رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

اینطور که شما تحلیل میکنین هفته بعد همه میمیرن‌،!ما هم باید خون گریه کنیم |؛

تقریبا?

در 3 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

من فکر کنم گندری تنها زنده ی داستان باشه چون عکسش تو اون پستر که همه مردن نیست

خواهر ثیون رو هم پیدا نکردیم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 39 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

یه نظری دارم وستروس در اصل نه قلمرو است شمال ویل ریوران استورملند کینگلند وسترمزلند ریچ درن و جزایر اهن ولی میگن هفت قلمرو به خاطر وجه مذهبی هفت خدا هفت شکل از انسان هستند پدر مادر دوشیزه اجوزه اهنگر جنگجو غریبه ولی وجه شاه و ملکه وجود نداره ممکنه بعد از فدا شدن دنریس و جان دو چهره جدید به خدایان اضافه بشن درست مثل افسانه های یونانی

فکر کنم نظرتو به خود مارتین بگی مغزش رگ به رگ بشه /:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه‌ها کسی که همه کتاب ها رو خونده و اطلاعات اش زیاده بره تو این سایت و تو مسابقه شرکت کنه، ۵۰۰ هزار تومنم جایزشه

https://mlt.link/Cn1bTC

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

اینطور که شما تحلیل میکنین هفته بعد همه میمیرن‌،!ما هم باید خون گریه کنیم |؛

اگه وینترفل سقوط کنه پس باید همه بمیرن دیگه البته تنها کسی که احتمالا بتونه در بره دنریسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

اگه وینترفل سقوط کنه پس باید همه بمیرن دیگه البته تنها کسی که احتمالا بتونه در بره دنریسه

فصل آخر ۸ قسمته؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جان با همه بی عقلیش باز هم در مقایسه با دنریس عاقلتر هست. دنریس هر ثانیه نظرشو عوض میکنه. فقط موقع کشتن بابای سم نظرش عوض نشد

مگه وستروس قحطی رجال هست تئون بیاد اژدهای یخی رو بکشه:classic_dry:

اکه منطقی در نظر بگیریم با اون لشگری که نایت کینگ داره باید همه تو وینترفل بمیرن. ولی احتمالا یه سری در میرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

جان هم فرار میکنه اون به احتمال زیاد قسمت آخر بمیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

نظرتان را اعلام کنید ببینیم پرچم کی بالاست

893391_873.jpg

محصول مشترکشون رو تخت آهنین میشینع ??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، تینا استارک گفته است :

جان با همه بی عقلیش باز هم در مقایسه با دنریس عاقلتر هست. دنریس هر ثانیه نظرشو عوض میکنه. فقط موقع کشتن بابای سم نظرش عوض نشد

اکه منطقی در نظر بگیریم با اون لشگری که نایت کینگ داره باید همه تو وینترفل بمیرن. ولی احتمالا یه سری در میرن

دنریس کلا مسته تخت اهنینه..الانم ک اومده وینترفل به خاطر اینه که جان بهش اطمینان که بهش وفادار می مونه و کمکش میکنه و به عنوان ملکه جلوش زانو زد وگرنه فک نکنم چیز دیگه ای جز حکومت کردن روی تخت اهنین برای دنریس مهم باشه..

====================================

هیچ قسمتی منو اینقدر به چالش نکشیده بود اوففف کی میشه دوشنبه بیاد..یا به امید خدا یه مرد بلند بشه هک کنه زودتر بده بیرون ببینیم تموم بشه بره..?

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

فصل آخر ۸ قسمته؟؟؟؟؟؟

نه، ۶ تا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

فصل آخر ۸ قسمته؟؟؟؟؟؟

نه دیگه 6 قسمته

در 2 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

جان هم فرار میکنه اون به احتمال زیاد قسمت آخر بمیره

انصافا به شخصیت جان نمیخوره در بره کسی که اونجوری تک و تنها به سپاه رمزی حمله کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 01:04، وایت ولف گفته است :

نه دیگه 6 قسمته

انصافا به شخصیت جان نمیخوره در بره کسی که اونجوری تک و تنها به سپاه رمزی حمله کرد

من هم نگفتم تنها میزاره درست مثل نبرد هاردهوم عمل میکنه هر کس رو که بتونه نجات میده

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 00:57، تینا استارک گفته است :

به نظر من پشت چهره ی دنریس مهربان شیطانی وجود دارد او اویژ ها را بازی داده با کشتن رهبران دوتراکی لشکر خرافاتی ان ها را به دست اورده او حتی به برادر خود هم رحم نکرد او همپای سرسی دشمنان خود را با بیرحمی کشد او میخواست سر جیمی را به خاطر شرافتش که نشان داد اعدام کند این امکان وجود دارد که جان به خاطر عشق به یک زن تخت را رها کند و به دست دنریس کشته شود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه اعلام نکردن زمان قسمت های فصل ۸ یه مقدار بیشتره. پس چرا اینطور نیست الان؟؟ /:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

مگه اعلام نکردن زمان قسمت های فصل ۸ یه مقدار بیشتره. پس چرا اینطور نیست الان؟؟ /:

نه کلا 6 قسمته تایم هر قسمتو بیشتر کردن مثلا هفته بعد 80 دقیقه س

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

من دنریس رو انتخاب میکنم چون به نظرم خیلی براش زحمت کشید؛ ارتش و کشتی و اژدها همه چیز رو خودش به تنهایی به‌دست آورد اومد وستروس، به‌خاطر عشق به جان حاضر شد بیاد شمال و به شمالی‌ها کمک کنه ولی یهو فهمیده بعد از این همه سختی و تلاش، اگه تخت آهنین رو پس بگیره یکی دیگه به راحتی روش میشینه.

درسته جان گزینه‌ی خوبی برای پادشاهی میتونه باشه اما به نظرم حق دنریسه.

اصلا اینکه الان رفتارش تنده هم به نظرم طبیعیه. فعلا  از هدف اصلیش بخاطر شمال دست کشیده ولی نه تنها کسی ازش تشکر نکرد، بلکه رقیب هم پیدا کرده برای تخت آهنین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Mimzar گفته است :

من دنریس رو انتخاب میکنم چون به نظرم خیلی براش زحمت کشید؛ ارتش و کشتی و اژدها همه چیز رو خودش به تنهایی به‌دست آورد اومد وستروس، به‌خاطر عشق به جان حاضر شد بیاد شمال و به شمالی‌ها کمک کنه ولی یهو فهمیده بعد از این همه سختی و تلاش، اگه تخت آهنین رو پس بگیره یکی دیگه به راحتی روش میشینه.

درسته جان گزینه‌ی خوبی برای پادشاهی میتونه باشه اما به نظرم حق دنریسه.

اصلا اینکه الان رفتارش تنده هم به نظرم طبیعیه. فعلا  از هدف اصلیش بخاطر شمال دست کشیده ولی نه تنها کسی ازش تشکر نکرد، بلکه رقیب هم پیدا کرده برای تخت آهنین.

ولی اتفاق هایی افتاده که نشون میده دنریس ممکنه مثل ایریس بشه اون هم قبل از گروگان گرفته شدن مثل دنریس بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 48 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

از هر زاویه ای نگاه کنیم خود سرسی از دنریس لایق تره، دنریس یه دیکتاتوریه که فرمانروایی بلد نیست منتها سرسی ی چیزایی بلده

قتل عام ارباب ها،نابود کردن پدر و برادر سم، حبس کردن جان ووو نمونه کاراشه

جان خوب بود تا قبل از اینکه بخاطر عشق زانو بزنه(نگید بخاطر حفاظت از مردمش که اگه اینطور بود تو همون ملاقات اول زانو میزد ولی اونجا گفت بخاطر قول قبلیا من مدیون نیستم ب نوعی) 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راجع به قسمت سوم:

شاید کلید کشتن نایت کینگ دست برندن استارک نباشه! 

بزارید اول از اینجا شروع کنم که قطعا نایت کینگ در اپیزود سوم نخواهد مرد و ارتش مردگان وینترفل رو با خاک یکسان میکنن اما بازماندگان جنگ وینترفل عقب نشینی میکنن، و طبق حرف های تئون که یارا به جزایر آهن برگشته تا در صورت عدم پیروزی در جنگ وینترفل، به دنریس پناه بده، این بازماندگان به سمت پایک میرن. ارتش انسان ها در وینترفل غافلگیر میشن

- به چند دلیل کشته شدن نایت کینگ در قسمت سوم رو نمیپذیرم: 

* قراره حداقل نصف شخصیت هایی که میشناسیم تو این قسمت به شهادت برسن، در اینصورت خط داستانی ها کمتر شده، و با فرض کشته شدن نایت کینگ، تنها هدف سریال جنگ با سرسی خواهد بود که فکر میکنم سه قسمت 80 دقیقه ای براش خیلی زیاده! پس شاید نتونیم بگیم کار نایت کینگ و وایت واکرها این قسمت تموم میشه

* طبق اولین تیزر، نبرد به ترایدنت کشیده خواهد شد، طبق آخرین تیزر، وینترفل سقوط خواهد کرد.

* زیربنای نغمه یخ و آتش بر جنگ با مردگان استواره، وعده ای که از اولین دقیقه قسمت اول فصل اول به ما داده شده. پس به شخصه نمیتونم این واقعیت رو که نایت کینگ قراره تو وینترفل ترمزش کشیده بشه رو قبول کنم! 

در ادامه، به نظرم کلید اصلی پایان این جنگ دست ملیساندره! اولا دلیل برگشت اون به ولانتیس رو نمیدونیم، ممکنه در معبد لرد آو لایت به سوال هاش پاسخ داده بشه و اون، کلید شکست نایت کینگ رو بدست بیاره و طبق گفته خودش، برای آخرین بار به وینترفل برگرده(دیالوگی خطاب به لرد وریس در فصل هفتم). به نظرم سریال عمدا روی قضیه نیسا نیسا و آزور آهای مانور نداد، چرا که میخواست این قضیه رو برای این شب طولانی به اجرا دربیاره! به نظرم این شب طولانی همچون شب طولانی قبلی به پایان میرسه و این رویه سریال خواهد بود. البته اگر فرض کنیم ملیساندره نقش اساسی ای در شکست نایت کینگ و کمک به انسان ها داشته باشه، به یکی از بزرگترین رازهای سریال هم پاسخ داده میشه؛ لرد آو لایت! دلیل زنده کردن افرادی چون بریک دندارین و جان اسنو چی بوده؟ 

در انتها امیدوارم سریال به نود درصد از سوال های ما و رازهای سریال پاسخ بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Aegon Targaryen VII گفته است :

راجع به قسمت سوم:

شاید کلید کشتن نایت کینگ دست برندن استارک نباشه! 

بزارید اول از اینجا شروع کنم که قطعا نایت کینگ در اپیزود سوم نخواهد مرد و ارتش مردگان وینترفل رو با خاک یکسان میکنن اما بازماندگان جنگ وینترفل عقب نشینی میکنن، و طبق حرف های تئون که یارا به جزایر آهن برگشته تا در صورت عدم پیروزی در جنگ وینترفل، به دنریس پناه بده، این بازماندگان به سمت پایک میرن. ارتش انسان ها در وینترفل غافلگیر میشن

- به چند دلیل کشته شدن نایت کینگ در قسمت سوم رو نمیپذیرم: 

* قراره حداقل نصف شخصیت هایی که میشناسیم تو این قسمت به شهادت برسن، در اینصورت خط داستانی ها کمتر شده، و با فرض کشته شدن نایت کینگ، تنها هدف سریال جنگ با سرسی خواهد بود که فکر میکنم سه قسمت 80 دقیقه ای براش خیلی زیاده! پس شاید نتونیم بگیم کار نایت کینگ و وایت واکرها این قسمت تموم میشه

* طبق اولین تیزر، نبرد به ترایدنت کشیده خواهد شد، طبق آخرین تیزر، وینترفل سقوط خواهد کرد.

* زیربنای نغمه یخ و آتش بر جنگ با مردگان استواره، وعده ای که از اولین دقیقه قسمت اول فصل اول به ما داده شده. پس به شخصه نمیتونم این واقعیت رو که نایت کینگ قراره تو وینترفل ترمزش کشیده بشه رو قبول کنم! 

در ادامه، به نظرم کلید اصلی پایان این جنگ دست ملیساندره! اولا دلیل برگشت اون به ولانتیس رو نمیدونیم، ممکنه در معبد لرد آو لایت به سوال هاش پاسخ داده بشه و اون، کلید شکست نایت کینگ رو بدست بیاره و طبق گفته خودش، برای آخرین بار به وینترفل برگرده(دیالوگی خطاب به لرد وریس در فصل هفتم). به نظرم سریال عمدا روی قضیه نیسا نیسا و آزور آهای مانور نداد، چرا که میخواست این قضیه رو برای این شب طولانی به اجرا دربیاره! به نظرم این شب طولانی همچون شب طولانی قبلی به پایان میرسه و این رویه سریال خواهد بود. البته اگر فرض کنیم ملیساندره نقش اساسی ای در شکست نایت کینگ و کمک به انسان ها داشته باشه، به یکی از بزرگترین رازهای سریال هم پاسخ داده میشه؛ لرد آو لایت! دلیل زنده کردن افرادی چون بریک دندارین و جان اسنو چی بوده؟ 

در انتها امیدوارم سریال به نود درصد از سوال های ما و رازهای سریال پاسخ بده

چجوری می گین طبق اولین تریلر نبرد به ترایدنت کشیده میشه، میشه توضیح بدین؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

یه تایپ باز کردم که بحث در این گپ منحرف نشه اگه دوست داشتید اونجا جواب بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تحلیل جالبی بود مخصوصا برا مرگ شخصیتها جناب ایگون تارگرین?

این تریلر سقوط وینترفل کجاست که من ندیدم ؟؟؟؟?‍♀️?‍♀️?‍♀️

ویرایش شده در توسط Fateme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

تحلیل جالبی بود مخصوصا برا مرگ شخصیتها جناب ایگون تارگرین?

این تریلر سقوط وینترفل کجاست که من ندیدم ؟؟؟؟?‍♀️?‍♀️?‍♀️

https://t.me/westerosir/16077 اینم تریلرش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 19 ساعت قبل، Osha گفته است :

صحنه شوالیه و موسیقی پایانی این قسمت عالی بودو نقطه قوت قسمت دوم...

برین و جیمی نباید بمیرند اما پاتریک و تورموند از دست رفتنی هستند....

وینترفل از دست میره اما فکر نمیکنم جنگ پیروزی داشته باشه...

برن اگه بتونه توی اژدهای نایت کینگ نفوذ کنه عالی میشه البته فکر نمیکنم شانس زنده موندن داشته باشه و  میره برای شاه شب شدن...

آریا بدجور توی فکر بود و مشکوک میزنه احتمال غیب شدنش با گاندری زیاده... 

در مورد وینترفل باهات موافقم ولی بقیه‌شون نه...

آریا توی تریلر داشت میجنگید توی سرداب یه جای دیگه هم که داشت از دست واکرها فرار میکرد... منطقی بود که توی فکر باشه مثلا چند ساعت دیگه جنگ شروع میشه :|||

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خواب دیدم چند تا عمله که تمام بدنشون از گچ سفید شده بود با بیل بهم حمله کردن و منو کشتن، فکر کنم وایت واکر بودن منتهی دیگه امکانات DJI نبوده با ملات و گچ درست شده بودن، یعنی تو کابوس هامونم از بی پولی رنج می‌بریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در 8 ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

نه دیگه 6 قسمته

اخ اخ قسمت نبرد حرامزاده ها اونجا که ریکون (چقدر فکر کردم اسمش یادم اومد) میدوئه سمت جان و جان هم تک و تنها میره تو دل دشمن عجب صحنه ای بود . 

دقت کردین چقدر ریکون دو سریال مورد ظلم واقع شد؟ یعنی اریا که برگشت وینترفل، هم نپرسید ریکون کجاست . تئون هم که برگشت اصلا نپرسید ریکون کو. کلا کسی به ... اش هم نبود ریکون بیچاره

در 8 ساعت قبل، Fateme گفته است :

4 قسمت اخر زمانشون زیاده حدود 80 دقیقه

در 9 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

893391_873.jpg

من میگم اگه سریال بخواد بره سمت ازواهای اونوقت جان دنریس رو میکشه البته دلیلش برای انجام این کار اختلافاتیه که کم کم شکل میگیره و ناخواسته جان ازوراهای میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری