رفتن به مطلب
جورامون

راهنمای ثبت نام و کار با ویکی

Recommended Posts

دوستان من دوتا عکس از لنسل بارگذاری کردم. دوباره ویکی تو صفحه کامپیوترم بالا نمیاد نزدیک بود کل مقاله هم پاک بشه. اگه مال بقیه مشکلی پیش نیومده جعبه اطلاعات اشخاص لنسل رو بذارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چون شماره فصلها هنوز مشخص نیست اینجوری بنویسید:

{{رف|بز|-|آریانه}}

بعدا که کتاب اومد و فصلها مشخص شد بیاید و به جای اون خط تیره شماره فصل رو بذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال، چرا بعضی وقت ها زمانی که یوزر و پسورد رو توی فروم سیو همون یوزر و پس برای ویکی هم سیو می شه.

نکته ی مشکل زا اینه که فروم به بزرگی و کوچیکی حروف مشکلی نداره و من با همون حروف کوچیک تو فروم آن می شم. ولی توی ویکی روی این قضیه حساسه. بدبختیش اینه که هر چی هم تلاش کنی که توی ویکی این حروف کوچیک رو بزرگ کنی موقع فرستادن دوباره خودش یوزر و پس رو به حروف کوچیک برمی ردونه و می گه کاربری به نام king robert توی ویکی وجود نداره. با پاک کردن حافظه هم این مشکل حل نمی شه. من تا حالا 10-12 بار این مشکل برام پیش اومده. فکر کنم با تعویض مرورگر بشه این مشکل رو حل کرد ولی من در حال حاضر از سیستم های خوابگاه و دانشگاه برای آن شدن استفاده می کنم. اینا هم کلا دو تا مرورگر موزیلا و IE رو دارند.

لطفا اگه می شه این قضیه رو یه طوری درستش کنین. یا حساسیت ویکی روی کوچیک و بزرگی رو بردارین یا این سیو شدن پس فروم واسه ی ویکی رو. من طاقت مواجهه با IE رو ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به استاد آمون:

اگه اون مطلب مربوط به بخشی از کتاب هست و خود منبعتون هم به کتاب اشاره کرده لازم نیست و از الگوی رف براش استفاده کنید اما اگه مربوط به مصاحبه های مارتین و چیزهایی از این دست هست لینک اون سایت رو به عنوان مرجع بیارید.

به کینگ رابرت:

فروم و ویکی به هم متصل نیستن و نباید همچین مشکلی براتون پیش بیاد. پسورد من توی فروم و ویکی اصلا یکی نیست اما بازم همچین موردی برام پیش نیومده. احتمالا یکبار اشتباها یوزر رو به اسم کوچیک زدید و فایرفاکس اونو ذخیره کرده و دفعات بعدی هم که درست وارد میکنید چون فایرفاکس بین حروف بزرگ و کوچیک تفاوتی قائل نمیشه اونو درست نمیکنه. این تفاوت بین حروف بزرگ و کوچیک رو نمیشه کاریش کرد و جزو مشخصات ویکی هست. به نظرم راه حل شما اینه:

توی فایر فاکس از منوی Tools گزینه Options رو انتخاب کنید. بعد به تب Security برید و توی قسمت مربوط به پسوردها گزینه Saved Passwords رو بزنید. اینجا لیست تمام پسوردهای ذخیره شده رو میبینید. اونی که مربوط به ویکی هست رو پیدا و حذف کنید. یه بار از ویکی بیاید بیرون و دوباره وارد شید و اینبار یوزر و پسورد درست رو ذخیره کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش از یه ویکی دیگه برش داشتم. تو اون ویکی الگوی رف رو نداشتن یا من تشخیص ندادم. واسه این چیکار کنم؟ واسش چیزی نذارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه نوشته بود که مربوط به کدوم فصل هست خودتون الگوی رف رو براش بذارید اگه نگفته بود هیچی نذارید.

قبلا هم اشاره کردم. هدف ما این نیست که ویکی انگلیسی رو ترجمه کنیم. ما میخوایم یه ویکی فارسی داشته باشیم. مهم هم نیست که از کجا مطلب بیاریم. تنها چیزی که مهمه اینه که اون مطلب صحیح باشه. پس اگه به صحت مطلبی اطمینان دارید از هرجا که خواستید اضافه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کینگ رابرت:

فروم و ویکی به هم متصل نیستن و نباید همچین مشکلی براتون پیش بیاد. پسورد من توی فروم و ویکی اصلا یکی نیست اما بازم همچین موردی برام پیش نیومده. احتمالا یکبار اشتباها یوزر رو به اسم کوچیک زدید و فایرفاکس اونو ذخیره کرده و دفعات بعدی هم که درست وارد میکنید چون فایرفاکس بین حروف بزرگ و کوچیک تفاوتی قائل نمیشه اونو درست نمیکنه. این تفاوت بین حروف بزرگ و کوچیک رو نمیشه کاریش کرد و جزو مشخصات ویکی هست. به نظرم راه حل شما اینه:

توی فایر فاکس از منوی Tools گزینه Options رو انتخاب کنید. بعد به تب Security برید و توی قسمت مربوط به پسوردها گزینه Saved Passwords رو بزنید. اینجا لیست تمام پسوردهای ذخیره شده رو میبینید. اونی که مربوط به ویکی هست رو پیدا و حذف کنید. یه بار از ویکی بیاید بیرون و دوباره وارد شید و اینبار یوزر و پسورد درست رو ذخیره کنید.

من رو چندین سیستم وقتی برای بار اول می رفتم ویکی می دیدم که یوزر و پس کوچیکم اونجا سیو شدن.

برای مثال سیستم قبلی، من تا حالا از اون سیستم استفاده نکرده بودم و برای بار اولی بود که ازش استفاده می کردم، ولی وقتی خواستم وارد ویکی شم دیدم باز همون یوزر و پس فروم سیو شدن.

من هم اول مثل شما فکر می کردم ولی بار ها و بار ها روی سیستم های مختلف این بلا سرم اومده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم. شاید مشکل از فایرفاکس باشه که میاد یوزر رو با حروف کوچیک سیو میکنه. من یورزم فارسیه و این مشکل رو ندارم. کسانی که یوزر انگلیسی با حروف بزرگ دارن این مشکل رو داشتن؟

من بعید میدونم که همون یورز و پس فروم رو براش سیو بکنه. آدرس صفحات متفاوته و نباید اینجوری بشه. اما بازم اگه فکر میکنید اینجوریه توی فروم هم با حروف بزرگ وارد بشید تا اونجوری ذخیره کنه و توی ویکی مشکلی نداشته باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نمیدونم. شاید مشکل از فایرفاکس باشه که میاد یوزر رو با حروف کوچیک سیو میکنه. من یورزم فارسیه و این مشکل رو ندارم. کسانی که یوزر انگلیسی با حروف بزرگ دارن این مشکل رو داشتن؟

من بعید میدونم که همون یورز و پس فروم رو براش سیو بکنه. آدرس صفحات متفاوته و نباید اینجوری بشه. اما بازم اگه فکر میکنید اینجوریه توی فروم هم با حروف بزرگ وارد بشید تا اونجوری ذخیره کنه و توی ویکی مشکلی نداشته باشید.

البته اون روش حذف پسوردی که گفتین جواب می ده. ولی یوزر پسورد های ویکی و فروم جای هم سیو می شن. به هر حال ممنون از راهنماییتون. مشکلم رو حل کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای تاریخ نشر فارسی کتاب بازی تاج و تخت کدوم تاریخ رو بزنم؟ تاریخ انتشار نشر ویدا یا آذرباد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هر دو رو بزنید. اگه تعداد صفحات و شابک(ISBN) اونها رو هم دارید بنویسید. همینطور اسم مترجمین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کتاب ترجمه شده توسط نشر ویدا و آذرباد سه قسمتیه. تعداد صفحاتش رو با هم جمع و یکی کنم یا هر کدوم رو جدا جدا بذارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی صفحه ی خاندان استارک رو داره ترجمه می کنه؟

دلم برای مظلومیت این خاندان سوخت. نصف POv های کتاب رو داره ولی این طوری مظلوم یه گوشه افتاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم. من اینو همون اول کار ساختم تا الگوی جعبه اطلاعات خاندان ها رو تست کنم و نشون بدم چطوری کار میکنه. الگوی ناقص رو هم اضافه کردم که یکی بیاد تکمیلش کنه. اگه شما زحمتش رو بکشی خیلی خوب میشه. مقاله خیلی مهمیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فکر نمیکنم. من اینو همون اول کار ساختم تا الگوی جعبه اطلاعات خاندان ها رو تست کنم و نشون بدم چطوری کار میکنه. الگوی ناقص رو هم اضافه کردم که یکی بیاد تکمیلش کنه. اگه شما زحمتش رو بکشی خیلی خوب میشه. مقاله خیلی مهمیه.

باشه من ترجمه اش می کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سئوال تو الگو Location map دیدم تالیسا سیستم llong رو تغییر داده ، در صورتی که خود الگو اصلی که تو ویکی انگلیسی هست یه چیز دیگه هست.

الان سئوالم این چطوری فهمیدید باید long به این صورت در بیاد ؟! بگید منم یاد بگیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان من مقاله بذارم باز میاید ویرایش میکنید خوب بیاد بگید چطوری باید به نقشه تو نسخه فارسی الگو بدم ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کار خاصی لازم نیست، اونقد ling و lat رو تغییر بده تا تو اون نقطه ی مورد نظرت بیفتن. منتها وقتی داری نقطه امتحانی میذاری پیش نمایشو بزن، بعد وقتی از نقطه مطمئن شدی، ذخیره کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Good morning,

I'm Matteo Patané, admin of La Barriera (The Wall in italian), the biggest italian community dedicated to ASOIAF and George Martin. I hope I'm writing in the right forum section and topic.

We recently started a wiki project (WikiBarriera), also with the bless of Mondadori, the italian editor of Martin books.

I write to you to propose you to twin our italian wiki with your iranian wiki with interlink exchanges. We are already interlinked with French wiki and we have the OK of Ran for the link with AWOIAF.

Plese let me know if you'd like to interlink your wiki with ours.

Best regards,

Matteo Patané

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Good morning,

I'm Matteo Patané, admin of La Barriera (The Wall in italian), the biggest italian community dedicated to ASOIAF and George Martin. I hope I'm writing in the right forum section and topic.

We recently started a wiki project (WikiBarriera), also with the bless of Mondadori, the italian editor of Martin books.

I write to you to propose you to twin our italian wiki with your iranian wiki with interlink exchanges. We are already interlinked with French wiki and we have the OK of Ran for the link with AWOIAF.

Plese let me know if you'd like to interlink your wiki with ours.

Best regards,

Matteo Patané

Hi Matteo,

I'm Mahdi, one of admins of Westeros.ir. I visited you site and wiki, they look great! We're glad you wanted to be sister wiki with Persian wiki and looking forward to it.

I added "it" prefix for interlink to Italian wiki, please do the same for "fa" to link your wiki to Persian(Farsi) wiki. I connected our Wiki's homepage to Italian wiki homepage via interlink:

https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87%D9%94_%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C

You can contact me with [email protected] or PM me in forum or we can contintue here. I think E-Mail is the best.

Regards,

Mahdi(Joramun)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری