رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

بین همین عکسایی ک واس قسمت سوم اومده یکی پشت سانسا هس، کیه اون؟! 

IMG_20190427_014017.thumb.jpg.f6ed3986f179bfd3e51da18b3e150dec.jpg

این منظورته؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 39 دقیقه قبل، Danny گفته است :

این منظورته؟؟

آره ممنون 

کیه؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، omid007 گفته است :

آره ممنون 

کیه؟ 

به احتمال قوی یکی از عوامل پشت صحنه سریال که دزدکی از پشت پرده داشته دید میزده چون فضای وینترفل شبانه و تاریکه کسی هم متوجه نشده حتی موقع تدوین 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 ساعت قبل، omid007 گفته است :

آره ممنون 

کیه؟ 

واقعا نمی دونم!!ینی کیه.؟؟ 

قیافش شبیه آریاس, نیس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Danny گفته است :

واقعا نمی دونم!!ینی کیه.؟؟ 

قیافش شبیه آریاس, نیس؟

والا یکی از دوستان گفتن عوامل پشت صحنه البته من قانع نشدم چون این عکسا رو قبل منتشر کردن بررسی میکنن و نکته ای که منه نکته نبین متوجهش میشه حتما اونا هم میشن.. 

شبیه لیتل فینگر نیس احیانا؟ 

فقط امیدوارم از سمت سانسا خیانتی انجام نشه که تازه تونسته خودشو تو دل من یکی جا کنه! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

والا یکی از دوستان گفتن عوامل پشت صحنه البته من قانع نشدم چون این عکسا رو قبل منتشر کردن بررسی میکنن و نکته ای که منه نکته نبین متوجهش میشه حتما اونا هم میشن.. 

شبیه لیتل فینگر نیس احیانا؟ 

فقط امیدوارم از سمت سانسا خیانتی انجام نشه که تازه تونسته خودشو تو دل من یکی جا کنه! 

اتفاقاً شما یکی از دقیق ترین نکته بین ها هستین، تا حالا هیچ کس به این عکس با این اندازه دقت نگاه نکرده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا اینجا درباره فیلمنامه لو رفته صحبت نکنید.

تایپیک مخصوص داره. برین اونجا هرچقدر دوست دارین اسپویل کنید

:classic_angry:

تصویر پشت سانسا گفتن لیتل فیلگر تبدیل شده به وایت واکر:classic_blink:

ویرایش شده در توسط تینا استارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۶ at 11:40، ashkan.ghf گفته است :

فک کنم این طبیعیه اصولا کتاب ها همیشه قشنگ تر از فیلم ها و سریال ها هستن خیلی چیزا توش اثر داره ، وقتی کتاب رو میخونید همه ی آنچه میگذره رو از نگاه خودتون میبینید و در ذهن خودتون میسازید ولی در فیلم و سریال مجبورید اونچه که ساخته شده رو ببینید و ممکنه از بعضی جاهاش (از کاراکتر گرفته تا فضا ها و دکور ها و ...) خوشتون نیاد. کتاب خوندن اثرش بیشترش از فیلم دیدنه شما وقت بیشتری دارید تا با داستان زندگی کنید و طبیعتا اثر بیشتری روتون میذاره. هری پاتر ، ارباب حلقه ها ، گات فرقی نداره همشون فیلم ها و سریال هاشون فوق العاده بودن اما کتابشون رو اگه بخونید می بینید کتاب از اون فیلم های فوق العاده بیشتر جذبتون میکنه که دلیل بر بد بودن فیلم و سریال نیست. 

ببخشید که پریدم وسط بحث دوستان .اما چون کارم تحلیل تئوریک سینما و تصویره باید اضافه کنم که ادبیات و سینما(توجه کنید که تی وی متفاوته بحثش) دو مدیوم متفاوت با قلمروهای معنایی و روانی متفاوت اند .قشنگی مفهومی گسترده و مبهمه .اما می توان ادبیات را قشنگ تر از سینما دونست اگر مدنظرمان لذت حاصل از آشکارسازی باشه.یعنی لذت کشف چیزهایی که وجود دارند .خب از این نظر ادبیات مدیوم کشف و آشکارسازیه و قطعا لذتش بیشتر .اما سینما دقیقا برعکس مدیومه غیابه .یعنی نمودار کردن غیاب در هستی و اگزیستنس انسانی .به عنوان یک سینه فیل حرفه ای و عاشق و همینطور کتابخوانی آماتور فقط تفاوت لذت های این دو رو گفتم .و خب واضحه که من سینما رو ترجیح میدم .چون بیشتر نمودار واقعیته (غیابی که اگر آشکار شود غیرقابل هضم و فرازبانی ست و همینطور مضطرب کننده).

سریال گات چون اقتباسه از یک شاهکار ادبی هست به مانند همه ی اقتباس های سینما قابل بررسیه . به صورت خیلی خلاصه باید گفت یا یک اقتباس سینمایی وفاداره یا نیست .اگر هدف اقتباس فقط دادن لذت ادبی و فرم منبع اقتباس در این مدیوم تازه (سینما)باشه پس کارش خیلی سخته چون فرم ادبی بسیار در داستانگویی و اون لذتی که گفتم قوی تره .توی اینجور مواقع همیشه اثر اقتباس شده ضعیف تره . اما بعضی اقتباس ها هم وجود دارند که هدف دادن لذت آشکارسازی(ادبی) به شمای مخاطب نیست بلکه هدف بیان و یا اشاره کردن به واقعیتی هست که در روح اثر ادبی نهفته ست .نمونه اش در سینما برخی اقتباس های کوبریک و یا برسون (زن نازنین ،پول ) هست .
نتیجه:سینما و ادبیات دو فرم هنری متفاوت اند که نمی توان با متر و معیارهای هم ارزش گذاری شوند .دو نوع اقتباس داریم یا دو هدف برای اقتباس و اگر روح و روانتون با فرم ادبی اخت هست و انس گرفته پس مطمئن باشید از هر دو نوع اقتباس ناامید خواهید شد.چونکه در اقتباس نوع اول قدرت آشکار سازی فیلم به کتاب نمیرسه و در اقتباس نوع دوم هم احتیاج دارید که نوع جدیدی از لذت بردن که پیچیده تر هست رو در خیال و روانتون شکل بدید.

پی نوشت:ممنونم از همه ی دوستان باسوادی که اینجا در مورد وستروس می نویسند و کلی تئوری های جالب مطرح می کنند .واقعا لذت می برم .ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ضمن من اصلن فک نمیکنم که اگه جیمی جون سالم به در ببره بیاد خواهرشو بکشه..جیمی خانوادشو دوست داره و همچنین عاشق خواهرشم هست و اینکه الان تو وینترفل هست به خاطر اینه که قول داده بود و موضوع بین زنده ها و مرده هاست وگرنه خودتونم تو اولای قسمت دوم هم دیدید که جیمی گفت اگر بازم به گذشته برگردم همون کارا رو میکنم و پدراتونو میکشم و .... و من فک نمیکنم جیمی به خانوادش خیانت کنه تا این حد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 14:10، Fateme گفته است :

IMG_20190425_140832_715.jpg.19a33401913092808c39449f10848110.jpgنمیشع برقا مثل اینجا همیشه روشن باشه؟؟چشمام دو درجه ضعیف شد بابت فصل ۸ ?

بلکه مشکل از مانیتورته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان با توجه به این که نایت گینگ اژدها سوار میشه پس میشه گفت که اون یه تارگرینه؟

چون یکی از ویژگی های اصلی تارگرین ها همین موضوعه

و راستی من یه نظرسنجی میزارم که بیاید به اونم جواب بدید، کلیک کنید؛

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 ساعت قبل، Danny گفته است :

این منظورته؟؟

منم نتونستم تشخیص بدم شاید گندری باشه که از لای در داره با سانسا نگاه میکنه .. تصویر رو آپوزیت کردم شاید بشه تشخیص داد 

IMG_20190427_014017.thumb.jpg.f6ed3986f179bfd3e51da18b3e150dec.jpg1_InPixio.jpg

Capture.JPG12.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

IMG_20190427_203251_050.jpg.a8a813ecc945ebf4d32b8e5014fc08ac.jpgایا به این عکس دقت کرده اید؟

ببینید سرباز ها تا کجاها ادامه دارن و چقدر زیادن..

ایا دقت کردید که اینا وایت واکرن نه وایت..

ایا دقت کردین که یه بار جان با یه وایت واکر جنگید و اون وایت واکر تونست از توی اتیش رد بشه و سلاحی که داشت شمشیر های عادی رو می شکستند(البته والرین رو ن و اونایی ک از شیشه اژدها ساخته شده رو نمیدونم)

ایا دقت کردین که وایت واکرا میتونن مرده ها رو زنده کنن..

ایا دقت کردین با این حساب وایت واکرا تقریبا مثل نایت کینگن ولی خب یه چیزایی کم دارن..و اینکه نایت کینگ تمام وایت واکرا رو درست کرده و تنها راه نجات کشتن اونه..

شوخی:ایا این برای شما کافی نیست که وینترفل با این حساب سقوط خواهد کرد اگر نایت کینگ نمیرد..ایا پند نمی گیرید..کدامین نشانه ها را انکار میکنید..?

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربران محترم بحث راجع به فیلمنامه های لو رفته اسپویل محسوب میشه و تاپیک خودش رو داره لطفا از ارائه جزئیات درباره فیلمنامه در تاپیک های اپیزودیک فصل هشتم خودداری کنید و صحبت هاتون رو به تاپیک زیر منتقل کنید:

کاربر sadrakhan بار آخره که بهتون هشدار میدم. بهتون گفتم تاپیک تصاویر طنز در تالار کارت هست اگر تصویری دارید که قصد به اشتراک گذاشتن دارید در اون تاپیک تصاویرتون رو ارسال کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Momomo گفته است :

IMG_20190427_203251_050.jpg.a8a813ecc945ebf4d32b8e5014fc08ac.jpgایا به این عکس دقت کرده اید؟

ببینید سرباز ها تا کجاها ادامه دارن و چقدر زیادن..

ایا دقت کردید که اینا وایت واکرن نه وایت..

ایا دقت کردین که یه بار جان با یه وایت واکر جنگید و اون وایت واکر تونست از توی اتیش رد بشه و سلاحی که داشت شمشیر های عادی رو می شکستند(البته والرین رو ن و اونایی ک از شیشه اژدها ساخته شده رو نمیدونم)

ایا دقت کردین که وایت واکرا میتونن مرده ها رو زنده کنن..

ایا دقت کردین با این حساب وایت واکرا تقریبا مثل نایت کینگن ولی خب یه چیزایی کم دارن..و اینکه نایت کینگ تمام وایت واکرا رو درست کرده و تنها راه نجات کشتن اونه..

شوخی:ایا این برای شما کافی نیست که وینترفل با این حساب سقوط خواهد کرد اگر نایت کینگ نمیرد..ایا پند نمی گیرید..کدامین نشانه ها را انکار میکنید..?

من هنوزم نفهمیدم وایت و وایت واکر چه فرقی باهم دارن میشه یکی بهم بگه؟ :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، Igon Targaryen گفته است :

من هنوزم نفهمیدم وایت و وایت واکر چه فرقی باهم دارن میشه یکی بهم بگه؟ :|

نگا اونایی ک مردن و زنده میشن رو میگن وایت..اونا زیاد قدرت ندارن مثل یه سرباز ساده میمونن..

ولی وایت واکرا اونایی هستن که سوار اسب هستن..اونا قدرتشون خیلی زیادتره..سلاحی که دارن خیلی قویه..نسوزن.. هر جا هم برن اگه اتیش باشه کم شعله میشه و کم کم خاموش میشه مثل نایت کینگ که هر جا بره زمستون میشه(این رو تو جنگ جان اسنو با وایت واکر اگر سرچ کنید به صراحت میتونید ببینید قدرتشونو)..میتونن مرده ها رو زنده کنن ولی تک تک، نه همه باهم(این قدرت که همه مرده ها رو باهم زنده کنه مخصوص نایت کینگ)..موهاشون سفیده و بلند همونطور ک تو عکسم هست..و کلا امروزی بخام بگم نایت کینگ میشه رئیس..وایت واکرا میشن معاون..وایت ها میشن کارگر..

درضمن وایت واکرا رو شخصن خود نایت کینگ بوجود اورده( یه داستانایی داره میتونی پیداش کنی...) ولی وایت ها رو نه صرفا نایت کینگ بلکه بعضیاشون توسط همین وایت واکرا بوجود اومدن..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

812994082_Screenshot_-.thumb.jpg.470d7dc1db4d8bb5fb842fbb0ee55e56.jpgکاش ما هم بریم خرما و میشکا بگیریم بذاریم حاضر، با آمادگی کامل بریم به استقبال قسمت ۳

نظرتون چیه؟ :)))))))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

‏وزارت ارشاد مجوز پخش Game Of Thrones رو صادر کرده.
فکر کنم تو قسمت اول لیدی استارک از شوهرش بخاطر اینکه جان اسنو رو از رود نیل گرفته ناراحته.

Game Of Thrones را خدا آزاد کرد البته خبر ها هاکی از آن است که قسمت 2 فصل هشت هم جز مجوز گرفته هاست

تورو خدا راست میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در 18 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

نگا اونایی ک مردن و زنده میشن رو میگن وایت..اونا زیاد قدرت ندارن مثل یه سرباز ساده میمونن..

ولی وایت واکرا اونایی هستن که سوار اسب هستن..اونا قدرتشون خیلی زیادتره..سلاحی که دارن خیلی قویه..نسوزن.. هر جا هم برن اگه اتیش باشه کم شعله میشه و کم کم خاموش میشه مثل نایت کینگ که هر جا بره زمستون میشه(این رو تو جنگ جان اسنو با وایت واکر اگر سرچ کنید به صراحت میتونید ببینید قدرتشونو)..میتونن مرده ها رو زنده کنن ولی تک تک، نه همه باهم(این قدرت که همه مرده ها رو باهم زنده کنه مخصوص نایت کینگ)..موهاشون سفیده و بلند همونطور ک تو عکسم هست..و کلا امروزی بخام بگم نایت کینگ میشه رئیس..وایت واکرا میشن معاون..وایت ها میشن کارگر..

درضمن وایت واکرا رو شخصن خود نایت کینگ بوجود اورده( یه داستانایی داره میتونی پیداش کنی...) ولی وایت ها رو نه صرفا نایت کینگ بلکه بعضیاشون توسط همین وایت واکرا بوجود اومدن..

اها مرسی

در 1 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

812994082_Screenshot_-.thumb.jpg.470d7dc1db4d8bb5fb842fbb0ee55e56.jpgکاش ما هم بریم خرما و میشکا بگیریم بذاریم حاضر، با آمادگی کامل بریم به استقبال قسمت ۳

خخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

فکر خوبیه، بنر تسلیت اش با من:classic_biggrin:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 50 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

در ضمن در سریال بیشتر وایت واکرا فکو فامیل گیلی و لیتل سم هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با توجه که ما اجازه ی بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت در این تایپ نداریم لطفا به تایپ بالا مرجعه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

در ضمن در سریال بیشتر وایت واکرا فکو فامیل گیلی و لیتل سم هستن

میتونم آبجی :)

ویرایش شده در توسط Igon Targaryen

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کم کم داریم به لحظاتی میرسیم که نبرد بزرگ وینترفل قرار شروع بشه و سرنوشت خیلی از شخصیتها و حوادث مشخص بشه .

همه بیصبرانه منتظر هستیم 

آیا کسی از شخصیتهای توی وینترفل هست که بخواهید بمیره؟ 

اگر هست اسمش چیه؟

ویرایش شده در توسط farshidmassumiyan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 40 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کم کم داریم به لحظاتی میرسیم که نبرد بزرگ وینترفل قرار شروع بشه و سرنوشت خیلی از شخصیتها و حوادث مشخص بشه .

همه بیصبرانه منتظر هستیم 

آیا کسی از شخصیتهای توی وینترفل هست که بخواهید بمیره؟ 

اگر هست اسمش چیه؟

نمیدونم واسه اینم باید یه تاپیک زد یا اینجا میشه صحبت کرد

من از جورا خوشم نمیادو دوس دارم بمیره یا ی خیانتی ازش سر بزنه!! 

ولی در کل منتظر کامل شدن چهره پلید دنریسم! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

نمیدونم واسه اینم باید یه تاپیک زد یا اینجا میشه صحبت کرد

من از جورا خوشم نمیادو دوس دارم بمیره یا ی خیانتی ازش سر بزنه!! 

ولی در کل منتظر کامل شدن چهره پلید دنریسم! 

من همزمان با شروع پستهای اپیزود دوم در خصوص کلیه وقایع فصل هشتم و پیش بینی روند سریال و پایان اون با مدیریت سایت مکاتبه کردم و ایشون مجوز این رو داد که توی همین تاپیک هم میتونیم در خصوصش اظهار نظر کنیم و یا اگر دوست داشتیم تاپیک جداگانه بزنیم

من فکر نمیکنم که محدود کردن کاربران در خصوص مواردی که با سریال و فصل هشتم مرتبط هست کار خوبی باشه چون زنده بودن یه سایت به کاربرانش هم بستگی داره 

من فکر میکنم قشنگتر این باشه در صورتی که از قوانین تخطی بشه به همون کاربر تذکر داده بشه اما پنهانی نه اینکه توی جمع و تالار باشه و از اون کاربر درخواست بشه که نقطه نظرات رو منتقل کنه.

امید جان ممنون که اشاره کردی به موضوع

بچه های دیگه هم چون تا شروع جنگ چیزی نمونده لطفا نظرشون رو اعلام کنند?

من خودم دوست دارم حتما تیوریون گریجوری فردا بمیره چون بعد از همه گناهانش توی وینترفل جنگیدن و اونم برای محافظت از شمال و هفت پادشاهی و از همه مهتر مقابل ارتش نایت کینگ افتخار بزرگیه که بار گناهانش رو بنظر من از بین میبره 

در خصوص سگ شکاری و همه گروه پیمان برادری و همینطور جیمی هم نظرم همینه

0a877828533e893a5b9769db5c51c805_XL.jpg

5-Jon-Snow-Fights-White-Walker-in-Hardhome-Episode-of-Game-of-Thrones.jpg

ویرایش شده در توسط farshidmassumiyan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری