خانه > اخبار > اخبار سریال > گفتگو با Michiel Huisman بازیگر نقش داریو ناهاریس

گفتگو با Michiel Huisman بازیگر نقش داریو ناهاریس

هنگامی که اعلام شد بازیگر داریو ناهاریس اخرین فرد اضافه شده به دار و دسته دنریس تارگرین در فصل ۴ دوباره تغییر خواهد کرد نگرانی هایی را به وجود آورد. با انتشار اولین تصویر از داریو در فصل پیش رو که نسبت به فصل قبلی تغییر محسوسی داشت این نگرانی ها تشدید یافت اما Michiel Huisman در جدیدترین مصاحبه اش به خوانندگان اطمینان داد که نگرانی ها بر طرف خواهد شد.

معرفی میشل به عنوان ورژن دوم داریو درست بعد از اولین اپیزود انجام خواهد شد و او مطمئن است که وظایفش را به خوبی و درست انجام داده و این نقش را به خوبی اجرا می کند. اگر چه او وقت کافی برای مطالعه کتاب ها نداشته است، اما در همان دو ماه مانده به شروع فیلمبرداری که بعد از اضافه شدنش به لیست بازیگران با فرصتی که داشت سه فصل اول سریال را مشاهده و با جستجو در اینترنت و داستان به دانسته هایش اضافه کرد. او در مورد این که داریو دنریس را به چالش خواهد کشید و چگونه رابطه آن ها ادامه پیدا خواهد کرد به گفت و گو پرداخت:

آیا شما، دیوید و دن هرگز در مورد این که ممکن است بینندگان متوجه نشوند که این شخصیت همان داریو فصل ۳ است نگرانی داشته اید؟

اهم. نه به خاطر… نمیدونم. فکر کنم که به طور واضح نوشته شده و از همان اپیزود اول مشخص است که من داریو هستم. به نظرم دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

شخصیت داریو کمی در کتاب با مو های آبی و سبیل های طلایی شده متفاوت است. با توجه به کاری که اِد در فصل ۳ انجام داده بود ایا هیچ صحبتی در مورد این که شما را کمی زرق و برق و آرایش کنند بود؟

نه، هیچ وقت این چنین بحث هایی وجود نداشت. به نظرم واضح است که این فیلم ها از کتاب پیروی می کنند ولی خب این کتاب نیست. این سریال است. پس نه، واضح است که این چنین چیزی امکان نداشت. فکر کنم داریو کتاب حتی ریش آبی داشت. این شخصیت کتاب به شخصیت سریال تلویزیونی تبدیل شده است و فکر می کنم که ان ها اصلا به ریش آبی هم فکر نکردند، به خاطر این که این شخصیت می تواند در کتاب توصیف شود و شما می توانید تصویر این شخصیت را در ذهن خود داشته باشید اما این یک موضوع متفاوت است و وقتی شما در سریال تلویزیونی این فرد بی رحم را می بینید (می خندد) این آدم خشن با ریش آبی ممکن است تاثیر گذار نباشد، منظورم را متوجه می شوید چه می گویم؟

پیش از آن که شما به سریال ملحق شوید چه رابطه ای با  بازی تاج و تخت داشتید؟

من سریال را خیلی دیده بودم ولی هنوز خلا هایی برای من وجود داشت و وقتی به تیم ملحق شدم ذهنم را خالی کردم و دوباره شروع به تماشای سریال کردم. من در یک هفته سه فصل اول را دیدم تا درک خوبی نسبت به خط کلی داستان و دنیای بازی تاج و تخت پیدا کنم.

در این فصل داریو چگونه رابطه های موجود بین دنریس و مرد هایی که در زندگی اش حضور دارند را به چالش می کشد؟

داریو یک شخصیت بسیار رک است و لزوما به ارامی جلو نمی رود در حالیکه شخصیت های دیگر ممکن است کمی مودبانه و سیاستمدارانه با رهبرشان برخورد کنند و این برای دنی(دنریس) کمی چالش برانگیز است.

در کتاب ها، افکار دنریس در مورد داریو خیلی واضح هستند به خاطر این که ما از ذهن او داستان را می بینیم ولی در سریال این اتفاق نمی افتد، شما می توانید توضیح دهید که رابطه آن ها چگونه پیش می رود؟

(مکث می کند) فکر می کنم این از آن چیز های است که برای دیدن سرانجامش اشتیاق داریم. در پایان فصل قبل فهمیدیم که تنشی وجود دارد. نمی دانم که واقعا درباره این موضوع چی بگویم و چیزی را هم لو ندهم. به نظرم باید صبر کنیم ببینم چه اتفاقی می افتد.

برای خواندن بخش هایی بیشتری از این مصاحبه به  Zap2It.Com مراجعه کنید

 

۶ دیدگاه

  1. با این که تا الان فقط تریلرها رو دیدم یه جورایی مطمئنم اون خودستایی و غرور خاص داریو ناهاریس که تو کتاب بهش اشاره شده تو قیافه این جناب بازیگر هست ولی اون رک گویی و صداقتش شاید یه کمی لنگ بزنه!
    درست برعکس بازیگر قبلی که من هرچی گشتم خودستایی تو قیافش ندیدم(به جز قضیه سوت زدن! 😐 )ولی رفتارش با دنریش خیلی خوب دراومده بود!
    باید دید چه کار کرده ایشون…

  2. من در آغاز فصل ۴، نگران بودم که این عوض شدن هنرپیشه، از جذاببیت سریال کم کنه. اما دیدیم که چنین اتفاقی نیفتاد و حتی بهتر هم شد. حالا، اگه بین اولی و دومی بخوام انتخاب کنم، مطمئنا هنرپیشه کنونی رو برای نقش داریو ترجیح میدم.

  3. اولی خیلی بهتر بود

  4. اولی خیلی بهتر بود باو

  5. من از اولی بیشتر خوشم میامد بازیش خیلی بهتر بود قیافشم میخورد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*