رفتن به مطلب
Shield of the Life

بهترین های همه فصول سریال (سکانس ها، دیالوگ ها و ...)

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه دوستان

سریال بازی تاج و تخت امروز با پخش آخرین قسمتش به پایان رسید.

من نظر خودم رو در مورد فصل و اپیزود آخر دارم و از اونجا که تاپیکی برای قسمت آخر وجود داره اون بحثو اینجا باز نمی کنم.

صرفا می خواستم پیشنهاد بدم اگه دوست داشته باشین یه کوچولو خاطره بازی کنیم با سریال و بخش هایی که ازشون لذت بردیم.

من هر اپیزود رو تو زمان پخشش دیدم و دیگه هم فرصت نکردم که ببینمشون. واسه همین خیلی حضور ذهن ندارم.

اما برای شروع:

به نظر من در حال حاضر تا جایی که یادم میاد بهترین سکانس سریال سکانس دفاع تیریون از خودش تو محاکمه و درخواست محاکمه از طریق مبارزه بوده. بازی پیتر دینکلیج تو این سکانس به مفهوم واقعی کلمه جادویی بود و دیالوگ هاش هم واقعا بی نظیر بودن.

عروسی خونین هم واقعا عالی بود و علیرغم اینکه شدیدا غافلگیرکننده بود کاملا براساس منطق بنا شده بود و همین خیلی تاثیرگذارش می کرد.

ویرایش شده در توسط Shield of the Life

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سكانس جيمي و برين در حمام فصل سوم

سكانس هودور فصل ششم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سکانس پایانی قسمت نهم فصل ششم(نبرد حرامزادگان), سکانس های عروسی خونین و همچنین عروسی بنفش، سکانس قتل تایوین و سکانس نبرد کوه و اوبرین، سکانس انفجار سپت بیلور و موسیقی شاهکارش،سکانس اعدام ند استارک، سکانس آتش زدن وحشیانه شیرین به دستور استنیس(?)، سکانس  پایانی قسمت سوم همین فصل هم فقط برای موسیقی اش همیشه یادم میمونه. و خلاصه خیلی از صحنه ها با بازیگر هاش با موسیقی هاش، با غافلگیری هاش، با جلوه های ویژه اش، با دیالوگ های ماندگارش در ذهن و قلب ما همیشه حفظ میشه، فقط حیف که پایان به یاد ماندنی ای در خاطره ها ثبت نشد، صد حیف که قراره پایان یکی از بهترین سریال های تاریخ رو غیر قابل قبول برای بچه ها و نوه های خودمون توصیف کنیم.?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرگ ویسریس؛ گردن زدن ند استارک؛ مرگ کال دروگو؛ متولد شدن اژدهایان؛ صحنه‌های آریا و تایوین؛ ویژنهای دنریس در خانه نامیرایان؛ نبرد بلک واتر؛ صحنه ای که تیریون با طعمه کردن میرسلا فهمید پایسل خائنه؛ سانسا و مارجری؛ صحبت سانسا و اولنا؛ مرگ جافری؛ صحنه های مربوط به اوبرین مارتل؛ اونجا که دنی آنسالیدها رو گرفت؛ فاش شدن هویت والدین جان اسنو؛ اونجا که به دنریس گفتن میسا؛ راهپیمایی شرم سرسی؛ نبرد هاردهوم؛ دیدار جان و سانسا، دیدار دوبارهصحنه تئون و یارا بعد فرار از رمزی؛ آخر نبرد حرامزاده‌ها؛ ترکیدن سپت بیلور؛ ازدواج ریگار و لیانا؛ نبرد غنائم جنگی؛ دیدار جان و آریا؛ صحنه کشته شدن نایت کینگ توسط آریا؛ صحنه غصه خوردن تورموند؛ صحنه مرگ جیمی و سرسی؛ صحنه مرگ دنریس و خشم دروگون؛ صحنه اضافه کردن افتخارات جیمی به کتاب شوالیه ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 10 ساعت قبل، Danny گفته است :

سکانس پایانی قسمت نهم فصل ششم(نبرد حرامزادگان), سکانس های عروسی خونین و همچنین عروسی بنفش، سکانس قتل تایوین و سکانس نبرد کوه و اوبرین، سکانس انفجار سپت بیلور و موسیقی شاهکارش،سکانس اعدام ند استارک، سکانس آتش زدن وحشیانه شیرین به دستور استنیس(?)، سکانس  پایانی قسمت سوم همین فصل هم فقط برای موسیقی اش همیشه یادم میمونه. و خلاصه خیلی از صحنه ها با بازیگر هاش با موسیقی هاش، با غافلگیری هاش، با جلوه های ویژه اش، با دیالوگ های ماندگارش در ذهن و قلب ما همیشه حفظ میشه، فقط حیف که پایان به یاد ماندنی ای در خاطره ها ثبت نشد، صد حیف که قراره پایان یکی از بهترین سریال های تاریخ رو غیر قابل قبول برای بچه ها و نوه های خودمون توصیف کنیم.?

البته ب عنوان یک نمونه آموزشی تربیتی میتونه استفاده بشه اینکه مهم نیست ی کاریو چقدر تمیز و شیک انجام میدین وقتی آخر کارو گند میزنی مثل اینه که کل کار به فنا دادی

انتخاب ی سکانس سخته و البته اکثر سکانسهای خوب رو دوستان اشاره کردن ولی مطمئنا سکانس مورد علاقه من کینگ این د نورث جان بود

ویرایش شده در توسط وایت ولف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 11 ساعت قبل، Danny گفته است :

صد حیف که قراره پایان یکی از بهترین سریال های تاریخ رو غیر قابل قبول برای بچه ها و نوه های خودمون توصیف کنیم.?

دوست عزیز بذار یه توصیانه پدرانه بهت بکنم. این سریال رو برای بچه هات و صد البته نوه هات توصیف نکن. ایشالا تا اون موقع که شما نوه دار بشی کلی سریال خوب ساخته شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 15 دقیقه قبل، سایمون چشم ستاره گفته است :

دوست عزیز بذار یه توصیانه پدرانه بهت بکنم. این سریال رو برای بچه هات و صد البته نوه هات توصیف نکن. ایشالا تا اون موقع که شما نوه دار بشی کلی سریال خوب ساخته شده

بسیار متشکرم بابت توصیه تون، بله حتما، در اینکه سریال های بهتری ساخته میشن هیچ‌ شکی نیست، فقط خدا کنه عمرمون کفاف اون لحظات رو بده?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سکانس تاثیرگذار خیلی داشته.

تریون: سخنرانی جنگ بلک واتر، دادگاه

جان: مرگ ایگریت، کینگ این د نورث

آریا: دیدن سر گرگ راب، مبارزه با بریان

جیمی: صحبت های تو حموم، رفتن به شمال

سانسا: فرار با تئون

تئون: جنگ لب دریا، مرگ

برن: هودور

دنریس: جنازه اش تو چنگال دروگون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از فصل سوم پیگیر سریال شدم و هفتگی دیدم.
به نظرم زیباترین سکانس سریال بخشی از سکانس دوم با سوم از  s07e07  و صحبت های جان در مورد دروغگویی و عهد شکنی بود. "تیریون :ممنون که زانو زدی ولی تا حالا سعی کردی یک کوچولو دروغ بگی؟..... جان : اینطوری فقط به سمت دروغ های بهتر و بهتر می ریم و دروغ هیچ کمکی بهمون نمی کنه"

اعدام ریکارد کارستارک  توسط راب و انداختن شمشیر و نظاره گری کتلین و بلک قیش و تالیسا یکی از قوی ترین و فنی ترین صحنه ها بود.

و هولناک ترینش مرگ رد وایپر بود که باعث شد من تا مدتی سریال رو نبینم

ویرایش شده در توسط توروس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یافتن توله گرگ ها

اعدام ند

تو فصل اول جایی که تیریون عده ای مرد نیمه وحشی رو به اردوگاه تایوین میبره و بعد که قرار میشه خودش هم در خط مقدم حاضر باشه، وقتی روز جنگ اون وحشی ها رو تهییج می کنه، داد میزنن هاف من (نصفه مرد-تیریون)، و بعد خیلی احمقانه با پتک به تیریون میزنن و از روش رد میشن و میرن. خیلی فیلمبرداری عالی داشت و صحنه خنده داری بود.

دادگاه تیریون

انفجار سپت بیلور و اون موزیک بی نظیرش

مکالمات گهگاه تایوین و آریا در هرنهال- جایی که تایوین شک می کنه که آریا دختر با اصالتی هست، مکالماتشون عالی بود

زمان مشخص شدن هویت جان

مرگ ایگریت

مرگ هودور

مرگ اوبرین مارتل

ویژن دنریس اونجایی که کال دروگو رو همراه بچه ی متولد نشده اش می بینه

خداحافظی جان و آریا در فصل اول

مکالمه تیریون و جان در قسمت اول فصل اول

راهپیمایی شرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیکه ای که کتلین استارک خودش رو‌ مقصر اتفاقاتی که برای بچه هاش افتاد میدونه و پشیمونه از اینکه نتونست جان اسنو رو مثل فرزندش قبول کنه

و صحنه ای که برن اون قصه رو‌ در وصف کسی که میهمان رو توی‌ خونه خودش میکشه میگه

سکانس معروف chaos is ladder

صحنه های جالب اصلی رو اکثرا گفتن ولی اونایی که از قلم افتادن رو خواستم بگم

بهترین سکانس هم سکانس دادگاه تیریون بود به نظرم

واقعا اگه دوباره بریم سریال رو از اول ببینیم به فضاحت این دو فصل اخر کامل پی میبریم . چقدر صحنه ها و دیالوگ های بیاد موندنی بود فصل های قبل .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاش یک آلبوم عکس از نماها و فریم های سریال هم  درست می کردیم. خاطره انگیز می شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۳/۱ at 01:09، سایمون چشم ستاره گفته است :

متاسفانه یا خوشبختانه اصلا قرار نیست سریال های بهتر یا حتا به طور نسبی باارزشی ساخته بشود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین قطعه اکشن سریال نبرد رزم آور افسانه ای آرتور دین یا همون شمشیر صبح و اسول ونت با ادارد استارک، هاولند رید و همراهانش در پای برج شادی بود. طراحی اکشن مناسب، طراحی صحنه خوب به خصوص معماری برج شادی ، موسیقی هماهنگ رامین جوادی و بازی قابل قبول بازیگر ایفا کننده نقش آرتور دین ( لوک رابرتز ) و تدوینی روان ،زمینه ساز ماندگاری این قطعه شد.

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سکانش پاور ایز پاور مال سرسی و لیتل فینگر

عروسی سرخ

ان تیکه ازدواج تیریون و بزرگمنشیش در مورد سانسا رو خییییلی دوست دارم که میگه اند نو مای واچ بیگنز

دیدار آریا و جان افتضاح بود.

مخفی کننده

ولی مرگ دنریسو دوست داشتم. چون اولش معلوم نبود جان دنریسو کشته یا دنی جان رو. :)

وآخرش که ادیت سرنوشت ستارک ها بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری