداب رو زنده کرده و اونا حمله میکنند به زنده ها (جوری که آریا داشت از توی راهروهای سرداب فرار میکرد)

همینظور اگه یادتون باشه جای دیگه ای از تریلر که آریا داره با نیزه‌اش تو سرداب میجنگه و جیمی هم رو دیوارهای وینترفل در حال مبارزه است... این ثابت میکنه وایت‌واکرها تونستن وارد وینترفل بشن(بازم صدرصد نمیشه با اطمینان گفت)

خلاصه ازین به بعد انتظار برای قسمت بعدی خیلی زجرآوره ÷(

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که بیشتر از همه عجیب بود اینکه آلیس کاراستارک توی شورای جنگ بود با اینکه قبلا فقط یه بار دیده بودیمش اونم وقتی که سانسا میخواست قلعه و زمین هاشون رو بگیره اما جان مخالفت کرد.. اگه واقعا فن گات باشی میدونی که هیچ چیزی الکی جلوی دوربین نمیره توی این سریال..! چه خوابی دیدن براش؟ مرگی دردناک تر از آمبر کوچولو؟؟ =)))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، Amir2020 گفته است :

سلام به نظرم یه سری چیزها مشخصه ولی اینقدر داستان وسیعه که سناریو ها واقعا پیش بینی نشدنین

به نظر من لنیسترها تو قسمت سوم نمیمیرن هیچکدوم چون تو قسمت 1 سرسی قاتل واسه کشتنشون  استخدام کرد که در این صورت این کار بی معنی میشه. به نظر من سرسی در نهایت به دست جیمی کشته خواهد شد (طبق پیش گویی ) احتمالا یه مرگ دو طرفه یعنی هردو با هم و در آغوش هم خواهند مرد، و کلگین هم زنده می مونه تا برادرش(مانتین) رو تو همون صحنه یا یکم قبل و بعدش بکشه. برین و تیون هم که این قسمت غزل خداحافظی رو خوندن و خواهند مرد. تو قسمت 3 همه به جز تعداد محدودی خواهند مرد و در اواخر سقوط وینترفل با نقشه ای که برن کشیده شاه شب رو میکشن و از این طریق به وایت واکر ها پیروز میشن (چون با کشتن نایت کینگ همه مرده ها هم از بین میرن) ولی دیگه ارتشی باقی نخواهد موند واسه حمله به کینگز لندینگ حتی به احتمال خیلی زیاد باید دنریس و اژدها هاش هم کشته بشن و حتی شاید جان. ولی به نظرم گندری زنده خواهد موند چون دلیل نداره 8 فصل زنده نگه داشته بشه و الان تو جنگ مسخره بمیره قبلا میتونست خیلی بهتر بکشتش به نظر من گندری مهمترین کاندیدای پادشاهی هفت اقلیمه مخصوصا که یه بازگشت دراماتیک پادشاهی به براتیون ها هم خواهد بود و بعد از 8 فصل انگار نه خانی اومده و نه خانی رفته به نظرم جالب میشه!!! در ضمن زنده موندن سمول، واریس و سانسا تا آخر سریال زیاده و حتی یکی دیگه از کاندیداهای پادشاهی هفت اقلیم میتونه سانسا باشه. ولی تورموند، جورا،کرم هم در قسمت 3 خواهند مرد. حالا می مونه یکسری نقاط نا مشخص مثل وضعیت آریا،جادوگر سرخ، یورن و یارا گرجوی و ایمپ  که احتمالا در قسمت های آخر بیشتر نقش خواهند داشت. اینا پیش بینی های من تا اینجا:classic_smile:

ببخشید ولی من کلا مخالفم با نظرتون..

اول اینکه اگ اینجوری بشه ینی ما رو چیز فرض کردن چون هشت فصله این همه نایت کینگ ارتش جمع کرده و قوی شده و با این همه ابوهت یهو بیاد توی یه نقشه ی ساده و تویه یه قسمت از بین بره؟؟؟ اصلن فک نکنم اینطوری بشه..هشت فصله ک همه منتظر حمله ی وایت واکران بعد تویه یه قسمت...!

یه بار گفتم دوبارم میگم سانسا و اریا و جان ب احتمال زیاد میمیرن..من نمیگم تریلر فصل هشت میگه..

اگ به پیش نمایش قسمت سه دقت کرده باشین جیمی کنار برین هست و اونا اولین نفران ک باید با وایت واکرا بجنگن و قطعا میمیرن و اونی ک سرسی اجیر کرد تا برادر خیانت کار رو بکشه تاکید روی تیریون بود چون اگ دقت میکردید تو خلاصه های قسمت اول تیریون رو نشون داد ک با همون تیر انداز داره پدرشو میکشه و الان سرسی همون تیر انداز رو داد تا باهاش برادر خیانت کار رو بکشن ک قطعا تیریونه و اونم میمیره..قسمت سه خیلیا میمیرن حیف..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 20:30، Ali ata گفته است :

سلام دوستان.

باتشکر

بله داره

در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 19:54، farshidmassumiyan گفته است :

من میگم وایت واکر ها این جنگ رو میبرن ، هرچند من خودمو برای بدترین اتفاق دارم آماده میکنم اونم اینه که آخر سریال وایت واکر ها کل وستروس رو بگیرن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری