رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، دیگه تا الان احتمالا همتون دیدید قسمت چهارم رو.. اسم این قسمت The Last of The Starks بود که اشاره به بازماندگان خاندان استارک جان سانسا آریا و برن بود اما به نظرم بیشتر این قسمت مربوط به دنریس تارگرین بود و همچنین مقطع حساسی برای وستروس که بیشتر از همیشه در معرض به خاک و خون کشیده شدن قرار گرفته..‌.

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نیمه اول این قسمت به پایکوبی بعد از جنگ گذشت که نکته های جالبی داشت ولی با توجه به همچین جنگ نفس گیری زیادی کمدی بود. لرد شدن گندری، رفتن آریا و سندور که همه منتظرش بودیم، حرف های سانسا و تریون که شاید استارت یه اتفاق جالب باشه، وداع تورمونت و گوست با جان که انگار با تارگریان شدن گوست رو دیگه دوست نداره. من مثل احمق ها سر ناله کردن گوست گریه کردم. ?

حرف های وریس با تریون عالی بود. تکلیف نگاه آخر تریون تو فصل قبل هم مشخص شد... ولی باز هم اختصاص تایم کم و نپرداختن به جزئیات و اصرار به سورپرایز کردن مخاطب همه چیز رو خراب کرد. چطور ممکنه نه دیدبان های کشتی های دنریس و نه خودش از ا ن بالا، کشتی های یورون رو ندیدند؟ باز هم موسیقی هروئیک و قطع شدنش با تیر خوردن اژدها برای سورپرایز شدن ما! بابا ما سورپرایز نخوایم باید کی رو ببینیم؟ بذارید داستان منطقی پیش بره. یه اژدها الکی از دست رفت. حالا نسلشون هم منقرض میشه. ?

رو به رویی تریون و سرسی همیشه برای من جالبه. برگشتن جیمی رو هم دوست داشتم. دلم می خواد هر سه تا خواهر و برادر تو یه جبهه برای خاندان خودشون بجنگند. بین دو تا مد کویین چه فرقی داره کدوم؟ 

فعلا همین. کاش سانسا بعد از تموم شدن جنگ و مرگ و میر همه، بره تخت آهنی رو ویران کنه و هر خاندانی بشه یه پادشاهی برای خودش. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بچه ها داریم به قسمت پنجم نزدیک میشیم و اینکه فقط منتظر یکی دو دقه اخر باشید که اریا مثل جن بیاد و سرسی رو بکشه و همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه هورااا?

در 38 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

نیمه اول این قسمت به پایکوبی بعد از جنگ گذشت که نکته های جالبی داشت ولی با توجه به همچین جنگ نفس گیری زیادی کمدی بود. لرد شدن گندری، رفتن آریا و سندور که همه منتظرش بودیم، حرف های سانسا و تریون که شاید استارت یه اتفاق جالب باشه، وداع تورمونت و گوست با جان که انگار با تارگریان شدن گوست رو دیگه دوست نداره. من مثل احمق ها سر ناله کردن گوست گریه کردم. ?

حرف های وریس با تریون عالی بود. تکلیف نگاه آخر تریون تو فصل قبل هم مشخص شد... ولی باز هم اختصاص تایم کم و نپرداختن به جزئیات و اصرار به سورپرایز کردن مخاطب همه چیز رو خراب کرد. چطور ممکنه نه دیدبان های کشتی های دنریس و نه خودش از ا ن بالا، کشتی های یورون رو ندیدند؟ باز هم موسیقی هروئیک و قطع شدنش با تیر خوردن اژدها برای سورپرایز شدن ما! بابا ما سورپرایز نخوایم باید کی رو ببینیم؟ بذارید داستان منطقی پیش بره. یه اژدها الکی از دست رفت. حالا نسلشون هم منقرض میشه. ?

رو به رویی تریون و سرسی همیشه برای من جالبه. برگشتن جیمی رو هم دوست داشتم. دلم می خواد هر سه تا خواهر و برادر تو یه جبهه برای خاندان خودشون بجنگند. بین دو تا مد کویین چه فرقی داره کدوم؟ 

فعلا همین. کاش سانسا بعد از تموم شدن جنگ و مرگ و میر همه، بره تخت آهنی رو ویران کنه و هر خاندانی بشه یه پادشاهی برای خودش. 

اژدهاش مرد حال کردم ینی..

ای کاش اول دنریس بمیره بعدشم سرسی بعدشم سانسا?

حداقل سرسی هوش جنگ کردن رو داره و از نظر من حالا جدای از اینکه منفعت طلبه و مردمش واسش مهم نیستن واقعا هوش یه پادشاه رو داره..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بیشتر عمرم در خدمت افراد ظالم بودم، همشون دم از سرنوشت میزنن. 
تا اینجا که خط داستانی اکثر شخصیت هارو خراب کردن و بهم زدن( از جمله نایت کینگ، آریا، شاید جان، خود سرسی وو) 
امیدوارم خط داستانی دنریس رو که 8 فصله هرچه قدرت بیشتری میگیره دیکتاتور تر، مستبدترو خودکامه تر میشه بهم نزنن حداقل و یهو تبدیلش نکنن به یه فدایی و مادر مادرها 

دوس ندارم 8 سال از عمرمو به یه فیلم شبهه هندی گفته باشم بهترین! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 32 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

?

اژدهاش مرد حال کردم ینی..

ای کاش اول دنریس بمیره بعدشم سرسی بعدشم سانسا?

حداقل سرسی هوش جنگ کردن رو داره و از نظر من حالا جدای از اینکه منفعت طلبه و مردمش واسش مهم نیستن واقعا هوش یه پادشاه رو داره..

همه ی کاراکترهای زن بمیرند که مثلا چی بشه؟ جان بشه شاه؟ چون پدر و مادرش کل هفت اقلیم رو به خاک و خون کشیدند که به هم برسند و یه تارگریان_استارک پس بندازند؟ این به جان حق میده که ادعای حکومت کنه؟

به نظر من تنها راه جالب تموم شدن سریال خراب شدن تاج و تخته. مخصوصا به دست وریس. یا نشستن وریس به تخته، چیزی که هشت فصل به خاطرش برنامه ریزی کرده و از چشم ما دور مونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، مه سا استارک گفته است :

همه ی کاراکترهای زن بمیرند که مثلا چی بشه؟ جان بشه شاه؟ چون پدر و مادرش کل هفت اقلیم رو به خاک و خون کشیدند که به هم برسند و یه تارگریان_استارک پس بندازند؟ این به جان حق میده که ادعای حکومت کنه؟

به نظر من تنها راه جالب تموم شدن سریال خراب شدن تاج و تخته. مخصوصا به دست وریس. یا نشستن وریس به تخته، چیزی که هشت فصل به خاطرش برنامه ریزی کرده و از چشم ما دور مونده.

اریا و برین و اینا رو زنده نگه داشتم که?

نه..به نظر من هیچکس رو تخت اهنین نشینه و هر کسی سرزمین خودشو داشته باشه و مستقل باشه..این بهتره به نظرم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا اینجوری که دارن سریال رو تموم میکنن اخر یورن گریجوی رو تخت میشینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو قسمت قبل که ریگال زمین خورد فکر کردم مرد. الان میگم کاش همون موقع مرده بود. اصلا کاش دنریس از اول فقط یه اژدها داشت. فقط دروگون رو! اینجوری الان دست این نویسنده ها اینقدر باز نبود برای به گند کشیدن داستان. اون قسمت مسخره رفتن به اونور دیوار برای تقدیم یه اژدها به شاه شب اتفاق نمی افتاد و شاه شب مجبور بود یه روش بهتر برای رد شدن از دیوار پیدا کنه.

تو قسمت قبل گفتن آریا بیچهره است. بی صدا حرکت میکنه. اینکه یهو از ناکجا آباد ظاهر شد و افتاد رو سر نایت کینگ اصلا هم عجیب نبود. (  حالا اینکه از محاصره وایتها و اژدهای ابی چطور گذشت هیچی. اینکه وایت واکرها نه می بینن نه می شنون هیچی. ابنکه وایت واکرها نسبت به خون گرم(موجود زنده) حساسترند تا به صدا و تصویر هیچی). نکنه یورون گریجوی هم بی چهره است. لابد چون اسم کشتی اش سکوته بی صدا حرکت میکنه و کسی متوجهش نشد. چون پشت صخره ها قایم شده بودن حتی دنی و ریگال هم که از بالا به قضیه نگاه می کردن ندیدنش.

راستی چرا دروگون باوجودیکه بزرگتره فرزتره و راحت از دست اون همه تیر دشمن در رفت ولی ریگال و ویسریون اینجوری نبودند؟( لابد به خاطر اینکه دنی سوارشه و فعلا دنی نباید بمیره) اینجوری میشه که دو تا تیر خیلی دقیق به ریگال می خوره و می کشدشون ولی ۱۰۰ تا تیر اصلا از نزدیک دروگون هم رد نمیشه.

یورون چه جوری میساندی رو به گروگان گرفت در حالیکه راحت گذاشت بقیه فرار کنند. اصلا میساندی رو از کجا میشناخت. 

دنی از کجا فهمید که میساندی گروگان گرفته شده و کشته نشده؟

از همه فاجعه تر! بعد از کشته شدن اسفبار ریگال نقشه دنی اینه که با دروگون به قلعه سرخ حمله کنه؟ باز  دوباره سربازها و اژدهاش رو میاره روبروی کمانهای کایبرن صف میده؟

سرسی چرا از فرصت استفاده نکرد و همه لشکر دنریس و ایضا خود دنریس رو قلع و قمع نکرد؟ حداقل تیریون رو که می تونست بکشه!

جیمی چی میگفت اون وسط؟

واقعا ما رو چی فرض کردن؟ 

واقعا این قسمت توهین بود به بیننده ها

قسمت قبل که اون افتضاح بار اومد دیگه نباید ادامه اش رو می دیدم ولی گول خوردم. پیش خودم گفتم هنوز ۳ قسمت مونده. شاید....

من فقط عاشق اون ۴ نفری ام که به این قسمت نمره ۱۰ دادن! دمتون گرم!

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوتی اچ‌بی‌او... روی میز جلوی دنریس یه دونه ازین کافی های استارباکس هستش که یادشون رفته موقع فیلمبرداری برش دارن :)))

D53pfvbW0AA30DD.jpeg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اینکه فن دنریس نیستم ولی به نظرم خیلی احمقانه اومد که از الان مسیر داستانش رو جوری پیش بردن که مشاورها دارن بهش خیانت میکنن. چون دنریس هنوز هیچکار دیکتارگونه ای نکرده. فقط عصبانی میشه بعد آخرش همونکاری رو میکنه که بهش گفتن. لااقل یکاری میکرد که واریس نقشه حذفش رو بکشه

موافقم با شما. انگار یورن و کشتیها هم توانایی غیب شدن دارن مثل آریا

امتیاز من 6. فعلا حوصله ندارم چیزی تایپ کنم. واقعا حق ما این نبود. ده سال منتظر بودیم به اینجا برسیم. حالا چن هفته هست فقط داریم حرص میخوریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، cancer گفته است :

سوتی اچ‌بی‌او... روی میز جلوی دنریس یه دونه ازین کافی های استارباکس هستش که یادشون رفته موقع فیلمبرداری برش دارن :)))

D53pfvbW0AA30DD.jpeg

الان با دقت دیدم، بود واقعا. 

تازه اون جایی که سر جورا رو آتیش زدند پلک زد. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه زیادی دارن یورون گریحوی بها میدن و بزرگش میکنن

از نابود کردن ناوگان تئون و یارا گرفته ، تا اسیر کردن اون مادر و دختر دورنی، تا نابود کردن ارتش آنسالیدها توی دریا، و همینطور آوردن گلد کمپانی و در آخر هم کشتن اژدها، و نابودی ناوگان دنریس و اسیر کردن میساندای بین اون همه شلوغی!!!!؟؟؟

بعد اونوقت چطور بران خیلی راخت با یه کمون مسلح اومد توی اتاق جیمی و تیریون!؟ و خیلی راحت هم بیخیال شد و برگشت!؟

بنظرم این قسمت باگ زیاد داشت، و خیلی سوالات هست که جوابی بهشون داده نخواهد شد ... 

دارن افتضاح تمومش میکنن، همین ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب حداقل فهمیدیم چجوری میشه ی شاهکار و مسترپیس رو گند زد بهش

حرفی واسه گفتن نیست ولی خیلی احمقانه س با این سرعت دنریس رو به پرتگاه دیوانگی هلش بدن تا راحت بشه حذفش کرد

یورون گریجوی فک کنم فک و فامیلش تو اچ بی او باشه با اون بازی افتضاحش چه هیرویی ازش ساختن الان با نایت کینگ سر لقب درگون اسلیر رقابت میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا تا فصل قبل هیچ کس نمیتونست سریتل رو پیشبینی کنه ولی الان بان این فرمولی که پیش گرفتن معلوم شد قراره دنریس دیوانه بشه و دو حالت برای تخت باقی میمونه یا سرسی جان رو میکشه خودشم میمیره یا جان شاه میشه در هر دو صورت هم نویسنده ها گند زدن تو سریال

ولا اون فیلم نامه ی اسپویل رو درست میکردن بهتر از این در میومد دلم برای تورموند و دل شکستش میسوزه با کوله باری از غم سر به بیابان گذاشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب اینم از این قسمت...

مثل همیشه یه سری از هم گسستگی ها داشت که به شدت تو چشم بودن؛ مثلا چرا آریا که از خانواده و اینا میگفت و درام بین جان و دنریس و سانسا براش مهم بود یه دفعه ول کرد و با تازی رفت کینگز لندینگ؟ اونم بعد این که فهمید جان در اصل اگان تارگرین هست. بعد آریا همیشه خانواده میخواست و کل داستانش حول محور انسانیت و کودکی از بین رفته و داشتن شخصیت و هویت در دنیایی ظالم و بی رحمه چرا انقدر باحال و به قول خارجی ها cool نشون داده میشه؟ مگه نباید آریا نوجوانی رنج کشیده و بی رحم باشه که در آخر انسانیتش رو از دست نده و احساسات و عواطف رو بتونه داشته باشه؟ البته الان دیگه خیلی دیره برای گفتن این حرفا چون به لطف فمنیست ها آریا که در دنیای سریال نماد رنج و عذاب و زجرکشیدن هست به یه نینجای فوق خفن و باحال تبدیل بشه و سربزنگاه خانواده اش رو ول کنه بره دنبال تازی، کلیشه مرد خفن و بازم به قول خارجی ها chad و جذاب هم برعکس شده و حالا خانومه بعد از یک شب پسره رو ول میکنه که بره دنبال ماجراجویی.

داستان کشته شدن ویسریون هم احمقانه بود و در تلاش برای قدرت مند نشون دادن هرچه بیشتر یورون گریجوی باز هم منطق فدا شد،یعنی دد شات قرون وسطی هم میومد نمیتونست از اون فاصله با اسکورپین دقیق بزنه تو گردن یه اژدها در حال پرواز و مطمئنا هیچ تیرانداز انسانی یا ماشینی انقدر قدرت نداره که اونجوری یه اژدها رو به سیخ بکشه.

و چندین و چند مسئله دیگه که گفتن و نگفتنش چندان تفاوتی نمیکنه!

نکته مهم اینه که این قسمت کاملا منطبق بر اطلاعات لیک شده پیش رفت و نشون داد که پایانی که به بیرون درز کرده قراره اتفاق بیوفته که در اینصورت عنوان سرهم بندی شده ترین،بدترین و ناامیدکننده ترین پایان تاریخ سینما و تلویزیون به سریال Game Of Thrones میرسه و نشون میده تلخ و شیرین دی اند دی چه چیز چرتی قراره باشه!

باتشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان لطفا حواستون باشه اسپویل نکنید. من دیشب اونو نخوندم تا این دو قسمت یکم امید برای دیدن داشته باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بعد از دوبار دیدن قسمت چهارم به نظرم این قسمت از لحاظ دیالوگ کمی بهتر شده بود و بلاخره شخصیت‌ها چهارتا دیالوگ داشتن باهم (مثل سانسا و  هاوند، تورموند و جان همچنین دنریس و جان... و بقیه) ولیزم یه جاهایی رو مخ بود کلا دیوید ناتر انگار عمداً این کارارو می‌کنه... من فقط چندتا نکته رو بگم اول

• همونطور که قبلا گفته بودم جان باید کنار میکشید اول و نباید ادعای تاج‌وتخت میکرد که همینطورم شد اما.. برخورد دنریس بنظرم زیادی بود هرچند یه جاهایی حق با اون بود ولی دیگه عملا تهدید کرد جان رو که اصلا درست نبود.
  • تیریون یه بار دیگه نشون داد توی استراتژی چقد ضعیف و احمقه اصلا چه لزومی داشت که این همه راه برن به دراگون‌استون؟؟ مگه چه برتری داره اونجا؟؟ اصن یورون گریجوی و ناوگان آهنینش که الان به تمامی دریاها حکومت میکنند رو فراموش کرده بود که برگشت گفت ماهم میریم دراگون‌استون؟؟ اصن این قلعه جز اینکه دفاعی هستش چه مزیت دیگه‌ای داره؟؟ خیلی استراتژی تیریون ضعیفه اون از ناوگان یارا که به فاک رفت اون از های‌گاردن و ریچ، تازه راضی کردن سرسی واسه جنگ با نایت کینگ هم استراتژی تیریون بود ?
  • سرسی ازون طرف ثابت کرد که واقعا دختر تایوین لنیسترِ.. طبق انتظاری که ازش داشتیم درست مثل فصل هفت بازم دنریس رو غافلگیر کرد حتی اینبار موفق شد ریگال رو بکشه میساندی رو عمداً اسیر کردن تا اونجور بکشنش که دنریس شتابزده عمل کنه.. میل کاری که رمزی با جان کرد تو نبرد حرامزاده‌ها.
  • جان به خواهراش گفت قضیه چیه که منطقی بود بلاخره از همه بهش نزدیکتر همونا بودن اما کار سانسا فکر نمیکنم بیشتر از روی علاقه به جان بود، قشنگ میشد توی نگاهش دید نفرتی که از دنریس داره حتی ازین حقیقت هم به نفع خودش استفاده کرد تا هرج و مرج راه بندازه الحق که شاگرد لیتل فینگره...
  • واریس بلاخره دوباره تغییر موضع داد و این‌بار هم داره جبهه‌شو عوض میکنه اما بعید می‌دونم به نفع جان!! هرچقدرم وانمود کنه بازم آدم باید خیلی ساده باشه که فکر کنه واریس اینقد آدم خوب و خیرخواهی هستش در کل بنظرم دنریس قسمت بعد میفهمه قصد واریس چیه و با احترام میندازتش جلوی دروگون... اما اون سکانس که واریس میخواست نظر تیریون رو هم جلب کنه برای خیانت به دنریس جایی که تیریون میگه [پس چه اتفاقی برای دنریس میوفته؟ خواهش میکنم... نکن] نشون میده چقد آدم وفاداری هست تیریون و اینکه اصلا اهل نقشه کشیدن و زیرآب زدن نیست!!
  • همونطور که متوجه شدیم الان دورن شاهزاده جدیدی داره که زیادم سرسی رو دوس نداره و به دنریس اعلام وفاداری کرده پس میشه نتیجه گرفت با نیروهای شمال و سرزمین های رودخانه و دره + آنسالیدها و دوتراکی های اندک باقیمانده تقریبا ارتش هردو طرف برابر هستند پس اینجا فقط استراتژی به کار میاد! تیریون که تا الان ثابت کرده استراتژی هاش از حکومت کردن جافری هم افتضاح تر بوده پس امیدوارم جان و سر داووس یه کاری بکنند
  • هاوند همراه با آریا از بقیه ارتش زودتر یا دیرتر راه افتادن که حتما توی جنگ نقش موثری خواهند داشت مخصوصاً آریا که اگر بتونه از دروازه های شهر وارد بشه حالا با لباس مبدل یا فیس یکی دیگه، میتونه کارای بزرگی انجام بده حتی کشتن سرسی! هاوند هم که میشد از حرفاش با سانسا فهمید فقط یه چیز تو دنیا خوشحالش میکنه اونم کشتن داداشش گرگور کلگین!
  • یورون هم که تکلیفش روشنه با کشتن ریگال اعتماد به نفسش زیادتر شده و مصمم‌تر از همیشه میخواد دنریس یا حداقل دروگون رو بکشه اما حدس من اینه که اینبار خودش غافلگیر میشه و خشم دروگون رو با تمام وجودش میچشه حتی اگه به قیمت جون خود دروگون تموم بشه!
  • از یارا خبری نبود این وسط که مطمئنم تا الان چارتا کشتی دیگم ساخته به وقتش میاد کمک ملکه‌اش..
  • جیمی وقتی از دست بران جون سالم به در برد معلوم بود بیشتر از بران از سرسی متنفر شده وقتی هم که خبر پیروزی خواهرش رو شنید دیگه مصمم شد که نمیتونه بشینه اینجا فقط تماشا کنه حالا از حرفاش با برین میتونیم نتیجه بگیریم از کارایی که کرده سخت عذاب وجدان داره و رستگاری خودش رو در متوقف کردن عشق زندگیش میبینه اما اگر هم بتونه خودشو برسونه به نظرم جز مرگ چیزی انتظارش رو نمیکشه توی کینگزلندینگ... پس تسلیت میگم به دوستانِ جیمی فن :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، cancer گفته است :

!

• یورون هم که تکلیفش روشنه با کشتن ریگال اعتماد به نفسش زیادتر شده و مصمم‌تر از همیشه میخواد دنریس یا حداقل دروگون رو بکشه اما حدس من اینه که اینبار خودش غافلگیر میشه و خشم دروگون رو با تمام وجودش میچشه حتی اگه به قیمت جون خود دروگون تموم بشه

نیروهای یورون توسط ارتش یارا قیچی خواهد شد ، و قطعا یورون توسط یارا کشته میشه

ویرایش شده در توسط jilibilina

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مزخرف ترین قسمتی بود که تاحالا از این سریال دیدم امتیاز 7 در خوش بینانه ترین حالت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت با وجود اینکه تکرار قسمت ها و ایده ها و دیالوگ های موفق گذشته بود ، روی هم رفته اپیزود خوبی بود و برعکس اپیزود قبل کارگردانی کم نقصی داشت و تا الان بهترین اپیزود فصل هشته.
غافلگیر شدن توسط یورون و کشته شدن ریگال بدترین و بی منطق ترین بخش اپیزود بود.
نمی دونم فیلمنامه‌ی لو رفته  فیلمنامه‌ی واقعی بود یا پایان "تلخ و شیرین" در هر صورت شباهت هایی به اون فیلمنامه می داشت. بعد از 4 قسمت تشابهات بیشتر از  چیزیه که فکر می کردم.
به نظر من در پایان سریال ، برعکس قسمت های اول فصل اول خواهد بود و  "پادشاهی" و " لردها" و "نجیب زادگی" در اون کمرنگ می شن.
نکته آخر اینکه همونطور که یکی از دوستان - تیئون گریجوی- قبلا مفصل گفته بودند  سریال یک کالای مصرفی -به اصطلاح محصولِ صنعت فرهنگ-ه  و  باید انتظارها رو از اون پایین آورد .  بهترین اقتباس ها در تاریخ سینما حداکثر تنه به تنه‌ی اثر اصلی زدند و اکثر مواقع خیلی پایین تر بودند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، jilibilina گفته است :

نیروهای یورون توسط ارتش یارا قیچی خواهد شد ، و قطعا یورون توسط یارا کشته میشه

آره این احتمالم هست اگه عدالت شاعرانه ای براش نوشته باشن حقشه یارا کارشو تموم کنه تا هم جایگاه خودشو محکم کنه به عنوان حاکم جزایر آهن هم انتقام اون بیلون احمق رو بگیره از عموش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من توی تاپیک مربوط به قسمت سوم هم گفتم که سریال توی قسمت چهارم خیلی آروم پیش خواهد رفت، و در اواخرش شوکه خواهیم شد. چراکه سریال برای برگشتنش به اوج، نیاز به قربانی بزرگ داره. تا هم بیننده ها شوکه بشن، و هم تلافی زنده موندن همه شخصیتها توی شب طولانی تلافی بشه. و همینطور گفتم از واریس یا تیریون حرکتهای غیرمنتظره ای سر خواهد زد!

ولی متاسفانه قربانی شدن اژدهای دنریس به مسخره ترین شکل ممکنه رقم خورد، و از اونور اسیر شدن میساندی هم خیلی محال و مضحک بود. 

واریس هم خیلی بیدلیل یهو 180درحه مواضعش تغییر کرد و به فکر خیانت افتاد...

متاسفانه گیم آو ترونز داره به سبک سریال لاست تموم میشه، سریالایی که سالها خوب بودند و خط داستانی بازیگران فوق العاده پیش رفت، تا فصل آخر که گند زده شد به همه چی. گاوِ 9 مَن شیرده !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب ديگه حتما دوستان قبول دارند كه از قسمت قبلى به اينطرف بايد از سختگيريهامون كم كنيم و سعى كنيم با اين چند تا اپيزود باقيمانده لحظات فانى تجربه كنيم.

بخصوص وقتى تيريون رفت نزديك حصار و كماندارها در حالت آماده‌باش قرار گرفتند، مطمئنم وايس و بنيوف با خودشون ميگفتن عجب صحنه خفنى آفريديم خيلى دلهره‌آور شده :classic_biggrin: 

حرفهاى تيريون هم خيلى حكيمانه بود. فقط نميدونم چرا سرسى تحت تاثير قرار نگرفت: ميدونم انقدرها هم كه وانمود ميكنى، آدم بدى نيستى. حداقل به فكر اون نينى كوچولوى توى شيكمت باش. نازى :classic_biggrin:

اما جا داشت كه اينجا هم از عنصر غافلگيرى استفاده ميشد. زاويه را طورى گرفته بودند كه بيننده هر لحظه انتظار داشته باشه كه به محض اين كه سرسى تحت تاثير حرفهاى تيريون قرار ميگيره و منقلب ميشه و تصميم ميگيره از اين به بعد در زندگيش آدم خوبى باشه، يهو خاله شادونه از اون بالا همچون تندر و برق بر سرش نازل بشه و اونو به مجازات اعمال پليدش برسونه. نميدونم چرا از اين عنصر غافلگيرى استفاده‌ى بهينه نشد چون بيننده رودست ميخورد و صحنه خيلى خفنى خلق ميشد :classic_happy:

ما كه راضى بوديم. خدا هم ازشون راضى باشه. ايشالا امتياز سه خوشگلى كه براى اين اپيزود بهشون دادم حلالشون باشه :classic_happy:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جوک شبیه شده یا من اینجور حس بدی پیدا کردم!؟

تنها نکته مثبتش این بود که یورون خودی نشون داد بالاخره خبیث ترین مرد وستروسه باید یه کاری میکرد. همین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دارم به این فکر میکنم که دو هفته دیگه کل سریالو پاک کنم دیگه ارزش دیدن نداره حتی فصلای قبلیش... 

صحنه جیمی و برن رو کانال برازر مشاوره داده بوده... هوا گرمه بذار لباسامو درآرم  نه تو نمیتونی بذار من برات درآرم

ویرایش شده در توسط Daren

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری