رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

در 10 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

شاید سریال یکم سنبل شده باشه ولی هنوز هم بهترین سریال دنیاست و کلیت داستان هم حرف نداره فقط باید چند قسمت حداقل دو قسمت بیشتر میساختن یکی جنگ با نایت کینگ رو ادامه میدادن مثلا به ویل میکشوندنش یکی هم به سفر جان به جنوب ...

اینا که خیلی طول میکشه تو دو قسمت عمرا اتفاق خاصی بیفته

در 5 ساعت قبل، jilibilina گفته است :

ولی برعکس همه تئوریا که میگن هوند میره و از کوه انتقام میگیره، معتقدم این اتفاق نمیوفته

برعکس، باتوجه به اینکه کوه کاراکترش خیلی مهربون شده، و اینکه توی این قسمت چندین سکانس بهش پرداخته شد، و طبق روند سریال، این نشانه خوبی نیست، و متاسفانه پایان خوشی در انتظارش نخواهد بود

تئوریه من اینطوریه که بالاخره هوند با کوه درگیر میشه، و کوه هست که اونو شهید میکنه، ولی قبل از اینکه بمیره و در لحظه آخر آریا میرسه، و این آریا هست که کوه رو میکشه. ولی خب هوند هم بر شدت جراحات وارده، دعوت حق رو لبیک میگه، و احتمالا شاهد سکانس دراماتیکی از خدافظی اریا و کوه خواهیم بود ...

پ ن: البته ممکنه کمی برعکس باشه، و این هوند باشه که به کمک اریا میاد، و جونشو فدا میکنه تا اریا زنده بمونه، و اریا نهایتا کوه رو میکشه ...

ولی نتیجه احتمالا همون باشه ...

کلگن بوول قطعا رخ میده

من حدسم اینه که اریا و هوند هر دو رفتن کینگزلندینگ سراغ سرسی که جنگ رو خاتمه بدن . به یه صورت هالیوود طور هر دوشون وارد رد کیپ میشن تا به سرسی برسن . کوه اینا رو میبینه به اریا میگه من جلوش رو میگیرم تو برو سراغ سرسی (خیلی هالیوودی) و بعدش هم که مشخصه . البته احتمال داره که جیمی کار سرسی رو تموم کنه .

در 2 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

چرا که نه هنوز به شمال نرفتن اگه قرار بود بیخود زنده بمونن چرا نکشتنشون اینجوری ترفدار ها هم سر قسمت شب طولانی نمیگفتن کشته ها کمه

ببین دلخوش نباش . هر کسی که رفت دیگه رفت از سریال . سریال داره همه رو مثل یه میزبان که اخر شب از میهماناش خسته شده و سردرد گرفته، از خونه میندازه بیرون . میگه فقط بزارین برین راحت باشم و از اخر چراغ ها رو خاموش میکنه میخوابه . یه همچین حسی دارم در حال حاضر به سریال . تو فصل 8 داره با سرعت چند برابر به طرز نا خوشایندی همه رو حذف میکنه . خیلی مسخره است که دو قسمت مونده به سریال مثلا سم و تورموند و گوست با یک خداحافظی سرد برن و میدونی اخر خط داستانیشون بود و تموم شدن . 

واقعا چه شتاب عجیبی گرفته سریال .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا اینو همون موقع همزمان با فصل 7 خوندم. نمی دونم الان باشه یا نه.

در 7 ساعت قبل، Ninasf گفته است :

اين ليكي كه خوندين كجاست؟

اینو همزمان با فصل 7 توی همین سایت خوندم.شاید الانم باشه.  دوستان لینک انگلیسیشم داشتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام..واقعا نمیدونم دلیل اینهمه غر زدن بعضی دوستان چیه.. از 2012 دارم سریالو میبینم و تقریبا تو این دو سالی که خبری از سریال نبود هر هفته یک بار حداقل میومدم به این فروم سر میزدم و خلوت و خالی بود..

بابا تو این وانفسای فرهنگی از دیدن سریال لذت ببرین..یه مقایسه بکنید با فیلم و سریالای دیگه ، خداییش چقدر توقع بعضیا بالاست..

یکی از بهترین صحنه ها چدای از کشته شدن اژدها و ... صحنه جدایی جان و تورموند هستش، یعنی تورموند بعد از اینهمه کمک کردن داره برمیگرده به سرزمین اصلی خودش، نه اینکه جان رو تنها بذاره، داره برمیگرده که از بقیه زندگی خودش لذت ببره..چون میدونه دیگه نه مردگانی وجود دارند که اذیتش کنن و نه جنوبیا باهاش کار دارن، از این به بعد زندگیش با لذت و خوشی  بهمراه گوست که یادگار جان هستش و بعد از چند جنگ سخت خواهد بود..

نمیدونم چرا دلم میخاد جای تورموند بودم

ویرایش شده در توسط emj

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 35 دقیقه قبل، emj گفته است :

سلام..واقعا نمیدونم دلیل اینهمه غر زدن بعضی دوستان چیه.. از 2012 دارم سریالو میبینم و تقریبا تو این دو سالی که خبری از سریال نبود هر هفته یک بار حداقل میومدم به این فروم سر میزدم و خلوت و خالی بود..

بابا تو این وانفسای فرهنگی از دیدن سریال لذت ببرین..یه مقایسه بکنید با فیلم و سریالای دیگه ، خداییش چقدر توقع بعضیا بالاست..

یکی از بهترین صحنه ها چدای از کشته شدن اژدها و ... صحنه جدایی جان و تورموند هستش، یعنی تورموند بعد از اینهمه کمک کردن داره برمیگرده به سرزمین اصلی خودش، نه اینکه جان رو تنها بذاره، داره برمیگرده که از بقیه زندگی خودش لذت ببره..چون میدونه دیگه نه مردگانی وجود دارند که اذیتش کنن و نه جنوبیا باهاش کار دارن، از این به بعد زندگیش با لذت و خوشی  بهمراه گوست که یادگار جان هستش و بعد از چند جنگ سخت خواهد بود..

نمیدونم چرا دلم میخاد جای تورموند بودم

مشکلی با رفتن تورمونت نداریم. شاید هم آخر کار جان بره پیشش که خیلی بهتر از سرنوشت مرگ قهرمانانه است. چون یه بار این مرگ جان رو در اوج محبوبیتش تجربه کردیم و دیگه چیزی اضافه نمیشه به حس ما. به خصوص که جان الان شخصیت فوق محبوب سریال نیست، مثل چیزی که قبلا بود. 

مسئله سرسری رد شدن از خط داستانی ها و خداحافظی های پرسرعته و مثلا یه دست نکشیدن رو کله ی گوست بدبخت! 

--

چون وانفسای فرهنگیه، هر چی تحویل دادن لذت ببریم؟ عجب منطقی. این استدلال فقط از ایرانی هایی که هر بلایی سرشون میاد به جای اعتراض خودشون رو وفق میدن، برمیاد!!

سریال های بهتری هم هست برای دیدن و لذت بردن. مگه قحطی اومده؟ سریال های دیگه ی همین شبکه، سریال های بی بی سی انگلیسی، ای بی سی، فاکس، سی دبلیو هم حتی بعضی از سریال هاش بد نیست، اگر ومپایر هیترها ما رو نزنند الان. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ویدئو تو یوتوب رو ببینید تا بفهمید که پیش زمینه سازی سریال برای جنگ وینترفل چقدر میتونست خوب و طبق رویه های گذشته سریال باشه ولی سریال راه رو اشتباه رفته و هنوزم داره میره

ویرایش شده در توسط MRD010

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید نقد کردن غر زدن نیست ... برای من هم هنوز گات جایگاه ویژه خودشو داره ، واسه همینه که روش حساس بودیم و انتظارمون هم ازش بالا بود. کافیه نقد های یوتیوب رو ببینید که بدون توهین و به زیبایی نشون دادن که D&D یک شاهکار در عرصه فانتزی حماسی رو به تدریج به یک اثر متوسط با پایان بندی ضعیف تبدیل کردند.

ببینید دنیای وستروس با اون عظمت و رمز و رازش چقدر کوچیک و حقیر شده ... خط داستانی دنریس که به خاطر همین رازآلود بودنش یکی از جذابترین خطوط داستان بود، چجوری به عشق و عاشقی سطح پایین با جان کشید و .... (حالا اینو مفصل توضیح میدم) و خیییلیی چیزای دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، مه سا استارک گفته است :

سریال های بهتری هم هست برای دیدن و لذت بردن. مگه قحطی اومده؟ سریال های دیگه ی همین شبکه، سریال های بی بی سی انگلیسی، ای بی سی، فاکس، سی دبلیو هم حتی بعضی از سریال هاش بد نیست، اگر ومپایر هیترها ما رو نزنند الان. 

بعد فرینج با اون اندینگ مزخرفش دیگه کمتر سراغ سریال رفتم فعلا همین گات رو دنبال میکنم بریکینگ بد هم تو لیسته اگه سریال با داستان جذاب و پایان بندی مناسب سراغ دارید معرفی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لاست نمرش 9.1هم سریال خوبیه ولی فکر نکنم اینجا جای معرفی سریال باشه

با این انتقاد هایی که میکنید سال بعد اسپویل اف سریال رو نگاه میکنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

لاست نمرش 9.1هم سریال خوبیه ولی فکر نکنم اینجا جای معرفی سریال باشه

میدونم اینجا جای معرفی سریال نیست فروم متاسفانه به گوست هاوس تبدیل شده و تنها تاپیکی که فعاله همینجاست در نتیجه مجبورم سوالم رو اینجا طرح کنم در ضمن اعتقاد دارم اونایی که اینجان داستان دوس دارن و براشون مهمه برا همین منبع مطمئنی از جهت پیشنهاد سریال هستند اگر تو این تاپیک امکانش نیست پس خواهشا دایرکت سریال پیشنهاد بدین

بر اساس نمره سریال نمیبینم به عنوان مثال مینی سریال And then there were none رو واقعا دوس داشتم به خاطر داستانش نمره بالایی هم نداره لاست هم ظاهرا آخرشو گند زدن

ویرایش شده در توسط وایت ولف
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

میدونم اینجا جای معرفی سریال نیست فروم متاسفانه به گوست هاوس تبدیل شده و تنها تاپیکی که فعاله همینجاست در نتیجه مجبورم سوالم رو اینجا طرح کنم در ضمن اعتقاد دارم اونایی که اونجان داستان دوس دارن و براشون مهمه برا همین منبع مطمئنی از جهت پیشنهاد سریال هستند اگر تو این تاپیک امکانش نیست پس خواهشا دایرکت سریال پیشنهاد بدین

بر اساس نمره سریال نمیبینم به عنوان مثال مینی سریال And then there were none رو واقعا دوس داشتم به خاطر داستانش نمره بالایی هم نداره لاست هم ظاهرا آخرشو گند زدن

ناراحت نشو من برا خودت گفتم فکر کنم بحث رو به حاشیه بکشیم برامون محرومیت بیاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۷ at 11:30، Ninasf گفته است :

پايان ليك شده اش كجاست برم بخونم و ديگه نبينم كه حرص نخورم

من که تو ردیت asoiaf خوندم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخون حیفه با این که تو این سه قسمت گند زدن اتفاق هایی افتاده که تو این 2 قسمت اخر هر بیشوعوری میتونه یه چیز عالی تحویل بده چه برسه به این نویسنده های گات 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 54 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

بعد فرینج با اون اندینگ مزخرفش دیگه کمتر سراغ سریال رفتم فعلا همین گات رو دنبال میکنم بریکینگ بد هم تو لیسته اگه سریال با داستان جذاب و پایان بندی مناسب سراغ دارید معرفی کنید

من خوره فیلم و سریالم ولی فعلا همین ها یادم میاد:

true detective فصل اول

Black mirror 

Veep

The boardwalk empire 

Peaky blinders 

The last kingdom 

Dexter

Cardinal

The bridge 

Outlander 

Deadwood 

Fargo

--

چینی: ice fantasy

توی پرداخت شاید کمی ضعیف باشه ولی من ایده و پایانبندی فصل اول رو دوست داشتم و برای علاقه مندان به سبک تاریخی و ووشیا جذابه. 

ویرایش شده در توسط مه سا استارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه شمارا به این عکس جلب میکنم تو تریلر دیدیم آنسید ها در محاسره ی کینگزلند نبودند آیا دنریس هم کاری مثل جان انجام داده

59628455_321265561883684_676767531184550387_n(1).jpg

خوشبین باشیم این دو قسمت بد میتونه پلی به پایانی فوق الاده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 43 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

بنظرم توئین پیکس(Twin Peaks) یه سریاله فوق‌العاده ایه، به همراه شرلوک و دکستر و کارآگاه حقیقی (true detective) و هانیبال البته اگر ژانر معمایی و کارآگاهی دوست داری

ریک و مورتی یکی از بهترین سریال های انیمیشنی هست که دیدم

وایکینگز هم خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

grimm هم خوب بود البته بد تموم میشه 

واکینگ دد هم خوبه فقط تا فصل 8 ببین بعد فکر کن تموم شده بعد از اون چرت میشه

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

photo_2019-05-08_14-08-29.jpg

سانسا استارک ، از خوبای راز نگه دار وستروس .....

توی این مورد به ند استارک رفته ?✌️

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، مه سا استارک گفته است :

true detective فصل اول

Black mirror 

Veep

The boardwalk empire 

Peaky blinders 

The last kingdom 

Dexter

Cardinal

The bridge 

Outlander 

Deadwood 

Fargo

--

توی پرداخت شاید کمی ضعیف باشه ولی من ایده و پایانبندی فصل اول رو دوست داشتم و برای علاقه مندان به سبک تاریخی و ووشیا جذابه. 

از بین اینها من  black mirror  رو دیدم که خیلی خوب بود.البته سه فصلش. نمی دونم چند فصله کلا. ولی ارزش دیدن داشت.

خدا یعنی آدمچطور اون همه خون توی دکستر و اون قضایا رو تحمل می کنه؟

در 2 ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

کار خوبی کردین.سریال ها دو دسته اند دسته اول بدن  و دسته دوم  یا به مشکل فیلمنامه می خورن یا  بودجه یا  اعتصاب و اینجور چیزا  و نتیجتا بدن.
از ما که گذشت ولی شما کلا سریال رو بیخیال شین خیلی خوب میشه.  به جای 100 ساعت سریال میشه 50 تا فیلم دید یا 10-15 تا کتاب خوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مارتین گفته از پایان سریال راضی نیستم.

تموم شد، تموم شد، همه چی رو خراب کردن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، مه سا استارک گفته است :

true detective فصل اول

Black mirror 

Veep

The boardwalk empire 

Peaky blinders 

The last kingdom 

Dexter

Cardinal

The bridge 

Outlander 

Deadwood 

Fargo

--

از اونجا که میگی فیلم زیاد میبینی 

Legend of the Seeker 
Rome
The Last Kingdom 
Marco polo
Narcos
Into the badlans

اینا چندساله تو یادداشت هام دارن خاک میخورن ارزش دیدن دارن؟ کدومشون نداره؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 34 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

Legend of the Seeker 
Rome
The Last Kingdom 
Marco polo
Narcos
Into the badlans

اولی رو من دو قسمت دیدم، کشش نداره. 

دومی رو چند قسمت دیدم بازیگرهاش خوبند ولی خیلی صحنه های س ک سی اذیت کن داره که دل آدم می زنه و چون سو استفاده ابزاری از زن داشت من ادامه ندادم. 

سومی ارزش دیدن داره. خود جورج مارتین هم یه جا گفته دوست داره این سریال رو. 

سه تای آخر رو ندیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، aliod گفته است :

مارتین گفته از پایان سریال راضی نیستم.

تموم شد، تموم شد، همه چی رو خراب کردن 

مصاحبه جدید کرده؟

در 1 ساعت قبل، omid007 گفته است :

Legend of the Seeker 
Rome
The Last Kingdom 
Marco polo
Narcos
Into the badlans

last kingdom خیلی خوبه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی قسمت تیتراژ ۴ تا اژدها میبینم ، حالا به گفته این عکس شاید اژدهای دیگری باشه ، که احتمالش خیلی کم میتونه باشه که تو این دو قسمت اخر بخوان همچین کاری کنن. 

از طرفی هم میگن اون اژدهای بزرگ چهارمی نمادی از خود دنریسه 

یه نکته دیگه ، وقتی دنریس تو جنگ با جیمی بران از صلاح اسکورپیون باخبر شد حتی تیریون میدونست 

چرا از گندری که بهترین اهنگر شناخته شده تا اینجا تو سریاله ، ازش نخواستن که یه شیلدی ، زرهی چیزی برای ۲تا اژدها درست کنن 

عوضش فقط بش یه استورمزلند رو دادن و بابای 

حدس میزنم که در قسمت ۵ ، شاید و احتمالا دروگون زرهی چیزی داشته باشه ، ولی حالا از کجا میاد خدا میدونه !

دوستان نظرتون راجبه احتمال بودن کانیبال یا اژدهای دیگر توسط دروگون در خرابه های والریا گذاشته شده چیه ؟

IMG_20190508_141049.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :

توی قسمت تیتراژ ۴ تا اژدها میبینم ، حالا به گفته این عکس شاید اژدهای دیگری باشه ، که احتمالش خیلی کم میتونه باشه که تو این دو قسمت اخر بخوان همچین کاری کنن. 

از طرفی هم میگن اون اژدهای بزرگ چهارمی نمادی از خود دنریسه 

یه نکته دیگه ، وقتی دنریس تو جنگ با جیمی بران از صلاح اسکورپیون باخبر شد حتی تیریون میدونست 

چرا از گندری که بهترین اهنگر شناخته شده تا اینجا تو سریاله ، ازش نخواستن که یه شیلدی ، زرهی چیزی برای ۲تا اژدها درست کنن 

عوضش فقط بش یه استورمزلند رو دادن و بابای 

حدس میزنم که در قسمت ۵ ، شاید و احتمالا دروگون زرهی چیزی داشته باشه ، ولی حالا از کجا میاد خدا میدونه !

دوستان نظرتون راجبه احتمال بودن کانیبال یا اژدهای دیگر توسط دروگون در خرابه های والریا گذاشته شده چیه ؟

IMG_20190508_141049.jpg

به نظرم ریگال رو بیشتر بخاطر کمبود بودجه کشتن، گوست رو هم دارن میفرسن شمال( اون هم احتمالا به همین دلیل) ،پس اینکه بخوان یه اژدهای دیگه بیارن خیلی امکانش کمه 

احتمالا اژدهای بزرگتر مادر اژدها هاس که همون نمادی از دنریسه (البته ممکنم هس پسر داییشون باشه)

ویرایش شده در توسط Danny

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، تینا استارک گفته است :

مصاحبه جدید کرده؟

خبرشو 30nama زده 

در کل گفته راضی نیستم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری