خانه > اخبار > اخبار سریال > اولین پوستر رسمی از فصل ششم منتشر شد

اولین پوستر رسمی از فصل ششم منتشر شد

CUghf-tWsAQ5ftS

هنوز ۵ ماه به شروع فصل ششم سریال بازی تاج و تخت باقی مانده است که شبکه HBO اولین پوستر رسمی این فصل را منتشر کرد. این پوستر ساده چهره خون آلود جان اسنو را نشان می دهد و تنها به ماه آوریل برای شروع این فصل اشاره می کند.

درآخرین صحنه قسمت آخر فصل پنجم شاهد آن بودیم که عده ای از برادران نگهبانان شب علیه لرد فرمانده جان اسنو شورش کردند و او به ضرب چندین خنجر در حال مرگ بر روی برف ها افتاد.

نظر شما در مورد این پوستر چیست؟ آیا حرف ناگفته ای دارد؟

۴۶ دیدگاه

 1. جان اسنو زندس :)))))

  • شایدم جسدشُ به صلیبی چیزی کشیدن، به عکسِ میخوره :(((
   امیدوارم زنده باشه ولی -_-

  • طبق مصاحبه ای که روزنامه ایندیپندنت با یکی از عوامل سریال کرده است. ایشون گفته جان اسنو زنده است و در سریال همچنان حضور داره. و تبدیل به وایت واکر هم نشده و لی توضیح نداده که چطوری جان سالم بدر می بره

 2. نه. پوستر فیلمو نمیان از یه شخص مرده بزارن. احتمال داره یا جان واقعا یه تارگاریان باشه و نامیرا و اینی که از چشماش میبینم به احتمال قوی یا یه وایت والکر شده…خخ خیلیا حدس اینو میزنند و میزنن…مثل خودم

 3. جان توسط ملیساندرا زنده میشه این قوی ترین احتماله

 4. انگار یه طناب دور گردنش
  امیدوارم زنده باشه

 5. اگه دقت کنید میبینید که از چشمش خون میاد و فقط از چشم خدایان قدیم یا همون خدایان درختی خون میاد

 6. چند نکته : اولاً ممکن است جان از خون راگار باشد اما بارها در کتاب تاکید شده که یک استارک واقعی است و چیزی از خون تارگیرین ها به ارث نبرده و آسیبی هم که موقع دفاع از لرد مورمونت در برابر جسد در اتاق فرمانده دید کاملاً نشان می دهد که ضد آتش نیست!
  دوماً احتمال اینکه جان اسنو توسط ملیساندر زنده شود زیاد است چون جان برای ملیساندر اهمیتی زیادی دارد و او را به دفعات در آتش دیده است .
  سوماً احتمال دارد یان مک شین نقش راهب سرخپوشی را بازی می کند که با ویکتاریون گریجوی همراه می شود . ویکتاریون در کتاب پنجم حضور نسبتاً پررنگی دارد و به قدرت این راهب سرخپوش هم که او را از مرگ نجات می دهد (قبل از اینکه بمیرد!) تمایل پیدا می کند ، اما تا جایی که می دانم در فصل پنجم سریال این شخصیت ها حضور نداشته اند (بنده فقط دو فصل نخست سریال را دیده ام)

  اما در مورد پوستر ، نکته ای که توجهم را جلب کرده زخم کهنه ای است که روی گونه چپ جان به شکل افقی دیده می شود در حالی که زخم قدیمی تری که جان داشت به صورت عمودی بود و در تصاویر بعد از خنجر خوردن در آخر فصل پنجم هم ظاهراً زخمی روی صورتش دیده نمی شود . پس احتمال دارد عکس انتخاب شده برای پوستر مربوط به اواخر فصل ششم باشد و در طول فصل ششم سریال جان اسنو بازگشته از مرگ ، حوادث زیادی را پشت سر خواهد گذاشت .

  • زخمش شیب ۲۷ درحه ای داره

  • دوستان تارگرین ها ضد تحریق! نیستن. اون قضیه دنی هم فقط به خاطر تولد اژدها بود که یه اتفاق عجیب و جادویی و البته غیر معقول به حساب میاد. وگرنه که ویسریس هم نباید از فلز ذوب شده می مرد.

   • دوست عزیز ، بنده هم کاملاً با شما موافق هستم . همانطور که هر گردی گردو نیست! هر تارگیرینی هم اژدها نیست! اما دوستانی که روی تارگیرین بودن جان تاکید دارند منظورشان این است که جان یکی از اجزای آن پیشبینی معروف است که می گوید “اژدها سه سر دارد” یعنی برای هدایت سه اژدها به سه تارگیرین نیاز است اما نه هر تارگیرینی! باید تارگیرنی باشد که ویژگی های دنریس را داشته باشد تا اژدها بتواند به او اعتماد کند!
    اون دوستی هم که گفته زخم صورت جان شیب ۲۷ درجه دارد ، آیا کلاً در نظر گرفته که بازیگر نقش جان اسنو در این پوستر سرش را پایین گرفته؟!

   • دنریس خودشم گفت که تارگرین ها اتیش نمیگیرن

    • مارتین در یکی از مصاحبه هاش گفته که تارگرین ها نسوز نیستن اگه کتاب پرنسس و ملکه رو خونده باشید توی اون کتاب حتی تارگرین های اژدها سوار هم مثل بقیه مردم می سوزن

 7. پوستر یه فصل هم لیدی استون هارت بود اما اگه اشتباه نکنم تو اون فصل اصلا حضور نداشت.. البته من سریال رو زیاد دنبال نمی کنم و به خاطر همینم با قطعیت نگفتم 😉
  اما با خوندن کتاب بعیده به نظرم که ملیساند جان رو زنده کنه و به احتمال خیلی زیاد جان تا انتهای این فصل رو در بدن گوست سپری می کنه ولی خب آخرش بر می گرده؛ حالا یا با یه جادوی کهن دیوار یا اثر متفاوت قدرت وایت واکرها روی استارک ها .. یا اصن به خاطر اینکه نغمه ی یخ و آتش برای خود جان سروده شده 🙂

 8. ویدیویی تقدیم به جان اسنو و ارزوی برگشتنش 🙂 نگاه کنید باحال https://www.youtube.com/watch?v=_trbkZAt4DQ

 9. خون داره از یک چشمش میاد که(حتما) در اثر نبرده پس زنده هست (مرده که نمیجنگه) 😐

 10. شما هنوز زنده هستین خدا رو شکر !!!!
  اخه نه اینکه چهار ماه چهار ما پست میذارین ادم فکر میکنه بلایی سرتون آمده
  پیشنهاد میکنم اینجا رو تعطیل کنید وقتی این وضع سایتونه ادامه کار مسخره است شما به ته خط رسیدین جمع کنید برید

  • فکر کنم شما چهار ماه به چهار ماه به سایت سر میزنید!

   پیشنهادتون رو هم برای خودتون نگه دارین! اگه واقعا نگران شرایط هستید بهتره دست به کار بشین و یه مقاله ی خوب برامون بفرستین!

 11. سلام
  متاسفانه این سایت تبدیل به یک مخروبه شده، خواهشا فکری به حالش بکنید.
  کلا دوتا سایت خوب ایرانی برای got داریم که با کم کاری شما یکیش تقریبا نابود شده.
  #pray for westeros

  • من هم با این حرف موافقم!! به نظر من مقالاتی را که شما را برای مجله جمع می کنید اگر توی سایت می گذاشتید رونق سایت بیشتر می شد. و همچنین یک فراخوان مقاله برای سایت بزنید.

 12. سلام. به نظر من جن اسنو توسط برادر کوچکش کنترل میشه همونطوری که هودور رو کنترل کرد البطه با قدرت بیشتر توسط کلاغ سه چشم.

 13. سلام دوستان
  من یه نظر و ایده جدید دارم
  اول بگم که من با وجود طرفدار دو آتشه جان اسنو هستم و از لحظه مرگش تا اموروز نشده بهش فکر نکنم
  اصلا دلم نمیخواد که زنده بشه و این اثر رو مبتذل کنه و همپای super natural و vampire diaries و arrow بشه که همش یکی میمیره و زنده میشه.
  و اما اگر قراره جان زنده بشه به این شکله :
  بیایین فکر کنیم که کسی که تو صحنه آخر مرد جان نبوده
  بیایین فکر کنیم که انجمن برادری خدایان هزار چهره میخوان که از جان محافظت کنن و کس دیگری رو بعنوان بدل به قلعه فرستادن.
  و جان شبانه فرار کرده تا به شمال بره و متحدان خودشو جمع کنه
  نظر شما چیه دوستان؟

  • فکر نکنم این ایده درست باشه چون روایت کننده زمان چاقو خوردن خود جان بود. اون اگر فرار کرده بود چطوری می توانست چاقو خوردن اش را روایت کنه

  • من فکر نمی کنم با زنده شدن جان توسط ملیساندر، چیزی از ارزش GOT کم بشه. مخصوصا که از قبل مقدمه چینی هاش انجام شده و ما داستان بریک دونداریون و لیدی استون هارت با توروس میری رو دیدیم.یعنی صرفا برای تزریق هیجان به فیلم نمی آن یه شخصیت رو بکشن و ۴ قسمت بعد زندش کنن که خب بیننده راضی باشه و داستان ادامه پیدا کنه. (تو همین قسمت جدید vampire diaries دیمن و استفن هر دو مردن. ولی میدونم نهایت تا ۳ قسمت دیگه مرده بمونن هنر کردن D:D:D:D:) و توجه ملیساندر به جان هم که خب معلومه.
   اصلا زیبایی فیلم سازی از روی متنی که از قبل نوشته شده همینه که همه چیز حساب شدست.
   بعدشم به طور فنی بخوای حساب کنی مردن جانو نشون ندادن.

 14. تنها ۱ نفر می تونه جان اسنو رو زنده کنه ، بانــــــو ملیـــــــــساندراآ

 15. یکجورایی پوستر سردیه….از نظر روحی و حس…..فک کنم جان با حالت روحی بدی برگرده یکجور کینه و بدخواهی و لذت از کشتن و انتقام تو صورتشه (عجب تفسیری)

 16. من خیلی راجب این عکس فکر کردم،تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که جان با اینهمه فداکاری که کرد از طرف برادرانش ضربه خورد،به نظرم جان زنده میشه یا زندست به هر دلیلی،ولی این عکس همونطور که جان داره به پایین نگاه میکنه داره خون گریه میکنه که دلالت بر اینه که جان دیگه میفهمه چکار کنه و بازیو بلد میشه،دیگه به هیچ کسی اعتماد نمیکنه چون زخمشو چندبار خورد حتی از وولی که اینقدر دوسش داشت

 17. سلام.بنظرمن جان اسنو زتده میمونه.چون معلوم نیست که اون زخمها بتونن از پا درش بیارن.شاید تورمونت بیاد و سریع ببرش پیش یه طبیب تا حالشرو خوب کنه.امیدوارم اینطور باشه.

 18. اگر این لیدی ملیساندرا یه جا مفید باشه احتمالا همین زنده کردن جان اسنو تو فصل ۶ باشه!

 19. قطعا همه دوست داریم که جان برگرده اما قبول کنید این زنده شدنه یکم سریالو خراب میکنه ، از حساسیتش کم میکنه ، اگر موقع مرگ هر کدوم از شخصیتا این احتمال رو بدیم که ممکنه برگرده یکم ناجوره!

 20. با سلام دوستان چند وقت پیش توی یک پیج توی اینستاگرام مطلبی دیدم نظرمو جلب کرد توی اپیزود هاردهوم دقیقه ۴۲:۱۷ بالای صخره گوشه راست اسمون انگار یک اژده داره پرواز می کنه می خواستم ببینم توی دنیای نغمه ( کتاب رو فقط تا صفحه ۱۱۷ کتاب اول خوندم ) اژدهای سرد دم برای واکر ها وجود داره مثل سافیرون یا سیندراگوسا وارکرافت یا اژده های سرد دم دنیای تالکین پیجی هم که دیدم با اجازه مدیران Gotfact_ir بوده حالا نمی دونم جای دیگه گفته یا نه با سپاس ببخشید اگر بد جا گفتم

 21. سلام
  دوستان مقاله زیر به نکته جالبی در مورد سبک نوشتار مارتین و بازگشت احتمالی جان اشاره کرده :
  http://nerdist.com/careful-what-you-wish-for-why-jon-snows-game-of-thrones-return-might-ruin-all-of-us/

 22. به نظر من همه میگفن که پدر جان اسنو که به زنش خیانت کرده بود مرد وفا داری بوده و وقتی که به جنگ تارگرین رفته بود جان اسنو رو با خودش آورده بوده احتمال زیاد جان اصلا پسرش نبوده و اونو پیدا کرده و احتمالا یه تارگرین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*