رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

بحث اپیزودیک قسمت پنجم   

134 رای

1. 1. به اپیزود پنجم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      13
    • 2
      1
    • 3
      7
    • 4
      6
    • 5
      8
    • 6
      6
    • 7
      12
    • 8
      25
    • 9
      22
    • 10
      33

Recommended Posts

ولی با این روند که پیش گرفتن احتمالا دنی جان رو دراکاریس کنه و آریا هم به خاطر جنایتهای دنی، حقشو بذاره کف دستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، I’ve always had blue eyes گفته است :

آقا هرکی هرچی میخواد بگه، هر انتقاد و فحش و بدوبیراهی که میخواین بگین و هرجور که دلتون میخواد نقد کنید سریالو و دلایل مختلف بیارین برای توجیه گند زدنشون به خط داستانی شخصیتا .....

من به شخصه همچنان عاشق این سریالم و با هر اپیزودی که میاد کیییییف میکنم از دیدنش و بخصوص این قسمت به نظرم بیشک جزو بهترین قسمت های سریال و یا حتی بهترین قسمت بود.

اون هیجان و استرسی که هر لحظه با شخصیتا داشتم که فکر نمیکنم که دیگه خیلی تکرار بشه اون حس :’((((((

فقط از همین الان عزا گرفتم که دوشنبه بعدی آخرین اپیزود میاد و والسلام ???

دقیقا منم?

اصن خیلی واقعی درستش کرده بودن..سوختن مردم..حس سوختن درد و اه مردم کشته شدن..به جرئت میتونم بگم واقعی ترین جنگ و قتل عامی بود که تو یه فیلم دیده بودم..اگه فک میکنید متعصبانه دارم میگم برید فقط ببینید اون صحنه هایی رو که اریا رو داره نشون میده و از دید اریا..

چهره و ریکشن بازیگرا خیلی حرفای ناگفته رو میزنه این یکی از نقطه قوت های گیم هست..

مخصوصا اون تناقض توی چهره ی دنریس موقع حمله با اژدهاش که بعد از صدای زنگ اول گریه کرد بعد یهو با عصبانیت و با نفرت شروع ب قتل عام کرد..نگاه های مغرور سرسی و گریه اش به هنگام شکستن غرورش.. 

من فک میکنم تیریون درست میگفت سرسی اون چیزی بود ک تیریون تو قسمت قبل گفت ولی چیزی که جلوی این عوض شدنش رو میگرفت غرورش بود..

غرورش اجازه نداد تغییر کنه و هم خودشو و هم مردمشو نجات بده و همین اتفاق هم دقیقا واسه دنریس افتاد و نتونست بر خودش غالب بشه و خودش رو شکست بده همون دیالوگی که تو قسمت قبل واریس بهش گفت..سرسی و دنریس به این سرنوشت دچار شدن چون هر دوتاشون دیوونه ی تاج و تخت بودن و همینطور مغرورررررر..

نایت کینگ هم مغرور بود مرد..

فان..کلا اگه بشیر حسینی بیاد نظر بده قطعا یکی از برداشت ها و نکات مثبت اخلاقی فیلم اینه که مغرور نباشیم و تکبر نداشته باشیم..?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

واقعا نا امیدم.

فصل هشتم رو میدادن دست مسعود ده نمکی اینجوری گند نمیزد بهش.

این همه شخصیت پردازی، همش کشک! واریس یه پا وزارت اطلاعات یهو میشه بی منطق ترین و احمق ترین آدم وستروس و خودش رو به فنا میده. تیریون که دیگه عقلش اندازه نخود هم کار نمیکنه.

سریال از نظر قدرت نویسندگی خیلی وقته مرده اما حداقلش 4 تا جلوه ویژه درست حسابی داشت الان همونم حتی نداره.

چندبار تو این اپیزود کارگردان خواست القا کنه که آریا مرده و در خطره؟ بعد یهو پا میشه. بابا بسه دیگه این هندی بازیا.

???

ویرایش شده در توسط V1ctarion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برعکس به نظرم جان اول به دنی قسم میخوره که بهش وفادار باشه اما در نهایت وجدانش راضی نمیشه و دنی رو میکشه و به احتمال خیلی کم اگر زنده بمونه پادشاه خوبی میشه برای هفت پادشاهی... همون طور که واریس گفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، olenna_tyrell گفته است :

ولی با این روند که پیش گرفتن احتمالا دنی جان رو دراکاریس کنه و آریا هم به خاطر جنایتهای دنی، حقشو بذاره کف دستش.

هنوز پرونده نایت کینگ و برن بازه..به نظرم یکی دو دقه اخر دوباره بهش بپردازن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Momomo گفته است :

دقیقا

یهو میبینیم اصلا خرابکار اصلی داستان برنه و نایت کینگ اومده بود بشریت رو از دست این نجات بده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

باش تا بپردازن

انقدر رفتین تئوری خوندین و خودتون رو خفه کردین سریال تموم هم بشه باز باور نمیکنین که اینجوری گند زدن به کل دنیای مارتین و میگین نایت کینگ همون برن هست :classic_laugh:

ویرایش شده در توسط V1ctarion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

واقعا نا امیدم.

فصل هشتم رو میدادن دست مسعود ده نمکی اینجوری گند نمیزد بهش.

این همه شخصیت پردازی، همش کشک! واریس یه پا وزارت اطلاعات یهو میشه بی منطق ترین و احمق ترین آدم وستروس و خودش رو به فنا میده. تیریون که دیگه عقلش اندازه نخود هم کار نمیکنه.

سریال از نظر قدرت نویسندگی خیلی وقته مرده اما حداقلش 4 تا جلوه ویژه درست حسابی داشت الان همونم حتی نداره.

چندبار تو این اپیزود کارگردان خواست القا کنه که آریا مرده و در خطره؟ بعد یهو پا میشه. بابا بسه دیگه این هندی بازیا.

???

دیگ منتظر چه جلوه ویژه ای هستین?

نکنه فک کردین اون کشتی ها واقعا وجود دارن و کینگزلندینگ رو هم واقعا اجر رو اجر گذاشتن و ساختن..همش جلوه ویژه هستش..من دیگ نمیدونم چی بگم.. 

در 1 دقیقه قبل، olenna_tyrell گفته است :

دقیقا

یهو میبینیم اصلا خرابکار اصلی داستان برنه و نایت کینگ اومده بود بشریت رو از دست این نجات بده!

والا از دست این نویسنده ها همه چیز بر میاد?

در 1 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

باش تا بپردازن

انقدر رفتین تئوری خوندین و خودتون رو خفه کردین سریال تموم هم بشه باز باور نمیکنین که اینجوری گند زدن به کل دنیای مارتین و میگین نایت کینگ همون برن هست :classic_laugh:

اون هفته دوشنبه حتما بیا بحث کنیم..

یا من اشتباه کرده خواهم بود یا شما..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه شخصیت مورد علاقه ما بمیره یا نمیره یا هر بلای دیگه ای سرش بیاد یا پایان خوش باشه یا بد باشه یا باز باشه هیچکدام ملاک ارزشیابی یک فیلم نیست.
من اصلا احتمال نمی دادم که دنریس این طوری بزنه به سرش و دوست داشتم یک حاکم خوب بشه و مثل پدرش نشه و او یا جان به همراه  تریون نظم جدیدی به وستروس بیارن ولی ظاهرا  دست کم تا حالا برعکس شده.
تصور می کردم داستان سریال مجموعا به سوی خیر و پیشرفته که ظاهرا همچین خبری نیست.(شاید در کتاب طور دیگه ای باشه)
اما
از نظر فنی بهش 10 می دم.(غیر از فیلمنامه). هم‌سطح هاردهوم در بین اپیزودهای نبردی.  بهتر از نبرد دیوار و بلکواتر و حرامزادگان و این مسخره‌ی آخر : کشتن شاه شب. دلیل ساده اش اینکه توی این چند دسته نیروی متخاصم و کلی شهروند ، مثل نبرد با شاه شب خر تو خر نشد و این همه سیاهی لشگر از همدیگه قابل شناخت بودند و  خیلی خوب هدایت شده بودند. چیزی که در نبرد حرامزادگان رعایت نشده بود.
فیلمنامه اش هم بهتر از قسمت های قبل بود ولی خب به خاطر مسایل اقتباس از اساس مشکل داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اون هفته دوشنبه حتما بیا بحث کنیم.. 

یا من اشتباه کرده خواهم بود یا شما.. 

چیو یه هفته صبر کن؟ از قسمت دوم به بعد فیلمنامه کل سریال لو رفته تا الان هم مو به مو طبق همون پیش رفته پایانش هم من میدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سریالی که میشد شب بیدار میموندم تا ساعت 5 صبح بشه سریع دانلود کنم و ببینم بگا رفت

چرا دنی فقط سرسی و قلعه رو آتیش نزد (بماند که نوع دیوونه شدنش با صدای ناقوص چرت محض بود)

چرا نبرد کوه و سندرو اینقدر مسخره بود؟

چرا یورون اینقدر نقشش بد بود؟

چرا سرسی اجازه داد دنریس با 100 نفر ارتشش بعد از کشته شدن میساندی برگردن و تجدید قوا کنن؟

چرا یورون از پشت تپه بدون دید اژدها رو تونست بکشه ولی از روبرو نمیتونست بزنه به هدف؟

چرا تیریون همش بین جسدا راه میرفت؟ (سرشماری شهدای وستروس انجام میداد؟)

چرا واریس زیرک یهو اینقدر حرکت کودکانه کرد و رفت به جان دهن لق همچی گفت؟

چرا آریا اینقدر بهش بها داده شده این فصل؟ (از جان هم بیشتر)

چرا کتاب 4 و 5 رو تو 10 قسمت جمع کردن در صورتی 2200 صفحه داستان بودن و میشد 4 فصل کشش داد تا مارتین کتاب آخر بده بیرون؟

اثن چرا کتاب 5 داستانش به انحراف رفت و شخصیتا اصلی حذف شدن و شخصیتا فرعی بیخود بزرگ شد؟

چرا فکر میکنین این قسمت قشنگ بود؟ باور کنین سگ اپیزود بلک واتر به پای این قسمت شرف داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

========================================

در جواب به بعضی از دوستان..

اگر اریا زیر اون آوار میمرد میگفتن اه اه چقد راحت مرد چقد چیپ..حالا که زندس میگن اه اه فیلم هندی شد..اگ تو قلعه میموند و سرسی رو میکشت میگفتن خب معلوم بود که چی مثلا همه رو اریا داره میکشه و دارن الکی بزرگش میکنن..حالا که برگشته میگن الکی اومد کینگزلندینگ..

اگه هاند سرسی رو میکشت میگفتن چقد مزخرف مرد مگ ندید هاند رو که اونجاس..حالا ک رد شده میگن چرا نکشتش..اگ جیمی میکشت سرسی رو میگفتن پس این چه عشقی بود..حالا که نکشته میگن اه اه چقد مسخره بود بغل کردن و ایناش..اگ سر سرسی رو میزدن میگفتن باید زنده میسوزوندنش اگ می سوزوندنش میگفتن حقش این همه زجر نبود حالا ک رفته زیر اوار میگن حقش بود بدتر بمیره..

یورون اگه جیمی رو میکشت میگفتن خیلی بزرگش کردن اگه تو همون اتیش میمرد میگفتن خیلی ساده مرد حالا که بدست جیمی مرده میگن چیپ بود..

اگ دنریس سرسی رو میبخشید میگفتن هندیه..اگ عشق دنریس و جان ادامه داشت میگفتن ایرانیه..اگ مستقیم میرفت سراغ سرسی میگفتن خب دیگ نیاز ب لشگر کشی و سرباز نبود صاف با اژدها از بالای ابرا اول میرفت اونجا و کشتی ها و اینا رو نمیسوزوند..

ببینید هر چی بشه بعضیا هستن یه چیز میگن..بعضیا فقط دوست دارن بکوبونند یه چیزی رو..

به نظرم به جاش باید تحسین کرد به جاش هم باید کوبوند..قسمت سوم رو اون صحنه کشته شدن نایت کینگ توسط اریا کوبوندی بود و همه اینکارو کردن ولی به نظرم منصفانه نیست اگر با این قسمت این کارو بکنیم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود سه سریال سقوط کرد اپیزود چهار هم به قهقرا رفت.

سرسی که هیچ رحم و شرافتی نداره میتونست همون اپیزود چهار وقتی دنریس با 4 تا نیرو رفت مذاکره بزنه بکشتش و اژدهاش هم از 50 متری تیکه پاره کنه ولی نمیکنه و اپیزود بعدی یهو از ناکجا آباد پونصدهزارتا دوتراکی زاد و ولد میکنن میان کینگز لندینگ ? دیدن فصل هشتم توهین به شعور مخاطبه رسما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

چیو یه هفته صبر کن؟ از قسمت دوم به بعد فیلمنامه کل سریال لو رفته تا الان هم مو به مو طبق همون پیش رفته پایانش هم من میدونم.

نه میخوام قطعی بشه بعد بحث کنیم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اگر اریا زیر اون آوار میمرد میگفتن اه اه چقد راحت مرد چقد چیپ..حالا که زندس میگن اه اه فیلم هندی شد..اگ تو قلعه میموند و سرسی رو میکشت میگفتن خب معلوم بود که چی مثلا همه رو اریا داره میکشه و دارن الکی بزرگش میکنن..حالا که برگشته میگن الکی اومد کینگزلندینگ.. 

انقدر ماله نکش دوست عزیز. به خدا تو جیب شما یه قرون هم نمیره.

کسی نمیگه آریا بمیره. ولی دلیل نداره 50 بار هی نشونش بدن تا دم مرگ بره و برگرده. یکی دوبار آره ولی دیگه بعدش لوث میشه. مثل اپیزود سوم. همه شخصیت های اصلی رو 50 بار تا دم مرگ بردن برگردوندن.

اون موقع که شما میشستین جومونگ میدیدن من چهار تا کتاب از Song of Ice and fire خونده بودم و هیچکدومتون اندازه من طرفدار این دنیا نیستین. پس منطقی باشین یکم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 دقیقه قبل، Hold The Door گفته است :

سریالی که میشد شب بیدار میموندم تا ساعت 5 صبح بشه سریع دانلود کنم و ببینم بگا رفت

چرا دنی فقط سرسی و قلعه رو آتیش نزد (بماند که نوع دیوونه شدنش با صدای ناقوص چرت محض بود)

چرا نبرد کوه و سندرو اینقدر مسخره بود؟

چرا یورون اینقدر نقشش بد بود؟

چرا سرسی اجازه داد دنریس با 100 نفر ارتشش بعد از کشته شدن میساندی برگردن و تجدید قوا کنن؟

چرا یورون از پشت تپه بدون دید اژدها رو تونست بکشه ولی از روبرو نمیتونست بزنه به هدف؟

چرا تیریون همش بین جسدا راه میرفت؟ (سرشماری شهدای وستروس انجام میداد؟)

چرا واریس زیرک یهو اینقدر حرکت کودکانه کرد و رفت به جان دهن لق همچی گفت؟

چرا آریا اینقدر بهش بها داده شده این فصل؟ (از جان هم بیشتر)

چرا کتاب 4 و 5 رو تو 10 قسمت جمع کردن در صورتی 2200 صفحه داستان بودن و میشد 4 فصل کشش داد تا مارتین کتاب آخر بده بیرون؟

اثن چرا کتاب 5 داستانش به انحراف رفت و شخصیتا اصلی حذف شدن و شخصیتا فرعی بیخود بزرگ شد؟

چرا فکر میکنین این قسمت قشنگ بود؟ باور کنین سگ اپیزود بلک واتر به پای این قسمت شرف داشت

جواب سوال دومت

در ۱ ساعت قبل، Momomo گفته است :

انتقام از مردمی گرفت که قرار بود بعد از جنگ کس دیگه ای رو برای نشستن روی تخت انتخاب کنن..

اینکه مردم از کجا میشناختن جان اسنو رو واریس داشت نامه میزد..تیریون هم که لنیستر هست و میتونست نظر و رای مردمش رو جلب کنه..مردمم با شنیدن اینکه جان چه کار هایی کرده و اینا همه به اون رو می اوردن..ن دنریسی که از اول باهاش دشمنی داشتن..حداقل اگ مردم جان رو نمیشناختن ولی دنریس رو به عنوان یه دشمن میشناختن..این برتری جان نسبت ب دنی برای نشستن رو تخت بود و مردم جنوب اگر قرار بود از بین این دوتا یکی رو انتخاب کنن حتما جان بود ن دنی پس رای و نظر مردم رو اصلن نداشت..زمینه سازی دیووانگی دنی هم ب نظرم خوب بود از قسمت چهارم شروع شد و تا وسطای قسمت پنجم لحظه ی اخر تنهایی جان و دنی ادامه داشت این زمینه سازی و حتی خیانت واریس و تیریون..

درضمن تمام رویا و ذهن دنریس تخت اهنین بود و حکمرانی بر اون..چطوری میتونست ازش بگذره..پیش نمایش قسمت سوم رو هم ک ببینی دنریس داره جشن میگیره تا روی تخت بشینه..

در 1 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

کسی نمیگه آریا بمیره. ولی دلیل نداره 50 بار هی نشونش بدن تا دم مرگ بره و برگرده. یکی دوبار آره ولی دیگه بعدش لوث میشه. مثل اپیزود سوم. همه شخصیت های اصلی رو 50 بار تا دم مرگ بردن برگردوندن.

اون موقع که شما میشستین جومونگ میدیدن من چهار تا کتاب از Song of Ice and fire خونده بودم و هیچکدومتون اندازه من طرفدار این دنیا نیستین. پس منطقی باشین یکم.

You're right? 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه واقعیت ساده

سریال از وقتی مارتین کشید کنار ذره ذرهضعیف شد تو ایم فصل هم ضعف فیلمنامه و داستان رو با جلوه های ویژه لاپوشونی کردن

اما از حوادث غافلگیرانه و اتفاقات با شکوه و هیجان غنگیز اونجور که در فصلهای اولیه شاهد بودیم خبری نبود چندتا جنگ و یه عااااالمه اتفاق بی منطق.مثل قسمت دو و سه و جانی که تا حالا بار بزرگ داستان رو دوشش بوده الان نقش بوووق داره.درباره حذف گرگا هم نگم دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

در جواب به بعضی از دوستان..

اگه هاند سرسی رو میکشت میگفتن چقد مزخرف مرد مگ ندید هاند رو که اونجاس..حالا ک رد شده میگن چرا نکشتش..اگ جیمی میکشت سرسی رو میگفتن پس این چه عشقی بود..حالا که نکشته میگن اه اه چقد مسخره بود بغل کردن و ایناش..اگ سر سرسی رو میزدن میگفتن باید زنده میسوزوندنش اگ می سوزوندنش میگفتن حقش این همه زجر نبود حالا ک رفته زیر اوار میگن حقش بود بدتر بمیره..

یورون اگه جیمی رو میکشت میگفتن خیلی بزرگش کردن اگه تو همون اتیش میمرد میگفتن خیلی ساده مرد حالا که بدست جیمی مرده میگن چیپ بود..

اگ دنریس سرسی رو میبخشید میگفتن هندیه..اگ عشق دنریس و جان ادامه داشت میگفتن ایرانیه..اگ مستقیم میرفت سراغ سرسی میگفتن خب دیگ نیاز ب لشگر کشی و سرباز نبود صاف با اژدها از بالای ابرا اول میرفت اونجا و کشتی ها و اینا رو نمیسوزوند..

ببینید هر چی بشه بعضیا هستن یه چیز میگن..بعضیا فقط دوست دارن بکوبونند یه چیزی رو..

به نظرم به جاش باید تحسین کرد به جاش هم باید کوبوند..قسمت سوم رو اون صحنه کشته شدن نایت کینگ توسط اریا کوبوندی بود و همه اینکارو کردن ولی به نظرم منصفانه نیست اگر با این قسمت این کارو بکنیم..

ببین برادر مطمئنم کتاب نخوندی و 4تا صحنه جلوه ویژه باعث شده هیجان زده بشی!

فقط شما یه لحظه پیش خودت فکر کن اون همه ارتش دوتراکی و آنسالید از کجا اومدن؟ 90 درصدشون که تو قسمت 3 کشته شدن!!!!

اثن چرا سرسی اجازه داد دنریس بره و تجدید قوا کنه وقتی با 4تا سرباز ریقو رفته بود رد کیپ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، Hold The Door گفته است :

ببین برادر مطمئنم کتاب نخوندی و 4تا صحنه جلوه ویژه باعث شده هیجان زده بشی!

فقط شما یه لحظه پیش خودت فکر کن اون همه ارتش دوتراکی و آنسالید از کجا اومدن؟ 90 درصدشون که تو قسمت 3 کشته شدن!!!!

اثن چرا سرسی اجازه داد دنریس بره و تجدید قوا کنه وقتی با 4تا سرباز ریقو رفته بود رد کیپ؟

ببین اینکه چرا سرسی نکشت دنریس رو تو قسمت قبل منم قبول دارم..تو پیاما قبلی هم گفتم چهار قسمت اول زیاد خوب نبود به جز بعضی صحنه های قسمت سوم و جلوه هاش..

ولی اگه قرار باشه به اپیزود پنجم به عنوان یه تک اپیزود نگاه کنیم فارغ از اینکه ایا انسالید ها یا همون دوتراکی ها وجود داشتن یا ن یا اینکه تعدادشون چقدر بوده اگ بخوایم مستقل بهش نگاه کنیم خوب بوده..من اینو میگم..

اینکه چرا سرسی نکشت دنریس رو تو اون موقع از نظر منطق نمی گنجه ولی این فیلمه و منطق توش رعایت نمیشه..منطق توش رعایت نمیشه تا بتونن فیلم رو جذاب کنن..اگه داستان منطقی میخواستیم همون کتابش رو میخوندیم..همه فیلم ها اینطوری هستن و روند منطقی ندارن..

در 17 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

قابل توجه شما دوست عزیز که چهل تا پیرهن بیشتر جر دادین عرض کنم که هیچ فیلمی منطقی نیست و هیچ فیلمی روند منطقی نداره و با منطق تمام فیلم ها رو میشه نقض کرد..فیلم خاصیت و ویژگیش همینه که بی منطق باشه و جذابه چون منطق رو بهم میزنه مثل فوتبال که منطق رو زیر سوال میبره..منطق میگه اگه تو زمین خودت چهار صفر بردی دیگ کار تیم حریف تو بازی برگشت تمومه ولی بارسا میاد اینو نقضش میکنه و شیش تا گل تو بازی برگشت میزنه(بازی پاریسن جرمن با بارسا لیگ قهرمانان فک کنم دوسال پیش..سرچ کن میاد)..

اگه همه چی منطقی پیش بره که قابل پیش بینی میشه..و چیزی که قابل پیش بینی باشه جذابیتی نداره..

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در هم اکنون، Momomo گفته است :

ببین اینکه چرا سرسی نکشت دنریس رو تو قسمت قبل منم قبول دارم..تو پیاما قبلی هم گفتم چهار قسمت اول زیاد خوب نبود به جز بعضی صحنه های قسمت سوم و جلوه هاش..

ولی اگه قرار باشه به اپیزود پنجم به عنوان یه تک اپیزود نگاه کنیم فارغ از اینکه ایا انسالید ها یا همون دوتراکی ها وجود داشتن یا ن یا اینکه تعدادشون چقدر بوده اگ بخوایم مستقل بهش نگاه کنیم خوب بوده..من اینو میگم..

خوب بوده؟

قبول داری سوتیا گنده دادن بعد میگی خوب بوده؟

سریالی که رتبه اول بهترین ها بود بین طرفدارا حتی یه سوتی ریز هم نباید بده چه برسه به اینکه دو فصل داستان نابود بشه

اثن آزورآهای کی بود؟

اثن چرا پیشگویی کشته شدن سرسی نابود شد؟ (اگه بگیم پیشگویی اشتباه بود پس چطور پیشگویی اون زنه در مورد کشته شدن بچه هاش درست در اومد؟؟

اثن شاه شب کی بود؟ چرا این همه وقت (8 هزار سال( نرفت دنبال کلاغ سه چشم های قبل از برندون و بکششون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انرژیتونو صرف بحث نکنید

یه عده جلوه های ویژه دوست دارن هرچی فیلم بزن بکش آتیش بازی انفجارش بهتر باشه نمره بهتر میدن

یه عده داستان و دیالوگ دوست دارن هرچی فیلم داستان قویتری داشته باشه امتیاز بالاتری میدن

هر دو گروهم حق دارن

منم رفتم یه 5 خوشگل دادم تا اون دو تا دلقک که فک نکنن با صحنه آرایی و بیست میلیون هزینه میتونن خیانتی که به داستان کردن رو بپوشونن :classic_rolleyes:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Hold The Door گفته است :

خوب بوده؟

قبول داری سوتیا گنده دادن بعد میگی خوب بوده؟

سریالی که رتبه اول بهترین ها بود بین طرفدارا حتی یه سوتی ریز هم نباید بده چه برسه به اینکه دو فصل داستان نابود بشه

اثن آزورآهای کی بود؟

اثن چرا پیشگویی کشته شدن سرسی نابود شد؟ (اگه بگیم پیشگویی اشتباه بود پس چطور پیشگویی اون زنه در مورد کشته شدن بچه هاش درست در اومد؟؟

اثن شاه شب کی بود؟ چرا این همه وقت (8 هزار سال( نرفت دنبال کلاغ سه چشم های قبل از برندون و بکششون

به اپیزود پنج اگر مستقل از بقیه اپیزود ها نگاه بشه بنظرم خیلی موفق بوده..

همون دیگ اینایی که میگی ینی چی ینی انتظار داشتی داستان روند منطقی خودشو پیش بره و مثلا اگر اون پیشگویی درست در اومد اینم درست در بیاد واگر اون درست شد چرا این ن..اینی که شما میگی انتظار منطقی پیش رفتنه ولی گیم تو این دو فصل مخصوصا فصل هشت منطقشو کنار گذاشته و اون هم به نظرم به این دلیل هست که بتونه تئوری ها و پیش بینی ها رو نقض کنه..وگرنه اگر روند منطقی پیش میرفت هممون میدونستیم کم و بیش قراره چی بشه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

اینکه چرا سرسی نکشت دنریس رو تو اون موقع از نظر منطق نمی گنجه ولی این فیلمه و منطق توش رعایت نمیشه..منطق توش رعایت نمیشه تا بتونن فیلم رو جذاب کنن..اگه داستان منطقی میخواستیم همون کتابش رو میخوندیم..همه فیلم ها اینطوری هستن و روند منطقی ندارن..

عجب تحلیلی! دستت درد نکنه. یعنی اصلا مهم نیست که قسمتها داستانشون با هم نخونه، همین که تو همین قسمت خوشمون بیاد یعنی خوب بوده! منطق هم کشک این وسط. عزیزم فیلم سینمایی نیست ها، سریاله! باید به هم مرتبط باشه! اتفاقا دقیقا باید پرسید اون همه سرباز از کجا اومدن؟ چرا قسمت قبل سرسی دنریس رو نکشت؟ سرسی که اون انفجار سپت اعظم رو با خونسردی راه انداخت که حتی سبب مرگ آخرین فرزندش شد! کسی اعتراض می کنه هم به تریج قبای فن های احساساتی بر می خوره!

در ۱ ساعت قبل، روس بولتون گفته است :

آتش اژدها هم تا جایی که من میدونم ذوب میکنه منفجر نمیکنه نمونه اش هم هرن هال!

لابد تو خونه ها کپسول گاز یا لوله کشی گاز داشتن منفجر شده! دوست من اصلا دنبال منطق نباش تو این فصول آخر که یافت نمیشه متاسفانه.

در 2 ساعت قبل، Momomo گفته است :

دنریس با اومدن جان خودش رو باخت..همونطور هم که تو سریال گفت اگه ب مردم باشه مردم جان رو انتخاب میکنن ن دنریس رو و به خاطر همین که میدونست مردم کنارش میزنن خواست از مردم انتقام بگیره و زهره چشم بگیره که وقتی رو تخت نشست کسی مخالفت نکنه این یک..

یعنی پیشاپیش، به خاطر تصور خودش تصمیم گرفت از مردمی که هیچ گناهی مرتکب نشدن انتقام بگیره! بعد این به نظر شما الان دلیل خوبیه! لااقل دلیل اون دوستمون که گفت بعد از ناامید شدن از عشق جان به سیم آخر زد یه کم قابل درک و فهمه. این استدلال شما آخرشه واقعا! بعد باید از نظر شما درک هم بکنیم و موافق کاراشم باشیم این مدکویین رو که قصاص قبل از جنایت می کنه مردم بی پناه رو!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری