خانه > اخبار > اخبار سریال > پای تهیه کنندگان سریال بازی تاج و تخت هم به جنگ ستارگان باز شد!

پای تهیه کنندگان سریال بازی تاج و تخت هم به جنگ ستارگان باز شد!

سازندگان سریال بازی تاج و تخت یعنی بنیوف و ویس قصد نوشتن و ساختن فیلمهایی جدید از سری جنگ ستارگان و در واقع قصد عزیمت از وینترفل به کهکشان بسیار دوردست را دارند!


امروز به صورت رسمی اعلام شد که تهیه کنندگان سریال بازی تاج و تخت که موفق به کسب جایزه امی برای بهترین سریال تلویزیونی نیز شدند، میخواهند فیلمهایی جدید از سری جنگ ستارگان نوشته و بسازند.

این فیلمها کاملا چیزی مجزا از دو اپیزود Skywalker saga و سه گانه ساخته شده توسط ریان جانسون، سازنده The Last Jedi هستند.

کتلین کندی، مدیر لوکاس فیلم گفته است: «دیوید و دن از بهترین داستان پردازان این روزا هستند. اونا شخصیت های پیچیده ای رو کنترل میکنند و با ژرف نهادن به داستان و اسطوره شناسی غنیِ شان دنیا رو متحول میکنند و جنگ ستارگان رو به راهی میکشونند که من برای دیدنش لحظه شماری میکنم.»

بنیوف و ویس در بیانه ای مشترک گفتند: «در تابستان ۱۹۷۷ ما به کهکشان بسیار دوردست سفر کردیم و از آن به بعد به رویای همیشگیمان تبدیل شد. ما بخاطر این موقعیت کمی ترسناک بخاطر سنگینی مسئولیت آن مفتخر شده ایم و برای شروع آن به زودی و پس از اتمام و تکمیل آخرین فصل بازی تاج و تخت هیجان زده ایم.»

برای این فیلمها روز انتشاری مشخص نشده و خوشبختانه اثری از وایت واکر ها در اطراف لوکاس فیلم نیز نیست.

۱ دیدگاه

  1. سلام…پس چرا ترجمه ی کتابها رو ادامه نمیدین؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*