رفتن به مطلب
مورس مارتل

مخزن مقالات ترجمه نشده

Recommended Posts

اگه بخوام مقاله ای رو ترجمه کنم باید چی کار کنم . زبان انگلیسیم بد نیست . ترجیحا اگه مقاله در مورد شخصیت ها باشه بهتره

به این آدرس برید:

http://awoiaf.westeros.org/

هر مدخلی که دوست دارید رو انتخاب کن. بعد میتونید تو ویکی خودمون یه صفحه به همون نام بسازید و به نام خودتون علامت در حال ترجمه روش بذارید یا به ادرس زیر برید و اونجا درخواست رزرو بدید:

http://westeros.ir/articles-reservoir-of-untranslated/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

می خوام مقاله ی لنسل لنیستر رو ترجمه کنم . اگه کسی قبل از من شروع کرده بهم بگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
می خوام مقاله ی لنسل لنیستر رو ترجمه کنم . اگه کسی قبل از من شروع کرده بهم بگه

نه، کسی شروع نکرده. مال شما.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مقاله جیمی ترجمش تمام شده اگر خوده مترجم توی ویکی قرارش نمیده فایلشو برای یکی از بچه بفرستین تا توی ویکی قرارش بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مقاله جیمی ترجمش تمام شده اگر خوده مترجم توی ویکی قرارش نمیده فایلشو برای یکی از بچه بفرستین تا توی ویکی قرارش بده

بله همینطوره. مترجم های مقاله «جیمی لنیستر» و «گیاهان» وقت لازم برای قرار دادنشون رو ندارن.

دوستانی که تمایل دارن هر کدومو که خواستن اعلام کنن تا در اختیارشون قرار بدیم برای بارگذاری ویکی. ممنون

پ.ن: قسمت جیمی رو samiano قبول زحمت کردن.

پ.ن2: تالیسا هم گیاهان رو قبول کرد.

ممنون از هر دو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله همینطوره. مترجم های مقاله «جیمی لنیستر» و «گیاهان» وقت لازم برای قرار دادنشون رو ندارن.

دوستانی که تمایل دارن هر کدومو که خواستن اعلام کنن تا در اختیارشون قرار بدیم برای بارگذاری ویکی. ممنون

پ.ن: قسمت جیمی رو samiano قبول زحمت کردن.

پ.ن2: تالیسا هم گیاهان رو قبول کرد.

ممنون از هر دو

ممنون شوالیه تالیسا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی مقاله سرسی رو برداشته؟؟؟ یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای مقاله سرسی کسی داوطلب نیست!!؟؟ خودم اصلاً دست و دلم برای ترجمش نمیره وگرنه برش می داشتم

این لنیستر ها بدبختا توی ویکی هم داره در حقشون ظلم میشه هیچکی مقالاتشون رو بر نمیداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برای مقاله سرسی کسی داوطلب نیست!!؟؟ خودم اصلاً دست و دلم برای ترجمش نمیره وگرنه برش می داشتم

این لنیستر ها بدبختا توی ویکی هم داره در حقشون ظلم میشه هیچکی مقالاتشون رو بر نمیداره

تو که لنیستری دست و دلت نمیره از ما استارکا انتظار داری؟!

این لنیسترایی که میگی همچین بدبختم نیست. الان بیشتر شخصیتای لنیستر ترجمه شده. یه سرسی مونده.

حالا باز من دنریسو تموم کنم، جافریو ترجمه میکنم. ولی دیگه ازم انتظار ترجمه سرسیو نداشته باشین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تو که لنیستری دست و دلت نمیره از ما استارکا انتظار داری؟!

این لنیسترایی که میگی همچین بدبختم نیست. الان بیشتر شخصیتای لنیستر ترجمه شده. یه سرسی مونده.

حالا باز من دنریسو تموم کنم، جافریو ترجمه میکنم. ولی دیگه ازم انتظار ترجمه سرسیو نداشته باشین.

دنریس و جافری ؟؟؟

بیچاره تالیسا دلم برات سوخت.

من یه 2-3 روزی نمی تونم تو ویکی فعالیت داشته باشم. بعدش مقاله ی داووس رو تموم می کنم. اون وقت چشم. سعی می کنم مقاله ی شهبانوی گیسو طلای وستروس رو هم کار کنم. اتفاقا دست و پا زدناش و خراب کاری هاش خیلی مایه ی انبساط خاطره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه 2-3 روزی نمی تونم تو ویکی فعالیت داشته باشم. بعدش مقاله ی داووس رو تموم می کنم. اون وقت چشم. سعی می کنم مقاله ی شهبانوی گیسو طلای وستروس رو هم کار کنم. اتفاقا دست و پا زدناش و خراب کاری هاش خیلی مایه ی انبساط خاطره.

هفت رو شکر با کمک کینگ رابرت خانواده کوچک و مظلوم لنیستر تکمیل میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دنریس و جافری ؟؟؟

بیچاره تالیسا دلم برات سوخت.

می بینی قسمت منو؟ باید سرگذشت دو تا حرو*مزاده ی دیوونه رو ترجمه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جافری رو که تالیسا داره زحمت می کشه، بانوی گیسو طلا هم که کینگ رابرت برداشت

خودمم بعد سرزمین های غربی، میرسلا و تامن رو بر میدارم لنیستر ها کم کم با کمک شما دارن تمام میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تارگرین ها رو هم از یاد نبرید تعدادشون خیلی زیاده. حالا که لطف میکنید و به گسترش مقالات خاندان لنیستر کمک میکنید، یه کمکی هم به شجره نامه تارگرین های مظلوم بکنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تارگرین ها رو هم از یاد نبرید تعدادشون خیلی زیاده. حالا که لطف میکنید و به گسترش مقالات خاندان لنیستر کمک میکنید، یه کمکی هم به شجره نامه تارگرین های مظلوم بکنید.

اون مطلوما رو که شما خودت یه تنه داری کار می کنی. بعد مدخل هرکدومشون عموما کمه، زود تموم میشه.

تالیا و تایرلا خیلیاشون موندن. باید بعد از اینایی که در دست ترجمه داریم، رو اونا کار کنیم. کوان لنیسترم مهمه. یکی رو اون کار کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کلا خیلی طرف لنیستر ها نمیرم مخصوصا اگه از نوع شخصیت اصلی باشن ولی بعد تموم کردن مقاله ایریس و داینا اگه کسی سراغ ادمور نره خودم ترجمش میکنم بعد از اونم همزمان با تارگرین ها مقالات مارتل هارو هم ترجمه میکنم اول از همه هم از الیا شروع میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که فعلا با لنیستر ها و مشتقاتشون در گیرم ولی بعدش میرم سراغ تایرل ها البته اگه تا اوووووون موقع کسی ترجمشون نکرده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مخزن مقالات ترجمه نشده رو که همه برداشتند،الان از کجا باید مطالب ترجمه نشده رو پیدا کرد؟ اگر بشه یکی‌ از شخصیت‌ها رو شروع به ترجمه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان موضوع درباره مخزن بود؟؟

مخزن GRP مثلا؟

آخه من سرچ کرده بودم مخزن تنها چیزی که توی این صفحه است مخزنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
slly » چهارشنبه تیر 27, 97 3:06 pm[/url]"]الان موضوع درباره مخزن بود؟؟

مخزن GRP مثلا؟

آخه من سرچ کرده بودم مخزن تنها چیزی که توی این صفحه است مخزنه!

خخخ به شوخی میگی شما یا جدی؟؟؟

یادش بخیر اخرین کامنت رو اینجا من گذاشته بودم سال 92 !!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری