رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

اینکه انقد راحت جابه جا میشن باگه.دنریس کور بود ناوگان یورون ندید؟؟؟؟اخه مگه میشه

جان با گوست چرا اینجوری کرد؟نمیتونست یه دست نوازش بکشه سر گوست؟

سرسی داره دنریسو بازی میده و کم کم دنریس داره تبدیل به مد کویین میشه، اصلا به حرف تیریون یا واریس گوش نمیکنه .

و واریس داره چه غلطی میکنه دقیقا؟؟؟؟میخواد دنریسو بزنه کنار؟

دنریس چرا انقد بد واکنش نشون داد به تارگرین بودن جان؟

در کل دارن سرهمبندی میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا روی چه حسابی دنریس و چهارتا سرباز رفتن جلو برج سرسی وایسادن؟

مثلا چه حرکت خاصی مد نظرشون بود؟ 

آخرین باری که مذاکره کردن:

دنریس ارتشش چندین برابر ارتش فعلیش بود و سرحال، و به جای یه اژدهای خسته و زخمی، سه اژدها داشت( درواقع دوتا بود، ولی سرسی نمیدونست یکیش کشته شده) 

و از اون طرف سرسی ارتش بیست هزار نفری گلدن کمپانی رو هم نداشت و تنهای تنها بود

ولی

با این وجود حاضر به تسلیم نبود، و برای اونا شرط تعیین میکرد

اونوقت حالا که ریق ارتش و اژدهاهای دنریس در اومده، و سرسی اینقد قوی شده، انتظار داشتن تیریون بیاد بهش بگه بخاطر بچه ت تسلیم شو، اونم بگه باشه؟

یعنی سریال رو به گند کشیدن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یاد اون جک افتادم که میگفت رازت رو به یه زن لال بگو شفا پیدا میکنه 

کیت هرینگ تون گفته بود این قسمت شکسپیریه من دلم واسه تورموند میسوزه بچگی چه بغضی کرده بود وقتی داشت با هاند درد و دل میکرد (راستی چرا هاند)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، cancer گفته است :

• جان به خواهراش گفت قضیه چیه که منطقی بود بلاخره از همه بهش نزدیکتر همونا بودن اما کار سانسا فکر نمیکنم بیشتر از روی علاقه به جان بود، قشنگ میشد توی نگاهش دید نفرتی که از دنریس داره حتی ازین حقیقت هم به نفع خودش استفاده کرد تا هرج و مرج راه بندازه الحق که شاگرد لیتل فینگره...

نفرت سانسا از دنریس همچنان برای من ی علامت سوال بزرگه چه دلیلی داره؟ و اینکه دقیقا هدف سانسا چیه میخاد ملکه هفت پادشاهی باشه؟ میخاد ملکه شمال باشه؟ چون تا زمانی که جان زنده س زیر سایه اونه پس چه اصراری داره جان تو شمال بمونه حالا که فهمیده جان داداشش نیست آیا به دنبال ازدواج با جانه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنصر غافلگیری همون‌طور که هممون میدونیم یه عنصر فوق العاده مهم و تاثیر گذاریه، توی بازی تاج و تخت خیلی از این عنصر استفاده شده و همچنان میشه و یادمون هست که این عنصر چقدر جذابیت برای داستان خلق کردن، مِن جمله اونا میشه به مرگ رابرت و ند استارک، مرگ کال دروگو، عروسی خونین، عروسی بنفش، مرگ تایوین، مرگ و دوباره زنده شدن جان، پیروزی نهایی استارک ها در نبرد حرامزادگان، و خیلی های جا های دیگه اشاره کرد که ما رو میخکوب و هیجان زده کردن.

اما یه ویژگی ضروری توی تمام این موارد غافلگیر کننده وجود داشت ، و اون هم داشتن حد و مرزی منطقی هست

اگر ما از این دست غافلگیری ها  زیاد دیدیم و خیلی هم لذت بردیم ولی بعضی از غافلگیری های فصل هشت ( علی الخصوص همین قسمت چهارم) ما رو نه تنها راضی نگه نمی دارن بلکه ناراحت و عصبانی می‌کنن ، نشان از یک چیزه و اون هم اشکالی اساسی در نویسندگی و کارگردانی سریال هست 

و عجیب اینجاست همین کارگردان ها و نویسنده ها چند فصل شگفت انگیز و دیدنی رو به صفحه های تلویزیون آوردن، ولی پایان این فانتزی شاهکار از جرج آر آر مارتین رو اونقدری که باید خارق العاده و به وجد آورنده نشون ندادن

به امید اینکه روزی باشد که شاهد ضعف و اشکال در سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود، بدلیل کمبود بودجه و وقت، و سهل انگاری کارگردان ها و نویسنده ها نباشیم.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فصل هشت رو میدادن استاد ایرج ملکی میساخت از این بهتر در میومد مثلا نایت کینگ بد مرگش به جان میگفت چطور به تو گیر ندادن جان هم میگفت اگه پوششت رو رعایت نمیکردی این اتفاق نمی افتاد 

یه راه نجات برای سریال وجود داره که این قسمت رو جبران کنه مثلا دنریس بخواد تریون رو بخاطر خیانت اعدام کنه بعد جان بزنه دنریس رو بکشه یعنی این انفاق بیوفته سریال به اوج خودش بر میگرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 دقیقه قبل، Danny گفته است :

عنصر غافلگیری همون‌طور که هممون میدونیم یه عنصر فوق العاده مهم و تاثیر گذاریه، توی بازی تاج و تخت خیلی از این عنصر استفاده شده و همچنان میشه و یادمون هست که این عنصر چقدر جذابیت برای داستان خلق کردن، مِن جمله اونا میشه به مرگ رابرت و ند استارک، مرگ کال دروگو، عروسی خونین، عروسی بنفش، مرگ تایوین، مرگ و دوباره زنده شدن جان، پیروزی نهایی استارک ها در نبرد حرامزادگان، و خیلی های جا های دیگه اشاره کرد که ما رو میخکوب و هیجان زده کردن.

اما یه ویژگی ضروری توی تمام این موارد غافلگیر کننده وجود داشت ، و اون هم داشتن حد و مرزی منطقی هست

اگر ما از این دست غافلگیری ها  زیاد دیدیم و خیلی هم لذت بردیم ولی بعضی از غافلگیری های فصل هشت ( علی الخصوص همین قسمت چهارم) ما رو نه تنها راضی نگه نمی دارن بلکه ناراحت و عصبانی می‌کنن ، نشان از یک چیزه و اون هم اشکالی اساسی در نویسندگی و کارگردانی سریال هست 

و عجیب اینجاست همین کارگردان ها و نویسنده ها چند فصل شگفت انگیز و دیدنی رو به صفحه های تلویزیون آوردن، ولی پایان این فانتزی شاهکار از جرج آر آر مارتین رو اونقدری که باید خارق العاده و به وجد آورنده نشون ندادن

به امید اینکه روزی باشد که شاهد ضعف و اشکال در سریال ها و فیلم های مورد علاقه خود، بدلیل کمبود بودجه و وقت، و سهل انگاری کارگردان ها و نویسنده ها نباشیم.

با تشکر

فصل قبلی از اون دو تا فیلمنامه نویس، به شدت دلخور بودم ولی این فصل ازشون متنفرم! چه قدر سطح سریال رو پایین آوردن! دیالوگ ها کاملا کلیشه ای ان و حتی توسط یه آدم معمولی مث من هم می تونن نوشته بشن. همه چیز قابل پیش بینیِ و چه پیش بینی های زشت و دوست نداشتنی!  یعنی صحنه ی مرگ ریگال از همه بدتر بود! گرگ جان ، اسم اش گوستِ . الکی که این اسم رو نذاشتن روش! تو کتاب حتی در بدترین شرایط هم صداش درنمی یاد. رابطه اش با جان خیلی خیلی نزدیکِ. بعد جان حتی باهاش خداحافظی هم نمی کنه. اون تریون باهوش کجاست؟ واریس که تا قبل از فهمیدن هویت جان ، فن بوی واقعی دنریس بود. حالا شده آنتی فن بوی؟ خیلی سطح پایینِ فیلم نامه. گند زدن این دو تا فیلمنامه نویس به داستان. واقعا تصمیم جدی گرفتم در آینده هیچ سریالی از این دو تا نبینم. هرگز. حتی اگه بهترین سریال باشه. چون ظاهرا کارشون گند زدن به شاهکارهای دنیاس  

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

موندم از کجاش بگم ! 30 40 دقیقه اول که نیازی نبود انقدر طولش بدن بعد از یه 40 دقیقه خسته کننده صحنه برین و جیمی که بدتر از این نمیشد ساختش  هوا گرمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دیالوگ های مافوق مضخرف جان و دنریس و جان و استارک ها  برندون استارک بی خاصیت افلیج . اریا که معلوم نیست چی میخواد به همین راحتی خونش و ول میکنه با هاند راهی کینگز لندینگ میشه   جان که به گوست بی محلی میکنه و میگه ببریدش شمال ( مثل اینکه یادش رفته تو همون وینترفل بزرگ شده) . صحنه برن اوج حماقت نویسنده ها بود  تیریون دست ملکه هست ولی به همین راحتی یکی مثل برن با زوبین میاد تو یه مشت میزنه دماغش و بعدش  ازشون قول های گاردن رو میگیره !!!!!!!!!!!  بعدش دوباره از صحنه خارج میشه احتمالا تو اخر داستان هم نیاد 8 فصل این کاراکتر رو زنده نگه داشتن ولی حتی خودشون هم نمیدونن باهاش چیکار کنن !  یورون گریجوی دوباره مثل جن ظاهر میشه به همین راحتی یکی دیگه از اژدهایان رو میزنه مگه میشه از پشت اون تپه تیر انداخت مگه میشه بدون اینکهکشتی های دیگه و  دنریس  از بالا ببیننش بهش نزدیگ شد و به این دقت اژدها رو رو هوا زد جالبه دروگون گکه بزرگتر هست رو نتونستن بزنن !از بین اونهمه ادم هم میساندی رو از اب کشیدن بیرون شگفتا ! جیمی به همین راحتی برین رو رها میکنه  سرسی که قاتل فرستاده تیریون رو بکشه وقتی خودش میتونه این کارو انجام نمیده ! حتی با اسکورپیون میتونست دنریس رو هم بزنه ! گفتگو های واریس و تیریون هم فوق مضخرف و قابل پیش بینی بود دو تا نابغه فصل اول تبدیل شدن به دو تا الدنگ خنگ  حتما هم واریس رو دنریس میکشه تا به تیریون اثبات بشه دنریس لیاقت فروانروایی نداره  . هر چی از بد بودن این اپیزو.د بگیم کم گفتیم بعد از این فصل  بریکینگ بد دوباره به صدر لیست بهترین سریالهام برگشت . توف تو  روی اون تا احمقی که نویسنده اسمشونو گذاشتن شاهکار مارتین رو داغون کردن 80 ساعت از زندگیمون رو برای تماشای سریال گذاشتیم سالها براش صبر کردیم تا در اخر  اینطوری به شعورمون توهین کنن ما رو چی فرض کردن . مارتین باید ازشون شکایت کنه و اچ بی او باید رسما عذرخواهی کنه  .... لعنتی ها یه کاری کردن حتی دیگه منتظر کتاب ها هم نیستم کل سریال رو هم میزنم حذفش میکنم این سریال در حال حاضر بدتر از ومپایر دایریز هست 

پی نوشت : این که به صورت بی منطقی هر لحظه هر کسی بمیره نشونه گات نیست و مفهومش این نیست که سریال پر هیجانه و هر لحظه همه در خطرن  . نشانه بی عقلانی و کیفیت پایین نویسنده ها هست حالا که اینطوریه گیلی بیاد بشینه !!!!!!!!!!!

پی نوشت 2 : غافلگیری خوبه ولی نه به قیمت نابود کردن خظ داستانی و کارارکتر ها و زیر پا گذاشتن منطق و توهین به مخاطب

پی نوشت 3 : تا اواخر فصل 5 سریال یه روند منطقی داشت شخصیت ها شکل گرفتن و جون گرفتن بعد از اون سریال وارد فازی شد که بر عکس اون فصل های اولیه بود دیالوگ ها فوق داغون و کلیشه ای شد شخصیت های اصلی بی منظق زنده موندن دیگه چیزی به اسم شخصیت نیستن اصلا ! یه سری ادم بی هویت  قابل پیش بینی 

پی نوشت 4: سپاه جان و دنی تو قسمت قبلی داغون شد ولی باز اینهمه نیرو دارن که لشگر کشی کنن کینگز لندیگ ! اون هم  در حالی که سرسی 20 هزار تا مزدور داره !

ویرایش شده در توسط william truman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویسروس حقش نبود اینجور بمیره باید بجاش جان یا دنریس که یکی از یکی اسکل تر شدن رو میکشتن سریال یکم جون بگیره

ولی من میگم این روند قرار بوده همینجوری پیش بره اسکل بودن جان از زمان اگریت و دیوانگی و ظلم دنریس از زمان کشتن کال دروگو شروع شده بود فقط انگار تو فصل اخر گذاشتنش رو دور تند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقایون خانوما..من فکر میکنم شماها خیلی دارین سخت گیرانه نظر میدین..هیچ فیلمی روال منطقی نداره هیچ فیلمی..اگر قرار بود منطقی باشه تا حالا باید سه تا اژدهای دنریس تو قسمت سوم فصل هشت و قسمت اخر فصل هفت مرده باشن..همینطور جان هم باید تو قسمت اخر فصل هفت میمرد..همینطور برین و جیمی و سم و زنش و برن و اینام باید تو قسمت سوم میمردن..

شماها اگر دقت کنید هیچ فیلمی منطقی نیست چه بسا فیلمایی دیدیم که همیشه قهرمان داستان پیروزه با اینکه اصلن تعداد نفرات و قدرت ها نابرابره مثل جان ویک مثل همین اونجرز که ثانوس میمیره یا دکتر استرنج و بی نهایت مثال دیگ..

ما بیننده ها بازیچه ی دست نویسنده ها و کارگردانا هستیم..همیشه و تو هر فیلمی همینطور بوده..

یه وجه فیلم رو همیشه کارگردانا میزارن به عهده ی خود تماشاگر و میزارن که خودشون تخیل کنن مثل همینجا که یورون از کجا رسید یا اینکه اریا چطور رسید و اینا..

فیلم اسمشم روشه..فیلمه و معلومه که غیر منطقیه..

از تنها فیلمی که خوشم اومد فیلم دپارتد با بازیگری جک نیکلسون و دیکاپریو بود که اسکورسیزی ساخته..این اولین فیلمی بود که دیدم قهرمان داستان چقدر راحت و قشنگ میمیره و برای اولین بار بود که دیدم بدی بر خوبی پیروز میشه..تو همین فیلم هم هزار تا ایراد منطقی وجود داره تو همه فیلما هست..لطفا اینقدر سخت گیر نباشید چون فقط خودتون اذیت میشید از اینکه چرا فیلم اینجوری شده..

خودتونو وا بدید و بندازین تو جریان فیلم و بزارید اون هر جا میخواد ببردتون و فقط لذت ببرید از فیلم و بخش های هیجان انگیزش..اینطوریه که از یه فیلم میشه لذت برد..

بازم تاکید میکنم هیچ هیچ هیچ فیلمی روال منطقی نداره و با منطق میشه تمام فیلما رو زیر سوال برد تمامشو..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اینکه در طول کل فصل ها چشم های دنریس ابی گفته شده و در کتاب رنگ دیگه ای 

تو این اپیزود به طرز فجیعی رنگ های چشم دنریس که واقعا سبز است نشون دادن !!!

اينجا سوال پیش میاد چشم سبزی که آريا براي اخرین بار باید برای همیشه ببنده . بین دنریس و سرسی کدوم میتونه باشه ؟ 

IMG_20190506_142952.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :

با اینکه در طول کل فصل ها چشم های دنریس ابی گفته شده و در کتاب رنگ دیگه ای 

تو این اپیزود به طرز فجیعی رنگ های چشم دنریس که واقعا سبز است نشون دادن !!!

اينجا سوال پیش میاد چشم سبزی که آريا براي اخرین بار باید برای همیشه ببنده . بین دنریس و سرسی کدوم میتونه باشه ؟ 

IMG_20190506_142952.jpg

چه نکته ای??

ممکنه این سناریو غافلگیریه جدیدشون باشه?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اقایون خانوما..من فکر میکنم شماها خیلی دارین سخت گیرانه نظر میدین..هیچ فیلمی روال منطقی نداره هیچ فیلمی..اگر قرار بود منطقی باشه تا حالا باید سه تا اژدهای دنریس تو قسمت سوم فصل هشت و قسمت اخر فصل هفت مرده باشن..همینطور جان هم باید تو قسمت اخر فصل هفت میمرد..همینطور برین و جیمی و سم و زنش و برن و اینام باید تو قسمت سوم میمردن..

شماها اگر دقت کنید هیچ فیلمی منطقی نیست چه بسا فیلمایی دیدیم که همیشه قهرمان داستان پیروزه با اینکه اصلن تعداد نفرات و قدرت ها نابرابره مثل جان ویک مثل همین اونجرز که ثانوس میمیره یا دکتر استرنج و بی نهایت مثال دیگ..

ما بیننده ها بازیچه ی دست نویسنده ها و کارگردانا هستیم..همیشه و تو هر فیلمی همینطور بوده..

یه وجه فیلم رو همیشه کارگردانا میزارن به عهده ی خود تماشاگر و میزارن که خودشون تخیل کنن مثل همینجا که یورون از کجا رسید یا اینکه اریا چطور رسید و اینا..

از تنها فیلمی که خوشم اومد فیلم دپارتد با بازیگری جک نیکلسون و دیکاپریو بود که اسکورسیزی ساخته..این اولین فیلمی بود که دیدم قهرمان داستان چقدر راحت و قشنگ میمیره و برای اولین بار بود که دیدم بدی بر خوبی پیروز میشه..تو همین فیلم هم هزار تا ایراد منطقی وجود داره تو همه فیلما هست..لطفا اینقدر سخت گیر نباشید چون فقط خودتون اذیت میشید از اینکه چرا فیلم اینجوری شده..

خودتونو وا بدید و بندازین تو جریان فیلم و بزارید اون هر جا میخواد ببردتون و فقط لذت ببرید از فیلم و بخش های هیجان انگیزش..اینطوریه که از یه فیلم میشه لذت برد..

بازم تاکید میکنم هیچ هیچ هیچ فیلمی روال منطقی نداره و با منطق میشه تمام فیلما رو زیر سوال برد تمامشو..

چرا اونجرز رو اسپویل میکنی مرد حسابی من ندیدمش نامرد

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حس میکنم دارن ارزون کاری میکنن. اژدها راحت کشته میشه گوست در حد چند ثانیه نشون داده میشه آخرشم میفرستنش بره و اینم از سوتی یا تبلیغ استارباکس!!

اما توجه کنیم به خط داستانی 

سرسی همه رو داره بازی میده بدون شک وقتی کارش تموم شد یورون گیریجوی رو میکشه. این احتمال رو هم میدم که جیمی سرسی رو بکشه

و اگه خرابش نکنن دشمنی دنریس و جان رو هم خواهیم داشت 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، aliod گفته است :

حس میکنم دارن ارزون کاری میکنن. اژدها راحت کشته میشه گوست در حد چند ثانیه نشون داده میشه آخرشم میفرستنش بره و اینم از سوتی یا تبلیغ استارباکس!!

اما توجه کنیم به خط داستانی 

سرسی همه رو داره بازی میده بدون شک وقتی کارش تموم شد یورون گیریجوی رو میکشه. این احتمال رو هم میدم که جیمی سرسی رو بکشه

و اگه خرابش نکنن دشمنی دنریس و جان رو هم خواهیم داشت 

تاحالا به کشتن یورون توسط سرسی فک نکرده بودم ولی برعکسشو متصور شده بودم

مرگ یورون توسط سرسی واسه من که خیلی جالبه

چندین فصل خودمو آماده دیکتاتور بودن دنریس و دشمنیش با جان و ی سریای دیگه کردم اگه این خط داستانی رو هم تغییر بدنو یهو دنریسو بکنن آدم خوبه ی داستان بنظرم همه ی خط داستانی های فیلمو نابود کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

چندین فصل خودمو آماده دیکتاتور بودن دنریس و دشمنیش با جان و ی سریای دیگه کردم اگه این خط داستانی رو هم تغییر بدنو یهو دنریسو بکنن آدم خوبه ی داستان بنظرم همه ی خط داستانی های فیلمو نابود کردن

اصن معلومه از نگاه ها و رفتار های سرسی به یورون که فقط یه ابزاره واسش واسه رسیدن به اهدافش و کارش که باهاش تموم شد پخ پخ..

کلا سرسی ذاتش همینه فقط منفعت طلب بوده و فقط خودشو میبینه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

راس میگه مثلا جان یه گروه دامولی چیزی بزنه مثل ند استارک به قولی سریال رو جومونگی کنن چون اون دیگه بازی تاج و تخت نیست البته خود کیت هریگتون گفته دیگه به وستروس بر نمیگردم

چون ازش درخواست بازی در اسپویل اف شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

مرگ سرسی توسط جیمی هم میتونه جالب باشه

دقیقا

در آخر اگه دنریس بمونه یه پایان کلیشه ایه

اگه جان بمونه یه پایان کلیشه ایه

اگه سرسی بمونه بازم تقریبا کلیشه ای میشه

امیدوارم پایانش فراتر از این چیزها بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، aliod گفته است :

مرگ سرسی توسط جیمی هم میتونه جالب باشه

دقیقا

در آخر اگه دنریس بمونه یه پایان کلیشه ایه

اگه جان بمونه یه پایان کلیشه ایه

اگه سرسی بمونه بازم تقریبا کلیشه ای میشه

امیدوارم پایانش فراتر از این چیزها بشه

میتونه جان بمونه ولی بخاطر این که عشقش رو کشته همون کاری که با ایگریت کرد تخت رو نابود کنه و بره پیش تورموند که اونم شکست عشقی خورده با هم بز بچرونن این دیگه کلیشه ای نیست فکر کنم چون گفتن پایان تلخ و شیرینه چیز دیگه ای ممکن نیست ! اگه هست شما بگید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

میتونه جان بمونه ولی بخاطر این که عشقش رو کشته همون کاری که با ایگریت کرد تخت رو نابود کنه و بره پیش تورموند که اونم شکست عشقی خورده با هم بز بچرونن این دیگه کلیشه ای نیست فکر کنم چون گفتن پایان تلخ و شیرینه چیز دیگه ای ممکن نیست ! اگه هست شما بگید؟

اینم میتونه جالب باشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

در 4 ساعت قبل، تینا استارک گفته است :

در 4 ساعت قبل، jilibilina گفته است :

در 4 ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

در 3 ساعت قبل، روس بولتون گفته است :

در 3 ساعت قبل، Galiver گفته است :

در 3 ساعت قبل، توروس گفته است :

در 2 ساعت قبل، FaN گفته است :

در 2 ساعت قبل، mehdi7ra گفته است :

در 2 ساعت قبل، Daren گفته است :

در 2 ساعت قبل، لیانا مورمونت گفته است :

در ۱ ساعت قبل، دنریس تارگاریان گفته است :

در 57 دقیقه قبل، william truman گفته است :

در 32 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

خودتونو وا بدید و بندازین تو جریان فیلم و بزارید اون هر جا میخواد ببردتون و فقط لذت ببرید از فیلم و بخش های هیجان انگیزش..اینطوریه که از یه فیلم میشه لذت برد..

بخونید اینو???

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان دیگه کم لطفی نکنید هنوزم گات بهترین سریاله باگ زیاد داره ولی عنصر اصلی سریال غافلگیریه که همیشه توش موفق بوده.

مثلآ اونجا که ریگال مرد من به شخصه برگام ریخت..البته درسته که سوتی بزرگی بود که دنی چطوری ناوگان به اون بزرگی رو ندید ولی بازم غافلگیری شدیدی بود.

سانسا به دنی هشدار داد که واسه حمله عجله نکنه حرفشم درست بود ولی سانسا دیگه خیلی داره تخص بازی درمیاره با دنی مثل نوکرش رفتار می کنه شاید اگه بهش احترام میذاشت اونم حرفشو گوش میداد ولی انگار دنی از لج سانسا هم که شده بود میخواست ارتشش رو زود ببره جنوب(واقعآ دیگه این سانسا داره میره رو مخم اون موقع که تو سری خور بود کمتر رو اعصاب بود)

من جانو خیلی تحسین می کنم ولی ای کاش دهنشو میبست فعلآ به کسی نمی گفت کیه تا جنگ تموم شه همین نکته الان باعث اختلاف شده.

به نظرم رفتاری که با دنی تو این قسمت کردن آخرت نمک نشناسی همشون بود(به جز تیریون البته) دنریس بیچاره هنوز هیچکاری نکرده واریس میخواد از پشت بهش خنجر بزنه در ضمن انگار همشون یادشون رفته که تو فصل پیش دنی با گوش دادن به حرف تیریونو واریس نصف ارتشش به فنا رفت..بعدم بدبخت دیگه چند بار کوتاه بیاد هی هشدار بده که تسلیم شن.

اصلآ به نظرم اونجا که زدن ریگالو میساندی رو کشتن دیگه خونشون حلاله حتی اون مردم پایتخت که اسکلی بیش نیستند.

الان دارم به حرف اولنا تایرل بیچاره میرسم که به دنی گفت مثل اژدها رفتار کن چون تا وقتی که دنریس قدرت داشت همه بهش احترام میزاشتن الان که دیگه قدرت سابق رو نداره همه می خوان بهش خیانت کنن.

من نمی گم دنریس فوق العادست ولی اصلآ حقش این نیست که از پشت بهش خنجر بزنن

مرگ میساندی خیلی غم انگیز بود ولی حرف آخرش به دنی خدا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

در مورد فیلم و سریالهای دیگه درسته ولی این سریال وقتی انقدر معروف شده انقدر بولد شده کلی درآمد و سود داره حتا رئیس جمهور های امریکا انقدر شیفته‌اش هستند و حتا توی سیاست هم بهش اشاره ای شده، خب همیچین سریالی رو نمیشه ساده ازش رد شد باید همه چیزش دقیق باشه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک چیزی که از ابتدای این فصل مشخص بود ، تغییر موقعیت دنریس بود ، حتی وقتی به شمال به عنوان یک ناجی و متحد اومد ، جوری که مردم بهش نگاه می کردن باعث میشد اذیت بشه 

رفته رفته این نگاه بیشتر براش مفهوم شد ، اون با رویای نجات دهنده اومده اما مردم بعد اینهمه بلایی که سرشون اومده فهمیده بودن باید رو پای خودشون بایستند دیگه به ناجی احتیاج نداشتن ، اون با هدف و ایمان به اینکه وارث بر حقه به این سرزمین اومد ، اما مردم به دید یه غاصب بهش نگاه می کنند و حتی فهمید که وارث واقعی هم نیست و تمام کسایی که دوستش داشتن حالا یا با یکی دیگن یا جا گذاشته شدن یا مردن ( برای یاد و خاطره سر جوراه چند ثانیه سکوت کنید )

تمام اینها شخصیت اونو ساخته بود ، اینکه وارث بر حق بود باعث شد از یه زن بی ارزش بین دوتراکی ها ، تبدیل به یه ملکه بشه ، اون به خاطر مردمی که نجاتشون داده بود و دوستش داشتن تبدیل به یه قهرمان شده بود و سعی می کرد اونا رو نجات بده ، اما الان وقتی همه این ها ترکش کردن ، چه هدفی داره ؟

دنریس از وقتی پاشو توی وستروس گذاشته بی هدفه و خودشم اینو خوب میدونه و این بی هدفی باعث شد که وستروس بتونه واکر ها رو نابود کنه ( تا حدودی ) اما الان وقتی تمام کسایی که دوستشون داره ، دارن به نوعی ترکش می کنند ، تنها هدفی که براش میمونه اینه که انتقامشون رو بگیره اونم به تنها راهی که می‌دونه ، آتش!

بله رفقا ، دنریسی که تمام عمرش میترسید تبدیل پدرش بشه ، الان شبیه ترین فرد به پدرشه 

این تنها چیزی که باقی مونده ، در حالی که دور و برش رو خائن ها خیانت کارها گرفتن ، شاید ما هم تونستیم بلاخره شاه دیوانه رو درک کنیم ( اصلی ترین ضد قهرمان داستان به نظرم تا به الان ، چون شاه شب که شبیه به جوک بود )

بگذارید یه چیزی هم بگم ، سریال شاید اون چیزی نباشه که شما دوست داشتید باشه ، و آره .. این لعنتی از همون روز اول هم نبوده و خب میشه بهش هم حق داد میشه سرزنشش هم کرد ، خراب کردن آرک داستانی شخصیت ها ، خراب کردن خطوط زمانی ، بی توجهی به جزییات جادویی و حذف کردنش ، برای کسایی که عمری پای این سریال نشست یه خیانت آشکاره ، اما می دونید چیه ، گور پدر همشون اونا می تونند داستان رو خراب کنند و لی نمی تونن به چیزی که داستان میگه و مفهومش خیانت کنند . مفهوم داستان فرا تر از همه این ریزه کاری ها در مورد آتش و یخه ، در مورد عشق در برابر وظیفست ، در مورد ترسه و در مورد واقعیت 

امیدوارم پایان همون‌طور که مارتین قولشو داده خارق العاده باشه ( better sweet ending ) و امیدوارم آریا هم در کینگز لندین توسط دروگون بسوزه تا داستان کلیشه بودن در بیاد 

فعلا !! :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 دقیقه قبل، Prince Rhaegar گفته است :

دوستان دیگه کم لطفی نکنید هنوزم گات بهترین سریاله باگ زیاد داره ولی عنصر اصلی سریال غافلگیریه که همیشه توش موفق بوده.

مثلآ اونجا که ریگال مرد من به شخصه برگام ریخت..البته درسته که سوتی بزرگی بود که دنی چطوری ناوگان به اون بزرگی رو ندید ولی بازم غافلگیری شدیدی بود.

سانسا به دنی هشدار داد که واسه حمله عجله نکنه حرفشم درست بود ولی سانسا دیگه خیلی داره تخص بازی درمیاره با دنی مثل نوکرش رفتار می کنه شاید اگه بهش احترام میذاشت اونم حرفشو گوش میداد ولی انگار دنی از لج سانسا هم که شده بود میخواست ارتشش رو زود ببره جنوب(واقعآ دیگه این سانسا داره میره رو مخم اون موقع که تو سری خور بود کمتر رو اعصاب بود)

من جانو خیلی تحسین می کنم ولی ای کاش دهنشو میبست فعلآ به کسی نمی گفت کیه تا جنگ تموم شه همین نکته الان باعث اختلاف شده.

به نظرم رفتاری که با دنی تو این قسمت کردن آخرت نمک نشناسی همشون بود(به جز تیریون البته) دنریس بیچاره هنوز هیچکاری نکرده واریس میخواد از پشت بهش خنجر بزنه در ضمن انگار همشون یادشون رفته که تو فصل پیش دنی با گوش دادن به حرف تیریونو واریس نصف ارتشش به فنا رفت..بعدم بدبخت دیگه چند بار کوتاه بیاد هی هشدار بده که تسلیم شن.

اصلآ به نظرم اونجا که زدن ریگالو میساندی رو کشتن دیگه خونشون حلاله حتی اون مردم پایتخت که اسکلی بیش نیستند.

الان دارم به حرف اولنا تایرل بیچاره میرسم که به دنی گفت مثل اژدها رفتار کن چون تا وقتی که دنریس قدرت داشت همه بهش احترام میزاشتن الان که دیگه قدرت سابق رو نداره همه می خوان بهش خیانت کنن.

من نمی گم دنریس فوق العادست ولی اصلآ حقش این نیست که از پشت بهش خنجر بزنن

مرگ میساندی خیلی غم انگیز بود ولی حرف آخرش به دنی خدا بود

حرف شما درسته ولی دنریس داره از هول حلیم میوفته تو دیگ داره دیوانه میشه زانو زدن دوباره ی جان جلوی اون و رفتار پرخاشگرانش با جان که وفاداریش در هفت اقلیم زبان زده رفتن اجولانه به جنوب حماقتش در رفتن جلوی دروازه های کینگزلند تسمیم برای قتل عام مردم در کینگزلند که اگه این کار رو بکنه حتما جان با اون دشمن میشه و تصویر اون در تریلر قسمت 5 گویای این است که دنریس درحال دیوانه شدنه

یه سوال سرسی زود تر میمیره یا دنریس میخوام برم سرش شرط ببندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری