رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت پنجم The Bells

بحث اپیزودیک قسمت پنجم   

134 رای

1. 1. به اپیزود پنجم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      13
    • 2
      1
    • 3
      7
    • 4
      6
    • 5
      8
    • 6
      6
    • 7
      12
    • 8
      25
    • 9
      22
    • 10
      33

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

کلا سریال بایک نظم انتزاعی خاصی در هر ایپیزود یا به سوالات جواب میداد یا غافلگیرمون کرد ما انسان ها دوست داریم غافلگیر بشیم تمام آدم های پیچیده عاشق این سریال هستن چون نظم انتزاعی که در خودشون می بینن که در سریال تجلی میکنه . این قسمت هم همینجوری بود خیلی آرام نرمون کرد که دنریس عصبانی هستش و بعد اون هم کار خودش رو کرد .

ویرایش شده در توسط Ramy214

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سم مهلک این فصل عجله و عجله و عجله !

خیلی چیزها داره فدای این عجله میشه که مجبورن توی شش قسمت تمومش کنن.

دنریس امین ترین مشاور و دوست و اژدهاشو از دست داد پس دیوونه شد ! د آخه لامصبا این سیر دیوونه شدن دنریس باید اقلا 4-5 قسمت بهش پرداخته میشد!

یعنی هرچی کاراکترا رو ساخته و پرداخته کرده بودن دونه دونه دارن بدون دلیل درست از اون چیزی که باید دورشون میکنن. و متاسفانه داستان ها رو همیشه با آخراش میسنجن.

سرسی باید تو آغوش عشقش، "تق!" میمرد؟

بعد دنریس دشمن اصلیشو با همچون کینه ای ازش ول کرده تو رد کیپ، داره زن و بچه میکشه. خیانت به اصول شخصیتهای سریال همش بخاطر این عجله ای هست که دارن به خرج میدن. بحث بودجه هم نمیتونه باشه چون داستان سازی هایی که ازش حرف میزنم قرار نبوده توی جنگ و اینا باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود و واقعا کیفیت فنی خوب و لذت بخشی داشت . من امتیاز 8 دادم به این قسمت . این قسمت میتونست جزو بهترین قسمتهای سریال بشه اگه مشکلاتی رو که میگم نمیداشت .

نکات منفی :

1.واریس : بخش اول اپیزود هم جزو نکات منفی بود و هم مثبت . نکته منفی اش نحوه سر هم اوردن داستان واریس بود که به روش لیتل فینگر حذفش کردن . واریس و لیتل فینگر خدای دسیسه چینی تو سریال بودن و مرگ هاشون توسط لو رفتن راحت دسیسه هاشون شگل گرفت .

2.یورون : فکر کنم الان دیگه همه فهمیدن که یورون سریال برخلاف کتاب چه وصله ناجوری بود . به قول دوستان فقط ابزار بود . بخش مربوط به یورون و جیمی بد بود . جدا از منطق هالیوودی که همونجا سر بزنگاه همزمان هر دو نفر تو ساحل به هم رسیدن اصلا دلایل پشت کارهای یورون مشخصا نیست . اصلا کاراکتر قابل درکی نبود و وجودش تو سریال یک حفره بزرگه.

3.مدکویین : خوب بر خلاف نظر خیلی ها بعد از قسمت قبل که میگن مدکویین یه دفعه ایجاد شد دنریس سالها با اتفاقاتی که واسش افتاد پیش زمینه چینی شده بود . از خیانت برادرش و میری ماز دور و مرگ کال دروگو بگیر تا همین اواخر مرگ دو تا از بچه هاش و مشاورش میساندی . تو این قسمت هم دنی به اوج استیصال رسیده بود و اماده یک جرقه برای مدکویین شدن بود .خب توی اون سکانس ناقوسها ما شاهد جرقه خاصی نبودیم و دنی میشه گفت یه دفعه تصمیم به burn them all گرفت . تو اون سکانس دنی توی ذهنش تمام دردهایی که برای ایرون ترون کشید رو به یاد میاره ولی به نظرم به جرقه قوی تری نیاز داشت که اون اتیش رو روشن کنه .

4.اریا : اریا یه شخصیت سینوسی داره از وقتی برگشته وستروس و دائم در حال تغییر شخصیت بین یک قاتل بی رحم و یک استارک شرافتمند , بین یک نقش اصلی قهرمان و یک نقش مکمل و بین یک ادم بی احساس و یک ادم مهربون و احساسی و بین اریا استارک قدیمی و اریا استارک جدیده . من شخصا انتظار نداشتم اریای قاتل حرفه ای بی چهره با صحبت های سندور از راهش برگرده و یک مسیر دیگه رو بره (فقط چهره اریا موقعی که سندور داره موعظه اش میکنه دیدنیه . این چهره شاه شب رو کشته؟)

5.کلگن بول :  بابا به خدا ما گفتیم کلگن بول رخ بده ولی اخه اینطوری؟ سندوری که اصلا ریسک مرگ رو نمیکنه این همه راه رو از وینترفل میکشوننش و از وسط اون همه خون و اتش ردش میکنن که برسه به رد کیپ که چی . کوه رو بکشه ؟ یعنی کلگن بول از این زورکی تر میشد ؟

فصل های قبل مخصوصا بعد از فصل 4 همگی در مورد بزرگترین مبارزان دنیای سریال صحبت میکردیم که تئوری میدادیم واسه مبارزات بینشون . ما تا حالا مبارزه بین کوه و لوراس تایرل ، برین و لوراس تایرل ، کوه و اوبرین ، هاوند و برین و ند استارک جوان و سر ارتور دین رو دیدیم که همشون راضی کننده بودن . ولی خوب یکی از این مبارزه ها کلگن بول بود که همه منتظرش بودن . ولی نویسنده ها طوری داستان رو نوشتن که فقط به اون شکل افتضاح و زوری قابل جاکردن تو داستان بود . برای مثال ایا اگه ما کلگن بول رو از این قسمت حذف کنیم اتفاق خاصی میفته؟ خدشه ای به روند فعلی و اینده وارد نمیشه . پس واقعا اضافی بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Dawn گفته است :

عجب تحلیلی! دستت درد نکنه. یعنی اصلا مهم نیست که قسمتها داستانشون با هم نخونه، همین که تو همین قسمت خوشمون بیاد یعنی خوب بوده! منطق هم کشک این وسط. عزیزم فیلم سینمایی نیست ها، سریاله! باید به هم مرتبط باشه! اتفاقا دقیقا باید پرسید اون همه سرباز از کجا اومدن؟ چرا قسمت قبل سرسی دنریس رو نکشت؟ سرسی که اون انفجار سپت اعظم رو با خونسردی راه انداخت که حتی سبب مرگ آخرین فرزندش شد! کسی اعتراض می کنه هم به تریج قبای فن های احساساتی بر می خوره!

درسته..منم سر خیلی از سریال ها این فکرارو کردن و تطبیق دادم که الان مثلا سربازاشون تو این قسمت چار تا بیشتر نیستن ولی تو قسمت بعدی صد برابر میشن...اره این وجود داره و اینو میدونم که تو این سریال حداقل نباید از این اتفاقا رخ بده..اما من با این موضوع کلا کنار اومدم و این حق(غیر منطقی بودن فیلم) رو (پیش خودم) به کارگردانا و اینا دادم که همچین کاری بکنن اونم واسع جذابیت بیشتر..وگرنه اگر بحث منطق باشه کاملا حق با شماهاست که دارین نقد میکنین..من اینو کاملا قبول دارم..ولی من دارم سریال میبینم واقعا واسه چی..واسه اینکه لذت ببرم خب حالا چی باعث لذت نبردنم میشه..منطقی بودن تو سریال یا داستانی که نمیخواد منطقی پیش بره و ینی همون خلاف اب شنا کردن..پس من اینو کنار میزنم و خودمو اونجوری که داستان میخواد وفق میدم و در جریان نویسنده ها و کارگردان ها و در جریان فیلم قرار میدم و میزارم هر جا ک میخواد منو ببره با خودش..من واقعا از این تصمیمی که گرفتم راضیم و از وقتی اینجوری شدم واقعا از فیلم ها و سریال ها لذت میبرم..این اعتقاد من بود با احترام ب بقیه..❤

در 5 دقیقه قبل، Dawn گفته است :

یعنی پیشاپیش، به خاطر تصور خودش تصمیم گرفت از مردمی که هیچ گناهی مرتکب نشدن انتقام بگیره! بعد این به نظر شما الان دلیل خوبیه! لااقل دلیل اون دوستمون که گفت بعد از ناامید شدن از عشق جان به سیم آخر زد یه کم قابل درک و فهمه. این استدلال شما آخرشه واقعا! بعد باید از نظر شما درک هم بکنیم و موافق کاراشم باشیم این مدکویین رو که قصاص قبل از جنایت می کنه مردم بی پناه رو!

تصور نبود واقعیت بود..چیزی بود ک همه میگفتن..همه قبول داشتن..معلوم بود از بین جان و دنریس جان انتخاب میشه توسط مردم..حتی اگ شما از خودتون هم این سوالو بپرسید میگید جان فرمانروای بهتری میشه تا دنریس..اینو خود دنریس هم قبول داشت..

در 8 دقیقه قبل، Reza.F گفته است :

سم مهلک این فصل عجله و عجله و عجله !

خیلی چیزها داره فدای این عجله میشه که مجبورن توی شش قسمت تمومش کنن.

دنریس امین ترین مشاور و دوست و اژدهاشو از دست داد پس دیوونه شد ! د آخه لامصبا این سیر دیوونه شدن دنریس باید اقلا 4-5 قسمت بهش پرداخته میشد!

یعنی هرچی کاراکترا رو ساخته و پرداخته کرده بودن دونه دونه دارن بدون دلیل درست از اون چیزی که باید دورشون میکنن. و متاسفانه داستان ها رو همیشه با آخراش میسنجن.

سرسی باید تو آغوش عشقش، "تق!" میمرد؟

بعد دنریس دشمن اصلیشو با همچون کینه ای ازش ول کرده تو رد کیپ، داره زن و بچه میکشه. خیانت به اصول شخصیتهای سریال همش بخاطر این عجله ای هست که دارن به خرج میدن. بحث بودجه هم نمیتونه باشه چون داستان سازی هایی که ازش حرف میزنم قرار نبوده توی جنگ و اینا باشه.

نه اصلن بحث بودجه نبوده..تو یه سایت خارجی خوندم اچ بی او گفته هیچوقت بحث بودجه نداشتیم..نمیدونم چرا اچ بی او تاکید داشته ک شیش قسمت تمومش کنن در صورتی ک میشد با افزایش قسمت ها هم منطقی تر داستان رو پیش برد هم با صبر و حوصله ی بیشتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، روس بولتون گفته است :

وقتی دنریس داره مردم بی گناه رو قتل عام میکنه سرسی میشه مظلوم؟ سرسی؟ گریه؟ مظلوم بودن؟ و اون مرگ که قراره دراماتیک باشه و عشق بین دو خواهر و برادر دوقلو که مستقیم و غیرمستقیم موجب مرگ هزاران نفر شدن میشه عشق پاک و دوست داشتنی؟ اونم با سرانجام شاعرانه؟

کل کامنتت (که تقیبا با همه اش موافقم) یک طرف این یه تیکه یه طرف.:ymapplause: حرف دل منو زدی (نمیخواستم وارد بحث خوبی و بدی و ظالم و مظلوم کاراکترها و عوض کردنشون تو سریال بشم)

ویرایش شده در توسط طرفدار نسبی استارکها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Momomo گفته است :

وای وای وای وای وای وای واییی...

از اول فصل هشت منتظر یه همچین اپیزودی بودم????

مرگ قتل خون این چیزی بود که از قسمت سوم خیلی بیشتر انتظار میرفت ولی بالاخره تو قسمت پنجم محقق شد..

عالی بود عالیییی من از ده صد میدم به این قسمت عالیی بود..

من دیگ نمیدونم باید داستان چطوری پیش بره که بعضیا قانع و موافق باشن دیگ کارگردانا و بازیگرا واسه این قسمت ببخشیدا ولی خودشونو جر دادن..خیلیییی عالییی بودد خیلیییی..

حال کردم..حاضرم ده بار دیگم این قسمت رو ببینم..

این بود جنگ عظیم نه قسمت سوم..اینههه????

از نظر من همه چی منطقی بود عالی بود..

شما تازه سریال رو دیدی و به شدت جو گیر شدی  ,جنگ؟ کدوم جنگ؟

ما فقط دیدیدم همه در حال فرار بودن نهایتا 5 دقیقه جنگ دیدیدم بقیش دنریس داشت اتیش میزد شهر رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، طرفدار نسبی استارکها گفته است :

@Momomo

دوست  عزیز انقدر تند حرف زدن لازم نیست شما خوشت اومده من نه. نظرم رو گفتم.بحث اصول اخلاقی و خوب و بد هم نیست که حساس بشم روش.روی اون اصلا بحث نمیکنم اینجا. قضیه منطق و قشنگی فیلمنامه هست. اگر خوشتون اومده که خب خیلی خوب. ببینید دوباره لذتش رو ببرید. درباره فیلمنامه

لازم نیست فیلمنامه جدید بنویسم. چون اونطوری کلا سرنوشت کاراکتر ها اصلا اینجوری نبود و متهم میشم که چون پایان کاراکتر ها مطابق میلم نبوده ناراحتم.

همین سر نوشت رو میشد قشنگ تر درآورد به راحتی. تو قسمت قبل از فاصله چند صد متری و ریگال روی هوا بود به راحتی سه تا تیر پشت سر هم میخوره. یعنی با توجه به اینکه اسکورپیون ها طول میکشه مسلح شدنشون پس سه تا کشتی متفاوت به راحتی زدنش. این تصور برای من بوجود اومد که با توجه به اونهمه کشتی تو آب که مجهزند و اونهمه اسکورپیون روی برج ها رسما دیگه دروگون بی مصرفه. اما در کمال تعجب میبینیم کلا منطق تو دو قسمت عوض میشه و لابد برای سورپرایز مخاطب دروگون تو فاصله چند متری اونهمه کشتی و اونهمه اسکورپیون روی برج ها حرکت میکنه و غیر یکی دو تیر که میاد سمتش و ملکه با مهارت تمام جاخالی میدن بقیه فلج شدن و تیر نمیزنن. به جای این که انقدر مسخره این کار رو بکنن حداقل میتونستن کشتی ها ی دنریس و منجنیق وارد بکنن یا حتی میتونستن آتیش وحشی رو که تیریون باهاش آشنا هست بیارن وسط که جلوی اسکورپیون ها  وایستن و بعد دنریس بیاد وسط. یا حتی راه های مخفی که واریس آشنا بود قبل از خیانتش به دنریس به عنوان تاکتیک میگفت. 

گلدن کمپانی که دقیقا چی بود؟ بزرگترین قدرت نظامی مزدوری اسوس پشم؟؟؟ 

در مورد رویارویی یورون و جیمی و هاوند و ماونتین. یورون یهویی از آب میاد بیرون تک و تنها دقیقا تو ورودی راه مخفی!!!. و از اون طرف هاوند میزاره سرسی خوشگل رد شه ار بغلش درحالی که با یه ضربه میتونه کارش رو تمومکنه در حالی که میدونه برای اریا چقدر مهمه و تو قسمت های قبلی هاوند رو شیفته اریا نشون دادن و تو این قسمت عملا جون اریبا رو نجات داد. این دوتا باگ رو میشد به راحتی ادغام کرد اینجوری که یورون بعد از نابودی کشتیش با چند تا نیرو عقب نشینی کنه به رد کیپ و ماونتین و سرسی و بقیه محافظ ها هم جیمی رو ببینن و بعد با هم در حال فرار به یورون و نیرو هاش بخورنو یورون که سرسی رو با جیمی لبینه (حتی میشه تلمیحا و با نگاه متوجه قضیه بچه بشه) و درگیر شن اونموقع هاوند هم بیاد و با ماونتین درگیر شه و بعد عین چیزی که دیدیم همه بمیرن و اون صحنه مشمیز کننده بغل سرسی و جیمی.:ymsick:

اینا دو نمونه ایراد بود که همین الان فکر کردم که تا حدی منطقی ترش کنم در حد دو دقیقه وقت داشتم نه چند ماه!!! مثل نویسنده ها.

در مورد کاراکتر ها به خصوص مسخرگی یورون که اصلا‌ حرفی نمیشه زد.

یه نکته هم در مورد دنریس. من این قسمت رو منتظر بودم که ببینم دنریس رو دیوانه نشون میدن یا نه و خوشبختانه نشون دادن و خیلی حال کردم. اما انقدر شورش کردن که... به قول یکی از کامنت های بالا وقتی راحت برده و بدون تلفات به جای انتقام مستقیم از سرسی و رفتن به رد کیپ این چکاریه؟ میشد نشوت داد که تسلیم نشدن و یه تلفات اساسی گرفتن از دنریس حتی شاید مرگ گری ورم و بعدش تسلیم بشن و اونموقع بزنه به سر دنریس که حتی زن و بچه ها رو هم بسوزونه. این حالت توی این قسمت به خصوص وقتی دیشبش خیلی راحت قبول کرده که در صورت زنگ زدن حمله نکنه منطقی نیست 

راستی کسی فکر نمیکنه آتیش اژدها رو مسخره نشون دادن؟؟ تی ان تی هم انقدر قدرت تخریب نداره (البته اون سبز ها که منفجر میشد اتیش وحشی های سرسی بود اون که درست). باید اتیش بزنه ساختمون سنگی و دروازه و دیوار شهرو نه اینکه منفجر کنه. حالا بحث نایت کینگ رو گفتبم با جادوش قوی کرده اژدها رو که تونست دیوار رو  بترکونه ولی این چی؟ تو کتاب سامر هال مگه پا برجا نمونده بعد از اتیش اژدها؟

اول اینکه اگه اسکورپین از سمت مخالف بهش نزدیک‌ بشی قدرت مقابله نداره

و همین موضوع باعث شد قسمت قبل همه بگن چرا دنی از پشت بهشون حمله‌نکرد و نابودشون نکرد

پس این عملا خیلی منطقی بود

در مورد یورون به نظرم کلا بی خیال این شخصیت باش چون اصلا توی سریال شخصیت پردازی نشد کاش از همون اول فرمانده گلدن کمپانی رو میذاشتن جای یورون. موافقم که حالا که یورون رو آوردن باید بیشتر بهش نقش میدادن

ولی خب خیلی بهش نمی‌خوام توجه کنم

فکر میکنم اصلا وجود نداشته

جنون دنی به نظر من از فصل اول تا الان در حال شکل گیری هست و من باورش دارم ولی مشکلم اینه که نتونستن شخصیت منفوری ازش در بیارن و به شخصه باهاش هم ذات پنداری میکنم و بهش حق‌میدم

مردم کینگزلندینگ حقشون بود اینجوری بشن. سرسی مقدسات اینا رو با وایلدفایر نابود کرد ولی اینا اصلا هیچ کاری نکردن (البته ضعف سریال هست این مورد) ولی حالا که سریال میگه مردم بازم به ردکیپ پناه می‌بردند وقتی دیدن که سرسی با شدت چکار کرد پس حقشون بود سوخته بشن

دنی کاری که پدرش نتونست به سرانجام برسونه رو انجام داد و این اتفاق باید نیفتاد

همه رو بسوزونید بالاخره معنا شد

در مورد آتش اژدها باید توجه کنی که اژدها یک موجود جادویی هست و به حدی قدرتش زیاده که یکی از علل اصلی پیشرفت نکردن تسلیحات توی دوره اژدها حساب میشه چون هیچی با اژدها قابل مقابله نبود (تیر اسکورپین نمیتونه اژدها رو بکشه اون یه اژدهایی هم که با تیر کشته شد تیر به چشمش خورد حالا باز مشکل سریال بود که اژدها رو با تیر زدن)

آتش اژدها به قدری قوی هست که آگاه فاتح سوار بر بالریون هارنهال رو با ساکنانش ذوب کرد

تارگرین ها همون اول کارشون هم با سه تا اژدها ۶ تا قلمرو از وستروس رو گرفتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا تو زندگیمون کم حرص میخوریم که بیایم واسه کم و کاستی سریالم حرص بخوریم=) یه سری ریختن زیر پیج امیلیا کلارک که حق تو این نبوده اموجی اموجی اموجی... با همدیگه جر و بحث نکنید دوستان هر سریالی بلاخره یه پایان‌بندی داره که ۵۰/۵۰ بوده همیشه یه سریا خوششون اومده دوست داشتن یه سریام راضی نبودن دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، Galiver گفته است :

شما تازه سریال رو دیدی و به شدت جو گیر شدی  ,جنگ؟ کدوم جنگ؟

ما فقط دیدیدم همه در حال فرار بودن نهایتا 5 دقیقه جنگ دیدیدم بقیش دنریس داشت اتیش میزد شهر رو

شما به چی میگی جنگ؟ به نبرد تن ب تن سربازا؟ سواره ها؟ شوالیه ها؟

کشتن مردم توسط سربازا جنگ و قتل عام نیست؟ 

سوزوندن کشتی ها و کشتن سربازا با اژدها جنگ نیست؟

حتما بین هاند و برادرش هم اشتی کنون بود ن جنگ..

قتل عام جنگ نیست؟

در 2 دقیقه قبل، cancer گفته است :

واقعا تو زندگیمون کم حرص میخوریم که بیایم واسه کم و کاستی سریالم حرص بخوریم=) یه سری ریختن زیر پیج امیلیا کلارک که حق تو این نبوده اموجی اموجی اموجی... با همدیگه جر و بحث نکنید دوستان هر سریالی بلاخره یه پایان‌بندی داره که ۵۰/۵۰ بوده همیشه یه سریا خوششون اومده دوست داشتن یه سریام راضی نبودن دیگه

من اینو قبول دارم بهش احترامم میزارم ولی از نقد الکی بدم میاد..

اون دوستانی ک نقدشون واقعا بر حسب دلیل و منطق بود رو پذیرفتم و بهشون احترام گذاشتم..ولی اون دسته ک الکی نظر میدن رو ن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکته ای که در مورد ارتش ها بود اینه که سربازی که خودش (چه به دلایل ایدئولوژیک چه بخاطر وفاداری) برات بجنگه کجا و سرباز مزدور کجا!!! باز اونایی که استنیس استخدام کرد در مقابل منس ریدر جنگیدن و بعد فرار کردن این گلدن کمپانی تا فهمید طرف مقابل دوتراکی و آنسالید هستن داشتن میلرزیدن بنده خداها اژدها هم که اومد دیگه هرکدوم‌شون یه سمت فرار میکرد

در 3 دقیقه قبل، Momomo گفته است :

نو قبول دارم بهش احترامم میزارم ولی از نقد الکی بدم میاد..

اون دوستانی ک نقدشون واقعا بر حسب دلیل و منطق بود رو پذیرفتم و بهشون احترام گذاشتم..ولی اون دسته ک الکی نظر میدن رو ن

ول کن داداش حوصله میخواد... وگرنه فرموده بودن سرسی ظالم نبوده و مظلوم داستانه.. حالا چون این قسمت چهارتا اشک ریخت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و اما نکات مثبت این قسمت که بیشتر بود 

۱. واریس: به شکل زیبایی احساسش برای مملکت رو نشون دادن و با اینکه غیر منطقی بود ولی مرگ زیبایی داشت ‌‌‌‌‌ بالاخره یه سکانس خوبی ازش دیدیم ‌‌.

۲. تیریون و جیمی خیلی قشنگ بود سکانسشون واقعا اینم بعد از مدتها سکانس خوبی از تیریون بود ‌‌. من که با این سکانس گریه‌ام گرفت ‌‌‌‌.

۳.روند مدکویین شدن دنریس رو کامل کردن تو صحنه با جان و البته جرقه مورد نیازش خوب زده نشد ‌. جان به قشنگی اون ند استارک‌ درون رو نشون میداد تو کل اپیزود.

این جنگ یاداور شورش رابرت هم بود که ند رابرت رو همراهی میکرد ولی در پایان و فتح کینگزلندینگ ند دیگه از کشت و کشتار رابرت حمایت نکرد ‌‌و از او جدا شد.

۴.کل جنگ عالی به تصویر کشیده شده بود و فکر نکنم دیگه بشه از توش باگ استراتژی پیدا کرد ‌‌‌‌و البته دیدیم اینکه یه سری الکی به مرگ ریگال گیر داده بودن اینجا دلیلش مشخص شد . وقتی اژدها تو حالت هوشیار باشه و از بالای ابرها یه دفعه ظاهر بشه نمیشه با اسکورپیون زدش . ریگال به این خاطر مرد که از قبل یورون براشون کمین کرده بود . یک اسنایپر هم راحت تر یک فردی که در حال قدم زدنه رو میزنه تا فردی که در حال دوویدنه. تازه ریگال خلبان نداشت ولی دروگون داشت ‌‌.

۵.بعد از مدکویین شدن دنریس احساسات جان و بعد از اون آریا به زیبایی به تصویر کشیده شد ‌. طوری که هم‌ تیریون هم جان به مرگ ناحق واریس پی بردن و این قضیه همون‌طور که گفتم مرگ واریس رو زیبا کرد.

۶.پروموی آخر سریال که نشان از آمدن یک نظم نوین جهانی توسط دنریس داشت ‌.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، Momomo گفته است :

انتقام از مردمی گرفت که قرار بود بعد از جنگ کس دیگه ای رو برای نشستن روی تخت انتخاب کنن..

مثل اینکه شما معنی کلمه انتقام رو نمیدونید
انتقام رو در عوض کاری انجام میدن نه درعوض کاری که مردم بعدا میخوان انجام بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@mehdi7ra

اژدها کجا مخالف اسکورپیون ها اومد اون صحنه و ببینید لطفا. اولا که اصلا میچرخن اسکورپیون ها تو سریال و مدت مانور دنریس هم زیاد بود دوما اونهمه کشتی تو تمام جهات بودن خطی واینستادن که!

در مورد حق و ناحق هم نمیخوام بحث کنم چون طولانی میشه و تو فروم های دیگه بحث شده تا حد زیاد. به دو نکته بسنده میکنم. حتی اگر (اگر اگر) بزرگسالان و مردان شهر رو مستحق سوختن بدونیم زن و بچه مستحق این حالت نیستن. البته اگر زن و بچه ها به عنوان سپر انسانی استفاده شن و هیچ چاره دیگه ای نباشه (تاکید میکنم هیچ چاره) چاره ای جز نابودیشون برای شکست دشمن که ممکنه بعدا به مراتب ظلم بیشتری بکنه نیست. و اینجا اصلا این حالت نیست .بماند که دنریس رو ظالم میدونم حتی قبل این قسمت البته سرسی ظالم تره.

در مورد اژدها خودتون دارید میگید ذوب کرد نه منفجر. فیلم و ببینید دروازه شهر رو با دیوار دور و اطرافش منفجر میکنه. برج رو تو دکیپ مثل موشک نقطه زن میترکونه. هارنهال پنچره ومنفذ داره آتیش توش نفوذ میکنه و همه چیز رو ذوب میکنه. این منطقیه.
اژدها هم راه برخورد باهاش هست به خصوص اگر بدونی داره میاد و کلی وقت داشته باشی. مثل کاری که دورن کرد با اگان که تازه اون موقع کل ارتش وستروس رو هم داشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Galiver گفته است :

مثل اینکه شما معنی کلمه انتقام رو نمیدونید
انتقام رو در عوض کاری انجام میدن نه درعوض کاری که مردم بعدا میخوان انجام بدن

اول اینکه احتیاط شرط عقله و اینکه دنریس پیش دستی کرد و منتظر نموند تا مردم بر علیهش بشن..

دوم اینکه اتفاقا مردم کار خودشون رو کرده بودن ولی فقط به زبون نمیووردن..طرز فکر مردم و رفتار مردم جوری بوده که تیریون..واریس و حتی خود دنریس متوجه شد ک اگر بحث انتخاب باشع جان انتخاب میشه توسط مردم نه اون..پس قطعا مردم تاثیری داشتن که دنریس اینجوری فک کرده قطعا کاری کردن وگرنه دنریس چطور میخواست بفمه که مردم جان رو انتخاب میکنن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در تاپيك قسمت چهارم گفتم و الان باز تكرار ميكنم كه گات به اون معنايى كه فن‌هاى قديمى ميشناختنش تموم شده و آنچه الان داريم تماشا ميكنيم يه چيز ديگه‌س كه فقط اسم گات را يدك ميكشه. بحث درباره‌ى بايد و نبايدها و شخصيت‌ها و خط و منطق داستان به نظرم واقعا بيهوده است. و حق ميدم كه اين حرف براى يه فن پرشور كه همه سريال را ظرف مدت كوتاهى تماشا كرده، قابل هضم نباشه.

در پاسخ دوستى كه پرسيده بودند چه انتظارى از اين اپيزود داشتم فقط عرض ميكنم من هيچ انتظار خاصى از اين اپيزود نداشتم. امتياز مربوط به معيارهايى هم كه برشمردم، صفره. اما چون تيم جلوه‌هاى ويژه در اين قسمت انصافا كارشون رو خوب انجام داده بودند و معلومه كه زحمت زيادى كشيده بودند، بهشون نمره‌ى كامل دادم كه همون 4 از 4 است. ميدونم كه خيليها اين نمره را هم سخاوتمندانه ميدانند و ميگن 4 از 4 زياده اما من به همينى كه ديدم راضى هستم.

همونطور كه يكى از دوستان هم اشاره كرد، ما اينجا به فيلم نمره نميديم بلكه داريم به يه اپيزود از يه سريال نمره ميديم و براى يه علاقه‌مند قديمى وقتى همه چى پريده و فقط معيار جلوه‌هاى بصرى باقى مونده، كاملا طبيعيه كه فقط امتياز همين يك معيار را لحاظ كنه. درباره بقيه‌ى موارد از جمله اين كه چرا اينجور شد و اونجور نشد و اين كاراكتر يهو اينطور منقلب شد و اون كاراكتر يهو اونطور گفت و اين قبيل حرفها، هيچ بحثى ندارم چون معتقدم كه دو كله پوك (همون دى‌اند‌دى كه دوستان در پادكست راديو وستروس به‌حق بهشون لقب پت و مت را اعطا كرده‌اند) جاى هيچ بحثى در اين زمينه باقى نگذاشته‌اند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نظرم به این قسمت مثبته 

اما هنوز خطوط داستانی مشکل داره، بعضی از شخصیت ها مثل آریا رو خراب کردن، امیدوارم دیگه آریا دنریس رو نکشه! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، mehdi7ra گفته است :

اول اینکه اگه اسکورپین از سمت مخالف بهش نزدیک‌ بشی قدرت مقابله نداره

و همین موضوع باعث شد قسمت قبل همه بگن چرا دنی از پشت بهشون حمله‌نکرد و نابودشون نکرد

پس این عملا خیلی منطقی بود

در مورد یورون به نظرم کلا بی خیال این شخصیت باش چون اصلا توی سریال شخصیت پردازی نشد کاش از همون اول فرمانده گلدن کمپانی رو میذاشتن جای یورون. موافقم که حالا که یورون رو آوردن باید بیشتر بهش نقش میدادن

ولی خب خیلی بهش نمی‌خوام توجه کنم

فکر میکنم اصلا وجود نداشته

جنون دنی به نظر من از فصل اول تا الان در حال شکل گیری هست و من باورش دارم ولی مشکلم اینه که نتونستن شخصیت منفوری ازش در بیارن و به شخصه باهاش هم ذات پنداری میکنم و بهش حق‌میدم

مردم کینگزلندینگ حقشون بود اینجوری بشن. سرسی مقدسات اینا رو با وایلدفایر نابود کرد ولی اینا اصلا هیچ کاری نکردن (البته ضعف سریال هست این مورد) ولی حالا که سریال میگه مردم بازم به ردکیپ پناه می‌بردند وقتی دیدن که سرسی با شدت چکار کرد پس حقشون بود سوخته بشن

دنی کاری که پدرش نتونست به سرانجام برسونه رو انجام داد و این اتفاق باید نیفتاد

همه رو بسوزونید بالاخره معنا شد

در مورد آتش اژدها باید توجه کنی که اژدها یک موجود جادویی هست و به حدی قدرتش زیاده که یکی از علل اصلی پیشرفت نکردن تسلیحات توی دوره اژدها حساب میشه چون هیچی با اژدها قابل مقابله نبود (تیر اسکورپین نمیتونه اژدها رو بکشه اون یه اژدهایی هم که با تیر کشته شد تیر به چشمش خورد حالا باز مشکل سریال بود که اژدها رو با تیر زدن)

آتش اژدها به قدری قوی هست که آگاه فاتح سوار بر بالریون هارنهال رو با ساکنانش ذوب کرد

تارگرین ها همون اول کارشون هم با سه تا اژدها ۶ تا قلمرو از وستروس رو گرفتن

درمورد شکل گیری جنون دنی از فصل اول کاملا هم نظریم
در اینکه نتونستن شخصیت منفوری ازش در بیارنم با وجود طرفدارایی که داره مشخصه و سوال اینه که چرا باید شخصیت منفوری ازش در بیارن؟ 
یکی از دلایل علاقه من ب گات همین عدم قضاوتشه، علاوه بر خاکستری بودن تمام نقش ها(جز نایت کینگ!) سعی نکرده بزور یکیو ب ما بقبولونه یا یکیو از ما دور کنه (چون همه خوبی ها و بدی هایی داشتن، حتی یه دیالوگ بین تایوین و تیریون درمورد عروسی خونین بود که تیریون گفت شرافتمندانه نبودو و تایوین گفت چرا کشته شدن هزاران نفر شرافتمندانه هس ولی کشتن چند نفر نیست؟ اینجا بود ک متوجه شدم تو بدترین اعمالی ک میکنیم شاید ی نکته مثبتی باشه و بالعکس) و این چیزی بود ک من دوس داشتم البته شاید سلیقه ای باشه
ولی این که میفرمایید مردم کینگزلندینگ حقشون بود رو من 5 دقیقس دارم روش فک میکنم و واقعا از هیچ سمتی تو مخ من فرو نمیره امیدوارم یکی بیادو منو قانع کنه!
ما چرا واسه مردم تعیین تکلیف کنیم؟ ب چ حقی؟ که چون ما سرسی رو دوس نداریم ازش حمایت نکنید و بزور این منجی ک که میگیم خوبه رو بپذیرید
حتما از گنجشک ها در مقابل کاخ و کاخ نشینان حمایت کنید
من این رو متوجه نمیشم واقعیتش مصداق بهشت زوریه! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، طرفدار نسبی استارکها گفته است :

@Momomo

دوست  عزیز انقدر تند حرف زدن لازم نیست شما خوشت اومده من نه. نظرم رو گفتم.بحث اصول اخلاقی و خوب و بد هم نیست که حساس بشم روش.روی اون اصلا بحث نمیکنم اینجا. قضیه منطق و قشنگی فیلمنامه هست. اگر خوشتون اومده که خب خیلی خوب. ببینید دوباره لذتش رو ببرید. درباره فیلمنامه

لازم نیست فیلمنامه جدید بنویسم. چون اونطوری کلا سرنوشت کاراکتر ها اصلا اینجوری نبود و متهم میشم که چون پایان کاراکتر ها مطابق میلم نبوده ناراحتم.

همین سر نوشت رو میشد قشنگ تر درآورد به راحتی. تو قسمت قبل از فاصله چند صد متری و ریگال روی هوا بود به راحتی سه تا تیر پشت سر هم میخوره. یعنی با توجه به اینکه اسکورپیون ها طول میکشه مسلح شدنشون پس سه تا کشتی متفاوت به راحتی زدنش. این تصور برای من بوجود اومد که با توجه به اونهمه کشتی تو آب که مجهزند و اونهمه اسکورپیون روی برج ها رسما دیگه دروگون بی مصرفه. اما در کمال تعجب میبینیم کلا منطق تو دو قسمت عوض میشه و لابد برای سورپرایز مخاطب دروگون تو فاصله چند متری اونهمه کشتی و اونهمه اسکورپیون روی برج ها حرکت میکنه و غیر یکی دو تیر که میاد سمتش و ملکه با مهارت تمام جاخالی میدن بقیه فلج شدن و تیر نمیزنن. به جای این که انقدر مسخره این کار رو بکنن حداقل میتونستن کشتی ها ی دنریس و منجنیق وارد بکنن یا حتی میتونستن آتیش وحشی رو که تیریون باهاش آشنا هست بیارن وسط که جلوی اسکورپیون ها  وایستن و بعد دنریس بیاد وسط. یا حتی راه های مخفی که واریس آشنا بود قبل از خیانتش به دنریس به عنوان تاکتیک میگفت. 

گلدن کمپانی که دقیقا چی بود؟ بزرگترین قدرت نظامی مزدوری اسوس پشم؟؟؟ 

در مورد رویارویی یورون و جیمی و هاوند و ماونتین. یورون یهویی از آب میاد بیرون تک و تنها دقیقا تو ورودی راه مخفی!!!. و از اون طرف هاوند میزاره سرسی خوشگل رد شه ار بغلش درحالی که با یه ضربه میتونه کارش رو تمومکنه در حالی که میدونه برای اریا چقدر مهمه و تو قسمت های قبلی هاوند رو شیفته اریا نشون دادن و تو این قسمت عملا جون اریبا رو نجات داد. این دوتا باگ رو میشد به راحتی ادغام کرد اینجوری که یورون بعد از نابودی کشتیش با چند تا نیرو عقب نشینی کنه به رد کیپ و ماونتین و سرسی و بقیه محافظ ها هم جیمی رو ببینن و بعد با هم در حال فرار به یورون و نیرو هاش بخورنو یورون که سرسی رو با جیمی لبینه (حتی میشه تلمیحا و با نگاه متوجه قضیه بچه بشه) و درگیر شن اونموقع هاوند هم بیاد و با ماونتین درگیر شه و بعد عین چیزی که دیدیم همه بمیرن و اون صحنه مشمیز کننده بغل سرسی و جیمی.:ymsick:

اینا دو نمونه ایراد بود که همین الان فکر کردم که تا حدی منطقی ترش کنم در حد دو دقیقه وقت داشتم نه چند ماه!!! مثل نویسنده ها.

در مورد کاراکتر ها به خصوص مسخرگی یورون که اصلا‌ حرفی نمیشه زد.

یه نکته هم در مورد دنریس. من این قسمت رو منتظر بودم که ببینم دنریس رو دیوانه نشون میدن یا نه و خوشبختانه نشون دادن و خیلی حال کردم. اما انقدر شورش کردن که... به قول یکی از کامنت های بالا وقتی راحت برده و بدون تلفات به جای انتقام مستقیم از سرسی و رفتن به رد کیپ این چکاریه؟ میشد نشوت داد که تسلیم نشدن و یه تلفات اساسی گرفتن از دنریس حتی شاید مرگ گری ورم و بعدش تسلیم بشن و اونموقع بزنه به سر دنریس که حتی زن و بچه ها رو هم بسوزونه. این حالت توی این قسمت به خصوص وقتی دیشبش خیلی راحت قبول کرده که در صورت زنگ زدن حمله نکنه منطقی نیست 

راستی کسی فکر نمیکنه آتیش اژدها رو مسخره نشون دادن؟؟ تی ان تی هم انقدر قدرت تخریب نداره (البته اون سبز ها که منفجر میشد اتیش وحشی های سرسی بود اون که درست). باید اتیش بزنه ساختمون سنگی و دروازه و دیوار شهرو نه اینکه منفجر کنه. حالا بحث نایت کینگ رو گفتبم با جادوش قوی کرده اژدها رو که تونست دیوار رو  بترکونه ولی این چی؟ تو کتاب سامر هال مگه پا برجا نمونده بعد از اتیش اژدها؟

من یه نکته ای رو اضافه بکنم. چرا شما فکر میکنین وقتی دنریس شب قبل که تیریون داشت التماس میکرد وقتی ناقوسو به صدا دراوردن بس کن قبول کرد،واقعا راست گفت؟ چرا به این فکر نمیکنین که پیش خودش برنامه چیده بود و فقط اینو گفت که تیریونو راضی‌ کنه تا کار احمقانه ای نکنه نره یه وقت خیانت کنه کل برنامه هاشونو بریزه بهم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، omid007 گفته است :

یکی از دلایل علاقه من ب گات همین عدم قضاوتشه، علاوه بر خاکستری بودن تمام نقش ها(جز نایت کینگ!) سعی نکرده بزور یکیو ب ما بقبولونه یا یکیو از ما دور کنه

این حرف رو خیلی قبول دارم

امیدوارم زودتر کتاب مارتین بیاد و پایان واقعی رو بفهمیم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، طرفدار نسبی استارکها گفته است :

@mehdi7ra

اژدها کجا مخالف اسکورپیون ها اومد اون صحنه و ببینید لطفا. اولا که اصلا میچرخن اسکورپیون ها تو سریال و مدت مانور دنریس هم زیاد بود دوما اونهمه کشتی تو تمام جهات بودن خطی واینستادن که!

در مورد حق و ناحق هم نمیخوام بحث کنم چون طولانی میشه و تو فروم های دیگه بحث شده تا حد زیاد. به دو نکته بسنده میکنم. حتی اگر (اگر اگر) بزرگسالان و مردان شهر رو مستحق سوختن بدونیم زن و بچه مستحق این حالت نیستن. البته اگر زن و بچه ها به عنوان سپر انسانی استفاده شن و هیچ چاره دیگه ای نباشه (تاکید میکنم هیچ چاره) چاره ای جز نابودیشون برای شکست دشمن که ممکنه بعدا به مراتب ظلم بیشتری بکنه نیست. و اینجا اصلا این حالت نیست .بماند که دنریس رو ظالم میدونم حتی قبل این قسمت البته سرسی ظالم تره.

در مورد اژدها خودتون دارید میگید ذوب کرد نه منفجر. فیلم و ببینید دروازه شهر رو با دیوار دور و اطرافش منفجر میکنه. برج رو تو دکیپ مثل موشک نقطه زن میترکونه. هارنهال پنچره ومنفذ داره آتیش توش نفوذ میکنه و همه چیز رو ذوب میکنه. این منطقیه.
اژدها هم راه برخورد باهاش هست به خصوص اگر بدونی داره میاد و کلی وقت داشته باشی. مثل کاری که دورن کرد با اگان که تازه اون موقع کل ارتش وستروس رو هم داشت.

نمیخوایم بحث های فیزیکی بکنیم ولی اتیشی که از دهان اژدها میاد بیرون با شتاب و ضربه هستش این یک

دوم اینکه اگر اتیش یه جا جمع بشه به دلیل فشار زیادی ک ابجاد میکنه و جنبش مولکولی شدید فشار هوا باعث منفجر شدن میشه(برای در ورودی)

ولی کلا اره مبالغه هم داشت..بالاخره منطقی نباید باشه دیگ..

درضمن واسع سقوط دنریس هم بگم دقیقا بعد از سقوطش یهو میره پشت کشتی ها 

ویرایش شده در توسط Momomo

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، V1ctarion گفته است :

اپیزود سه سریال سقوط کرد اپیزود چهار هم به قهقرا رفت.

سرسی که هیچ رحم و شرافتی نداره میتونست همون اپیزود چهار وقتی دنریس با 4 تا نیرو رفت مذاکره بزنه بکشتش و اژدهاش هم از 50 متری تیکه پاره کنه ولی نمیکنه و اپیزود بعدی یهو از ناکجا آباد پونصدهزارتا دوتراکی زاد و ولد میکنن میان کینگز لندینگ ? دیدن فصل هشتم توهین به شعور مخاطبه رسما

نبین قسمت بعدیو تا بیشتر بهت توهین نشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، mehdi7ra گفته است :

نبین قسمت بعدیو تا بیشتر بهت توهین نشه

واقعا..

مثل کسی میمونه که از یه غذا خوشش نمیاد ولی میخوره..هی میخوره و هی غر میزنه میگه اه چ بد مزس..فقط به خاطر اینکه مدت زیادی رو منتظر اماده شدن این غذا نشسته..

نمیگم غر نزنه..بزنه ولی دیگ حدی داره از یه حدش که بگذره دیگ این غر زدنه خودش باعث میشه اونایی ک این غذا رو دوست داشتن یا هی خودشونو توجیه میکردن هم نسبت ب این غذا بدبین بشن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 ساعت قبل، Hold The Door گفته است :

سریالی که میشد شب بیدار میموندم تا ساعت 5 صبح بشه سریع دانلود کنم و ببینم بگا رفت

چرا دنی فقط سرسی و قلعه رو آتیش نزد (بماند که نوع دیوونه شدنش با صدای ناقوص چرت محض بود)

چرا نبرد کوه و سندرو اینقدر مسخره بود؟

چرا یورون اینقدر نقشش بد بود؟

چرا سرسی اجازه داد دنریس با 100 نفر ارتشش بعد از کشته شدن میساندی برگردن و تجدید قوا کنن؟

چرا یورون از پشت تپه بدون دید اژدها رو تونست بکشه ولی از روبرو نمیتونست بزنه به هدف؟

چرا تیریون همش بین جسدا راه میرفت؟ (سرشماری شهدای وستروس انجام میداد؟)

چرا واریس زیرک یهو اینقدر حرکت کودکانه کرد و رفت به جان دهن لق همچی گفت؟

چرا آریا اینقدر بهش بها داده شده این فصل؟ (از جان هم بیشتر)

چرا کتاب 4 و 5 رو تو 10 قسمت جمع کردن در صورتی 2200 صفحه داستان بودن و میشد 4 فصل کشش داد تا مارتین کتاب آخر بده بیرون؟

اثن چرا کتاب 5 داستانش به انحراف رفت و شخصیتا اصلی حذف شدن و شخصیتا فرعی بیخود بزرگ شد؟

چرا فکر میکنین این قسمت قشنگ بود؟ باور کنین سگ اپیزود بلک واتر به پای این قسمت شرف داشت

عذر میخوام ولی واقعا یکسری از مواردی که گفتین جدا اصلا حتی ایراد و نقد هم محسوب نمیشه و صرفا گیر دادنای کودکانه اس!!

ینی چی چرا تیریون بین جسدا راه میرفت؟؟ خوب چیکار کنه بره بالا تپه بندری برقصه؟؟ داشتن نشون میدادن که از مرگ و سوختن مردم ناراحته خیر سرش!

نبرد کوه و هاوند زیباترین بخش این اپیزود بود بسیار خوب و واقعی نوشته شده بود و خیلیم خوب تموم شد حتی افرادی که نقد کردن این اپیزودو معتقدن این قسمتش خوب بوده من نمیدونم باید چجوری میبود که شما راضی میشدین؟؟ نکنه انتظار داشتین عین فیلم هندیا دو تا مشت بزنن بهم بعد یهو کوه بگه داداشی من عاشقتم اونم بگه منم همینطور داداش بیا بغلم؟؟

واقعا لعنت به این تئوریا و فن سرویسا که انتظار فنای سریالو برده تا ناکجا اباد که بهترین چیزم جلوشون بذاری میگن خوب نیس

بابا بخدا ۶ فصل اول گاتم که انقدر بهش مینازین ازش بت ساختین همین بودا؟؟!!‌بخدا همینجوری بود! ناموسا اخه گیر دادن به راه رفتن تیریون وسط جسدا دیگه خیلی بچگانه اس!!! مثه این میمونه بگیم چرا اولین سکانس تایوین تایوین داشت ی اسب/گاو؟! رو پوست میکند.چرا سانسا آب خورد. چرا اریا زمین خورد.چرا جان گریه کرد.در همین حد مسخره اس!!

این از این.اولین موردی که نوشتین باید بگم که دنی با صدای ناقوس دیوانه نشد.محض اطلاعاتون دنی با مرگ میساندی و-اخرین عامل-پس زده شدن توسط جان شب قبلش دیوانه شد.اینکه به تیریونم گف باشه من بعد زنگ دیگه بس میکنم دروغ گفته به نظر من و از اولم قصدش سوزوندن کل شهر بوده.

یورونو قبول دارم سرتاسر کاراکترش بیخود و بی هدف بود تا اخرین دقیقه ک یهو از اب سرشو اورد بیرون دقیقا جلو جیمی.

وریس اگر کاری کرد واسه این کرد که تعلل و اتلاف وقت رو دیگه جایز ندید هرچند خودمم یکم متعجب شدم از کارش.

راجب کتاب ها هم هیچ نظری ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، Tyrion lan98 گفته است :

عذر میخوام ولی واقعا یکسری از مواردی که گفتین جدا اصلا حتی ایراد و نقد هم محسوب نمیشه و صرفا گیر دادنای کودکانه اس!!

ینی چی چرا تیریون بین جسدا راه میرفت؟؟ خوب چیکار کنه بره بالا تپه بندری برقصه؟؟ داشتن نشون میدادن که از مرگ و سوختن مردم ناراحته خیر سرش!

نبرد کوه و هاوند زیباترین بخش این اپیزود بود بسیار خوب و واقعی نوشته شده بود و خیلیم خوب تموم شد حتی افرادی که نقد کردن این اپیزودو معتقدن این قسمتش خوب بوده من نمیدونم باید چجوری میبود که شما راضی میشدین؟؟ نکنه انتظار داشتین عین فیلم هندیا دو تا مشت بزنن بهم بعد یهو کوه بگه داداشی من عاشقتم اونم بگه منم همینطور داداش بیا بغلم؟؟

واقعا لعنت به این تئوریا و فن سرویسا که انتظار فنای سریالو برده تا ناکجا اباد که بهترین چیزم جلوشون بذاری میگن خوب نیس

بابا بخدا ۶ فصل اول گاتم که انقدر بهش مینازین ازش بت ساختین همین بودا؟؟!!‌بخدا همینجوری بود! ناموسا اخه گیر دادن به راه رفتن تیریون وسط جسدا دیگه خیلی بچگانه اس!!! مثه این میمونه بگیم چرا اولین سکانس تایوین تایوین داشت ی اسب/گاو؟! رو پوست میکند.چرا سانسا آب خورد. چرا اریا زمین خورد.چرا جان گریه کرد.در همین حد مسخره اس!!

این از این.اولین موردی که نوشتین باید بگم که دنی با صدای ناقوس دیوانه نشد.محض اطلاعاتون دنی با مرگ میساندی و-اخرین عامل-پس زده شدن توسط جان شب قبلش دیوانه شد.اینکه به تیریونم گف باشه من بعد زنگ دیگه بس میکنم دروغ گفته به نظر من و از اولم قصدش سوزوندن کل شهر بوده.

یورونو قبول دارم سرتاسر کاراکترش بیخود و بی هدف بود تا اخرین دقیقه ک یهو از اب سرشو اورد بیرون دقیقا جلو جیمی.

وریس اگر کاری کرد واسه این کرد که تعلل و اتلاف وقت رو دیگه جایز ندید هرچند خودمم یکم متعجب شدم از کارش.

راجب کتاب ها هم هیچ نظری ندارم.

اره واقعا بعضی از نقد ها بچه گانه هست..همونطور ک گفتین اگر شش فصل اول رو دوبارع یکی یکی مرور کنیم با منطققققققق اینقدر میشه ازش ایراد گرفت که نگو..ولی نمیدونم چرا واسه فصل هشت این رخ داده..ن تنها واسع ما ک واسه مخاطبا تو کل جهان اینجوری شده از نظرات در imdb میشه فمید..

من فک کنم دلیل این همه نقد از کشته شدن نایت کینگ به دست اریا و از ناکجا اباد اومدنش کلید خورد و هنوز ادامه داره و فک نکنم مخاطبا دیگ همون مخاطبای قبلی بشن..

فان ..حتی اگه نایت کینگ بلند شه بیاد بگه غلط کردم و اریا رو بکشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری