رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

نمیشه اون برادر و دوست عزیز و گلمون زحمتی بکشن و دوباره دستی سر و روی شبکه اچ بی او بکشن و مثل فصل قبل چند قسمتی رو هک کنن نمیشه ینی!?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، mmdamingram گفته است :

موافقم ولی من دلیلم واسه ده دادن رو گفتم

نظرت محترمه داداش❤

منم به نظرم این اپیزود بدون ایراد بود و تنها دلیل که هشت دادم این بود که یه اپیزود های خارق العاده ای تو فصل های قبلی بود که اگه به این ده داد باید به اونا بیست داد

به نظرم اپیزود بعد میتونه خیلی پر هیجان تر و بهتر باشه و فک کنم تو فصل بعد گات کاری رو که توش بهترین انجام میده:بازی با احساسات مخاطب

فک کنم قسمت بعد قسمت اخر برین و چنتای دیگه باشه اما خیلی میترسم که قسمت آخر جان باشه چون اصلا سیر نشدم از این کاراکتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 ساعت قبل، mehdi7ra گفته است :

از نظر من اون فیلمنامه هیچیش شبیه به سریال نیست و کلا فرق داره

حالا شاید یه جاهاش شبیه شده که اگه منم یه فیلمنامه برا فصل هشت مینوشتم همین میشد و یه جاهاش شبیه به داستان اصلی 

سلام یعنی دقیقا تو قسمت دوم دیدار دنریس و جان رو تو سرداب ذکر میکردی؟ 

البته منم مث شما امیدوارم اتفاقی بوده باشه این تشابهات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، Blue book گفته است :

به نظر من جورج ار ار مارتین در طول ۷ فصل گذشته تلاش می‌کرد افراد رو به هم ربط بده تا ما منتظر برخوردشون با همدیگه در پایان داستان باشیم ... یکی از جذابیت های فصل ۸ تا الان روبرو شدن افراد برای اولین بار یا دیدار دوباره‌ بعد از مدت ها بوده. 

در اپیزود اول شاهد دیدار آریا و گندری بودیم که من دوستش داشتم 

دیدار هاوند و آریا چنگی به دل نزد 

دیدار سم و جان و برملا شدن واقعیت هم اونجور که انتظار داشتیم پیش نرفت 

اما تو این ایپزود دیدار های شخصیت های اصلی جذابیت بیشتری داشتن 

در ابتدای اپیزود دیدار دنریس و جیمی که واقعا زیبا بود؛ هم هر دو بازیگر عالی بودن هم دیالوگ ها کاملا مناسب بود. 

دیدار برین و جیمی و به زبون آوردن اتفاقاتی که جیمی باعثشون شده و هر کس هر چقدر هم از جیمی متنفر باشه نمیتونه نادیده بگیرتشون ...

بالاخره صحبت مفصلی بین سانسا و دنریس اتفاق افتاد که به نظر من هممون منتظرش بودیم ... حالا این که خیلی مهربون تموم نشد عیبی نداره ... 

دیدار تیان و سانسا که من خودم از فصل ۷ منتظرش بودم واقعا احساسی و به جا بود. 

و در پایان من واقعا منتظر دیدار دوباره تورموند و برین بودم ... (فکر کنم همه بودن ?

امیدوارم تو اپیزود های بعدی میلساندرا هم به جمعشون اضافه بشه ... 

یکی دیگه از نکات مثبت اپیزود دوم به نظر من اعتراف یکی از شخصیت ها به این واقعیت بود که از ابتدای سریال تا الان اونقدر شخصیت های سفید و سیاه تبدیل به خاکستری شدن که ما تصورش رو هم نمی‌کردیم ... آدم هایی که با هم دشمن بودن الان در کنار هم شراب می‌خورن و صحبت می‌کنن ... آدم هایی که فکرشو هم نمی‌کردیم الان در وینترفل نشستن و دارن برای مردن در کنار هم آماده می‌شن ... 

ولی مسئله ای که واسه من هنوووووووز روشن نشده همچنان به قوت خودش باقیه : پادریک توی فصل ۳ با اون سه تا زن چیکار کرد که ازش پول نگرفتن ???

فقط میتونم بگم یزیدتو????

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاش اونجوری ک همه انتظار دارن تموم نشه ، نبرد وینترفل رو نایت کینگ می بره ... و شخصیت های معروفی هم ممکنه کشته بشن ... 

اهنگ اخرش خیلی احساسی و دلنشین بود ... 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 ساعت قبل، Daren گفته است :

دانکن شاهزاده تارگرین بوده 

بخاطر جنی از حق خودش 

حق سلطنت میگذره تاج و تختو رها میکنه 

فکر کنم حتی میمیره

خیلیا ربطش دادن به جان و دنریس... 

دانکن به خاطر جنی نمی میره بلکه تو تراژدی سامرهال جزو تارگرینهایی بوده که کشته میشه. برای منم جالب بود که چرا باید آهنگ جنی از اولداستون اینجا پخش بشه؟

تنها چیزی که به ذهنم رسید اتفاقی بود که تو سامرهال افتاد. تارگرینهایی که می خواستن اژدهاها رو به زندگی برگردونن با آتش وحشی سوختن و از بین رفتن و در اون بین نوزادی متولد شد که مسبب همه این اتفاقات بود و البته تا مدتی هم فکر میکرد شاهزاده وعده داه شده است، ریگار تارگرین!

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبل هرچیز بگم این قسمت دوتا نکته جالب داشت؛ اول این که آهنگ جنی از الداستونز رو اجرا کردن که پیرو اجرای آهنگای دیگه مثل خرس و بانوی زیبا یا رین های کستامیر یا حتی اون یه تیکه که اد شیرین از آهنگ نوشته شده واسه تیریون و شی خوند،بود و واقعا به دل مینشست.

نکته دوم صحنه های بین تیان و سانسا بود که کاملا نسبت به رابطه دیگر شخصیت ها برتر بود،یعنی قشنگ میشد رنج کشیده بودن و تقاص اشتباهات رو پس دادن در هردو شخصیت دید و باهاشون همزات پنداری کرد و حتی بهتر از رابطه آریا و گندری و تازی و آریا و... بود.

این که بریین نواده سر دانکن رشید هست هم انگار رسما تایید شد و بازم سازنده ها یه نوک انگشت خلاقیت به خرج دادن و اسم اپیزود و لقب خوبی برای سر بریین شوالیه هفت پادشاهی انتخاب کردن.

بقیه درام سریال کاملا معمولی و بعضا چیپ بود مخصوصا جاهایی که عین سریال های درجه بیستم صحبت های تنش زا و مهم با ورود یک شخص یا یه اتفاق دیگه ناتموم میموند و ما قراره تو کف بمونیم که قراره چی بشه،انگار نه انگار که قراره نصف شخصیت از قسمت بعد قطاری کشته بشن و کلا 4 قسمت دیگه بیشتر نمونده و...

هایپی که برای قسمت بعد هست باعث نمیشه فراموش کنیم این دو قسمت هیچ تفاوتی با فصل هفت نداشتن مخصوصا از نظر دیالوگ و موقعیت سازی و سطحی بودن،منتهی همه منتظرن تو قسمت سوم رسما نبرد آخرالزمانی شروع بشه و طولانی ترین نبرد تاریخ سینما و تلویزیون رو ببینیم و نتیجه اش رو شاهد باشیم پس این دو قسمت رو آرامش قبل از طوفان میدونن.

در کل قسمت خوبی بود و اینجانب اصلا دنبال سن و سال آریا نرفتم چون اصلا مهم نبود و نیست :classic_biggrin:

باتشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کاملا درست میگی.. فقط پادشاه شب و یاران سپید موی اون این قابلیت رو داشتن. و تعداد اونها به ده نفر هم نمیرسه. اما هیچکدوم از سپاه مردگان قادر به اینکار و اژدها سواری و... نیستن 

بازم دیدیم که نایت کینگ بواسطه سپاهش  پیش روی می‌کرد. 

چرا 10 تا هم نمیشن؟ فک کنم کرستر حدود 99 تا پسراش رو داده بود به نایت کینگ تعداد آدر ها خیلی بیشتر از 10 تا هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیش‌بینی من اینه که نایت کینگ درسته به دنبال برن هست ولی اون یه موجود بی عقل نیست که فقط مستقیم به سمت برن بره و توی دام جان اسنو و دنریس بیوفته، به نظر میاد که نایت کینگ اصلا طبق پیش‌بینی اونا حرکت نخواهد کرد و در عوض با اژدهایش در حال حرکت به سمت کینگز لندینگه تا از اون سمت هم لشکری از مردگان بسازه و وایت واکرها رو با تعدادی از مردگان به وینترفل فرستاده تا از هر دو طرف به دشمنانش حمله کنه، اگر دقت کنید در آخرین صحنه این قسمت جایی که تصویر وایت واکرها رو نمایش می‌ده برعکس همیشه که نایت کینگ جلوی همه می‌ایستاد هرچه منتظر موندیم تصویری از نایت کینگ ندیدیم و در نظر بگیرید که شاه شب الان یه اژدها داره پس احتمالا اگر حضور داشت حداقل صدای اژدها رو می‌شنیدیم.

نکته بعدی در تایید تئوری اینه که قسمت سوم از فصل هشت یعنی قسمت بعدی طولانی‌ترین جنگ تاریخ تلویزیون قرار اتفاق بیفته و انتظار نداریم که این جنگ طولانی که شاید حدود یک ساعت و نیم طول بکشه همش در جایی به کوچیکی وینترفل اتفاق بیفته و با در نظر گرفتن این که این جنگ 3 تا اژدها چندین هزار نفر آدم و چند صد هزار نفر لشکر مردگان رو داره بعید به نظر می‌رسه که کل جنگ در وینترفل باشه!

یک نکته دیگه که الان به ذهنم رسید شخضیت ازور اهای هستش و تمام حدس و گمان ها پیرامون جان- دنریس , جیمی - سرسی هست! اما مگر ازور اهای نباید شمشیر بسازه که ..... باشه !؟ پس ازوراهای ما باید یه جورایی اهنگری بلد باشه فکر کنم که با این نظریه حدسم گندری هستش!!! حالا دوستان باز هم میتونن نظراتشون رو بدن 

نکته بعدی که احتمال زنده موندن اگان پسر الیا و ریگا هست که من چندجا خوندم که اگان به دست واریس فراری داده شده و زمانی که توسط مونت به الیا تجاوز میشه و بچه هاشو میکشن در اصل جای اگان رو با پسر یه کسی عوض میکنن....

شاید شاهزاده وعده داده شده اون باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 16:43، mehdi342 گفته است :

پیش‌بینی من اینه که نایت کینگ درسته به دنبال برن هست ولی اون یه موجود بی عقل نیست که فقط مستقیم به سمت برن بره و توی دام جان اسنو و دنریس بیوفته، به نظر میاد که نایت کینگ اصلا طبق پیش‌بینی اونا حرکت نخواهد کرد و در عوض با اژدهایش در حال حرکت به سمت کینگز لندینگه تا از اون سمت هم لشکری از مردگان بسازه و وایت واکرها رو با تعدادی از مردگان به وینترفل فرستاده تا از هر دو طرف به دشمنانش حمله کنه، اگر دقت کنید در آخرین صحنه این قسمت جایی که تصویر وایت واکرها رو نمایش می‌ده برعکس همیشه که نایت کینگ جلوی همه می‌ایستاد هرچه منتظر موندیم تصویری از نایت کینگ ندیدیم و در نظر بگیرید که شاه شب الان یه اژدها داره پس احتمالا اگر حضور داشت حداقل صدای اژدها رو می‌شنیدیم.

نکته بعدی در تایید تئوری اینه که قسمت سوم از فصل هشت یعنی قسمت بعدی طولانی‌ترین جنگ تاریخ تلویزیون قرار اتفاق بیفته و انتظار نداریم که این جنگ طولانی که شاید حدود یک ساعت و نیم طول بکشه همش در جایی به کوچیکی وینترفل اتفاق بیفته و با در نظر گرفتن این که این جنگ 3 تا اژدها چندین هزار نفر آدم و چند صد هزار نفر لشکر مردگان رو داره بعید به نظر می‌رسه که کل جنگ در وینترفل باشه!

یک نکته دیگه که الان به ذهنم رسید شخضیت ازور اهای هستش و تمام حدس و گمان ها پیرامون جان- دنریس , جیمی - سرسی هست! اما مگر ازور اهای نباید شمشیر بسازه که ..... باشه !؟ پس ازوراهای ما باید یه جورایی اهنگری بلد باشه فکر کنم که با این نظریه حدسم گندری هستش!!! حالا دوستان باز هم میتونن نظراتشون رو بدن 

نکته بعدی که احتمال زنده موندن اگان پسر الیا و ریگا هست که من چندجا خوندم که اگان به دست واریس فراری داده شده و زمانی که توسط مونت به الیا تجاوز میشه و بچه هاشو میکشن در اصل جای اگان رو با پسر یه کسی عوض میکنن....

شاید شاهزاده وعده داده شده اون باشه

نظرات جالبیه .. شاه شب همیشه اول سپاهیانش رو میفرسته جلو .. توی سکانس حمله به محل زندگی وحشیها هم خودش از دور داشت نظاره میکرد و مردگان رو رهبری میکرد. من فکر میکنم توی نبرد وینترفل هم همین اتفاق قراره بیافته . در مورد گندری هم با نظرت موافقم که وجودش باید چیزی ورای یه آهنگر باشه . من با نظر بیدار شدن مردگان سرداب بیشتر موافق هستم 

در هر صورت قسمت سوم که نبرد وینترفل هست با شکست زنده ها به اتمام میرسه . من معتقدم که پادشاه شب از وینترفل عبور میکنه

در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 17:07، farshidmassumiyan گفته است :

نظرات جالبیه .. شاه شب همیشه اول سپاهیانش رو میفرسته جلو .. توی سکانس حمله به محل زندگی وحشیها هم خودش از دور داشت نظاره میکرد و مردگان رو رهبری میکرد. من فکر میکنم توی نبرد وینترفل هم همین اتفاق قراره بیافته . در مورد گندری هم با نظرت موافقم که وجودش باید چیزی ورای یه آهنگر باشه . من با نظر بیدار شدن مردگان سرداب بیشتر موافق هستم 

در هر صورت قسمت سوم که نبرد وینترفل هست با شکست زنده ها به اتمام میرسه . من معتقدم که پادشاه شب از وینترفل عبور میکنه

بازم یادمون باشه که طبق پیشگویی ، ادر بزرگ که فکر کنم همون نایت کینگ باشه توسط شمشیر آتشین ایگان از بین میره و شکست میخوره اما بعید میدونم که توی مینترفل این اتفاق بیافته

بازم معتقدم امید زنده ها به جزیره پایک و خاندان گریجوری خواهد بود 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، The Red Viper گفته است :

سلام. اولین پستیه که میذارم.
میخوام یکم از افکارم بنویسم، اگه جایی درباره اتفاقات و اسامی اشتباه میکنم خوشحال میشم بگین تا اصلاح کنم.
سعی میکنم درباره سریال صحبت کنم و مطالب کتابو زیاد قاطی نکنم چون راه کتاب و سریال جدا شده.

• چندتا از شخصیتا تا اینجا، از داستان خارج شدن و ممکنه برگردن

داریو ناهاریس که ممکنه قاطیِ گلدن کمپانی یا تکی، خودشو به وستروس برسونه و تاثیری توی ماجرا بذاره
جاکن هگار که فیس لسه و هر لحظه می تونه وارد بشه
رابین ارن که نفر اول خاندان ارنه و هنوز خبر نداره لرد محافظ اری یعنی بیلیش اعدام شده
ملیساندرا که گفت من یه ماموریت دارم و برمیگردم و توی وستروس کشته میشم
ادمیور تالی بعد از تسلیم قلعه خانوادگیش به جیمی، گم شد
الیریو موپاتیس که خیلی وقته نیست ولی کسیه که از قدیم همدست وریس بوده و بهش می پردازیم

• چندتا از شخصیت ها مرگشون دیده نشده و ممکنه نمرده باشن: سیریو فورل، استنیس باراتیون، بلک فیش

ممکنه بگین ما لیست بازیگرارو دیدیم و بعضی از بازیگرای اینا توش نبودن. مگه غیر از اینه که واسه لو نرفتن سریال، چندتا پایان براش ساختن تا کسی نفهمه تهش چی میشه؟ با همین استدلال میتونن اسم بازیگرای خاصی رو اعلام نکنن و وقتی وارد ماجرا شد به تیتراژ اضافه کنن!

• همچنین یه سری از شخصیتا توی فصل هشت حضور دارن و هنوز کار خاصی نکردن. تاثیر اینارو به زودی خواهیم دید.

لرد وریس (فقط نگاه کرد و گوش داد)
لیدی کاراستارک (فقط حضور داشت)
بریک دانداریون (کشف جنازه امبر و همراهی تورموند کار خاصی حساب نمیشه از نظر من، چون اد هم اونجا بوده و میتونستن وقتو تلف نکنن و مستقیم بیان وینترفل)
میساندی (فقط یه بوس میده و یه سری نگاه تحقیر آمیزو تحمل میکنه)
گوست
کونو (فقط خبر غذا نخوردن اژدها رو میده)
کایبرن

• حالا چندتا تئوری کلی داریم

یک - وریس تارگرینه و از شاخه بلک فایره. از اون طرف گلدن کمپانی توسط بلک فایرا تاسیس شدن و قسم خوردن که بلک فایرارو به تخت پادشاهی برسونن. (واسه بلک فایر بودن وریس یه سری استدلال دارم که اگه لازم بود توی پستای بعدی توضیح میدم.) وریس تا الان کار خاصی توی فصل هشت نکرده ولی مسلما نقش کلیدی ای داره. و پتانسیل اینو داره که با حمایت گلدن کمپانی روی تخت پادشاهی بشینه و یا چون به پشت پرده بودن علاقه داره، کسیو که بهش تسلط داره روی تخت بشونه. درسته که ملیساندرا پیش بینی کرده بود وریس میمیره ولی پیش بینی قبلیش درباره استنیس که تا الان درست نبوده و امکان اشتباه کردنش وجود داره. مگر اینکه استنیس زنده مونده باشه و به عنوان شاهزاده وعده داده شده برگرده.
از اون طرف با توجه به آب زیرکاه بودن و زیرک بودن وریس، این امکان هست که شخصیت جدیدی وارد سریال بشه. با توجه به تست های بازیگری ایی که قبل از ساخت فصل هشت گرفته شده، میتونه یه تارگرین باشه. اون تارگرین کیه؟ پسر ریگار و زن اولش یعنی مارتل، که وریس دزدیدتش و جاشو با یه بچه دیگه عوض کرده. کوه یه بچه معمولی رو کشته و پسر ریگار که میشه برادر بزرگتر جان اسنو، توسط وریس به الیریو موپاتیس سپرده شده تا جدا از دنیریس و داداشش توی اسوس بزرگ بشه و سر بزنگاه برمیگرده وستروس.
دو - برن همون نایت کینگه. که دربارش زیاد صحبت شده و توضیح نمی خواد.
سه - آریا صورت بیلیش رو ماسک میکنه و بعد از اپیزود سه که زنده مونده خودشو جای بیلیش جا میزنه و به اری یا کینگز لندینگ میره. ولی تصوری از اینکه چیکار میتونه بکنه رو ندارم. به جز قتل سرسی!

• چندتا واقعه که توی اپیزود سه ممکنه اتفاق بیفته

وقتی جان خدمتکار مورمونت توی کسل بلک بود یه جنازه توی کسل بلک داشتن که شب زنده میشه و جان اسنو مورمونتو نجات میده. نایت کینگ هنوز به وحشیا نرسیده بوده ولی جنازه توی کسل بلک بیدار میشه و حمله میکنه. پس این احتمال هم هست که اجساد توی سرداب بیدار شن با اینکه از نایت کینگ فاصله دارن.
خود نایت کینگ توی صحنه ای که از آرایش نظامی وایت واکرا دیدیم نبود و فقط آدرها بودن. ممکنه نایت کینگ با اژدهاش از جنوب حمله کنه. یا حتی ممکنه نایت کینگ بره به کینگز لندینگ تا چند میلیون نفر به ارتشش اضافه کنه.
با توجه به شناختی که از بنیوف و مارتین پیدا کردیم خیلی مسخرس اگه نایت کینگ توی وینترفل متوقف بشه. چون هشت فصله که درباره شب طولانی و قدرت نایت کینگ میگن. به این راحتی شکست نمیخوره. احتمال زیاد شمال رو فتح میکنه و بازمانده ها فرار میکنن سمت جنوب و مخصوصا کینگز لندینگ. چندتا عکس پاپاراتزی در اومده که جان و سرسی پشت دیوار قلعه دارن صحبت میکنن. پس امکان داره جان دوباره برگرده پیش سرسی واسه کمک.

• چند نفرو پیش بینی میکنم توی اپیزود سه بمیرن

برین از تارث و تورموند (سریال دیالوگای بیهوده نداره، سر میز مشاوره و استراتژی، تورموند به برین نگاه کرد و گفت عوضش باهم میمیریم. توی شب نشینی برین هم گفت عوضش باهم میمیریم. این دوتا قراره عاشقانه بمیرن).
اد با توجه به دیالوگی که داشت و بالای دیوار به جان و سم گفت هرکی آخر زنده موند جسد بقیمونو بسوزونه، توی اپیزود سه میمیره.
برخلاف نظر برخی دوستان معتقدم جیمی توی اپیزود سه نمیمیره چون یکی از گزینه های آزور آهایه. مخصوصا اگه شمشیرشو توی قلب سرسی فرو کنه هم پیشبینی درباره آزورآهای محقق میشه هم پیش بینی مگی قورباغه درباره سرسی. ضمنا برن استارک توی اپیزود دو به جیمی گفت اگه میکشتنت چجوری میخواستی به ما کمک کنی. پس نقش مهمتری در انتظارشه و قرار نیست بمیره.
با وداعی که از گری ورم دیدیم قراره بمیره.
خیلیا میگن جوراه مورمونت میمیره ولی اولا جوراه کسیه که از بیماری سنگی جون سالم به در برده و این قضیه هم ترازِ زنده شدنِ جان و بریک هست و ارزشمنده. شمشیر والریایی سموئلو داره و از قبل میدونیم که عاشق دنیریسه. پس حتی جوراه مورمونت هم میتونه با کشتن دنیریس که عاشقشه آزور آهای باشه. (درباره احتمال کشته شدن دنیریس توسط جان و آزورآهای بودنِ جان، نیازی نیست بنویسم، همه دارن دربارش فکر میکنن). با توجه به دیالوگی که جوراه با لیانا مورمونت داشت و گفت "تو آینده و وارث مورمونتی و نباید بجنگی" احتمال میدم لیانا مورمونت میمیره و جوراه بزرگ خاندان میشه.
با اینکه آتیشِ شمشیرِ بریک دانداریون ساختگیه ولی هفت بار توسط لرد آف لایت به زندگی برگشته و یکی از گزینه های آزورآهایه. بعید میدونم سازنده های سریال، بریک رو توی اپیزود سه بکشن و به این راحتی گزینه های مهمو حذف کنن و واسه طرفدارا قابل پیشبینی تر بشن.
سر داووس سی ورث و گیلی حضور خیلی کمرنگی داشتن و فقط روحیه میدادن. هنوز نقششون توی داستان فصل هشت در نیومده و نمیمیرن.
احتمال میدم توی آخرین اپیزود بفهمیم کل ماجرارو از زبون سموئل تارلی میشنیدیم که داره روایت میکنه. اگه سموئل بمیره کی تاریخ وستروس و حمله ی نایت کینگو بنویسه؟
آریا از بی چهره بودنش و سلاح جدیدش مقابل نایت کینگ استفاده نکرده و نمیمیره.
سانسا مغز متفکر شده و در حال حاضر با توجه به پیش بینی کردنِ کارِ سرسی، حتی از تیریون هم عاقل تر به نظر میاد. سانسا به دنیریس گفت مردا وقتی عاشقِ زن بشن گول میخورن. دنیریس جواب داد اونی که گول خورده منم ولی از چهره ی سانسا و پوزخندش این برداشتو میکنم که هنوز به حرف خودش معتقده و قانع نشده و سانسا باید مشاور جان باشه. جان به حضورِ سانسا برای راهنمایی و کمک فکری نیاز داره. مخصوصا الان که دنیریس (همونطور که پیش بینی می شد) حرف جان درباره تارگرین بودنش رو باور نمیکنه چون مدرکی به جز شهادت برن و سم نداره. نهایتا جان میتونه بره تو آتیش و بگه من تارگرینم! (قضیه ضد آتیش بودنِ جان توی کتاب کنسله، چون توی کتاب دستِ جان میسوزه ولی توی سریال، جان تاحالا نسوخته) پس سانسا فعلا زنده خواهد بود.

• پیش بینی نهاییم

خیلیا میگن سرسی به زودی میمیره، اگه آریا یا جیمی تا اپیزود چهار نکشنش، پیش بینی من اینه که سرسی برنده ی آخر بازیه. چیزی که توی داستانای مارتین میدونیم اینه که آرامش و خوشی هیچوقت طول نمیکشه و ظلم پایداره و الان سرسی نماد ظلمه. (حتی دنیریس هم که با شعار صلح و دوستی با مردم شروع کرد، الان فقط به فکر تاج و تخته و لحظه به لحظه داره ظالم تر میشه. دنیریس قلب مهربونی داره ولی تا وقتی مهربونه که چیزی مانعِ رسیدن به تاج و تختش نشه.) بعید نیست که سرسی در آخر قدرتِ کلِ هفت پادشاهی رو به دست بگیره. شاید بگین مارتین داستان فصل هشتو ننوشته که بهش ارجاع میدم، ولی خود دیوید بنیوف توی مصاحبش گفت بر اساس طرح پایانیِ مارتین سریالو تموم کردن. از اون طرف حضور گلدن کمپانی، سلاح اژدها کُشِ کایبرن و منابع عظیم وایلدفایر و اطلاعش از اینکه سه آیتمِ فولاد والریایی، شیشه اژدها و آتیش، مرده هارو میکشه خودش میتونه کفه ترازو رو به سمت سرسی سنگین کنه. یادمون نره یه کیمیاگری به اسم کایبرن کنار سرسی هست که وقتی دست مُرده رو برداشته و با علاقه نگاه کرده و کوه رو به اون موجود تبدیل کرده و پادزهر سَمِ مخصوصِ زنم! (زن اوبرین مارتل) رو ساخته، میتونه فرمول ساخت فولاد والریایی یا یه سلاح چهارمی که مُرده ها و یا حتی وایت ها رو بکشه رو هم کشف یا اختراع کنه. وایلدفایر آتیش معمولی نیست و حتی ممکنه همین وایلدفایر بتونه آدر هارو که با آتیش معمولی نمیمیرن، بکشه!

تحلیل خیلی جذابی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 18 ساعت قبل، Momomo گفته است :

IMG_20190423_000225.thumb.png.f9c69704a488c8f1a4ad8b99ee237a74.pngگویا ترین تصویر از قسمت سومه فک کنم..

فقط شخصیت هایی ک مردن رو ببینید..از بالا دنریس..جان..اریا..برن..جیمی..تیریون...حتی نایت کینگ..حتی ملیساندرا هم هست..

من سرسی رو نمیبینم شما میبینید؟

یه نفرم هست کنار دنریس نمیفمم چیه شما فمیدید؟

آفرین 

این پوستر از طرف شبکه اچ بی او بنام  game-of-thrones-aftermath نامگذاری شده . یعنی پوستری که نشاندهنده اتفاقات بعد از پایان داستانه

سرسی کنار نایت کینگ افتاده .. همه نفرات داخل این پوستر چشماشون بسته است یعنی مرده اند 

اون فرد کنار دنریس هم یکی دیگه از نفرات هست که چهره اش رو توی پوستر نمیتونیم ببینیم 

اگر کسی از بچه ها شخصیتهای اصلی رو از این پوستر بتونه کامل جدا کنه معلوم میشه که آیا کسی باقی میمونه یا نه

گندری هم کنار میلساندر افتاده. شایدم جیمی باشه 

سعی میکنم تصاویر رو بزرگ کنم و از همه قسمتهای پوستر عکس با وضوح بالا بگذارم 

game of thrones aftermath.JPG

game of thrones aftermath.JPG 2.JPG

game of thrones aftermath.JPG 3.JPG

ویرایش شده در توسط farshidmassumiyan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 ساعت قبل، The Red Viper گفته است :

سلام. اولین پستیه که میذارم.
میخوام یکم از افکارم بنویسم، اگه جایی درباره اتفاقات و اسامی اشتباه میکنم خوشحال میشم بگین تا اصلاح کنم.
سعی میکنم درباره سریال صحبت کنم و مطالب کتابو زیاد قاطی نکنم چون راه کتاب و سریال جدا شده.

• چندتا از شخصیتا تا اینجا، از داستان خارج شدن و ممکنه برگردن

داریو ناهاریس که ممکنه قاطیِ گلدن کمپانی یا تکی، خودشو به وستروس برسونه و تاثیری توی ماجرا بذاره
جاکن هگار که فیس لسه و هر لحظه می تونه وارد بشه
رابین ارن که نفر اول خاندان ارنه و هنوز خبر نداره لرد محافظ اری یعنی بیلیش اعدام شده
ملیساندرا که گفت من یه ماموریت دارم و برمیگردم و توی وستروس کشته میشم
ادمیور تالی بعد از تسلیم قلعه خانوادگیش به جیمی، گم شد
الیریو موپاتیس که خیلی وقته نیست ولی کسیه که از قدیم همدست وریس بوده و بهش می پردازیم

• چندتا از شخصیت ها مرگشون دیده نشده و ممکنه نمرده باشن: سیریو فورل، استنیس باراتیون، بلک فیش

ممکنه بگین ما لیست بازیگرارو دیدیم و بعضی از بازیگرای اینا توش نبودن. مگه غیر از اینه که واسه لو نرفتن سریال، چندتا پایان براش ساختن تا کسی نفهمه تهش چی میشه؟ با همین استدلال میتونن اسم بازیگرای خاصی رو اعلام نکنن و وقتی وارد ماجرا شد به تیتراژ اضافه کنن!

• همچنین یه سری از شخصیتا توی فصل هشت حضور دارن و هنوز کار خاصی نکردن. تاثیر اینارو به زودی خواهیم دید.

لرد وریس (فقط نگاه کرد و گوش داد)
لیدی کاراستارک (فقط حضور داشت)
بریک دانداریون (کشف جنازه امبر و همراهی تورموند کار خاصی حساب نمیشه از نظر من، چون اد هم اونجا بوده و میتونستن وقتو تلف نکنن و مستقیم بیان وینترفل)
میساندی (فقط یه بوس میده و یه سری نگاه تحقیر آمیزو تحمل میکنه)
گوست
کونو (فقط خبر غذا نخوردن اژدها رو میده)
کایبرن

• حالا چندتا تئوری کلی داریم

یک - وریس تارگرینه و از شاخه بلک فایره. از اون طرف گلدن کمپانی توسط بلک فایرا تاسیس شدن و قسم خوردن که بلک فایرارو به تخت پادشاهی برسونن. (واسه بلک فایر بودن وریس یه سری استدلال دارم که اگه لازم بود توی پستای بعدی توضیح میدم.) وریس تا الان کار خاصی توی فصل هشت نکرده ولی مسلما نقش کلیدی ای داره. و پتانسیل اینو داره که با حمایت گلدن کمپانی روی تخت پادشاهی بشینه و یا چون به پشت پرده بودن علاقه داره، کسیو که بهش تسلط داره روی تخت بشونه. درسته که ملیساندرا پیش بینی کرده بود وریس میمیره ولی پیش بینی قبلیش درباره استنیس که تا الان درست نبوده و امکان اشتباه کردنش وجود داره. مگر اینکه استنیس زنده مونده باشه و به عنوان شاهزاده وعده داده شده برگرده.
از اون طرف با توجه به آب زیرکاه بودن و زیرک بودن وریس، این امکان هست که شخصیت جدیدی وارد سریال بشه. با توجه به تست های بازیگری ایی که قبل از ساخت فصل هشت گرفته شده، میتونه یه تارگرین باشه. اون تارگرین کیه؟ پسر ریگار و زن اولش یعنی مارتل، که وریس دزدیدتش و جاشو با یه بچه دیگه عوض کرده. کوه یه بچه معمولی رو کشته و پسر ریگار که میشه برادر بزرگتر جان اسنو، توسط وریس به الیریو موپاتیس سپرده شده تا جدا از دنیریس و داداشش توی اسوس بزرگ بشه و سر بزنگاه برمیگرده وستروس.
دو - برن همون نایت کینگه. که دربارش زیاد صحبت شده و توضیح نمی خواد.
سه - آریا صورت بیلیش رو ماسک میکنه و بعد از اپیزود سه که زنده مونده خودشو جای بیلیش جا میزنه و به اری یا کینگز لندینگ میره. ولی تصوری از اینکه چیکار میتونه بکنه رو ندارم. به جز قتل سرسی!

• چندتا واقعه که توی اپیزود سه ممکنه اتفاق بیفته

وقتی جان خدمتکار مورمونت توی کسل بلک بود یه جنازه توی کسل بلک داشتن که شب زنده میشه و جان اسنو مورمونتو نجات میده. نایت کینگ هنوز به وحشیا نرسیده بوده ولی جنازه توی کسل بلک بیدار میشه و حمله میکنه. پس این احتمال هم هست که اجساد توی سرداب بیدار شن با اینکه از نایت کینگ فاصله دارن.
خود نایت کینگ توی صحنه ای که از آرایش نظامی وایت واکرا دیدیم نبود و فقط آدرها بودن. ممکنه نایت کینگ با اژدهاش از جنوب حمله کنه. یا حتی ممکنه نایت کینگ بره به کینگز لندینگ تا چند میلیون نفر به ارتشش اضافه کنه.
با توجه به شناختی که از بنیوف و مارتین پیدا کردیم خیلی مسخرس اگه نایت کینگ توی وینترفل متوقف بشه. چون هشت فصله که درباره شب طولانی و قدرت نایت کینگ میگن. به این راحتی شکست نمیخوره. احتمال زیاد شمال رو فتح میکنه و بازمانده ها فرار میکنن سمت جنوب و مخصوصا کینگز لندینگ. چندتا عکس پاپاراتزی در اومده که جان و سرسی پشت دیوار قلعه دارن صحبت میکنن. پس امکان داره جان دوباره برگرده پیش سرسی واسه کمک.

• چند نفرو پیش بینی میکنم توی اپیزود سه بمیرن

برین از تارث و تورموند (سریال دیالوگای بیهوده نداره، سر میز مشاوره و استراتژی، تورموند به برین نگاه کرد و گفت عوضش باهم میمیریم. توی شب نشینی برین هم گفت عوضش باهم میمیریم. این دوتا قراره عاشقانه بمیرن).
اد با توجه به دیالوگی که داشت و بالای دیوار به جان و سم گفت هرکی آخر زنده موند جسد بقیمونو بسوزونه، توی اپیزود سه میمیره.
برخلاف نظر برخی دوستان معتقدم جیمی توی اپیزود سه نمیمیره چون یکی از گزینه های آزور آهایه. مخصوصا اگه شمشیرشو توی قلب سرسی فرو کنه هم پیشبینی درباره آزورآهای محقق میشه هم پیش بینی مگی قورباغه درباره سرسی. ضمنا برن استارک توی اپیزود دو به جیمی گفت اگه میکشتنت چجوری میخواستی به ما کمک کنی. پس نقش مهمتری در انتظارشه و قرار نیست بمیره.
با وداعی که از گری ورم دیدیم قراره بمیره.
خیلیا میگن جوراه مورمونت میمیره ولی اولا جوراه کسیه که از بیماری سنگی جون سالم به در برده و این قضیه هم ترازِ زنده شدنِ جان و بریک هست و ارزشمنده. شمشیر والریایی سموئلو داره و از قبل میدونیم که عاشق دنیریسه. پس حتی جوراه مورمونت هم میتونه با کشتن دنیریس که عاشقشه آزور آهای باشه. (درباره احتمال کشته شدن دنیریس توسط جان و آزورآهای بودنِ جان، نیازی نیست بنویسم، همه دارن دربارش فکر میکنن). با توجه به دیالوگی که جوراه با لیانا مورمونت داشت و گفت "تو آینده و وارث مورمونتی و نباید بجنگی" احتمال میدم لیانا مورمونت میمیره و جوراه بزرگ خاندان میشه.
با اینکه آتیشِ شمشیرِ بریک دانداریون ساختگیه ولی هفت بار توسط لرد آف لایت به زندگی برگشته و یکی از گزینه های آزورآهایه. بعید میدونم سازنده های سریال، بریک رو توی اپیزود سه بکشن و به این راحتی گزینه های مهمو حذف کنن و واسه طرفدارا قابل پیشبینی تر بشن.
سر داووس سی ورث و گیلی حضور خیلی کمرنگی داشتن و فقط روحیه میدادن. هنوز نقششون توی داستان فصل هشت در نیومده و نمیمیرن.
احتمال میدم توی آخرین اپیزود بفهمیم کل ماجرارو از زبون سموئل تارلی میشنیدیم که داره روایت میکنه. اگه سموئل بمیره کی تاریخ وستروس و حمله ی نایت کینگو بنویسه؟
آریا از بی چهره بودنش و سلاح جدیدش مقابل نایت کینگ استفاده نکرده و نمیمیره.
سانسا مغز متفکر شده و در حال حاضر با توجه به پیش بینی کردنِ کارِ سرسی، حتی از تیریون هم عاقل تر به نظر میاد. سانسا به دنیریس گفت مردا وقتی عاشقِ زن بشن گول میخورن. دنیریس جواب داد اونی که گول خورده منم ولی از چهره ی سانسا و پوزخندش این برداشتو میکنم که هنوز به حرف خودش معتقده و قانع نشده و سانسا باید مشاور جان باشه. جان به حضورِ سانسا برای راهنمایی و کمک فکری نیاز داره. مخصوصا الان که دنیریس (همونطور که پیش بینی می شد) حرف جان درباره تارگرین بودنش رو باور نمیکنه چون مدرکی به جز شهادت برن و سم نداره. نهایتا جان میتونه بره تو آتیش و بگه من تارگرینم! (قضیه ضد آتیش بودنِ جان توی کتاب کنسله، چون توی کتاب دستِ جان میسوزه ولی توی سریال، جان تاحالا نسوخته) پس سانسا فعلا زنده خواهد بود.

• پیش بینی نهاییم

خیلیا میگن سرسی به زودی میمیره، اگه آریا یا جیمی تا اپیزود چهار نکشنش، پیش بینی من اینه که سرسی برنده ی آخر بازیه. چیزی که توی داستانای مارتین میدونیم اینه که آرامش و خوشی هیچوقت طول نمیکشه و ظلم پایداره و الان سرسی نماد ظلمه. (حتی دنیریس هم که با شعار صلح و دوستی با مردم شروع کرد، الان فقط به فکر تاج و تخته و لحظه به لحظه داره ظالم تر میشه. دنیریس قلب مهربونی داره ولی تا وقتی مهربونه که چیزی مانعِ رسیدن به تاج و تختش نشه.) بعید نیست که سرسی در آخر قدرتِ کلِ هفت پادشاهی رو به دست بگیره. شاید بگین مارتین داستان فصل هشتو ننوشته که بهش ارجاع میدم، ولی خود دیوید بنیوف توی مصاحبش گفت بر اساس طرح پایانیِ مارتین سریالو تموم کردن. از اون طرف حضور گلدن کمپانی، سلاح اژدها کُشِ کایبرن و منابع عظیم وایلدفایر و اطلاعش از اینکه سه آیتمِ فولاد والریایی، شیشه اژدها و آتیش، مرده هارو میکشه خودش میتونه کفه ترازو رو به سمت سرسی سنگین کنه. یادمون نره یه کیمیاگری به اسم کایبرن کنار سرسی هست که وقتی دست مُرده رو برداشته و با علاقه نگاه کرده و کوه رو به اون موجود تبدیل کرده و پادزهر سَمِ مخصوصِ زنم! (زن اوبرین مارتل) رو ساخته، میتونه فرمول ساخت فولاد والریایی یا یه سلاح چهارمی که مُرده ها و یا حتی وایت ها رو بکشه رو هم کشف یا اختراع کنه. وایلدفایر آتیش معمولی نیست و حتی ممکنه همین وایلدفایر بتونه آدر هارو که با آتیش معمولی نمیمیرن، بکشه!

سلام
خیلی زیاد بود من فقط به بعضی چیزا پاسخ بدم.

به نظرم نقش داریو و جاکن و الیریو تموم شدس و کاری که باید میکردن رو انجام دادن.

فک کنم مرگ استنیس و بلک فیش قطعی شد دیگه انقدری برین رو میشناسیم ک وقتی بگه استنیس رو کشتم راست گفته باشه.

از تئوری اولتون ظاهر کردن بچه ی ریگار و ... این تکنیک رو استفاده کردن سر جان خیلی ضایع هست دوباره انجامش بدن و سریال رو نابود میکنن با این کار.

تئوری دوم هم باز بعیده چون این حلقه زمانی رو سر هودور اجرا کردن و اجرای دوباره ش سریال رو خراب می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها سعی کردم تا اونجا که میشه تصاویر واضح رو تهیه کنم .

متاسفانه سم هم جزو کسانی هست که میمیره 

دو تا پرچم هم معلومه که ازش باید بتونیم خاندانش رو شناسایی کنیم و یکی هم هست که باید از شمشیر نیزه اون شناسایی بشه 

امیدوارم که با توجه به این تصاویر که Momomo  عزیز ما رو به دقت دوباره بهش راهنمایی کرد خیی از سوالهامون در خصوص سرنوشت نفرات برامون معلوم بشه.

حجم پوستر اصلی به دلیل رزولیشن خیلی بالابیشتر از محدودیت سایت هست وگرنه خود فایل اصلی رو براتون آپلود میکردم

game of thrones aftermath 10.JPG

game of thrones aftermath.JPG 4.JPG

game of thrones aftermath.JPG 5.JPG

game of thrones aftermath.JPG 6.JPG

game of thrones aftermath.JPG 7.JPG

game of thrones aftermath.JPG 8.JPG

game of thrones aftermath.JPG 9.JPG

game of thrones aftermath.JPG 11.JPG

game of thrones aftermath.JPG 12.JPG

game of thrones aftermath.JPG1 3.JPG

game of thrones aftermath.JPG14.JPG

game of thrones aftermath.JPG 3.JPG12.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

آفرین 

این پوستر از طرف شبکه اچ بی او بنام  game-of-thrones-aftermath نامگذاری شده . یعنی پوستری که نشاندهنده اتفاقات بعد از پایان داستانه

سرسی کنار نایت کینگ افتاده .. همه نفرات داخل این پوستر چشماشون بسته است یعنی مرده اند 

اون فرد کنار دنریس هم یکی دیگه از نفرات هست که چهره اش رو توی پوستر نمیتونیم ببینیم 

اگر کسی از بچه ها شخصیتهای اصلی رو از این پوستر بتونه کامل جدا کنه معلوم میشه که آیا کسی باقی میمونه یا نه

گندری هم کنار میلساندر افتاده. شایدم جیمی باشه 

سعی میکنم تصاویر رو بزرگ کنم و از همه قسمتهای پوستر عکس با وضوح بالا بگذارم 

اره..دمت گرم عکسا خیلی عالی بود بزرگنماییشون..

یه چیز ب ذهنم رسید خواهر ثیون گریجوی رو که رفت ب جزیره رو نمیبینم..نکنه اون تئوری درست باشه ک همه میمیرن و اونا ک رفتن ب جزیره نسل بقیه ی انسان ها رو دوباره تشکیل میدن و اینا..همونطور ک خودت میگفتی..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پرچمی که روی پای جنازه کنار دنریس افتاده و فکر کنم نقش سفید روشه احتمالا بتونه صاحب نفر رو شناسایی کنه

در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 20:20، Momomo گفته است :

اره..دمت گرم عکسا خیلی عالی بود بزرگنماییشون..

یه چیز ب ذهنم رسید خواهر ثیون گریجوی رو که رفت ب جزیره رو نمیبینم..نکنه اون تئوری درست باشه ک همه میمیرن و اونا ک رفتن ب جزیره نسل بقیه ی انسان ها رو دوباره تشکیل میدن و اینا..همونطور ک خودت میگفتی..

اره منم اینجا نمیبینم . یه سوال اون جنازه که کنار سرسی هست و زره چرم قرمز داره فکر میکنی همون گاندریه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 20:24، farshidmassumiyan گفته است :

اره منم اینجا نمیبینم . یه سوال اون جنازه که کنار سرسی هست و زره چرم قرمز داره فکر میکنی همون گاندریه ؟

نمیدونم..ولی اونم باید بمیره اگ همه اونایی ک تو وینترفل هستن میمیرن پس اونم جزوشونه..

سرسی یه محافظ گنده هم داره اسمشو یادم نیس ک به یورون چپ چپ میرفت اونم جزوشونه حالا نمیدونه همونیه ک کنار دنریسه ک چهرش ملوم نیس یا یکی دیگس..

در در ۱۳۹۸/۲/۳ at 20:21، farshidmassumiyan گفته است :

پرچمی که روی پای جنازه کنار دنریس افتاده و فکر کنم نقش سفید روشه احتمالا بتونه صاحب نفر رو شناسایی کنه

کدومو میگی..زیر دنریس برن کنارش نایت کینگ اون یکی ک یه ذره مبهمه فک کنم همون محافظ سرسی باشه نمیدونم..بازم باید بیشتر دقت کرد..

=============================

قطعا خود سریال قبل از دادن این پوستر ها و تریلر ها قطعا روش فکر میکنه و فکر نکنم اتفاقی بوده باشه و برای جذب مخاطب باشه..بازم یه احتماله ک درصدش کم نیست..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

کدومو میگی..زیر دنریس برن کنارش نایت کینگ اون یکی ک یه ذره مبهمه فک کنم همون محافظ سرسی باشه نمیدونم..بازم باید بیشتر دقت کرد..

اینو میگم 1745453713_gameofthronesaftermath.JPG12.JPG.652d90c2c5fe5bbc269cd32ebc7eea44.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

اینو میگم 1745453713_gameofthronesaftermath.JPG12.JPG.652d90c2c5fe5bbc269cd32ebc7eea44.JPG

اها ارع با پرچمه شاید بشه. چهرش ک زیاد واضح نیست..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، ashkan.ghf گفته است :

سلام
خیلی زیاد بود من فقط به بعضی چیزا پاسخ بدم.

به نظرم نقش داریو و جاکن و الیریو تموم شدس و کاری که باید میکردن رو انجام دادن.

فک کنم مرگ استنیس و بلک فیش قطعی شد دیگه انقدری برین رو میشناسیم ک وقتی بگه استنیس رو کشتم راست گفته باشه.

از تئوری اولتون ظاهر کردن بچه ی ریگار و ... این تکنیک رو استفاده کردن سر جان خیلی ضایع هست دوباره انجامش بدن و سریال رو نابود میکنن با این کار.

تئوری دوم هم باز بعیده چون این حلقه زمانی رو سر هودور اجرا کردن و اجرای دوباره ش سریال رو خراب می کنه.

سازنده ها خودشون مرگ استنیس رو تایید کردن . بلک فیش رو هم فکر کنم تایید کرده بودن . 

انصافا چطوری فکر میکنید کاراکترهایی که اصلیتشون براساس کتاب بوده و چند فصل قبل تو سریال غیبشون زده احتمال بازگشت دارن ؟ تنها کسی که شاید برگرده ایلین پین هست که اونم نصف کاره ول شد ولی بازیگرش بیماریش خوب شده و اماده بازی هست .

در 40 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

بچه ها سعی کردم تا اونجا که میشه تصاویر واضح رو تهیه کنم .

متاسفانه سم هم جزو کسانی هست که میمیره 

دو تا پرچم هم معلومه که ازش باید بتونیم خاندانش رو شناسایی کنیم و یکی هم هست که باید از شمشیر نیزه اون شناسایی بشه 

امیدوارم که با توجه به این تصاویر که Momomo  عزیز ما رو به دقت دوباره بهش راهنمایی کرد خیی از سوالهامون در خصوص سرنوشت نفرات برامون معلوم بشه.

حجم پوستر اصلی به دلیل رزولیشن خیلی بالابیشتر از محدودیت سایت هست وگرنه خود فایل اصلی رو براتون آپلود میکردم

game of thrones aftermath 10.JPG

game of thrones aftermath.JPG 4.JPG

game of thrones aftermath.JPG 6.JPG

game of thrones aftermath.JPG 8.JPG

game of thrones aftermath.JPG 11.JPG

این صرفا فقط یک پوستر واسه هایپ کردنه

hbo امسال برای فصل 8 اینقدر محافظه کاری کرده که چیزی از داستان لو نره . اونوقت فکر کردی میاد تو پوستر کسایی که میمیرن رو لو بده؟

ویرایش شده در توسط MRD010

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

سازنده ها خودشون مرگ استنیس رو تایید کردن . بلک فیش رو هم فکر کنم تایید کرده بودن . 

انصافا چطوری فکر میکنید کاراکترهایی که اصلیتشون براساس کتاب بوده و چند فصل قبل تو سریال غیبشون زده احتمال بازگشت دارن ؟ تنها کسی که شاید برگرده ایلین پین هست که اونم نصف کاره ول شد ولی بازیگرش بیماریش خوب شده و اماده بازی هست .

hbo امسال برای فصل 8 اینقدر محافظه کاری کرده که چیزی از داستان لو نره . اونوقت فکر کردی میاد تو پوستر کسایی که میمیرن رو لو بده؟

ما نگفتیم قطعا اینجوری اتفاق میوفته گفتیم احتماله..

و احتمالات هم ک خیلی زیادن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

MRD010 عزیز.. همونطور که Momomo عزیز اشاره کرد هدف هممون اینه که سعی کنیم احتمالات پایان داستان و سرنوشت نفرات رو حدس بزنیم. 

گفته شما هم ممکنه درست باشه هر چند که من اعتقاد دارم اچ بی او،  هیچ تریلر و هیچ پوستری رو بدون منظور و معنای پشتش منتشر نمیکنه.. تا به حال که اینطور بوده و توجه کرده باشی تیم وستروس هم از تریلر ها خیلی موارد رو تحلیل کردند که واقعا عالی بود. 

این سریال آنقدر جذابه که شاید با این مطالب و این نوشته ها بشه کمی کندی گذشت زمان تا شروع قسمت سوم رو کم کرد. 

بازم ممنونم از نظرت 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

پرچم دایرولف استارک هاست ولی همه استارکها جنازشون مشخصه 

اینو از نت یافتم

woa350sycxp21.jpg

ویرایش شده در توسط وایت ولف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اگر بر اساس این پوستر باشه خود نایت کینگ چرا باید بمیره، احتمالا فقط یه پوستر برای جلب کردن و سرگرمی دادن به طرفدارها هست 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه تریلر توی یکی از کانال های تلگرام پخش شده که میگه تریلره رسمی فصل ۸ مال HBO ه برین نگاه کنید نظرتونو بگید ولی بنظرم که اینطور نیست

https://t.me/Game_Of_Thrones_serial

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری