رفتن به مطلب
cancer

بحث اپیزودیک قسمت چهارم The Last of The Starks

بحث اپیزودیک قسمت چهارم  

92 رای

1. 1. به قسمت چهارم فصل هشت مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      10
    • 2
      1
    • 3
      2
    • 4
      3
    • 5
      6
    • 6
      9
    • 7
      16
    • 8
      17
    • 9
      19
    • 10
      9

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، mehdi342 گفته است :

توی قسمت تیتراژ ۴ تا اژدها میبینم ، حالا به گفته این عکس شاید اژدهای دیگری باشه ، که احتمالش خیلی کم میتونه باشه که تو این دو قسمت اخر بخوان همچین کاری کنن. 

از طرفی هم میگن اون اژدهای بزرگ چهارمی نمادی از خود دنریسه 

یه نکته دیگه ، وقتی دنریس تو جنگ با جیمی بران از صلاح اسکورپیون باخبر شد حتی تیریون میدونست 

چرا از گندری که بهترین اهنگر شناخته شده تا اینجا تو سریاله ، ازش نخواستن که یه شیلدی ، زرهی چیزی برای ۲تا اژدها درست کنن 

عوضش فقط بش یه استورمزلند رو دادن و بابای 

حدس میزنم که در قسمت ۵ ، شاید و احتمالا دروگون زرهی چیزی داشته باشه ، ولی حالا از کجا میاد خدا میدونه !

دوستان نظرتون راجبه احتمال بودن کانیبال یا اژدهای دیگر توسط دروگون در خرابه های والریا گذاشته شده چیه ؟

IMG_20190508_141049.jpg

پوست اژدها خودش قویترین زره تو وستروسه تا همین قسمت 4 . میگم وستروس چون ما اطلاعات زیادی از دنیای اسوس نداریم . توی خیلی بازی ها وافسانه ها از پوست اژدها به عنوان قویترین زره یاد میشه یا حداقل فقط متریال خاص و نایابی فقط میتونه اونو سوراخ کنه .

هنوز سلاحی یا متریالی ساخته نشده که باهاش اونطوری یکی بتونه یک اژدها رو بزنه و از یه سمتش بره و از سمت دیگه در بیاد . این ایده سریال بود و نقطه تعجب خیلی از منتقدها. بماند که حالا نقدشون به چی بوده .

خوب بود که به جای اپگرید اسکورپیون تو سریال مثلا کایبرن با تحقیق روی نوشته های خاصی از والریای قدیم نقطه ضعفی برای اژدها ها پیدا میکرد که با زدن به اون نقطه درجا میمیرن یا مثلا اغشته کردن اسکورپیون به سم خاصی که توی تحقیقاتش متوجهش میشد. اژدها ها نباید به همین سادگی تو سریال حذف بشن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، aliod گفته است :

خبرشو 30nama زده 

در کل گفته راضی نیستم 

گفته از سرنوشت شخصیت های فرعی راضی نیست و گفته این تقسیر خودم هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 ساعت قبل، توروس گفته است :

سپاس و ارادت
باز هم یک متن سلیس و بسیار موجز  که نه تنها برخی از عمده مبانی این اندیشه‌ی عمیق  رو معرفی می کنه که اون رو به عرصه‌ی عمل می کشه. و این چیزیه که که خیلی بهش نیاز داریم.
به راستی "اگر هنر نبود حقیقت آدمی را می کشت"  و  "حقیقت عرصه‌ی هیولاهاست"
از ابراز لطف تون بسیار ممنونم و ادامه این دیالوگ برام  سازنده ، آموزنده و بسیار خوشاینده.سپاس مجدد

شما لطف داری .سپاس از منه .

نیچه احتمالا نزدیک ترین از نوع انسان ها به حقیقت شد و تاوانش رو هم با جنون چند سال آخر پرداخت .این جملاتش در مورد حقیقت عمیقا تکان دهنده است.

برای من هم ادامه ی این دیالوگ خوشاینده !هر چه سعی کردم به صورت خصوصی بهتون پیام بدم نشد.شاید من بلد نیستم.اگر شما تونستید بهم پیام بدید.سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، MRD010 گفته است :

پوست اژدها خودش قویترین زره تو وستروسه تا همین قسمت 4 . میگم وستروس چون ما اطلاعات زیادی از دنیای اسوس نداریم . توی خیلی بازی ها وافسانه ها از پوست اژدها به عنوان قویترین زره یاد میشه یا حداقل فقط متریال خاص و نایابی فقط میتونه اونو سوراخ کنه .

هنوز سلاحی یا متریالی ساخته نشده که باهاش اونطوری یکی بتونه یک اژدها رو بزنه و از یه سمتش بره و از سمت دیگه در بیاد . این ایده سریال بود و نقطه تعجب خیلی از منتقدها. بماند که حالا نقدشون به چی بوده .

خوب بود که به جای اپگرید اسکورپیون تو سریال مثلا کایبرن با تحقیق روی نوشته های خاصی از والریای قدیم نقطه ضعفی برای اژدها ها پیدا میکرد که با زدن به اون نقطه درجا میمیرن یا مثلا اغشته کردن اسکورپیون به سم خاصی که توی تحقیقاتش متوجهش میشد. اژدها ها نباید به همین سادگی تو سریال حذف بشن .

اینجور که میگن گانیبال مخوف ترین اژدها است که از تخم و اژدها های دیگر تغذیه میکرده و هیچ کس بعد از تلاش برای رام کردنش زنده بر نگشته به این خاطر سال هاست کسی سراقش نمیره اگه جان رامش کنه چه شود

این کلا سریال رو نجات میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 27 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

گفته از سرنوشت شخصیت های فرعی راضی نیست و گفته این تقسیر خودم هست

«ما در گذشته درباره پایان سریال صحبت کرده بودیم اما متأسفانه سازندگان در پایان سریال به خصوص در سرنوشت برخی از شخصیت‌های فرعی تغییراتی ایجاد کردند. برخی از این تفاوت‌ها البته به خاطر این است که من در نوشتن دو کتاب آخر بسیار آهسته عمل می‌کنم. من در حقیقت باید نوشتن این دو کتاب را چهار سال پیش تمام می‌کردم و شاید در آن صورت هم اکنون شاهد پایان متفاوتی می‌بودیم.»

کاش حداقل قسمت آخر رو خودش نویسندگی میکرد ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان توجه نمیکنن که فقط دو قسمت از سریال مونده، و باید توی این دو قسمت تکلیف خیلی سوالات و شخصیتها مشخص بشه

اضاف شدن یه اژدهای جدید به سریال، حداقل به یک فصل 10قسمتی نیاز داره تا براش خط داستانی نمایش داده بشه. از نشانه ها و نوشته های باستانی گرفته تا جستجو و اتفاقات خاصی و غیرمنتظره ای که اضاف شدن اژدهای جدید ختم بشه.

نمیشه که یهو یه اژدها از وسط کوه بیاد بیرون، جان سوارش بشه و دشمنان رو باهاش نابود کنه! درسته سریال تو این فصل گند زده به همه چی، ولی دیگه فیلم هندی که نیست ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، jilibilina گفته است :

دوستان توجه نمیکنن که فقط دو قسمت از سریال مونده، و باید توی این دو قسمت تکلیف خیلی سوالات و شخصیتها مشخص بشه

اضاف شدن یه اژدهای جدید به سریال، حداقل به یک فصل 10قسمتی نیاز داره تا براش خط داستانی نمایش داده بشه. از نشانه ها و نوشته های باستانی گرفته تا جستجو و اتفاقات خاصی و غیرمنتظره ای که اضاف شدن اژدهای جدید ختم بشه.

نمیشه که یهو یه اژدها از وسط کوه بیاد بیرون، جان سوارش بشه و دشمنان رو باهاش نابود کنه! درسته سریال تو این فصل گند زده به همه چی، ولی دیگه فیلم هندی که نیست ...

دقیقا، توی این فصل مثل آب خوردن شاه شب و اژدها کشته میشه اژدهای جدید کجا بود..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 2 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

اینجور که میگن گانیبال مخوف ترین اژدها است که از تخم و اژدها های دیگر تغذیه میکرده و هیچ کس بعد از تلاش برای رام کردنش زنده بر نگشته به این خاطر سال هاست کسی سراقش نمیره اگه جان رامش کنه چه شود

این کلا سریال رو نجات میده

سلام دوست عزیز

تا الان صحبت هایی در خصوص گروه دوم استارکها و کانیبال کردی که تا حالا اصلا تو سریال اسمی ازشون برده نشده و جزو مواردی هستند که فقط در کتابها مطرح شدند. بنابراین فکر می کنم صحبت ازشون اسپویل کتاب محسوب میشه ولی چون داری اطلاعات غلط میدی لازم دونستم یه سری توضیحات بدم.

مخفی کننده

اول در مورد گروه دوم استارکها یا company of the rosre باید بگم که این گروه در زمان تورن استارک حاضر به زانو زدن جلوی اگان فاتح نشدند و به شرق رفتند نه غرب. دوم اینکه سرپرست این گروه برندون کشتی ساز نبوده.

ثانیا در مورد کانیبال باید بگم که درسته که بعد از رقص اژدهایان زنده مونده ولی سالهاست که کسی ازش خبر نداره. این اژدها قبلا تو دروگون مونت زندگی می کرده ولی اگر الان هم اونجا باشه حداقل به خاطر غذا خوردن باید بیرون می اومد ولی خبری ازش نیست و کاملا ناپدید شده. پس گمان میره به والریا رفته باشه(چون بعضیها معتقدند کانیبال قبل از اومدن تارگرینها در دروگون استون زندگی می کرده. شاید هم رفته باشه به آشایی. تو شروع داستان اگر اشتباه نکنم برن تو رویاهاش اژدهاهایی رو بر فراز آشایی می بینه. شاید کانیبال و شیپ استیلر باشن.

اگر جان آزورآهایی یا شاهزاده موعود بود باید اژدهای سنگی رو آزاد می کرد. در این حالت مطرح شدن کانیبال به عنوان اژدهای دروگون استون جالب بود.

در هر صورت اگر این اژدها وارد داستان بشه خیلی برای من جذابه( اینو اضافه کنم که لازم نیست حتما کسی رامش کنه می تونه خودش بدون اژدها سوار یهو بیاد و یورون رو به آتش بکشه و بره ) ولی چون هیچ پیش زمینه ای ازش در سریال نبوده مطرح کردنش باز به ضعفهای فیلمنامه اضافه میشه حتی اگر با راهنمایی برن متوجه بشن که همچین اژدهایی هم وجود داره.

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان
غلط املایی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید هم برن وارگ کنه به اون اژدها و اونو بیاره. تا الان که برن هیچ خاصیتی در این فصل نداشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نگفتم گروه دوم هست گفتم دوست دارم باشه که به غرب رفتن منظورم اونی که شما میگید نیس برا قبل از ورود اگان

مخفی کننده

پادشاه برندون ، به خاطر علاقه و عشقش به دریا با عنوان برندون کشتی ساز شناخته شده است.او تلاش به دریانوردی در سراسر دریای غروب (Sunset Sea) کرد و هرگز دیده نشد.او هرگز در مقبره اش در وینترفل دفن نشد و مقبره اش در سرداب وینترفل خالی از جسد او است.[۲][۳]

منابع و یادداشت ها

درباره گانیبال هم بحث رو من شروع نکردم گفتم جالب میشه باشه راستی چرا تو دو قسمت نشه جمعش کرد 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، MRD010 گفته است :

دقیقا. اینکه یهو یه همچین سلاح پیچیده ای درست کردن اونم در وستروس اصن قابل باور نبوده

اگه اژدها انقدر ضعیف هست که به این راحتی حذف میشه پس نقطه قوت تارگرین بودن چیه. درواقع الان هیچی

هر دو تا اژدها به ساده ترین شکل ممکن حذف شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، تینا استارک گفته است :

دقیقا. اینکه یهو یه همچین سلاح پیچیده ای درست کردن اونم در وستروس اصن قابل باور نبوده

اگه اژدها انقدر ضعیف هست که به این راحتی حذف میشه پس نقطه قوت تارگرین بودن چیه. درواقع الان هیچی

هر دو تا اژدها به ساده ترین شکل ممکن حذف شدن

این سلاح قدیمیه که اولین بار درنی ها ازش استفاده کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نقل قول

دیوید ناتر، کارگردان قسمت چهارم گفته است که جلوه‌های ویژه‌ی کامیپوتری مانع یک خداحافظی مناسب بین جان و گوست شده.
«از آن‌جایی که دایروولف‌ها موجوداتی هستند که با CGI ساخته می‌شوند، به‌همین خاطر ما فکر کردیم که این موضوع را تا حد ممکن ساده نگه داریم... این‌طور بهتر بود.»

مستر ناتر حتما فصلای قبل دایروولف ها رو، لک لک ها از آسمون میاوردن که این فصل نتونستین بسازین ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، aliod گفته است :

مستر ناتر حتما فصلای قبل دایروولف ها رو، لک لک ها از آسمون میاوردن که این فصل نتونستین بسازین ?

گفتن فصل های قبل از سگ های گرگ نما استفاده میکردن

از اسپین آف‌هایی که میشه برای سریال ساخت و کلی هم هوادار خواهد داشت?

photo_2019-05-08_22-11-43.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

گفتن فصل های قبل از سگ های گرگ نما استفاده میکردن

خب این فصل هم همون کار رو میکردن

الان گوست نسبت به فصل 5 تقریبا همون اندازه بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، aliod گفته است :

خب این فصل هم همون کار رو میکردن

الان گوست نسبت به فصل 5 تقریبا همون اندازه بود

والا چی بگم اینو باید به اونا گفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

از اسپین آف‌هایی که میشه برای سریال ساخت و کلی هم هوادار خواهد داشت?

photo_2019-05-08_22-11-43.jpg

??

من دلم واسه تورموند و سندور کلگین تنگ میشه باحال ترین شخصیتای سریال بودن ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، mehdi342 گفته است :

توی قسمت تیتراژ ۴ تا اژدها میبینم ، حالا به گفته این عکس شاید اژدهای دیگری باشه ، که احتمالش خیلی کم میتونه باشه که تو این دو قسمت اخر بخوان همچین کاری کنن. 

از طرفی هم میگن اون اژدهای بزرگ چهارمی نمادی از خود دنریسه 

یه نکته دیگه ، وقتی دنریس تو جنگ با جیمی بران از صلاح اسکورپیون باخبر شد حتی تیریون میدونست 

چرا از گندری که بهترین اهنگر شناخته شده تا اینجا تو سریاله ، ازش نخواستن که یه شیلدی ، زرهی چیزی برای ۲تا اژدها درست کنن 

عوضش فقط بش یه استورمزلند رو دادن و بابای 

حدس میزنم که در قسمت ۵ ، شاید و احتمالا دروگون زرهی چیزی داشته باشه ، ولی حالا از کجا میاد خدا میدونه !

دوستان نظرتون راجبه احتمال بودن کانیبال یا اژدهای دیگر توسط دروگون در خرابه های والریا گذاشته شده چیه ؟

IMG_20190508_141049.jpg

نماد خاندانهایی که تو تیتراژ ابتدایی سریال میبینیم بیشتر به اشخاص اشاره داره و به نظرم بحث اژدهای دیگر به کل مردوده. تیتراژ این فصل خیلی فرق کرده ما در ابتدا یک اژدها میبینیم که به شهر حمله کرده و به آتش کشیده، سپاهی هم پشت سر اژدهاست. در قسمت بعد شیری رو میبینیم که ماهی رو به دندان گرفته، دایرولفی که تیرباران شده و از دروازه برج مانندی به دار آویخته شده و درنهایت شخصی بدون پوست رو میبینیم که چاقویی در یک دست و سر بریده دایرولفی در دست دیگر داره. و در بخش انتهایی سه اژدهای کوچک به همراه یک اژدهای بزرگ دیده میشه

به نظرم بازگویی روایت خاندان هاست و اژدهای چهارمی در کار نیست.

*البته احتمال داره اژدهای اولی که به شهر حمله کرده نایت کینگ باشه که به دیوار حمله کرده و سپاه پشت سرش همون وایتها باشن

ویرایش شده در توسط وایت ولف
افزودن مطلب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برن از فصل اول تا فصل هفتم کلی براش خط داستان نوشته شد، کلی روش مانور داده شد

و نهایتا تبدیل شد به کلاغ سه چشم!

با قدرتی جادویی و ماوراء الطبیعه

و تنها کسی که توانایی ایستادگی مقابل نایت کینگ و تاریکی رو خواهد داشت

و گفته شد که وقتی نایت کینگ از دیوار عبور کنه، کلاغ سه چشم آماده، و منتظر او خواهد بود!

خب چی شد!؟

الان اگه توی کل سریال، شخصیت کلاغ سه چشم رو حذف کنیم چه اتفاقی رخ میده!؟ هیچی

یه خنجر داده به آریا، که خب میشه اونجا آریا با دراگون گلس نایت کینگ رو بکشه

یا اینکه طعمه شدنش! خب میشد وقتی نایت کینگ با جان میجنگه و جان رو خلع سلاح میکنه و میخاد بکشتش، یهو اریا برسه ...

و اینکه گفت جان پسر لیاناست، که اونم میشد از طریق سم، یا یه شخص دیگه رازش فاش بشه

کاملا مشخصه که توی فصل هشتم، برن رو به حاشیه بردن، و همه زحمات مارتین رو که برای پرورش این شخصیت کشیده بود به فنا دادن

ویرایش شده در توسط jilibilina

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تحلیل من از جنگ بلک واتر همون طور که میدونید جان تو استراتژی جنگی تا بحال بسیار بد عمل کرده بر عکس راب دلیل این احساساتی فکر کردن جان بوده ولی در نبرد وینترفل دیدیم که این احساسات کم تر شده و عاقلانه تر فکر میکنه (نجات ندادن سم) نیرو ها برابر هستند ولی جان مزایای زیادی نسبت به سرسی داره بیشر ارتش اینک شمالی هستند و الان زمستان است یک ارتش اسوسی یا حتی وستروسی در زمستان حریف شمالی ها نمیشن شمالی ها در زمستان بیشتر به جنوب لشکر کشی کردن همیشه صبر میکردن زمستان فرا برسه سرسی قلعه رو با اسکورپیون محافظت میکنه ولی سیر کردن یک میلیون مردم در صورت محاصره بودن شهر غیر ممکن است پس باید ارتشش رو به جلو بفرسته تا محاصره رو بشکنه جان مشاورانی داره که تجربه دفاع و حمله به قلعه و میتونن با مشورت راه بهتری بیابند رو دارند روحیه سرباز ها بعد از نبر وینترفل بالا تر از یه مشت مزدور و سرباز های لنیسری است که از ترس به سرسی وفادار هستند این قسمت یکم اسپویل هست طبق اخبار ارتش درن هم در راه است ناوگان گریجوی هم محکوم به نابودی است به نظر من قسمت بعد ارتش سرسی نابود بشه و قسمت اخر به چگونه فتح کردن کینگزلند بین جان و دنریس اختلاف بیوفه و خیلی خوش بین هستم که برعکس قسمت های قبل شاهد قسمت های درخشان و گات واقعی باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر بخوان دنریس و جان رو با کمک برن پیروز جنگ کنن خیلی احمقانه ست

دقت کنید برن اونقدر قدرت داره که میتونه هر کاری کنه، میتونه توی کوه یا جیمی وارگ کنه و سرسی رو بکشه نیازی نیست بره توی جلد کانیبال!

ولی برن اصلا حق دخالت توی همچین موضوعاتی رو نداره و فکر نکنم کلاغ سه چشم حق داشته باشه توی سرنوشت داخلی هفت اقلیم دخالت کنه

برنامه کلاغ سه چشم برای حفاظت از کل وستروس (یا کل دنیا) در برابر تهدیدی مثل شاه شب هست

وگرنه اگه به دخالت برن باشه خب میتونه گذشته رو تغییر بده جوری که سرسی کشته بشه یا هر کار دیگه ای که بتونه جان و استارک ها رو پیروز نبرد کنه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برن اگه قرار بود دخالتی کنه باید تو جنگ نایت کینگ دخالت میکرد. اونجا که مث هویج بود

نکته طنز اینجاست که فصل قبل هنگامی که جیمی داشت پایتخت رو ترک میکرد برف میبارید. ولی الان کینگز لندینگ چله تابستونه

ویرایش شده در توسط تینا استارک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، وایت ولف گفته است :

نماد خاندانهایی که تو تیتراژ ابتدایی سریال میبینیم بیشتر به اشخاص اشاره داره و به نظرم بحث اژدهای دیگر به کل مردوده. تیتراژ این فصل خیلی فرق کرده ما در ابتدا یک اژدها میبینیم که به شهر حمله کرده و به آتش کشیده، سپاهی هم پشت سر اژدهاست. در قسمت بعد شیری رو میبینیم که ماهی رو به دندان گرفته، دایرولفی که تیرباران شده و از دروازه برج مانندی به دار آویخته شده و درنهایت شخصی بدون پوست رو میبینیم که چاقویی در یک دست و سر بریده دایرولفی در دست دیگر داره. و در بخش انتهایی سه اژدهای کوچک به همراه یک اژدهای بزرگ دیده میشه

به نظرم بازگویی روایت خاندان هاست و اژدهای چهارمی در کار نیست.

*البته احتمال داره اژدهای اولی که به شهر حمله کرده نایت کینگ باشه که به دیوار حمله کرده و سپاه پشت سرش همون وایتها باشن

بعله خودم هم تمام اون تحلیل ها از تیتراژ رو خوندم که چیو و چی هستن !!

اما کارهای D&D اصلا چارچوب خاصی ندارن 

ازشون بعید نیست هرکاری ازش سر بزنه به عنوان مثال با پخش این فصل وایساده باشن ببینن واکنش مردم چیه ، با توجه به اینکه فيلمنامه هم لو رفته وووووو ، برای قسمت های اخر چندتا سکانس کار کرده باشن !! 

حالا نظر شمارو به این پست جدید یورن گریجوی که امروز گذاشته جلب میکنم 

نگاه کنید هشتگ هارو ، یورن در این پست خداحافظی کرده یه جورایی و از عوامل پشت صحنه تشکر کرده 

هشتگ پایین رو بخونید : شاید یک اژدها ، شایددوتا اژدها و شاید هیچی ببینید

احتمال داره که اژدهایی پیدا بشه دوباره در دراگون استون 

دنریس هم تویه یه مصاحبه اعلام کرد بزرگترين تلویزیون و صفحه نمایش رو  برای دیدن قسمت پنجم انتخاب کنید.

بعید نیست اژدهای کانیبال یا چیز دیگه ای رو ببینیم !! 

در تریلر اخر هم صدای اژدهای متفاوتتری از دروگون میشنویم !!

تو عکسهای پخش شده از قسمت پنجم میبینیم که جان با واریس اومده دراگون استون پیش دنریس 

احتمالا اتفاقی خواهد افتاد 

البته همه اینا در حد احتماله و صدرصد نيست باید وایسیم تا هفته اینده ..

Screenshot_20190508-170233.png

ویرایش شده در توسط mehdi342

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۱۷ at 16:04، Gemini گفته است :

تو یه سر 10 تا پست آخر من رو توی "تاپیک قسمت سه" بخون متوجه میشی ایده یعنی چی... 

اسپویل میکنی که بعدا بیای بگی ایده خودم بوده؟؟؟ 

واقعا متاسفم..... 7 سال پای این سریال نشستیم و با تئوری هاش انس گرفتیم که این نوجوون همش رو واسمون اسپویل کنه..?

شما فک کنم معنی اسپویل رو نمیدونین دوست عزیز...هنوز آخر فیلم معلوم نیسه که میگین اسپویل کرده!!!!بیان کردن تئوری اتفاقا خیلی قشنگه...خیلیاشونم درست از آب درنمیان...اتفاقا منم عاشق صحبت کردن و شنیدن راجع به تئوری هام...این تئوری ها بودن که گات رو زیبا کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری