خانه > اخبار > اخبار سریال > آمار بیننده‌های قسمت دوم فصل هشتم

آمار بیننده‌های قسمت دوم فصل هشتم

قسمت دوم فصل هشتم که با عنوان «شوالیه‌ای از هفت پادشاهی» این هفته پخش شد، نه افتتاحیه‌ی فصل بود، نه اختتامیه و نه این‌که شامل جنگ می‌شد، هرچند یک سکانس سکسی تنش‌زا را شامل می‌شد، با همه‌ی این اوصاف، با وجود این‌که از لحاظ تعداد بیننده رکوردی را نشکسته اما جزو پنج قسمت برتر سریال از لحاظ تعداد بیننده می‌باشد.

این قسمت، که قسمت دوم فصل آخر و کوتاهِ شش‌قسمتی سریال است، ۱۰٫۳ میلیون بیننده در شبکه‌ی HBO داشته. و اگر پخش سریال در سایر سرویس‌های پخش آنلاین در آمریکا را هم حساب کنیم، تعداد بیننده‌ها به ۱۵٫۹ هم می‌رسد. برای مقایسه باید بگوییم که قسمت اول ۱۷٫۴ میلیون بیننده داشته.

این قسمت، پربیننده‌ترین قسمتِ دوم کل سریال است. با وجود این‌که این قسمت رکورد خاصی را نشکسته اما چهارمین قسمت از لحاظ تعداد بیننده در بین کل قسمت‌های سریال است. قسمت «ایست‌واچ» با ۱۰٫۷ میلیون، «اژدها و گرگ» با ۱۲٫۱ میلیون و قسمت اول فصل هشتم یعنی «وینترفل» با ۱۱٫۸ میلیون بیننده در رتبه‌های اول تا سوم هستند.

۲ دیدگاه

  1. لامصب او سکانس تمام تصورات من نسبت به آریا رو تغییر داد

    • بالاخره دیدی آریا استارک چقدر آدم بد و فاسدیه؟ قبلش هرچی بهت میگفتن باور نمیکردی تا این که آخرش بهت ثابت شد. دیدی حالا؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*