رفتن به مطلب
negar27

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms

بحث اپیزودیک قسمت دوم A Knight of the Seven Kingdoms  

46 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل هشت سریال بازی تاج و تخت از یک تا ده چه نمره ای می دهید؟

• 1
      2
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      1
    • 7
      4
    • 8
      13
    • 9
      11
    • 10
      12

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

کسی میدونه چرا

برای اینکه جان شوالیه نیست. شوالیه ها باید شجاعتشون رو ثابت کنند و افتخار کسب کنند. در این صورت توسط یه اشراف زاده یا شوالیه دیگه توسط هفت تقدیس بشن و شوالیه نامیده بشن. شاید چون مردان شمالی خدایان خودشون رو دارن و به هفت اعتقادی ندارن اهمیتی به این موضوع نمیدن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 1 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

برای اینکه جان شوالیه نیست. شوالیه ها باید شجاعتشون رو ثابت کنند و افتخار کسب کنند. در این صورت توسط یه اشراف زاده یا شوالیه دیگه توسط هفت تقدیس بشن و شوالیه نامیده بشن. شاید چون مردان شمالی خدایان خودشون رو دارن و به هفت اعتقادی ندارن اهمیتی به این موضوع نمیدن. 

من هم همین رو میگم شوالیه گری مخصوص جنوبی هاست ولی جورا چرا شوالیس سوالم اینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

شوالیه گری مخصوص جنوبی ها نیست. شمالیها هم می تونن شوالیه بشن اگر خودشون بخوان. جورا خواسته بقیه نخواستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی راجع به هدف نایت کینگ توضیح میده... 

کشتن برن چه ربطی به شب طولانی داره...؟ 

تاریخ یا برن مگه خورشیدن که با کشتنشون شب بشه یا بقیه مردم مثل حیوون بی حافظه بشن

طبق تحلیل سم که ازش بدم میاد

ویرایش شده در توسط Daren

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

جورا توسط رابرت شوالیه شده به خاطر شجاعت در جنگ پایک فک نکنم انتخابی بوده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 8 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

شوالیه گری مخصوص جنوبی ها نیست. شمالیها هم می تونن شوالیه بشن اگر خودشون بخوان. جورا خواسته بقیه نخواستن.

خاندان مندرلی سابقا در سواحل رودخانه بزرگ مندر در ریچ سکونت داشته‌اند، عده‌ای مدعی‌اند رودخانه به افتخار آن‌ها نام‌گذاری شده است.[۸] بنا به گفته‌های لیدیروهان وبر، خاندان مندرلی در حدود یک هزار سال پیش آنجا را ترک و یا از آنجا رانده شدند.[۹] در ادامه لرد گودریک بارل اصلاح می‌کند که این زمان «چیزی بیش از نهصد سال پیش» نیست و اینکه این خاندان پای خود را فراتر از حد خود گذاشته بود و از سوی «دست‌سبزها»، که به خاندان گاردنر، پادشاهان ریچ اشاره دارد[۱۰]، سرکوب شد.[۱۱] وایلا مندرلی مدعی است که مندرلی‌ها در حالی که مجروح و بی‌دوست بودند، از بیم جانشان از آن منطقه به شمال گریختند و از سوی استارک‌هایوینترفل محافظت شدند و حدود هزار سال پیش از جنگ فتح به عنوان پرچمدارشان مورد پذیرش و استقبال قرار گرفتند. ظاهرا این تاریخ به مندرلی‌ها وفاداری بسیاری نسبت به لرد اربابشان القا کرده، طوری که سوگند یاد کرده‌اند که همیشه مطیعان وفادار خاندان استارک باشند.[۱۲] مندرلی‌ها یکی از معدود خاندان‌های بزرگ شمال هستند که به جای خدایان قدیم، پیرو مذهب هفت می‌باشند و به همین دلیل شوالیه‌گری در بین آن‌ها بسیار مرسوم است.[۱] 

به خاطر این میگم مورمونت ها هم خدایان قدیم رو قبول دارن فکر نکنم جورا واقعا شوالیه باشه الکی بهش میگن

در 4 دقیقه قبل، وایت ولف گفته است :

جورا توسط رابرت شوالیه شده به خاطر شجاعت در جنگ پایک فک نکنم انتخابی بوده باشه

ولی این به نظر من اصلا درست نیست منظورم شوالیه خاندن جوراست

ویرایش شده در توسط sadrakhan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 26 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

خاندان مندرلی سابقا در سواحل رودخانه بزرگ مندر در ریچ سکونت داشته‌اند، عده‌ای مدعی‌اند رودخانه به افتخار آن‌ها نام‌گذاری شده است.[۸] بنا به گفته‌های لیدیروهان وبر، خاندان مندرلی در حدود یک هزار سال پیش آنجا را ترک و یا از آنجا رانده شدند.[۹] در ادامه لرد گودریک بارل اصلاح می‌کند که این زمان «چیزی بیش از نهصد سال پیش» نیست و اینکه این خاندان پای خود را فراتر از حد خود گذاشته بود و از سوی «دست‌سبزها»، که به خاندان گاردنر، پادشاهان ریچ اشاره دارد[۱۰]، سرکوب شد.[۱۱] وایلا مندرلی مدعی است که مندرلی‌ها در حالی که مجروح و بی‌دوست بودند، از بیم جانشان از آن منطقه به شمال گریختند و از سوی استارک‌هایوینترفل محافظت شدند و حدود هزار سال پیش از جنگ فتح به عنوان پرچمدارشان مورد پذیرش و استقبال قرار گرفتند. ظاهرا این تاریخ به مندرلی‌ها وفاداری بسیاری نسبت به لرد اربابشان القا کرده، طوری که سوگند یاد کرده‌اند که همیشه مطیعان وفادار خاندان استارک باشند.[۱۲] مندرلی‌ها یکی از معدود خاندان‌های بزرگ شمال هستند که به جای خدایان قدیم، پیرو مذهب هفت می‌باشند و به همین دلیل شوالیه‌گری در بین آن‌ها بسیار مرسوم است.[۱] 

به خاطر این میگم مورمونت ها هم خدایان قدیم رو قبول دارن فکر نکنم جورا واقعا شوالیه باشه الکی بهش میگن

ربطی نداره. گفتم که کسی که می خواد شوالیه بشه باید توسط هفت تقدیس بشه حالا اگه کسی اینو قبول کنه می تونه شوالیه بشه اگه نه شوالیه نمیشه. برن( برندون استارک) هم دلش می خواست شوالیه بشه با وجود اینکه یه شمالیه.

حتی سر باریستان هم می خواست دست اموزهاش رو به مقام شوالیه منصوب کنه در حالیکه به هفت معتقد نبودن. یعنی اینجوری نیست که اگر کسی به هفت معتقد نباشه نتونه شوالیه بشه‌. دیدید که جیمی چه جوری برین رو شوالیه کرد. شمشیر میذارن رو کولشون به نام پدر و مادرو مبارز و کلا هفت تقدیسشون می کنن مثلا. اعتبار یه شوالیه هم به اون کسیه که اونو شوالیه کرده.

به هر حال اینکه جورا واقعا شوالیه هست یا الکی میگه چه فرقی میکنه؟ حالا فرض کن نیست. چه تاثیری تو داستان داره؟

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

ربطی نداره. گفتم که کسی که می خواد شوالیه بشه باید توسط هفت تقدیس بشه حالا اگه کسی اینو قبول کنه می تونه شوالیه بشه اگه نه شوالیه نمیشه. برن هم دلش می خواست شوالیه بشه با وجود اینکه یه شمالیه.

حتی سر باریستان هم می خواست دست اموزهاش رو به مقام شوالیه منصوب کنه در حالیکه به هفت معتقد نبودن. یعنی اینجوری نیست که اگر کسی به هفت معتقد نباشه نتونه شوالیه بشه‌. دیدید که جیمی چه جوری برین رو شوالیه کرد. شمشیر میذارن رو کولشون به نام پدر و مادرو مبارز و کلا هفت تقدیسشون می کنن مثلا. اعتبار یه شوالیه هم به اون کسیه که اونو شوالیه کرده.

به هر حال اینکه جورا واقعا شوالیه هست یا الکی میگه چه فرقی میکنه؟ حالا فرض کن نیست. چه تاثیری تو داستان داره؟

من فکر میکردم برنم ماله کاسه جزیره ای نزدیک درن 

اگه چیزی رو قبول نداره چجوری باهاش تقدیس شه

در 5 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

ربطی نداره. گفتم که کسی که می خواد شوالیه بشه باید توسط هفت تقدیس بشه حالا اگه کسی اینو قبول کنه می تونه شوالیه بشه اگه نه شوالیه نمیشه. برن هم دلش می خواست شوالیه بشه با وجود اینکه یه شمالیه.

اخه من هدس میزنم شاید مورمونت ها هم اندل باشن این یکی شه یکیش هم اینه که شمال قبل و بعد از برندون کشتی ساز نیرویه دریایی نداشته برن جزیره ی بر رو بگیرن اینم برام سوال بود ند چجور شورش گریجویی رو خوابوندوقتی کشتی نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 14 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

من فکر میکردم برنم ماله کاسه جزیره ای نزدیک درن 

اگه چیزی رو قبول نداره چجوری باهاش تقدیس شه

همچین میگی انگار راستی راستی تقدیس میشه.

مگه آریا به خدای هزاران چهره اعتقاد داره که تو معبد خدای هزار چهره خدمت میکنه؟

یا مثلا جان به خدای روشنایی اعتقاد داره که به ملیساندر گوش میده؟

توی کتاب سم به خدایان باستان قسم می خوره با اینکه جنوبیه. تیون به خدای باستان دعا میکنه با اینکه به خدای غرق شده اعتقاد داره. ویکتاریون برای خدای روشنایی و خدای غرق شده قربانی میده.

اعتقادات یه جورایی در هم آمیخته و بجز کشیش ها هیچکدوم از مردم اینقدر به این موضوعات اهمیت نمیده. سر جورا هم براش مهم نبوده یکی شمشیر رو گذاشته رو کولش اسم چند تا خدا رو اورده و بهش گفتن حالا شوالیه ای! البته یادمون نره که هفت در واقع هفت خدا نیست بلکه هفت چهره یک خدا هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

همچین میگی انگار راستی راستی تقدیس میشه.

مگه آریا به خدای هزاران چهره اعتقاد داره که تو معبد خدای هزار چهره خدمت میکنه؟

یا مثلا جان به خدای روشنایی اعتقاد داره که به ملیساندر گوش میده؟

توی کتاب سم به خدایان باستان قسم می خوره با اینکه جنوبیه. تیون به خدای باستان دعا میکنه با اینکه به خدای غرق شده اعتقاد داره. ویکتاریون برای خدای روشنایی و خدای غرق شده قربانی میده.

اعتقادات یه جورایی در هم آمیخته و بجز کشیش ها هیچکدوم از مردم اینقدر به این موضوعات اهمیت نمیده. سر جورا هم براش مهم نبوده یکی شمشیر رو گذاشته رو کولش اسم چند تا خدا رو اورده و بهش گفتن حالا شوالیه ای! البته یادمون نره که هفت در واقع هفت خدا نیست بلکه هفت چهره یک خدا هستند.

جالب بود بین این لرد ها سرسی و دنریس کلا همه جان یدونه مذهبیشونه?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه دنریس رو تخت آهنین نمیشینه ناراحتم میکنع :( حقشه که به تنها هدف زندگیش برسع

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 20 ساعت قبل، Prince Rhaegar گفته است :

من الان برام سواله که برن به اینا گفته که وایت واکرا 3 تا غولم دارن!! چون فعلآ که برن نقش موتور جستوجو گر گوگل رو ایفا میکنه

فقط امیدوارم غول ها به دلیل کمبود حذف نشده باشن.

قسمت سه فصل 8 قراره سریال هر چی داره بزاره وسط . هم گوست هست احتمالا هم غولها و اژدهاها و شاید سوپرایزدیگه ای هم باشه مثل ماموت و عنکبوت و ...

در 5 ساعت قبل، Fateme گفته است :

من کیفیت ۱۰۴۸ دان کردم ۶۰۰ مگ 

بعدم بحث سر کیفیت نیست کلا فضای سریال تاریکه از یه نظر جذابش کرده ولی بعضی سکانس ها واقعا چیزی معلوم نیست و فقط صدا شنیده میشه

اره تاریکتره این فصل . با وینترفل فصل یک مقایسه کنید . احتمالا میخوان جو رو تاریک نشون بدن .

پیشنهاد میشه روی گوشی با زاویه مستقیم یا تلویزیون ببینید که شفافیت بیشتری دارن . مانیتورهاي TNیه ذره تغییر زاویه بدی تاریک دیده میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شخصیتهایی که دوست دارم از نبرد وینترفل جون سالم به در ببرن

جیمی لنیستر

تیریون لنیستر

سندور کلگان

داووس سی ورث

سانسا استارک

دنریس تارگرین

نظر شما چیه؟

ویرایش شده در توسط شوالیه درخت خندان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 5 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

جیمی لنیستر

تیریون لنیستر

سندور کلگان

داووس سی ورث

سانسا استارک

دنریس تارگرین

نظر شما چیه؟

تیریون، دنریس، جیمی رو موافقم 

به علاوه جان، آریا، سم و گیلی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 58 دقیقه قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

جیمی لنیستر

تیریون لنیستر

سندور کلگان

داووس سی ورث

سانسا استارک

دنریس تارگرین

نظر شما چیه؟

تورموند هم بمونه دیگع با اون چشم های همیشه آبیش?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا فن پیجهای خارجی گات خیلی مسخره کردن سریال هندی رو. مثلا سکانس دادگاه جیمی اگه هندیا ساخته بودن. سی ثانیه فقط کلوزاپ روی صورت جیمی سانسا دنریس میرفت. جالب بود:classic_laugh:

نجات یافتگان وینترفل از نظر من. البته منطقی نه برحسب علاقه

جان

سانسا

دنریس

واریس

تیریون

برن

آریا

راستی میرا رید تو این فصل نمیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. کاربران محترم لطفا قوانین فروم و تاپیک رو رعایت کنید. برخی از کاربران پست هایی نامرتبط به موضوع تاپیک فرستادن که بحث رو از قسمت دوم سریال منحرف می کنه. از زدن پست های پشت سرهم و متوالی یا یک خطی جدا خودداری کنید؛ فروم تمام ابزارهای لازم برای پاسخ دادن به چند پست به طور همزمان رو داره و نیازی نیست چند پست پشت سرهم بفرستید و تک تک جواب بدید. این بار به کسی اخطار داده نمیشه ولی اگر مجددا تخلف کنید اخطار می گیرید. با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 22 دقیقه قبل، negar27 گفته است :

سلام. کاربران محترم لطفا قوانین فروم و تاپیک رو رعایت کنید. برخی از کاربران پست هایی نامرتبط به موضوع تاپیک فرستادن که بحث رو از قسمت دوم سریال منحرف می کنه. از زدن پست های پشت سرهم و متوالی یا یک خطی جدا خودداری کنید؛ فروم تمام ابزارهای لازم برای پاسخ دادن به چند پست به طور همزمان رو داره و نیازی نیست چند پست پشت سرهم بفرستید و تک تک جواب بدید. این بار به کسی اخطار داده نمیشه ولی اگر مجددا تخلف کنید اخطار می گیرید. با تشکر

چشم قربان یه تایپ زدم برای طنز و گفت و گو درباره ی همه سریال مخالف قوانین نیست که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 12 دقیقه قبل، sadrakhan گفته است :

چشم قربان یه تایپ زدم برای طنز و گفت و گو درباره ی همه سریال مخالف قوانین نیست که

احتیاجی به چنین تاپیکی نیست. تاپیک گفتگوی عمومی در تالار وینترتاون موجود هست در تالار کارت هم می تونید تاپیک تصاویر طنز رو مشاهده بفرمایید. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 1 دقیقه قبل، negar27 گفته است :

احتیاجی به چنین تاپیکی نیست. تاپیک گفتگوی عمومی در تالار وینترتاون موجود هست در تالار کارت هم می تونید تاپیک تصاویر طنز رو مشاهده بفرمایید. 

نمیدونستم میرم پاکش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۲ at 23:50، Momomo گفته است :

ببخشید ولی من کلا مخالفم با نظرتون..

اول اینکه اگ اینجوری بشه ینی ما رو چیز فرض کردن چون هشت فصله این همه نایت کینگ ارتش جمع کرده و قوی شده و با این همه ابوهت یهو بیاد توی یه نقشه ی ساده و تویه یه قسمت از بین بره؟؟؟ اصلن فک نکنم اینطوری بشه..هشت فصله ک همه منتظر حمله ی وایت واکران بعد تویه یه قسمت...!

یه بار گفتم دوبارم میگم سانسا و اریا و جان ب احتمال زیاد میمیرن..من نمیگم تریلر فصل هشت میگه..

اگ به پیش نمایش قسمت سه دقت کرده باشین جیمی کنار برین هست و اونا اولین نفران ک باید با وایت واکرا بجنگن و قطعا میمیرن و اونی ک سرسی اجیر کرد تا برادر خیانت کار رو بکشه تاکید روی تیریون بود چون اگ دقت میکردید تو خلاصه های قسمت اول تیریون رو نشون داد ک با همون تیر انداز داره پدرشو میکشه و الان سرسی همون تیر انداز رو داد تا باهاش برادر خیانت کار رو بکشن ک قطعا تیریونه و اونم میمیره..قسمت سه خیلیا میمیرن حیف..

شاید نظرتون درست باشه منم نظر خودم رو گفتم ولی یکسری مسایل هم هست مثلا اینکه میگید مارو چیز فرض کردن ...با توجه به اینکه کلا 4 قسمت مونده نهایتا 2 قسمت دیگه به نایت کینگ پرداخته بشه وگرنه نیاز به فصل 9 هست! ثانیا من نگفتم با یه نقشه ساده ما نمیدونیم چه نقشه ای هست که به سادگی و پیچیدگیش نظر بدیم. در ضمن اینکه  جیمی در صف اول بوده هم دلیل به مردنش نمیشه... امکان داره در یک لحظه مسیر جنگ عوض بشه.

و سرسی هم هیچ تاکیدی رو کشتن تیریون نکرد و یه دستور کلی داد. و اگر هر دوی آنها(جیمی و تیریون) بمیرن چه کسی سرسی رو خواهد کشت؟(با توجه به صحبت های پیشگو) در ضمن در قضیه کشتن تایوین سرسی جیمی رو هم مقصر میدونست. 

در کل خیلی نمیشه پیشبینی کرد باید نشست و تماشا کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 7 دقیقه قبل، negar27 گفته است :

ببخشید نمیتونم پاکش کنم میشه لطف کنید خودتون پاکش کنید

13 شخصیت که در قسمت جدید "بازی تاج و تخت" می‌میرند!

در حالی که پیروان پادشاه شب به دروازه‌های وینترفل رسیده‌اند و مشخص است اپیزود سوم فصل هشتم "بازی تاج و تخت" به نبرد بزرگی میان انسان‌ها و ارتش مردگان اختصاص دارد، همه‌چیز تحت تاثیر پیش بینی این مسأله است که کدامیک از شخصیت‌های مشهور سریال از این نبرد جان سالم به در می‌برند و کدامیک مرگ را تجربه می‌کنند.

به گزارش آی سینما، نشریه هالیوود ریپورتر در مطلبی پیش بینی کرده ۱۳ تن از شخصیت‌های مهم در جنگ با وایت واکرها کشته خواهند شد.

هشدار لو رفتن: اگر قسمت دوم فصل هشتم سریال "بازی تاج و تخت" را ندیده‌اید، این مطلب را نخوانید.

فهرست مرگ‌های احتمالی و دلایلش به روایت هالیوود ریپورتر را بخوانید:

۱- کرم خاکستری: فرمانده پاکان (آنسالیدها) در خط مقدم نبرد است. مرگ او به اندازه هرکسی محتمل است اما آخرین صحنه‌ای که در اپیزود دوم دیده شد، مرگش را تضمین می‌کند.

۲- میساندی: گفت‌وگوی او با کرم خاکستری درباره بازگشت به ناث بعد از نبرد به وضوح نشانه مرگ احتمالی بود. مطمئنا یکی از آنها می‌تواند زنده بماند و دیگری از دست برود. اگر قرار باشد یک نفرشان بمیرد، کرم خاکستری خواهد بود. متاسفانه ما فکر می‌کنیم هردو می‌میرند.

۳- جورا مورمونت: فرمانده گارد ملکه دنریس تارگرین حالا یک شمشیر والریایی دارد. اما این برای جلوگیری از مرگش به دست مردگان کافی نیست. او با شمشیر "قلب‌کش" حرکات جالبی در نبرد خواهد داشت اما در پایان زنده بیرون نمی‌آید.

۴- نگهبان سرداب: دختر کوچکی که در اپیزود دوم دیده شد و داوس سیورث و گیلی قانعش کردند برای مخفی شدن به سرداب برود و گفت از آنجا محافظت خواهد کرد. یک نظریه پرطرفدار می‌گوید پادشاه شب استخوان‌های مردگان خاندان استارک را که در سرداب وینترفل دفن شده‌اند، به حرکت درمی‌آورد و همه کسانی که آنجا پنهان شده‌اند به دست مردگان زنده شده کشته می‌شوند. متاسفانه نگهبان سرداب تنها قربانی نیست…

۵- گیلی و سم کوچک: وقتی می‌گوییم همه حاضران در سرداب می‌میرند، شامل این دو هم می‌شود.

۶- واریس: ملقب به عنکبوت و مشاور فعلی دنریس بعد از این اپیزود دیده نخواهد شد. احتمالا او باعث می‌شود تیریون از سرداب بگریزد و با فدا کردن جانش برای نجات باهوش‌ترین فرد موجود دینش را به وستروس ادا می‌کند.

۷- دولورس اد: یکی از آخرین مردان باقیمانده نگهبانان شب و دوست صمیمی جان اسنو. نگهبانی فرمانده فعلی نگهبانان شب در نبرد وینترفل به پایان می‌رسد.

۸- شبح: بعد از مدت‌ها دایرولف (گرگ شوم) سفید جان اسنو در اپیزود دوم در نمایی کوتاه رویت شد. خبر بد این که در یک چشم به هم زدن او هم قربانی خواهد شد.

۹- پادریک پین: ترانه خواندن او در شب نبرد وینترفل به سختی از یاد می‌رود. او مبارز خوبی هم شده اما این‌ها برای زنده ماندنش کافی نیست.

۱۰- برین از تارث: او حالا اولین زن شوالیه هفت اقلیم است و به دست جیمی لنیستر عنوان شوالیه را به دست آورد؛ مقدمه چینی عالی برای یکی از دردآورترین مرگ‌های تاریخ وستروس.

۱۱- بریک دنداریون: ارباب روشنایی با شمشیر آتشینش دیگر راهب سرخ را ندارد که زنده‌اش کند. او آخرین جان خود را در نبرد وینترفل فدا خواهد کرد. احتمالا او تازی را نجات خواهد داد و خودش به خاک می‌افتد.

۱۲- تیون گریجوی: وقتش رسیده. او داوطلب شد تا از کلاغ سه چشم (برن استارک) در برابر پادشاه شب حفاظت کند. شانس زنده بیرون آمدن او از این ماموریت صفر است.

۱۳- برن استارک: مرگ به این سادگی سراغ ارباب سابق وینترفل نمی‌آید. شکل جسمانی کلاغ سه چشم از دست می‌رود اما انتظار می‌رود روح او بعد از کشته شدن به دست پادشاه شب در قالب اژدها یا درختان وِروود در وستروس باقی بماند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به همه دوستان

راستش رو بخواید توقع من از دو قسمت اول فصل هشتم خیلی بیشتر بود. انتظار داشتم بیشتر به نگرانیها و تلاششون برای پیدا کردن یه استراتژی برای مقابله با شاه شب بپردازه و بیشتر افراد رو در حال برنامه ریزی برای مقابله با شاه شب ببینم، به خصوص وقتی که شخصیت قدرتمندی مثل برن رو در اختیار دارن که می تونه اطلاعات خوبی در مورد نبرد قبلی انسانها و آدرها در اختیارشون بذاره.

انتطار داشتم ترس و اضطرابشون رو ببینم مخصوصا وقتی که می فهمیدن دیوار فروریخته و امبرها به طرز وحشیانه ای کشته شدند ولی انگار همشون اینو پذیرفته بودن که راهی برای نجات نیست و فقط سعی داشتن از اخرین دقایق زندگیشون لذت ببرن و اینکه میشد حداقل به بخشی از ابهاماتی که توی فصلهای قبلی پیش اومده جواب داده میشد.

به نظرم میشد بیشتر شاهد درگیری جان با خودش به خاطر حقیقتی که فهمیده بود باشیم و افراد خونواده اش رو کنارش ببینیم. مثل همون صحنه ای که آریا بهش گفت هیچ وقت فراموش نکن که عضوی از خانواده ما هستی. سانسا و برن هم می تونستن همینجوری دلداریش بدن.

در مورد آهنگ جنی از اولد استون هم به نظرم خیلی جالب بود و واقعا انتخاب مناسبی برای این بخش بود.

ولی امیدوارم قسمت سوم توقعاتمون برآورده کنه البته اینقدر از نبرد وینترفل تعریف شنیدم که توقعم خیلی رفته بالا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 3 ساعت قبل، شوالیه درخت خندان گفته است :

جیمی لنیستر

تیریون لنیستر

سندور کلگان

داووس سی ورث

سانسا استارک

دنریس تارگرین

نظر شما چیه؟

دوست دارم همه شون جون سالم به در ببرن ۱۰ ساله با سریال زندگی کردیم و غم و شادی کاراکترای داستان رو حس کردیم  خندیدیم  اشک ریختیم و گاهی احساس غرور کردیم حیفه این قهرمانان و دلاوران بمیرن 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۸/۲/۴ at 23:14، Momomo گفته است :

IMG_20190424_231027_247.jpg.86c45c0623e9c86059eed73af35e3b51.jpg

بچه ها ب این عکس دقت کردین؟

جان و دنریس دارن از کجا نگا میکنن؟

چرا اصن تو جنگ نیستن؟

قبل از جنگه یا بعدش؟

وینترفل اتیش گرفته؟

نظرتون چیه

این عکس واسه قسمت سومه..

بین همین عکسایی ک واس قسمت سوم اومده یکی پشت سانسا هس، کیه اون؟! 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری