رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت ششم - The Iron Throne

بحث اپیزودیک قسمت ششم  

189 رای

1. 1. به اپیزود ششم فصل هشتم مجموعه بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      58
    • 2
      8
    • 3
      14
    • 4
      12
    • 5
      18
    • 6
      14
    • 7
      16
    • 8
      10
    • 9
      10
    • 10
      29

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)
در 8 دقیقه قبل، Fjahan گفته است :

نتیجه این که بریم به ادامه انیمه دیدنمون بپردازیم

هر اثری که با حوصله کار شده باشه و با دقت ساخته شده باشه (مثال: فصل یک تا چهار گات که بدون نقص بود واقعا) میرزه به دیدنش... شما برو فیلم The Departed رو ببین دقیقا مثل گات واقع‌گرایانه است و در انتها هم شوکه کننده و با تراژدی تموم میشه اما کسی شاکی نشده ازش مارتین اسکورسیزی فحش نخورد به خاطرش در عوض فیلمش چهارتا اسکار برنده شد!

با این اوضاع گات فکر کنم توی فصل جوایز به جای برنده شدن جیمی کیمل و جیمز کوردن و بقیه فقط مسخره‌اش کنند و تیکه بندازن بهش.

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من که سازنده ها یهو میان میگن: دد دددددداااااا... مسخرتون کردیم، واقعا فک کردین سر هدفی که از ساختن سریال داشتیم، یا سر این همه شخصیت پردازی ای که کردیم این بلا رو میاریم! 

این همه جنگ و آدم کشتن برای اینکه یه عده احمق دور یه میز بگن کشتی بسازن یا فاحـ*ـه خونه؟

9 سال روی شخصیت یک کاراکتر کار کردن، شجاع ترین فرد یه دنیا شد، توی یک ساعت آخر فرستادنش پیش حرومزاده ها و بی عرضه ها؟! 

من انتظار داشتم یه دنیای بهتر بسازن... یه هدف والاتری داشته باشن از ساختن این سریال...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، cancer گفته است :

موافقم باهاتون

حالابا پایان‌بندی هم کاری نداشته باشیم اینجا مقاصد اقتصادی یه سریا گند میزنه به کل قضیه! مهم‌ترین عامل موفقیت یک داستان روایت کردنش هست اگر نتونند به درستی و با حوصله تعریف کنند نتیجه‌اش فوقش میشه یک اثر مدیوم و هالیوودی!!! صرفاً کسایی باهاش حال میکنند که از جلوه های ویژه و بازی بازیگران یا موسیقی متن لذت بردند!

البته واقعا آزورآهای این سریال رامین جوادی بود! حداقل یه چی داشت دلخوش شیم.

همین روند دیوانه کردن دنریس انقد مزخرف بود که پت و مت مجبور شدن شخصا بعد اتمام اون قسمت سریال بیان ماله بکشن روش! خیلی برای یه سریال در اندازه های گات زشته که برای توجیه یه اتفاق نویسنده بیاد شخصا توضیح بده و خط داستانی رو خودش اونوری نبره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، cancer گفته است :

هر اثری که با حوصله کار شده باشه روش میرزه به دیدنش... شما برو فیلم The Departed رو ببین دقیقا مثل گات واقع‌گرایانه است و در انتها هم شوکه کننده و با تراژدی تموم میشه اما کسی شاکی نشده ازش مارتین اسکورسیزی فحش نخورد به خاطرش در عوض فیلمش چهارتا اسکار برنده شد!

با این اوضاع گات فکر کنم توی فصل جوایز به جای برنده شدن جیمی کیمل و جیمز کوردن و بقیه فقط مسخره‌اش کنند و تیکه بندازن بهش.

در بی نظیر بودن آثار اسکورسیزی شکی نیست ولی واقعا اینا رو نباید با هم مقایسه این یه سریال طولانی با کلی پیچیدگی ساخت و اون یه فیلم سینمایی تو یه ژانر کاملا متفاوت که تمرکزش کلا رو شخصیتا و فیلم نامشه و خیلی از دغدغه های گات رو نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، ..ice and fire.. گفته است :

سلام 

راستش من همیشه بعد هر قسمت میومدم اینجا نظرات عزیزان رو میخوندم ولی این اولین باره دوس داشتم نظر خودم رو در پایان سریال درباره کاراکتر ها و خود سریال بگم

اینکه سریال روند تندی گرفت همه قبول دارن بالا پایین زیاد داشت ولی مجموعا میشه گفت با یه شیب ملایمی هر چی به سمت آخر سریال میومد رو به افت بود به لحاظ خط داستانی و منطق دنیای نغمه یخ و آتش نه منطق دنیای واقعی! ولی به هر حال بهترین سریالی بود که دیدم در مجموع خوشم اومد راضیم

بدترین جای سریال به نظرم کشته شدن نایت کینگ بود نه بخاطر اینکه آریا کشتش یا حتی شیوه مردنش که از جفتش راضی بودم ولی خیلی زود بود! این همه نایت کینگ میکردن این بود؟ دیوار به اون عظمت ساختن بخاطرش! اون همه ارتش جمع کرده بود 8 هزار سال پشت دیوار منتظر بود به عنوان قویترین موجود این دنیای فانتزی کل لشکرکشیش تا وینترفل بود؟ حداقل تو تریلر که تا وسط نقشه اومده بود پایین! چهارتا شهر نابود میکرد جلوتر میومد بهتر بود همون اول کار زدن کشتنش!! حالا شاید بگید اسم سریال بازی تاج و تخته خب اگه اینه اصلا خط داستانی نایت کینگ نمیبود بهتر بود نه هدف کاملا واضحی داشت نه کشتار و خرابی بزرگی راه انداخت به عنوان شرور بزرگ. انگار یه زنبور پشت پنجره بود اومد تو خونه با مگس کش کشتنش تموم شد!

اما در مورد کاراکتر ها تمرکز سریال بیشتر رو استارکها بود از همون اول تا ثانیه آخر سعی داشت اونها رو خاندان خوب و با شرافتی نشون بده که سختی های زیادی کشیدن از هم متلاشی شدن و خلاصه مسیر های طولانی طی کردن...جوری بود که مردم اکثرا فن استارکها بودن دوس داشتن پایان اونها خوش باشه که شد! من خودمم فن جان اسنو بودم مثل خیلیا ولی الان که مرور میکنم دلم برای تارگرین ها بیشتر سوخت حداقل اون چیزی که تو سریال بود تاریخ قبلش رو کاری ندارم...مد کینگ رو که به نظر برن مد کرد یه چی تو مایه های هودور! بعدم بهش خیانت شد و توسط گاردش کشته شد ریگار هم که عشق دو طرفه داشت جرمی نکرد ولی بدنام شد به عنوان کسی که عشق یکی دیگه رو دزدید سر آخرم کشته شد.دنریس و داداشش هم که تو غربت بزرگ شدن... دنریس شخصیت مهربون و خوبی داشت. اعدام میکرد کشتار داشت ولی مثل همه بقیه هم همین بودن آخرم مد کردن و کشتنش. جان یه عمر به عنوان حرومزاده بزرگ شد همش تو جنگها مثل اسب اینور اونور میدوعید نیتش همیشه خوب بود با دنریس جلوی نایت کینگ ایستادن برای قلمرو انسانها اونم تهش مظلوم واقع شد...حتی استاد ایمون شخصیت مظلومی داشت!

در تاریخ نوشته میشه وستروس هم استارکها نجات دادن و به طور کل تارگرین ها نشان خوبی ازشون نمیمونه!

به شخصه نظرم اینه اتفاقات که توی بازه ی زمانی سریال رخ داد خاندان تارگرین مظلوم واقع شده حتی بیشتر از استارکها!

گل گفتید! دقیقا همونجا که جان از استاد نقل‌قول کرد فهمیدم که عاقبت خودش هم مظلوم واقع میشه و در نهایت مثل استاد ایمون سر و کارش میوفته اون سر دنیا، تک و تنها!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 دقیقه قبل، cancer گفته است :

هر اثری که با حوصله کار شده باشه و با دقت ساخته شده باشه (مثال: فصل یک تا چهار گات که بدون نقص بود واقعا) میرزه به دیدنش... شما برو فیلم The Departed رو ببین دقیقا مثل گات واقع‌گرایانه است و در انتها هم شوکه کننده و با تراژدی تموم میشه اما کسی شاکی نشده ازش مارتین اسکورسیزی فحش نخورد به خاطرش در عوض فیلمش چهارتا اسکار برنده شد!

اووه departed  که عالیه بابا عالی...اولین فیلمی بود ک دیدم اینجوری تموم میشه..اسکورسیزی عالیه...و همچنین جک نیکلسون و دیکاپریو اوففف..

اهل سینمایی هستی جان ویک سه اومده البته اگ یک و دو رو دیدی سه رو ببین..رکورد فروش گیشه اونجرز تو سه روز اول رو زد..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، Fjahan گفته است :

در بی نظیر بودن آثار اسکورسیزی شکی نیست ولی واقعا اینا رو نباید با هم مقایسه این یه سریال طولانی با کلی پیچیدگی ساخت و اون یه فیلم سینمایی تو یه ژانر کاملا متفاوت که تمرکزش کلا رو شخصیتا و فیلم نامشه و خیلی از دغدغه های گات رو نداره

بله کاملا درسته که یک سریال مثل گات دغدغه‌های زیادی داره برای اچ‌بی‌او برای همین زد اینجوری فداش کرد تا جا برای بقیه آثارش به عنوان منابع درآمد جدید باز بشه!

گویا آریا و دروگون هم که به غرب عزیمت کردن سر از وست‌ورلد در بیارن در انتها!!! :))

چقدرم که به جا بود این میم ها :)):))

D6-M7oTXkAEjXIL.jpeg

D68aZA0XYAAt_nx.jpeg

ویرایش شده در توسط cancer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا درک نمیکنم چرا انقدر نمرات این قسمت پایین بودش؟ بنظرم بهترین قسمت این فصل همین قسمت بودش درست باگ های داستانی و خلاصه وار بودنش خیلی رو مخه ولی این مشکلات همش از 2 فصل پیش شروع شده بودش. حالا ملت همه یه دید منفی به GOT پیدا کردن. واقعا تاسف داره سریال به این خفنی به این وضع افتاده . باورم نمیشه امتیاز سریال به زیر 6 رسیده!!!!!!!!!!!!!!!!!

بازم گوست رو اندازه یه توله سگ کرده بودنش واقعا گندش رو در آوردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول

وقتی میگیم سریال بد بود از چه چیزی صحبت میکنیم؟

یه صحنه رو مثال میزنم... مثلا صحنه مرگ دنریس... که احتمالا قابل تحملترین صحنه این قسمت بود.

خب پلات شما اینه جان دنریس رو میکشه.

این رو صحنه رو میشه به بی نهایت شکل ایجاد کرد.

چه طور میکشه؟

با چه احساسی میکشه؟

چه واکنشی بینشون رخ میده؟

کجا میکشه؟

اینها سوالهایی که باید جواب داد. و فقط یه جواب دراماتیک میتونه صحنه رو به یاد ماندنی کنه.

برای اینکه بفهمیم صحنه دراماتیک یعنی چی صحنه مرگ تاوین لنیستر رو به خاطر بیارید.

مرگ تاوین توی دستشویی یه صحنه ماندگاره  که هم قابل حدس نبود هم آیرونی داشت و هم به یاد ماندنی بود.

حالا صحنه مرگ دنریس چی؟ خیلی سطحی بدون هیچ احساسی و حتی مضحک (خون اومدن از دهن دنریس)

وقتی از نویسندگان بد صحبت میکنیم دقیقا داریم از حسمون از صحنه ها صحبت میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، cancer گفته است :

بله کاملا درسته که یک سریال مثل گات دغدغه‌های زیادی داره برای اچ‌بی‌او برای همین زد اینجوری فداش کرد تا جا برای بقیه آثارش به عنوان منابع درآمد جدید باز بشه!

گویا آریا و دروگون هم که به غرب عزیمت کردن سر از وست‌ورلد در بیارن در انتها!!! :))

من رضایتم صرفا سر اینه که حداقل گات این شانسو داشت ساخته بشه و در کل هم بی نظیر ساخته شد غیر یه سری ماسمالی های فصل 7 و 8همین world of warcraft رو بیین 10 ساله طرفدارا دوست دارن که لیچ کینگ رو پرده سینما رو ببینن ولی هیچ وقت محقق نشد قطعا آرتاس خیلی ویلین بهتری نسبت به نایت کینگ بود:((

جاداره یاد کنیم از این سینماتیک و شباهت قسمت اخر فصل 7 گات بهش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

8 سال گذشت! چیه این عمر؟!
واسه من ک واقعا یه پایان تلخ و شیرین بود، همونطور که وعده داده بودن
خنجر هنگام بوسیدن واسم قابل تصور بود ولی جذابیت خودشو داشت با اینکه قابل پیش بینی بود(منطقی و قابل پیش بینی>غیر منطقی و سوپرایز)
خیلی جاهاش اونجوری که باب میل من بود نشد  عروسی خونینم باب میلم نبود، ولی محشر بود
بنظرم پایان قابل قبولی بود تا حدودی و دوسش داشتم
مستقل شدن شمال خیلی خوب بود، سانسا لیاقتش رو داشت، شاه شدن برن واسم عجیب بود نمیخواستش ولی بخاطرش این همه راه اومده بود؟ تبعید جان تلخ بود واسه من، بعد این همه اتفاق لایق تبعید نبود بنظرم
هند شدن تیریون برای جبران اشتباهاتش خوب بود.
زنده موندن کرم خاکستری واسم تلخ بود بعد از ترمیناتور شدنشو قتل عامش تو دو قسمت آخر رفتن ب ناث بنظرم بیشتر از لیاقتش بود واسم جذاب بود همراه جان تبعید شه حداقلش (اینو شاید احساسی بگم چون خیلی رو مخم بود شخصیتش خصوصا اواخر)
تمسخر صحبت سم از دموکراسی جالب بود
و اینم از گرگ و گرگ بازی جان راضی شدین
راستی چطور کرم خاکستری شهرو تسلیم کرد؟ منطقی بود؟ جلوگیری از جنگ بین آنسالید هاو شمالو بقیه یکم بالاتر از قدرت دیپلماسی بود چون خیلی بوی جنگ میداد!
و البته توافقی که هیچکی راضی نیست بهترینه..
دوتا دیالوگم واسم جالب بود
"پدرم مرد خبیثی بود
خواهرم زن خبیثی بود
تمام اجساد مردمانی که تا بحال کشتن حتی به نصف چیزی که ملکه ی زیبای ما توی یک روز سلاخی کرد نمیرسه. "
" عشق از منطق قدرتمندتره، همه این رو میدونیم، ب برادرم نگاه کن. "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوم

وقتی از بد بودن پلات صحبت میکنیم دقیقا از جی صحبت میکنیم؟

یه داستان فولکوری در ایران هست به اسم حسین کرد شبستری! این داستان پلاتش خیلی ساده است یارو میره و با آدمها میجنگه و همین. با اینکه پلات ساده است ولی پلات درستیه.

چرا درسته؟ چون از خود داستان و جهان داستان بیرون نمیزنه.

اما پلات فصل هشتم گات دچار اشتباه بود.فقط یه مثال بزنم از فصل آخر...ملکه شدن سانسا...

تقریبا از اول سریال سانسا یک شخصبت خاکستری و منفی داره. طمع قدرتی که باعث میشه به سمت جافری بره تا ناراحت شدنش از شاه شدن جان اسنو  و حسادتش به دنریس

یعنی شخصیت سانسا یک شخصبت منفی و قدرت طلبه. اتفاقی میفته اینکه در پایان داستان این شخصیت میشه ملکه شمال! اون هم به عنوان یک پایان خوش!

اینجا ناهمخوانی بین شخصیت سانسا و سرنوشت هست.

دقیقا این اتفاق واسه دنریس و سرسی هم افتاد.

سرسی عملا  شخصیت سیاه داستان بود ‌که از اپیزود اول و برخوردش با ند استارک متوجه میشدیم بعد این سرسی طوری میمیره که حس سمپاتی در افراد ایجاد کنه.

از طرف دیگه دنریس توی تمام فصول شخصیتی خودساخته بود که هدف اصلی اش رهایی بود. بعد خیلی هندی وار با نشون دادن اسباب بازی کودک سوخته و اشک گرفتن از مخاطب اون رو محکوم میکنن به مرگ.

در واقع پلات داستان خراب میشه چون نویسندگان نمیزارن روند طبیعی داستان رخ بدا و یک چیزی رو از بیرون به داستان تحمیل میکنن و در نتیجه برای توجیه تحمیل خودشون مجبورن از کودکان سوخته مایه بزارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 6 دقیقه قبل، Lord of Dragonstone گفته است :

در واقع پلات داستان خراب میشه چون نویسندگان نمیزارن روند طبیعی داستان رخ بدا و یک چیزی رو از بیرون به داستان تحمیل میکنن و در نتیجه برای توجیه تحمیل خودشون مجبورن از کودکان سوخته مایه بزارن.

دقیقاً توصیف به جا و درستی بود این نوع برانگیختن خشم بینندگان علیه دنریس با کودکان مرده و عروسک به دست خیلی غیرمنطقی و بچگانه بود تو مایه های لیتل‌فینگر که موقع مرگ فهمید کار از کار گذشته و چه گندی زده شروع کرد ترحم سانسا رو برانگیزه و برای نجات جونش التماس میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدايي از صحنه مرگ دنريس به بعد مزخرف و خنده دار بود.

اينهمه گفتن پرنس وعده داده شده اون از دنريس كه مرد اونم از جان برگشت سره خونه اول..

خود مارتين اينو ديده تا الان پشماش ريخته 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی من الان حال مارتین رو خریدارم :)))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این موضوع برن واقعا بی جواب و رو هوا موند...توی اون فصلی که داشت کلاغ 3 چشم میشد فرزندان جنگل دلیل خلق نایت کینگ رو گفتن بخاطر تو اینکار کردیم اخرش معلوم نشد چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونستن اینجوری وستروس مریزه به هم؟؟؟؟کلی تئوری درومد برن نایت کینگ....اخرش....ای خدا لعنتتتون کنه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدا از اینکه خیلی سوال ها اصلا پاسخ داده نشد و کلا قسمت خیلی ضعیفی بود که لازم به گفتن نیست.

فقط به نظرتون مشکل کلی از چی بود؟

به نظر من با همین شش قسمتم میتونستن یه فصل خوب بسازن ولی در صورتی که در هر قسمت حداقل چندتا کاراکتر اصلی داستانشون به سر انجام می رسید نه اینکه همش فرعیا رو حذف کنن. اینطوری به همه خوب پرداخته میشد.مخواستن پایان همه شخصیت اصلیا تو دو قسمت آخر باشه که خب معلومه شتاب زده و غیر منطقی می شه.

پایان باز جان هم افتضاح بود.هشت فصل آخرش  هم فقط جان سرش بی کلاه موند و و این خیلی ناراحت کننده بود.

جدای از این ها هروقت که یه فیلم چند قسمته یا یه سریال که آدم باهاش زیاد همذات پنداری می کرده وقتی تموم میشه یه حس نوستالژی افسردگی مانندی به آدم دست میده.انگار که آدم دلش تنگ میشه واسه شخصیتا .شما هم اینطوری شدید؟

اینا همش کار اچ بی او میخواد قشنگ تا میتونه از این مجموعه سود ببره این همه سوال در مورد برن و نایت کینگ بدون پاسخ معلومه بای نگاه کردن اسپین آف هاست بهترین کار اینه به نشانه اعتراض کسی اسپین آف نبینه. اون سیصد هزار تا امضا رو هم بجای اینکه برای عوض کردن پایان سریال بفرستن که محاله جمع کنن برای عوض کردن پایان کتاب که اگه اینطوری بشه آخر کتاب هم افتضاح خواهد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، پارسا تارلی گفته است :

جدا از اینکه خیلی سوال ها اصلا پاسخ داده نشد و کلا قسمت خیلی ضعیفی بود که لازم به گفتن نیست.

فقط به نظرتون مشکل کلی از چی بود؟

به نظر من با همین شش قسمتم میتونستن یه فصل خوب بسازن ولی در صورتی که در هر قسمت حداقل چندتا کاراکتر اصلی داستانشون به سر انجام می رسید نه اینکه همش فرعیا رو حذف کنن. اینطوری به همه خوب پرداخته میشد.مخواستن پایان همه شخصیت اصلیا تو دو قسمت آخر باشه که خب معلومه شتاب زده و غیر منطقی می شه.

پایان باز جان هم افتضاح بود.هشت فصل آخرش  هم فقط جان سرش بی کلاه موند و و این خیلی ناراحت کننده بود.

جدای از این ها هروقت که یه فیلم چند قسمته یا یه سریال که آدم باهاش زیاد همذات پنداری می کرده وقتی تموم میشه یه حس نوستالژی افسردگی مانندی به آدم دست میده.انگار که آدم دلش تنگ میشه واسه شخصیتا .شما هم اینطوری شدید؟

دقيقا جان نه تنها ايكه برگشت سر خونه اول بلكه داستانش بي معني و باز موند.

من خودم شخصا هميشه فك مي كردم بعد فصل هشت دلتنگ بمونم ولي از اونجا كه واقعا مسخره تموم شد اصلا حس دلتنگي نمي كنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

افتضاح! جان مگر تنها تارگارین نبود؟ چرا اون حق رای نداشت! مجرم بود؟ خب تیریون هم محکوم به مرگ بود ولی رای داد و درواقع اون همه چیزو تعیین کرد! فکر کنم این سری فیلمنامه هک شده بود?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این حرف که میزنن که hbo از عمد بد کار کرده تا سود بیشتری ببره  برای اسپین افها یا فرای رسیدگی بیشتر به بقیه سریالهاش. کاملا پرته. جون مشکل از میزان هزینه hbo نیست. مشکل از نویسندگان مجموعه است وگرنه از نظر فنی کلی براش هزینه شده. در ضمن اگر سریال ضعیف ساخته بشه اعتبار خود شبکه میره زیر سوال و ملت دیگه بقیه سریالهاش رو هم نگاه نمیکنن و ارزش سهام شرکت افت میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک از ده ... 

چیزی ندارم بگم، فقط اینکه موقع دیدن این قسمت همش سرم رو به نشانه تاسف تکون میدادم... هر دقیقه و هر ثانیش ...

چطور دلشون اومد بزرگترین سریال تاریخ رو اینطوری نابود کنن؟ پیشاپیش هم به طرفدار های "جنگ ستارگان" تسلیت میگم که قراره این پروژه هم توسط این دو نخبه عرصه نویسندگی و کارگردانی نابود بشه! 

یک دهه از زندگیمون منتظر پایانی حماسی برای این داستان بودیم، پایانی به معنای واقعی "تلخ و شیرین"،پایانی که هیچ علامت سوالی برامون باقی نذاره. 

اما حالا ماییم و ده ها سوال بی جواب ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینم از بهترین سریال تاریخ تا به اینجا

بریم برای انتظار تا سریال ارباب حلقه ها

تنها چیزی که در فصل هشتم افت نکرد موسیقی و جلوه های ویژه بود

به یاد بزرگترین قربانی این فصل که همون نایت کینگه فاتحه

به یاد بزرگانی چون تایوین واریس بیلیش ادارد راب و ایگریت 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، cancer گفته است :

واقعاً حرفی ندارم، فقط اگر این پایان‌بندی خود مارتین بود کاش این تأخیرش توی عرضه کتاب‌ها از روی عمد بوده باشه تا ببینه واکنش‌ها چیه و یه پایان سزاوارتری بنویسه برای طرفدارایی که ده سال و حتی بعضاً بیشتر میشه که عاشق دنیای نغمه شدن و خط به خط، دیالوگ به دیالوگ و نبرد به نبرد با شخصیت های داستان زندگی کردند! و چیزی بیشتر از خاطره بوده براشون... واقعاً امیدوارم

در غیر اینصورت اگر پایان افتضاحی که سریال نشون داد رو تو کتاب هم بخونم جمع میکنم همه‌شونو میسوزونم سریالم پاک میکنم دیگه هم اثری از مارتین نمیخونم :)))

من به این قسمت فقط 3 میدم اونم به خاطر صحنه آخر جان با گوست.

? The King in The Real North

Screenshot_20190520-101805.png

مارتین ک خودش گفته من اصل ماجرا رو براشون تعریف کردم اما موقع نوشتن پیششون نبودم و متنی ک نوشتن رو نخوندم . علاوه بر این هر داستان و هر پایان بندی اگ درست بهش بال و پر داده بشه دوست داشتنی میشه.مثلا در مورد دنریس، سوزونده شدن کینگزلندینگ یا مرگ دنریس اتفاقات کلیدی ان ک طبیعتا ایده اصلیشون مال مارتینه.همونطور ک کلا مسیر حرکت دنریس تو 5 فصل اول سریال ابتر بود و 50 % تکامل دنریس کتاب ها رو هم نداشت روند آفرینش سرونوشتِ 3 فصل اخرشم همونقدر و بلکه بیشتر بین کتاب و سریال متفاوت خواهد بود.

ویرایش شده در توسط Rezayoron

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری