رفتن به مطلب
ریگار

نظر سنجی 20: کدام اژدها، اژدهای محبوب شماست ؟

نظر سنجی 20: کدام اژدها، اژدهای محبوب شماست ؟  

23 رای

1. 1. نظر سنجی 20: کدام اژدها، اژدهای محبوب شماست ؟

• سیلور وینگ
      0
    • ورمیتور
      2
    • ویگار
      1
    • کراکسس
      2
    • سان فایر
      3
    • دریم فایر
      1
    • کانیبال
      7
    • دروگون
      0
    • بالریون
      6
    • سایر
      1

Recommended Posts

نظر سنجی شماره 20

در دنیای نغمه یخ و آتش، اژدهای محبوب شما کدامیک از اژدهایان زیر است؟

1-سیلور وینگ

2-ورمیتور

3-ویگار

4-کراکسس

5-سان فایر

6-دریم فایر

7-کانیبال

8-دروگون

9-بالریون

10-سایر

این نظر سنجی توسط سر سامیانو طراحی شده است.

با تشکر از سر سامیانو و لرد رابرت که برای ایجاد این نظر سنجی مدخل های ویکی هر اژدها را ترجمه کرده اند.

نظر سنجی های پیشنهادی خود را برای من بفرستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب من کانیبالو انتخاب کردم. ازش خوشم میاد چون هیچ‌وقت رام نشد و کسی نتونست روش سوار شه. یه اژدهای مستقل، که تو طبیعت وحشی به دنیا اومد و همونطور وحشی و رام نشدنی هم باقی موند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بدون شک کانیبال.

اژدهای قابل دوست داشتن و محبوب اژدهایی است که به نابودی اژدهایان کمک کنه.

پ.ن: @آرمینا

من دقت نکردم، آفتاب از کدوم طرف در اومد امروز که من و تو یه چیز رو انتخاب کردیم؟!

پ.ن2: منتظرم ببینم استاد و شهاب کدوم رو انتخاب می کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان! رابرت مشخصه چی انتخاب میکنه، موقعی که کتاب رقص رو منتشر کرده بود علاقه اش به کانیبال از علاقه من به سرسی بیشتر بود. اصلا همین که تو گزینه ها هست هم یحتمل به اراده اونه

آقا انتخاب سخته ! من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم کانیبال رو انتخاب کردم به نظرم این از بالریون وحشت سیاه هم وحشتناکتر بوده (البته من همون صبح رای دادم ولی پست ندادم که اعلام کنم چی انتخاب کردم )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بلاخره من ویگار رو انتخاب کردم ، هم با اسمم هم قافیه است هم از شکوه و عظمتش خودش خوشم میاد، کلا تو رقص تا جایی که زنده بود سایه وحشتش تو داستان موج میزد. مغرور و مهیب ! مرگش هم خیلی باشکوه بود ! شاید بهترین مرگ داستان رقص !

انتخاب بعدیم سان فایره، اگه در کنار رنگ طلایی رنگی جز رنگ صورتی داشت ( آخه اینم شد رنگ -_- ) انتخابش میکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جز کانیبال بقیه ی اژدهایان وستروس یه سری قاطر بالدار و آتشین دم بیش نیستند. کانیبال ولی موجود قابل احترامیه، از ننگ و بردگی بدش میاد و این که به سایر همنوعانش حمله می کنه هم به خاطر اینه که حاضره هم نوعانش بمیرند ولی برده نشن.

انتخاب کانیبال برای این لیست ایده ی من بود، و تا حالا که هم درست از کار دراومده و بیشترین رای رو گرفته.

پ.ن: مراکسس هم قرار بود باشه که من تنبلی کردم و مقاله اش رو ترجمه نکردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محبوب ملکه ی به حق!!!!!! اژدهایی که بخاطر صاحبشم شده بهش رای میدم!

@کیوان

فکر میکردم به کراکسس رای میدی!

خوشحالم اژدهای اون ملعون تا الان رایی نداشته!

@کینگ رابرت

خوشا به حال کانیبال!!! چه تعریفی ازش کردی!

فکر میکردم اصلا رای ندی! به هرحال اژدها و تارگرین ها رابطه ی تنگاتنگی دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان! رابرت مشخصه چی انتخاب میکنه، موقعی که کتاب رقص رو منتشر کرده بود علاقه اش به کانیبال از علاقه من به سرسی بیشتر بود. اصلا همین که تو گزینه ها هست هم یحتمل به اراده اونه

آقا انتخاب سخته ! من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم :/

خب بلاخره من ویگار رو انتخاب کردم ، هم با اسمم هم قافیه است هم از شکوه و عظمتش خودش خوشم میاد، کلا تو رقص تا جایی که زنده بود سایه وحشتش تو داستان موج میزد. مغرور و مهیب ! مرگش هم خیلی باشکوه بود ! شاید بهترین مرگ داستان رقص !

انتخاب بعدیم سان فایره، اگه در کنار رنگ طلایی رنگی جز رنگ صورتی داشت ( آخه اینم شد رنگ -_- ) انتخابش میکردم.

خب منم به دلیل مشابه کانیبال رو انتخاب کردم ولی اصن تن دادن به این نظر سنجی و انتخاب یه اژدها برام سخت بود، گفتم شاید شهاب بیاد بعد طراحی نظر سنجی بزنه زیرش کلاً.

داستان تعلق ویگار به ایموند رو در جریانش نیستی، نه؟

یعنی اوج غرور و هیبت ه.

پ.ن: مراکسس هم قرار بود باشه که من تنبلی کردم و مقاله اش رو ترجمه نکردم.

مراکسس اگه بود رقیب جدی ای می شد واسه کنیبال تو انتخاب من.

این دو تا جزو مفیدترین اژدهایان بودن. یکی که به امر پسندیده اژدها خواری مشغول بوده، اون یکی هم به همراه سوارش در خدشه دار کردن اگان و به اثبات رسوندن توانایی دورن نقش داشتن.

محبوب ملکه ی به حق!!!!!! اژدهایی که بخاطر صاحبشم شده بهش رای میدم!

@کیوان

فکر میکردم به کراکسس رای میدی!

خوشحالم اژدهای اون ملعون تا الان رایی نداشته!

@کینگ رابرت

خوشا به حال کانیبال!!! چه تعریفی ازش کردی!

فکر میکردم اصلا رای ندی! به هرحال اژدها و تارگرین ها رابطه ی تنگاتنگی دارن

این ! هایی که گذاشتی محض احتیاط ه که اگه یه حقایقی روشن شد بتونی جمع و جور و ماست مالی کنی یه سری چیزا رو دیگه ؟!

الان استادی که پدر دیمون رو درآورد بخاطر قضیه Rat و cheese به اژدهایی که یه بچه رو خورده رای داده؟ درست می بینم؟

سخت در اشتباهی، دیمون بین تارگرین ها اوکی ه. اصلاً اینجوری نیست که به خاطرش بیام به کراکسس رای بدم.

علی ببین استاد هم فکر می کرده شهاب را نده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصلا چه معني ميده نظرسنجي اينقد سخت باشه؟

من سان فاير رو انتخاب كردم،اژدهايي باشكوه و جوان،با فلس هاي طلايي.نهايت شكوه و عظمت كه در يك اژدها ميتونيم شاهد باشيم.اژدهاي شاه اگان!اژدهايي كه به راحتي سر در مقابل مرگ خم نكرد!

واقعا برام سواله كه كانيبال چرا اينقدر راي آورده!يعني اينقد از اژدهاها بدتون مياد؟يادمه وقتي كتاب پرنسس و ملكه رو ميخوندم ريگار ازم پرسيد عاشق كانيبال شدي؟و من گفتم چرا بايد عاشق اژدهايي بشم كه از هم نوعش تغذيه ميكنه؟!كانيبال قطعا آخرين گزينه ي من واسه انتخابه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این ! هایی که گذاشتی محض احتیاط ه که اگه یه حقایقی روشن شد بتونی جمع و جور و ماست مالی کنی یه سری چیزا رو دیگه ؟!

الان استادی که پدر دیمون رو درآورد بخاطر قضیه Rat و cheese به اژدهایی که یه بچه رو خورده رای داده؟ درست می بینم؟

سخت در اشتباهی، دیمون بین تارگرین ها اوکی ه. اصلاً اینجوری نیست که به خاطرش بیام به کراکسس رای بدم.

علی ببین استاد هم فکر می کرده شهاب را نده.

کیوان دیگه سوتی نده اون blood & cheese بود

به استاد@ رای نیاوردن اژدهای دیمون به خاطر اینه که دربرابر بقیه اژدهاها شانسی نداره! البته از سان فایر خیلی بهتره

+ آخه blood wyrm شد لقب؟؟ در ضمن رای نیاوردن کراکسس چیزی از ارزش های دیمون کم نمی کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@کیوان

ملیس بیچاره که همون اول جنگ مرد. دیگه عمرش به بچه خواری نرسید!

بله من از کسی که طرفدار بلادریونه انتظار گفتن حرف دیگه ای ندارم!

@نگار

سان فایر به اون خوشگلی از کراکسس خییییییلی بهتره!

درسته. رای نیاوردنش چیزی از ارزش های والای هیولا بودن دیمون کم نمیکنه!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
@نگار

سان فایر به اون خوشگلی از کراکسس خییییییلی بهتره!

درسته. رای نیاوردنش چیزی از ارزش های والای هیولا بودن دیمون کم نمیکنه!!!!

چيش بهتره؟ بال هاى صورتيش؟ ابهت اژدها رو برده زير سوال فقط يه گل سر کم داره..

استاد تو که rogue prince رو خوندى اين حرفو نزن..

يه تار موى گنديده ديمون شرف داره به صدتا رينيرا و آليسنت و ويسريس رو هم !!!

جهت ر فع انحراف: اگه تزاريون بين گزينه ها بود بين تزاريون و کانيبال دچار دشوارى مى شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیوان دیگه سوتی نده اون blood & cheese بود

به استاد@ رای نیاوردن اژدهای دیمون به خاطر اینه که دربرابر بقیه اژدهاها شانسی نداره! البته از سان فایر خیلی بهتره

+ آخه blood wyrm شد لقب؟؟ در ضمن رای نیاوردن کراکسس چیزی از ارزش های دیمون کم نمی کنه

راستش شک داشتم حسش نبود برم نگاه کنم.

بابا کراکسس هم یلی بود واسه خودشا.

@کیوان

ملیس بیچاره که همون اول جنگ مرد. دیگه عمرش به بچه خواری نرسید!

بله من از کسی که طرفدار بلادریونه انتظار گفتن حرف دیگه ای ندارم!

فکر کردم دروگون رو می گی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول از همه اینو بگم اینکه کانیبال ای آورده تو انجمن خودش نفرت زیاد بچه های کتاب خون رو از این ازدهاها و کلا هرچی منسوب به تارگرینه نشون میده و این باعث شعف بنده شد

اما در مورد رای خودم من هم تو سایت هم اینجا به ورمیتور رای دادم از اونجا که کتابو نخوندم و فقط ویکی فارسی و انگلیسی و خوندم دلایلم هم از اون هاست

اول اینکه اژدهای شاه پیر تنها شاه تقریبا آدمیزاد و درست و حسابی (تاکید میکنم تنها شاه) تارگرین ها بوده

دوم اینکه به آدم ها خو گرفته و زرت و زرت نمیگیره هی آدم بکشه مثل بعضی ها نیست که اژدهاشون راه به اه بچه میکشه تازه خانم همچنان عاشق اژدهاشونه و توی سریال هم تا میتونن این رابطه عاشقانه و دلسوزانه رو در حد مرگ دراماتیک نشون میدن

سوم اینکه تو رقص طرفدار بلک هاست(درست گفتم دیگه همون هایی که طرفدار رینیرا تارگرین هستن و استارک ها هم جزو اونان ) درسته کلا این رینیرا تارگرین و اون شوهر و عموش دیمون تاگرین رو آدم حساب نمیکنم حتی با همون اطلاعات جزیی از ویکیپدیا اما بالاخره مدعی حق به جانب تاج و تخت بوده و از سبزها بهترن

و آخرین دلیل هم مرگ باشکوهش بوده که واقعا خیلی حماسیه یه اژدهای بی سوار دربرابر یه ازدهای سوار دار و یه اژدهای بی سوار. یک در برابر دو و بعد از دریدن گلوی یکیشون هنوز میخواد آزادانه پرواز کنه اما بال هاش ... واقعا جالبه

گرچه اگر فقط به خود اژدها هم دقت کنیم از نظر خوی قدرتمند بودنشون (نه از نظر صاحباشون چون این دوتایی که میخوام بگم جفتشون صاحباشون وحشی و حال به هم زن هستن) به نظرم سان فایر و بالریون جالبن. سان فایر که تا پای مرگ میجنگه حتی به قیمت آسیب دیدن های عظیم و ... و بالریون هم به خاطر عظمت و وحشتش

ببخشید طولانی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار یه خبر میدادی خوو

عجیبه که کراکسس عزیزم اینقدر رای کم آورده وقتی یه اژدهای جنگاور با یه سوار جنگاور اینقدر دچار کم لطفی واقع میشه نشون دهنده اینه که توطئه ای در حال شکل گیریه

از همون روزی که شهاب گفت کنیبال هم توی نظر سنجی باشه حدس میزدم که قراره حق کراکسس خورده بشه

به جز کانیبال بقیه ی اژدهایان وستروس یه سری قاطر بالدار و آتشین دم بیش نیستند. کانیبال ولی موجود قابل احترامیه، از ننگ و بردگی بدش میاد و این که به سایر همنوعانش حمله می کنه هم به خاطر اینه که حاضره هم نوعانش بمیرند ولی برده نشن.

من جداً موندم تو از چیه این هیولا خوشت میاد به جز آپشن هم نوع خوریش هیچ آپشن دیگه ای نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سان فایر رو انتخاب کردم!

فقط هم به خاطر زیبایی و شکوهش،نه به خاطر چیز دیگه!

کلا اژدها جماعت فقط واسه نگاه کردن و به قول معروف کف کردن خوبه که بهترین گزینه هم اول وحشت سیاه بعد سان فایره!

البته هدف اصلی اژدها که نابودی و آتشه رو باید بی خیال شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رای من هم با ورمیتور هست ، هرچی که میخواستم بگم این پایین هست.

طرفدار نسبی استارکها » شنبه مرداد 18, 93 9:19 pm[/url]"]اول از همه اینو بگم اینکه کانیبال ای آورده تو انجمن خودش نفرت زیاد بچه های کتاب خون رو از این ازدهاها و کلا هرچی منسوب به تارگرینه نشون میده و این باعث شعف بنده شد

اما در مورد رای خودم من هم تو سایت هم اینجا به ورمیتور رای دادم از اونجا که کتابو نخوندم و فقط ویکی فارسی و انگلیسی و خوندم دلایلم هم از اون هاست

اول اینکه اژدهای شاه پیر تنها شاه تقریبا آدمیزاد و درست و حسابی (تاکید میکنم تنها شاه) تارگرین ها بوده

دوم اینکه به آدم ها خو گرفته و زرت و زرت نمیگیره هی آدم بکشه مثل بعضی ها نیست که اژدهاشون راه به اه بچه میکشه تازه خانم همچنان عاشق اژدهاشونه و توی سریال هم تا میتونن این رابطه عاشقانه و دلسوزانه رو در حد مرگ دراماتیک نشون میدن

سوم اینکه تو رقص طرفدار بلک هاست(درست گفتم دیگه همون هایی که طرفدار رینیرا تارگرین هستن و استارک ها هم جزو اونان ) درسته کلا این رینیرا تارگرین و اون شوهر و عموش دیمون تاگرین رو آدم حساب نمیکنم حتی با همون اطلاعات جزیی از ویکیپدیا اما بالاخره مدعی حق به جانب تاج و تخت بوده و از سبزها بهترن

و آخرین دلیل هم مرگ باشکوهش بوده که واقعا خیلی حماسیه یه اژدهای بی سوار دربرابر یه ازدهای سوار دار و یه اژدهای بی سوار. یک در برابر دو و بعد از دریدن گلوی یکیشون هنوز میخواد آزادانه پرواز کنه اما بال هاش ... واقعا جالبه

گرچه اگر فقط به خود اژدها هم دقت کنیم از نظر خوی قدرتمند بودنشون (نه از نظر صاحباشون چون این دوتایی که میخوام بگم جفتشون صاحباشون وحشی و حال به هم زن هستن) به نظرم سان فایر و بالریون جالبن. سان فایر که تا پای مرگ میجنگه حتی به قیمت آسیب دیدن های عظیم و ... و بالریون هم به خاطر عظمت و وحشتش

ببخشید طولانی شد

++

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم قرار نیست این نظرسنجی سایت عوض بشه احیانا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » دوشنبه آذر 17, 93 10:32 am[/url]"]میگم قرار نیست این نظرسنجی سایت عوض بشه احیانا

اگه پیشنهادی برای نظرسنجی جدید دارید برامون بفرستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید این عکس منبع خوبی برای نظرسنجی جدید باشه:

10847887_1592211337666994_7494934485028364582_n.jpg.c1906b98cfe93aacf926c66d32ee8439.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض سلام خدمت همه ی اعضا که چند ماهه ازشون خبری نیست

شما مثل این که بالریون رو فراموش کردید ها؟

وحشت سیاه،بزرگترین و مهیب ترین اژدهای تاریخ وستروس،عامل اصلی در پیروزی های بزرگ مرد فقید اگان فاتح؛اندازه ای عظیم و آتشی مرگبار و نابود کننده

ان ها رو هم در نظر بگیرید لطفا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ع

مناژدهای دو بانوی بزرگ و مورد علاقه ام رو دوست داشتم

یکی اژدهای ویسینا(مراکس بود؟یا وگار؟) یکی مال رینیرا

من خودم جزو بلکها می شدم توی دنس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری