رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 22 دقیقه قبل، Fateme گفته است :

IMG_20190425_140832_715.jpg.19a33401913092808c39449f10848110.jpgنمیشع برقا مثل اینجا همیشه روشن باشه؟؟چشمام دو درجه ضعیف شد بابت فصل ۸ ?

‏فکر کنم تو عوامل سازنده گات ینفر هست هی میگه اون چراغو خاموش کنین بیخودی روشنه، از هر لوکیشنی رد میشه سرشو تکون میده یکی از پروژکتورای اضافی رو خاموش میکنه. بابا تروخدا یه شمعی نور موبایلی چیزی بندازین ببنیم کی داره حرف میزنه کیه لخت شده بخدا هیچی معلوم نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

‏فکر کنم تو عوامل سازنده گات ینفر هست هی میگه اون چراغو خاموش کنین بیخودی روشنه، از هر لوکیشنی رد میشه سرشو تکون میده یکی از پروژکتورای اضافی رو خاموش میکنه. بابا تروخدا یه شمعی نور موبایلی چیزی بندازین ببنیم کی داره حرف میزنه کیه لخت شده بخدا هیچی معلوم نیست

قسمت بعدی رو چی میگی کلا جنگ شبانه ست

هرینگتون ی جا مصاحبه کرده بود بعد از 55 شب متوالی فیلمبرداری متوجه شدم انسان موجود شبگردی نیست?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 16 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

البته منظور من از لخت لخت عرفانی یه وقت ریپرت نشیم از سایت صلوات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این رو هم در نظر داشته باشید وینترفل سقوط کنه لشکر نایت کینگ چند برابر میشه با این حساب نایت کینگ چجوری قراره شکست بخوره؟

همه آدم حسابیای وستروس تو وینترفلن اگه اینا نتونن شکست بدن دیگه والا مغزم نمیکشه!?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

https://gameofthrones.fandom.com/wiki/Old_warhorn

دوستان اگر یادتون باشه تو فصل اول جایی که نایتس واچ ها تو شمال دیوار دارن گشت زنی میکنن ، یه قسمت بودش که سمول ، ۲ تا دیگر از نایتس واچ ها زیر برف یه کیف از دراگون گلس و یک شیپور پیدا میکنن !! 

ایا اون شیپور همون شیپور معروف نیست که برای کنترل اژده ها توسط تارگریان هم ساخته شده بود ؟ 

ایا سمول راجبه اون شیپور چیزی میدونه ؟ ایا اصلا همراهش هست ؟ 

تو کتاب راجبه استفاده از اون شیپور چیزی نوشته شده ؟ 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 4 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

این رو هم در نظر داشته باشید وینترفل سقوط کنه لشکر نایت کینگ چند برابر میشه با این حساب نایت کینگ چجوری قراره شکست بخوره؟

همه آدم حسابیای وستروس تو وینترفلن اگه اینا نتونن شکست بدن دیگه والا مغزم نمیکشه!?

افسانه ی سه هزار اویژ رو شنیدی که در حمله ی کالساری به به شهر کوهر سه هزار اویژ دوازده هزار دوتراکی رو کشتن و 600 نفر در اخر زنده موندن 13 هزار اویژ وجود داره اگر قدرت وایت ها به خوبی دوتراکی ها باشه که نیست 52 هزار وایت میمیرن اگه باقی سرباز ها هم بتونن مرگ خود و یک اویژ رو جبران کنن در اخر ارتش نایت گینگ نصف میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، sadrakhan گفته است :

در صحنه بعد جان و دنی را داریم که هر دو کنار شومینه ایستاده اند اما دنریس کمی مشکوک است، به نظر میرسد که شرایط امادگی انها در وینترفل به خوبی پیش نمیرود یا اینکه خبر بدی شنیده اند.

اما چشمان تیزبین فردی در ردیت متوجه شباهتی در شومینه شده.به نظر میرسد که انها به دراگون استون رفته اند (بعد از سقوط وینترفل). پس دلیل ناراحتی جان و دنریس در این دو صحنه مشخص است، هر دو کسانی را از دست داده اند.

اما چرا باید انها به دراگون استون برگردند؟ شاید به دلیل موقعیت جغرافیایی ان که از دست وایت واکر ها در امان هستند، البته در هر صورت از اژدهای نایت کینگ در امان نخواهند بود.همچنین ردیت اشاره کرد که دنریس این روز ها همانند برادر هایش لباس میپوشد.
#تحلیل
@westerosir

داشتم توی پست های قدیمی کانال میگشتم این تحلیل را یافتم و تا اینجا که ما دیدیم جان و دنریس کنار اتیش با هم نشستن و این یعنی تحلیل درسته

شاید هم مال آخرای سریاله دوتایی ماه عسل رفتن سواحل درگون استون قلعه خانوادگی جفتشون?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، mehdi342 گفته است :

دوستان اگر یادتون باشه تو فصل اول جایی که نایتس واچ ها تو شمال دیوار دارن گشت زنی میکنن ، یه قسمت بودش که سمول ، ۲ تا دیگر از نایتس واچ ها زیر برف یه کیف از دراگون گلس و یک شیپور پیدا میکنن !! 

ایا اون شیپور همون شیپور معروف نیست که برای کنترل اژده ها توسط تارگریان هم ساخته شده بود ؟ 

شیپور زمستان (Horn of Winter)، که همچنین به عنوان شیپور جورامون (Horn of Joramun) نیز شناخته می‌شود، یک شیپور افسانه‌ای با خاصیت های جادویی است. این شیپور ظاهرا توسط جورامون (Joramun) یا یک پادشاه آنسوی دیوار (King Beyond the Wall) دمیده شده است. هنگامی که او در آن شیپور می‌دمد "غول‌ها را از زمین بیدار می‌کند".

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 28 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

افسانه ی سه هزار اویژ رو شنیدی که در حمله ی کالساری به به شهر کوهر سه هزار اویژ دوازده هزار دوتراکی رو کشتن و 600 نفر در اخر زنده موندن 13 هزار اویژ وجود داره اگر قدرت وایت ها به خوبی دوتراکی ها باشه که نیست 52 هزار وایت میمیرن اگه باقی سرباز ها هم بتونن مرگ خود و یک اویژ رو جبران کنن در اخر ارتش نایت گینگ نصف میشه

۵۲ هزار وایت چجوری قراره بمیرن وقتی الان هم مرده تشریف دارن ??

ویرایش شده در توسط Fateme

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 13:13، ashkan.ghf گفته است :

اون دو تا تریلر الکی هستن خودشونم ک گفتن. مشکل اینجاست ک برای هر فصل باید تریلر بدن به علت تبلیغات و ... اما سازنده ها معمولا نمیخوان فیلم یا سریال لو بره. کلکی ک میزنن اینه ک دو تا تریلر همینجوری میدن بیرون ولی الکی. مثالش هم فصل پیش هست ک سرهایی از شخصیت ها رو گذاشته بودن توی همون مکان خدای بی چهره. امسال دو تا تریلر اینجوری دادن یکی همون ک جان و آریا و سانسا توی سرداب بودن و یخ میومد یکی هم همین ک وینترفل سقوط کرده. الزامی نداره این اتفاقات بیوفته چون اینا تریلر الکی هستن. حتی مارول هم برای پایان بازی یه تریلر اینجوری داد بیرون امسال.
در مورد نایت کینگ فرزندان جنگل اشتباه کردن و یه سلاح کشتار جمعی ایجاد کردن فک میکردن میتونن تحت کنترل نگهش دارن اما نشد. مثاله مشابه و فوق العاده ش ماتریکس هست ک محافظش (mr smith) انقدر قدرت پیدا کرد که با کل سیستم دشمن شده بود.

کاملا مخالفم.. اینکه تریلر قلابی بسازن بخاطر اینکه کلک بزنن و افکار رو از داستان واقعی منحرف کنن واقعا یه کار بی معنیه.. تریلر خلاصه ای از تم کلی داستانه 

تنها سه روز دیگه تا پخش قسمت سوم باقی مونده و معلوم میشه تریلر ها قلابی بوده یا هر کدوم گوشه ای از مفهوم و داستان رو توی دل خودش جای داده اند 

یکی از خصوصیات این سریال اینه که خیلی از اتفاقات رو با سمبل ها و نمادها و شبیه سازیها بیان میکنه.. حتی مفهوم زمستان توی این سریال با زمستان طبیعی و برف و... عجین شده و فضا و روند وهم انگیزی رو ایجاد کرده. 

توی این داستان عظیم و این ابر سریال هیچ چیزی الکی و دروغین نیست و هر واقعه و هر حرف و هر شخصیت دقیقا پازل های کوچیکی هستند که داستان رو تکمیل میکنن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم این اپیزود یه خورده از سرعتی بودن داستان کم کرد حالت یه دست اندازو داشت..هر چند این که تیئون با نگهبانان شب چطوری زودتر از اونا رسیدن خیلی عجیب غریب بود انگار طی العرض کردن ولی اپیزود خوبی بود چون تو اپیزود 1 تجدید دیدارها صحبت ها همه خیلی سر سری بود.

فقط چرا این فصل اینقدر تاریکه؟!:classic_huh: من نور km player کلی میبرم بالا تا ببینم کی به کیه

برخورد دنریس با جیمی کاملآ منطقی بود نمیدونم چرا یه سری سر این قضیه واسه دنی جبهه گرفتن بابا ناسلامتی باباشو کشته خودشو ویسریس از بچگی آواره بودن..من خودم طرفدار سرسخت جیمیم ولی دنی هم حق داشت.

نکته های مثبت این اپیزود: شوالیه کردن برین_ خوندن پادریک که به شخصه یاد پپین تو ارباب حلقه ها افتادم_ تجدید دیدار سانسا و تیئون و سکانس پایانی رسیدن وایت واکرها

نکته های منفی: سکانس گندری آریا(یه خورده زیاده روی بود به نظرم)_زود رسیدن نگهبانان شب و تیئون..اگه وسط جنگی چیزی می رسیدن نرمال تر بود

تو اپیزود بعد من که شک ندارم وینترفل سقوط می کنه..احساس می کنم یه اژدها هم میمیره..جیمی و برین و کرم خاکستریم شدیدآ میمیرن تیئونم همون موقع که از خواهرش خداحافظی کرد یه حسی بهم میگفت اونم میمیره..شاه شب عمرآ تو این اپیزود بمیره.

این سرداب وینترفل هم زیادی میگفتن امنه تو دموی قسمت بعدم انگار آریا داشت خونین مالین تو سرداب فرار میکرد فکر نمی کنم سرداب دووم بیاره!

در مورد دنی و جان هم کار به دعوا سر حکومت نمیرسه چون اولآ جان اصلآ براش مهم نیست که شاه بشه دوم این که یا جان میمیره یا دنی یا هر دو..ولی به این که دنی ملکه بشه خیلی شک دارم چون اگه یادتون باشه تو سیزن دوم وقتی دنی به خانه ی نامیرا میره اونجا که تخت آهنین رو میبینه تا میاد بهش دست بزنه نمی تونه سر این قضیه من فکر می کنم اصلآ دنی قرار نیست ملکه بشه.

ویرایش شده در توسط Prince Rhaegar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، Fateme گفته است :

۵۲ هزار وایت چجوری قراره بمیرن وقتی الان هم مرده تشریف دارن ??

به قول تارا مرده هانمیمیرن با این حال او لعنتی هارو بکش

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 38 دقیقه قبل، farshidmassumiyan گفته است :

کاملا مخالفم.. اینکه تریلر قلابی بسازن بخاطر اینکه کلک بزنن و افکار رو از داستان واقعی منحرف کنن واقعا یه کار بی معنیه.. تریلر خلاصه ای از تم کلی داستانه 

تنها سه روز دیگه تا پخش قسمت سوم باقی مونده و معلوم میشه تریلر ها قلابی بوده یا هر کدوم گوشه ای از مفهوم و داستان رو توی دل خودش جای داده اند 

البته ۴ روز برای ما ( با احتساب اینکه دوباره لیک نشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، farshidmassumiyan گفته است :

تریلر قلابی با تریلری ک مفهوم داستان توش باشه فرق داره. من نگفتم مفهومی از داستان توشون نیست گفتم الزامی نداره رخدادش دقیقا اتفاق بیوفته. واضح تر میگم از اون تریلر پیداس که ویترفل خسارات زیادی میبینه ولی اینکه جان و دنی و ... بمیرن چون توی اون تریلر گردن بند دنی یا شمشیر جان روی زمین نشون داده شد منطقی نیست و هدف تریلر نشون دادن مرگ اونا نیست.
این لینک تریلر مشابهی ک برای فصل 6 دادن بیرون که هیچ وقت اتفاق نیوفتاد https://www.youtube.com/watch?v=OmrA8nOZF2Q
خیلی ها بعد از دیدن این تریلر گفتن اینا میمیرن یا اصلا همه ی شخصیت ها افراد خدای مرگ هستن و ...
این هم تیزری ک برای فصل 7 دادن https://www.youtube.com/watch?v=Qq0B0NVKghA
اینها تریلرهای نمادین هستن نه واقعی.

ویرایش شده در توسط ashkan.ghf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، mehdi342 گفته است :

شیپورهایی که تو کتاب بهشون پرداخته شده یکی شیپور اژدهاست که باهاش میشه کنترل اژدها رو به دست گرفت و یکی هم شیپور جورامونه که باهاش غولها رو بیدار میکنه یا شیپور زمستان که اگر درونش دمیده بشه دیوار فرو میریزه( البته به نظر میرسه شیپور زمستان و شیپور جورامون یکی هستند.)

توی کتاب منس ریدر پادشاه اون ور دیوار یه شیپور بزرگ داره که با زبان کهن روش نوشته هایی داره که ادعا میکنه شیپور جورامونه و می تونسته با دمیدن در اون دیوار رو خراب کنه اما نکرده ( این شیپور سوزونده شده و دیگه وجود نداره)

دومی شیپور شکسته ای که نگهبانان شب پیدا کردن که به نظر میاد خراب شده و کار نمیکنه( این شیپور ظاهرا یه شیپور معمولیه مثل همون شیپورهایی که نگهبانان شب دارن)

سومی شیپور بزرگی از فولاد والریایی که یورون گریجوی ادعا میکنه شیپور اژدهاست و اونو از خرابه های والریا پیدا کرده و فعلا در دست ویکتاریونه. در این شیپور یک بار دمیده شده و کسی که در این شیپور بدمه از درون می سوزه و می میره ولی کاربردش هنوز مشخص نیست(شاید باید در حضور اژدها دمیده بشه) روی شیپور نوشته شده خون برای آتش و آتش برای خون

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در ۱ ساعت قبل، ashkan.ghf گفته است :

تریلر قلابی با تریلری ک مفهوم داستان توش باشه فرق داره. من نگفتم مفهومی از داستان توشون نیست گفتم الزامی نداره رخدادش دقیقا اتفاق بیوفته. واضح تر میگم از اون تریلر پیداس که ویترفل خسارات زیادی میبینه ولی اینکه جان و دنی و ... بمیرن چون توی اون تریلر گردن بند دنی یا شمشیر جان روی زمین نشون داده شد منطقی نیست و هدف تریلر نشون دادن مرگ اونا نیست.
این لینک تریلر مشابهی ک برای فصل 6 دادن بیرون که هیچ وقت اتفاق نیوفتاد https://www.youtube.com/watch?v=OmrA8nOZF2Q
خیلی ها بعد از دیدن این تریلر گفتن اینا میمیرن یا اصلا همه ی شخصیت ها افراد خدای مرگ هستن و ...
این هم تیزری ک برای فصل 7 دادن https://www.youtube.com/watch?v=Qq0B0NVKghA
اینها تریلرهای نمادین هستن نه واقعی.

من هر دو لینک رو نگاه کردن .. 

هر دو لینک توی این سریال اتفاق افتاده و میافته.  لینک اول مربوط به تالار ماسکها هست که توی اونجا چهره همه کسانی که مرده اند و سرنوشت کسانی که قراره بمیرند نشون داده شده 

لینک دوم مربوط به از بین رفتن هر هفت خاندان پادشاهی وستروس هست که اضمحلال و از بین رفتن اونها رو نوید میده .. 

اتفاقا هر دو لینکی که دادی کاملا مصداق داره و بنوعی روند داستان رو نشون میده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، Prince Rhaegar گفته است :

به نظرم این اپیزود یه خورده از سرعتی بودن داستان کم کرد حالت یه دست اندازو داشت..هر چند این که تیئون با نگهبانان شب چطوری زودتر از اونا رسیدن خیلی عجیب غریب بود انگار طی العرض کردن ولی اپیزود خوبی بود چون تو اپیزود 1 تجدید دیدارها صحبت ها همه خیلی سر سری بود.

فقط چرا این فصل اینقدر تاریکه؟!:classic_huh: من نور km player کلی میبرم بالا تا ببینم کی به کیه

برخورد دنریس با جیمی کاملآ منطقی بود نمیدونم چرا یه سری سر این قضیه واسه دنی جبهه گرفتن بابا ناسلامتی باباشو کشته خودشو ویسریس از بچگی آواره بودن..من خودم طرفدار سرسخت جیمیم ولی دنی هم حق داشت.

نکته های مثبت این اپیزود: شوالیه کردن برین_ خوندن پادریک که به شخصه یاد پپین تو ارباب حلقه ها افتادم_ تجدید دیدار سانسا و تیئون و سکانس پایانی رسیدن وایت واکرها

نکته های منفی: سکانس گندری آریا(یه خورده زیاده روی بود به نظرم)_زود رسیدن نگهبانان شب و تیئون..اگه وسط جنگی چیزی می رسیدن نرمال تر بود

تو اپیزود بعد من که شک ندارم وینترفل سقوط می کنه..احساس می کنم یه اژدها هم میمیره..جیمی و برین و کرم خاکستریم شدیدآ میمیرن تیئونم همون موقع که از خواهرش خداحافظی کرد یه حسی بهم میگفت اونم میمیره..شاه شب عمرآ تو این اپیزود بمیره.

این سرداب وینترفل هم زیادی میگفتن امنه تو دموی قسمت بعدم انگار آریا داشت خونین مالین تو سرداب فرار میکرد فکر نمی کنم سرداب دووم بیاره!

در مورد دنی و جان هم کار به دعوا سر حکومت نمیرسه چون اولآ جان اصلآ براش مهم نیست که شاه بشه دوم این که یا جان میمیره یا دنی یا هر دو..ولی به این که دنی ملکه بشه خیلی شک دارم چون اگه یادتون باشه تو سیزن دوم وقتی دنی به خانه ی نامیرا میره اونجا که تخت آهنین رو میبینه تا میاد بهش دست بزنه نمی تونه سر این قضیه من فکر می کنم اصلآ دنی قرار نیست ملکه بشه.

این که میگی سرعتش رو کم کرد قبول دارم نه به قسمت اول که انگار همه عجله دادن نع به این قسمت که همه ریلکس نشستن در انتظار واکرها

حالا خوبه تو نور کمپلیر زیاد میکنی ،من کم مونده بود چراغ قوه بگیرم رو صفحه ?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان تیزر با تریلر فرق داره

تیزر کوتاه هست و لزوما واقعی نیست و فقط برای هایپ کردن بیننده درست میشه. از سکانسهای اصلی فیلم استفاده نمیشه. مثل همون چهره ها در فصل قبلی یا این تیزر خرابی وینترفل که چرخ برن و شمشیر های آریا و جان نشون داد. 

تریلر طولانیتر از تیزر هست. واقعی هست و از سکانسهای اصلی فیلم درست میشه. مثل اولین تریلر که فرار کردن آریا رو نشون داده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتظار دیوونه کننده ست و کاش مارتین فلان شده حداقل کتابا رو به موقع منتشر میکرد تا این همه سناریوهای عجیب و غریب مواجه نشیم نظر خودم اینه که وینترفل سقوط نمیکنه ولی تا مرز شکست میرن ی اتفاقی خواهد افتاد و کفه ترازو تغییر میکنه از تیزر قسمت سوم اونچه که مشخصه وایتها به داخل قلعه نفوذ میکنن هم دویدن آریا با چهره خونی در داخل قلعه یا کریپت و هم با احتیاط راه رفتن هاند و بریک باز هم داخل قلعه

جان با چهره به هم ریخته در جنگل مانندی شمشیرشو میکشه که احتمال داره همون گادزوود باشه

در هر حالتی سریال زمان نداره برای سقوط وینترفل چون که قضیه خیلی پیچیده میشه

حدسم اینه که قسمت آخر مربوط میشه به آرامش بعد از طوفان درنتیجه کلا سریال 3 قسمت فرصت داره تا تکلیف نایت کینگ و سرسی و گلدن کامپنی رو مشخص کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم موافقم.. واقعا انتظار کشیدن سخته.. 

ولی خودمونیم.. انقدر نظرات و تئوری های جالب و قشنگی رو دارید مطرح میکنید که  فکر کنم بعضا خود مارتین هم به ذهنش نرسه

دم همتون گرم ??

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سریال تاحد زیادی نشون داده ک دقیقا دنباله رو کتاب نیست. میدونم ک سریال از کتاب پیشی گرفته ولی یک سری تئوریا این وسط مسخره بنظر میرسن. مثلا همین تئوری شیپور جورامون و اژدهایان و ... .

از hbo بعیده ک بخوان پایان رواینطوری رقم بزنن. برای فیلمی که نمره ی9.5 تو IMDB داره اصلا جالب نیست قهرمان و نکته اصلی داستان ی چیز جدید و نوظهور تو آخرین قسمتا باشه. پایان داستان رو همین شخصیتایی ک تا ب اینجا دخیل بودن رقم میزنن. منتظر چیزهای افسانه ای نباشید. احتمال زیاد کلید شکست تو دست ملیساندراست.

ب این قضیه فکر کنید ک شاید برخلاف اون چیزی ک فکر میکنید سورپرایز اصلی چیزی باشه ک همه میگیم نیست!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ی سوال: کسی نسخه ترجمه شده کتاب رقص اژدهایان رو داره برام بفرسته؟ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 21:08، وایت ولف گفته است :

انتظار دیوونه کننده ست و کاش مارتین فلان شده حداقل کتابا رو به موقع منتشر میکرد تا این همه سناریوهای عجیب و غریب مواجه نشیم نظر خودم اینه که وینترفل سقوط نمیکنه ولی تا مرز شکست میرن ی اتفاقی خواهد افتاد و کفه ترازو تغییر میکنه از تیزر قسمت سوم اونچه که مشخصه وایتها به داخل قلعه نفوذ میکنن هم دویدن آریا با چهره خونی در داخل قلعه یا کریپت و هم با احتیاط راه رفتن هاند و بریک باز هم داخل قلعه

جان با چهره به هم ریخته در جنگل مانندی شمشیرشو میکشه که احتمال داره همون گادزوود باشه

در هر حالتی سریال زمان نداره برای سقوط وینترفل چون که قضیه خیلی پیچیده میشه

حدسم اینه که قسمت آخر مربوط میشه به آرامش بعد از طوفان درنتیجه کلا سریال 3 قسمت فرصت داره تا تکلیف نایت کینگ و سرسی و گلدن کامپنی رو مشخص کنه

با نظرت موافقم، چرا؟؟ چون اگه وینترفل کامل شکست بخوره ارتش مردگان تعدادش زیادتر و قویتر میشه و فک نکنم هیچ جای وستروس ارتشی به این بزرگی داشته باشه که بخواد باهاشون مقابله کنه، تازه اگر هم این شانسو به سرسی و گلدن کمپانی بدیم سه قسمت هشتاد دقیقه ای برای به تصویر کشیدنش زیاده ( البته شاید هم نایت کینگ بخواد فراتر از وستروس بره:classic_biggrin:)

همین الان یه سوال به ذهنم رسید، مگه وایت واکر ها نمیتونن وایت هارو زنده کنن، پس اگه تو جنگ هم بمیرن باز زنده میشن؟؟ درسته ؟؟ یا نه؟ یا فقط باید آتیش بگیرن که دیگه زنده نشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، Danny گفته است :

همین الان یه سوال به ذهنم رسید، مگه وایت واکر ها نمیتونن وایت هارو زنده کنن، پس اگه تو جنگ هم بمیرن باز زنده میشن؟؟ درسته ؟؟ یا نه؟ یا فقط باید آتیش بگیرن که دیگه زنده نشن؟

اگر با فولاد والرین و شیشه اژدها کشته بشن دیگ نایت کینگ هم نمیتونه زندشون کنه /:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 21:42، Danny گفته است :

با نظرت موافقم، چرا؟؟ چون اگه وینترفل کامل شکست بخوره ارتش مردگان تعدادش زیادتر و قویتر میشه و فک نکنم هیچ جای وستروس ارتشی به این بزرگی داشته باشه که بخواد باهاشون مقابله کنه، تازه اگر هم این شانسو به سرسی و گلدن کمپانی بدیم سه قسمت هشتاد دقیقه ای برای به تصویر کشیدنش زیاده ( البته شاید هم نایت کینگ بخواد فراتر از وستروس بره:classic_biggrin:)

محاله سرسی و گلدن کمپانی در برابر ارتش نایت کینگ شانسی داشته باشن مهمترین دلیلش اینه که یکی از سلاحهای اصلی که درگون گلسه ندارن به نظرم ارتش وینترفل رو نباید دست کم بگیریم وجود درگون گلس امتیاز بزرگی محسوب میشه

در مورد نایت کینگ هم با تعریفی که برن کرد کلا من نا امید شدم چون که مشخص شد مثل ی ربات میمونه برنامه ریزی شده تا انسان رو نابود کنه و حافظه دنیا رو پاک کنه

انتظار شخصیتی بیشتر از ی ماشین کشتارجمعی ازش داشتم

در در ۱۳۹۸/۲/۵ at 21:26، petyr_baelish گفته است :

سریال تاحد زیادی نشون داده ک دقیقا دنباله رو کتاب نیست. میدونم ک سریال از کتاب پیشی گرفته ولی یک سری تئوریا این وسط مسخره بنظر میرسن. مثلا همین تئوری شیپور جورامون و اژدهایان و ... .

از hbo بعیده ک بخوان پایان رواینطوری رقم بزنن. برای فیلمی که نمره ی9.5 تو IMDB داره اصلا جالب نیست قهرمان و نکته اصلی داستان ی چیز جدید و نوظهور تو آخرین قسمتا باشه. پایان داستان رو همین شخصیتایی ک تا ب اینجا دخیل بودن رقم میزنن. منتظر چیزهای افسانه ای نباشید. احتمال زیاد کلید شکست تو دست ملیساندراست.

ب این قضیه فکر کنید ک شاید برخلاف اون چیزی ک فکر میکنید سورپرایز اصلی چیزی باشه ک همه میگیم نیست!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ی سوال: کسی نسخه ترجمه شده کتاب رقص اژدهایان رو داره برام بفرسته؟ممنون میشم

دقیقا دارم  نبرد هلمزدیپ ارباب حلقه ها رو تصور میکنم که ملیساندرا گاندولف وار میاد کمکشون میکنه البته دوستان میگن اسمش ظاهرا تو لیست بازیگرا نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

در مورد نایت کینگ هم با تعریفی که برن کرد کلا من نا امید شدم چون که مشخص شد مثل ی ربات میمونه برنامه ریزی شده تا انسان رو نابود کنه و حافظه دنیا رو پاک کنه

انتظار شخصیتی بیشتر از ی ماشین کشتارجمعی ازش داشتم 

نایت کینگ یه موجود بدون احساسه پس اصلن هدفش نشستن روی تخت اهنین نمیتونه باشه چون کسی که تخت اهنین رو بخواد قطعا انگیزه فرمانروایی و لذت حکومت کردن رو میخاد ولی نایت کینگ احساساتی نداره و لذتی رو حس نمیکنه..پس اگه نایت کینگ دنبال تاج و تخت نباشه دیگ هدفی جز کشتن همه ی ادم ها نداره و چیزی جز سیاهی در وجودش نیست..

و یه دلیل فرعی کشتن همه ادم ها هم این میتونه باشع که شاید نایت کینگ نمیخواسته نایت کینگ باشه و به زور این کار روش صورت گرفته توسط فرزندان جنگل و چون الان اونا وجود ندارن میخواد از انسان ها انتقام بگیره چون انسان ها بودن که باعث شدن فرزندان جنگل تصمیم به درست کردن یه مدافع به نام نایت کینگ علیه انسان ها بشن..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری