رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

بحث اپیزودیک قسمت ششم  

189 رای

1. 1. به اپیزود ششم فصل هشتم مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      58
    • 2
      8
    • 3
      14
    • 4
      12
    • 5
      18
    • 6
      14
    • 7
      16
    • 8
      10
    • 9
      10
    • 10
      29

Recommended Posts

واقعا چه پایان تلخی...حق دنریس این نبود تو ۷ فصل قهرمان باشه ، برده ها رو ازاد کنه..اون هدف هایی که داشت..اصن اون اهنگ هایی که رامین جوادی با تم اون ساخت..واقعا خیلی حیف شد که تو یه اپیزود خرابش کردن...حالم بهم خورد کاش هرگز این سریال رو نمیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که خوشم اومد یه پایان واقعی ، نه زیادی شاد نه زیادی غمگین چیزی که تیریون گفت هیچکس زیادی خوشحال نیست (مثل ما ها)

کسایی که ایراد می‌گیرند یا سیزن های قبل رو با دقت ندیدند یا از این که تئوریشون درست در نیومده ناراحتن یا اینکه صرفا فن یه کاراکتر بودن و دوست داشتن اون شاه بشه

در کل خوب بود بخصوص کارگردانی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اه دوباره برگشت به دوران ظلم والا دنریس اگه زنده بود تک تکشون رو میکشت و سوال اینجاست چرا جان که وارث حقیقی تخت آهنین بود پادشاه نشد چرا برن پادشاه شد برن که گفته بود من زاغ 3 چشمم.... چرا واقعا اینجوری تموم شد☹️?نمیدونم چجوری اینهمه افتضاحو جمع جور کردن واقعا هضمش سخته:(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افتضحاترین چیزی بود که میشد دید. درست مثل پایان سریال «لاست» احساس فریب خوردن و رها شدن داشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

التماس میکنم یکی جواب منو بده 

چرا نباید کرم خاکستری جان اسنو بکشه بخاطر ترور دنریس 

حداقل یک ماه وایسه تا بقیه بیان؟؟؟؟؟

منو کشت این سرگیجه 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رستگاری در دقیقه 90

خیلی بهتر از چیزی بود که تصور می کردم و بهش حداکثر امتیاز رو می دم.
البته پیام سیاسی - فلسفی گل درشتی  داشت که قابل بررسیه
مجموعا خوب بود .سنت نجات سریال در لحظه آخر رعایت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، cancer گفته است :

واقعاً حرفی ندارم، فقط اگر این پایان‌بندی خود مارتین بود کاش این تأخیرش توی عرضه کتاب‌ها از روی عمد بوده باشه تا ببینه واکنش‌ها چیه و یه پایان سزاوارتری بنویسه برای طرفدارایی که ده سال و حتی بعضاً بیشتر میشه که عاشق دنیای نغمه شدن و خط به خط، دیالوگ به دیالوگ و نبرد به نبرد با شخصیت های داستان زندگی کردند! و چیزی بیشتر از خاطره بوده براشون... واقعاً امیدوارم

در غیر اینصورت اگر پایان افتضاحی که سریال نشون داد رو تو کتاب هم بخونم جمع میکنم همه‌شونو میسوزونم سریالم پاک میکنم دیگه هم اثری از مارتین نمیخونم :)))

من به این قسمت فقط 3 میدم اونم به خاطر صحنه آخر جان با گوست.

? The King in The Real North

Screenshot_20190520-101805.png

واقعا حق باهاته خیلی فیلم مزخرف بود منم خیلی حال کردم سر نوازش گوست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شخصا با توجه به مسیری که طی شد و به این‌جا رسید، با وجود اشکالی که تو طی این مسیر وجود داشت، قسمت آخر رو به عنوان یه پایان‌بندی دوست داشتم. تنها اتفاقی که افتاد و انتظارش رو نداشتم شاه شدن برن بود که باید بیشتر در موردش فکر کنم. اگه همه‌ی این اتفاقا مستر پلن خودش بوده باشه واقعا فوق‌العاده است.

بقیه‌ی شخصیت‌ها در نظر من پایان بهتری نمی‌تونستن داشته باشن. جان واقعا از بازی‌های سیاسی خوشش نمیومد و اصلا مهارتی توی این زمینه نداشت، به تورموند هم گفته بود که دوست داره باهاش بره شمال. خوشحالم که به آرزوش رسید. یکی از بهترین صحنه‌های این قسمت هم دیدار دوباره‌اش با گوست بود. خدا رو شکر ما رو هم به آرزومون رسوندن.

سانسا و آریا که سرنوشتشون از روز روشن‌تر بود. آریا تبدیل به کریستوف کلمب جهان مارتین شد. باریکلا! :classic_biggrin:
فقط دوست داشتم یه صحنه‌ی پایانی از جستجوی برن به دنبال دروگون هم می‌دیدیم، با این حال بازم اشکالی نداره. قرار نیست همه چیز روی تصویر اتفاق بیفته، بعضی چیزها رو باید خودمون نتیجه‌گیری کنیم و به نظرم دروگون هم جایی جز والریا نمی‌تونه رفته باشه.

تلخ و شیرین، بالاخره بعد از حدود یک دهه همراهی، این سریال هم تموم شد و خوشحالم تونستم تو دوره‌ی زندگی کنم که گیم آو ترونز اومد و استانداردهای تلویزیون رو جابجا کرد. :‌) حالا باید منتظر کتاب‌ها و اسپین‌آف‌ها باشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

اون دوستی که از اول فصل 8 ماله به دست همینجوری داره گندهارو ماله میکشه کجاست؟ :)) میگفت داستان نایت کینگ تموم نشده و این حرفا :))

بیا بازم ماله بکش اگه روت میشه.

--------------------------------------

پایان سریال شاید بد نبوده باشه. ولی خیلی سریع اتفاق افتاد. خیلی سریع.

یارا گریجوی در عرض 5 دقیقه که از مرگ دنریس عصبانیه و میگه آهن زاده ها فراموش نمیکنن یهو رای به برن میده :)) قشنگ با سرعت نور بردن جلو همه چیو!

تنها صحنه خوب همون صحنه دروگون و آیرون ترون بود قشنگ دراورده بودن

ویرایش شده در توسط V1ctarion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، sandbaad گفته است :

منو کشت این سرگیجه 

برای اینکه به آرمان دنریس یعنی آزادی وفادار بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد داستان هم دقیقاً همون‌طور که حدس میزدم شد و اینا همه چیز طبق نقشه برن شکسته پیش رفت، دیالوگش مهر اثباتی بود بر همه چیز: فکر کردی من این همه راهو الکی اومدم؟

برن دنریس رو از سر راه برداشت جان که وارث حقیقی بود هم تبعید کرد و با سانسا هم به یه توافقی رسید که شمال مستقل بمونه! چرا شش قلمروی دیگه نخوان مستقل بشن؟؟ خیلی مسخره بود

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مگه دیوار نریخت پایین....پس این دیواره چی بود...دوتراکی ها چی شدن....چرا جان زنده شد پس وقتی قرار بود تبعید بشه....خداااااااا چرا اینطوری تموم شد چراااااا....حداقل اگه برن شاه شد...میکردینش نایت کینگ...ریدن بابا...اه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استقلال شمال خوب بود 

آريا رفت غرب چيكار كنه ؟؟؟ 

برن بهترين گزينه واسه پادشاهي بود به نظرم چون همه چيزو ميدونه .

جانم كه خودش علاقه اي به فرمانروايي نداشت 

مد كينگ طرفدار و سرسپرده نداشت براي همين جيمي بخشيده شد ولي دني دوتراكي ها و آنساليدها و مردم شرق رو پشتش داشت براي همين جنگ ميشد و شمال بهترين جا واسه جان بود تو وينترفل موقع خداحافظي جان با تورموند ميشد حدس زد كه جان برميگرده پيش اونا . 

ازدواج سانسا با تيريون چي شد ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال چرا گفتن برن پادشاه نخستین انسان ها شمال که استقلال پیدا کرد بقیه اندل هستن?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این سوالای عجیب غریب چیه میپرسید!!!

دیوار ده ها کیلومتر طول داره و چندین قلعه، اون جای دیوار که نایت کینگ داغونش کرد قلعه ایست‌واچ کنار دریا بود در واقع شرقی ترین نقطه دیوار اما این جایی که جان اسنو رفت و از اول هم توش بود کسل بلک یا همون قلعه سیاه هستش که حدوداً مرکز دیوار میشه ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 17 دقیقه قبل، El Masih گفته است :

چون 

در 18 دقیقه قبل، El Masih گفته است :

چون ذاتا يه برده س مرتيكه احمقِ بي جنم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا از اینکه همه تیراد میگرفتند ناراحت بودم ولی خداییش باید در مورد اپیزود اخر بگم که

دی اند دی ، شا.... ...

خواستم فحش بدم دیدم ارزش فحش هم ندارند

تف به جد و ابادتون با این ریدمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، A.j گفته است :

مگه دیوار نریخت پایین....پس این دیواره چی بود...دوتراکی ها چی شدن....چرا جان زنده شد پس وقتی قرار بود تبعید بشه....خداااااااا چرا اینطوری تموم شد چراااااا....حداقل اگه برن شاه شد...میکردینش نایت کینگ...ریدن بابا...اه

دیوار!!!!!!!!!
فصلای قبلم دیده بودیم دوتراکیا کلا حزب بادن رئیسشون که بمیره میرن پی زندگیشون مثه فصل 1.
جان دنی رو کشت دیگه :/ لامصب اژدها رو گذاشته بود محافظ:))
ایراد بنی اسرائیلی همینه دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

و در آخر هم هویت جان مخفی موند بین همون چند نفر. حتی سر داووس هم نفهمید :))

پدر تارگرین، مادر استارک. همه پشم :)) تبعید بشه شمال دیوار. جان رو میکشتن پایان خیلی بهتری بود تا اینکه اینجوری خون برتر و DNA ش به فاک بره. نغمه ای از آتش و یخ پشم :))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب خود مارتین سال هاس که هشدار چنین پایانی رو می داد و قطعا این پایان به طور کلی نظر خودش بوده من که دوستش داشتم و ادامه کتابش رو هم قطعا خواهم خوند. در کل خوب مشکل فیلم نبودن یه سری جزئیات متقاعد کننده بود و همین طور در مورد انتخاب برن به نظرم زمانی که  شورا راضی شد به انتخاب شاه از طریق رای گیری کاملا قابل قبول بود که لرد های وستروس با کس دیگری موافقت نخواهند کرد چون انتخاب هر فرد دیگری قطعا به بقیه چنین حسی رو می داد که قدرت به یه خاندان خاص داره واگذار میشه و برن خنثی ترین فرد در جمع به نظر می رسید که انتخابش باعث جنگ نشه.

سرنوشت جان هم هوشمندانه بود و به جایی برگشت که تعلق داشت و به نظرم این که رو تخت بشینه یا راحت قصر در بره قضیه رو مسخره می کرد و unsullied ها و حتی یارا با توجه به قدرت نظامی که داشتن قطعا نمیذاشتن این اتفاق بیفته به نظرم همین که بعد از کشتن دنی بلافاصله نکشتنش یا این که بلافاصله بین شمالی های حاضر و دوتراکی ها و unsullied جنگ نشد خوش شانس بود کاش مواجه جان با گری ورم رو می دیدیم تا این مسئله باورپذیرتر باشه واقعا چه طور جنگ نشد؟؟؟

در کل واقعا حیف شد که برخی از خطوط داستانی به دلیل پیچیدگی فرآیند ساخت سریال حذف شدند.

ولی به عنوان پایان باید بگم از تصویر کلی واقعا لذت بردم.

پی نوشت:گرچه هیچ کدوم از این ها سهل انگاری که در حق نایت کینگ کردن توجیه نمیکنه:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همون طور ک قبلا هم گفتم خائن اصلی به سریال کسی نیست جز مارتین. کتاباش رو عقب انداخت و پایان کتابا رو به این دو تا گفت تا سریال رو بسازن و بازخورد مردم رو ببینه. اگه خوششون اومد یکم همونو پر و بال بده اگه بدشون اومد هم کلا بیاد بگه سریال بد بود و پایان رو عوض کنه. HBO هم که برای اینکه به دو سه تا غول جدیدش برسه این سریال رو قسمت هاش رو کم کرد چون تا وقتی گات وجود داشت اون سریالا روو دستش نمیومدن. این وسط کسایی که بدون غرض ورزی سریال رو خراب کردن دن و دیوید بودن که بیشترین فحش هم نثارشون شد اما واقعا این دو تا کاری ک بلد بودن رو کردن نه اینکه قصد خراب کاری داشته باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 23 دقیقه قبل، El Masih گفته است :

عزیزمن نمیدونم جدی میگی یا شوخی 

ولی آرمان کدوم بود تمام مردم و سربازارو قتل عام کردن چرا باید به جان رحم کنه وقتی خودش فرمانده سپاه بوده 

هیچ تهدیدی هم دورش نبوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، sandbaad گفته است :

عزیزمن نمیدونم جدی میگی یا شوخی 

ولی آرمان کدوم بود تمام مردم و سربازارو قتل عام کردن چرا باید به جان رحم کنه وقتی خودش فرمانده سپاه بوده 

هیچ تهدیدی هم دورش نبوده

ملت یه چیزایی میگن نویسنده ها و کارگردان ها هم بشنون ببینن شاخ درمیارن!

آرمان :))

طرف 10 صفحه مقاله روانشنانسی مینویسه راجع به دیوونه شدن دنریس ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 36 دقیقه قبل، sandbaad گفته است :

منو کشت این سرگیجه 

به نظرم گری ورم جوری بزرگ شده بود ک فقط دستور رو اجرا کنه یعنی همون برده. خودش نمیرفت کسی رو بکشه و البته نیروهای شمال در پایتخت بودن هنوز، کشتن جان همون جا جنگ به پا میکرد.

ویرایش شده در توسط ashkan.ghf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، V1ctarion گفته است :

اون دوستی که از اول فصل 8 ماله به دست همینجوری داره گندهارو ماله میکشه کجاست؟ :)) میگفت داستان نایت کینگ تموم نشده و این حرفا :))

بیا بازم ماله بکش اگه روت میشه.

--------------------------------------

پایان سریال شاید بد نبوده باشه. ولی خیلی سریع اتفاق افتاد. خیلی سریع.

یارا گریجوی در عرض 5 دقیقه که از مرگ دنریس عصبانیه و میگه آهن زاده ها فراموش نمیکنن یهو رای به برن میده :)) قشنگ با سرعت نور بردن جلو همه چیو!

تنها صحنه خوب همون صحنه دروگون و آیرون ترون بود قشنگ دراورده بودن

ماله کش ها همیشه هستند دوست عزیز. کم کم خودشون رو نشون میدند و وظیفه ی مقدسشون رو که همانا ده دادن به گند زدن نویسنده هلست، انجام میدند. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری