رفتن به مطلب
sadrakhan

بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت

Recommended Posts

در این تایپ به بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت و همینطور نظر شما درباره ی پایان فصل هشتم و پایانی میپردازیم

اولین خبر که چشم من به ان خورد بدین شرح است

فیلمی با رکوردجهانی در ایران مجوز گرفت

مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» صادر شد!

وزارت ارشاد مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» را صادر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مجموعه «بازی تاج و تخت» از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نمایش دریافت کرد.

بازی تاج‌وتخت یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین یعنی ترانه یخ و آتش است. نخستین کتاب این مجموعه بازی تاج‌وتخت نام دارد. فیلم‌برداری مجموعه در کارگاه ضبط فیلم پینت هال بلفاست و همچنین در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش انجام گرفته‌است.

این خبر باعث خوشحالیه ولی یه نکته وجود داره اونم اینه که تو ایران مجبورن سناریو رو تقییر بدن به نظر شما چنین چیزی امکان داره

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بیشتر به دروغ سیزده شبیه هست تا خبر .. ایران و پخش بازی تاج و تخت ؟ ... 

اگر یه همچین چیزی صحت داشته باشه که نداره اونوقت مسئولین شبکه اچ بی او قطعا دوباره مجموعه تدوین شده توسط اینارو میخره که دوباره پخش کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

اگر یه همچین چیزی صحت داشته باشه که نداره اونوقت مسئولین شبکه اچ بی او قطعا دوباره مجموعه تدوین شده توسط اینارو میخره که دوباره پخش کنه

?? دقیقا

حالا فرض کنیم واقعی باشه میخوان کجا پخش کنن؟ تو تلویزیون ؟ شما فرض کن شبکه سه سمت خدا بزاره‌ بعدشم بازی تاج و تخت? بعد اگرم یه امامی کسی مرده باشه، به جای تیتراژ اولش آهنگ عزا میزارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

در این تایپ به بحث درباره ی اخبار و حواشی فصل هشت و همینطور نظر شما درباره ی پایان فصل هشتم و پایانی میپردازیم

اولین خبر که چشم من به ان خورد بدین شرح است

فیلمی با رکوردجهانی در ایران مجوز گرفت

مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» صادر شد!

وزارت ارشاد مجوز نمایش «بازی تاج و تخت» را صادر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مجموعه «بازی تاج و تخت» از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز نمایش دریافت کرد.

بازی تاج‌وتخت یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌پردازی حماسی است که توسط دیوید بنیاف و دی. بی. وایس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته شده‌است. این مجموعه برگرفته از پرفروش‌ترین مجموعه داستان‌های فانتزی جرج آر. آر. مارتین یعنی ترانه یخ و آتش است. نخستین کتاب این مجموعه بازی تاج‌وتخت نام دارد. فیلم‌برداری مجموعه در کارگاه ضبط فیلم پینت هال بلفاست و همچنین در مالت، کرواسی، ایسلند و مراکش انجام گرفته‌است.

این خبر باعث خوشحالیه ولی یه نکته وجود داره اونم اینه که تو ایران مجبورن سناریو رو تقییر بدن به نظر شما چنین چیزی امکان داره

شاید تغییرش بدن یا شاید همونطوری پخش کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Igon Targaryen گفته است :

شاید تغییرش بدن یا شاید همونطوری پخش کنن

این غیر ممکنه بدونه تقییر پخش کنن چجور دلیل جنگ پنج پادشاه رو توجیه میکنن یا حرام زاده بودن جان رو حداقل تقییری که انجام میدن اینه دنریس رو دختر ویسیریس جا میزنن تا رابطه ی جان و دنریس رو توجیه کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

این غیر ممکنه بدونه تقییر پخش کنن چجور دلیل جنگ پنج پادشاه رو توجیه میکنن یا حرام زاده بودن جان رو حداقل تقییری که انجام میدن اینه دنریس رو دختر ویسیریس جا میزنن تا رابطه ی جان و دنریس رو توجیه کنن

راستی داداش من دارم کم کم به تو شک میکنم که کوروش باشی :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Igon Targaryen گفته است :

راستی داداش من دارم کم کم به تو شک میکنم که کوروش باشی :|

کوروش کیه نه به جان مادرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

کوروش کیه نه به جان مادرم

همین که پادکست اجرا میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه بابا وگرنه کسی جرات میکرد پستام رو پاک کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Danny گفته است :

?? دقیقا

حالا فرض کنیم واقعی باشه میخوان کجا پخش کنن؟ تو تلویزیون ؟ شما فرض کن شبکه سه سمت خدا بزاره‌ بعدشم بازی تاج و تخت? بعد اگرم یه امامی کسی مرده باشه، به جای تیتراژ اولش آهنگ عزا میزارن

??خیلی قوی و قشنگ موضوع رو تشریح کردی 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

میدونید چند وقت پیش فیلیمو بدونه مجوز این کار رو کرد که با واکنش بعضی ها دوچار شد فکر کنم الان مجوز گرفته

2022288.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 51 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

میدونید چند وقت پیش فیلیمو بدونه مجوز این کار رو کرد که با واکنش بعضی ها دوچار شد فکر کنم الان مجوز گرفته

2022288.jpg

البته شما راست میگی برا توجیه داستان ند و راب رو آدم های قدرت طلب نشون میدن که بی دلیل قیام کردن جافری هم بخاطر مبارزه با ظلم و بی عدالتی بود که مسموم شد برادر مارجی هم چون نماز نمیخوند محاکمش کردن ???

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فصل 8 که دوبله شده و داره میشه . انصافا دوبله خوب و باکیفیتی هم هست . حالا فصل های قبلی رو مگه میتونن دوبله کنن .یا خدا نصف هر قسمت رو باید بزنن که . نصف داستان کینگزلندینگ سانسوره .

قسمت دو این فصل رو دوبله اش رو ببینین قسمت گفتگوی جیمی و تیریون ببینین چطور سانسور کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری